Burgemeesters en Secretarissen op Beveland vierden jubileum ifegs, Zeeuwse Almanak BIJ BIEZELINGE WERD EEN ZEER ZELDZAME VIS GEVONDEN Huidgenezing RU ROL MIDDELBURGS' BINNENSTAD OP 25 JUNI AFGESLOTEN ELFTAL VAN BROMLEY F.C. IN VLISSINGEN GEARRIVEERD Spreek met oordeel... liim met VELP0N Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1954 FEEST INKAPELLE Vereniging B. en S. bestond 75 jaar In de prettige, vriendschappelijke sfeer welke in de afgelopen driekwart eeuw steeds de vergaderingen van de Vereniging van Burgemeesters en Secretarissen op Zuid- en Noord-Beveland hebben gekenmerkt, werd Vrij dag in de raadszaal van het gemeentehuis te Kapelle het vyf en zeventig jarig bestaan van deze vereniging op feestelijke w|jze gevierd. Met de Commissaris der Koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot. woonden ook de leden van Ged. Staten en de Griffier der Staten deze viering bij. In ver schillende toespraken werd er gewezen op de taak, die de vereniging in de afgelopen periode heeft vervuld, niet alleen voor het scheppen van vriend schapsbanden tussen de leden onderling, doch ook in het belang van de gemeenschap. Vele leden waren op deze feestelij ke bijeenkomst vergezeld van hun da mes, terwijl ook afgevaardigden van de zusterverenigingen verwelkomd konden worden. Naaat burgemeester H. G. van Suylekom namens het ge meentebestuur van Kapelle een be groetingswoord had gesproken, hield fle voorzitter der vereniging, mr. dr. A. J. J. M. Mes, een herdenkingsre de, waarin hij op humoristische wijze een terugblik gaf op de beginperiode. Na eveneens de verschillende geno digden te hebben verwelkomd, stelde hy vast, dat het niet ten volle moge lijk is aan de hand van statuten e.d. een definitie te geven van wat de ver eniging nu eigenlijk is. Zjj schept sfeer en legt vriend schapsbanden hetgeen ongetwijfeld gebleken is, iets te zijn, wat niet ge mist kan worden. De onderlinge vriendschap is voor velen in bijzonde re en moeilijke omstandigheden tot grote steun geweest. Daar de oprichtingscirculaire op 9 April 1878 werd uitgezonden, bestaat de vereniging eigenlijk reeds 76 jaar. In verband met de ramp werd de vie ring van dit jubileum vorig jaar uit gesteld. Oorspronkelijk was het een vereni ging, waarin de bevordering van de kennis van het administratief recht voorop stond. Hiervan konden ook ontvangers, wethouders, griffiers en surnumerairs lid zijn. Eerst in 1894 '&s kreeg de vereniging haar huidige ka rakter. Dat reeds van het begin af een ge zellige sfeer in de vereniging heerste, schetste de voorzitter in geestige be woordingen met het geven van een „culinaire kroniek". De vergaderingen werden opgeluis terd met dinertjes van 2 en 2.50, met soms Bengaals vuur toe. In de beginperiode kwamen practi- sche zaken weinig ter sprake. Prae- adviezen werden uitgebracht en lan ge referaten werden gehouden, die met de besprekingen in druk versche nen. Geleidelijk is dit alles gewijzigd. Met waardering getuigde de voorzit ter van het werk, door de voorgan- §ers vericht. Het door de oprichters eoogde doel, het bevorderen van de onderlinge vriendschap is bereikt. Wel z|jn de omstandigheden anders geworden. Er is een veelvoud van ge legenheid tot vergaderen, doch steeds zal bedacht en gewaardeerd moeten worden, dat men elkaar in deze ver eniging ontmoet in eigen sfeer. Men heeft er voortdurend gelegenheid overleg met elkaar te plegen. Als initiatieven welke door de ver eniging zijn ontwikkeld, noemde mr. Mes o.m. de oprichting van het vrij willige pensioenfonds, lang voor de tijd dat men hieraan in Den Haag dacht. Voorts de tot standkomlng van de eerste intercommunale wa terleiding op Zuid-Beveland, de lo- caalspoorlijn, de schoolarts- en schooltandartsendiensten, een B.L.O. school en de besprekingen over een nieuw ziekenhuis. Na de medewerkers uit het verle den hebben herdacht, verklaarde spreker dat de traditie zal worden voortgezet, daarbij de vereniging aangepast aan de behoefte. Juist de soepelheid waarmee gewerkt wordt, heeft de vereniging jong gehouden. GELUKWENS VAN PROVINCIAAL BESTUUR. Nadat de thee was geserveerd, bracht de Commissaris der Koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot de gelukwensen van het Provinciaal be stuur over. De verenigingen van Bur- gemee-sters en Secretarissen hebben VAN TOT 3-ifyl De gemeente Diepenveen, welke Haamstede adopteerde, schonk aan de ze gemeente een bungalow van 22 bij 7 m. Het gebouw zal worden geplaatst aan de duinrand tussen Haamstede en Burgh en in hoofdzaak worden be stemd voor de meisjes-padvindersgroe- pen. Ook andere padvindersgroepen van het eiland zullen er gebruik van mogen maken. De bungalow bestaat uit drie woon vertrekken, een keukentje, toiletten en twee douche-gelegenheden. Ver wacht wordt dat dit padvinders centrum, dat zeker in een grote be hoefte voorziet, niet alleen zal wor den gebruikt door de groep Haamste deBurgh, maar ook door andere groepen van het eiland en daarbuiten. OLIEBRAND. In de centrale van de Compagnie Neerlandaise de l'Azóte te Sluiskil ont stond een begin van brand door het springen van een olieleiding. Aanvan kelijk liet het zich ernstig aanzien. De brandweerkorpsen 'van Sluiskil en Axel konden zich echter beperken tot het bedwingen der restanten van het MOL. Onverwacht lag gisteren op een van de redactietafels héél vriend, schappelijk naast berichten over La- niel, Molotow en andere aardige he ren een briefkaart uit Hoedekens- kerke met de bondige mededeling: ,fir is hier een witte mol gevan gen...!" „Asjeblief", zei een somber-ge stemde collega, „daar heb je 't weer" en hij begon verhalen te doen over een soortgelijke briefkaart, die en kele jaren geleden bij de redactie binnenkwam met de mededeling, dat er een witte pius was gesignaleerd. ,JDat was het begin van een witte invasie", vertelde de zwaarmoedige collega, overal doken er witte mus sen op, in Qadzand, in Burgh, in DriewegenEnfin, héél Zeeland had plotseling witte mussen. En nu begint het weer met uHtte mollen. Tjongetjonge, ivaar moet dat naar toe i Nu hebben wij hélemaal geen ver stand van mollen. En van witte ze ker niet, want dat is meer het terrein van,meneer Zwerfmahs. De enige mol', die wij kennen is uit een kinder versje„Waar is de molt Naar Am sterdam. Wat doet hij daart Hy kamt zijn haar!" De witte mol voelt zich kennelijk niet thuis in Amsterdam, doch gaat naar Hoedekenskerke. Of zouden er nog meer Zeeuwse plaatsen zijn, waar hij zjjn haar kamt f Zoals die witte mus van toen. vuur, daar het personeel reeds met eigen blusmiddelen de brand met suc ces had aangepakt. RAMP OVERLEFD. De fraaie kastanjebomen in de Hoofdstraat te Kortgene hebben te gen veler verwachtingen in de Febru- ariramp van vorig jaar overleefd. Het vorige seizoen boden de bomen een vrij troosteloos aanzien, maar men besloot nog een jaartje af te wachten alvorens tot rooien over te gaan. Dit is inmiddels onnodig geble ken, want zij tooien zich thans met een schitterend bladerdak en enkele stonden zelfs reeds in bloei. BB-OEFENING. De BB te 's-Gravenpolder hield Donderdag haar eerste oefening, wel ke met een onheilspellend loeien der sirene werd ingezet. In de boerderij van de heer De K. was een „bom" in geslagen en bad brand veroorzaakt. De beide personen, die hierbij letsel op liepen, werden door de leden der BB naar veiliger oorden overgebracht. Het blussen van de „brand" lukte echter niet en de hulp van de brandweer moest worden ingeroepen. Bij de oefening, welke geslaagd mag heten, was ook burgemeester J. D. Jansen aanwezig. De Rijkspolitie zorgde voor de verkeersregeling en de afzetting. ONFORTUINLIJK. Te Oud-Vossemeer assisteerde de 16- jarige mej. A M. B. thuis in de huis houding. Zij maakte daarbij een zo on fortuinlijke val van een trap, dat zij twee beenbreuken opliep. Nadat zij in het ziekenhuis was behandeld kon zij naar huis terugkeren. VOOR DE BOMEN. Ook de bouwkundeleraren bij het Nijverheidsonderwijs, die jl- Woens dag Schouwen-Duiveland bezochten, hebben botje bij botje gelegd ten be hoeve van de Boomplantactie voor het eiland. Het resultaat was, dat f 96.93 kon worden afgedragen. ONDER DE KAP. De eerste Noorse woning is in Zie- rikzee onder de kap gekomen. Het is er een voor de heer J. M. v. d. Velde, die deze geschenkwoning bij zijn fruitteeltbedrijf aan de Oude Weg heeft mogen oprichten. Woensdag ging de vlag in top en *s avonds richt te de gelukkige eigenaar in zijn tij delijke woning (een schuur op het erf) een gezellig feestje aan voor al len, die bij de bouw betrokken zijn. Zierikzee krijgt overigens nog vijf ge schenkwoningen, die, zoals bekend, aan de Grachtweg worden opgericht. steeds in Zeeland een zeer belangrij ke rol gespeeld. De Commisaris juich te het daarbij toe, dat een gezonde samenwerking met de afdeling Zee land van de Ver. v. Ned. gemeenten is gegroeid. In de bezettingstijd is wel duidelijk getoond, hoe nuttig de ze verenigingen waren voor het ver zet van het ambtelijk apparaat tegen de bezetters. bestuur steeds adviezen van deze ver enigingen. Dat de jubilerende vereni ging voor zover bekend nog nooit in conflict is gekomen met gemeentera den, is te danken aan de juiste positie welke z|j tegenover de raden ümeemt. De Commissaris eindigde met het uitspreken van de wens, dat de ver eniging tot in lengte van jaren, on der Gods leiding, naar. mooie taak in het belang van de Bevelandse ge meenten zal mogen voortzetten. Na dit meer officiële gedeelte be gaf men zich naar hotel „De Zwaan", waar het optreden van Henk Zouten- dijk's poppentheater met het spel „Reinaart de Vos" werd bijgewoond. Teruggekeerd in het gemeentehuis, verenigde men zich aes avonds na een gezellig samenzijn, aan een ge meenschappelijke maaltijd, waarbij nog verschillende gelukwensen wer den uitgesproken, o.a. door de Com missaris der Koningin, burgemeester mr. P. H. W. F. Teilegen, namens de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse zuster vereniging en de heer J. M. Pari- daen. gemeentesecretaris van Aar denburg, namens de West-Zecuwsch- Vlaamse zustervereniging. oen verstandige vrouw koopt uitsluitend gemltlnlseerde wol en wolgoed L. Middelburg op z9 en 30 Juni congresstad Meubelpatroons komen bijeen De Chr. Bond van Patroons in het Meubileringsbedrijf houdt op Dinsdag 29 en Woensdag 30 Juni a.s. zijn Zo- mercongres in Middelburg. De eerste dag vergadert men 's mid dags en 's avonds in het Schuttershof de tweede dag wordt o.a. een excursie naar Brugge gemaakt. Middelburg zal op deze dag dus werkelijk congresstad zijn. Zoals ge meld, houdt namelijk ook de „Vereni ging van leiders van openbare diens ten en instellingen voor sociale zorg" op 29 en 30 Juni een landelijke verga dering in de Zeeuwse hoofdstad. Benoeming Centrale Dienst Noord Zeeland. In de plaats van de heer A. Buijs, is met standplaats Brouwershaven benoemd tot opzichter van de Centra le Dienst Noord-Zeeland, de heer De Bokx, afkomstig uit de gemeente Hoek (Z.V1.). Zeeland in de aether. De heer G. Houtekamer te Goes zal Dinsdag a.s. om 12.33 uur voor de AVRO-microfoon een vraaggesprek voeren over de a.s. Landboöwtentoon- stelling te Goes. (N St AAIWARS NFAS BI CK (N t( 2 tVENBf RGSN BIOLOGISCH RAADSEL Afkomstig uit Zuid-Amerika Op Tweede Pinksterdag vonden C. de Puit en C. Sin 'e, twee schooljon gens uit Biezelinge, aan de dijk van de Westerschelde ee vreemde vis, die daar was aangespoeld. De vis bleek niet voor te komen on der de soorten, die wel eens in de om geving van de Noordzee worden aan getroffen, waarom de hulp van Leiden were, ingeroepen. Hier constateerde men dat de vis thuisbehoorde in de brakke riviermonden van het Noor den van Zuid Amerika Of en hoe deze vis op eigen kracht naar deze streken is gekomen zal wel altijd een puzzle blijven. Als bijzonderheid moet worden ver meldt, dat de afmetingen IVt maal zo groot waren, als die van het grootste exemplaar opgetekend in wetenschap pelijke boeken; de staart meegere kend was de lengte 60 cm. De afbeelding geeft een vrij goede indruk van de vorm. De bek is slomp, afgeplat en draagt in onder- en boven, kaak een groot aantal zeer fijne tand jes. De neusgaten zjjn dubbel, één van elk paar kan met een klapvlies worden afgesloten. De kieuwbogen lopen tot midden onder de buik door. De borst vinnen en de eerste rugvin zjjn ver sterkt door een dikke, met vergiftige dorens gewapende stekels. De buik- vinne staan ver onder de buik alsof 't achterpoten zijn en de tweede rugvin is als bjj de zalmen een vetvin. Op de kop van de vis ziet men als bijzonder kenmerk een beenplaat, bezaaid met witte knobbeltjes en richels, die een fraai patroon vormen. De soort kon mede daardoor met zekerheid worden vastgesteld. De gehele vorm van de vis ken merkt de bodemomwoeler. Hij is ver want aan de katvis (de meerval), waarop vooral de vjjf lange voeldra- den wjjzen, twee opz|j van de kop en drie onder de kin. in Suriname noemt men vissen van deze groep (in het ne- - g (d£ ger-Engels) WitikaÜ (d.i. witte kat). De laatst erkende wetenschappelij ke naam is Selenapsis herzbergi, Radioconcert. Maandagavond a.s. zal de heer A. Kousemaker uit Goes een radioconcert geven op het onlangs in gebruik ge nomen Kerkorgel van de Ned. Her vormde kerk te Sluis. De uitzending wordt verzorgd door de N.C.R.V. maar hij heeft minstens tien andere namen. Rest nog de moeilijkheid, hoe een brakwatervis in verse toestand en vrijwel onbeschadigd, zo ver de Wes terschelde op kon spoelen. Het is bijna even vreemd, dat slechts kleinere (on volwassen) exemplaren te boek staan. Kiezen de vissen tegen het volwassen worden zee Een meer prozaïsche verklaring van het geval zou men kunnen zoeken in het overboord werpen van een dode of zieke vis uit een zending voor het Aquarium van de Antwerpse dieren tuin. Dit laatste geval kan en zal wor den onderzocht. Huidzuiverheid - Huidgezondheid VOOR ALLE R1JVERKEER Speciale parkeerplaatsen voor voertuigen aangewezen Op Vrijdag 25 Juni, de hoofddag van de drie Walcherse Herdenkingsda gen worden in Middelburg speciale verkeersmaatregelen getroffen in ver band met de te verwachten enorme toevloed van belangstellenden voor het Koninklijk Bezoek, de parade en de folkloristische optocht. Zo zal van 's morgens 7 uur af tot na het vertrek van de Koningin iiit de Zeeuwse hoofdstad ongeveer 16 uur de binnenstad volledig voor alle ryverkeer worden afgesloten. Voor naar Middelburg komende voertuigen worden par keerplaatsen opengesteld. De straten, die het afgesloten ge deelte van de binnenstad begren zen en waarbinnen het rijverkeer dus verboden is, z|jn: Blauwedjjk, Teerpakhuizenstraat, Schoorsteen- vegerssingel, Pottenbakkerssingel, Achter de Houttuinen, Seisdam, Seisstraat, Klein Vlaanderen, Noord- brug, Noordsingel, Veersesingel, Veerse brug, Nederstraat, Rotter damse kaai, Beatrixbrug. Spijker- brug, Kinderdijk, Korendijk, Nieuwe Poortstraat, Loskade. Alle doorgaand verkeer gaat via de Singels, de Blauwedijk en de Stationsbrug. Voor auto's, motorrijwielen en rij wielen z|jn de volgende parkeerplaat sen aangewezen: le. voor voertuigen, komende via de Stationsbrug: de Loskade voorbjj de Nieuwe Poortstraat en de Korendijk en Kinderdijk voorbij de Nieuwe Poortstraat. (Na het passeren van H.M. te omstreeks 11 uur ook de overige gedeelten van Los kade en Korendijk en de Londen- se Kaai). 2e. Voor voertuigen, komende via de Langevielebuitenbrug: de Pottenbakkerssingel en de Schoor- steenvejxerssingel. 3e. Voor voertuigen, komende via de Seisbrug en de Noordbrug: Klein Vlaanderen en de Voldenj- laagte. 4e. Voor voertuigen, komende via de Veerse brug: de Punt en Dampoortstraat. Na het vertrek van de paraderen de troepen van de Dam kan het doorgaand verkeer van de Stations brug af naar Veere en omgekeerd de route volgen via de Stationstraat, Koningsbrug, Houtkaai, Londense kaai. Bierkaai, Rouaanse kaai, Bea- trixbrug. Rotterdamse kaai, Neder straat, Veerse brug, en omgekeerd. De bewoners van het voor rijver- keer afgesloten stadsgedeelte wor den verzocht om van 7 uur tot 16 uur hun rijwielen en auto's niet te gebruiken en in ieder geval daarmee buiten de routes te blijven, welke door H.M. de parade en de optocht worden gevolgd. In dringende geval len kan ontheffing van deze maat regel worden verleend, waartoe tij dig een verzoek aan de Commissaris van Politie dient te worden gericht. VERSTERKING. Het politiecorps van Middelburg zal die dag een grote versterking Een nieuwe sluis in Cadzand (Slot van pag. 1) elk 3.10 meter breed en 2.25 meter hoog. Het diepste punt van de sluis- vloer (de vloer van de onderbouw voor het gemaal) zal min 4.50 meter zijn en de bovenzijde van de schuiven- koker het hoogste waterkerende punt zal ten opzichte van N.A.P. plus 8.50 m. liggen. Dit punt had bij de oude sluis een hoogte van plus 5.70 m. ten opzichte van N.A.P. De onderbouw voor het gemaal zonder nompen en zonder bovenbouw derhalve wordt aangebracht met het oog op de toekomst. Zoals be kend, is er een algemeen streven naar betere waterbeheersing en hier mede heeft men bij de bouw van de nieuwe sluis in principe dus reeds rekening gehouden. Bij een kanaalwaterstand van min 1.25 m. N.A.P. (laagst waargenomen stand) moet de maximum wateraf voer 1000 m3 per minuut kunnen be dragen, wanneer de nieuwe sluis ge reed zal zijn. Voorlopig van 1 April 11. af tot 1 November a.s. is de waterlozing gestremd, hetgeen naar deskundigen hebben vastge steld in deze periode niet bezwaar lijk is. Na Maart 1955 zal de afwatering in West Zeeuwsch Vlaanderen echter via perfecte sluiswerken kunnen ge schieden e-n dan ook zal de basis ge legd zyn voor een eventuele „vervol making" van de waterbeheersing, dank z|j de onderbouw voor een ge maal in de sluis! VIERDE „INTERLAND" Eind Augustus returnmatch Vrijdagavond omstreeks zeven uur arriveerde te Vlissingen het voetbal elftal met de officials mee totaal 19 personen van Bromley F.C. voor een driedaags bezoek. Reeds kort na hun aankomst hebben de Engelsen de Vlissingers uitgenodigd voor een te genbezoek, dat waarschijnlijk eind Augustus doorgang zal vinden. Het gezelschap, dat om vier uur via Dover en Oostende arriveerde, werd opgewacht door een official van de Vlissingse contaot-organisatie, waar na men per bus naar Breskens ver trok. Onderweg werd in Oostburg halt gehouden, om daar de „tea" te gebruiken. Met de boot van half ze ven werd naar Vlissingen overgesto ken- Zoals bekend, zal hedenavond een wedstrijd tegen een Vlissings elftal worden gespeeld. Na afloop van deze wedstrijd is er een koffiemaaltijd voor de spelers en officials van beide elftallen. De spe lers die Zondagochtend weer ver trekken kunnen hun vr|je tijd naar eigen goeddunken doorbrengen. Voor de wedstrijd tegen het Vlis sings team hebben de Engelsen en kele wijzigingen aangebracht. Rechts half en aanvoerder Dunmall neemt de plaats in van rechtsbinnen Brown, die niet zal spelen. De plaats van de aan voerder wordt ingenomen door W. Corlett- D. Page vervangt linksbin nen Kerves- Tenslotte zij nog vermeld, dat Vlis singen reeds driemaal tegen Bromley uitkwam. De eerste maal werd ge wonnen; beide andere wedstrijden eindigden in een gelijk spel. De wed strijden werden na de oorlog gespeeld. ondergaan, o.a. met Rijkspolitieman nen. De totale sterkte van de in de stad aanwezige politie zal 146 bedra gen. Hierbij zijn 6 politiemensen te paard inbegrepen; zij zullen onder meer de parade en de folkloristische optocht begeleiden. In deze optocht, die uitermate langgerekt is, zal men walkie-talkies gebruiken, om te ver mijden, dat de stoet uit elkaar raakt. Voorts zullen tijdens de verschil lende gebeurtenissen in de binnen stad in totaal 12 EHBO-posten func- tionneren. Zij z|jn op de volgende plaatsen gevestigd: Kanaalweg 14, Londense Kaai 19, Lange Delft 42, Groenmarkt 10, Markt 41 en 45, Plein 1940 no. 39, Dam 50, Molenwa ter 99, Kromme Weele 27 en Vlas- markt 21. De laatste post is mobiel en begeleidt de folkloristische op tocht van begin tot eind. Tijdens de parade zullen nog enkele mobiele Rode Kruisposten in functie zijn. Te vermelden is nog, dat de ge bruikers van invaJidewagens in de ;elegenheid worden gesteld de para- do te aanschouwen. Voor hen zal op het middengedeelte van het Markt terrein een plaats worden gereser veerd. Zjj dienen zich daartoe tot de Commissaris van Politie te wen den. Advertentie. Bekroonde inzending: ,Jekunt gerust eens gaan verzitten, die Drie Hoef ijzers kent toch iedereen al". Inzending van de Hr. J. H. Timmer, Morshoek- weg 9 te Henyelo (O), die voor deze paardenmop een kist heerlijk Drie Hoefijzers Bier ontving. Ook U kunt een kist Drie Hoefijzers Bier winnen als U vóór 19 Juni a.s. een geestig Drie Hoef ijzers Paardengesprek inzendt (niet meer dan 25 woorden gebruiken op een briefkaart aan: „Drie Hoefijzers Bier", Postbus 1702, Amsterdam Scherp Uw vernuft, neem pen of potlood ter hand Win gratis Uw kist Drie Hoefijzers Bier Wekelijks 50 kisten Drie Hoefyzers Bier voor de 50 geestigste Inzendingen. MIDDELBURG. Vandaag Electro: „Mandy", (14 jr.) vooraf optr. van prof. Cordóni. 19 en 21.30 uur; Schouwburg: „Op de bres". (14 jr.), 20 uur. Morgen Electro: als vandaag, 15.30, 19 en 21.30 uur; Schouwburg; als van daag, 14.30 en 20 uur. VLISSINGEN. Vandaag Alhambra: „Woestijnratten", (14 jr.), 7 en 9 uur; Luxor: „Blanke vrouw In de Congo", (14 jr.), 7 en 9 uur; Sportterrein Bosweg: voetbal wedstrijd Vlissings elftal—Bromley F. C„ 7 uur. Morgen Alhambra: als vandaag, 3, 7 en 9 uur; Luxor: als vandaag, 3, 7 en 9 uur. GOES. Vandaag Grand: „De ondergang van de Titanic", (14 jr.), 7 en 9 uur. Morgen Grand: als vandaag, 7 en 9 uur, „De trots van de zeemacht". ZIERIKZEE. Bioscoop Concertzaal: Zaterdag en Maandag, 8 uur. Zondag 3 en 8 uur: Sluiers van Bagdad"; Dinsdag en Don derdag 8 uur: „Café De Rode Engel". HAAMSTEDE. Bioscoop Hotel Bom, Zaterdag en Maan dag, 8 uur: „Rio Grande".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 2