AraizaKg Nederlands elftal faalde tegen Noorwegen Hoe het Oranje-drama zich voltrok FRAAI HERSTEL VAN R.C.S. MAANDAG 28 SEPTEMBER 1953. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT J WEER EEN ORANJE-NEDERLAAG Alleen Van der Hoek en Odenthal in vorm (Van een speciale A.N.P. verslaggever) Het wordt eentonig te schrijven, dat het Nederlands voetbalelftal we derom een wedstrijd heeft gespeeld, welke de slechtste van alle tot dusver gespeelde interlands moet worden genoemd. Maar de eerlijkheid gebiedt ons deze trieste conclusie voor de zoveelste maal te trekken. Ook Noorwegen Nederland, de eerste internationale wedstrijd van het nieuwe seizoen, heeft de troosteloze reeks van nederlagen, die nu al Zy2 jaar alsmaar groeit, niet kunnen onderbreken. Met 40 heeft Oranje in het kleine, provinciaal aandoend Ullevalstadion te Oslo van een lang niet sterk spelend Noors elftal verloren. Zo slecht, zo onbezield, zo machteloos hebben wij Nedèrland zelden of nooit zien spelen. De momenten, waarin de ploeg werkelijk goede dingen te zien heeft gegeven, zijn op de vingers van één hand te tellen. Meestal was het een armzalig spelletje, waarvoor elke eerste klasser zich zou hebben geschaamd. Vooral in de tweede helft, waaraan nog met dubbel- blanke stand moest worden begonnen, werd het van Nederlandse zjjde een droevige vertoning en naarmate de Noren zich meer en meer loswerkten en na in de tiende minuut de leiding te hebben genomen, de score met groeiend elan opvoerden, zakte de kwaliteit van het Nederlandse spel tot een schrikbarend laag peil. kwam geen voldoende hulp' kunnen bieden, als steun voor de aanval kon hun spel helaas nog minder betekenen. Een enkele maal trok Klaassens mee naar voren en kwam hij zelfs een keer tot een goed schot, maar het plaatsen was slecht verzorgd en het waren over het algemeen meer Noren dan Neder landers, die van een pass van de Ven- loër gebruik konden maken. De aanwezige leden van de techni sche en keuzecommissie van de K.N. V.B. ir. H. Denis, H. Pelikaan en C. van Es, zullen zich ongetwijfeld met grote bezorgdheid afvragen, hoe zij voor de wedstrijd tegen België, op 25 October a.s., tot een redelijke formatie moeten komen. Want behalve dat het elftal als ge heel heeft gefaald, ook individueel vie len er in de ploeg maar, heel weinig- voldoende cijfers uit te delen. Van de debutanten heeft alleen Van der Hoek als stopper-spil zodanig voldaan, dat hij een tweede kans verdient. Zijn op stellen en ingrijpen waren steeds goed, ODENTHAL Kordaat wegwerken vooral met het hoofd heeft de lange Rotterdammer vaak voortreffelijk werk geleverd. Wel ging hij na rust ook meedelen in de algemene malaise, maar toch was hij toen met Odenthal de enige, die het hoofd koel hield en beheerst bleef werken. Misschien dat Meyers nog 'n keer 'n plaats in 't elftal mag krijgen maar dan in geen geval als l.-buiten De Nij- megenaar mag dan aardig met z'n lin kerbeen overweg kunnen, hij blijft een uitgesproken voorliefde houden voor de rechtervleugel, iets dat hij met zijn neiging om met elke bal voor zijn rechtervoet naar binnen te zwenken, duidelijk demonstreerde. Als rechts buiten zou hij in elk geval beter tot zijn recht komen dat Van Ede, die in deze ontmoeting letterlijk nergens was. Matige doelman. De derde nieuweling, doelman Stei ger, had een moeilijk debuut. In de eerste helft, toen het krachtsverschil maar zeer gering was, verdedigde hij zijn doel naar behoren, maar na de rust heeft de Einhovenaar talrijke onzekere momenten gehad en aan 2 der doelpunten had hij schuld. Hij had de pech 'n achterhoede voor zich te hebben, die als geheel niet sterk was, maar waarin Tebak erbarmelijk slecht speelde. Toen de Noren eenmaal deze zwakke stee in de Nederlandse defen sie had gevonden en bijna al hun aan vallen over rechts begonnen te leiden was de weg naar het Nederlandse doel volkomen open. Elk duel, zo het al tot een duel kwam, werd door een Noor gewonnen. De Nederlandse linksback werd tel kens zonder moeite gepasseerd, of het nu binnendoor of langs de lijn ging, door de lucht of laag langs de grond. In de eerste helft had hij bij een bot sing een pijnlijke enkel opgelopen en bijna dankbaar, dat hij het veld kon verlaten, maakte hij daarvan gebruik om zich een kwartier voor het einde door Lagerwaard te laten vervangen. De tussen beide partijen gemaakte af spraak invallers gedurende de gehele wedstrijd toe te staan, kwam dus goed van pas. Klaassens en Biesbrouck hebben de verdediging wanneer het er op aan Onze uitslagenlijst. Eerste klasse C: LongaEmma 4 —0; NAC-WH '16 afg. Derde klasse C: BSC—WVO 2—0; WSCRKC 33; ZierikzeeRoo sendaal 13. Derde klasse D: De ZeeuwenZee- landia 50; OdioRCS 13; Bres- kensCorn Boys 61. Vierde klasse G: De Schutters Robur 5—0; NSV—Halsteren 2—2; GrenswachtersSC Gastel 30. Vierde klasse H: SteenKoewacht 2—3; Clinge—EMM 5—2; Aarden burgOostburg 11. Reserve 2e klasse C: Terneuzen H Goes H 43; Middelburg IIZee- landia II 20; Vlissingen IICorn Boys H 12—1. Van Ede en Tebak faalden Met de volkomen falende Van Ede de Rotterdammer streed met Te bak om de weinig eervolle titel: slechtste speler van het veld, de niet op zijn plaats spelende Meyers en een hard werkend, maar matig binnentrio was de Nederlandse voorhoede mach teloos tegen de verdediging van Noor wegen, waarin linksachter Karlsen en spil Svenssen uitblonken. Doelman Asbjoern Hansen heeft over te veel en te moeilijk werk dan ook niet te klagen gehad. Bleyenberg kreeg te- stoere gen de s e Svenssen geen kans zijn met het hoofd uit te delen en een schot op het doel heeft de Nederlandse aanvalsleider maar een heel enkele maal kunnen geven. Van Beurden heeft alles gedaan wat in zijn vermo gen lag om mee te helpen het gat op het middenveld te stoppen, maar enig effect heeft zijn zwoegen niet gesor teerd. Van der Kuil, die met een terug getrokken spelende Biesbrouck ach ter zich een zware taak had, heeft de rol van verbindingsspeler evenmin naar behoren kunnen vervullen. Dat deze elf spelers, die allen onder hun vorm speelden, geen werkelijk team hebben kunnen vormen, is dui delijk. Zij hadden individueel TE veel moeite zich staande te houden tegen deze toch waarlyk niet grootse tegen standers, dan dat er sprake kon zijn van enig verband tussen de linies. Het stoppen en verwerken van de bal kostte te veel t\jd, hetgeen zijn invloed op het tempo vanzelfsprekend niet miste, en het plaatsen was over de ge- hele linie matig tot zeer slecht. Natuurlijk hebben wij gelukkig ook goede dingen kunnen noteren, al was de voorraad prettige verrassingen schaars. Na een onzeker begin heeft de verdediging in de eerste helft be hoorlijk werk gedaan met beheerst in grijpen van Steiger en kordaat weg werken van Odenthal en Van der Zaterdagmiddag legden Ans en Els Staverman aan de Antlionie van der Woordtstraat de eerste steen voor de nieuwe kantoorgebouwen van het Al gemeen Ziekenfonds „Walcheren". De secretarisde heer L. P. van Oor schot ioees hen hoe zij de steenlegging moesten verrichten. (Foto P.Z.C.) Ter navolging. Zweedse prof^sionsls Tijdens de landenwedstrijd tussen België en Finland. Woensdag jl. te Brussel gespeeld voor de voorronde van het wereldkampioenschap, welke ontmoeting in een 22 gelijk spel eindigde, kon men duidelijk consta teren, dat de kracht van de Finse voorhoede vooruitgegaan was door het opnemen van een drietal, spelers, Rytkonen. Rvtberp- en Lehtovirta, die tegenwoordig in Franse profclubs uitkomen. De tijd ligt niet zo heel lang achter ons, dat het Finse voet bal" uitsluitend op het amateurisme was gebaseerd. Sedert echter enke le Finse spelers naar het buitenland zijn gegaan om daar als beroepsspe ler hun brood te verdienen is men in Finland van mening, dat deze spe lers even goed kunnen worden opge steld in nationale ploegen bij het spelen van landenwedstrijden. Het eigenaardige feit doet zich thans voor, dat ook de Zweedse Voet bal Bond er ernstig over denkt in het nationale elftal, dat op 8 October te Bnissel tegen België speelt, enke le Zweedse professionals op te ne men. Niet Gunnar Nordahl, die in het voorlopig FIFA-elftal is geko zen, zou hiervoor in aanmerking ko men, maar wel de ook in Italië ver toevende Jepsson, Gren en Skog- lund. Een definitieve keuze heeft men te Stockholm evenwel nog niet gedaan. Hoek. In de aanval hebben wij Van der Kuil er een paar maal aardig tussen uit zien trekken en een fraaie in zweefduik opgeleverde kopbal van de rappe Velsenaar had beter lot ver diend. Zo ook enkele schoten van Van Beurden en Bleyenberg Maar daarmee zijn wij dan ook uitgepraat. Verder was en bleef het van Nederlandse zij de een matige vertoning, een „poor game," waarbij de ruim 25.000 toe schouwers de tribunes waren lang niet uitverkocht zich in sommige perioden mateloos verveeld hebben. Voor de Noren, bij wie zich Koning Haakon bevond, hebben de vier Noor se doelpunten na de rust veel goed gemaakt, voor de kleine Nederlandse kolonie buiten de lijnen werd het bijna een marteling. VOETBAL Goes verloor met 2—1 van D.C.L. uit Rotterdam Goes speelde Zondag een vriend schappelijke wedstrijd tegen de Rot terdamse 3e klasser D.C.L. en ver loor met 2 1. Bij de thuisclub werd de linkervleugel nu gevormd door Hopmans cn Lindenberg, die beiden op een behoorlijke wedstrijd kunnen terugzien en vooral technisch de meerdere waren van hun teamgeno ten. met uitzondering van Piet Wijs, die ook nu weer de beste man was bij Goes. Na 14 min. nam DCL de leiding toen de Goes verdediging voor ver meend buitenspel bleef staan en de midvoor der gasten Zwartepoorte passeerde 01. Drie minuten latei- stelde le Conté echter v. d. Sluis in staat de gelijkmaker te scoren 11. Nadat DCL het heft in handen had genomen en Zwartepoorte door van Hese was vervangen moest laatstge noemde bij de eerste bal, die hij te verwerken kreeg reeds capituleren en hernam DCL de leiding 12. Na de rust werd niet meer ge scoord. De gymnastiekvereniging Sioift Koudekerke, afdeling dames. SCHAKEN Kotov-Euwe eindigde in remise. De uitslagen van de partijen, ge speeld in de 15e ronde van 't candida- tentournooi te Zürich luidden: Bole- slavskyEuwe afgebroken in gelijke stelling; KotovSzabo 10; Gelier Averbach VaVè I SmyslovPetro- sian afgebroken in gunstige stelling voor Smyslov; KeresNajdorf afge broken in gunstige stelling voor Naj dorf ReshevskyTaimanov uitge steld tot Maandag 28 September; BronsteinGligoric afgebroken in gunstige stelling voor Bronstein. De uitslagen van de 16e ronde lui den: BronsteinTaimanov V2y2; ReshevskyNajdorf V2V>Smyslov Averbach y2y2. De afgebroken partij uit de 15e ronde tussen Keres en Najdorf is zonder verder te spelen door beide spelers remise gegeven. De verdere uitslagen luiden: Keres Petrosian afgebroken in gelijke stelling GeilerSzabo afgebroken in gelijke stelling: KotovEuwe V»Va,' BoleslavskyStahlberg afgebroken in iets betere stelling voor Boleslav sky. HOE DE BAL IN ZEELAND ROLDE Wederom belangwekkende voetbaluitslagen. Het is nog niet eenvoudig om de kansen der verschillende elftallen voor een komende competitiezondag te berekenen. In het kleine pro gramma van deze Zondag althans kwamen nog verschillende niet ver wachte uitslagen voor, welke dat programma tenslotte toch nog tot een aantrekkelijk geheel hebben gemaakt. De eerste bezoeker in Zierikzee was Roosendaal en daarvan is Zie rikzee. wat puntenwinst betreft niet veel wijzer geworden. Met 13 ble ven de Roosendalers in de meerder heid. Dat BSC van WVO won (20) mag als een verrassing beschouwd worden. WSC en RKC speelden 33 gelijk, hetgeen geen onverdienstelijk resultaat is van RKC. De stand in 3 C WSC 3 Roosendaal 2 Virtus 2 WVO 3 Dongen 2 Hero 2 DHV 2 VES 2 BSC 3 SCO 2 RKC 3 Zierikzee 2 s nu: 2 1 II b 10- 3 2 0 (1 4 6- 3 2 (i II 4 5- 3 1 1 1 3 5- 5 1 0 1 2 5- 3 1 0 1 2 7- 6 (1 2 II 2 2- 2 1 0 1 2 5- 6 1 0 2 2 8- 8 0 1 1 1 0- 3 0 1 2 1 3- 7 u 2 3-10 OEFENMEESTER VAN DER LECK WANHOPIG Defensie stak bij 4e goal geen hand uit.... (Van een speciale A.N.P.-verslaggever.) In het heerlijkste voetbalweer, dat men zich denken kan, liet de Deense scheidsrechter Leo Helge, beide elftallen zich opstellen en na dat Bies brouck de toss had gewonnen en de zon schuin in de rug had gekozen, trapte de blonde Dybwad af. De eerste periode bracht de Noren enkele malen voor het Nederlandse doel en toen Biesbrouck, Tebak en Klaassens in een onzekere start een paar lelijke missers ten beste gaven, kreeg het binnentrio der gastheren enkele onverwachte kansen. Maar Odenthal, Van der Hoek en in laatste instantie doelman Steiger konden nog redding brengen. Een schietkans van rechtsbinnen Thoresen kon echter niemand voorkomen, maar de Noor schoot, liet doel met meters missend, hard in de staantribune. Intussen hadden ook de Nederland se aanvallers enkele schuchtere ver kenningstochten ondernomen, maar de combinaties liepen vast, of door treuzelen, of door slecht plaatsen. De stugge Noorse verdediging, die de in Oranje trui en zwarte broek geklede Nederlanders, niet afwachtte, maar tegemoet trok, kon het wandelend af. Thoresen kreeg door missers van Biesbrouck een paar maal achtereen een kans, maar nu stond Steiger goed opgesteld. Met dat al speelde de Ne derlandse middenlinie in teruggetrok ken positie, waardoor eigenlijk al van de eerste minuut af het middenveld in handen was van de Noren. Het bleek voor Van Beurden en van dei- Kuil een te zware opgave het grote gat tussen aanval en verdediging te overbruggen. Pas toen Klaassens en een enkele maal ook Biesbrouck ach ter de voorhoede aantrokken, hadden de Nederlandse aanvallen enige stoot kracht, hoewel het nog lang duurde voor doelman Hansen het eerste schot te verwerken kreeg. De over het al- femeen. grotere Noren hadden met de oge passes in het Nederlandse spel weinig moeite, de Oranjemannen zelf des te meer Rechtsback Strandbakke kreeg een kans toen Tebak een pass verkeerd timede, maar Van der Hoek, die Ter louw op waardige wijze verving, red de. Pas na twintig minuten had Neder land zich wat losgewerkt en Meyers, die tot dusver angstvallig aan de lijn was blijven wachten op de ballen, die hij niet kreeg, ging met zelfvertrou wen het centrum opzoeken. Zijn drib bels liepen echter in hun eigen tire- lantijnen vast. Op de rechtervleugel lukte iet hele maal niet. Van Ede kon geen moment in zijn Sparta-spel komen, waardoor Van Beui-den zijn vertier ook al in het binnenveld ging zoeken. De sa menhang in het centrum der aanval len, waarin de switches mislukten en de Noren dankbaar elke slechte cen tre oppikten, was zoek. Het schot, dat na 25 minuten de eerste hoekschop voor Nederland opleverde, moest van rechtshalf Klaassens komen. Van der Kuil, die door de escapades van Meyers zijn huis kwijt was, ging het alleen proberen, maar hij kwam niet verder dan tot een goede kopbal, waarbij hij in de eerste plaats in bui tenspel positie stond en die boven dien door Hansen werd gestopt. Bleyenberg en Van Beurden probeer den het ieder met een schot, waarmee de activiteit van de Nederlandse aan val, wat de eerste helft betreft, ten einde was. Na de rust. De tweede helft begon met een slechte uittrap van Steiger, die dit onderdeel overigens voortreffelijk on der de knie bleek te hebben. De bete re techniek van de gastheren, hun beter stoppen en plaatsen, begon langzaam maar zeker nut af te wer pen. De Noren werden sterker, al wa ren de aanvallen, in de breedte en zonder veel fantasie opgezet, niet erg gevaarlijk. Aan de andere kant, waar ae Nederlandse voorhoede steeds min der aan het woord kwam, hielden de Noren na ongeveer tien minuten hun hart vast, toen Svenssen een bal hoog op zijn doelman terugspeelde waarbij het leder via de vuist van de reeds uitgelopen Hansen in de doelmond viel. Op het nippertje kon hier rechts back Oddvar Hansen redding bren gen. Het was een belangrijk punt- in de wedstrijd, die zonder twijfel en nog afgezien van de cijfers, een ander ver loop zou hebben gekregen, wanneer een Nederlands doelpunt ter wereld zou zijn gekomen. Nu werkte dit cri- tieke moment kennelijk als een prik kel voor de Noren, die in de volgende minuut de grondslag voor hun grote overwinning legden. Een aanval van links, een diagonale lage pass van linksbinnen Nordahl prachtig op maat in het gat achter Odenthal en van der Hoek en voor de voeten van de toestormende Thoresen, die ineens en onhoudbaar inschoot (10). Het rustige publiek voelde de zege naderen en "onder luide aanmoedigin gen werd het offensief der rood-wit- ten voortgezet. Een kogel van Ordahl juist naast de linkerpaal was de twee de waarschuwing voor Nederland, maar onze verdediging kon blijkbaar niet beter, Tebak begon fout op fout te stapelen, Steiger was zijn rust en zekerheid kwijt en Van der Hoek had ineens alle moeite midvoor Dywad te volgen. Twee minuten na het eerste Noorse doelpunt volgde het tweede. Een schot van Thoresen werd door Steiger onvoldoende weggewerkt en Stran- bakke kon opnieuw inschieten. Tegen de lat nu. maar toen was Nordahl er bij om de volkomen uit positie ge speelde Steiger kansloos te slaan. De wedstrijd was beslist. Met nog ruim een half uur te spelen hoeft ;en 20 achterstand niet onoverkomelijk te zijn, maar voor dit Nederlands elftal was het dit wel. Geslagen en onbe zield zwoegden de jongens verder, maar succes bleef uit.. Veelzeggend was het gebaar van Odenthal naar oefenmeester Van der Leek, die tus sen de reserves, bij wie Piet Kraak als vervanger van de geblesseerde Landman, nadat de Noren weer eens door- de verdediging waren gewandeld wanhopig zijn heide armen omhoog stak. Toen Strandbakke voor de zoveel ste maal met een hautaine glimlach langs Tebak gleed en een kniehoge voorzet gaf, nam Dywad de bal in eens op zjjn schoen en in het volgen de ogenblik lag Steiger voor de derde maal geslagen ter aarde (30). Voetbaldrama. Een Nederlands voetbaldrama sleep te zich naar het einde, maar dat einde zou pas komen nadat het vierde Noorse en voor Nederland meest be schamende doelpunt zou zijn ge maakt. Een hoekschop van Strand bakke werd even door Thoresen met het hoofd van richting veranderd. Steiger stond, aan weerszijden door een man geflankeerd, goed opgesteld op de doellijn en gevaar leek niet aan wezig. Was ook niet aanwezig, maar niemand van het drietal stak een been of een hand naar de bal uit en ongehinderd plofte het leder in het net. Niet lang hierna kon de Deense scheidsrechter, die met deze tempo- loze en sportief gespeelde wedstrijd, geen moeite gehad, het verlossend fluitsignaal geven. Met gebogen hoofden, zich ten volle bewust van hun slechte prestaties, zochten de elf Nederlanders de kleed kamer op. DERDE KLASSE D. RCS zat de nederlaag in Hulst kennelijk hoog en was met het vas te voornemen de kleren niet verder te scheuren naar Odio getrokken. Het is daar inderdaad gelukt zich te rehabiliteren. (13). Corn Boys is er in Breskens heel slecht afgeko men (61) en daaruit blijkt, dat de Bressiaanders dit seizoen er wat beter voorstaan. Inplaats van een uitslag op het kantje af zoals we verwachten is het vóór De Zeeuwen een sprekende (50) overwinning geworden en een tegenvaller voor Zeelandia. De stand: Hulst RCS Odio Breskens RKFC Biervliet Corn Boys Zeeuwen Axel Zeelandia Nw. Borgvliet Meto VIERDE KLASSE G. De verwachte verzwakking van het Goesse Robur wordt door de eerste uitslag (50) tegen Schut ters overduidelijk aangetoond. NSV kwam tegen Halsteren niet verder dan een puntendeling (22). Grens wachters hield zich SC Gastel keurig van het lijf (30). De Schutters 2 2 0 3 12 2 2 0 0 4 7-4 3 2 0 1 4 15-8 3 2 0 1 4 9-6 2 1 1 0 3 7-2 2 1 1 0 3 6-3 2 1 1 0 3 3-2 3 1 1 1 3 3-6 3 1 0 2 2 8-8 2 0 1 1 1 1-4 3 0 1 2 1 1-7 1 0 0 1 0 2-9 2 0 0 2 0 1-6 Halsteren NSV Yerseke Steenbergen Grenswachters SC Gaste! Kaaise Boys HSC Robur 2 11 4 10-1 110 0 2 2 10 12 10 0 10 10 0 10 1-5 7-3 3-1 3-6 5-4 4-7 3-5 1-5 0-5 VIERDE KLASSE H. Het resultaat van Koewacht is een meevaller en het zal Steen, dat in eigen huis de nederlaag (23) kreeg te incasseren niet meegevallen zrjri. EMM was een willige prooi voor Clinge (52), terwijl tenslotte Oost burg wel het meest tevreden ge weest zal zijn over het gelijke spel tegen Aardenburg (1—1). De stand is nu: Ria W 2 Luctor 2 Clinge 3 Koewacht 2 Hontenisse 1 Aardenburg 2 Oostburg 2 IJzendijke 2 EMM 3 Sluiskil 1 Steen 2 0 0 4 6-1 0 0 4 8-3 0 1 4 10- 6 1 0 3 5-4 0 0 2 3-0 2 0 2 3-3 1112-5 1113-6 12 1 4-10 0 10 2-4 0 2 0 2-6 RESERVE TWEEDE KLASSE C. Verrassend was de nederlaag van Goes n tegen Terneuzen n (43). De overwinning van Middelburg II kwam daartegenover niet onver wacht, maar Zeelandia bood goede weerstand (20). Vlissingen H be haalde een zege met dubbele cijfers op het zwakke Corn Boys n (121.) Vlissingen II Middelburg II Terneuzen II Goes II Breskens II Corn Boys II Zeeuwen II Zeelandia H Axel H RCS II 3 2 1 3 2 1 10 0 1 5 21- 1 5 5-1 4 10- 6 2 9-5 2 3-3 2 4-19 0 3-6 0 0-4 0 1-11 0 0-0 KORFBAL Gecostumeerd korfbal op de markt te Middelburg. MET KAPPTE EN DE MAAT. Met veel rumoer en geknal wer den Zaterdagmiddag de Swift en Ani mo adspiranten, die elkaar voordien hadden bekampt, door de gecostu- meerde korfballers van de Markt te Middelburg verdreven, waarbij enke len op de step, per fietsje en zelfs per paard hun opwachting maakten. Er waren aardige typen bij zoals kooplieden, Hofnar, Kappie en de Maat, Tom Poes e.a,, die probeerden in hun dikwijls moeilijke kleding en maskers te korfballen, wat natuurlijk voor de meesten onmogelijk, en dan ook lachwekkend was. Men mag dan ook wel aannemen, dat het talrijke publiek, en vooral de jeugd, zich heeft geamuseerd. Een pluim op de hoed van de gecostumeerden, waar bij ook enkele oud-leden zich hadden aangesloten, was wel het feit, dat de eigen leden velen niet konden her kennen. Rest nog te vermelden, dat de collecterende dames ongeveer 75 gul den bijeen brachten voor het comi té „Sport steunt Zonneveld."

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 3