Minister Johan van de Kieft op de leeftijd der sterken 1 f tli g-Ukcüüw haven TEGENSTRIJDIGE SPAANSE EN ÉRITSE VERKLARINGEN JIMMY en de Bende van Bolletje Bink terdarr HET EUROPEES TELEVISIENET PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 MEI 1954 IN LICHT PAK MET VLINDERDASJE Het is geen sinecure om minister van financiën te zijn (Van onze parlementaire redacteur) Het is moeilik het voetspoor van een groot man te drukken. Prof. mr. P. Lieftinek, die van de bevrijding tot 1952 als minister van financiën de koorden van 's lands beurs in handen hield, wAs ontegenzeggelijk een groot man. Want, hoe men ook over verschillende onderdelen van zijn beleid moge denken, het is hem gelukt in een totaal uitgeplunderd en gedesorganiseerd land weer een gezond geldwezen op te bouwen en de gulden, zo niet tot een keiharde valuta, dan toch tot een waardevolle munteenheid in het inter nationale betalingsverkeer te maken. Johan van de Kieft, tot op dat ogenblik lid van de Eerste Kamer der Sta- ten-Generaal voor de P. v. d. A., heeft het aangedurfd hem op te volgen. Dat getuigde van moed en van zelfvertrouwen. De heer v. d. Kieft beschikte over politieke en financiële ervaring, maar aan de andere kant, liod hij 68 jaren mee te torsen, voor velen zo vermoeiend, dat zjj zich niet graag aan de ver- vervulling van een zo zware, zo drukke en verantwoordelijke functie als het ministerschap gewijd zouden hebben. J. VAN DE KIEFT 70 jaar Zó boeiend is nu PANORAMA GIBRALTAR SPAANS OF BRITS Betere salarissen voor politie-aspiranten. Zowel het korps rijkspolitie als verschillende gemeentelijke politie korpsen hebben de laatste jaren moeite met het vervullen van vaca tures in de lagere rangen. Hoewel er in het algemeen voldoende aan bod is van jonge Nederlanders, die graag een functie bij de politie zou den willen vervullen, werd het steeds moeilijker om geschikte krachten voor de politie te vinden. De politie moet nu eenmaal strenge eisen stel len ten aanzien van de lichamelijke conditie, goed gedrag en dergelijke. Soms trokken geschikte sollicitanten zich terug in verband met het lage aanvangssalaris voor de functie van aspirant van politie. Dezer dagen is nu een koninklijk besluit te verwach ten, waarbij de mogelijkheid wordt geopend om de salarissen van de aspiranten te verhogen. Men ver wacht, dat het aanbod van geschik te sollicitanten, die aan de eisen voldoen, hierdoor zal toenemen. Enkele reddingsboten van de Wadden eilanden zijn Donderdag uitgevareh naar de kleine Duitse tanker „Radaune", die met machineschade bij Ameland dreef. Er werd een gewonde van boord gehaald maar verder was geen hulp nodig. Levensloop Midden in Amsterdam werd Johan van de Kieft op 21 Mei 1884 gebo ren. Hij doorliep de H.B.S. en be haalde diploma's voor handelscor respondentie, moderne talen, boek houden en accountancy. Hjj was op enige kantoren werkzaam en verrijk te zijn kennis en ervaring, toen hij in 1918 voor een exportfirma naar In donesië, waar hij twee jaar bleef, werd uitgezonden. In 1926 trok hij opnieuw voor de exporthandel naar het buitenland, nu naar Brits-Indië, Siam en vele andere Aziatische lan den. Zyn aanleg trok hem naar het ac countantsvak, dat hij van 1931 tot 1945 als deelgenoot van het accoun tantskantoor Thijssen en v. d. Kieft met succes heeft uitgeoefend. In 1909 werd hij secretaris van de afdeling Bussum van de S.D.A.P., in 1910 voorzitter van die afdeling en in 1915 lid van de gemeenteraad van Bussum. Tot 1918 had hij daarin zit ting. In 1930 werd de heer v. d. Kieft afgevaardigde naar het par tijbestuur van de S.D.A.P.; daarna werd hij lid van het partijbestuur van de P.v.d.A. Van 1945 tot 1952 be kleedde hij het lidmaatschap van de Eerste Kamer. Na de bevrijding in 1945 nodigde de moderne arbeidersbeweging hem uit, om het bedrijf van „De Arbei derspers" weer op te bouwen. Hij deed dat als directeur, totdat hij in 1950 met pensioen ging. Niet echter om te rusten. In vele organisaties bleef hij een werkzaam aandeel houden en thans dient Jo han van de Kieft, die op Vrijdag 21 Mei zijn zeventigste verjaardag vierde, het land in het moeilijke, maar ondanks de critiek, waaraan hij bloot staat soms terecht en soms ten onrechte graag door hem vervul de, hoge ambt van minister van fi nanciën. Het doorgeven De directeur van de televisiedienst vap de. BBC, sir George Barnes, beeft een uiteenzetting gegeven van de wij ze waarop het Europese televisie-pro gramma van de acht landen technisch wordt uitgevoerd. Een programma van de BBC, aldus sir George, zal door middel van een radio-verbinding over het Kanaal naar Calais worden gerelayeerd en vandaar naar Cassel in Noord Frankrijk. Hier neemt Radio-television franqaise het programma over en voert het naar Rijssel. waar het wordt- gesplitst. Een Churchill ontkent iets belooft te hebben De Britse premier Churchill heeft Donderdag jl. in het Britse Lager huis, in antwoord op een vraag van een socialistische afgevaardigde, verklaard dat Groot-Brittannië in de afgelopen oorlog niet beloofd heeft Gibraltar na de tweede wereldoor log aan Spanje te zullen afstaan, in dien dit land neutraal zou blijven. Aanleiding tot de vraag en Churchills antwoord was een vorige week door het Spaanse staatshoofd, generaal Francisco Franco, onder een schuilnaam in een tijdschrift ge publiceerd. artikel, waarin werd ge zegd dat Engeland op een tijdstip in de afgelopen oorlog, toen het er be nard voor stond, de Spaanse ambas sadeur te Londen bij monde van signaal gaat naar Parijs om op het Franse televisie-net te worden over gebracht. Het andere wordt via re- layeerstations naar Nederland en Bel gië gezonden. Van Nederland gaat het signaal naar Keulen, waar het op het West-Duitse televisie-net wordt gezet. Een serie speciale verbinding van Hamburg voert de televisie-signalen naar Kopenhagen, terwijl het van Zuid Duitsland naar Zwitserland en van daar naar Milaan en Rome wordt ge zonden. In totaal zijn hier ongeveer twintig relayeerstations bij betrokken die 44 zenders zullen voeden, welke gezamenlijk een bevolking van onge veer 90 millioen zielen zullen bestrij ken in de dichtst bevolkte delen van de betrokken landen. Churchill, die ook toen minister-pre sident was, de toezegging had ge daan dat Gibraltar aan Spanje zou worden overgedragen als prys voor het handhaven der Spaanse neutra liteit. Het Spaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft thans, naar aanleiding van Churchill's ontken ning, een officiële mededeling uitge geven, waarin wordt gezegd dat het over stukken beschikt, welke de Spaanse verklaring ondersteunen. Het betreft hier zes documenten uit de periode 19401942 data en registreernummers worden ver meld waaronder boodschappen, die de toenmalige Spaanse ambassa deur te Londen, wijlen de hertog van Alva, aan zyn regering heeft gezon den. Een van deze documenten omvat „een duidelijke en concrete Britse belofte aan Spanje inzake Gibraltar, op vier Juli 1940 door de toenmalige Britse onderminister voor buiten landse zaken, belast met parlemen taire aangelegenheden". De hertog van Alva meldde hier over het volgende aan zyn regering: „De Britse volksvertegenwoordiging tussen Groot-Brittannië en Spanje Wijn per minuut In Douala, in Frans Kameroen, wordt in sommige café's wijn per mi nuut verkocht. De klant krijgt een rubber buis, die met het buffet is verbonden, in handen en mag zoveel drinken als hij in de tijd waarvoor hij betaald heeft naar binnen kan wer ken. Dit heeft senator Durand-Reville Donderdagavond medegedeeld in de Raad van de Republiek, waar een de bat werd gehouden over het alcoho lisme in de Franse overzeese gebieds delen. vertrouwt dat de goede betrekkingen zullen worden bestendigd. Zy is, ge leerd hebbende van vroeger door vraagstukken, Gibraltar inbegrepen, op een later tijdstip te behandelen". Voorts zou premier Churchill op 9 October 1940 in een geheime bij eenkomst van het Lagerhuis over de Brits-Spaanse betrekkingen een ver klaring hebben afgelegd, waarvan de tekst door de toenmalige Britse ambassadeur te Madrid, Lord Tem- plewood (toen sir Samuel Hoare) ter kennis van de Spaanse minister van buitenlandse zaken werd gebracht. Churchill zei bij die gelegenheid onder meer: „Er is geen Brits- Spaans geschil, dat wij niet zouden willen behandelen met de welge meende wens onzerzijds Spanje's be langen en wederopbouw te bevorde ren". Groot-Brittannië, ten opzichte van Spanje begane fouten, bereid alle nog onopgeloste Brits-Spaanse Nederlandse fakkel op 6 Juni naar Normandië. Het in tergeallieerde actiecomité van het verzet organiseert een plech tige herdenking van i>-day op de 10de verjaardag van de invasie op de stranden van Normandië Zondag ochtend 6 Juni a.s. Leiders van de gi gantische onderneming worden op die dag verwacht, o.a, Montgomery. Van Nederlandse zijde wordt aan deze herdenking deelgenomen door delegaties van de Nationale Federa tieve Raad van het voormalig verzet die het Nederlandse aandeel voor bereidt en van de Brigade Irene, van de lucht- en zeemacht. Zaterdagochtend 5 Juni te zes uur zal burgemeester d'Ailly op de Dam een grote fakkel ontsteken aan het licht van elf fakkels, die 's avonds te voren uit de elf provinciale hoofdste den naar Amsterdam zijn gebracht. De burgemeester reikt de grote bran dende fakkel over aan de Nederlandse afvaardiging, die daarmee via Brussel naar Arromanehes reist en daar des avonds zal aankomen. voor ae neer v. a. rvieru neeit zijn leeftijd echter geen gewicht in de schaal gelegd. En dat is begrijpelijk. Op 21 Mei i3 hij zeventig jaar ge worden. Wie hem in ons parlement gade slaat, zal hem zeker deze ge zegende leeftijd niet geven. Hq kleedt zich graag in een licht Êak zonder vest en met vlinderdasje. »at geeft hem al iets jeugdigs, doch wie hem met een aanstekelijk élan zijn wetsontwerpen hoort verdedigen, ziet in minister v. d. Kieft niet de man op leeftijd, maar de politicus in de kracht van zyn leven. Wat schraal, beweeglijk en met scherp gelaat doet hij denken aan de tref fende caricaturen, die de Franse kunstenaar Daumier een eeuw gele den tekende De schuldige! Het is geen sinecure om na de oor log minister van financiën te zijn. Deze bewindsman draagt de schuld van de hoge belastingen; het is aan hem te wijten, dat niet genoeg in in dustrieën en handelszaken geïnves teerd kan worden; hij is er de oor zaak van, dat de lonen niet enige tientallen percenten hoger liggen. Hij had moeten zorgen, dat er geld is voor ruimere pensioenen. Door zijn toedoen zijn de huren te hoog (in de ogen van de huurders) en te laag (in de ogen van de eigenaars). Hy' staat de zwarte lonen in de weg en voert de accijnzen op. Hij deed niets tegen de verlaging van de koop kracht van de gulden. In het kabinet verheft hrj elk ogen blik dreigend de vinger tegen zijn collega's en piaant tot de uitermate zuinigheid De zeventigjarige heer v. d, Kieft laat alle critiek gelaten over zich heen golven, in het bewustzijn, dat hij zijn best doet om het zo veel mo gelijk landgenoten naar de zin te maken. En geholpen door zijn gevoel voor verhoudingen envoor hu mor. Bureau met vlekken?... Prachtbijts (ffljilRu/M' 81. Terwijl de waard in het achterhuls was verdwe nen, blijkbaar om de kleren te halen, zagen Jimmy en Karei Krukas eikaar nogal verbaasd aan. „Ik dacht, dat ik ais Brugman had moeten praten om de man te over reden ons de kleren af te staan, maar nij staat dade lijk voor ons klaar" zei Jimmy. „Maar h(1 zei wel iels over gekken", antwoordde Karei Krukas, die het niet erg op deze herbergier had begrepen. Deze keerde eer der terug dan zij hadden verwacht. Hij droeg over zijn arm een hele hoop kieren. „Ik heb alleen nog maar een paar boerencostuums voorhanden", zei hij, „maar 't zijn Zondagse kleren en bovendien nog al erg ouder wets. Als jullie ze vandaag nodig hebben dan loop je er dus nog al mee in de kijkert". Jimmy en Karei Krukas zagen elkaar even vragend aan. „Vooruit maar", zei Jimmy. „Beter wat dan niets Ze mochten in de achterkamer om zich daar te verkleden en toen zij na verloop van tijd in de gelagkamer terugkeerden, biggelden de tranen van liet lachen hen over het ge zichtZij zagen er allebei uit als Thomasvaer uit de Bruiloft van Kloris en Roosje. De enige, die helemaal niet lachte was de herbergier. Hij zag hen nors aan en zei: „Ik krijg zestig gulden van de heren. Twintig voor 't huren en veertig die ze terug kunnen krijgen als de boel zonder kleerscheuren wordt teruggebracht. En bo vendien zou ik wel graag weten, wat jullie met mijn kleren gaan uitspoken...." Nederland 1951 (3%) Nederland 1948 (3#) Nederland 1947 (3%) 3 Nederland 1937 3 Dollarlening 1947 3 pet. Investeringscertificaten 3 Nederland 1982-64 3 Nederland N.W.S. 2 Ned. Indië 1937 A 3 Grootboek 1946 3 Nat. Handelsbank Ned. Handelmjj. A.K.U. Bergh's en Jurgens Calvé-Delft Kon. Ned. Hoogovens Unilever Ned. Kabelfabriek Philips Wilton-Feijenoord Billiton Kon. Petroleum Mij. Amsterdam Rubber Holland Amerika Lijn Kon. Paketvaart Rotterdamse Iloyd Ned. Scheepvaart Unie Stv. Mij. Nederland H.V.A. Deli Mij. Bank van Ned. Gem. 4# Bank van Ned. Gem. 0-5- Centrale Suiker Kon. Mij. De Schel5de N. Baltimore-Ohio Missouri K.T. New York Central Pennsylvania Anaconda Bethlehem Steel General Motors Intern. Nickel Kennecott Republic Steel 20 Mei 21 Mei 103 99# 99# 99 99# 97# 97 95# 95% 100# 100# 100# 100% 77# 77# 99# 993# 97y4 97# 153# 14U# 187 187 218# 216 292 292 190 188 1. 177 176# 338# 338% 215 214# 321 321# 197 194 502% 505# 94# 95# 147 145 135# 136# 135# 1263/ge.d. 139# 138# 145 145# 124% 125% 114% 117# 108# b. 108# -10 125# .B. 136 135# 21# 22# 8# 21# 23 16# 16% 34# 35% 68% 69# 41% 41% 81# 83 57% 57% U.S. Steel North American Cy. Midcontinental Shell Union Tide Water 48# 48 22% 22# 80 81# 96# 95# 21# 21% BEURSOVERZICHT. AARZELENDE MARKT OP IETS LAGER NIVEAU, Van een duidelijk herstel ter beurze ls gistermiddag geen sprake geweest. Na een aarzelende opening trokken de koersen hier en daar een fractie aan, doch over het algemeen bleven de slotnoterlngerx iets bij gisteren ten achter. Men was benieuwd hoe de scheepvaart afdeling zich zou houden na de felle ach teruitgang van eergisteren. De stemming hier was enigszins verdeeld met een klein verlies voor Scheepvaart Unie en K.N.S. M. De overige soorten waren onveran derd tot fractioneel beter. Bij de industriepapieren was alleen Kon. Olie gevraagd en circa 2 punten be ter op 505#. Philips nagenoeg onveran derd. Unilever een fractie luier. AKU werd na middenbeurstijd plotseling aan geboden en zakte in van 218# tot 215. De handel in deze hoeken had vandaag bit ter weinig te betekenen. Locale in dustrieën stil en in doorsnee op peil. Voor cultures lag het klimaat vandaag iets gunstiger. Vooral de Deli Tabaks maatschappijen bleken gevraagd te zijn. Verenigde Deli steeg met 3 punten tot 115#. Senembah kwam van 98 op 100. Rubbers en suikers een kleinigheid hoger. Guldensbeleggingen stil en onveranderd. Op de Amerikaanse afdeling blijft het een stille vertoning. Sinds enkele dagen is hier Texas Instruments favoriet. Gister middag bleek dit fonds willig te zijn met een koersstijging van 8# tot 10#. Prolongatie 2# pet. TACHTIG RELAY EERSTATIONS "fEUIHETOl)! MARYBURCHELL 13. Fiora kneep de handen dicht ineen, om haar zelfbeheersing niet te verlie zen en was blij, dat na een ogenblik van sprakeloosheid haar stem zo koel en beheerst klonk. „Ashley is een ;oed vriend van me", merkte ze op „en ik wil niet, dat jij of iemand anders op die manier over hem spreekt". „Prachtig", vond Lucas, weer voort- slenterend. „Wat doet Burrel tegen- woordigvoor de kost?" „Hy schrijft", verzekerde Fiora, nu ook weer verder gaand. „Louter voor plezier of ook om wat te verdienen?" „Tot nog toe heeft hij weinig ge publiceerd... maar ik stel veel vér trouwen in hem en in zijn werk". „Dat zal hem wel op streek helpen". „Je bedoelt het zeker '"onisch?" „Helemaal niet. Ik meende het let terlijk. Maar weinig jonge auteurs, die er nog komen moeten, zouden het ver trouwen en de steun van een mooie en rijke jonge vrouw versmaden". Even zwegen ze. Toen zei Fiora op de man af: „Ik verwonder me niet, dat Nan een hekel aan je heeft". Nu lachte Lucas hartelijk. „O, dat gevoel is wederkerig: tussen Nan en mij, bedoel ik". „Je vindt het leuk om mensen te er- feren, is 't niet?" vroeg ze, terwijl aar lippen zich sterker krulden dan ze zelf wist. „Neen", zei hij, haar vol bewonde ring aanstarend, „maar 't laat me volkomen koud, of ik iemand van Nan's kaliber erger". „Of van het mijne". „O, jij bent heel wat anders. Maar erger ik je heus zozeer? Ik dacht, dat we nog al goed met elkaar opscho ten, toen ik je de toren liet zien". „Dat was vóór je...". Ze hield op, maar hij voltooide de zin: „Vóór ik enige critische toespelingen maakte op je vriend Ashley. Op dit punt moe ten we een soort wapenstilstand slui ten", ging hij, wat inschikkelijker voort. „Als ik je nu beloof, niets meer te zeggen over je vertrouwen in zijn persoon, vind jij dan goed, dat ik de zuiverheid van zijn beweegredenen blyf betwijfelen?" „Ik veronderstel niet, dat je mijn toestemming nodig hebt om iets te doen of t'e denken", antwoordde Fiora droogjes. „Maar tot je informatie die- ne, dat ik Ashley vertrouw en van hem houd. Dat zal ik blijven doen". „Het klinkt loyaal genoeg", gaf hy toe. ,,'t Spijt me, dat ik je met hem ge plaagd heb. Ik herinner me nu, dat ik nog een andere reden had met mijn voorstel om hem hier te laten komen". „Heus En welke dan „Eenvoudig om je er plezier mee te doen. Even voor het eten was je erg vriendelijk voor mijn zuster". „O, wat dat btereft", glimlachte Fi ora. „Ik houd van Adèle en ik denk, dat ik nog meer van haar ga houden. Daarom kan ik niet hebben, dat Nan minachtend over haar spreekt". Wéér zwegen beiden misschien wederkerig wat verbaasd, dacht Fio ra. Toen zei hrj onrustig: „Je bent een lief kind", en wonderlijk genoeg kreeg ze de indruk, dat hij ditmaal volko men in ernst sprak. Ze waren nu dicht bij het huis en Fiora vond het niet nodig, verdre op df kwestie of Ashley al dan niet zou worden uitgenodigd in te gaan. Maar ofschoon ze nu reeds naar hem verlangde, dacht ze bij zichzelf, dat het haar moeilijk zou vallen, volko men van zyn gezelschap te profiteren onder de koele, licht-spottende blik van Lucas Cardew. Binnengekomen, troffen ze Nan en Adèle in de grote, mooie salon. Nan keek onmiddellijk op en vroeg scherp: „Waar zijn jelui in 's hemelsnaam ge weest?" „Ik bekeek de omgeving", vertelde Fiora, „toen Lucas me ontmoette en me meenam om het uitzicht op de to ren te bewonderen". „Lieve help!" riep Nan, overdreven huiverend. „Hoe kwam je ertoe, mee te gaan Ik zou voor geen geld de to ren beklimmen, krijg bij de gedachte er aan al kippevel. 't Is vast en zeker gevaarlijk". „Niet, wanneer je voorzichtig bent", antwoordde Lucas droogjes. „Maar er zal Wel wat aan gedaan moeten wor den, om het ding niet in puin te laten vallen". „Wie zal er nu geld uitgeven voor een gekke oude toren die nergens toe dient?" riep ze ongeduldig uit, „Hij is decoratief", merkte Lucas zonder veel nadruk in stem of gelaat op. „En düs?" „Och, er zijn mensen, die om die re den liever geld zouden besteden dan voor een dwaze, nutteloze vrouw, die alleen maar probeert, er decoratief uit te zien", antwoordde hy, zo koel en toch zo snijdend, dat het Fiora bijna de adem benam. Nooit had ze iemand aldu§ horen spreken en ze was er diep door geschokt. Nan daarentegen lachte maar weer alsof 't haar plezier deed, hem tot die uitval te hebben verleid. Wat Adèle betreft, trof het Fiora, dat Lucas' zuster in hevige spanning verkeerde. Toen keek Lucas even de kamer rond. zei: „Goedenavond allemaal; ik moet nog werken" en verdween. Adèle slaakte een lange, zachte zucht, maar Fiora wist niet, of het een zucht van opluchting dan wel van droefheid was. Nan nam intussen geen notitie van haar tegenwoordig heid en zei, zich tot Fiora richtend: „Nü zul je wel begrijpen, waarom ik onze particuliere aangelegenheden lie ver onder vier ogen behandel dan to nelen van deze soort uit te lokken. Zou er wel iemand anders zijn, die zich normaal mens noemt en toch zoveel ruzie maakt over een kleinigheid?" „Maar Nan, jij hebt hem opzettelijk uitgedaagd", riep Adèle, alaus Fiora de noodzaak van een rechtstreeks ant woord besparend. „Stel je niet aan", antwoordde Nan, wat goedig-minachtend: „als ik niet zo'n gelijkmatig humeur had, zou ik gek worden tussen jelui beiden. Jij en ik zullen het ons samen wel gezellig moeten maken Fiora. Ik weet dat je al even weinig met Lucas op hebt als ik". „O, ik weet niet,..", begon Fiora, maar Nan verdiept in haar eigen plannen, viel haar in de rede. „We moesten eens een weekeind- partij op touw zett- -i", betoogde ze. „Ik ken in Londen een paar aardige lui van het toneel en als je hier moet wonen, mag je wel wat afleiding heb ben", voegde ze er mmachtend bij „Heb je niet iemand die je graag zou uitnodigen, Fiora?" Deze vraag brasht Fiora enigszins in het nauw. Zp verlangde meer dan ooit naar Ashley, want hij betekende voor haar het oude tehuis, de rust en de tederheid. Maar anderzijdsAls ze nu Ashley's naam noemde in verband met Nan's weekeind-plan, zou ze een situatie scheppen, waaruit allerlei verwikkelingen konden voortkomen. „Ik weet... ik veet het niet", sprak ze aarzelend, ,,'t as erg aardig van je, maar vind je het niet wat vroeg, om nu al vrienden van mij uit te nodi gen?" „Welnee, als je iemand graag wilt terugzien. Lieve hemel, het is hier groot en leeg genoeg!" riep Nan on tevreden uit. „Een nieuw gezicht kan dit gelukki ge gezin alleen maar wat opvrolijken" voegde ze er met een spotlach bij. „Laat ons het feestje op 't einde van do volgende week bepalen. En vraag dan meteen je vriend... hoe hij dan ook heet". „Hij heet Ashley Burrel", zei Fiora langzaam, die tenslotte bezweek voor haar overweldigend verlangen om Ashley in welke omstandigheden en voor hoe kort dan ook terug te zien! „En ik geloof... dat het wel prettig zou zijn hem hier te vragen". (Wordt vervolgd).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 4