Vier jaar geëist tegen kassier Boerenleenbank Lewedorp 3.H)in Zeeuwse Almanak both BOUW VAN TWEEDE GEREF. KERK TE GOES CONSUMENT TOCH NIET AAN EEN MELKSLÏJTER GEBONDEN? KONINGIN NEEMT OP 25 JUNI IN MIDDELBURG PARADE AF Agenda PROVINCIALE ZEEVWSE COURANT WOENSDAG 26 MEI 19M RECHTBANK MIDDELBURG Stond terecht wegens verduistering, vervalsing en valsheid in geschrifte Na een uitvoerig requisitoir, eiste de officier van justitie bü de Middel burgse Arrondissementsrechtbank, mr J. L. Andreae, gisteren vier jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest tegen de 38-jarige C R„ voor malig kassier van de Lewedorpse Boerenleenbank. De tenlastelegging te gen deze verdachte, die sinds 1939 de functie van kassier bekleedde, be stond uit 3 punten. Zü vermeldde verduistering van een bedrag van 700.000 gulden, gedurende een tijdsbestek van 4 jaar 1950 tot en met 1953 valsheid in geschrifte, door op een z.g. contrölebiljet het bedrag 1800 gul den in 18.000 gulden te veranderen en vervalsing van een cheque, name S VS? d* Waa2« van 2000 gulden, die dit papier aangaf, te wüzigen in 30.000 gulden. Maandelijks en bovendien nog éénmaal per jaar werd R door het bestuur gecontroleerd. Voorts hield de Centrale Bank uit Eind boven ieder jaar een inspectie Toch slaagde verdachte er in ieder een rad voor ogen te draaien Vier jaar lang, tot zün fraude aan het Ucht kwam Hij doorkruiste de controle door In de administratie te knoeien; stortin gen boekte hij te laat of helemaal niet. R. suste de rekeninghouders, wanneer zij bij hem kwamen om te informeren hoe het kon, dat hun sal do niet klopte met de werkelijkheid of waarom het contrólebiljet van de Centrale Bank een andere stand van zaken aangaf dan op de bank. De cliënten vertrouwden verdachte vol komen. TEGEN DE LAMP Een contrólebiljet deed hem ten slotte vorig jaar tegen de lamp lopen. In een bepaald geval, vertrouwde de cliënt de zaak niet en gaf het biljet zonder te tekenen aan R. mede. Deze wijzigde het bedrag van f 1800 in' f 18.000, zette een valse handtekening en zond het papier naar Eindhoven. De betrokken rekeninghouder schreef ondertussen een brief naar de Cen trale Bank, waarin hij mededeelde het biljet ongetekend en ten bedrage van f 1800 aan R. te hebben gegeven. Na ontvangst van brief en biljet stuurde de Centrale Bank een inspecteur naar Lewedorp; het was gedaan met R 's practijken. Het verduisterde bedrag van 7 ton, heeft R voor een groot deel 200.000 tot 300.000 gulden in boerderijen belegd. Daarnaast leende hij velen geldbedragen, in totaal 150 000 gulden, terwijl hem door de belasting hoge aanslagen werden opgelegd. Dit laat ste. omdat hij geen aangifte deed. Wat de belastingen van hem eisten, be taalde hij zonder tegenspraak, uit angst voor ontdekking van zijn frau de. Weinig van dit geld is verloren: de Bank heeft reeds zekerheid onge veer 550.000 gulden terug te krijgen. De resterende 150.000 gulden een tekort dus kan. enerzijds door een verzekering tegen fraude en anders- zijds door het aanspreken van een re serve, worden gedekt. WAAROM? „Waarom hebt u deze fraude aan gedurfd?", vroeg ter zitting de pre sident van de rechtbank, mr P. van Empel. „Toen ik door de belasting in de hoek werd gedreven, zag ik geen andere uitweg", was het antwoord van verdachte. Mr Van Empel zei, dat hij beter zijn aangiftebiljet had kunnen invullen of met de belasting-inspec teur had moeten gaan praten. „U hebt naar een middel gegrepen, dat erger was dan de kwaal", aldus de president Mr Van Empel merkte nog op, dat de fraude nooit zulk een grote omvang had kunnen aannemen, wanneer er een scherpe en aan de eisen voldoende controle had bestaan. VERBAZINGWEKKEND Mr Andreae zei in zijn requisitoir, dat het verbazingwekkend was, dat R. zijn fraude zo lang heeft kunnen vol houden. zondei dat de buitenwereld er iets van merkte. De oorzaak daar van is. dat hij steeds op buitengewoon geraffineerde wijze nieuwe strafbare feiten pleegde, waarmee de leemten, die door de vorige waren ontstaan, werden gdekt. R. deed op vreemde wijze zaken, zoals een gewoon zaken man zich dat niet kan veroorloven Zo gaf hij In 4 jaar tijd 30.000 gulden aan auto's uit, Mr Andreae meende, dat verdachte geld uitleende aan anderen omdat hij zo graag de belangrijke, de vermogen de man wilde spelen, die zijn mede mensen aan zich kon verplichten Bij het bepalen van de strafmaat wilde hij voorop stellen, dat de bank geen cent te kort komt en haar re keninghouders niet hebben geleden ..Het blijft echter een zwaar strafbaar feit met het geld van anderen te spe culeren en dit op misdadige wijze te maskeren", aldus mr Andreae. Hij zei de tenslotte bij het stellen van zijn vordering niet alleen naar het getal te zien. maar ook naar de mens SLACHTOFFER? De raadsman van verdachte, mr W. F. P. Kurtz te Middelburg, voerde aan, dat de omzet van de Lewedorp se bank van 400.000 in 1939 is gestegen tot 20.000.000 gulden thans. Dat deze instelling tot een dergelijke bloei is gekomen, was volgens hem voor het grootste deel te danken aaD het werk van R. De raadsman meende, dat R. de bank en de rekeninghouders te veel heeft vereenzelvigd. ,,Hü had het oog merk de leden van de bank te dienen en is het slachtoffer geworden van zijn grote hulpvaardigheid en zün plichtsbesef", aldus mr Kurtz Dat verdachte veel geld voor zich zelf had besteed, sprak de verdediger tegen. Het bedrag van 30.000 gulden was nodig voor de auto's, waarmee hij steeds naar Groningen reisde om boer derijen te kopen en te verkopen. Naar de opinie van de raadsman is R. steeds dezelfde eenvoudige mens gebleven, die hij vroeger was geweest Hij behield dezelfde levensstandaard van voorheen en wilde niet de man van importantie uithangen. Spreker verzocht tenslotte de rechtbank om een straf, waarbij rekening wordt ge houden met de persoon van R. en met de rechtsovertuiging van het publiek, dat, naar hij zei, het vertrouwen in verdachte niet verloren heeft Advertentie Goes schakelt over op lange Op <le gemeentelijke gasfabriek te Goes zal waarschijnlijk in de nacht van Donderdag op Vrüdag de laatste voorraad kolen in de ovens verdwij nen. Met ingang van Vrijdag a.s- zal de eigen gasproductie worden stopgezet en volledig worden overgeschakeld op de lange afstands-voorziening vanuit Sluiskil. De watergasinstallatie, welke als reserve op het Goesse bedrijf is ge bouwd. is thans gereed. Er wordt hiermee nu proef gedraaid, terwijl voortaan ook elke drie maanden deze installatie zal worden beproefd, om zo nodig bij het uitvallen van het lan ge afstandsgas, de gasvoorzienïng voortgang te kunnen doen vinden. Advertentie. BIJ EXAMENS spelen zenuwen een grote rol Een rustig examen doet U met Mijnhardf Zenuwtabletten Plannen voorgelegd Op de Dinsdag gehouden druk be zochte gemeenteavond der Gerefor meerde Kerk van Goes zijn de plan nen voorgelegd voor de bouw van een tweede kerk annex verenigingsge bouw in bouwplan Oost. In zjjn inlei dend woord wees dr. C. Stam op de noodzaak om te komen tot de bouw van een tweede preekgelegenheid, terwyl speciaal de jeugdverenigingen kampen met een tekort aan vergader- VAN TOT Twee jongelieden uit Sluis hadden het ongeluk met een gehuurde auto in Westkapelle (B.) tegen een boom te rijden. De snelheid waarmede de boom benaderd werd was vrij groot, zodat de auto zwaar beschadigd werd. De onfortuinlijke Zondags-automobi listen kwamen gelukkig met de schrik vrij. Een schrik) die echter niet gering geweest zal zijn EVEN WACHTEN Nee, dan kunt ge beter even op een openbaar vervoermiddel wachten en dat zal men in Oosterland b\j voor beeld ongetwijfeld met genoegen doen. Temeer daar er in deze ge meente nu, bij de bushalte „Even buiten", een wachtlokaal is verrezen, hetgeen door velen bijzonder op prijs wordt gesteld. Want als ge wachten RIDDER.. Nu de son weer zo stralend aan de Meihemel staatvalt het een weinig moeilijk terug te keren tot een dag, nog maar kort geleden, toen de regen bij stromen neerviel. Plotseling, na een periode van intensieve droogte. Vanuit Souburg keerde een eoht- paar, waarvan de vrouw geseten was in een invalideicagentjeterug naar Vlissingen. Ze namen de kortste weg, maar dat baatte iveinig, want de vrouw dreigde doornat te worden. Toch is dat niet gebeurd. Want tot hun geluk kruiste de jong ste brievenbesteller van Vlissingen hun pad en deze jongeman, die uitge rust was met een wijde, regenweren- de cape, verstond onmiddellijk zijn plicht! Hij aarzelde niet, ontdeed zich van de cape en hing dat kledingstuk om de schouders van de vrouvj in het invalidewagentje. Hü is zorgzaam als een zieken verpleger van professie met het echtpaar meegegaan tot aan de huis deur. Wie durft daar zeggen, dat ridder lijkheid in deze tijden niet meer voor komt 1 moet, wel dan is het toch altijd pret tig een daartoe bestemd lokaal m de nabijheid te hebben. NIET WELKOM. De leerlingen van de Landbouw school uit Axel, die tijdens een fiets tocht naar de Braakmanpolder ook een bezoek aan Biervliet brachten, hebben daar geen beste indruk achter felaten. Braaf en met belangstelling ezichtigden zij weliswaar de molen „De Harmonie en de Ned. Hervorm de kerk, maar toen zij zich op de to ren van deze kerk bevonden, voer er een baldadige geest door de knapen. Van hun tijdelijke hoge positie maak ten zij misbruik door enkele op de begane grond vertoevende dames met snoepgoed te bekogelen en deze regen van zoetigheid was zeer be slist niet welkom. POPPENKAST. Een poppenkastvoorstelling zal naar onze mening geliefa blijven, bij jong en oud, zo lang er nog een zweempje 'romantiek heerst in de harten der mensen. En dat zal er, menen wij, altijd blijven heersen, alle technische, robotachtige nuchterhe den dezer dagen ten spijt. Zodat het niet te verwonderen viel, dat de Axelse schooljeugd zich opge togen toonde over de poppenkast voorstellingen, die aldaar werden ge geven. Op een schoolplein en op de Markt. Jan Klaassen en Katrijn speelden er weer het aloude poppen spel, met vuur en verve en met een talent Met een talent, dat vervolmaakt werd door een uit tientallen jaren er varing geboren routine. Jan Kli aassen en Katrijn.. Klassieke figuren! ruimte. Sinds de bouw van de kerk aan de Westwal is het ledental van de Geref. kerk toegenomen van ruim 1100 tot 1700. De voorzitter van de Commissie van Beheer, de heer J. J. van Ant werpen en de heer J. Oranje, even eens lid van deze commissie, bespra ken hierna achtereenvolgens resp. de financiële en de technische zijde van deze plannen. Met enkele tekeningen werd een en ander nader toegelicht. Het ontwerpplan omvat de bouw van een kerkzaal tevens te gebruiken als vergaderruimte met 350 zitplaat sen, alsmede twee kleinere vergader lokalen, waarvan één nog gesplitst kan worden in twee kleinere lokali teiten. In totaal zou het gehele com plex plaats kunnen bieden aan 540 personen, terwijl het beschikbare terrein aan de hoek BergwegVan Mellestraat verdere uitbreiding mo gelijk maakt. De totale kosten van de nieuwbouw worden begroot op 160.000. Hierbij meubilair, verlichting, verwarming en een eenvoudig orgel inbegrepen De jaarlijkse kosten worden op 14.000 geraamd. Ter financiering van een en ander wil men thans een renteloze geldlening in coupures van 10.onder de gemeenteleden plaat sen en af te lossen in maximaal 10 jaar. Voorts opvoering van de bouw fondscollectes. het organiseren van een jeugdactie en voor zo ver nog no dig het aangaan van een rentegeven- de lening af te lossen in 35 jaar. Een en ander werd uitvoerig besproken. Besloten werd een propaganda-com- missie uit de gemeente te benoemen, die een en ander zal stimuleren. La ter hoopt men dan meer concrete be slissingen te nemen. Wel werd op de ze vergadering nog besloten een ge deelte van het bouwterrein onder be paalde bindende voorwaarden ter be schikking te stellen voor de bouw van een nieuwe Christelijk Nationele School. Benoemingen P.T.T. Bij beschikking van de minister van verkeer en waterstaat is de inspec teur der PTT, W. A. L. G. M. Jeur- gens te Middelburg bevorderd tot in specteur in algemene dienst der P. T.T. De heer Jeurgens blijft hoofd van de inspectie Middelburg. Bij beschikking van de directeur- *\T*T; is generaal der P.1 5 de bureauchef der P.T.T. J. D. Vegter te Middelburg (inspectie) benoemd tot directeur van het P.T.T.-kantoor Veendam. Ven kijkje op de kerk van Heinkens- iand vanaf liet sportterrein. (Foto P.Z.G.) Tweede Kamer accoord met wetsontweri 0«wij<>s"nlder De Tweede Kamer heeft Dinsdag middag goedgekeurd het wetsont werp nopens gemeentelijke indeling van een nieuwe polder in het Sloe. Voorgesteld wordt het tengevolge van de bedüking van een gedeelté van het Zuid-Sioe gewonnen gebied, de Quarlespolder, bij de gemeente 's Heer Arendskerke te voegen. Stationschef Vlissingen benoemd Tot stationschef te Vlissingen is benoemd de adjunct-stationschef tweede klasse te Dordrecht, de heer J. W. P. Lobbezoo. De benoeming gaat in 1 Juni a.s. Zeeuwse amateurfilmers Dinsdagavond is te Middelburg op gericht de Zeeuwse Vereniging van Amateur-filmers, „De ZEVAF". Het doel van de vereniglhg is op voering van het peil van de smalfil- mers m Zeeland en het komen tot wetenschappelijk filmwerk. Het be stuur bestaat uit de heren G. A. van Bockel, voorzitter, J. Fukken, secre taris en mevrouw C. J. A. van der Veen-Roth, penningmeesteresse. MELKSANERING IN HET GEDING ,,Walcherense Melkfederatie" nam nog geen beslissing Tijdens de algemene ledenvergadering van de Walcherense Melkfederatie die gisteravond in een der zalen van het Middelburgse Schuttershof onder voorzitterschap van ir J. D Dorst werd gehouden is uitvoerig gesproken over de melksanering. Aanleiding tot deze discussie was een terzake uit gebracht advies van de interne studiecommissie, die ter bestudering Van het saneringsprobleem door de verschillende plaatseiüke saneringscommis sies is ingesteld. In deze commissie hebben o.a. zitting vertegenwoordigers van de saneringscommissies en ir W. L. Harmsen. de Rijkszuivelconsulent voor Zeeland- Het advies is thans aan de saneringscommissies uitgebracht. Ter vergadering werd het advies ter sprake gebracht door de heer S. A. Abrahamse, lid van de Middel burgse saneringscommissie. In het advies wordt de sanerings commissies in overweging gegeven, het publiek in de betrokken Zeeuwse gemeenten mede te delen, dat het niet langer aan één slijter is gebon den, maar keus heeft tussen een aan tal melkhandelaren voor 't betrek ken van de consumptiemelk. Ter goed begrip diene, dat een ge saneerde gemeente verdeeld is in kringen. Binnen deze kringen vin den 5 a 6 melkslijters hun brood winning. De studiecommissie wil het publiek er van op de hoogte brengen, dat het binnen deze kringen kan kie zen tussen dit aantal slijters, hetgeen uiteraard een grotere vrijheid voor de consument betekent. Te Middelburg legden 17 officieren de eed af Op het gemeentelijk sportterrein te Middelburg hebbeii gisteren weer 17 tweede luitenants van de Militaire Adinistratie de officierseed afgelegd. De eedsaflegging geschiedde ook nu in handen van de brigade-gene raal G. J. de Leur. inspecteur van het Dienstvak, die tevoren de opge stelde onderdelen van de le COAK had geïnspecteerd. Muzikale mede werking werd verleend door de Ko- ninVijke Militaire Kapel. Na de plechtigheid defileerde de COAK oo het Molenwater voor ge neraal De Leur. Défilé-commandant was de majoor J. Potteboom, com mandant van de opleiding. De namén der beëdigde officieren zijn- J. Boelkens, G. J. H. Coppen, H. C. F. van Bockel, P. J. M van der Ven, L. P. de Moor. G. J. M. Franses, J. G. Breekvelt, P. J. A. Wiinmalen, H. M. Krijgsman, L. J. van de Stap. H. van Wees. W. A. de Voogd. J. G. Bannink, W. F. Scholts, A. J. de Boo, jhr. P. A. C. Beelaerts van Blokland en H. J. W. Kleinwas- sink. Ladelichter te Srhoondijke aangehouden In een textielzaak te Schoondijke merkte de eigenares dezer dagen op. dat enige bankbiljetten, samen ter waarde van ongeveer 90.plotse ling uit de winkellade waren verdwe nen. Het kon niet anders of dit geld moest ontvreemd zijn en de verden king viel op de ongeveer 17-jarige S. P., die kort tevoren in de winkel geweest was. De rijkspolitie hield de jongen aan, die nog in het bezit van bijna het ge hele bedrag bleek. Bij zijn verhoor viel hij spoedig door de mand. Er kwamen nog enige andere soortgelij ke diefstallen aan het licht. Het bleek nl., dat van het gestolen geld reeds een vulpen was gekocht en dat hfl daarbij in een winkel in Oostburg 2 vulpennen en 1 vulpotlood had ont vreemd. Verder bekende de jongen in méér winkels in Schoondijke onop gemerkt geld uit de lade te hebben weggenomen en ook in Amsterdam een vulpen te hebben ontvreemd. De rijkspolitie maakte van een en ander proces-verbaal op, waarna de jongeman, die te Schoondijke in pen sion is, weer op vrije voeten werd ge steld in afwachting van zijn voor leiding voor de justitie. FLEURIG SCHOUWSPEL Militaire eenheden in ceremonieel tenue Vrüdag 25 Juni zal In Middelburg een parade worden gehouden van een omvang, zoals tot dusver in Zee land niet vaak is voorgekomen. Te vens zal deze parade een fleurige aanblik opleveren, daar een groot aantal der deelnemende onderdelen in ceremonieel tenue gestoken zal zijn, een uniform, dat men in onze provincie niet dikwijls kan zien. De parade zal worden afgenomen door Koningin Juliana. Daartoe zal Hare Majesteit plaats nemen op een po dium, dat aan de Oostzijde van de Markt wordt opgetrokken. Het schouwspel van de defilerende troe pen wordt voorafgegaan door een demonstratie van 2 sauaidrons straal jagers van de Koninklijke Lucht macht. De stoet van militairen ter lengte van enkele kilometers zal worden opgesteld langs de Dam Zuidzijde en verder op de Rouaanse Kaai, met dc kop ter hoogte van het Griffiegebouw op de Dam. De Marinierskapel opent het dé filé; daarachter volgt een compagnie Mariniers uit Rotterdam en een com pagnie matrozen uit Vlissingen. Het volgende onderdeel is de Koninklijke Militaire Kapel, gekleed in ceremo nieel tenue. Daarna komen de garde-regimen ten, eveneens in ceremonieel tenue; een compagnie van 100 man van de Grenadiers, 100 man Jagers en 100 man Fuseliers. Achter nen komen 500 man van de le COAK, het Mid delburgse garnizoen. De Luchtmachtkapel in ceremo- niëel tenue zorgt voor afwisse ling en vormt de inleiding tot een KL afvaardiging, namelijk een ba taljon grondtroepen. Van de Dam volgt de stoet de route Korte DelftLange Delft naar de Markt. Nadat de Koningin de pa rade heeft afgenomen, maken de onderdelen een mars door de stad. De route luidt: Markt, Lange Noord straat, Korte Noordstraat, Heren gracht, Selsbinnenbrug, Kromme weele, Vlasmarkt, Markt Westzijde, Markt Zuidzijde, Nieuwe Burg, Groenmarkt, Korte Burg, Balans, Wagenaarstraat, Hofplein, Korte Noordstraat, Berghuyskazerne. waar de stoet wordt ontbonden. De deelnemende militaire eenhe den komen o.a. uit Assen, Den Haag, Rotterdam en Nijmegen. Zij zullen per extra trein worden aangevoerd en marcheren van het station door de stad naar de opstellingsplaats. De heer Abrahair.se vreesde, dat door deze maatregel de melksane ring, die in Zeeland goed voldoet, stuk zou gaan, doordat vele consu menten van handelaar zouden ver anderen, met name in de z.g. bui tenkringen. VERTROUWENSCOMMISSIE EXIT? De heer C. Zee, secretaris van de federatie, antwoordde hierop, dat de studiecommissie het voorgaande in haar rapport heeft opgenomen, voor namelijk op aandrang van het Be- drijfsschap Zuivel, dat het publiek een grotere vrijheid wenst te geven. Spreker geloofde niet, dat de maat regel een ernstige bedreiging voor het voortbestaan van de sanering be tekende. Hij merkte op, dat in enke le andere plaatsen van ons land een en ander zich reeds heeft voltrok ken, zonder dat de slijters schade leden. Voorts werd er de aandacht op ge vestigd, dat hiermee de logische con sequentie getrokken kan worden, dat de gemeentelijke vertrouwenscom missies, tot welke de consument zich kan wenden, indien verandering van slyter wordt gewenst, geen beteke nis meer zullen hebben. Zij krijgen bi- deze ruimere keuze geen werk meer te verrichten. De voorzitter verklaarde, dat het zijns inziens juister zou zijn, indien niet de saneringscommissie die onder de federatie ressorteert zich rechtstreeks met deze circulaire tot het publiek wendt, doch de fede ratie als geheel. Hiermee bleek de vergadering het eens. Er werd nog geen beslissing genomen, doch de kwestie zal in de eerstvolgende ver gadering opnieuw ter sprake worden gebracht. ■laat I gedurende uw vacantie uw perzische tapijten door ons vakkundig repareren KEIZERSTRAAT ROTTERDAM TEL 119320 Vierjarig kind in auto verbrand Tragisch ongeval bij Hontenisse Op de weg van Ossenisse naar Hon tenisse is Dinsdagmorgen een auto verbrand, waarby een kind van vier jaar de dood vond. Bij het café „De laatste stuiver" was een auto geparkeerd van de woonwagenbewoner N., verblijf hou-- dende op het woonwagenterein Blik- straat te Sluiskil.'N. moest in het ca fé enkele betalingen verrichten en had in de auto twee kinderen, één van vier en één van twee en half jaar, achtergelaten. Plotseling stond de auto in lichterlaaie. De eigenaar stormde naar buiten en zag kans het kleinste kind uit de vuurzee te trek ken, maar slaagde er niet in het an dere te redden. Het geredde kind had ernstige brandwonden opgelopen en moest naar het ziekenhuis te Hulst worden overgebracht. De rijkspolitie stelt een onderzoek in. Men acht het niet uitgesloten, dat de kinderen met lucifers hebben gespeeld. Autokusdienst. Door de Commissie Vergunningen- Personenvervoer is aan A. Weijns te Kemseke (B.) een tijdelijke vergun ning verleend voor een autobusdienst tussen de Belgisch-Nederlandse grens en verder aar St. Jansteen en Hulst- (Markt), als onderdeel van de inter nationale dienst van Hulst naar St. Nicolaas (B.) MIDDELBURG. Vandaag Electro: „De Forsy the Sage" (18 jr.). 21.15 uur. Kunstmuseum: Tentoonstelling teke ningen „Spaar je geld en je leven". 14—17 uur. VLISSINGEN Vandaag Alhambra: „De charge aan de Rode Rivier" (14 jr), (3 D), 7 en 9 u.; Luxor: „De trots van de zeemacht" (14 jr.), 8 u. Morgen —Alhambra: „De Prinspiraat" (14 jr.), 3, 7 en 9 u.; Luxor: „Fort Algiers" (14 jr.), 3, 7 en 9 u. GOES Vandaag Grand: „De boekaniers der zeven zeeën" (14 jr.), 8 u. Morgen Grand: „Het mysterie van de groene handschoen" (14 jr), 3, 7 en 9 u.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 2