unsilk vloeibare inshampette shamp°° Wie ben ik? ILFORD ILFORD 's werelds beste rolfilm land der Toffees TELLA koning! Het haar waarvan U droomde... wordt werkelijkheid door O. Koninklijke Nederlandsche Petroleum .en DEN BOER levert het drukiverk! 6 DONDERDAG 1 JULI 1954. HAZELNOOT TELLA zacht en romig en tóch echt pittig I 30 cent per 100 gram even verrukkelijk als de Vanille-Telia met knappende stukjes hazelnoot I 34 ct per 100 gram FRUIT TELLA fris als vers fruit 32 cent per 100 gram Jaarlijkse wandelsportdag te Groede op Zondag 11 Jnli 1954. Afstand 30 km en 15 km. Start 12.30 uur op Prinses Marijkeplein. Inschrijfkosten 1.voor de 30 km, 0.75 voor de 15 km. Opgave bij A. de Hulster, Seer. V.V.V., Groede, Bleke- straat A 322. Gevraagd per 1 Aug. een net zelfstandig werkend MEISJE v. d. e. n., v. g. g. v., in gezin .-an 2 personen, met huise lijk verkeer te Den Haag. Br. lett. B 6, Bur. P.Z.C., Vlissingen. Vrijdagmiddag 2 uur VERS PAARDENVLEES 1.20 en 1.60 p. kg. Boterplein, Vlissingen. Gaat U op reis Zorg dat U om geen klei nigheden verlegen zit. Mooie plastic make-up étui's 49 ct. Toilet-étui's, flinke maat 98 ct. Kousen-étui's, mooie dessins 79 ct. Etui's met 3 opvouwbare kleerhangers, pracht des sins, voor slechts 2.75. Ook hebben wij onbreekbare zeepdozen, diverse kleuren 65 ct. Tandenborstel-kokers 40 ct. Spuitflacons, de nieuwste en onbreekbaar 75 ct. Bovenstaande artikelen mo gen in uw reisgarderobe niet ontbreken en U koopt ze natuurlijk bij JO FIBBE Vlissingen Middelburg Steeds weer heeft U daar naar verlangd dat Uw haar ook direct na 't wassen soepel was en gewillig; en dat het weer mooi en natuurlijk glans de. Uw wens wordt vervuld! Nu! Met SUNSILK! Onmiddellijk een weelde van schuim... Bij de eerste behandeling, op hetzelfde ogenblik dat U de inhoud van de Sunsilk shampette in het haar masseert, ontstaat een wolk van schuim. Een zeer zacht schuim, dat Uw haar volledig reinigt. En wat betekent dit? Geen schadelijke tweede wassing meer! Een diepgaand onderzoek wees uit, dat de tweede wassing beslist schadelijk is voor het haar. Tijdens die tweede beurt worden de natuurlijke oliën geheel verdreven; de beschermende laag om het haar verdwijnt, waardoor het stug en weerbarstig wordt, en de glans geheel verloren gaat. Nu I x wassen ...lx spoelen Sunsilk, alléén Sunsilk ontwikkelt direct schuim! Dat betekent; in één beurt schoon en mooi haar! Want nu schikt het haar zich soepel en gewillig, nu geeft een diepe, natuurlijke glans het de schoonheid, die U verlangde. Sunsilk geeft haar als zonneglans en zijde! Sunsilk in Shampette: de modernste shampoo in de modernste verpakking. Vijftig weken-lang het werkwoord Moeten moeten ver voegen... en dan ineens: daar lacht je zómaar in je vacantie guitig-uitdagend het woord mogen toe. Aantrekken watje wilt, kijken zoals je wilt, gaan waar je wilt, drinken wèt je wilt: alleen dat laatste blijft onveranderd, Hcineken'a bierl overal het meest getapt gevestigd te 's-Gravenhage De Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 16 Juni 1954 heeft haar goedkeuring gehecht aan de voorgestelde statutenwijzigingen, welke op 28 Juni j.l. van kracht zijn geworden en welke o.m. betreffen de uitgifte van aandelen op naam van f. 50,- nominaal, tot een maximum aantal van 15.000.000. De bewijzen van deze aandelen, uit te reiken voor aantallen van 100 en van minder dan 100 aandelen, zullen in eerste instantie slechts worden uitgereikt door de Gemachtigden voor de Overdrachten (zgn. Transfer Agents) in Amsterdam en New York, die tevens gemachtigd zijn tot de over schrijving van de desbetreffende aandelen. De Neder landsche Handel-Maatschappij, N.V. te Amsterdam is aangesteld tot Gemachtigde voor de Overdrachten in Nederland voor de aandelen op naam van f. 50,- welke ingeschreven zijn ia het Nederlandse register dezer aan delen, terwijl The Chase National Bank of the City of New York te New York is aangesteld als Transfer Agent in de Verenigde Staten voor de aandelen op naam van f. 50.-, ingeschreven in het Amerikaanse register dezer aandelen. Bewijzen van aandeel van f. 50,- kunnen van 30 Juni af zonder kosten worden verkregen van de Gemachtigden voor de Overdrachten door omwisseling van bewijzen van aandeel aan toonder van f..1.000,- en f 100,- nominaal. Bewijzen van aandeel op naam vanf. 50,- kunnen door tus senkomst van deze Gemachtigden worden omgewisseld in bewijzen van aandeel aan toonder van f. 1.000,- en f. 100,- tegen vergoeding van kosten. In aansluiting aan de bekendmaking van 17 Juni 1954 wordt medegedeeld, dat eveneens van 30 Juni af de be wijzen van aandeel op naam vanf. 50,- mede kunnen wor den verkregen door inlevering bij de in genoemde bekend making vermelde bankinstellingen van dividendbewijs No. 105 van aandelen aan toonder van f. 1.000,- en f. 100,- dan wel van scrips welke elk recht geven op een uitkering van 20 "It in aandelen. Houders van bewijzen van aandeel aan toonder van f. 1.000,- en f. 100,-, welke deze wensen om te wisse len in Nederlandse bewijzen van aandeel op naam van f. 50,-, dienen hun bewijzen van aandeel, voorzien van de nog niet betaalbaar gestelde dividendbewijzen en talon in te leveren bij de Nederlandsche Handel-Maat schappij, N.V., Vijzelstraat 32, Amsterdam-C., vergezeld van een schriftelijk verzoek ter zake van deze omwisse ling. Formulieren, benodigd voor deze omwisseling, zijn aldaar verkrijgbaar. Voor niet-ingezetenen van Neder land is een overeenkomstige mogelijkheid tot omwisseling opengesteld bij de Amerikaanse Transfer Agent. Voor de Nederlandse bewijzen van aandeel op naam van f.50,- zal notering worden aangevraagd op de beurzen van Amsterdam en Rotterdam voor een nominaal bedrag dat voorshands gesteld is op f. 75.000.000,-, terwijl voor de Amerikaanse bewijzen van aandeel op naam van f.50,- notering is aangevraagd op de New York Stock Exchange. 's-Gravenhage, 30 Juni 1954 Doe mee aan de grote ILFORD prijsvraag Zo, dat was weer goed! Even uitblazen en dan mijn grote hobby, fotograferen! Experimenteren, net als met mijn Ramblers, zoeken naar de juiste toon. Vele rolfilms heb ik geprobeerd, maarik kom altijd weer terug op ILFORD want, met ILFORD is het altijd raak. Weet U wie ik ben Doe dan mee. stelt bij elke advertentie voor <Je beste inzendingen waardebonnen beschikbaar van f. 100.- f. 50.- F. 25.- en 5 x f. 5.-.bovendien als hoofdprijs voor de hele serie een Rolleicord met tas ter waarde van I. 475.-. Maak een aardig regeltje of rijmpje over de ILFORD rolfilm en geef Uw antwoord op de vraag „Wie ben ik?". Zend dit met een ledig ILFORD doosje aan Postbus 2000 Amsterdam. Vergeet niet Uw naam en adres duidelijk te vermelden. betere foto's voor hetzelfde geld met HP 3 - FP 3 - SELOCHROME De prijswinnaars van de eerste advertentie hebben inmiddels bericht ont vangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 12