Beslissing inzake betaling van spelers nog niet gevallen Enthousiaste Zeeuwen bleven matige landskampioenen vóór DUITSLAND TE STERK IN DUEL MET NEDERLAND ST0LKER BRACHT G0ESSE CRITERIUM OP ZIJN NAAM MAANDAG 16 AUGUSTUS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT K.N.V.B.-VERGADERING WEER UITEEN TOT 28 AUGUSTUS. Bestuursvoorstellen nog niet gewijzigd; eerste klassers zetten toch door De buitengewone bondsvergadering van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond heeft geen beslissing genomen inzake de voorstellen van het bestuur om spelers in de toekomst voor de beoefening van het spel te be talen. Na vijf uur discussiëren, waarin een drietal schorsingen van de bij eenkomst van een half uur en langer was begrepen, werd een motie, af komstig van de heer J. A. W. Bergvelt, een der woordvoerders van het la gere voetbal, om op 28 Augustus a.s. een nieuwe buitengewone bondsver gadering te houden ten einde de diverse belangengroepen in de gelegenheid te stellen de van de oorspronkelijk geconvoceerde bestuursvoorstellen sterk afwijkende en ter vergadering geformuleerde tekst te bestuderen, met 67 tegen 34 stemmen aangenomen. Ir. H. F. Hopster zag zich na deze stem ming dan ook genoodzaakt de bondsvergadering voor de vierde keer te schorsen, ditmaal evenwel niet voor een half uur of een vol uur, maar voor 14 dagen. Alvorens hij hiertoe kon overgaan heeft de heer A. H. Martens (Den Haag) namens de eerste klasse verenigingen verklaard, dat hoe de bijeenkomst van 28 Augustus ook zou aflopen, de eerste klassers per 1 Sep tember a.s. zouden overgaan tot het betalen van hun spelers. Deze belangrijke bondsvergadering van de K.N.V.B. werd om 2 uur in Krasnapolsky geopend met een openingsrede van de voorzitter, ir. II. F. Hopster, waarin de problemen, die op het ogenblik de voetbalwereld beroe ren, duidelijk en zakelijk werden belicht. worden behartigd, en dat het beroeps voetbal dient te worden geregeld. Hieruit volgt, dat een gemengde com petitie uit aen boze i.. Het vermogen en de outillage van de bond mogen uitsluitend aan het amateuristisch voetbal ten £oede komen. Het be roepsvoetbal dient te worden georga niseerd onder de reglementen en de contróle van de KNVB. Na stemming bleek, dat 103 leden van de bondsvergadering, de bestuursle den inbegrepen, hun stem hadden uit gebracht, van wie 5 blanco, 60 afge vaardigden waren tegen de motie, 38 voor. Om nog een laatste poging te doen de eenheid van de bond te red den deelde de bondsvoorzitter mede, De heer Hopster betoogde, dat de vergadering positief zou moeten kie zen tussen de enige openstaande we gen, namelijk óf Eet behoud van het zuivere amateurisme voor de gehele bond öf het op enigerlei wijze geven van vergoedingen aan spelers. Hij wees er op, dat vasthouden aan het amateurisme zou betekenen afstand doen van internationale contacten, het wegzuigen van spelers door an dere organisaties, die wèl betalen, zo dat de bond het op de duur zonder topvoetbal zou moeten stellen. „De eenheid in de KNVB zal dan vei'bro- ken worden en wij zullen naast onze amateuristische bond één of meer or ganisaties zien ontstaan, die een voortdurend gevaar voor onze vereni gingen blijven", aldus de bondsvoor zitter. Ir. Hopster releveerde, dat thans reeds 83 spelers van het lidmaat schap van de KNVB zijn uitgesloten. Hij noemde dit een sprekend feit en herinnerde er daarnaast aan, dat ge bleken is, dat in vele verenigingen een meerderheid van de leden vóór het geven van vergoedingen is. „Het gaat vandaag dus in de eerste plaats om het behoud van de eenheid in de KNVB, om de-vraag of wij wen sen te blijven het enig leidinggevend lichaam op voetbaigebied in Neder land", zo zei ir. Hopster. Hy merkte nog op, dat de keuze waarvoor men gesteld wordt een uiterst moeilijke is en dat de verantwoording van de stem, die de afgevaardigden moeten uitbrengen, zeer zwaar weegt. Tenslotte deelde hij mede, dat het bondsbestuur bereid is in zijn voor stel wijzigingen aan te brengen, wat betreft de mogelijkheid tot het uit keren van vergoedingen zowel aan eerste klassers als aan lagere klas sers. Van het principe wil het college echter geen afstand doen. Een motie. Na de openingsrede bleek al dade lijk, dat de situatie zeer verward was. Behalve de voorstellen van het be stuur, waarvoor uit de aard der zaak, aangezien het reglementswijzigingen betrof, een 2/3 meerderheid nodig was, kwam een motie ter tafel, in gediend door de heer J. A. W. Berg velt (Amsterdam), waarin de bonds vergadering zich zou uitspreken voor felaelijke vergoeding aan spelers en at het geven van deze vergoedin gen beperkt dient te blijven tot de verenigingen der eerste klassen, wier lste elftal in een afzonderlijk daartoe in te stellen competitie is ingedeeld, terwijl het bestuur van de bond werd uitgenodigd de daartoe vereiste wij zigingen in statuten en huishoudelijk reglement aan de bondsvergadering van 25 September a.s. voor te leggen. Toen de heer Bergvelt zijn motie voorlas en toelichtte, bleek, dat de tekst niet klopte met datgene, wat door de oorspronkelijke voorstellers was bedoeld. Aangezien de heer Bergvelt ingrij pende wijzigingen in de motie had aangebracht iets wat door hem met klem werd bestreden trok ken zijn medestanders, vertegen woordigers van de eerste klassers, zich terug en zag de heer Bergvelt zich genoodzaakt drie andere onder tekenaars daarvoor in de plaats te krijgen ten einde de motie in behan deling te krijgen. Hierin slaagde hij snel, want de heren P. Odekerken (Heerlerheide), N. J. de Groot (Den Haag) en H. P. J. Kole (Amersfoort) waren onmiddellijk bereid de heer Bergvelt te steunen. Dat de tekst van de motie van de heer Bergvelt afweek van de oorspronkelijk opgestelde was zonder meer duidelijk, want in de ge wijzigde motie werd uitsluitend ge sproken over het feit, dat het geven van vergoedingen beperkt dient te blijven (tot de verenigingen der eer ste klassen was dus weggelaten), ter wijl voorts het bondsbestuur werd uitgenodigd niet alleen voorstellen voor de vergadering van 25 Septem ber in te dienen, betrekking hebbend op wijziging in de statuten en het huishoudelijk reglement, maar ook de amateurbepalingen te veranderen en tevens een reglement te ontwerpen voor het semi-beroepsvoetbal. Onder controle. Over dit voorstel sprak ook de vroegere voorzitter van de KNVB en het huidige erelid, ir. J. W. Kips. Hij kon wel meegaan met de motie-Berg- velt, maar eerst moeten enkele pun ten worden vastgelegd, welke men als amendementen op de motie zou kun nen beschouwen en waarmede het be stuur bij het uitwerken van de voor stellen z. i. rekening zou moeten hou den. Volgens ir. Kips moest worden vast gelegd, dat spelers, die vergoedingen ontvangen, geen amateurs zijn. Hij herinnerde voorts aan de F.I.F.A.-be- palingen, waarin staat dat de belan gen van het amateurisme moeten kele wijzigingen in de tekst, welke hij staande de vergadering dicteerde. De nieuwe voorstellen van het be stuur kwamen hierop neer: in den vervolge zullen de reglementen van de bond spreken over drie klassen van spelers, de amateurklasse, de klasse van de semi-beroepsspelers en de beroepsklasse. Tot de semi-be- roepsklasse behoren zij die voor de beoefening van het spel vergoeding ontvangen, overeenkomstig door het bondsbestuur bij afzonderlijk regle ment te stellen regelen. In het reglement, dat uitsluitend voor de Zondagcompetitie is bedoeld, zullen enkele nader uit te werken punten worden opgenomen. Vergoe dingen zullen alleen worden gegeven door verenigingen, niet spelende in de 2e, 3e of 4e klasse of de afdelin gen, wier eerste elftal in een daartoe afzonderlijk door het bondsbestuur in te stellen competitie is ingedeeld. El ke speler dient een beroep uit te oefenen en daarmede in zijn levenson derhoud te voorzien. Verder zouden bepalingen worden opgenomen inzake licenties, leeftijden, het aantal te ver strekken licenties, de maxima der vergoedingen voor training en het spelen van competitiewedstrijden enz. Nieuwe schorsing. Reeds twee keer was de vergade ring voor onderlinge besprekingen ge schorst en na het formuleren van de gewijzigde voorstellen van het bonds bestuur werd opnieuw om een schor sing verzocht. Toen om zes uur des avonds de bijeenkomst kon worden hervat, verklaarde de heer Bergvelt namens het lagere voetbal, dat de voorstellen te gecompliceerd waren om er maar meteen een oordeel over De K.N.V.B. vergaderde te Amster dam. Foto: de heer J. A. W. Bergvelt tijdens het verdedigen van zijn motie. Eerste profwedstrijd. „Alkmaar" versloeg „Venlo". Zaterdagmiddag werd In Alkmaar de eerste profvo-thalwedstrOd in Ne derland gespeeld, nl. tussen de prof clubs „Alkmaar" en „Venlo". De thuisclub won de wedstrijd met 3 0, nadat de rust met de stand 00 was ingegaan. De vele toeschouwers zijn tevre den naar huls gegaan, want men had een goede wedstrijd gezien, waarin vaak verrassend goede staaltjes voet bal ten beste werden gegeven. In de eerste helft was de thuisclub bedui dend sterker dan Venlo, maar doel punten maken was er in die periode niet b9- Na de hervatting had Klaas Smit na enige minuten spelen succes. Van verre afstand loste de ex-Volendam- mer een onhoudbaar schot (10). Aanval op aanval golfde nu op het doel van venlo af en V. d. Sluis (ex- Kennemers) scoorde met een fraaie kopbal f20). Tien minuten voor het einde maakte Klaas Smit er 30 van. waarbij het bleef. uit te spreken, weshalve hij verzocht over 14 dagen, op 28 Augustus, een nieuwe bondsvergadering uit te schrijven teneinde de voorstellen te behandelen. Ir. H. F. Hopster bracht tenslotte de motie-Bergvelt in stemming. 34 stemmen werden tegen deze motie uitgebracht, 67 stemmen waren er voor, zodat op 28 Augustus in Am sterdam de vervolgbijeenkomst zal worden gehouden. In een in het Ajaxstaüion te Am sterdam, na afloop van de buitenge wone algemene bondsvergadering van de K.N.V.B. gehouden bijeenkomst van de vereniging van eerste klassers is met 45 tegen 6 stemmen besloten in ieder geval, welk resultaat de op 28 Augustus a.s. voort te zetten bui tengewone bondsvergadering ook op levert, met ingang van 1 September tot betaling van de spelers van de eerste elftallen over te gaan. Het voorstel om in het aanstaand seizoen tot een eerste klasse-indeling van drie afdelingen van respectievelijk 17, 17 en 18 elftallen te komen, werd met 26 tegen 19 stemmen en één blanco aan genomen. DUBBELE NEDERLAAG. Athletiek in Ham. De athletiek-landenwedstryd Duits- land-Nederland, welke in Ham werd gehouden, is in een dubbele nederlaag geëindigd voor onze ploeg. De heren verloren met 175 tegen 132 punten, terwijl de dames'met 68 tegen 35 het onderspit dolven. Eens te meer is tijdens deze wed strijd gebleken, dat de Duitsers de laatste jaren op athletiekgebied met sprongen zijn vooruitgegaan. Bij de heren won Nederland nog 5 van de 15 nummers, maar de dames brachten slechts 2 van de 10 nummers op hun naam. Beide malen was het Puck van Duyne-Brouwers, nl. op de 100 en 200 meter. Op de 100 meter zegevierde zij in 12 sec. rond, een beste tijd overi gens. De 200 meter deed zij in 25 sec. De 80 meter horcen werd een volledi ge zege voor de Duitse dames, evenals de nummers 800 meter hardlopen, hoogspringen, vérspringen, kogelsto ten, discuswerpen en speerwerpen. De Duitse athleten eisten op al deze nummers de eerste en tweede plaats voor zich op. De heren. De 100 meter bij de heren werd een Om de Zilveren Bal. T« Rotterdam werd een begin ge maakt met het voetbaltournooi om de Zilveren Bal. De uitslagen luid den: StormvogelsHVV 61; ADO Sparta 00 (Sparta wint met doelschoppen)XerxesElinkwijk 2 0; Enschede—VW 0—2; 't Gooi— Feyenoord 01; BaronieWagenin- gen 10. Zondag 22 Augustus zal het tournooi worden voortgezet. ■Jr Te Breda is de beslissingswedstrijd gespeeld om het clubkampioenschap dam men van Nederland. De titel ging naar de Rotterdamse club „Constant", die met 14-6 van „Excelsior" uit Den Bosch won. Een geslaagd onderdeel van de fees ten in Axel ter gelegenheid van de herdenking der bevrijdingvormde een gy?nnastietoiitvoering. Foto P.Z.C. dubbele Nederlandse zege. Van Har- develd finishte in 11 sec. rond vóór Nederhand en de Duitser Moritz, die dezelfde tyd maakten. De 200 meter nam Obertse (D) in 21.9 voor zijn re kening. Van Hardeveld werd tweede in 22 sec. en Saat derde in 22.4. De 400 nieter was voor de Duitsers,^ evenals de 800 meter. Op dit laatste" nummer werd Harry de Kroon twee de, 3/10 na de winnaar, de Duitser Starcke-Lüg hield de eer aan zich op de 1500 meter, maar de tijd was matig, nl. 4.00.F. De eerste Nederlan der, Roovers, werd vierde. Schade toonde zich de sterkste op de 5000 me ter in de goede tijd van 14.29.2. Bij de nummers speerwerpen en dis cuswerpen toonde Fikkert (Ned.) zich de sterkste Met ruim verschil zegevierde deze athleet op de beide nummer Nederhand tenslotte zorgde voor de vijfde Nederlandse zege. Hij nam de 110 meter horden voor zijn rekening. Piet v. d. Lijke gaat over naar onafhankeüjken. De Zeeuwsch-Vlaamse amateur wielrenner Piet v. d. Ljjke uit Groe- de gaat 1 September a.s. over tot de onafhankeliiken. Dit houdt in, dat de 19-jarige Gropdenaar in België by de onafhankelijken kan starten. In Nederland kan hij in profw -dstrijden uitkomen. Voorts is de naam van V. d. Lijke genoemd met betrekking tot deelna me aan de Ronde van Europa. Men wil namelijk, rond een kern van Tour dc France renners, een jeugdige -ploeg scharen om ervaring op te doen in grote étappe wedstrijden. Het ziet er dus naar uit, dat Zeeland in de Ronde van Europa, welke in September aanvangt, een vertegen woordiger zal krijgen. Ook bestaat de mogelijkheid, dat d; Zeeuwsch-Vla- ming zal deelnemen aan de Ronde van Catalonië, een étappewedstrijd in Spanje. Tenslotte zt nog vermeldt, dat P. v. d. Ljjke afgelopen week een fraaie tweede plaats veroverde, en wel in Lessine (B.), waar een wielerwed strijd voor amateurs werd gehouden over een afstand van 120 km en waarvoor 78 renners aan de start verschenen. WIELERWEDSTRIJD VOOR AMATEURS. Oosthoek eerste Zeeuw. Het Goesse wielercriterium, dat Za terdag onder flinke belangstelling in „plan Oost" werd verreden, leverde een verdiende zege op voor de out sider Michel Stolker uit Utrecht, die op het beslissende moment in deze course zijn slag sloeg. Van de 28 renners die van start gingen, was Karei Inghels de eerste uitlooppoging kwam het echter ook nu niet. Met nog 38 ronden voor de boeg startte De Wit weg en met hem gingen Verseveld en Keepers. Dit trio luidde de beslissing in en nam spoedig een voorsprong van 25 sec. Wel moest Ver seveld lossen, maar vooraan werd zijn plaats ingenomen door de agressief rijdende Stolker, die na een korte maar fraaie jacht, aansluiting had verkre gen. Inmiddels had Borremans met een zware inzinking te_ kampen, terwijl die een premie op zak stak. Een grote I Van Wychen, Van Glerum en Verse- premie van t 40.— voor de renner, die ,d h t neioton in de steek lieten en premie er in slaagde het eerst een ronde uit te lopen bracht spoedig wat leven in de brouwerij. Veresveld en De Wit kwa men om beurten uit het peloton ge sprongen. maar werden vrij spoedig weer tot de orde geroepen. Nadat Louisse reeds in de 12e van de 80 te rijden ronden gedubbeld was en Van As wegens pech het toneel had verlaten, gooide Borremans, die zeer actief was. de lont in het kruitvat. Hij kreeg gezelschap van De Wit, die la ter weer afzakte, tewijl Westdorp, Nuijten, Keepers en Van Wychen mee naar voren trokken. Tot een serieuze W. van Est en A. Voorting niet in achtervolging. De sportcommissie van de K.N. W.U. heeft bekend gemaakt, dat Wim van Est en Adri Voorting hun inschrijving voor het wereldkampi oenschap achtervolging profs heb ben ingetrokken. Dank zij de bemid deling van de UCI is het alsnog ge lukt J. Plantaz in te schrijven, die derhalve in dit nummer zal starten met Harry van der Kamp. De Roo won in Bergen op Zoom. Zaterdag werd onder grote belang stelling de Ronde van Bergen op Zoom voor nieuwelingen en ama teurs verreden. Bij de nieuwelingen legde De Roo uit Schore beslag op de eerste plaats. Rentmeester uit Yerseke werd zevende en zyn stad genoot Huijssoon 21e. Bij de ama teurs verschenen geen Zeeuwen aan de start. VERRASSENDE ZEGE VAN ZEEUWS ELFTAL OP EINDHOVEN (6-4) Ploeg van gastheren toonde grote werklust en bezat stootkracht veld het peloton in de steek lieten en op jacht gingen naar de leiders. Dit trio kreeg nog versterking van West dorp, Konings en Verseveld, maar met nog 20 ronden voor de boeg noteerden wij voor de koplopers nog steeds een voorsprong van ruim een minuut Met nog 7 ronden te rijden werd ook de groep van Westdorp gedubbeld, zo dat Stolker, Keepers en De Wit gingen uitmaken, wie er met de bloemen zou gaan strijken. Stolker bleek in de eindsprint de sterkste. Van Wychen had kort voor het einde wegens pech de strijd moe ten staken. De uitslag luidt: 1 Stolker (Utrecht), 100 km in 2 uur 36 min; 2 Keepers (Roosendaal, 3 De Wit (Leur-, 4 op 1 ronde Borremans (Hoogerheide), 5 Oosthoek Cs-Heerenhoek); 6 Konings (Breda). 7 Westdorp ('s-Heerenhoek), 3 Van Glerum (St. Willebrord) 9 A. Roks (Sprundel), 10 Van Avoird (Oos terhout). 11 Inghels (Sas van Gent). De uitslag van de wedstrijd op ge wone rijwielen, die vooraf werd verre den, over 16 ronden van 1260 m luidt: 1 Van Nispen (Axel), in 35 min, 2 Slabbekoorn (Kapelle), 3 Geys (Kwa- dendamme), 4 Zuidweg (Schore), 5 Joosse (Schore). 6 Dekker (Goes), 7 Bustraan (Yerseke), 8 Reyn (Schore), 9 Stroosnijder (Kruiningen), 10 De Jonge (Kapelle). Ten aanschouwe van een vry talryk publiek uit alle delen van de pro- vincie heeft het Zeeuwse elftal Zondagmiddag op het gemeentelijk sport terrein aan de Nadorst te Middelburg landskampioen Eindhoven met 6-4 verslagen. Het was een enthousiast spelende Zeeuwse ploeg, die deze ze ge heeft bevochten op een enigszins teleurstellend Eindhoven. Want de Brabanders leverden over het algemeen een matige strijd, hetgeen waar schijnlijk te verklaren a!t uit het. feit, dat het voor hen „maar" een oefen wedstrijd was. Aan de andere kant waren de Eindhovenaren misschien nog niet geheel fit na het zware afgelopen seizoen. In hun rijen ontbraken rechtsback en international Frans Tebak en rechtsbuiten Schmidt. Hun plaatsen werden resp. door J. Trommer en W. Lubse ingenomen. De Zeeuwse ploeg verscheen in ongewijzigde samenstelling. De gasten hebben de landskam- Eioenen keurig; party gegeven. Was et vry spoedig na aanvang 2-0 voor Eindhoven, Van den Driest (RCS) die beslist een aanwinst voor het Zeeuwse elftal mag heten en Van der Sluis (Goes) zorgden er voor, dat met rust een gelijke stand was bereikt. Na de hervatting namen de Zeeuwen het heft in handen; er werd in de ploeg van de gastheren hard gewerkt en men benutte de sco ringskansen. Overigens hebben de Zeeuwen zich met deze groten deels aan enthousiasme te danken overwinning keurig gerevan cheerd voor de tegen Folkestone ge leden nederlaag. Vooral na de rust stond het duel op een behoorlijk peil. Het Zeeuws elftal, da,t nu was op gesteld, bleek sterker. Het bezat meer stootkracht en doorzettings vermogen, Men nag doelmatige en goed afgewerkte aanvallen van de voorhoede, waarin zoals gezegd debutant Van de Driest goed op dreef was, Leynse als steeds veel arbeid verzette en ook de ove rigen meestal voldeden. De midden linie Weststrate, Schinkel en Van Rijswyk was niet het sterkste onder deel. Het wilde er nogal eens „ram melen". De backs Wijs en Barten bleken hun mannetje ook thans te staan. Keeper Baart heeft zijn hei ligdom voortreffelijk verdedigd. Uiteraard waren de Zeeuwen qua techniek en qua snelheid niet tegen de Eindhovenspelers opgewassen. Wanneer de Brabanders dan ook by vlagen wat van hun beste spel toon den. zag het er voor de Zeeuwse ploeg soms somber uit. Bij de landskampioenen, die dus geen overweldigende Indruk achterlieten, waren de snelle invaller-rechtsbui ten W. Lubse, rechtsbinnen J. Tebak, midvoor Van Melis en in het bijzon der spil F. van Tuvl zeer behoorlijk op dreef. De rest van de ploeg kon niet „uit de verf" komen. Begin-phase. De eerste aanvallen waren voor Eindhoven. In de eerste minuut moest doelman Ba,art (Vlissingen) reeds handelend optreden bij een nar de kopbal van rechtsbuiten Lubse. De Vlissinger tikte de bal gemakkelijk tot corner. Met overrompelende en snelle aanvallen belaagden de blauw zwarte lichtstedelingen het heiligdom van Baart. In de vijfde minuut hadden zij succes; een goed opgezette aanval werd prachtig door J. Tebak afge werkt en dat betekende 1-0. De Zeeuwen trokken hierna meer ten aanval, maar in de begin-phase van de wedstrijd geraakten zij niet verder dan een van te ver gelost schot van Leij'nse. Na 14 minuten kregen de Zeeuwen de eerste serieuze corings- kans, maar succes leverde deze niet op. De strijd ging nu vrijwel gelijk op en beide doelen kwamen meermalen in gevaar. In de 20e minuut brak Leijnse mooi door, maar de lange en stevige stopper Frans van Tiiyl was juist iets sneller. Aan de andere zijde moest Baart al zyn capaciteiten te hulp roe- Êen om doelpunten te voorkomen. lenmaal bracht de lat redding. Het was echter uitstel van exeecutie, want even later maakte Louwers handig gebruik van een lichte aarzeling in de Zeeuwse-defensie (2-0). Het leek er op, dat de landskampi oenen een gemakkelijke en grote ze ge zouden behalen, maar de Zeeuwen (Vervolg op pag. 4) De toinnaar van de Ronde van Goes, M. Stolker uit Utrecht. AUTOMOBILISME Internationale races in Zandvoort Begunstigd door zeer fraai weer werden op het circuit Zandvoort in ternationale sportwagenraces gehou den door de KNAC. De eindklassementen luiden: A- klasse tot 1500 cc: 1. W. Seidel (Did.) 50 ronden, 1 uur 43 min. 16.5 sec.: 2 M. Collange (Fr.) 50 ronden, 1.46.51.6; 3. D. Gast (Ned.) 48 ronden, 1.44.48.4; 4. M. He- zemans (Ned.) 48 ronden. 1.45.15.3; 5. A. M. J. van der Lof (Ned.) 48 ronden, 1.45.53.6. B-klasse, 15002000 cc: 1. Allan Brown (G.Br.) 50 ronden, 1.37.32.2; 2. B. Musy (Zwits.) 50 ron den, 1.40.06.2; 3. A. P. O. Rogers (G. Br.) 48 ronden, 1.39.51.3; 4 K Earendregt (Ned.) 47 ronden. 1.39.02.2: 5. H. Roosdorp (Ned.) 47 ronden, 1.40.46.8; 6. R. K. N. Clark- son (G. Br.) 45 ronden, 1.38.44.5: 7. J. Bos Eyssen (Ned.) 44 ronden, 1.41.04,2. C-klasse (20003000 cc): h P- Beauman (G. Br.) 50 ronden, 1.40.46.6; 2. J. Deely (G. Br.) 47 ron den, 1.43.05.9. D-klasse (boven 3000 cc): 1. N. Sanderson (B.) 50 ronden. 1.37.41.3; 2. R. Laurent (Belg.) 50 ronden. 1.37.58.3 3. Sir J. Scott Dou glas (G. Br.) 50 ronden. 1.38.51.6; 4. Van Dieten (Ned.) 50 rond. 1.39.07.1; 5. Tïelens (Ned.) 49 ronden, 1.39.03,8,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 5