NIEUWS Provinciale Bibliotheek krijgt afdeling techniek WALCHEREN MIDDELBURGSE MARKT WORDT ZATERDAG FLINK GEREINIGD v. d. DRIEST ENIGE JONGELUI 125. VRIJDAG 16 APRIL 1954 PROVINCIALE ZEEUWSE JOU RANT S belangrijke opdracht Nieuwe collectie boeken zal alle gebieden der techniek omvatten Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan de bibliothecaris van de provinciale bibliotheek opdracht gegeven een verzameling technische wer ken in de bibliotheek op te nemen. De steeds voortgaande mechanisatie op allerlei gebieden van het leven o.a. op dat van de landbouw en het feit» dat de bevolking op een wenselijk geachte uitbreiding van de nijverheid in Zeeland voorbereid moet worden, deden in deze provincie de behoefte aan technisch onderwijs en technische literatuur sterk stijgen. Het technisch onderwijs heeft reeds lang de belangstelling van het Provinciaal Bestuur. Gedeputeerde Staten hebben nu gemeend ook in de behoefte aan technische literatuur daadwerkelijk te moeten voor zien. Ged. Staten hebben daarbij overwo gen, dat in geen enkele openbare bibliotheek in ons gewest een enigs zins belangrijke, op de hoogte van de tegenwoordige ontwikkeling staande verzameling technische boe ken en tijdschriften aanwezig is en dat gezien het bevolkings?m£al en de sociale geleding der bevolking slechts op eén plaats een dergelijke niet verouderende collectie aanwezig kan zijn. Daarom hebben zij aan de bibliothecaris der provinciale biblio theek de opdacht gegeven een derge lijke verzameling in de bibliotheek op te nemen. Deze uitbreiding, die niet ten koste zal gaan van andere rubrieken en dus het karakter der instelling niet zal wijzigen, zal aan een bredere groep van studerenden bieden, wat zij tot nog toe tevergeefs in onze provincie zochten. De collectie, die vooral op de practjjk-behoefton der in Zeeland werkzame technici gericht zal zijn en voorts vooral jongeren in de tech nische literatuur wil inleiden, zal alle gebieden der techniek omvatten, zowel dus burgerlijke bouwkunde, waterbouwkunde, machinebouw, elec- trotechnlek, mechanische en chemi sche technologie als ook de hulpvak ken mechanica, technisch Met het oog op de behoeften der studerende technici zullen ook de af delingen wiskunde, natuurkunde en Vlissingen Vergadering „Mercurius" Te Vlissingen hield de algemene bond „Mercurius", bedrijfsbond voor de handel, het bank- en verzekerings wezen en de vrije beroepen, zijn jaar vergadering in dc bovenzaal van de heer Muller. De voorzitter, de heer C. J. Mommaas, opende de vergadering, waarin ook aanwezig was de districts bestuurder, de heer W. v. d. Vlerk uit Rotterdam. De jaarverslagen van secretaris en penningmeester werden door de vergadering goedgekeurd Het aantal leden bedraagt op het ogenbli5k 123. De aftredende bestuursleden werden allen herkozen, t.w. de heren W. N. Bouwman, penningmeester; A. Wolf, 2e secretaris en W. J. Bouff, le secre taris. In de kas- en contröle-commissie na men zitting de heren H. Ooms, E. v. d. Velde en J. Klaassen. Districtsbestuurder W. v. d. Vlerk hield een inleiding over de Wet op het ontslagrecht. Alleen finales schoolwedstrijden op terreinen aan de Bosweg De schoolvoetbalwedst'rijden, welke tijdens de Paasvacantie te Vlissingen worden gehouden, zullen niet op de terreinen aan de Bosweg gespeeld worden, behalve de finales op 22 April. De wedstrijden op 20 en 21 April vinden doorgang op de terrei nen aan de Keersluis. Dit geldt dus voor de afdelingen B, C en D. Groningers bijeen De Gruneger Verain „Oetloug en Stad Vlissingen" hield haar jaarver gadering. Zoals gebruikelijk werd na de ope ning het Gruneger Volkslaid gezon gen. Het jaarverslag van de secretaris duidde op een gezond verenigingsle ven, waarbij vooral de toneelclub werd geroemd, met als leidster Mevr. Honing. Het jaarverslag van de penning meester gaf een gunstig saldo te zien. De secretaris, de heer H. Blaauw en het algemeen bestuurslid, de heer Baas, werden bij acclamatie herko zen Na de koffie met kouke werd opge voerd het toneelstuk in 2 bedrijven, „Zo bennen de vrouluu", dat vlot werd gespeeld. De dames kregen een bloemetje, de heren een rokertje. Dit was voor dit seizoen de laatste contactavond van de 4 avonden der Groningers in Vlis singen. Het ligt in de bedoeling in Septem ber het seizoen 19541955 te openen. Domburg Oogst van de straat Bij de postcommandant der rijkspolitie te Domburg zijn inlichtingen te krijgen over de volgende gevonden voorwerpen: ceintuur (groen), kindferportemontaie, kindertasje, muntbiljet, opvouwbaar grijs tasje met breiwerk, zakmes, doublé halsketting, linnen boodschappentas, dameshandschoenen, sleute\ ringetje, kinder popje. PREDIKBEURTEN KERKDIENSTEN GOEDE VRIJDAG. Ned. Herv. Kerk: Souburg- 7.30 ds Haitjema; Oostkapelle 7 ds Richard (H.A.). Geref. Kerk: Oostkapelle 8.15 ds Jager. scheikunde uitbreiding ondergaan. Het aantal in de leeszaal aanwezige tijdschriften zal met enkele techni sche worden uitgebreid, en ook de verzameling woordenboeken en ency- clopaedieën zal uitbreiding onder gaan. Ged. Staten vertrouwen, dat hun besluit aan de wensen van velen tege moet Komt; het belang van de pro vinciale bibliotheek voor de inwoners van onze provincie zal er zeer door stijgen. Zodra de aan te kopen wer ken voor het publiek beschikbaar zijn, zal hierover nader bericht wor den. Paaszangdienst voor iedereen. Op le Paasdag zal des avonds om 7.30 uur een zangdienst voor iedereen worden gehouden in de Geref. kerk te Souburg. Naast zang zal door ds. Haitjema, Herv. predikant en ds. Bie- derveld. Geref. predikant, een korte Paasoverdenking worden uitgespro ken. Uitslag verkoping Notaris mr. P. W. Meylink uit Mid delburg heeft in café Huysse te Se- rooskerke verkocht het woonhuis met schuur en bouwland te Serooskerke, Noordweg 45, groot 53.72 a. Koper was de heer J. Sinke te Serooskerke voor f 9525. Officiële publicaties VLISSINGEN VERGUNNING VERLEEND. B. en W. van Vlissingen, gelet op arti kel 39. 2e lid der Wet autovervoer personen brengen ter openbare kennis, dat door hun college onder dagtekening van 6 April 1954 aan de heer I. F. Markerink te Lo- chem, vergunning is verleend tot het uit voeren van toerwagenrltten met een mi- niatuurtrein binnen de gemeente Vlissin gen. welke vergunning behoudens eerdere intrekking, geldt gedurende het tijdvak van 19 tot en met 24 Juli 1954. Vlissingen, 9 April 1954. Middelburg Gepensionneerden hielden jaarvergadering De afdeling Walcheren van de Algemene Nederlandse Bond van Ge pensionneerden hield Donderdagmid dag haar jaarvergadering in cal'e- restaurant Wöhler te Middelburg. De voorzitter, de heer F. C. Wrjs- veld, opende de bijeenkomst met een speciaal woord van welkom tot het hoofdbestuurslid, de heer G. de Noo, en liet 1 minuut stilte in acht nemen voor de 29 leden der afdeling, die na 1 Januari 1953 zijn overleden. De se cretaris, de heer J. Butler, deelde me de, dat de algemene vergadering op 17 en 18 Juni a.s. te Rotterdam zal worden gehouden. Uit het verslag van de penning meester, de heer J. A. Dubois, bleek, dat op 31 Januari 1953 een batig saldo in kas was van 659,14 en by de laatst gehouden kascontrole 978,97. Het jaarverslag van de secretaris maakte melding van een ledentoename van 143 in 1953, zodat het aantal leden aan het einde van dat jaar 682 bedroeg (thans 690), hetgeen een gevolg was van een in tensieve propaganda door huisbe zoek De heer De Noo merkte hier over'op, dat het hoofdbestuur is ge bleken, dat Walcheren een der ac tiefste afdelingen is. De heer De Noo gaf voorts enige toelichting op de verbetering van het invaliditeitspensioen, de verla ging van de wachttijden, het door breken van de maximumpensioenen en de cumulatiebepalingen. Uit de vergadering werden enkele vragen gesteld, in het bijzonder over de huurcompensatie, gezien in verband met de kleinere pensioenen, en over de Sociaal Economische Raad. Deze vragen werden door het hoofdbe stuurslid beantwoord. De voorzitter sprak de hoop uit, dat de voorstel len voor de vast te stellen pensioen wet zullen meevallen en deed een beroep op 't hoofdbestuur om, in dien dit niet het geval mocht zijn, de nodige stappen te nemen. Aan het hoofdbestuur was een schrijven gericht om pogingen in het werk te stellen, opdat zij, die niet bij een zie kenfonds zijn aangesloten, doch al leen verzekerd voor ziekenhuiskos ten, ook bij thuisverpleging een uit kering zullen krijgen. De aftredende bestuursleden wer den bij acclamatie herkozen, even als de leden van de kascommissie. Tot afgevaardigden naar de alge mene vergadering te Rotterdam wer den aangewezen de heren F. C. Wijs veld, J. Butler en J. A. Dubois. Vergadering Nederlandse Reisvereniging De afdeling Walcheren van de Ne derlandse Reisvereniging hield, haar jaarvergadering in de Sociëteit „De Vergenoeging" te Middelburg. Het bestuur werd als volgt samen gesteld: voorzitter: de heer A. P. H. Goossen (Goes); secretaris: de heer I. G. Pluymers (Middelburg); pen ningmeester: de heer C. A. J. van Herwijnen (Middelburg); leden: mej, H. A. van Visvliet, mei. F. Pieters, de heer C. Schippers (allen te Middel burg) de heer J. Reynhout (Vlis singen) Tot leden van de kascommissie werden benoemd de heren J. W. M. Schuch en M. K. de Munclc. De aftrende leden, de heren C. D. Waardenburg en C. Dockheer, werden door de voorzitter hartelyk bedankt voor hun werk. De heer A. P. H. Goossen wydde enige gevoelvolle woorden aan de afgetreden voorzitter, de heer A. Buyterse, die vele jaren de afdeling met grote bekwaamheid heeft geleid. In verband met zijn ernstige ziekte, waarvan hij nu herstellende is, kan hij het voorzitterschap niet langer meer op zich nemen. De jaarverslagen van de secreta ris en penningmeester werden goed gekeurd. De financiële toestand van de afdeling bleek zeer gezond te zijn. Het beleid van het bestuur ver kreeg de goedkeuring van de leden vergadering. De afdeling Walcheren kan zich verheugen in een gestadi ge groei; het ledental bedraagt mo menteel 777. Na afloop van de ledenvergadering werden enige prachtige kleuren films gedraaid over Venezuela, aan geboden door de Shell N.V. Aan het jaarverslag van de secre taris ontlenen wij, dat dankbaar mel ding wordt gemaakt van de tot stand gekomen samenwerking met de Z.V.U. Oost- en West-Souburg Lastige hondjes. Op het Jaagpad bij Souburg liep plot seling een hond voor de bromfietsrij der S. uit Souburg. De man kwam hierdoor te vallen en bekwam letsel aan handen en benen. Een andere hond. in de Paspoortstraat, viel een voorbijganger aan, wiens jas het mocht ontgelden. Een dure dag voor de eigenaresse. Het kost haar waar schijnlijk een nieuwe winterjas. Van beide gevallen werd bij de politie aan gifte gedaan. „Beschuit met muisjes" Onder auspiciën van de Arbeiders- kunstkring gaf Donderdagavond het „Toneelgezelschap" onder regie van A. Defresne in het Vlissingse Con certgebouw een opvoering van „Be schuit met muisjes" van Herman Heyermans. „Beschuit met muisjes" is een spel van scherpe contrasten: een familie aast op de erfenis van een neef. die lange tijd het „zwarte schaap der familie" is geweest maar die, nu hij een ton blijkt te hebben achtergela ten, met vorstelijke eer wordt be graven. Moeilijkheden gaan zich voordoen, wanneer Polly, de echtgenote van de neef, verschijnt en voor het op komst zrjnde kind de erfenis opeist. Ten gevolge van heftige taferelen, die zich hierbij voordoen, gaat tenslotte de tractatie, de beschuit met muis jes,. niet door, en de erfenis wordt gelijkelijk verdeeld tussen de wedu we en de hypocriete familie. Ontegenzeggelijk heeft de schrij ver hier en daar zijn karakters sterk fechargeerd, hetgeen in de ogen van e moderne toeschouwer soms ietwat drakerig mag aandoen, maar door een sobere regie heeft Defresne de waarde van het spel, ook voor deze tijd, voor een groot deel op peil we ten te houden. Hans Tiemeyer was een wel by uitstek huichelachtig hoofd van de hebzuchtige familie- kliek Bienaimé, welke met de senili teit van oude ooms en grootmoeders en de verlamde zoon Charles wel een zeer onbehaaglijke indruk maak te. Anita Menist gaf goed spel te zien als de volksvrouw Polly, die alles op alles zet om de haar toekomende er fenis te bemachtigen: een indruk wekkende dramatische rol. Het zou ons te ver voeren, alle verdere spe lers afzonderlijk te vermelden. Over de gehele linie werd uitstekend spel ten beste gegeven. Het gezelschap ontving dan ook na afloop een wel verdiend warm applaus. Te veel „geofferd" Woensdagnacht omstreeks één uur werd op de ventweg ter hoogte van „Het Wissel" te Souburg een man aan getroffen, die bloedend en bewuste loos naast zijn rijwiel lag. Nadat eer ste hulp was verleend werd het slacht offer, zekere P. H J. J. uit Breda, naar het werkkamp in Souburg ver voerd, waar hij thuis hoorde, en on der behandeling van de kampdokter gesteld. Tegen de man, die teveel aan Bacchus had geofferd, werd proces verbaal opgemaakt. ,;n heitje voor een karweitje" heitje' Burgemeester zal uitreiken Zaterdagmiddag zal de Middel burgse Markt een grondige schoon maakbeurt ondergaan. Heeft die Markt dat zo nodig? De padvind- sters en padvinders van de Zeeuwse hoofdstad vinden van wel. Bovendien is het schoonmaaktijd en,'n Hei tje voor een Karweitje"-tijdOm 14.30 uur vertrekken de padvinders- groepen van de St. Jorisstraat door de St. Pieterstraat, de Korte- en de Lange Delft naar de Markt. De ver kenners en de welpen zyn gewapend met bezems en goede voornemens om de jaarlijkse campagne ,,'n Heitje voor een karweitje" zo goed moge lijk te doen slagen. Enkele honder den padvinders zijn vast van plan alle straatvuil van het Marktplein af te bezemen. De p^dvindsters zullen ook niet Ned. Koffiehuis won biljartwedstrijd tegen P.Z.E.M. In het Nederlands Koffiehuis te Middelburg werd Woensdagavond de laatste reeks partijen gespeeld van de wedstrijd tussen een biljartcom binatie van het Koffiehuis en de bil jartvereniging P.Z.E.M.. Uit de 9 ge speelde partyen behaalde de P.Z.E.M. 10 punten en het Koffiehuis 8. De eindstand werd daardoor: Ned. Kof fiehuis 42 pt., P.Z.E.M. 30 pt., zodat de spelers van het Koffiehuis voor een jaar beslag legden op de wissel beker. Koudekerke Jaarvergadering V.V.V. De V.V.V. te Koudekerke hield de zer dagen in café Centraal haar jaar vergadering onder voorzitterschap van burgemeester J. L. Dregmans. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat 1953 'n goed jaar was. De belang stelling voor Dishoek neemt jaarlijks nog toe. De door de storm veroor zaakte schade werd hersteld De weg langs de duinen van de kampeerboer derij tot de ingang van het Vebena- bos werd verhard en zal dit jaar tot aan de Galgeweg worden doorgetrok ken. De rekening over het afgelopen jaar toonde een klein nadelig saldo; er is echter voldoende reserve ter dek king aanwezig. De begroting voor 1954 wijst een totaal bedrag van f 4000 aan. Besloten werd de contributies voor de Vereniging Rijwielpad „Walcheren" en voor de Prov. V.V.V. vast te stellen op f, 50. De aftredende bestuursleden, de heren J. L. Dregmans en F. P. J. Ohristiaansen, werden herkozen. Voorts hield de heer G. W. Oskamp, directeur van de Prov. V.V.V., een causerie over „vreemdelingenin dustrie". waarin hij zijn voldoening uitte over de activiteit, die door de vereniging aan de dag wordt gelegd. Hij pleitte er voor het rustige karak ter van de badplaats te behouden. Het bestuur zal de contributiehef fing nader bestuderen, daar men de huidige verhouding van f 130 aan con tributies op een budget van f 4000 niet juist acht. Tenslotte herinnerde de voorzitter met een kort woord aan het 20-jarig bestaan van de V.V.V. Koudekerke. stilzitten. Zij gaan bij het stadhuis aan de slag. Het bordes wordt ge boend en gedweild en het trottoir vóór het gebouw zal worden ge veegd. Een tweede groep neemt in tussen de stoep langs het stadhuis aan de Lange Noordstraat onderhan den. Tenslotte zullen de kabouters voor de sociëteit „De Vergenoeging" opereren, waar zij het trottoir een beurt geven. Zodra het werk ten einde loopt ge ven de hoornblazers van de padvin dersband een signaal, waarna de werksters en werkers zich voor het stadhuis zullen verzamelen. De burgemeester van Middelburg, mr. dr. N. Bolkestein, zal dan het gepresteerde in ogenschouw nemen en als beloning voor de aan de ge meente bewezen diensten het eerste „heitje" van de 3e "nationale actie aan een kabouter uitreiken. Tenslotte rukken de groepen weer in naar him lokalen. Stoffelijk overschot W. J. H. Muiier teraardebesteld Op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Den Haag is Don derdagmiddag ter aarde besteld het stoffelijk overschot van W. J. H. Mu iier, in leven één der grootste sport- figuren in Nederland. In de aula, waar de baar bedolven was onder talrijke bloemstukken, werd door ve le sprekers het woord gevoerd. On der hen waren vertegenwoordigers van vele sportverenigingen in ons land. Namens de K.N.V.B. sprak ir. H. R. Hopster. voorzitter, die herinner de aan het feit, dat Muiier een der oprichters van de bond is geweest. Namens Nederlands oudste voetbal club, H.F.C. uit Haarlem, welke ver eniging door de overledene is opge richt, voerde ihr. dr. J. C. Mollerus het woord. Alle sprekers noemden Muiier een man van kracht en ener gie, die durf bezat om nieuwe dingen naar voren te brengen. Aan de groeve dankte een familie lid voor de eer. aan de overledene be- VOETBAL Nederland B ontmoet Noorwegen B te Hengelo De ontmoeting tussen Nederland B en Noorwegen B zal op 19 Mei a.s. in het stadion Veldwijk te Hengelo wor den gespeeld. De aanvang is bepaald op 19 uur. De bedoeling is, dat het Zwaluwen-elftal, dat op 12 Mei in het Olympisch Stadion te Amsterdam de Rode Duivels zal ontmoeten, wordt samengesteld uit spelers, die in aan merking komen voor het Nederlands B-elftal tegen Noorwegen. MOTORSPORT Paasrit Maca. De Motor- en Auto Club Axel (MACA) organiseert tegen 2e Paas dag weer de traditionele Paasrit, over een afstand van 120 km (ver harde wegen). Diverse fraaie pryzen zijn uitgeloofd en als extra-attractie geldt het feit, dat deze rit reeds meetelt voor de clubbekers 1954 (afd. auto's en motoren). Ongetwijfeld zullen weer velen aan deze attractieve rit van de O. Z. Vlaamse club deelnemen. Waar zijn onze schepen Almkerk 14 v. Port Said n, Aden. Annenkerk 14 te Fremantle Boschfontein p. 14 Ouessant n. Marseille. Caltex Delft 14 v. Antwerpen n. Sidon. Chama 17 te San Lorenzo verw. Corilla 15 te Singapore. Dalerdijk 14 te Londen. Erinna 18 te Stanlow vériv. Indrapoera 14 rede Semarang. Java 13 v. Philadelphia n. New York. Lissekerk 14 te Basrah. Loenerkerk 14 v. Madras n. Chittagong. Omala 23 te Cardon verw. Sibajak p. 14 Malta n. Rotterdam. Slamat p. 14 Minikoi n. Aden. Tjisadane 15 te Kaapstad v. Rio de Janei ro. Utrecht 14 v. Cochin n. Djibouti. Willem Ruys 14 v. Rotterdam n. Tj. Priok. Abbedijk 15 te Cristobal. Aldabi 15 te Rotterdam. Eos p. 14 Ouessant n. Lissabon. Heemskerk 15 te Kaapstad. Laurenskerk 15 te Madrax Loppersum p. 14 nm. Ouessant n. Le Ha vre. Soestdijk 15 te Halifax. Alcyone 11 v. Rio de Janeiro te Santos. Almdijk 13 te Galveston. Arkeldijk 13 te New Orleans. Blitar 15 te Suez. Johan van Oldenbarnevelt 15 te Aden. Langkoeas 15 0230 v. Hamburg n. Bremen. Radja 15 te Amsterdam. Sibajak p. 15 0100 Kp. Bon n. R'dam. WONDEROLIE Weg met onhandige Ukdoomringen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN. neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wor tel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en het pijnstillende benzo- caïne. Een flesje NOXACORN, Antisep tisch Likdoornmiddel van L L35 be spaart U veel ellende. Marktberichten VEILING SINT MAARTENSDIJK. 15 AoriL Tarwe 27—28; Haver 23—24; Gerst 22—23: KI. erwten 40—60; Schok kers 7090; Bruine bonen 80100; Maan zaad 140; Koolzaad 65; Karwijzaad 90105. VISMIJN VEERE. 15 April. Aangevoerd: 1278 kg export garnalen 1.53—1,90; 92 kg bot 20—27; 28 kg tong (middel) 1.00—1.79; 49 kg rog 50—54. E IER VEILING MIDDELBURG. 15 April. Minimumprijs voor pluimvee houders f 1,70 per kg. Heden overleea plotse ling, onze geliefde zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootva der KORNELIS BRASSER in de leeftijd van 59 jaar. Uit aller naam, H. C. BRASSER- TROMP. Vlissingen, 15 April '54 Anjelierenlaan 52. De teraardebestelling zal plaats vinden op Dinsdag 20 April a.s. des namiddags 2 uur vanaf Anjelierenlaan 52. Heden overleed plot seling, onze geliefde Broeder, Behuwdbroe- der en Oom KORNELIS BRASSER in de leeftyd van 59 jaar. Namens de familie, P. BRASSER. Vlissingen, 15 April 1954. Scheldestraat 41. De volgende week komt de nieuwe Jawa-Junior Een bij zondere machine voor een bij zondere prijs f 1195. 'n Machine-waarop het waard is even te wachten. Sinds kort hebben wij ook de N.S.U. sportbrommer. Prijs compleet met starter, slot, gereedschaptrommel met ge reedschap, verende voorvork en 15 W verlichting: f 595. Rijwiel-Solex, vanaf 343.— RAP 50 499.— Lambretta, de rollende fauteuil, vanaf 1290. SCHELDESTRAAT VLISSINGEN hoek Paul Krugerstraat radio-scrvicl van hieu Ruime keuze in Philips-, Erres-, Tekadé- en Test radio's met F.M. en desgewenst met pick-up. Ook inruil van uw gebruikte radio. Vraag demonstratie (door geheel Zeeland). Specialisten op radio- en televisiegebied. Segeerstraat 27, Telefoon 3060, MIDDELBURG. Gevraagd voor spoedige indiensttreding leeftyd circa 1720 jaar, voor opleiding tot metaalsorteerder. Fa. Wed. V. CRACAU Zn., Walstraat 10, Vlissingen. DROGISTERIJ LUITWIELER Walstraat 57, Vlissingen. medicinale NEUTROGENA een omwenteling op zeepgebied. Opzienbarende vinding van een Frans huid specialist. Een neutrale zeep, met een schuim zo neutraal als water. NEUTROGENA neutraliseert de schadelijke vet zuren; Geschikt voor een droge overgevoelige huid; Bestrijdt een vette huid; vetpuistjes; desin fecteert Geglycerineerd. Geneest huiduitslag. Neemt U eens een kuur van 14 dagen en U zult versteld staan over het resultaat. Neutrogena de ideale zeep voor dagelijks gebruik. Tegen inlevering van deze BON ontvangt U bij ons gratis 'n proef-stukje NEUTROGENA-ZEEP CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK CLACK AGFA CLACK CAMERA DE MODERNSTE BOX-CAMERA GANZEPOORTSTRAAT S GOES TELEFOON 2237

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 3