TRIUMPH Zeeuwse Almanak MIDDELBURGS PARKEERTERREIN VERANDERD IN DIERENPARK BEVORDERING VAN TOERISME? VIRGINIA IS ECHTE VIRGINIA EN DE VOLLE 30 CENT WAARD GOUDGELE VIRGINIR THE FAMOUS BLUE POCKET CAISSON VOOR KRUININGEN TE VLISSINGEN AANGEKOMEN PUR0L doei Uw huid Goed! Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 JUNI 1953 COMPLETE METAMORPHOSE Het wachten is nu op de vierpotige en gevederde Rotterdamse gasten. Het grote parkeerterrein van de gemeente Middelburg, dat zich in het hart van de stad, achter de Markt, bevindt, heeft de laatste weken een complete metamorphose ondergaan: het veelhoekige plein Ls herschapen In een fraai aangelegd dierenpark, dat thans nagenoeg gereed is om zijn vierpotige en gevederde gasten uit Rotterdam te ontvangen. Op 29 Juni opent hier het „Klein-Blydorp", een dierentuin in miniatuur, maar naar het zich laat aanzien aantrekkelijk genoeg om jong en oud plezierige uur tjes te schenken. Met betrekkelijk eenvoudige midde len vooral de rieten matten vorm den een dankbaar en veel gebruikt materiaal is een zeer attractief geheel verkregen. Dat is ook voor een niet gering deel te danken aan de verzorgde beplanting, waai-mede de tuin is „aangekleed". Zo valt di rect bij het betreden van het terrein een fraai, stervormig perk geraniums op, dat omzoomd is door gras en dat het domein wordt van de pape gaaien. Voorts is een grote vijver aangelegd, eveneens omrankt door grasperken. De twee hoge bomen, die zich nog op het parkeerterrein be vonden, doen het bij deze vijver uit stekend. De pelikanen, flamingo's, pooleenden, kraanvogels en andere zwemvogels zullen zich hier best thuis voelen. Midden in het dierenpark is een grote rotspartij gemaakt ten behoeve van de maneschapen en verder zijn er ruime kooien (alle met betonnen vloertjes) voor de wasbeertjes, de Wattoesirunderen, de stekelvarkens, de apen en de kameel, waarop de jeug l ritjes zal kunnen maken. De diergaarde „Blrjdorp" zal met de die ren oppassers meezenden en heeft ook nog 'n aantal cacteeën van anderhal ve meter hoogte toegezegd. Een an dere bijzondere attractie belooft de inzending van de aquariumvereniging „Barbus Conchonius" te worden: in een apart gebouwtje zal zij onder fraaie verlichting een keurcollectie tropische vissen tentoonstellen. De beplantingen op het terrein zijn aan gelegd onder leiding van de heren D. Tillema, W. Brand en Th. J, Schui temaker. Boottocht naar Ouwerkerk en Nieuwerkerk. AANGEBODEN DOOR YERSEKSE SCHIPPERS. Enige Yersekse schippers hebben het initiatief genomen om 21 juni de in deze plaats en de omgeving ge- evacueerde inwoners van Ouwerkerk en Nieuwerkerk een boottocht naar hun nog steeds geï .mdeerde woon plaats aan te bieden. Ook familieleden en kennissen en andere belangstellen den kunnen deze tocht mede maken. De kosten zullen uitsluitend bestaan uit de onkosten, die voor de organisa tie worden gemaakt. Met deze organi satie hebben zich de heren C. J. Kuy- per en A. J. Dalebout te Yerseke, bei den geëvacueerd uit Ouwerkerk, be last. Het sportweekend te Middelburg. Zoals bekend organiseert de Ad viescommissie voor sportaangelegen- heden op 27 en 28 Juni in Middel burg een sport-weekend. Over het programma kunnen wij nog mede delen, dat Zaterdagmiddag een op tocht door alle gymnastiekvereni gingen wordt gehouden. Deze optocht gaat naar het sportterrein, waar handbal-, korfbal-, athletiek- en hockeywedstrijden ongetwijfeld vele sportminnaars zullen trekken, 's Avonds is er een voetbalwedstrijd en een feestavond in het Schuttershof. De drie gymnastiekverenigingen ge ven demonstraties, terwijl voorts het Zebra-keurkorps dames en heren en het in Middelburg sinds vorig jaar (het bezoek uit Folkestone) zeer be kende danspaar Molin uit Den Haag optreden. Na afloop is er bal, bij gunstig weer in de openlucht. De flamingo van Weslkapelle Juist voor het berichtje over de fla mingo werd gepubliceerd ontving ik van mej. N. v. d. Kamer te Middelburg een welkome bevestiging van de waarneming van de heer De Vos. Zrj was de Kreek Zaterdag j.l. gepasseerd en zag de vogel dus op dezelfde plaats. MUZIKANT Met de energie van iemand, die in een lang, triest lenen geleerd heeft, vrat doorzettingsvermogen vermag, had de man zich een plaatsje gezocht tegen de gevel van een woning aan de kleine Markt te Vlissingen. Hij be schikte over een stoel, waaraan hij gekluisterd was zo lang zijn begelei der niet kwam opdagen. De man was blind. „Geheel blind", zoals het rood witte schildje, bevestigd aan een oude accordeon, mededeelde. De tragische gelaatsexpressie van de muzikant en 'de gelatenheid waarmede hij zijn in strument bespeelde, vormden een schrille tegenstelling met de opgewek te klanken, de populaire straatdeun tjes, wélke hij aan het instrument ont lokte, en juist deze tegenstelling moet het geweest zijn, die vélen tot een gift deden besluiten. Winkelende huismoeders, wandelende gepension- neerden en véle anderen tastten in hun beurs en de man speelde maar, speelde het ene liedje na het andere, onafgebroken, zonder pauze. Een ein deloze reeks opgewekte klanken, wél ke toch slechts droefheid vermochten op te wekken.... Behalve by de jeugd! De gélukkige jeugd, de kleuters van drie tot zes jaar, meisjes, jongetjes, met blonde, zwarte en roestbruine krullen. Kinde ren, die nog leefden zonder onder scheid te kennen tussen pure opge wektheid en dit, van tragiek doortrok ken bitter muziekaal plezier. Een en kele voélde het, intuïtief, en bleef dan beschroomd staan luisteren, wat ver legen, niet precies beseffend wat er schortte aan dit straatmuziekfeest De Stichting „Herrezen Middel burg", die het dierenpark heeft ge organiseerd, heeft ook aan de „in wendige mens" van de bezoekers ge dacht. Op het vóórterrein komen een poffertjes- en een suikerkraam en in de tuin zelf een gebakkraam, een pa- lingkraam. een kraam, waar men be halve snoep en tabaksartikelen ook lekkernijen voor de dieren kan kopen en een patates frites- en ijstentje. Ter vermeerdering van het vermaak komt er ook nog een bumperspel. Voorts is ruimte gereserveerd voor een flink café. zo mogelijk met een dansvloertje, terwijl zich achter het café-restaurant Wöhler een terras zal bevinden. De toegangsbewijzen van „Klein- Blijdorp" gelden mee bij de koopwed- strijd welke „Handelsbelang" organi seert en waarover wij reeds schre ven. Wij vernamen nog, dat op vele scholen in Zeeland reeds het besluit is gevallen om het jaarlijks school reisje ditmaal op het Middelburgs dierenpark te richten. Zierikzee wil 15.000 voteren voor structuurplan. 16 Juni a.s., des avonds om half acht, komt de gemeenteraad van Zie rikzee in vergadering bijeen. Het be- langrijkste pünt op de agenda is een voorstel van B. en W. om een crediet te voteren van 15.000 ten behoeve van de voorbereiding van het struc tuur-plan van de heer Argelo te Zie rikzee. Dit plan is reeds in de vorige raad besproken, waarbij de raad haar in stemming met het plan betuigde. Ge zien de voltooiing van de operatie „Levensstrijd" en de vordering bij het herstel der havendijken, dient vol gens B. en W. met dit plan de grootst mogelijke spoed te worden betracht, opdat de voortgang der werkzaamhe den door de Rijkswaterstaat niet wordt gestagneerd. Wijkverpleegsters uit rampgebied krijgen welverdiende vacantie- Zij gaan enige tijd naar Zuid-Frankrijk. Elf Zeeuwse wijkverpleegsters uit de Zeeuwse rampgebieden zullen Maandag naar Zuid-Frankrijk ver trekken om daar gedurende korte tijd een welverdiende rust te genie ten. Het betreft hier wijkzusters uit gemeenten van Schouwen-Duive- land, Tholen en Zuid-Beveland, aan wie, dank zij de medewerking van verscheidene instanties, deze vacantie aangeboden kon worden. Ook de vervanging van deze zusters kon ge regeld worden. Twee blijven vier we ken in Zuid-Frankrijk, één drie en de rest twee weken. Twee Engelse toeristen, die pension hadden besproken in een der bekendste Middelburgse hotels, hebben zich dezer dagen tot het Londense bureau van de Alg. Ned. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer gewend met de vraag, of het wel moge lijk was om in één dag van Rotterdam naar Middelburg te ko men. Zulks in verband met verhalen, wélke in het buitenland nog altijd de ronde doen over het getroffen zijn van Walcheren door de overstromingsramp. Het Londense bureau van de A.N.V.V. antwoordde, dat men niet over een Nederlandse dienstregeling beschikte en dus geen inlichtingen verstrekken kon. Wilden de Engelse toeristen zich op de hoogte stéllen, dan moesten zij maar schrijven naar de Nederlandse Spoorwegen in Utrecht. De beide toeristen hébben geschreven, maar zij hebben ver geefs gewacht op antwoord vmi de Ned. Spoorwegen Dit had tot resultaat, dat enkele dagen geleden de Middel burgse hotelhouder een brief van zijn toekomstige gasten ont ving, waarin de bovenomschreven feiten werden medegedeeld en waar aan werd toegevoegd, dat, als dergelijke informaties niet verstrekt konden worden, zij beleefd verzochten de pen sionbesprekingen maar te annuleren. De hotelhouder heeft zich gehaast om zélf de gewenste dienstregelingen aan zijn gasten te verstrékken en kan nu inderdaad Maandag a.s. de beide toe risten tegemoet zien. De vraag rijst evenwél, of A.N.V.V. en N.S. op deze wijze wel een niet meer dan billijke service verlenen aan bezoekers van Nederland, die zich als doel Walcher en hebben gestéld, waar de hotelhouders toch al ernstige schade lijden door vele opzeg gingen. Is dit bevordering van het toerisme Duitser verbleef illegaal te Hoofdplaat. Te Hoofdplaat is een persoon aan gehouden van Duitse nationaliteit, die op illegale wijze de Belgische grens had overschreden. De man kwam oorspronkelijk uit Saksen en was in Frankrijk werkzaam geweest. Hij was te voet langs de Belgische kust naar Holland gekomen. Waar schijnlijk zal hij aan Duitsland wor den uitgeleverd. L. J, Visser te Middelburg f Op 74-jarige leeftijd is te Middel burg na een korte, ernstige ziekte overleden, de heer L. J. Visser. De heer Visser kwam al jong als leerling- zetter in dienst van de firma G. W. den Boer en is tot 1939, toen hij met ver vroegd pensioen ging, als zetter aan deze firma verbonden geweest. In de bezettingstijd kwam hij, ten einde van zijn evacuatie-adres terug te kunnen keren, in dienst van de Pro vinciale' Zeeuwse Courant Hij heeft als kantoorbediende tot Januari j.l., toen hij voor de tweede maal met pen sioen ging, zijn beste krachten aan dit werk gegeven; hij stond bij zijn su perieuren en zijn collega's én om zijn activiteit, én om zijn prettig karakter in hoog aanzien. De ontslapene, die slechts heel kort van zijn zo zeer verdiende rust heeft mogen genieten, is bijna 30 jaar twee de penningmeester geweest van de Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den te Middelburg, welke vereniging hij ook diende als collectant. Middelburger ontsnapte aan de dood. Een Middelburgse stoker is Vrijdag morgen aan de dood ontsnapt. Toen hij in de kelder van een kantoorgebouw bezig was de centrale verwarming aan te steken, raakte hij bedwelmd door gassen, die blijkbaar tengevolge van een lek konden ontsnappen. De man zag nog kans de kelder uit te wanke len en zakte buiten op straat in elkaar Dit werd opgemerkt en de politie ver leende met een zuurstofapparaat de eerste hulp. De stoker werd vervol gens naar zijn woning overgebracht. Schip in Vlissingen aan de ketting. Te Vlissingen is de Panamese 6264 ton metende vrachtboot „Fortuna" Vrydagaan de ketting gelegd, in ver. band met het feit, dafc een Neder landse firma nog vorderingen had op de redery, waartoe de „Fortuna" be hoort. Het schip kwam uit Antwerpen en was op weg naar Canada. Eindexamen Chr. Kweekschool Aan de Chr. Kweekschool te Mid delburg werd de acte van bekwaam heid als onderwijzeres behaald door de dames J. Quakkelaar te Goes, E. C. de Vries te Vlissingen en E. F. J. van Wel te Terneuzen. Twee candidaten van deze groep moesten worden afge wezen. Minister Mansholt komt per helicopter. Het werkbezoek van minister Mansholt aan Zeeland is voorlopig vastgesteld op Woensdag a.s. Het ligt in de bedoeling van de bewinds man niet alleen de toestand te Krui- ningen in ogenschouw te nemen, maar ook om Schouwen-Duiveland te bezoeken. Hy zal daartoe per heli copter reizen. Gunstig bedrijfsresultaat suikerfabriek Dinteloord Bietenopbrengst viel tegen Dezer dagen werd een algemene vergadering gehouden van de Ver eniging de Coöp. Suikerfabrieken u.a. te Dinteloord, welke ook door de bestuursleden der aangesloten coöpe raties Dinteloord, Roosendaal en Ze venbergen werd bijgewoond. De voorzitter, de heer J. M. van Bommel van Vloten uit Goes, behan delde de voor een tijd van 20 jaren tot standgekomen contigenterings- overeenkomst, waarbij ongeveer 85% van de grondstof der Nederlandse suikerindustrie is betrokken. De V.C. S. is partner in deze overeenkomst en ziet dit als een punt van zeer groot belang voor de ontwikkeling in de toekomst van een verantwoorde bietenteelt en een gezonde suikerin dustrie in Nederland. Uit het jaarverslag bleek, dat door de tegenvallende bietenoogst de op brengst van de te verwerken hoe veelheid bieten belangrijk lager was dan in het vorige jaar. In de fabriek te Dinteloord werden in het seizoen 1951-1952 393.741.074 kg bieten ver werkt. Het suikergehalte was laag, alhoewel beter dan in de beide voor afgaande jaren. Het bedroeg 16.22%. De campagne duurde te Dinteloord van 6 October tot 12 December 1951. Na de campagne werd een nieuwe kookpan bijgeplaatst, het centrifuge- station werd verder gemoderniseerd en er werd een nieuwe melassetank gebouwd. Ook werd er een nieuwe electrische wagenwipkraan aange kocht. Het uiteindelijk resultaat van het boekjaar 1951/'52 is zeer bevredigend ondanks de lagere bietenopbrengst. De bedrijfsresultaten werden gunstig beïnvloed door de opbrengst van de melasse en de pulp, evenals door de baten, voortspruitend uit afrekenin gen van vroegere dienstjaren. Vat aardbeien geveild. Op de veiling te Terneuzen werd Vrijdag het eerste vat aardbeien ge veild in voorverkoop. Ze brachten op 82.60 per 100 kg. NA VOORSPOEDIGE TOCHT. Kruininger polder zal door Engelse hulp weer droog worden. De Engelse A.X.-caisson, welke zal worden gebruikt by de dichting van lipt laatste dykgat te Kruiningen, is gisteren in de Vlissingse haven gear riveerd en aan de steiger bij het nieuwe betonningsmagazyn van het loods wezen vastgelegd. De reis, welke de sleepboten „Oceaan" en „Ebro" van L. Smits Internationale Sleepvaartmaatschappij met het enorme gevaarte maakten, is zó voorspoedig verlopen, dat men een dag eerder te Vlissingen aankwam, dan aanvankelijk werd verwacht. Dinsdag in alle vroegte vertrokken de Hollandse sleepboten uit een klein haventje ten Westen van de marine basis Portland naai* Folkestone, dat Woensdag na de middag werd be reikt. Van hier af kreeg de sleep wind en stroom mee, zodat de ge schatte snelheid van 3 mijl per uur enigszins werd overschreden. Don derdagnacht om twee uur kwam de rede van Vlissingen in zicht, de En gelse en Nederlandse runners, die irie dagen en drie nachten in touw waren geweest, kregen even rust. Gisteren namen vier sleepboten, twee van de firma Muller en twee van de Steenkolenhandelsvereniging te Vlissingen, de sleep over en rond Advertentie Gouden ring in partij kruisbessen Toen dezer dagen het personeel van de veiling Kapelle bezig was met het Waarmaken van kruisbessen, werd eensWaps een gouden ring ge vonden. Direct werd nagegaan van wie die party kruisbessen afkomstig was. De ling bleek afkomstig te zyn van mevr. Westveer. Ongeveer een uur later werd de ring weer terugbe zorgd bij de eigenaresse, die vanzelf sprekend met deze vondst heel blij was. „Van Juliana tot Juliana" ook in W. Zeeuwsch-Vlaanderen De tentoonstelling Van Juliana tot Juliana zal ook door West Zeeuwsch Vlaanderen trekken om de inwoners in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorwerpen van het Koninklijk huisarchief. Deze tentoon stelling zal standplaats kiezen te Breskens op 20 en 21 Juni, te Oost burg op 22 en 23 Juni, Sluis 24 Juni en Aardenburg 25 Juni. Chr. U.L.O.-school te Wissekerke Maandagmiddag om twee uur zal de raad van Wissekerke in openbare vergadering bijeenkomen. Op de agenda staan onder meer voorstellen tot benoeming van een lid van het burgerlijk armbestuur, tot herstel van de motorspuit te Kamperland en de aankoop van een trekker-man- schappenwagen, tot aankoop van een grasmaaimachine en tot het beschik- baarstellen van gelden voor stichting van een nieuw schoolgebouw voor Chr. U.L.O. Nieuw ziekenfondskantoor aanbesteed. Vrijdagmiddag werd te Vlissingen door architect W. Messer aanbesteed het bouwen van een nieuw kantoor gebouw aan de Anthony van der Woordstraat voor het Ziekenfonds Walcheren. Ingeschreven werd als volgt: J. G. de Muynck en F. J. Petri, Vlissingen, f 57.643; A. Blankenburgh, Nieuwdorp, f 59.1n0; W. F. Christiaan- sen, Vlissingen, f 60.400; J. N. D. Bijl en Zn., Vlissingen, f 60.975; J. F. Hop mans, Goes, f 60.343; L. W. Goedbloed, Vlissingen, f 61,250; J. F. Berting, Vlis singen, f 63.500; Aann.-bedrijf V. Loon. Vlissingen, f 64.200; J. M. Goedemondt. Vlissingen, f 64.700; N.V. Heykamp, Amsterdam, f 66.000; J. A. Letzer, Vlis singen, f 66.400; L. v. d. Klippe en J. la Gasse, Vlissingen, f 66.500. De raming bedroeg f 71.738, de gun ning werd aangehouden. Naar wij vernemen ligt het in "2 bedoeling, dat het nieuwe gebouw vol gend jaar in gebruik wordt gesteld tegelijk met de viering va het veer tig-jarig bestaan van het fonds. half één werd de buitensluis te Vlis singen gepasseerd, op weg naar de binnenhaven. Tegen half drie kon de caisson, welke een lengte heeft van 60 meter en een diepte en breedte van 18,90 meter, worden afgemeerd. Het werk ten dienste van het dijk herstel is hiermee echter nog met voltooid. Op het ogenblik worden te keningen gemaakt en als deze gereed zijn, zal het zeven en een half milli- oen kilogram wegende gevaarte wor den omgebouwd door het personeel van de aannemerscombinatie Ver stoep, om straks bij het dichten van het dijkgat zo doelmatig mogelijk te worden gebruikt. Het gangboord van anderhalve meter moet worden bijge werkt, zodat een hechte aansluiting met de wal kan worden verkregen, teneinde het water op de meest dras tische wijze uit de Kruiningerpolder te weren. In Engeland begon de tocht, in Vlissingen wordt de caisson voor zijn bestemming voorbereid en spoedig zal een Engelse caisson het Holland se polderland bij Kruiningen tegen het water gaan beschermen Ouderpaar jeugdherberg te Axel. Tot vader en moeder van de jeugd herberg „Bleije Haghe" te Axel, zijn benoemd de heer J. M, de Groot en echtgenote uit Goes, als opvolgers van de heer en mevrouw Van der Ree. De heer De Groot was te Goes o.m, werkzaam in het comité „Jon ge Kerk". Ook Zaaizaadhandelafen wensen integrale schadevergoeding. Te Axel vergaderde Vrijdag in hotel Faas de Vereniging van Zeeuwse Zaai zaad- en Pootgoedhandelaren onder voorzitterschap van de heer J. Bal kenende, die in zijn voorwoord kon mededelen, dat de vereniging geen leden telde, die behoorden tot de slachtoffers van de ramp op de le Fe bruari. Nadat gerapporteerd was over een aan de Tweede Kamer uitgebracht re quest inzake de behandeling van de watersnoodschade, gint men over tot het benoemen van een financiële com missie, de verkiezing van d sectie-be sturen en van het dagelijks bestuur. De heer A. Constandse, adj .-direc teur van de N.A.K., sprat" vervolgens over de nieuwe keurings- en plombe- ringsregeling, waarna de rondvraag volgde. In het aan de Tweede Kamer ge zonden request is aangedrongen op in tegrale schadevergoeding. In het dagelijks bestuur werden her kozen de heren J. Balkenende, voor zitter, C. J. de Jongh, secretaris en als lid de heer Jac. den Hamer. Schelpen zaaien voor de oestercultuur Het bestuur der Visserijen op de Zeeuwse Stromen heeft ook dit jaar weer voor de broedval vergunningen verleend om mosselschelpen te zaaien op de oesterpercelen, zulks echter on der voorwaarde dat dit niet Vóór 20 Juni cn niet na 1 September 1953 zal geschieden. Verder zullen alle uitge zaaide schelpen weer moeten worden opgevist vóór 1 November 1954 en zal het sorteren grondig moeten ge schieden teneinde te voorkomen, dat er slippers worden teruggezaaid. Al gemeen is men van oordeel dat er dit seizoen minder schelpen zullen wor den uitgezaaid dan in voorgaande ja ren. Jubileum vereniging „Ziekenhuisverpleging" Ter herdenking van het feit, dat de vereniging „Ziekenhuisverpleging op Walcheren" te Middelburg op 23 Ju ni 1928 werd opgericht, wordt op Za terdag 20 Juni in Hotel „De Burg" te Middelburg in de middaguren een bij eenkomst belegd voor allen, die di- direct bij het werk van de vereniging- betrokken zijn. Na deze samenkomst wordt een receotie gehouden. Matroos uit Groningen te Vlissingen overleden. Toen dezer dagen de Groningse kustvaarder „Martha" op weg van Antwerpen naar Engeland, Vlissingen passeerde, kwam men tot de ontdek king, dat een 19-jarige matroos uit Groningen bewusteloos op bed lag. Een dokter liet hem overbrengen naar het St. Joseph-ziekenhuis te Vlissingen, maar by aankomst aldaar bleek hij reeds te zijn overleden. Als doodsoorzaak werd een hersenbloe ding vastgesteld. MIDDELBURG. Vanuaag Electro-bioscoop: „Het leven is geen lolletje' met Laurel en Har dy. (alle leeftijden). 3.30 uur: „24 uur in een vrouwenleven" met Merle Oberon en Leo Genn, (14 jaar), 7 en 9.15 uur: Schouwburg-bioscoop: „Het testament van dr. Mabuse" met Otto Wernicke en Rudolf Klein-Rogge, (18 jaar), 8 uur. Morgen Electro-bioscoop: „Het leven is geen lolletje" met Laurel en Har dy. (alle leeftijden), 3.30 uur; .,24 uur in een vrouwenleven" met Merle Oberon en Leo Genn. (14 jaar), 7 en 9.15 uur: Schouwburg-bioscoop: „Het testament van dr. Mabuse" met Otto Wernicke en Rudolf Klein-Rogge, (18 jaar), 2.30 en 8 uur. VLISSINGEN. Vandaag Alhambra: „Anna", (14 jaar), 7 en 9 uur, Luxor: „De halfbloed", (14 jaar), 7 en 9 iur; Cosy Corner: duo Abels—van E:k, 811.30 en 12 4 uur; Concertgebouw: cabare' vond Speeltuin Oude Stad, 8 uur; Opening Speeltuin Oude Stad, 3 uur. Morgen Alhambra: als vandaag, 3, 7 en 9 uur; Luxor: als vandaag. 3. 7 en 9 uur; Cosy Corner: als vandaag. 36 en 8—11.30 uur; Strandhotel: piano- en claviolinemuziek, 36 en vanaf 7 uur. GOES. Vandaag Grand: „Anna", (14 jaar), 7 en 9 uur. Morgen Grand: als vandaag, 3, 7 en 9 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 2