KAPPIE EIS DE TRIL-MAGNEET Ontvangst van Rallye-deelnemers in Monte Carlo viel tegen VexkcJe BIC ABP W Tussen Amsterdam en Parijs ONDERZOEK NAAR DRIJVENDE OLIEVELDEN OP DE OCEAAN DEBRAIINE 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 22 JANUARI 1954 „NOG NOOIT ZO'N SAAIE RALLY MEEGEMAAKT" Auto van Nederlandse équipe Blansjaar-Sellies slipte Toen Donderdagmorgen om kwart over tien de Franse equipe Georges Houel en Julio Quinlin met een Alfa Romeo dc finish op de Quai Albert premier als eerste deelnemer passeerde, scheen het zonnetje in al zijn mild heid over de baai van Monte Carlo. Na deze Franse equipe kwamen de wagens binnenstromen, nu eens met plukjes tegeljjk, dan weer een eenling. In totaal arriveerden gisteren 330 van de 363 deelnemers aan de finish Op de kade van het vorstendom wachtte de deelnemers een koele, gere serveerde ontvangst. De publieke tribunes waren matig bezet, slechts wei nige equipes kregen bloemen aangeboden, muziek werd uit de luidspre kers geweerd. Kortom, het was een zakelijke en saaie receptie, zinder sfeer Vele automobielen kwamen schoon Van de Nederlanders is slechts één gepoetst en glimmend de Quai Albert i team uitgevallen en wel dat van prof premiei afrijden en men had geens- ---■■* zins de indruk, dat zij een tocht van vele duizenden kilometers achter de rug hadden. SAAIE RALLY. Op de meeste wagens lagen de sneeuwkettingen ongebruikt en de sneeuwschoppen waren niet van hun plaats geweest. Het is een rally ge weest zonder historie, zonder sneeuw en mist. En zo behoefde het dan ook geen verwondering te wekken, dat de algemene opinie van de honderden deelnemers was: nog nooit hebben wjj zo'n saaie rally meegemaakt. Indien de organisatoren de klasse mentsproef tussen Gap en Monte Car lo over 264 km niet hadden ingelegd, zouden honderden equipes zonder strafpunten te Monte Carlo zijn aan gekomen. Na eindeloze rekeningen, waarme de men hedenmiddag pas klaar is (in Monte Carlo werkt men niet zo vlot) zal een voorlopig klassement zijn sa men te stellen. Knoeierij met grondprijs Zware straf geëist tegen notaris Voor het Arnhemse Hof stond in hoger beroep terecht de 49-jarige no taris J. J. J. van K. te Vollenhove. verdacht van o.a. het plegen van valsheid in geschrifte in een authen» tieke acte. De eis tegen hem luidde een gevangenisstraf van twee maan den voorwaardelijk met een proef tijd van drie jaar, geldboete van 4000 gulden subs. 12 maanden en vijf jaar ontzetting uit het ambt van notaris. Voor de verkoop van een perceel weiland te Driebergen werd 7200 gul den gevraagd. Volgens de wettelijke regeling was dit 3000 gulden te hoop Om geen last te krijgen met de grondkamer adviseerde de notaris te vermelden 4200 gulden. Voorts liet hij een acte opmaken, waarin de verkoop van een sieraad van 3000 gulden werd beschreven. Volgens de raadsman was het mo tief de kopers in staat te stellen een hypotheek op het land te nemen Extra honorarium heeft de notaris niet genoten. De huidige grondprij- zenregeling leeft nu eenmaal niet in het bewustzijn van het publiek. Voorts wees de verdediger op de persoon van de verdachte, die in Vol lenhove als verzetsheld populair is, zodat de bevolking 'n lijst met hand tekeningen te zijnen gunste verzamel de. De rechtbank te Zwolle veroor deelde hem tot een maand gevange nisstraf. Uitgeverij bedrogen Voor het gerechtshof te Arnhem stond terecht de 49-jarige kok H. H uit Apeldoorn, beschuldigd van ver duistering van 30.000 gulden ten na dele van een uitgeverij in Haarlem De rechtbank te Zutphen sprak hem vrij maar voor het Hof werd. opnieuw een laar en zes maanden met aftrek geëist. Verdachte zou een stand huren op de Ahoy-tentoonstelling in Rotter dam. Hij moest 10.000 gulden meer betalen en hield toen maar de 30.000 gulden in zijn zak. Dit gpld gebruik te hij o.a. voor de koop van een Ford Zephyr voor ongeveer 22 000 gulden Verdachte verdedigde zich door het te doen voorkomen alsof hij het geld als een schenking ontving De huur van de tentoonstellingsruimte stond er buiten, zo verklaarde hij Verdach te werd al enige malen veroordeeld ook voor politieke delicten. Uitspraak over veertien dagen. -_.i prof. dr W. van Lammeren en D. van Voor den met Porsche. De Nederlandse eqtype Blansjaar- Sellies bereikte Monte Carlo Fransen, 3 Engelsen en 1 Spaanse deelnemer. De equipe Blansjaar-Sellies had tot Gap geen strafpunten Bij de af daling van de Col des Lecques stak er onverwacht iemand de weg over. Door het plotseling remmen slipte de Oranje D.K.W. en kwam op zijn kant terecht Met enige deukjes in de ca- rosserie, stond het wagentje weer snel op de wielen, maar het gemid delde van 52 kilometer, dat was aan gehouden, ging volledig verloren Dr Beekman en zijn jeugdige reis gezel Van der Vlugt uit Den Haag beleefden een onaangenaam avontuur. Toen de klassementsproef aanving scheurde de treeplank van een Fran se vrachtauto hun Simca open. Dr E N. van den Bergh en J. F. Schieck hadden met hun Opel Karri- tën op regelmatigheid gereden. De wagen kwam zo schoon ongepoetst te Monte Carlo* binnen, dat men er alles om had durven verwedden, dat het vehikel zo uit een showroom was weggenomen. In de Ardennen hadden zij te kamnen gehad met een kapotte benzineleiding. Wie na de klassementsproef in het bovenste gedeelte van de ranglijst, zou staan, was met geen mogelijkheid te voorspellen. Algemeen werd gemom peld. dat de berekeningen wel eens verrassende resultaten ten gevolge zouden kunnen hebben Maar dat weet men pas Vriidagmiddag. En ook dan is pas, na de technische controle bekend welke 100 equipes aan de stratenrace van Zaterdag zullen mo gen deelnemen Of er veel Neder landse ecmines bij zullen zijn? Men was in het Nederlandse kamn Don derdagavond niet al te hoopvol ge stemd. De Amerikaanse Senaat heeft met 51 stemmen tegen 33 een wetsont werp goedgekeurd, dat de V.S. machtigt met Canada mede te wer ken aan de uitvoering van het pro ject, waarbij de St. Lawrence tot tien meter wordt uitgediept zodat zeeschepen van de Atlantische Oce aan naar de grote meren kunnen varen. „Volgend jaar nemen wij een wekker mee" De in Monte Carlo gestarte Franse equipe van Ascione en le Scauf liep op het laatste tra ject een flink aantal strafpun ten op door een incident, waar over Deiden zich bjj aankomst aan de finish vol zelfverwijt met de vlakke hand tegen het voorhoofd sloegen. Overmand door slaap hadden zij voor Le Puy besloten even een uiltje te knappen langs de kant van de weg. „Een paar minuötjes maar om de ergste slaap te verdrijven", hadden zij tegen elkaar gezegd. Maar toen zij op een gegeven moment met schrik wakker werden, bleken zij ruim anderhalf uur lang in Morpheus' armen te hebben ge legen. Hierdoor kwamen zij veel te laat binnen met een re gen van strafpunten tot ge volg. „Volgend jaar nemen wij een wekkèr mee" zei Ascione bij aankomst te Monte Carlo. Beloning voor vinders van pyromaan Zeven branden op Zondagavond De burgemeester van de West-Bra bantse gemeente Oud- en Nieuw-Gas- tel heeft besloten een beloning van f 250 nit te keren aan diegene, die aanwijzingen of inlichtingen kan ver schaffen, die leiden tot de aanhouding van een pyromaan, die sinds het ein de van October onrust zaait onder dt landbouwende bevolking. Op het einde van October werd of een Zondagavond 'n stromijt van een landbouwer in vlammen gezet. Aan gezien op dezelfde Zondagavond bjj een andere landbouwer eveneens een stromijt in vlammen opging gaf dit te denken. De politie stelde een onder zoek in, maar men kwam niet ver der. Op het einde van November her haalde zich een geval van brandstich ting. Het was opnieuw op Zondag avond en net was weer een stromijt. Op de eerste Zondagavond van het nieuwe jaar volgden niet minder dan drie branden tegelijk. Zondag jl. brak opnieuw een brand uit, de zevende in successie. Angstig wachten de inwo ners van Oud-Gastel de komende Zon dagavond af, zich afvragend wat er dan zal gaan gebeuren. Inmiddels is op grote schaal een politieonderzoek gaande. Aangezien wordt verwacht, dat hier een pyro maan aan het werk is, zullen speciale voorzorgsmaatregelen worden getrof fen gedurende de aanstaande weken. De schade door de pyromaan ver oorzaakt, loopt reeds In de duizenden guldens. OPERATIE ENVELOPPE" Beloning voor medewerkers In Noord-Ierland stegen gisteren twee Shackleton-vliegtuigen van het kustcommando der RAF op om te be ginnen met een belangryk experi ment. Over een uitgestrekt zeegebied lieten de vliegtuigen grote plastie- enveloppen vallen, die als ze op het strand aanspoelen, zullen helpen bij het naspeuren van de zeestromingen, die olievelden naar de kusten van West-Europa brengen. Twee Sunder- land-vüegboten van de RAF liggen in Wales gereed om soortgelijke vluch ten uit te voeren zodra bet weer daarvoor geschikt is. De enveloppen bevatten een ge bruiksaanwijzing, die in acht talen is gesteld en een briefkaart met vra gen. die de vinders worden verzocht in te vullen en aan het nationaal instituut voor oceanografie in Wem bley Surrey, Engeland te zenden. Er staat een beloning van ongeveer 1 gulden 25 cent voor een ontvangen melding. De kaarten zullen een lan- fe reis achter de rug hebben als ze iet instituut bereiken, want ze wor den honderden kilometers ver in zee geworpen, langs een zorgvuldig ge kozen route. Ze werden in bundels van tien uit het vliegtuig geworpen, verpakt in papier, dat losgaat in wa ter, waardoor de enveloppen vrij wegdrijven. Om te zorgen aat ze blij ven drijven, zelfs als ze worden stuk gepikt door grote zeevogels, bevatten de enveloppen ook stukjes kurk. Om de vijftien kilometer werd een bundel van tien enveloppen uit geworpen. Getracht wordt een zeer groot cebied te bestrijken, vanaf de Golf van Biskaje tot ten Noorden van de Hebriden, tot ongeveer 500 kilometer ten Westen van Ierland Men wil nu aan de hand van drij vende enveloppen trachten te weten te komen of er een bepaalde zee- stroming is in de oceaan, die drijven de voorwerpen minder kans biedt om de Europese kust te bereiken. Men hoopt dat er ergens in de At lantische Oceaan een gebied is, waar schepen afvalolie overboord kunnen pompen zonder gevaar, dat deze olie later ergens aanspoelt. De.comman danten der vliegtuigen zullen precies aantekenen, waar de ongeveer 2000 enveloppen worden uitgeworpen. Dit is nog slechts het begin van het ex- oeriment. Iedere drie maanden zul len dit jaar nieuwe operaties „En veloppe" worden uitgevoerd. Opoe Neelfifl m Dordrecht werd 103 iaar Opoe Neeltje van Velzen, de oud ste inwoonster van Dordrecht, werd gisteren 103 jaar. In het gebouw van het I*eger des Heils, waarin opoe een liefderijk onderdak heeft gevonden, is zij gefeteerd. Met Amerikanen in een smokkelzaak betrokken Rotterdammer veroordeeld Conform de eis heeft de economi sche politierechter te Rotterdam de 22-jarige R. L. H. V. uit Rotterdam veroordeeld tot een gevangenisstraf van drie maanden met aftrek, waar van één maand voorwaardelijk, met drie jaar proeftijd en verbeurdverkla ring van een aantal inbesiaggenomen nylon hemden. Volgens de dagvaarding had verd. in November j.l. de hemden, die ge smokkeld waren, in voorraad gehad en doorverkocht hetgeen in strijd was met het besluit regeling in- én uit voer. Bovendien zou hij in September j.l. 1400 dollars hebben gekocht van een hotelportier V. ontmoette geruime tijd geleden een Amerikaan F. B. die een bona fide Amerikaanse firma vertegen woordigde. De Amerikaan zou in con tact staan met een Amerikaanse juf frouw, verbonden aan de Amerikaan se ambassade in ons land. De Rotterdammer zou nylonhemden taan verkopen, die geleverd werden oor de Amerikaan. Men wist. dat de invoer niet op legale wijze zou kun nen geschieden en daarom liep de handel via de Amerikaanse, die, zo als de Officier van Justitie het in zijn requisitoir uitdrukte, een „baas-wijf" was en misbruik maakte van haar di plomatieke status. Verdachte had een partij hemden onvtangen zonder facturen Deze zen ding was naar Denemarken doorge zonden Daar werden de hemden ver pakt en naar de Amerikaanse vrouw gestuurd, zo deelde de officier mede Verdachte ontving toen 15 000 Deen se kronen, die hij probeerde bij een bank in dollars te wisselen. Dit lukte niet. Toen kocht hij dollars bij een hotelportier. De Amerikaan, die zich binnenkort in Rotterdam heeft te verantwoorden, zou oo Schiphol zijn aangehouden De Amerikaanse zal zich in Heidelberg moeten verantwoorden. PostEwme onderscheidingen bij Nederlandse marine. Bij K.B. is toegekend: de bronzen leeuw posthuum aan wijlen de luit. ter zee der eerste klasse L. J. Jarman. Hg heeft zich door het bedrijven van bijzonder moedige en beleidvolle daden in de strijd tegenover de vijand onderscheiden als commandant van hr ms onderzeeboot „K 16" bij het op 24 Dec, 1941 dertig rmjl noord van Kuching tot zinken brengen van een Jananse torpedobootjager. Vborts is toegekend het bronzen kruis posthuum aan wijlen de officier van de marinestoomvaartdienst dei- tweede klasse G. E. J. Groenendaal, die zich bv| dezelfde actie heeft on derscheiden als chef van de machine kamer en aan wijlen bootsman F. Meijer als chef d'e'quipage. Advertentie. 56. Met dartele wendingen danste de Kraak boven de stad Maar voor Kappie. die zich met de moed der wan hoop aan het anker vast klemde, was het geen vro lijk dansje. Vertwijfeld vroeg hij zieh af. hoe dit Ules wel af zou lopen Het viel de schlppe» niet mak kelijk. zich hiervan een voorstelling te maken Als zijn schip in zee lag en hij elf stevig op het dek stond, wist hij meestal wel raad. Nu echter 2ijn oude Kraak als een snelle vogel door de lucht zwalkte, zag hij de toekomst niet helemaal dui delijk voor ogen. ..Wat voert die geleerde klont toch uit met de tril-magneet?" brom de hij. „het lijkt ja, of hij er een spelletje van maaktl" Maar hiermee deed hij pro fessor Wobbe toch onrecht. Het was aan de geleerde te danken, dat er nog geen on gelukken gebeurd waren Zenuwachtig op het televi sie-scherm turend, trachtte hij d,e vliegtocht van de Kraak ln goede banen te leiden. Hij werd hierbij echter ernstig gehinderd door Kits, die niet van de knopjes kon afblijven „Ha" zei de brutale boef, de geleerde opzij dringend, „door de blauwe knop naar rechts te draaien, heeft U het schip laten stijgen. Als ik die dus naar links draai, zou de schuit moe ten dalen. Even proberenAu! Schei uit, profes sor, of ik bind U vast!" voelt ^nen niel Als U dUS vooilduieed tobl met maag- Z„, druk OP Uw.maos. rispingen, misselijkheid maagzuur, is e, iets met in orde en moei U« maag le hulp komen Hel nieuwe I maagmiddel BlCABP«»k geefl onmiddellijk verlich - ting en bi) voortgezet ge- brulk verdwijnen Uw klach- ten vooi goed De cachet- louweljvorm heelt speoiaa) bi) gevoelig, magen dub- bel voordeel - Vraag Uw vsrss^ssss: I MAAG-CACHETS "AKKER s Advertentie Pijl/' ww '8 erger dan pijnt Onmiddellijke verlichting en spoedige genezing van Uw huidaandoening geeft het beroemde huidgeneesmiddel Advertentie. Middenstanders ontevreden In een door de Haagse midden standsvereniging georganiseerde de monstratieve vergadering van mid denstanders. welke in de grote zaal van de Dierentuin werd gehouden, werd een resolutie aangenomen. Daarin wordt de ernstige teleur stelling uitgesproken over het ontbre ken van een bevredigende tegemoet koming in de door huur- en loonsver hoging sedert 1 Jan. aanzienlijk ge stegen lasten van midden- en kleinbe drijf. In het bjjzonder wordt de tot stand gekomen vermindering van be lastingdruk ontoereikend genoemd, zowel uit een oogpunt van compensa tie dezer hogere bedrijfslasten als van bevordering der bedrijvigheid. Voorts wordt ontstemming tot uit drukking gebracht over het uitblijven van de reeds twee jaar geleden door de regering in uitzicht gestelde beëin diging van omzetbelasting bij de de tailhandel. Met klem wordt het standpunt van de commissie van overleg van de mid- denstandsvakcentralen ondersteund, dat op korte .ermijn een wettelijke re geling van het cadeau- en kortingstel sel tot stand behoort te komen. De re solutie zal ter kennis worden ge- Dracht van de regering en de beide Kamers der Staten-Generaal. Aanslag op Tsjechische president Het orgaan van de niet-commu- nistische Tsjecho-Slowaakse ge meenschap in Wenen, zegt uit zeer betrouwbare bron vernomen te heb ben. dat op 7 November j.l. een aan slag gepleegd zou zijn op de Tsjecho- Slowaakse president, Zapotocky. De aanslag zou geschied zijn bij het plaatsje Rokycany, tussen Pil- sen en Praag. Daarbij zouden vier leden van de lijfwacht van de presi dent door schoten gedood zijn. Za potocky zelf werd gewond. t-fcUILLETON door F. DE SINCLAIR Marta de Wilde was scheikundig ingenieur en ze had in Delft college gelopen bjj prof. de Raat, ze was zelfs zijn assistente geweest. Later had ze hem beter leren kennen en zonder dat er ooit sprake was ge weest van meer dan een gewone vriendschap, welke van haar zijde toch ook altijd gemengd bleef met het gevoel van respect van de stu dent tegenover de prof., was die vriendschap toch wel zó geweest, dat ze elkaar bh de naam noemden, al was er van zrjn zijde in dat tuto yeren ook steeds iets, dat meer naar het vaderlijke zweemde dan naar het collegiale. En dat was er niet minder op ge worden, sedert hij haar ook gewon nen had als assistente bij de geheime zending, waarop nu voortaan al hun denken en handelen was gericht en waarbij hij een sterk geprononceerde leidersfunctie vervulde. Marta was nu 28; ze was slank en elegant, maar heur donker gezichtje met de te zware wenkbrauwen, boven de wat fletsblauwe ogen, was meer intelligent dan knap en zeker weinig aantrekkelijk, al belette die intelligentie haar niet om, zeer vrou welijk, toch steeds door het aanbren gen van een bescheiden make-up, de aantrekkelijkheid van haar uiterlijk nog een beetje op te halen. Ze kon niet slapen. „Dan rust je tenminste", wordt er onder zulke enerverende omstandig heden wel geraden, maar de enerve- ring belet maar al te zeer de heil brengende invloed van de rust, om zich te doen gelden; de enervering dringt naar handelen, naar actie, op welke wijze dan ook! En hier was het zo, dat er geen enkele actie mogeljjk was, welke de zaak ook maar een fractie kon ver beteren of nader brengen tot een op lossing. Wachten moest ze, wach ten, wachten, met de traag en sloom verglijdende minuten, op de verlos sende tijding, welke misschien nooit zou komen! Ineens schrok ze op. Er was op de deur geklopt. „Martje! Slaap je" „Nee!..." Ze vloog naar de deur. „Je tasje is waarschijnlijk terecht!" „Wat?" Ze schreeuwde het haast uit, ruk te de deur open, stond dan ineens in haar onderjurk tegenover Victor, die haar lachend toeknikte. „Ja. Politie heeft opgebeld. Bu reau Leidse Pleir. Daar is een blauw saffianen damestasje gedeponeerd met een zilver monogram M. W Dus...! Kleed je maar gauw aan en kom naar de voordeur; ik haal on- derdehand de wagen". Wat er nu allemaal verder ge beurde was voor Marta net een droom. De rit door de stad in de wagen van Victor, die aan het stuur zat, het terugzien ineens van haar tasje, dat een lachende politieagent haar toereikte en waarin alles nog zat: de sleutels, het requ, de toilet dingetjes, haar paa: dan weer een rit door de drukke stad naar het Centraal Station, haar ijlen, alleen, want Victor bleef bij de wagen, door de hal om een perronkaartje,, haar bijna ademloos de trap ophollen naar het eerste perron, waar net de pót was, dan het terugzien van haar suitcase, haar haastig teruglopen naar de uitgang en dan halfsnik- kend, halflachend, weer bjj Victor in de wagen en de rit terug naar Vic tor's huis, waar ze alleen naar bo ven ging, daar Victor de wagen even in de garage moest brengen. Het was allemaal of ze nu net wakker was geworden na een be nauwde droom. Toen Victor terug kwam zei hij: „En als jij nu eens thee schonk, want dat kan een vrouw toch altijd maar beter dan een man" Het werd genoeglijk en gezellig en ze had nu aldoor een neiging om te lachen, al voelde ze dat dat gevaar lijk was. wijl het lachen en het hui len nog altijd een beetje vlak bjj elk aar op de loer lagen. „En heb je nu al gekeken of alles ln de suitcase compleet is?" vroeg Victor, toen ze een kwartier later zaten thee te drinken. „Nog niet! Maar dat kan toch ook niet anders", antwoordde ze, „Kjjk!" en ze haalde het gele cou vert. met de instructie er uit en reik te dat hem toe. Maar dan ineens zag ze opzjj de gekleurde „ansicht' voor Jeanne en Herman tussen wat linnnengoed lig gen. Dezelfde ansicht, die zij bjj de stukken in het couvert had gedaan Ze staarde er op met gesperde ogen, heur mond viel open. „Wat is er?" vroeg Victor over de lectuur van de Instructie heen kijkend. ra. „Die ansicht", zei ze bijna toonloos en hem ophoudend. „Wat zou die?" „Die heb ik in het couvert gedaan en nu was hjj er uit en lag hjj een heel eind opzjj". Hij zweeg even, zag haar aan; bljjkbaar drong het geval nog niet klaar tot hem door. „Jjj had die in hot couvert gesto ken, voor je de suitcase sloot?" „Ja". Zijn gezicht betrok. „Weet je zeker, dat je dat deed?" „Absoluut!" „Waarom deed je dat?" „Zo maar, zonder een bepaald doel". „Maar weet je zeker, dèt je het deed?" „Ja". „Dus dan zou iemand daarna het couvert in hand n hebben gehad en later de ansicht er buiten hebben ge laten?" Ze knikte angstig. „Ja, natuurljjk! Dat kon toch niet anders!" „Merk je verder nog iets bijzon ders in de suitcase" Bewijzen, dat er ln gezocht of gerommeld is? Mis je er niets uit?" Ze was, terwijl hjj dit allemaal vroeg, al aan het zoeken gegaan, heur handen beefden, maar er was niets, dat er op wees, dat vreemde handen er in hadden gewoeld. Ze schudde het hoofd. „Nee. Alles is verder gewoon en onaangeroerd, voor zover ik zie". „Lag het couvert voor de greep?" „Ja, bovenop". „Wanneer heb je het er in ge legd?" „In het laatst van de reis, even voorbij Halfweg; we waren al vlak bjj Amsterdam". „Was je toen alleen in de coupé of had je medereizigers?" „Nee, van Den Haag af was ik he lemaal alleen". „D-trein?" „Ja". „Kan er iemand in de zijgang heb ben staan kijken toen jij met het cou vert en de suitcase bezig was?" „Nee. Ik heb er tevoren nog spe ciaal op gelet, dat zich toeD nie- manj in de zijgang bevond". „Zo! Martjelief, dan ben ik haast overtuigd, dat je die ansicht toch niet in het couvert hebt gedaan", sprak Victor glimlachend. „Jawel! Ik weet het zeker, dat ik het gedaan heb!" riep ze uit. „Maar ik geef toe. dat het onmogelijk is, dat iemand daarna toch in de' suit case is geweest Of het zou de man van het bagage-depót geweest moe ten zjjn!" (Wordt vervolgd).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1954 | | pagina 8