Regering bereid garantiewet te laten voortduren tot 1961 Gillette Gillette KERKWERVE KRIJGT TWEEDE RING ROND HET DORP Amsterdamse Benrs JIMMY en de Bende van Bolletje Bink AMERIKAANSE VOORWAARDEN INTERVENTIE IN INDO-CHINA vecht tegen de duurte 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 26 MEI 1954 TWEEDE KAMER BIJEEN Nederlandse ambtenaren in Indonesië (Van onze parlementaire redacteur) De garantie-wet burgerlijk overheidspersoneel Indonesië is een buiten gewoon ingewikkeld stuk wetgeving en het kan nauwelijks verwondering wekken, dat bij de Dinsdagmiddag in de Tweede Kamer in behandeling genomen wijziging van deze wet in hoofdzaak de specialisten aan het woord zijn geweest Dit waren voor het merendeel leden van de bijzon dere commissie uit de Kamer, die de behandeling van de wetswijziging heeft voorbereid en zij hebben zich, hoewel de huidige politieke en eco nomische omstandigheden in Indonesië hierbij ernstig in het geding zijn, met prijzenswaardige zelfbeheersing onthouden van critiek daarop. Alleen de heer P. Zandt, (S.GJP.), die van de bijzondere commissie geen deel uitmaakt, Het zich de gelegenheid niet ontnemen om nadrukkelijk te be togen, dat het optimisme van de Nederlandse regering bij de souvereini- teitsoverdracht misplaatst was geweest en dat de Staatkundig Gerefor meerde Partij de huidige chaos in Indonesië voorspeld had. ling van de garantiewet komen te iiie- - In feite is de onderhavige wets wijziging een verlengstuk van de overeenkomst ter Ronde Tafelcon ferentie, waarbij onder bepaalde voorwaarden de Nederlandse amb tenaren in Indonesië ter beschikking van de nieuwe staat werden gesteld. Van zijn kant bleef de Nederlandse staat garant voor de voldoening van alle rechten en aanspraken, welke de ambtenaren zouden toekomen bij ontslag binnen vijf jaar na de sou- vereiniteitsoverdracht en in het ge val de Indonesische regering de ter RTC aanvaarde afvloeiïngsbepalin- gen niet zou nakomen. Hij bleef tevens garant voor de voldoening van rechten en aanspra ken als het ontslag niet werd gege ven, maar genomen. De wijziging van de garantie-wet is mede ingegeven door de verslech tering van de positie en levensom standigheden van de nog in dienst zijnde ambtenaren Nederlanders. Er wordt een verruiming voorgesteld van de termijn van vijf jaar, waar binnen ontslag zal plaats vinden met twee jaar en een wachtgeld tot ten hoogste 31 December 1959. Voor de genen, die na 1954 onder de rege- Advertentie. 1i/UJ" ru&uJkjoKpn te yuuuiF? Hsft U overmatig val, verstopping, onzuiver bloed op door Vraagt Uw Appttieker of Drogist MarathonVlissingen gaat niet door De voor vanavond aangekondigde wedstrijd tussen Marathon en -Vlis singen, tijdens welke in de eerste helft zou worden gehandbald en in de tweede gevoetbald, gaat niet door. De KNVB heeft namelijk zijn toe stemming voor deze wedstrijd ge weigerd, omdat Marathon (een hand balvereniging) niet bq de KNVB is aangesloten. Cracks schreven in voor cross te Vlissingen Naar wfl vernemen ontving de MAC Scheldegouwen thans ook de officiële inschrijving van de drie grootste Nederlandse cracks, Riet man, Baudoin en Cljjnck. Men kan dus morgen op het Vlissingse indus trieterrein verzekerd zijn van goede en spannende sport. Straf bestuursleden V.V.V. verminderd De straffen, welke werden opge legd aan bestuursleden en oud-be stuursleden van de sportvereniging VW uit Venlo en Pr. v. d. Veen, spe ler van Heracles, zijn verminderd. De commissie van beroep van de K. N.V.B. heeft zulks besloten, daar ge bleken is, dat de reiskas van VVV niet heeft kunnen dienen voor het uitbetalen van een toelage aan de voetballers. De oud-WV-speler Van der Veen is geschorst voor een jaar. vallen betekent dit een verkorting van de wachtgeldperiode. BEZWAREN. De heer De Graaf, die de eerste spreker was, vatte1 in zyn betoog ongeveer alle bezwaren van de bij zondere commissie samen. Daarbij releveerde hij aan de hand van de memorie van toelichting, dat van de 7700 vaste ambtenaren en 5000 ambtenaren Nederlanders, e op 27 December 1949 in dienst gelden tot 1961. van de Indonesische regering over gingen, op 1 Januari 1953 nog slechts 21 vaste ambtenaren en 2200 tijde lijke ambtenaren in dienst waren. Er zijn hier zware wonden gesla gen en de garantiewet, hoe goed zr ook gewerkt heeft, is daarom niet meer dan een pleister geweest. De heer De Graaf pleitte, evenals na hem de heren V. d. Wetering (CHU) Hazenbosch (AR), Ritmeester (W D), Lemaire (KNP) en Stufkens (P. v.d.A.), voor een verlenging van een termijn met minstens vijf jaar. Ook voor de na-oorlogse tijdelijke ambtenaren en voor de kortverban- ders vroegen zij tegemoetkomingen. Ten opzichte van de vrije over tocht bestaan er in de commissie twee opvattingen. De meerderheid is van mening, dat vrije overtocht naar Nederland voor allen, die de dienst der republiek verlaten, ver zekerd moet zijn. Met de regering meent de minderheid, dat de lager /esalarieerden dit recht niet kunnen aten gelden, doch dat de vrije over tocht hun als sociale tegemoetko ming gegeven moet worden. In het algemeen was de strekking der be togen, dat men de voorgestelde wij zigingen toejuichte, doen vond, dat ze niet ver genoeg gingen. In de avondvergadering deelde mi nister Luns mede, dat de regering bereid is de garantiewet te laten (Slot van pag. 1) hem en zijn gezin in het dorp te bou wen. Voorlopig zijn er echter ook nog andere zorgen. De scholen bijvoorbeeld. Achter de kerk in Kerkwerve staat de openba re school. Een jaar of tachtig oud en door de ramp gehavend. Niet onher stelbaar misschien, maar toch zo, dat van alle zijden het advies werd ge geven geen goed geld naar kwaad geld te gooien en liever een heel nieu we school te bouwen. De school ligt nu eenmaal zeer ongunstig ten op zichte van het zonlicht en na de ramp is zij allerlei gebreken gaan vertonen. Wanneer men tot volledig herstel zou overgaan, moet toch maar afgewacht worden of men bijv. over een jaar of vijf niet opnieuw voor grote kosten gesteld zou worden. Wèl ligt het in de bedoeling, dat de leerlingen, die nu nog elders les krij gen, in September voorlopig in hun oude school zullen terugkeren. Voor dien moeten echter nog een nieuw hoofd en een tijdelijke leerkracht be noemd worden. Een netelige kwestie in het algemeen, maar een, die in Kerkwerve, naar burgemeester Francke vertrouwt, toch wel opgelost zal kunnen worden. Er zijn tenmin ste sollicitanten en er komt een ge schikte woning vrij De raad zal zich echter binnenkort moeten uitspreken over de vraag of er inderdaad een geheel nieuwe school moet komen, voor korte tijd kunnen de kinderen dan nog wel in de oude school terecht. Moriaanshoofd De tweede school van Kerkwerve een Christelijke school stond in Moriaanshoofd. Deze is zo zwaar ge havend, dat van herstel geen sprake zal kunnen zijn. Maar wel staat men hier voor de beslissing van herbouw op Moriaanshoofd of in Kerkwerve. Burgemeester Francke vindt dit een heel moeilijke kwestie. Wat de school betreft, ligt de beslissing na tuurlijk in eerste instantie bij het schoolbestuur, maar ook de gemeen te en verschillende particulieren ver keren ten aanzien van de kwestie Mo riaanshoofd nog volkomen in het on zekere. Minister Witte heeft zich tijdens zijn jongste bezoek uitgela ten in de richting van vrijheid om ter plaatse te herbouwen, maar de uit spraak van de Prov. Staten naar aanleiding van de behandeling van het Reconstructierapport noemt bij de kernen, die naar het oordeel van de Staten wel herbouwd -zouden mo gen worden, Moriaanshoofd niet met name. „We verkeren dus nog volko men in het onzekere en vvjj zou den dus wel heel graag ten aan zien van Moriaanshoofd eens een duidelijke uitspraak van het pro vinciaal bestuur vernemen", meent de burgemeester. Voor her bouw van het Schutje voelen wii ook niets, maar wij menen, dat het een economisch belang kan zijn Moriaanshoofd wèl te herbou wen als reservoir van arbeids krachten voor de landbouw en ook om huisvesting te bieden aan dijkwerkers en enkele ambachts lieden. In elk geval zouden we gaarne spoedig weten, waar we aan toe zijn". Dat zijn zo de zorgen van een ge meentebestuur in het rampgebied. Onzekerheden op allerlei punten. En alleen waar men wel zekerheid heeft, kan men vooruit! Men kan er ech ter van overtuigd zijn, dat het ge meentebestuur van Kerkwerve vóór alles vooruit wil. Daarvan getuigen althans de vorderingen, welke men nu reeds kan waarnemen: op papier voor zover het de voorbereiding van de bouwplannen betreft, en ook „in natura" overal in het dorp, waar mén het herstelwerk nu reeds in volle gang ziet. Twintig personen zijn gewond, waar van drie ernstig, toen Dinsdag een gra naat werd geworpen onder soldaten, die de wacht vormden bij het afscheidsbe zoek van generaal Augustin Guillaume te Marrakesj. aldus is officieel meegedeeld. KERKNIEUWS. Ds. Steenbeek 40 jaar predikant. Maandag vierde ds. J. G. Steen beek te Wapenveld, emeritus predi kant van Hem en Venhuizen zijn 40- jarig ambtsjubileum als predikant ir de Ned. Herv. Kerk. Ds. Steenbeek werd 13 September 1887 te Amsterdam, waar zijn vader leraar aan de H.B.S. was, geboren, bezocht het gymnasium te Amster dam en studeerde vervolgens aan de Rijks Universiteit te Leiden. Nadat cand. Steenbeek in 1913 door bet Provinciaal Kerkbestuur van Fries land was toegelaten tot de Evange liebediening in de Ned. Herv. Kerk werd hy 24 Mei door wijlen ds. H. G. Oldeman van Enschede te IJzendijke in het ambt bevestigd. Daarna stond de jubilaris achtereenvolgens nog te Abbekerk en Lambertschaag (clas sis Hoorn) 19171920; Winsum en Baard (classis Franeker) 1920 1929; Warfhuizen (classis Winsum) 19291931; Mantgum en Schillaard (classis Leeuwarden) 19311945 en tenslotte tot zijn emeritaat op 1 Mei van het vorige jaar nog zes jaar te Hem en Venhuizen (classis Hoorn). Predikanten naar Moskou. Ds. Hugo van Dalen, Ned. Hervormd predikant te Colijnsplaat, die zich twee jaar geleden door zijn „bede vaart naar Moskou" van zich deed spreken, heeft twee navolgers gevon den. De predikanten T. W. Dekker uit Hemelum en B. J. Riemersma uit Staveren zullen gevolg geven aan een uitnodiging van de Orthodoxe pa triarch Alexis van Moskou om een bezoek te brengen aan de Russische hoofdstad. Beiden hebben, zo verneemt „Het Parool" van Hervormde zijde, dezer dagen een gestencilde circulaire ge richt aan collega's-predikanten, die zij opwekken om eveneens deel uit te maken van de door de patriarch uit genodigde delegatie. Men vraagt zich af welke maatre gelen bij voorbeeld de Synode der Ned. Hervormde Kerk zal nemen als de betrokken herders en leraren him standplaats zonder verlof zouden ver laten en welk antwoordlij zal geven, als om dat verlof gevraagd wordt, aldus schryft „Het Parool Vrijzinnig Protestantse landdag te Middelburg. Op Zondag 11 Juli a.s. zal te Mid delburg een Vrijzinnig Protestantse Landdag voor Zeeland worden gehou den. De dag zal worden aangevangen met een Kerkdienst in de Koorkerk, daarna zal er een gemeenschappelijke koffietafel zyn in het Schuttershof, waarna de bijeenkomsten zullen wor den gehouden in het stadspark „Too- renvliedt". De dag zal worden besloten met de opvoering van een lekenspel. WIELRENNEN Grote belangstelling voor nieuwelingenwedstrijd. Voor de ronde van Nieuwvliet, een wielerwedstrijd voor nieuwelingen over een afstand van 65 km, wélke Zaterdag 5 Juni a.s. zal worden ver reden, bestaat dit jaar grote belang stelling. Reeds meer dan 50 renners schreven in. Aan de start zullen o.a. verschijnen: P. Rentmeester, Yerse- ke; Bastiaansen, Kruisland; A. Looij- en, Steenbergen; Hagelaars, 's-Her- togenbosch; Korst, Oude Molen; Huybens, Haarlem en Van Iersel en Graal uit Rotterdam. 24 Mel 25 Mei Nederland 1951 (3%) 103% 103% Nederland 1948 (3%) 99% 99% Nederland 1947 (3</2) 3 99% 99% Nederland 1937 3 97% 973/. Dollarlening 1947 3% 95% 95% Investeringscertificaten 3 100% 100% Nederland 1962-64 3 100% 100% Nederland N.W.S. 2% 77% 77% Ned. Indië 1937 A 3 99% 99% Grootboek 1946 3 97% 98 Nat. Handelsbank 149 146% Ned. Handelmij. 186% 186% A.K.U. 2153/. 212% Bergh's en Jurgens 297 296 Calvé-Delft 187 187 Kon. Ned. Hoogovens 175 175 Unilever 342% 338% Ned. Kabelfabriek 214% 213 Philips 325% 322% Wilton-Feijenoord 195 190 1 Bilhton 335 338% Kon. Petroleum Mij. 5083/s 502% Amsterdam Rubber 95 94 Holland Amerika Lijn 142% 141% Kon. Paketvaart 135% 135% Rotterdamse Lloyd 125 125 Ned. Scheepvaart Unie 136% Stv. Mij Nederland 134% 135% H.V.A. 124% 1223/. Deli Mij. 117% 120% Bank v. Ned. Gem. 4% 108% 108 Bank v. Ned. Gem. 0-5-10 125 84. Jimmy en Karei Krukas stonden een minuut of wat met de schoorsteenveger te praten. De een vertrouw de de ander niet. Dat was wel duidelijk. Jimmy dacht: die vent is net zo min een schoorsteenveger als ik een boer en de schoorsteenveger dacht: dat zijn geen boe ren op z'n Zondags. Die twee hebben zich óók ver kleedDe schoorsteenveger stond vooral naar Jim my te kijken en plotseling zei hij: .,U komt me erg bekend voor. U hebt veel weg van m'n oude vrind Jimmy Brown uit WilgenwoldeToen deed Jimmy een stap naar voren. „Piet!" riep hij verheugd uit. „Piet Potlood, wat doe jij hier in dit malle pakje?" „Ik mag hetzelfde aan jou vragen, Jimmy" antwoordde de an der. „Op zulk een rare manier hebben wij elkaar nog nog nooit van ons leven ontmoet". Jimmy schoot ln een lach. „Mag ik je even voorstellen? Deze rijke boe renzoon hier naast mij is niemand anders dan de ga ragehouder Karei Krukas, die mij ijverig helpt de die venbende te ontmaskeren". Nu was het weer de beurt van Piet Potlood om verbaasd te staan„Zóóóó," zei hij. „dan verzoek ik de heer Krukas in het vervolg een bóóóétje zuiniger met mijn personeel om te sprin gen, want mijn verslaggever Simon Snuffel heeft hij bijna naar de andere wereld geholpen enHier viel Jimmy zijn oude vriend Potlood in de rede. „Weet jij wel Piet dat die Snuffel van jou óók een van de ben deleden is?" vroeg hij. Centrale Suiker 189 189% Kon. Mij. De Schelde N.B. 136 134 Baltimore-Ohio 22 Missouri K.T. 7% New York Central 23 22% Pennsylvania 16% ie3/. Anaconda 35% 37% Bethlehem Steel 67% 66% General Motors 70% 70% Intern. Nickel 41% 41% Kennecott 833,4 83% Republic Steel 573/. 573/4 U.S. Steel 47% 48 North American Cy. 22% 22% Midcontinental 81% 82 Shell Union 953,4 96% Tide Water 21% 21% A.K.U. 4% 135% 134 rellrso verzicht enige reactie, deli vast Amsterdam. 25/5. Men achtte het ter beurze een gezond verschijnsel dat de markt vandaag min of meer flauw ge stemd was. Het buitenland liet vanmid dag verstek gaan en na de scherpe stij ging die internationale fondsen ook gis teren nog hebben laten zien, trad er een gevoelige reactie in. De meningen lie pen uiteen of dit het jaarverslag van de Koninklijke Olie moest worden toege schreven. Sommigen meenden in dit ver slag bepaalde minder gunstige aspec ten te kunnen lezen, anderen daarente gen achtten het een zeer fraai verslag, overeenkomstig de verwachtingen. De to tale indruk, dat het jaarverslag der Ko ninklijke ietwat teleurstelde bad zich ech ter gevestigd en liet niet na de markt te beïnvloeden. Dientengevolge liepen aandelen olie van 509 (slotkoers van gis teren) achteruit tot 502%. De affaire in alle vier grote internationale fondsen leek minder dan gisteren toen het reeds betrekkelijk rustig was. Unilever en Phi lips verloren een drietal punten en AKU, die met de algemene stijging ten achter was gebleven, deed nu volledig mee met de reactie. Het rayonfonds zakte tot 212, hetgeen nogal de aandacht trok. In het verdere verloop behield de markt haar rustig aspect zonder dat er veel verandering kwam in de koersbeweging. Van enig herstel voor de internationale fondsen was niet veel te bespeuren. Unilever liep nog eerder iets verder ach teruit. Nederlandse staatsfondsen had den een zeer kalme en weinig verander de markt. Prolongatie 2 AMSTERDAMSE WISSELMARKT Amsterdam 25/5. Londen contant 10.63 —10.64, New York contant 3.78%—3.783,4, Parijs contant 1.07901.0810, Brussel con tant 7,56i/i—7,57%; Frankfurt contant 90.43 —90.53, ZUrich contant 86.89—86.99, Stock holm contant 73,17—73,27; Kopenhagen contant 54.66—54.76, Oslo contant 53.11— 5321, Braz. dollar contant 3.763,4—3.77%, Argentijnse verrekeningsdollar contant 3,793,4—3,80% nominaal. JOHN FOSTER DULLES SOMDE OP Churchill Engelse politiek ongewijzigd Do Amerikaanse minister,van buitenlandse zaken J. Foster Dulles heeft op een persconferentie te Washington een overzicht gegeven van de toe stand Ln Indo China en van de pogingen, die te Genève worden gedaan om tot vrede in dit gebied te komen. Tezelfder tijd legde premier Churchill in het Britse Lagerhuis een ver klaring af, waarin hy verzekerde, dat de poUtiek van Engeland ongewijzigd blijft. De premier zeide: „De Britse regering streeft te Genève naar een vruchtbaar resultaat in samenwerking met haar bondgenoten en natuurlijk met de Verenigde Staten, waarmee wij zulke kostbare banden onderhou den". Tijdens zijn persconferentie gaf Dulles een opsomming van de voor waarden, waaronder de Verenigde Staten militaire tussenkomst in Indo China kunnen overwegen. Deze voor waarden zijn: 1 De Verenigde Staten zjjn niet 1 bereid als verdedigers van het kolonialisme op te treden, doch zij willen wel strijden voor vrijheid en onafhankelijkheid 2 De Verenigde Staten zullen al leen optreden, wanneer andere landen, die belangen hebben in dit gebied, meedoen; 3 De Verenigde Staten zullen al leen in actie komen, als de Ver enigde Naties er haar goedkeuring aan hechten; 4 Het Amerikaanse congres moet alle acties, welke de regering voorstelt, goedkeuren. Ten aanzien van het eerste punt verklaarde Dulles desgevraagd, dat de Franse regering bij het verlenen van onafhankelijkheid aan de Ver bonden Staten van Indo China zo ver is gegaan, als haar juridisch mo gelijk was. Hij deelde mee, dat zijn regering het zenden van een vredes-missie der Verenigde Naties naar Zuid- VOETBAL Ingrijpende wijzigingen in Nederlands elftal Het Nederlands voetbalelftal, dat Zondag 30 Mei te Zürich tegen Zwit serland speelt, is door de Keuze-com missie van de K.N.VB. als volgt sa mengesteld: Doel: Steiger (P.S.V.). Achter: Odenthal (Haarlem) en Boskamp (Ajax). Midden: Klaassens (V.V.V.), Ter louw, (Sparta) en Biesbrouck (R.C. H.), aanvoerder. Voor: Dillen (P.S V.), Wim van der Gijp (Emma), Bleijenberg (Rigters- bleek), Michels (Ajax) en Louer (N.O.A.D.). Reserves: De Rijk (M-O.C.), Tebak (Eindhoven), Van der Hoek (Feijen- oord) en Van Beurden (B.V.V.). De rechtervleugel bestaat uit twee debutanten, Bleijenberg en de Ajax- cied Boskamp zijn wederom in het elf tal opgenomen. Klaassens, die hersteld is van zijn blessure, vervangt Van Schijndel. Pinksiertournooi op „Vrederust". Op Tweede Pinksterdag zal op het sportterrein van Vrederust een voet- baltournooi worden gehouden. Zo ko men er twee elftallen van Spui uit Terneuzen; een elftal van Rillandia uit Rilland; een elftal van de Rimboe uit Wouw en de twee elftallen van Vrederust. Oost-Azië zal steunen, Indien een be roep hiertoe op de volkerenorgani satie wordt gedaan. Ten aanzien van de voorstellen voor besprekingen tussen vertegen woordigers van de generale staven van Engeland, Frankrijk, de Ver enigde Staten, Australië en Nieuw Zeeland over de toestand in Zuid- Oost-Azië was, volgens de minister, nog geen beslissing genomen. Wel zijn er, los van deze besprekingen, militaire onderhandelingen gaande met andere landen, zoals Thailand. Woensdag heden zal de Ame rikaanse minister van defensie, Wil son, te Manilla met Philippijnse autoriteiten dergelijke besprekingen houden. SCHAKEN Massawedstrijd Zeeland- Belgisch-West Vlaanderen. Donderdag a.s. in Terneuzen. Donderdagmiddag om half twee uur begint in hotel „Pays-Bas" te Ter neuzen de jaarlykse massa-schaak wedstrijd tussen Zeeland en Belgisch West-Vlaanderen Het gaat om de wisselbeker, die enkele jaren geleden door de voor zitter van de Belgische Schaakliga, de heer Dierman, beschikbaar werd festeld onder de voorwaarde, dat de amp tussen minstens 50 borden zou aan. De beker moet drie maal ach tereen of vijf maal in totaal worden gewonnen. De eerste maal, in Oost ende, behielden de Belgen de beker, maar het jaar daarop, in Middelburg, toonden de Zeeuwse schakers zich sterker. Vorig jaar werd in Brugge gespeeld en toen namen de Belgen de beker weer over. Evenals in 1951 te Middelburg zul len thans 100 Zeeuwse schakers hun krachten met de Belgen meten. Het totale resultaat der drie gehouden massakampen kan worden samenge vat in een 12 stand voor de Belgen, behaald in 269 partyen (131138). De burgemeester van Terneuzen, mr. P. H. W. F. Teilegen, zal een ope ningswoord spreken. KORFBAL Grote deelname aan series van „Swift". Voor de traditionele seriewedstry- den op Hemelvaartsdag te Middel burg, georganiseerd door de Korfbal Vereniging „Swift", hebben ruim 70 ploegen ingeschreven. De grote deel name noodzaakte de organisatoren de speeltijden tot een half uur te bekor ten, er zal dus 2 maal een kwartier worden gespeeld. Onder de twaalf tallen, cie Donderdag naar Middel burg komen, treft men vele beken- Zeeuwse j werpen, de Dordtse teams Regenboog en Blauw Wit '51 en Olympia '47 uit Bergen op Zoom. Aan ae series zyn tevens adspirantenwedstryden ver bonden. Advertentie. Prijsstijgingen overal, maar.. Hier hebt O de gelegenheid kennis te maken met 's werelds beste scheersysteem. Blauwe Gillette mesjes, de scherpste die ooit zijn geslepen en een Gillette precisie scheerapparaat. Die be horen bij elkander. Voor slechts f. 1.10 biedt Gillette U beide voordelen. Vraag Uw winkelier If eeo Gillette 33' te tonen! Pakje met 1 BI»owe Gillette mesje» oo slechts 75 ct. Dispenser of pakje van 10 mesjes no woot f. 1<5Ö Een Gillette precisie scheet^ apparaat en 2 Blauwe Gillette mesjes dtchti Een goeie morgenbegint met Gillette HOOG EN LAAG WATER 27 Mei U.+N •A.P. U.4-N.A.P. (J.N.A.P U.N.A.P. Vlissingen 9.15 1.60 21.36 1.47 3.06 1.81 15.36 1.53 Terneuzen 9.39 1.81 22.04 1.69 3.21 2.00 15.52 1.71 Hansweert 10.05 1.97 22.25 1.83 3.55 2.15 16.27 1.86 Zierikzee 10.19 1.38 22.41 1.14 3.36 1.58 16.16 1.26 Wemeldinge 10.35 1.55 23.02 1.32 3.55 1.81 16.36 1.48 28 Mei Vlissingen 10.21 1.76 22.41 1.66 4.20 1.90 16.45 1.65 Terneuzen 10.47 1.98 23.10 1.87 4.37 2.11 17.03 1.85 Hansweert 11.17 2.13 23.33 1.98 5.10 2.26 17.39 1.99 Zierikzee 11.32 1.48 23.54 1.24 4.40 1.64 17.19 1.34 Wemeldinge 11.46 1.67 5.07 1.89 17.45 1.56

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 12