Minister Yamin vertrekt vandaag weer naar Nederland DE MOEILIJKE WEG KONINGIN EN PRINSESSEN IN DENEMARKEN AANGEKOMEN WETTELIJKE REGELING VAN KOPEN OP AFBETALING VRIJDAG 30 JULI 1954 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT NA BERAAD IN DJAKARTA Wijzigingen in financieel- economische sector? De Indonesische ministerraad heelt besloten de onderhandelingen met Nederland over de opheffing van de Unie voort te zetten. Vandaag ver trekt minister Yamin weer naar Nederland. Men hoopt, volgens de officiële bekendmaking, de onderhandelingen te Den Haag nog vóór 17 Augustus, de Indonesische nationale feestdag, tot een bevredigend resultaat te brengen. De voorzitter van de P.N.I., Sidik Djojosukarto. deelde aan Aneta mede, dat minister Yamin „met goede be richten" naar Nederland terugkeert. Zijn rapport was over het algemeen gunstig ontvangen. De verwachtingen, dat de besprekingen met succes zullen worden bekroond, zijn dan ook groot. Dit betekent overigens niet dat Indonesië de pogingen zal staken om het gebied in zijn bezit te krijgen. In een hoofdartikel van Abadi wordt betoogt, dat de delegatie-Soe- narjo de opheffing van het Uniever drag te duur heeft gekocht. Volgens dit oppositieblad realiseerde het kabi net ziel. echter het gevaar, waarvoor het hulde verdient. Het blad meent, dat de delegatie nu maar moet terug keren, omdat de zending mislukt is. Over de aard der voorgestelde wij zigingen is niets uitgelekt, maar in politieke kringen verwacht men, dat zij voor Nederland niet onaanvaard baar zijn. President Soekarno heeft minister Yamin gisteren op zijn paleis ontvan gen. Daarvoor had de minister nog een onderhoud met vice-president drs. Hatta. Mr. Yamin was niet bereid aan de pers mededelingen tc doen over zijn missie, maar hij toonde zich even op timistisch als by zijn aankomst in Djakarta. Over de berichten, dat de Masjumi de wens zou hebben uitgesproken, dat niet slechts de regeringspartijen maar ook de oppositie op de hoogte zou worden gesteld van de gang van zaken, verklaarde de voorzitter van de P.N.I., dat deze wens gerechtvaar digd is. Overigens meende deze, dat ook de mogelijkheid onder ogen dient te wor den gezien, dat de besprekingen zon der succes blijven. Mocht dit het ge val zyn, aldus Sidik Djojosukarto dan kan men niet anders zeggen, dat Indonesië al het mogelijke deed en al haar goede wil heeft getoond. In politieke kringen wordt verno men, dat over het algemeen de rege ringsfracties in het parlement de ont werptekst in haar geheel niet konden aanvaarden. Zy stelden enige wijzi- f;ingen voor, in het bijzonder met be- rekking tot de financieel-economi- sche regelingen. Volgens de algemeen geldende op vatting mag de positie van het Ne derlandse kapitaal in Indonesië niet bevoorrecht zijn. By het feit, dat de kwestie van Nieuw-Guinea wordt ge negeerd, heeft men zich wel neerge legd. Gemeente-ontvan ger veroordeeld. De Haarlemse rechtbank heeft gis teren uitspraak gedaan in de zaak te gen de 45-jarige ex-gemeente-ontvan. ger van Heemstede P. G. T., die er van verdacht werd door gebruikma king van fictieve boekingen en ver valste mandaten ongeveer tien tot twaalf duizend gulden te hebben ver duisterd. Bij behandeling van de zaak gaf de verdachte alles toe en verklaarde hij. dat hij op een bepaald ogenblik geld nodig had en dit toen uit de gemeentekas had „geleend". Van terugbetalen was niets gekomen. De rechtbank veroordeelde hem, conform de eis van de officier, tot een gevangenisstraf voor de tijd van een jaar en drie maanden met aftrek van voorarrest. Donderdagochtend zijn Koningin Juliana en de jongste twee prinses sen met de Scandinavië-express van het station Amersfoort naar Dene marken vertrokken. Om kwart voor negen kwam een hofauto het eerste perron oprijden. De koningin en de prinsessen Margriet en Marijke stap- Hachelijk avontuur op Drachenfels De 15-jarige metaalbewerker H. Beumer uit Harskamp heeft Woens dag op een vacantiereisje in Duits land een paar benauwde ogenblikken beleefd. Een boom redde hem het le ven. Beumer maakte met het overige personeel van de onderneming waar hij werkt een reisje naar Duitsland. Het gezelschap liet zich met de tand radbaan naar de top van de Drachen fels brengen en daalde te voet af. Daarbij kwam B. te struikelen. Hy rol de langs de helling omlaag. Na dertig meter ongeveer werd zyn vaart ge stuit door een boom vlak voor een ravijn. Daardoor werd een diepe val voorkomen. Niettemin moest de jon gen, die ernstige wonden had gekre gen, in een ziekenhuis worden opge nomen. Amor was sneller Verscheidene ■personen in N. Limburg hebben dezer dagen correspondentie ontvangen, die langer dan 10 jaar onderweg is geweest. De poslzending werd destijds wegens oorlogs handelingen te Gennep onder een vloer verstopt. Toen de oorlog voorbij was dacht nie mand meer aan deze post tot dat dezer dagen bij herstel werkzaamheden de brieven te voorschijn kwamen. Onder die correspondentie be vond zich ook een liefdes-ver klaring. Deze is thans te be stemder plaatse aangekomen bij een familie in het dorpje W. Het meisje, dat destijds haar genegenheid schriftelijk vast legde is inmiddels met de man harer dromen" getrouwd en moeder van enkele blozende kinderen. Zij raapte zelf haar brief uit de brievenbus op VWVVWVWVVVVVVVVVVVVVV Marokkaans arts in Amsterdam beroofd. Woensdagmiddag heeft een in Am sterdam vertoevende arts uit Marok ko bij de politie aangifte gedaan van diefstal van vier bankbiljetten, elk groot 10.000 Marokkaanse francs. De arts had verzuimd zijn op de Prins Hendrikkade -enarkeerde kampeer auto af te sluiten. Onbekenden be hoefden slechts het portier te openen en de bankbiljetten uit de aldaar lig gende portefeuille te nemen. Later op de avond deed een uit New York afkomstige rechter eveneens aangifte van diefstal by de politie. De man miste een platina armbandhor loge met 25 diamanten en wit-gouden armband. Toen hij later in zijn hotel kwam, bleek het gestolen" horloge in de handtas van de echtgenote te zit ten. ten over in het gereedstaande konink lijke rijtuig, dat werd aangekoppeld aan de Scandinavië-express. Viif mf. nu ten later vertrok de trein. Het ver trek van de koningin bleef vrijwel on opgemerkt. Om kwart voor negen 's avonds kwamen de koningin en de prinses sen op het Deense grensstation Pad- borg aan. Enige minuten tevoren wa ren koning Frederik, koningin Ingrid en de drie Deense prinsessen in auto's gearriveerd om de koninklijke bezoekers welkom te heten. Daarna reed koning Frederik ko ningin Juliana en koningin Ingrid persoonlijk in zijn Bentley naar het paleis te Graasten. De prinsessen en de hofdames volgden in een andere auto. „GenMeman-inbreker" veroordeeld De „gentleman inbreker" Paul Falk is gisteren veroordeeld tot zes jaren gevangenisstraf wegens het stelen van de kroonjuwelen van het geslacht Hohenzollern uit een kasteel te Hechingen. Ook zijn hem voor acht jaar de burgerrechten ontno men. Onder de juwelen, die een waarde van ongeveer 500.000 mark vertegen woordigen, bevinden zich enige per soonlijke eigendommen van koning Frederik de Grote. Falk, die twintig jaren van zijn le ven in gevangenissen doorbracht, verklaarde dat hij inbraken in kaste len pleegde uit wrok tegen de aris tocraten. 9 Woensdagnacht omstreeks één uur is de ongehuwde matroos J. Pronk uit Sehe- veningen over boord geslagen van de log ger Sch. 89 „Johanna Maria" en ver dronken. Het schip was op weg naar Scheveningen. De oorzaak van het onge val is onbekend. Recordjacht Londen— Schiphol De 28-jarige Engelsman J. R. F. Everbury heeft een record gevestigd: niemand is tot dusverre voor zover bekend ooit zo snel van Londen naar Amsterdam gevlogen. De tocht door de lucht (van platform tot platform) duurde nog geen half uur. De jacht op luchtrecords tussen Londen en Schiphoi is daaimee gis teren officieel geopend. Het eerste record (er was tot nu toe geen of ficieel record) is gevestigd. De in- vlieger Everbury. luitenant bi) de Britse koninklijke Marine, heeft het voorlopig op zijn naam staan. Het re cord geldt niet van start- tot lan dingsbaan. De stopwatches zijn inge drukt eerst bij het overvliegen over het vliegveld Bevingdon bij Londen en wel kort na half twaalf, en ver volgens bij de aankomst boven Schip hol door controleurs in de verkeers toren. Hier zijn de officiële gegevens: luchtlijji LondenSchiphol, vliegtuig: Seahawk. een eenmotorige straalja ger geschikt voor landingen op vliegtuigmoederschepen met opklap bare vleugels. Tijd: 24 min. 23% sec. Aanvullende uitkering vacantieweek bouwbedrijf. De bedrijfsvereniging voor de bouw nijverheid te Amsterdam verzoekt ons het volgende mede te delen: „De werknemers in dienst van een werkgever, die is aangesloten bij de bedrijfsvereniging voor de bouwnij verheid, kunnen, indien zi- voldoen aan de bepalingen van de werkloos heidswet, zo nodig een aanvraag in dienen voor een aanvullende uitkering over de vacantie week voor het bouw bedrijf (2 tot en met 7 Augustus). Zij moeten hiertoe onder meer: 1. niet werkloos zijn, maar door de verplichte vacantieweek niet kunnen doorwer ken en over geen of te weinig vacan- tiegeld ter compensatie van de loon derving kunnen beschikken; 2. voor 1 Augustus a.s. een aanvraag indienen bij dezelfde plaatselijke vertegenwoor diger, waar zij hun vacantiegeld van het vacantiefonds hebben ontvangen of zullen ontvangen. Eventueel zal deze termijn worden verlengd tot en met 14 Augustus a.s. Het spreekt van zelf, dat de werknemers, die over vol doende vacantiegeld kunnen of had den kunnen beschikken, niet voor een aanvulling in aanmerking komen". Boerderij afgebrand. Door blikseminslag is in de nacht van Woensdag op Donderdag brand ontstaan in de grote boerderij van de heer J. Middelbeek te Twisk. Tien minuten later stond het gehele per ceel- in- lichterlaaie. De renners in de Tour de France hebben over gebrek aan warmte niet te klagen. De laatste dagen steeg het kivik in de thermometers langs de route zo hoog, dat elke pomp on derweg door groepjes dorstige ren ners werd bestormd. Adenauer naar V.S. Bondskanselier Adenauer van W. Duitsland zal eind Augustus naar de Verenigde Staten reizen voor een kort bezoék Hij heeft een uitnodi ging aangenomen om het nationale congres van de „American Legion" op 30 Augustus toe te spreken. Verwacht wordt, dat Adenauer tij dens het congres president Eisenho wer zal ontmoeten. De Belgische oud-strijders uit Char leroi, die twee dagen op Walcheren waren, werden Donderdag in de Bur gerzaal van het Middelburgse stad huis officieel ontvangen. Op de foto drukt de waarnemend burgemeester van de Zeeuwse hoofdstad, jhr mr T. A J W. Schorer, de hand ten af scheid van de voorzitter der bezoe kende Belgische bondsafdeling; de heer Van den Bosch. Foto P.Z.C.1 Commissie dient voorstellen in De in 1950 ingestelde commissie van onderzoek inzake het afbetalings- wezen, onder voorzitterschap van mr W. F. Lichtenauer te Rotterdam, heeft thans aan de staatssecretaris van economische zaken, haar rapport aangeboden. Het rapport bevat een schets voor een wetsontwerp en een toelichting daarop en bij het rapport is ook een minderheidsnota gevoegd. Zij, die (mede) hun beroep of bedrijf maken van verkoop op afhetaling, aldus het rapport, moeten daarvoor behoudens eventuele ministeriële beschikking met betrekking tot zekere groepen van ondernemingen een desgewenst aan voorwaarden gebonden vergunning hebben. Deze voorwaarden kunnen aan knopen aan de verschillende ver plichtingen, opgelegd bij de wet dan wel krachtens deze bij algemene maatregel van bestuur of bfj mini steriële beschikking aan verkopers op afbetaling opgelegd. Colporteurs. Een bijzondere vergunning is ver eist voor de bevoegdheid om voor de afbetaling gebruik te maken van colporteurs. Aan cólporteurs moet een vast weekloon worden uitbetaald,'doór 'dè daartoe bevoeg- autoriteiten nader vast te stel- Dit houdt niet in, dat cr geen provisie kan worden verleend. De vergunningen worden afgegeven door de Kamers van Koophandel en Fabrieken. >e ten verkoop aangeboden ar tikelen moeten duidelijk voorzien zyn van een prijsaanduiding, die FEUILLETON 19 Jawel, de raad was gemakkelijk ge noeg, maar hem in de pract» te bren gen moeilijker. Kón ik hem maar ver geten, had Jill het laatste half jaar zo vaak gedacht. Nu bij het aanbreken van een nieuwe lente was het moei lijker dan ooit, haar hele wezen scheen als 't ware te smachten na~r het ge luid van een zo bekende stem, naar de aanraking van zijn liefkozende lip pen, het gevoel van zijn sterke armen om haar neen. Was ze daarom misschien zo boos geweest, toen ze haar vader had be trapt op die kuspartij met Shirley? Louter jaloezie dus: Als er maar niet zoveel dingen haar telkens weer aan Dick herinnerden 1 De brieven die hij haar had geschre ven, de geschenken van hem afkom stig. Ok ja, ze had ze kunnen terug zenden of vernietigen, maar ze had er niet de moed toe gevonden. En toch zou Dick haar nog op dezelfde ma nier herinneren? Als hij haar wer kelijk had liefgehad, zou hy bereid zijn geweest te wachten, zou hij ook nooit hebben voorgesteld, samen eens' heimelyk een weekeinde door te bren- ;en. Dacht hy nu nog alle dagen aan .aai- Vermoedelijk niet en die maar door BARBARA STANTON al te waarschijnlijke veronderstelling sloeg haar nog erger terneer. Jill had ook wel eens gelezen, dat men het best een ongelukkige liefdes historie kon vergeten door een andere te beginnen. Ze kende twee of drie jongelui, die maar al te gi^ag op de, kleinste aanmoediging harerzijds zou- noezi den ingaan, doch hoezeer ze hen ook als vrienden waardeerde, toch kon nie mand hunner de gevoeld bij haar opwekken, die ze voor Dick had ge koesterd. Wanneer Jill andere mensen verliefd zag, voelde ze haar eigen eenzaamheid des te scherper. Dit was dan ook een van de redenen waarom ze wel eens over een eige.. flat had gedacht. Maar zou dan de eenzaamheid niet ondraag lijk worden en was het geen pure dwaasheid, dit huis te verlaten nu het juist veel mooier en aantrekkelijker werd dan ooit tevoren? Immers, Jill moest, zij het met enige onwil, toch ruiterlijk toegeven: Shirley had een uitstekende smaak. Als de herinrich ting was afgelopen, zou men de oude woning van de Lockwoods amper meèr herkennen. En Jill begon zich enigszins schuldig te voelen, omdat ze Peggy in haar plaats Shirley had la ten vergezellen bij het uitzoeken van. gordijnen, vloerkleden, meubels etc., ja zelfs bij de aankoop van de huwe lijksuitzet. Peggy had haai- oudste zuster de bijzonderheden daarvan zo feestdriftig ei uitvoerig beschreven, at laatstgenoemde t'en slotte veront waardigd, maar vruchteloos, had ge protesteerd! Ongetwijfeld had Peggy, terwijl ze met Shirley de winkels afliep, nu en dan gedacht an het grote ogenblik, waarop ook zij ulk een uitzet zou kunnen aanschaffen, want haar gene genheid voor Jack Morgan bleek, enigszins tot Jill's -wondering, duurzamer dan alle vorige bevliegin gen. En ja, per slot van rekening zou meneer Lockwóod's jongste dochter in Juni achttien worden en de daarop volgende maand van school gaan. Jill zag al met schrik het tijdstip tege moet, dat zij een nieuwe beproeving zou moeten doorstaan, als ze dag-in en dag-uit getuige zor moeten ;zijn van Peggy's en Jack's wederzijdse liefdes uitingen! Intussen en hier nam haar funda mentele eerlijkheid weer de overhand was het, naar Jill inzag, hoogst on redelijk anderen hun geluk te misgun nen, omdat ze zelf «minder fortuinlijk was. Deze overweeing deed haar dan ock kort voor de restauratiewerk zaamheden ten einde waren, besluiten» in 't vervolg wat vriendelijker jegens Shirley te zyn. Misschien zou het niet meer baten er zou Shirley, eenmaal fetrouwd, het minder nodig vinden, e familie van haar man welwillend te bejegenen, maar dan zou de schuld koo: Elke afhetallngsovereenkomst moet schriftelijk worden vastge steld. De belangrijkst! voorwaar den dienen op een bepaalde, door de Overheid voor te schrijven, wijze worden vernield. Deze voorwaarden dienen niet in de „kleine letter tjes" verloren te gaan. Is de koper gehuwd, dan moet de medewerking van beide echtelieden blijken. Indien een afbetalingsovereen- komst via een colporteur wordt aangegaan, zal de mogelijkheid van machtiging tot ondertekening dooi de echtgenoot of echtgenote moe ten worden uitgesloten. AFBETALINGSREGELING. Verbruiksartikelen voorkomende op een van overheidswege vast te stellen lijst, kunnen geen voorwerp van koop en verkoon op afbetaling uitmaken. Voorwerpen ter waarde van een verkoopprijs a contant van meer dan 3000 worden niet getroffen door de aanbevolen regeling. Gelijke uitzondering kan by alge mene maatregel van bestuur worden gemaakt voor goederen met een klaarblijkelijke bestemming voor de productieve sfeer. Verschillende bepalingen, van be lang voor de verkoper, worden dan voorgesteld. De regering dient, op grond van conjunctuurpolitieke overwegingen, bevoegd te zijn regelen te stellen omtrent de duur van een afbeta- lingscontract, grootte van termijn betalingen en de duur van deze be talingen alsmede een verplichte eer ste betaling in mindering van de prijs van een artikel en/of van ver goedingen, bij het aangaan van de overeenkomst. Verschillende sanc tiemaatregelen voor de overheid worden voorgesteld. Huurkoop dient in een en ander nadrukkelijk te wor den begrepen. Tenslotte wordt voorgesteld een commissie van advies in te stellen ter voorlichting aan de minister. De zelfde commissie heeft een interim- rapport aangeboden inzake het be taal- en spaarzegelbedryf. Het Wereldgebeuren niet bij haar, Jill, liggen. Jammer dubbel en dwars jammer, dat juist de op dit nobele besluit vol gende morgen iets gebeurde, waar door alle goede voornemens de bodem werden ingeslagen. HOOFDSTUK VI. Enige tijd voor de restauratie van meneer Lockwood's huis haar beslag had gekregen, had Jill het maar beter gevonden, de uit haar gewone doen geraakte keukenprinr s met vacantie te zenden. Ze gebruikte nu, gemaks halve, haar meeste maaltijden bij Sa ra, het werkmeisje, in de keuken en dronk juist haar laatste kopje thee. toen een foto in de „Daily Miror" plotseling haar aandacht trok. Op die foto prijkte... een blijkbaar zeer vro lijke en welvarende Dick Crawlaye, tezamen met een buitengewoon knap meisje. Een ogenblik scheen Jill's hart stil te staan toen zij het opschrift las: „Liefde op het eerste gezicht". Haar hand beefde zo, dat Warme thee op haar blauwe jurk terecht kwam, maar in haar opwinding bemerkte zij er niets van. Met in een doodsbleek ge zicht las ze moeilijk en langzaam het korte onderschrift: „Jennifer Mario, de jonge Britse filmster, heeft gisteren al haar vrien den en vriendinnen van de Alexandra Studio verrast door haar huwelijk met de heer Richard Crawlaye aan te kon digen". (wordt vervolgd) Twaalf jaar Kolonel Gamal ADdel Nasser heeft het tot nog toe in Egypte als hoofd van de Egyptische rege ring vrij gemakkelijk gehad. Hy kon de belangrijkste klachten van het Egyptische volk rustig af doen met een 'demagogisch verhaal tje en zich op handige wflze vrij plei ten van elke verantwoordelijkheid. Alle misère in Egypte schreven hij en zijn aanhangers met groot enthou siasme toe aan hel „imperialisme", waaronder liet Rijk van de Nyl se dert 1879 gebukt ging. Men leed armoe door dat imperia lisme, men was er werkloos door. men had daardoor ook gebrek aan kapitaal voor het stichten van indus trieënkortom men bleef daar door een achterlijk en noodlijdend volk. Voor de Egyptenaren had dat im perialisme een stoffelijk aanschijn gekregen in de vorm van het Britse wereldrijk. Dat rijk kreeg de schuld te dragen als de boeren In Egypte te weinig ontvingen voor hun katoen en hun tarwe...... en het was er ook de be werker van als in vodden gehulde werklozen in Alexandrië geen geld hadden om pap voor hun hongerige kindertjes te kopen. Van nu af aan kunnen kolonel Nasser en zijn aanhangers niet meer met dit verhaal bij hun politieke aanhang komen. Het Britse imperialisme in Egypte dat vanzelfsprekend helemaal niet verantwoordelijk was voor de armoe de in het land heeft afgedaan. Een wel wat bleke Britse minister Head heeft in Cairo een protocol on dertekend. dat de hoofdzaken regelt van de Britse uittocht uit Egypte. Een breed-glimlachende Nasser keek daarbij toe. „Op deze minuut", zo verklaarde Nasser, „heb ik twaalf jaar ge wacht". Een zijner jongere officieren zei wijzend op Nasser dat Egypte dit nooit bereikt zou hebben zonder Nasser's blinde geloof in de nationale zaak. Twaalf jaar geleden toen Britse troepen zich genoodzaakt zagen rond het paleis van de Egyptische koning Faroek een troepencordon te leggen om te voorkomen, dat pro-Duitse ele menten de Britse belangen in Egypte zouden schaden, had Nasser gezwo ren. dat hij niet zou rusten alvorens de Britse troepen uit Egypte waren geworpen. Gelukkig heeft het met dat werpen niet zo'n vaart gelopen. De Engelsen terugvallend op een politieke wijs heid, die uit brede ervaring is voort gekomen begrepen, dat vrijwillig weggaan uit Egypte geboden was. Geboden om daardoor de weg te effenen voor een vriendschappelijke samenwerking, die profijtelijker is dan de huidige wrijving. Tachtig duizend man Britse troepen zullen binnen 20 maanden de Suez-kanaal-bases ontruimen In het Engelse Lagerhuis heeft Donderdag minister Head deze stap verdedigd. Men kon hem voor de voe ten weroen. dat dezelfde Churchill, die in 1947 het Suezkanaal nog de hartader noemde van het Britse Im perium. thans rustig aan het parle ment voorstelde die hartader 'af te snijden. Zoals meer uitspraken van Chur chill was ook dat hartaderlijk woord meer afgestemd op het Britse ge voelsleven dan op de harde werke lijkheid. De werkelijkheid was. dat de Brit se basis aan het Suezkanaal Ensre- Jand veel te veel geld kostte en dat de waarde van de basis problematiek was geworden sedert het bestaan van de waterstofbom. Overigens heeft Engeland tezamen met «ie Verenigde Staten juist door deze uittocht uit Egypte een grote politieke overwinning behaald. Egyp te heeft er namelijk in toegestemd, dat de basis ter beschikking van En geland zal komen wanneer Turkije door een buitenlandse mogendheid zou worden aangevallen. Daarmee heeft Egypte zich ge schaard in het kamp van de Wester se mogendheden en keert het zich tegen Rusland. In Egypte zelf is de positie van ko lonel Nasser door het accoord over de ontruiming van de Suez- kanaalzóne geweldig versterkt. Het gehele volk is er enthousiast over. Zelf heeft Nasser gezegd: „Wij moe ten nu aan het werk". Daarbij doelde hij op de plannen om grote sociale en economische hervormingen in Egypte door te voeren. Het zal ver- moedelyk zo gaan. dat over enige jaren het Egyptische volk te weinig resultaten van die heryormingen ziet en dan aan kolonel Nasser de ver wijten voor de voeten zal werpen, die het jarenlang aan de Engelsen maak te! Kolonel Abdel Nassertwaalf jaar gewacht op de Britse uittocht uit Egypte. Dinsdag is in de protestantse kraam kliniek te Drachten een drieling geboren. De moeder, mevr. H. Koopmans—Bosma uit Garyp. en de drie jonggeborenen, alle drie meisjes, maken het naar omstandig heden uitstekend. Het gezin Koopmans had al drie kinderen, resp: 7, 3!,i en ruim 1 jaar oud.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 5