Droom van hoedenwinkelier kwam wreed ten einde Proef mobilisatie van 20.000 man begin Augustus a.s. KLANKBORD TOCH IS 'T ZO! WOENSDAG 22 JULI 1953 PROVINCIALE ZEEUWSE C O U R A N '1 3 EXIT AVIFAUNA—v. d. BRINK's VIERJARIG RIJK Met handigheid alleen is vogelpark in Alphen niet te redden AVIFAUNA FAILLIET: dat betekent het einde van Gerard van den Brink's vierjarig: rijk. Het einde ook van de groteske bluf van een hoeden winkelier, die niet met zijn benen op de grond bleef staan, maar die op de vleugelen zijner gevederde vrienden opsteeg naar het luchtkasteel zijner dromen, waaruit de president van de Amsterdamse rechtbank hem wreed terughaalde. Driekwart millioen bedraagt de schuld van 's werelds groot ste vogelpark. Dat is de helft van het bedrag, dat er nodig zou zyn om een zaak als Avifauna te runnen. Gerard van den Brink dacht, dat het met 50 mille eigen geld wel kon. De rest zouden de crediteuren wel fourneren. Hij had immers crediet. Had hij niet in twintig jaar een hoe- denfilialenbedrijf van een paar mil lioen opgebouwd uit niets? Wat Van den Brink aanraakte, moest wel in goud veranderen. Dit fatalistisch geloof in eigen goed gesternte, dit koppig volhouden dat bedrijfseconomische wetmatigheden door hem wel verwaarloos^ konden worden, is Van den Brink noodlottig geworden. Bewindvoerders konden op het laatst alleen nog maar proberen voor crediteuren te redden wat er te redden was. Of de surséance van be taling al dan niet blijft ingetrokken dit najaar worden de 7000 vogels verkocht, het imposante complex met zijn moderne restaurant, zijn dans vloer tj es aan de vijverrand, zijn uit gebreide verlichtingsinstallatie en zijn kunstmatige golfslag voor de pinguins, komt onder de hamer. Dan zullen de mensen, die vier jaar geleden zeiden: „Van den Brink is plotseling gek geworden", en die twee jaar geleden van hem te horen kregen: „Jullie hebt er niets van be grepen", opnieuw meewarig het hoofd schudden en zeggen: „We hebben het altijd wel voorspeld". Onder d/_' mensen bevindt zich zijn eigen familie, die in 1949 aandrong op een psychiatrisch onderzoek. In de zomer van 1949, begon Gerard van den Brink, die men had leren kennen als een succesvol zakenman, plotseling vreemd te doen. De aanblik van enkele fazanten ten huize van een zijner vrienden had bij hem het denkbeeld doen rijpen, een vogelpark in zijn achtertuin aan te leggen. Dat '/vwwyvwwv 603 Bij het bezichtigen van musea, waar ons oude interieurs worden ge toond, of bij een bezoek aan zeer oude patriciërshuizen, moet het velen van ons opvallen dat de woonvertrek ken, waarin onze voorouders huisden, vaak met rode of roodachtige zijde waren behangen, terwijl de balzalen in een blauwe, groene, en in ieder ge val lichte tint waren gehouden. Daar gelaten hoe plezierig het is, dat we 'op deze plaats zonder bewijsvoering kunnen spreken over de statige huis kamers en dito balzalen van ons voor geslacht, moeten we opmerken, dat onze overgrootvaders toch een bij zonder gevoel voor kleuren hadden, want de reusachtige woonkamer deed, ondanks haar formidabele afmetin gen, weldadig aan en de balzalen schenen voldoende ruimte te bieden voor tactische manoeuvres van Napo leon's grande armèe. Precies dus wat onze grootvaders op het oog hadden! Laten we er nu maar niet langer omheen draaien: al naar gelang de kleur der wanden, schijnt een vertrek groter of kleiner dan het is, en dien overeenkomstig gevoelen we ons daarin behagelijk, of niet. Er is wel eens beweerd, dat een rood getinte kamer gemakkelijker te verwarmen zou zijn dan een blauwe. Natuur kundig is dit onjuist, maar psycho logisch zit er veel waars in. Want de warme kleur van het rood doet o>i3 behagelijker aan en maakt ons daar door meer ontvankelijk voor de warm te van het vertrek, waardoor het ons toeschijnt, dat het ook inderdaad warmer is. Om dezelfde reden doet 'n blauw vertrek ons in de zomer ple zieriger aan. Blauw suggereert ons 't gevoel van 'n grotere ruimte, sta tigheid en koelte. Bekend is het ver haal van een Amerikaan, die met veel kosten en moeite 'n stijlvol etablisse- ment exploiteerde, muur er deson danks niet in slaagde een blijvende toeloop van publiek te krijgen omdat de bezoekers het er koud hadden. Nadat deskundigen op het gebied van- verwarming, wandbekleding, betim mering, stoffering, enz. de noodzake lijk geachte veranderingen hadden aangebracht en het publiek nog steeds wegbleef, nam de eigenaar ten einde raad een psycholoog in de arm, die hem adviseerde de kleur van het in terieur te wijzigen, waarna het raad- s.:l bevredigend was opgelost. We laten geheel in het midden, in hoeverre dit verhaaltje voor ons land opgaat en willen ons uitsluitend be palen tot de vraag, hoe het te ver klaren is, dat de kleur der wanden ons tot een dergelijke zinsbegooche ling kan brengen. De lenzen van onze ogen breken de verschillende kleuren niet in even sterke mate, zij zijn dus om een uitdrukking uit de foto- techniek te bezigen niet achroma tisch. Als gevolg van deze verschillen de breking zijn we een beetje bijzien de voor violet-, blauw en groen, en een beetje verziende voor rood. Dien tengevolge schijnt en rode wand. dich terlik dan een blauwe; een rode ka mer schijnt, dus kleiner, daardoor ge zelliger en behagelijker en krijgt, wan neer de afmetingen te klein zijn, zelf iets beklemmends en be.domptsEen blauwe kamer vertoont het omgekeer de. Weet u dat een rode lamp groen licht kan geven f H. Pétïllon. op zich zelf werd nog als een onscha delijke liefhebberij beschouwd. Maar toen Van den Brink in Augustus 1949 zijn tuin voor bezoekers openstelde, toen er in die maand meer dan 40.000 bezoekers kwamen en toen de hoe- denhandelaar op grond van dit succes besloot in zijn woonplaats Alphen aan de Rijn een vogelpark „Avifauna" aan te leggen, begon men hem met meewarige blikken te beschouwen. Dat moest wel spaak lopen. Het kwam echter anders uit. Het begon in '22 Op 22-jarige leeftijd trouwde hij en toen begon zijn ster te rijzen. Het echtpaar opende een modewinkeltje, de vrouw vervaardigde dameshoeden en Gerard bracht ze aan de man. Dat lukte, dank zij zijn handigheid in de verkoop en vooral ook dank zij het zakeljjk talent van zijn vrouw. De zaken breidden zich uit. Filialen kwamen in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam. In 1922 was Van den Brink met 500 gulden begonnen, in 1947 werd zijn vermogen op vier millioen geschat. Van den Brink zag niet veel ver- schil tussen hoeden en vogels. Zijn aangeboren handigheid, die hem als verkoper had doen slagen, was niet voldoende apparatuur voor de exploi tatie van een amusementspark. Hij meende, dat hij met vogels kon doen, wat zijn vrouw met hoeden had ge daan. Hij dacht dat de mensen naar Alphen aan de Rijn zouden blijven stromen met de regelmaat, waarmee ze een hoed kochten. Op 18 Mei 1950 opende „Avifauna" zijn poorten, twee jaar later waren er reeds twee mil lioen bezoekers geweest en had het gemeentebestuur van Alphen een slordige kwart millioen aan vermake. lijkheidsbelasting gebeurd. Alphen en Avifauna gingen een periode van ongekende bloei tegemoet, zo werd gedacht. V er gissing En dat was Van den Brink's grote vergissing. Want het publiek ging wel telkens in een zijner winkels een nieuwe hoed kopen, maar het kwam niet naar het afgelegen Alphen weer om nóg eens dezelfde vogels te zien. Twee millioen mensen hadden niet alleen de vogels eens en voor altijd bekeken, maar ook de prijzen der consumpties, met of zonder dansor- kest in sprookjestuin. Toen bleek daarboven, dat de af schrijvingen niet eens verdiend kon den worden. Er werd verlies geleden, hoe kan het haast anders in een zaak met 108 kellners zonder bedrijfseco nomisch verantwoorde administratie. Dinsdagmorgen in de vroegte zijn de eerste groepen wandellustigcn uit Nijmegen vertrokken voor het jaar lijkse grote wandelfestijn: de Vier daagse. De eerste groepen, die vol goede moed de eerste étappe begonnen Straks is het zo ver, dat de poorten zich onherroepelijk achter de droom van een hoedenwinkelier sluiten een droom, die voor zijn schuldeisers een nachtmerrie werd. Laatste opflikkering Intussen willen velen in Alphen niet geloven, dat het vogelpark in October definitief zal worden geslo ten, Mocht het inderdaad zover ko men, dan springt de gemeente er, volgens het Algemeen Dagblad zonder rechtstreekse financi ële schade uit. De door Avi fauna opgebrachte vermakelijkheids belasting weegt op tegen de bedra gen, die de gemeente o.m. in het parkeerterrein investeerde. De der ving van deze inkomsten en het straks goeddeels verdwijnende vreemdelingenverkeer zal toch voor Alphen een verlies neerkomen. Met dat al heeft de publiciteit het vogelpark geen schade gedaan. Zon dag j.l. was de toeloop bijzonder groot. Typerend noemde de heer Van den Brink de opmerking van een der restaurant-kellners, die Zon. dagmiddag de drukte bijna niet aar. kon: „Nog één zo'n faillissements uitspraak en Avifauna is er weer boven op". Nieuwe bedrijfschappen De sociaal-economische raad heeft het verzoek ontvangen tot het uit brengen van advies tot instelling van een bedrijfschap detailhandel in krui denierswaren en een bedrijfschap de. tailhandel in consumptiemelk, melk en zuivelproducten. Voor warme dagen. De perso neelschef van hét Amerikaanse consulaat-generaal in Düssel- iorf gaf de volgende hygiëni sche wenken uit voor warme dagen: Het gebruik van anti- geur-stoffen is geen vervan gingsmiddel voor een fris bad. Bovendien verspreidt met zweet doortrokken onderkle- ding een onfris geurtje. Men zal er goed aan doen die soort tex tiel dagelijks te wassen." Romanschrijver. Ieder kan te genwoordig een succesvol ro manschrijver worden, beweert de New York Post. Men moet alleen maar over dingen schrij ven, die men vroeger alleen aan z'n huisdokter vertelde. Boeken. De goede, oude Erasmus. was toch zo'n echte boekenvriend. Hij vertelde van zichzelf: „Wanneer ik weer eens een beetje geld te pakken kreeg, kocht ik boeken en als er nog wat overbleef... dan kocht ik eten en kleren." Bekering. In het voorportaal van zo maar een kleine Lon- dense kerk' hafigt 'éëribordje „Niet allen, die hier binnen komen worden direct bekeerd. Let daarom op uw handtasje en andere voorwerpen van waarde." Te laat gekomen. Mr. Adlai Stevenson, de verslagen tegen stander van president Eisen- hower, arriveerde voor een be zoek in Parijs. Na de enthou siaste begroeting verklaarde Adlai: „Ik zou wel eerder naar Parijs gekomen zijn, maar ik was batig, dat president Auriol me dan gestrikt zou hebben voor het vormen van een Frans kabinet." Na 1200 jaar. Wanneer we de vroede vaderen van Nijmegen mogen geloven, dan leefden daar tot voor kort duiven van 1200 jaar oud en dan zijn die taaie beestjes nu in de soep ge fladderd. De heren gaven een etentje omdat de Stevenstoren zo mooi gerestaureerd was. Het menu vermeldde „wilde duiven- soep". Daarbij stond de aan tekening: „Deze duiven nestel den reeds ten tijde van Karei de Grote in het geboomte rond de Valkhof (800)." Film. Ava Gardner speelde in enkele films die werden opge nomen naar boeken van Hem- mgway. Vriend: ,Meb je Hemingway ontmoet f" Ava: ,J$ee, maar ik heb hem geschreven" Vriend: „En...?" Ava: „Ik kreeg geen ant woord." Jazz. Bing Crosby's jongste uitspraak: „Ik denk, dat die Crosby, als je het mij vraagt, een tamelijk vervelende kerel is". Marylin. Filmster Greer Gar- son over filmster Marylin Mon roe: „Marylin is erg aardig! Natuurlijk houdt ze er van om geen kleren te dragen. Zo ben ik ook... maar ik weet me aan te passen." DE OPERATIE DRIETAND De derde divisie krijgt een uitstekende bewapening In de eerste lielft van Augustus de juiste datum is om begrijpelijke redenen nog geheim zal de derde divisie van de landmacht in een proef- mobilisatie onder de wapens worden geroepen. Wij maakten daarvan reeds melding. De mobilisanten zullen uiterlyk 15 Augustus naar hun woonsteden zijn teruggekeerd. Deze mobilisatie-oefening, bestaande uit de mobilisatie zelf, de concen tratie in het gebied van de oefening, een oefening in de verdediging en de terugkeer naar de mobilisatiecentra, wordt in de eerste plaats gehouden om te kunnen controleren of de na de tweede wereldoorlog in ons land gevolgde werkwijze voor de landstrijdkrachten de gewenste resultaten af werpt en de mobilisabele divisies inderdaad in de kortst mogelijke tyd in staat van paraatheid kunnen worden gebracht. De oefening wordt in de vacantie- tijd gehouden om schoolgebouwen te kunnen vorderen voor de legering van de ongeveer 20.000 militairen, die zullen worden opgeroepen. De mannen De derde divisie zal in twee fasen worden opgeroepen. Het eerste mobi lisatie-telegram zal de opkomst ge lasten van de kern van de onder de wapenen te roepen eenheden (de commandant met zijn administratie ve staf, de manschappen belast met de verzorging van het materiaal en de kwartiermakers), die de nodige voorbereidingen zullen treffen voor de opkomst van de rest van het on derdeel, dat met een tweede telegram zal worden opgeroepen. Na het eerste telegram zal van 20 tot 30 van elk onderdeel worden, gemobiliseerd. De proef-mobilisatie zal worden afge kondigd door openbare kennisgevin gen en via de radio. De mobilisanten zullen per trein naar de mobilisatie-centra reizen. Het materiaal Een indruk van de voorbereidingen, die nodig zijn voor de „oefening-drie tand" de derde divisie heeft de drietand als symbool krijgt men als men weet, dat 1030 jeeps, 392 vrachtauto's van ton en 743 van 2i/2 ton voor het vervoer van de 20.000 militairen zullen zorgen en dat in de mobilisatie-magazijnen 6996 ge weren en 7500 karabijnen zullen wor den uitgereikt. Hoewel de uitrusting van de divisie niet voor 100 in orde zal zijn doordat zendingen uit de Ver enigde Staten nog niet zijn ontvangen De komende Benelux- besprekingen Volgens de „Dernière Heure" heerst in officiële kringen te Brussel de overtuiging, dat de Haagse Benelux- eonferentie van Vrijdag a.s. zal lei den tot een accoord ter verzachting van de gevolgen van de Nederlandse concurrentie op de Belgischemarkt. Verschillende bladen melden, dat volgens zekere inlichtingen vereve ningsheffingen op de Nederlandse in voer zouden worden gelegd, zodra de productie in de overeenkomstige Bel gische bedrijfstak zou zijn gedaald met 15 procent ten opzichte van de vroegere periode van vergelijking, of wanneer zou komen vast te staan dat de concurrentie abnormaal wordt tengevolge van een ontbreken van evenwicht in de productiekosten. en de industrie nog niet alle opdrach ten heeft kunnen uitvoeren, zal zij zeer goed zijn. Volgens de afdeling logistiek van de generale staf zal de bewapening zelfs uitstekend zijn. Aan de oefening zullen geen tankafdelin gen deelnemen. Voor de oefening zullen 500 parti culiere motorvoertuigen als proef worden gevorderd: vrachtauto's, be stelauto's en personenauto's. De over dracht aan het leger zal echter slechts op papier geschieden. De eige naren van de voertuigen zijn van te voren gewaarschuwd, zonder dat de juiste datum is genoemd. A\\VVW<WV\\VVVWA\W Bromfietsers en duo-zitters De nieuwe voorschriften voor bromfietsers worden 1 Augus tus a.s. van kracht en nu is er van de nieuwe bepalingen één, waarover men zich het hoofd breekt. Er is namelijk vastgesteld, dat de bestuurder van een rij wiel met hulpmotor „niet meer dan één persoon mag medevoe ren" en verder wordt bepaald, dat indien een rijwiel met hulpmotor is ingericht voor eén of meer berijders dan de be stuurder deze niet als „mede- gevoerden" worden beschouwd, Sommigen lezen daaruit, dat op een bromfiets alleen de berijder mag zitten en geen tweede persoon als duo-zitter. Anderen daarentegen menen, dat het medevoeren van één persoon op een duo nog wel geoorloofd is. want de berijder zelf is geen „medegevoerde". Wij hebben aan de A.N.W.B. gevraagd om inlichtingen hier over en daar vond men de bepa ling ook niet geheel duidelijk. Zij werd dan ook in verscheide ne kranten afwijkend uitge legd. De een zei ja en de anaer nee. Om aan alle twijfel een eind te maken heeft de A.N.W.B. nu officieel aan het betrokken de- y partement een uitleg gevraagd. Wanneer die uitleg komt zul len we onze lezers daarvan op de hoogte stellen. WWV\\*V\*WWVWv\^'W EERSTE KAMER Prijsregeling landbouwgronden De Eerste Kamer heeft Dinsdag een begin gemaakt met de behande ling van het ontwerp tot regeling van enkele rechtshandelingen met betrekking tot landbouwgronden. Zo als bekend deed dit ontwerp enige weken geleden in de Tweede Kamer nogal stof opwaaien, al werd het tenslotte met grote meerderheid (66 tegen 11 stemmen) aangenomen. Ook de Eerste Kamer zal het ont werp, dat een prijsregeling voor de verkoop van landbouwgronden en een toetsing van deze verkoop aan het algemeen landbouwbelang be oogt, wel aanvaarden. Zowel de K. V. P.-woordvoerder, de lieer de Goeij, als de P. v. d. A.-landbouwdeskundi- ge, de heer Hoogland, zegden name lijk hun steun toe. Ook professor mr. Rip (A.R.) en de heer Louwes (V.V.D.) achtten de voordelen van dit ontwerp groter dan de nadelen, maar zij moesten mededelen dat hun fracties dit inzicht niet volledig deel den, met dit verschil, dat, terwijl een enkel A.R.-lid nog twijfelde, prof. Molenaar zich kort en bondig tegen het ontwerp verklaarde. Volgende week Dinsdag zal mi nister Mansholt op de opmerkingen antwoorden. Tevoren waren een veertiental kleine wetsontwerpen aanvaard: 5 naturalisatieontwerpen, de verleng ing van de zittingduur van de in 1953 gekozen gemeenteraadsleden met één jaar, een bepaling inzake verloren schriftelijke bewijsmidde len, wijzigingen van de boterwet en van het vervreemdingsbesluit onroe rende zaken, enkele begrotingswijzi gingen en het openen van de moge lijkheid tot het nemen van maatre gelen ter beveiliging van registers van de burgerlijke stand. Deviezenregeling voor gezelschapsreizen Voortaan zullen reisleiders, bij het ondernemen van georganiseerde ge zelschapsreizen naar het buitenland, op een collectieve passagierslijst bij een deviezenbank de benodigde reis- deviezen kunnen verkrijgen voor de deelnemers aan de reis. Naast de reisleider kan een deelnemer aan de reis ook zelf deviezen medenemen, doch alleen voorzover het bedrag aan deviezen, dat voor hem door tussen komst van de reisleider is verkregen, minder bedraagt dan de tegenwaarde van 1000. Het Wereldgebeuren Onder druk De Franse minister van buitenland se zaken George Bidault is een gesloten man. Hij laat het Franse volk niet delen in de vreugden en de zorgen van zijn ministerschap. Inte gendeel hij poogt dat volk daarvan verre te houden. Niet ieder in Frank rijk is ingenomen met die zwijgzaam heid. Sommigen willen wel eens we ten hoe het staat met de toekomst van de Franse republiek en zij vin den. dat een minister niet kan vol staan met enkele redevoeringen in het parlement. Zo'n minister behoort ook direct na belangrijke gebeurtenis sen als bijvoorbeeld de conferentie van Washington het gehele volk voor te lichten en een verklaring af te leggen. Het gevolg van de ministeriële zwijgzaamheid is deze week geweest, dat journalisten zich beijverd hebben om dwars tegen de wensen van Georges in de gevraagde voorlich ting te geven over de resultaten van de conferentie te Washington. Het Franse dagblad „Le Monde" kwam met het verhaal, dat Bidault in Washington droeve ervaringen heeft opgedaan. De Amerikanen wilden hem in een dwangpositie brengen. Ze wa ren nog wel bereid enig geld in de Indo-Chinese strijd te steken, maar dan moesten ze het recht krijgen om zelf met de regering van Vietnam waar de communistische opstand het hevigst woedt te praten. De „New York Times" sprak alleen maar van „Amerikaanse druk op Frankrijk" en de Londense „Obser ver" hing een nogal teleurstellend verhaal op over de wijze, waarop Bi dault te Washington in de kwade hoek was gemanoeuvreerd. Een verbitterde Bidault liet Maan dag van zijn ministerie een com muniqué uitgaan, waarin de publi catie van „Le.Monde" als „gedeeltelij ke leugens" werd gekwalificeerd en waarin een openbare behandeling in het parlement werd aangekondigd. Deze reactie van de Franse minis ter kwam te laat. Het Franse publiek wist reeds, dat het mis was met de Franse buitenlandse politiek. De Ame rikaanse regering heeft geen geduld meer met de Fransen. Zij wil. dat het vechten in Indo-China gestaakt wordt, hetzij door een daverende Franse overwinning, hetzij door politiek over leg. Zij wil ook. dat Frankrijk niet langer blijft zeuren met de Europese Defensie Gemeenschap en nu einde lijk het protocol van die gemeenschap ondertekent. Weliswaar zou Bidault te Washing ton bereikt hebben, dat de onderteke ning van het defensie-protocol niet tot voorwaarde is gemaakt van de conferentie der Grote Vier, maar Foster Dulles hecht weinig waarde aan die conferentie. Men schrijft Foster Dulles de bedoe ling toe, dat hij die conferentie rustig wil laten mislukken. Voor Dulles heeft dus alleen de De fensie-gemeenschap betekenis en die zal er vroeg of laat en ondanks een tegenstribbelend Frankrijk moeten komen. De meerderheid van het Franse volk neemt de Amerikaanse hou ding niet. Die meerderheid is van mening, dat een conferentie van de Grote Vier hoopvolle aspecten kan openen. Stem men op deze conferentie de Russen toe in een hereniging van Duitsland, dan zijn de Fransen niet meer gepor teerd voor een Europese defensie gemeenschap en dan willen ze geen Duitse herbewapening meer. Ziedaar het geweldige probleem, waarvoor Bidault staat. Hij kan aan het Franse parlement bezwaarlijk de eisen van de Amerikanen overbren gen, want dan weet hij wel zeker, dat aan het voortbestaan van zijn regering een einde wordt gemaakt. Zij zou een storm verwekken als hij vertelde, dat de Amerikanen politieke interventie willen ple gen in Indo-China. Met het voorbeeld van Indonesia voor ogen is het wel direct duidelijk, waar Amerikaanse politieke interventie op neerkomt. Bereids heeft de regering van de Vietnam-staat waar de communis tische legers het meest actief zijn aangekondigd, dat zij het niet de moeite waard vindt een speciale af vaardiging naar Parijs te zenden voor de Indo-Chinese conferentie. Wel zendt men een gezant naar pre sident Eisenhower. Dat is somber voor de Fransen. Zij zullen in de komende maanden een grote hardnekkigheid moeten demon streren wil er onder Amerikaanse druk nog iets terecht komen van de Franse Unie envan de Franse po litiek tégenover Duitsland. Bidaultonder Amerikaanse druk. Volgens de jongste schatting van de Japanse politie zijn 669 mensen omge komen bij de overstromingen. 1221 per sonen worden vermist en 3374 werden gewond. Het aantal huizen dat onder water staat wordt op 27.069 geschat. Het aantal dijkbreuken bedraagt 443. De Duitse hongerkunstenaar .Heros" vast te Essen al 76 dagen. Hij wil het wereldrecord vasten breken, dat met 80 dagen op naam van een Indiër staat. „Heros" verliest dagelijks gedurende vijf of zes uur het bewustzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 3