Louisa's grote strijd SPORT EN WEDSTRIJDEN JIMMY BROWN en de oranjehemden IWRLiM STAATSLUI 1 een vertegenwoordiger Van de Velde 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 11 AUGUSTUS 1953 Tennistournooi Domburg Het jaarlijks door de V.V.V. en de tennisclub georganiseerde tennistour nooi, werd ditmaal begunstigd door fraai weer. Er bestond voor dit tour- nooi zeer grote belangstelling. In totaal werden 96 partijen gespeeld. De spelers kwamen niet alleen uit alle de len van ons land, doch ook uit België. Een grote schare belangstellenden omzoomde vooral bij de eindspelen de banen en genoot van vaak zeer sterk gespeelde sets. Er werd zeer sportief gestreden en dank zij dit en de voor treffelijke wedstrijdleiding verliep al les vlot en kon aan het einde van de vierde dag de voorzitter van de V.V.V. de heer W. Brand, de prijzen aan de winnaars ter hand stellen. Hij dankte eerst de medewerkers, in het bijzon der de wedstrijdleider, de heer A. Boo ne, voor het zeer vele dat hij en zijn medewerkers deden om het tournooi zo bijzonder goed te doen slagen. Halve finale heren enkelspel: P. Ce- sar uit Amersfoort sloeg J. L. Jury uit Terneuzen 61, 75. G. Bessem uit Deventer sloeg G. B. Ouwerling uit Breda 6—3, 6—1. Finale: P. Cesar sloeg G. Bessem met 64, 62. De halve finale dames-enkelspel: mevr. Heyse uit Middelburg sl. mevr. Thomaes uit Terneuzen 62, 3—6, 6—1. Mevr. Pel uit Middelburg w.o. mevr. Beelaerts van Blokland uit Den Haag. Finale: mevr. Pol sloeg Mevr. Heyse 6—3, 64. Halve finale dames dubbel: mej. Ha verland uit Aardenburg en mej. van Woerden. Aardenburg sloegen mevr. Vaandrager uit Deventer en mej. Vaandrager uit Deventer met 64, 6—3. De dames Wellink uit Wassenaar sl. mevr. Beelaerts van Blokland uit den Haag en mevr. Elias uit België 64, 6—4. Zeeland-Rijnstreek en E.M.M.-Warmond Vorig jaar kwamen Warmond en E.M.M. in een voetbalwedstrijd en de de Rijnstreek en Zeeland in een athle- tiekontmoeting tegen elkaar uit. Zon dag 16 Augustus a.s. zal E.M.M. drie Warmond elftallen in Vlissingen ont vangen. De Zeeuwse ploeg zal de athletiekwedstrijden tegen de Rijn streek in Oostburg op ae sintelbaan en op het sportveld houden. Gespeeld worden: E.M.M! IWar- munda I, E.M.M. IIWarmunda n en De Zeeuwen AWarmunda A. Warmunda is een sterke Westelijke vierde klasser, die in het afgelopen seizoen goede resultaten behaalde. Finale: dames Wellink sloegen mej. Haverland en mej. Van Woerden 61, 6—4. Halve finale gemengd dubbel: mevr. Zwager en E. Laane uit Bergen op Zoom sloegen mevr. Thomaes en J. L. Jurry 62, 64. Mevr. Pel en L. A. Kakebeeke uit Middelburg sloegen mevrouw Vaandrager en mevrouw A. G. Kauffmann uit Deventer 61, 6—2. Finale: mevr. Zwager en E. Laane sloegen mevr. Pel en Kakebeeke 2—6, 6—3, 6—3. Halve finale heren dubbel: P. Cesar en H. Y. Groenewegen uit Goes en sloegen U. E. H. Gastman uit Goes en H. Goettsch uit Goes 6—2, 8—6. G. Bes. sem en A. M. Kauffmann sloegen A. H. R. Armbrust uit Bergen op Zoom en E. Laane 64, 64. Finale: G. Bessem en Kauffmann sl. P. Cesar en Groenewegen 64, 7—9, 75. De door de V.V.V. Domburg uitge loofde wisselbeker werd gewonnen door de heer P. Cesar. Indeling derde en vierde klassers district Zuid I De Zeeuwse clubs, die in de derde en vierde klassen van district Zuid I uitkomen, zijn voor het komende seizoen als volgt ingedeeld: 3e klasse O. BSC; DHVDongen; Hero; RKC; Roosendaal: SCO; VES '35; Virtus; WSC; WVO; Zierikzee? 3e klasse D. Axel; Biervliet; Bre.slcens; Corn Boys; Hulst; MÉTO; Nieuw Borg- vliet; Odio; RCS; RKFC; Zeelandia; De Zeeuwen. 4e klasse G. Burgh; Grenswachters; Halsteren; HSC '28; Yerseke; Kaaise Boys; N SV; Robur; De Schutters; SC Gas tel; Steenbergen. 4e klasse H. Aardenburg; Clinge; EMM; Honte- nisse, Koewacht; Luctor; Oostburg; Ria W; Sluiskil; Steen; Uzendqke. Res. 2e klasse O. Axel 2; Breskens 2; Corn Bovs 2; Goes 2; Middelburg 2; RCS 2; Ter neuzen 2; Vlissingen 2; Zeelandia 2; De Zeeuwen 2. NEDERLAND heeft Zondag de 3000 meter lange zwemwedstrijd „dwars door Namen" gewonnen. Tine van Brenk won de vrije slag voor de dames en hij de sohoolslag won Emmy de Graaf van de Robben voor Ray- monda Vergouwen. FEUILLETON DOOR JAN TEMPEST 70 „Een beletsel? Natuurlijk niet Kirk zal het begrepen. Hg zal niet verwachten, dat ik mgn loopbaan er aan geef". Louisa slaakte een zucht van ver lichting. Mandy bleek tenminste door haar bevlieging voor Kirk niet van de w^js gebracht en hield nog altijd Vast aan haar filmster-plan. „Misschien zou hij je plan niet ernstig opnemen. Als je een filmcon tract had, wafi het iets anders". „Ik? Nu, ik zal er een hebben voor we hier vandaan gaan", zei Mandy op haar oude, vastberaden toon. „Ik val in Torre's smaak, dat kan ik duidelijk zien. Hij kijkt altijd naar me als ik in de kamer ben en praat met me, als juffrouw Brinegar en zijn secretaris niet in de buurt zijn. Hij doet... nu ja, een beetje va derlijk". „Vaderlijk?" herhaalde Louisa stomverbaasd. „Torre Steger vader lijk?" „Waarom niet?" „Hij is niet van die soort en bo vendien ook veel te jong vooir zulke gevoelens wat jou betreft". „Te jong? Hij moet over de vijftig zijn". „Over de vijftig? Praat geen on zin. Hij kan ten hoogste vijf-en-dertig Wezen". „Met dat grijze haar? En die ou derwetse manieren?" „Grijs haar? Zijn haar is niet grfls, maar lichtbruin". „Watblief Lieve help; je bedoelt zijn secretaris!" „Neen, dat doe ik niet, maar jij", lachte Louisa meewarig. „O, Manay, dat is belachelijk! Toen ik Torre Steger voor 't eerst ontmoette, zag jk hem voor de secretaris aan en... en jij hebt gedacht, dat zijn secreta ris Torre was. Die grote man met het grijze haar is meneer Tervis. Torre is die magere, met die hoornen bril". „Wè.t zeg je? Weet je dat zeker?" riep Mandy ontsteld. Lieve hemel, dan heb ik mijn tijd verspild... Maar hij sprak aldoor van „ons" en „wij", als hij 't over de studio's had. En hij ziet er heus als een filmgrootheia uit. De ander met die bril lijkt daar entegen op een klerkje". „Nu, hij mag er dan zo uitzien, in elk geval praat hy allesbehalve als een klerkje", hernam Louisa, enigs zins geraakt. „Je oren zouden getuit hebben als je vanmiddag gehoord had wat hij zei toen je de stofzuiger al zijn papieren door de bibliotheek had laten stuiven". „Heb ik dat gedaan? Lieve help! Ik dacht, dat ik het ding had afge zet, toen ik naar de voordeur liep. Was hij woedend?" „Je had .moeilijk kunnen verwach ten, dat hij 't leuk zou hebben gevon den. Wat was in vredesnaam je be doeling met die stofzuiger?" 1 „O, omdat hjj, die meneer Tervis, in de kamer was en ik op die manier zijn aandacht hoopte te trekken, na tuurlijk dan van Torre Steger, voor wie ik hem immers hield. Toen ver scheen Kirk en ik vergat de stofzui ger totaal. Wat is er daarna ge beurd?" „Wel, hij haalde mij uit de keuken Korte Sprintjes DE HELSINGIN SANOMAT", het grote blad van Helsinki, heeft medegedeeld een gouden vaas ter waarde van enkele honderdduizenden marken te zullen aanbieden aan de eerste Finse athleet, die de 82 meter overschrijdt b{j het speerwerpen en die daarmee dus een nieuw wereld record zou vestigen. De krant heeft dit besluit genomen naar aanleiding van de prestatie van de Amerikaan Bud Held, die Zaterdag het wereld record speerwerpen op zijn naam bracht met een worp van 8O.4I m. DE WEDSTRIJDEN VOOR de Schotse voetballeague zijn Zaterdag, weer begonnen en de Engelse compe titie vangt Zaterdag a.s. aan. Men schat dat een millioen toeschouwers élke week de wedstrijden zullen bezoe ken, maar het aantal personen dat elke week een „gokje" waagt op zeven millioen. De staat strijkt daarvan on geveer vijf millioen gulden op. MAURICE PEFFERKORN, de be kende Franse sportjournalist, is op 69- jarige leeftijd te Parijs aan een hart aanval overleden. LO SIMONS kan zich na de wed strijden te Tubbergen Nederlands kampioen in de .350 cc klasse noemen. Voor de competitie om de Nederlandse motorkampioenschappen moet nog een wedstrijd te Etten verreden wor den. Ook in de 125 en 500 cc staat Simons er het beste voor. Knijnenburg heeft de meeste punten in de 250 cc klasse. DE 8 KM ZWEMWEDSTRIJD, die elk jaar van Brummen naar Zutphen wordt gehouden, werd ditmaal b\j de dames gewonnen door Florence Pee- ters en bij de heren doo Ten Thi/e, die er 1 uur 7 min. en 7 sec. voor nodig had. DE ZWEEDSE ATHLEET John Ljunggren is er te Boras in geslaagd het wereldrecord 30 mijl snelwandelen te verbeteren. Hij bracht het oude re cord van de Hongaar Roka. (4.21.12,6) op lt uur 21 min. en 11 sec. STER- EN ORIKNTATTERIT Door de bromfietsclub „De Krab" te Bergen op Zoom wordt op Zon dag 23 Augustus a.s. een twee lan- denwedslrqd georganiseerd. 's Morgens is er de sterrit over een afstand van plm. 45 km. met vertrekplaatsen Breda, Goes, Ant werpen, Tholen en Bergen op Zoom. 's Middags is er eerst en gezamen lijke koffietafel en daarna begint het tweede gedeelte van de rit, een 45 km. oriëntatietocht door West- Brabant. Griezelige methode Hevig geschrokken vooi'bijgangers waarschuwden Zondagnacht de Am sterdamse politie, daar zij in de Wor- merveerstraat op een eerste étage, dui delijk een vrouwenlij k voor een raam hadden waargenomen. Het gezicht had een griezelig asgrauwe kleur Onmiddellijk stelden twee agenten een onderzoek in. Hun bleek, dat de bewoonster een wit gipsen afgietsel van een vrouwenhoofd voor het raam had geplaatst, waarop zij het licht van een schemerlamp had laten vallen. Zij verklaarde op deze manier een haar toebehorende auto met goederen, die voor de deur stond, tegen diefstal te willen beschermen! Op last van de agenten heeft zij deze gipsen autobe waakster van het raam verwijderd. Buitengewone dienstplicht voor lichtingen '41, '42 en '43. Het grootste gedeelte van de in geschrevenen voor de lichtingen 1941, 1942 en 1943 heeft tot dusver geen bestemming fot gewoon of tot buitengewoon dienstplichtige ontvan- gen. B\j Koninklijk Besluit van 23 Mei 1953, Stb. 267, is omtrent deze in geschrevenen een beslissing genomen, als gevolg waarvan zq tot buiten gewoon dienstplichtige worden be stemd. Alle tot buitengewoon dienstplich tige bestemde ingeschrevenen voor genoemde lichtingen, die nog niet zijn ingeiyfd, worden met ingang van 1 Augustus 1953 buiten hun tegen woordigheid bij de landmacht of de zeemacht ingelqfd. Zij zullen in ge val van oorlog, oorlogsgevaar of an dere buitengewone omstandigheden onder de wapenen kunnen worden geroepen. Koningin reikte M.W.O. uit H. M. de Koningin aeft Maandag ochtend op het paleis Soestdqk de Mi litaire Willemsorde uitgereikt aan me vrouw de wed. Bouman uit Roermond. De onderscheiding was, bij Kon. Be sluit van 31 Maart 1952, posthuum toe gekend aan haar echtgenoot, de vroe gere le luitenant van het voormalige K.N.I.L, M. A. M. Bouman. Het olieveld „Rijswijk" kwam in productie In Rijswijk bq Den Haag, waar, zo als bekend, de olieboringen gunstig resultaat hadden opgeleverd, is Vrij dag een begin gemaakt met de gere gelde productie. De ruwe olie wordt van de winplaats met tankauto's ver voerd naar de haven van Rijswijk, waar zij in een lichter wordt overge laden. Met deze lichter wordt zrj dan verder geëxpedieerd naar de raffina derij van de Bataafsche Petroleum Maatschappij te Rotterdam-Pernis, aldus de Maasbode. Wat wij hierboven noemden „regel matige productie" is misschien nog wel wat optimistisch. Want voorlopig blijft het werk in Rqswijk officieel nog „proefboring" beten. En naar wij nader vernamen, kun nen uit het feit, dat thans met de af voer van de uit deze proefboring ge wonnen olie naar Pernis een aanvang is gemaakt, nog geen conclusies wor den getrokken omtrent de rendabili teit van dit olieveld. Nederlandse marine bij oefening „Mariner" Aan de negentien dagen durende Noordatlantische vlootoefening „Ma riner", die op 16 September begint, zullen van Nederlandse zijde de vol gende oorlogsschepen deelnemen: Torpedobootjagers „Evertsen" en „Kortenaer", fregatten „Van Am- stel", de „Bitter'ren „Jan van Bra- kel", onderzeeboten „Walrus", „Zee leeuw" en „Tqgerhaai", het radarop leidingsschip „Soemba" en een aan tal mijnenvegers en hulpschepen. Van de marine-luchtvaartdienst zullen Seafuries en Fireflies van Britse vliegkampschepen af benevens Hai'poons meewerken. 35.000.— op 14759. In de derde klasse van de 520c Staatsloterij is een prijs van f 35.000 uitgeloot. De prijs is gevallen op nr. 14759 Amsterdamse Beurs 7 Aug. 10 Aug. Bank v. Ned. Gem, 414 106% Bank v. Ned. Gem. 0-5-10 122/2 b. Nederland 1951 (3%) 101 Nederland 1948 (314) 99 991. Nederland 1947 (3%) 3 98/4 98% Nederland 1937 3 96'/* 96 Dollarlening 1947 3 pet. 95 94% Investeringscertificaten 3 98/5. 98% Nederland 1962-64 z.b. 3 99% 99% Nederland N.W.S. 2 78 78 Ned. Indië 1937 A 3 96% 97% Grootboek 1946 3 96% 96% Nat. Handelsbank 124 124% Ned. Handelmy. 159% 159% A.K.U. 174% 174% Bergh's en Jurgens 273/5. 274/4 Calvé-Delft 127 126 Centrale Suiker 177 177 Kon Ned. Hoogovens 174% 175 Unilever 196% 197 Ned. Kabelfabrlek 215% 216 Philips 173/2 174% W i lton-Feu enoord 176 177 Billiton 289 Kon. Petroleum Mq. 328% 328 Amsterdam Rubber 97% 97 Holland Amerika Lyn 135% 135% Kon. Paketvaart 119 119% Rotterdamse Lloyd 126% 125% Ned. Scheepvaart Unie 1293/s 129% Stv. My. Nederland 136% 1363/4 H.VA. 112% H2% Deli-Batavia My. 161 164 Deli My. 101% 102% Baltimore-Ohio 25% Missouri K.T. 5% 5% New York Central 25% 25 Pennsylvania 22% 22 Anaconda 33% 33% Bethlehem Steel 52% 52% General Motors 61 60% Intern. Nickel 41% 41% Kennecott 64 62% Republic Steel 49% 49% U.S. Steel 39% 38% North American Cy. 20»% Midcontinental 62 61% Shell Union 75% 74% AMSTERDAMSE WISSELMARKT. Londen contant 10.571110.58%, New York contant 3.79ft3.79R, Parijs contant 1.0850—1.0870. Brussel contant 7.54%— 7.551/2, Frankfurt contant 90.39—90.49 Zu rich contant 86.8386.93, Stockholm con tant 72.9973.09, Kopenhagen contant 54.63 —54.73. om het ding stop te zetten". „Wie deed dat? Meneer Tervis?" „Neen, Torre Steger. Ik heb me neer Tervis nog nauwelgks gespro ken". ,'t Is een erg vriendelqke man, die graag een praatje maakt. Hy vertel de me, dat er wérkelijk een plan be staat voor een film onder de titel: „Amateur-kamermeisje". „Wat is dat voor een film?" „Een toneelstuk, dat Torre Steger voor de film wil bewerken, 't Gaat over een rijk meisje, dat zich als ka mermeid voordoet. Ik had er al over gelezen en geloof, dat het een prach tige rol voor mg zou zqn". „Jawel, ik begrijp het. DéUirom wilde je dus hier neen! Maar... Torre Steger wil Grania Rubant de hoofd rol geven". „Hoe weet je dat?" „Omdat hg zich in die geest uitliet, toen ik hem hielp met het bqeenrapen van de verspreide manuscripten." „O, maar die rol moet ik hebben, hoe dan ook. Als hq me niet. de kans er toe geeft kom ik die teleurstelling nooit te boven." Wéér overwoog Louisa met enig optimisme, dat Mandy's woorden niet bepaald de indruk gaven alsof ze in derdaad hevig verliefd was. Misschien zou ze Kirk wel helemaal vergeten, als Torre Steger er toe gebracht kon worden, haar een kans te geven. O, waarom had Torre Steger geen be langstelling voor Mandy, maar wel voor haar, Louisa, ge toond? Klaarblqkelqk had Man dy haar rooi als kamerrrfeisje wat al te nadrukkelijk gespeeld. Torre had niets anders dan een kamermeisje in haar gezien, haar persoontje „voor kennisgeving aangenomen" en zich er verder niet mee bezig gehouden. (Wordt vervolgd.) Gemeente 's-Heer Arendskerke. Sollicitanten worden opge roepen voor de betrekking aan de O. L. school te 's-Heer Arendskerke (dorp) van onderwijzer (es) (ex. art. 56, 2e lid) met be voegdheid j en bq voorkeur r. en k. Indiensttreding zo spoedig mogelqk. Sollicita ties binnen 10 dagen na verschijning in dit blad, aan de Burgemeester. 12 Augustus Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldlnge HOOG EN LAAG WATER U.+N.A.P. U.+N.A.P. U.—N.A.P 3.33 4.00 4.46 5.08 5.19 2.10 2.25 2.33 1.56 15.39 16.11 16.47 17.13 17.31 2.0 2.18 2.24 1.40 1.66 9.35 10.09 10.53 10.22 10.< 2.04 2.19 1.40 (J.N.A.P 22.09 2.23 22.43 23.25 22.49 23.11 Breskens: 6 minuten eerder hoog- en laag water ten opzichte van Vlissingen 73 Het duurde een hele tijd, vóórdat meneer Bikke- bakker in staat was er een woord uit te brengen. „M-m- meneer Brown", zei hij stamelend, „een half millioen is een heleboel geld. verschrikkelijk veel geld zelfs. Ik zou daar hoogstens een café of een sigarenwinkel tegen over kunnen stellen, maar ik weet, dat dit belacheiyk is Hoewel Ik dat doe met een bloedend hart, hoewel ik besef, dat dit waarschijnlijk mijn geliefde club het landskampioenschap zal kosten, geloof ik toch, dat ik de toekomst van Jackie niet In de weg mag staan. Deze kans mag hij niet laten lopen. Ik zou zeggen d-d-dat-ie 't m-m-maar moet doen.. Meneer Bikkebakker tril de over zijn hele lichaam, toen hij dit er uit had ge bracht. Hij bette met zijn zakdoek het voorhoofd en de anderen hoorden duidelijk, dat hij snikte.... Jimmy was er een beetje verlegen mee. ,,'t Is toch een brave, fatsoenlijke kerel", dacht hij. Hy stond op en klopte meneer Bikkebakker vriendeiyk op de schouder. „Kop op, goede vrind", zei hy. „Zo ver zyn wy nog niet, want ik persóóniyk voel er niet veel voor om Jackie in zulk een avontuur te storten. Een andere vraag is natuurlijk, wat de jongen er zelf van denkt. Ik geloof, dat ik hem dat morgenochtend maar eens zal vragen. Hy ligt nu in z'n bed en ik wil hem er niet wakker voor maken." Meneer Bikkebakker leefde wel 'n beetje van deze woorden op. Er kwam weer wat kleur op zyn wangen. Op dat ogenblik verliet Miebet de kamer, doch niemand der vier heren sloeg daar enige acht op. Gevraagd: Een ONDERBAAS, administratief goed onder legd, voor waterwerken, liefst iemand met de nodige ervaring. Brieven met opgave leef tijd, genoten opleiding en sa laris, onder letter K 62, Bur. P.Z.C., Vlissingen. Ger. Gemeente, De Lanoystraat, Vlissingen. Donderdag 13 Aug. 7.30 uur Ds. P. HONKOOP. VERLOREN portemonnaie met inhoud. Zaterdag op weg Kapelle 's-Gravenpolder. Gelieve te rug te bezorgen tegen belo ning bq de politie te Kapelle. /WWVWVAAAAWWA Een nieuwe fiets? Zeker, ook U slaagt voordeliger dan U denkt, in de RIJWIEL CENTRALE Koudekerkseweg 59, tel. 2544 Vlissingen. vwwwvwwww UNIFORM MAAT- KLEERMAKERIJ F. J. DEN BOER Badhuisstraat 47 VLISSINGEN. Wy zyn met VACANTIE van 17 t.m. 22 Augustus. Geëtaleerd: ZILVEREN LANS. Ringryden V.V.V. Middelburg. KONINKRIJK DER NEDERLANDEN uit te geven tot een bedrag van krachtens de Leningwet 1949 (Stbl. K 145) en de Leningwet 1953 (Stbl 297) KOERS VAM UITGIFTE 100 7, Schuldbewijzen aan toonder groot nominaal f 1000 en f 500; schuldregister-inschrijvingen groot ten minste f 100.000. Looptijd ten hoogste 30 jaren. Aflossing zal plaatsvinden in 30 jaarlijkse termijnen, afwisselend 3%, 4% en 3% per jaar, onder voorbehoud van versterkte of algehele delging. Coupons per 1 Maart en 1 September. INSCHRIJVING op 12 Augustus 1953 van 9 tot 16 nor bij het Agentschap van het Ministerie van Financiën te Amsterdam, uitsluitend door bemiddeling van Banken o£ Commissionnairs in effecten, leden van de Bedrijfsgroep Effecten handeL Aanvragen tot inschrijving moeten zo tijdig worden opge geven, dat zij door de Bank of Commissionnair op de inschrijvingsdag kunnen worden ingediend bij het Agentschap. STORTING op 1 September 1953 vóór 12*30 uur bij de Nederlandsche Bank ®e Amsterdam. Coöp. Landbouwvereniging „Eiland Walcheren" Middelburg vraagt eind Augustus flinke arbeiders. Aanmelding persooniyk ten kantore. Huishoudster gevraagd tegen half Sept. bij heer alleen in Centrum van Zeeland. Moet presenta bel persoon zyn en van die ren houden. Brieven met opgave van verlangd salaris en bijvoe ging van recente foto (wel ke wordt teruggezonden) No. A. 334, Bur. P.Z.C., Goes. Gevraagd flinke bakkersbediende. Bakkery FELIUS, St Adriaanstraat 15, Goes. Middendorp, Zoutelande. Heden Dinsdag 11 Augustus om 8 uur de film „De Paradijsvogel". Goed voorprogramma. Toegang 14 jaar. DE N.V. LEVENSVERZ. MIJ. „UTRECHT" vraagt voor een vacante vrije portefeuille te Middelburg Leeftijd tot 40 jaar. Overname som en borgstelling vereist. Brieven met volledige gegevens aan de inspecteur, J. TER WAL, Esdoornlaan 21, Middelburg. uw ïzukket! Leraar gymnasium zoekt voor zich en zqn gezin (2 kinderen) tijdelijk kamers met geheel of gedeelteiyk pension te Middelburg. Br. no. 1123, Bur. P.Z.C., Mid delburg. Gevraagd zo spoedig mo gelijk 2e MEISJE. Aanm. 'sav. van 77.30 u. Mevr. v. RIEL, Houtkade 7, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 6