PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Eisenhower zegt verdrag toe aan Zuid-Korea burgemeester van Heinkenszand feestelijk ingehaald BILT NOG NEDERLANDSE KANS BIJ VESTIGING ATOOMCENTRUM WORDT NATIONALE RESERVE TEN ACHTER GESTELD 196e Jaargang-No. 132 Dagblad uitgave van de firma Provinciale Zeeuwse Courant. Directie F. van de Velde en F. B. den Boer. Adjunct W. de Pagter. Hoofdred.: G. Ballmtijn, Pl.-verv.: W. Leertouwer en H. A. Bosshardt. ABONNEMENTSPRIJS 44 cent per week, f 5,45 p. kw„ fr. p. p. f 5.70 per kw. Losse nummers 10 cent. WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE GOESSE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Maandag 8 Juni 1953 ADVERTENTIEPRIJS 22 ct. per mm. Minimum p. advertentie t 3.-. Ing. mededelingen driemaal tarief. Kleine advertenties (max. 8 regels) van 1—5 regels 1.—. Iedere regel meer 20 cent. „Brieven of adres Bureau van dit Blad" 25 cent meer. Giro nr. 359300 P.Z.C.. Middelburg. Bur. Vlissingen. Walstr. 58—60, telef. 2355 4 lijnen (b.g 1 of 2160; Middelburg. Markt 51, telef. 3841; Goes, Lange Vorststraat telef. 2475 (b.g.g. 2228); Oostburg. Finlandstraat 2, telef. 16; Terneuzen, Brouwerijstr. 2; Zierikzee, N. Bogerdstr.^ieO^teleL^S. ONDUIDELIJKE SITUATIE IN SEOEL. Wapenstilstand wordt thans elk ogenblik verwacht Hooggeplaatste kringen in Zuid-Korea liielden het Zondag voor mogeliju, dat binnen 24 uur een wapenstilstandsovereenkomst zou worden bereikt. Na de bestandsonderhandelaars hebben Zondag de stafofficieren twee uur vergaderd. Maandagmorgen zouden zij twee uur voor de bestandsonderhan delaars bijeenkwamen, voortgaan met hun besprekingen. Aan deze optimistische berichten werd Zaterdag en Zondag wel een deel van de waarde ontnomen door de tegenstrijdige verklaringen van president Syngman Rhee te Seoel. Zoals men weet heeft president Syngman Rhee aan president Eisenho wer voorstellen gedaan, welke onder meer inhielden een weigering van de Noordkoreaanse gevangenen onder toezicht van een commissie te brengen, waarin India, Polen enz. zitting zonden hebben. President Eisenhower heeft Zondag door generaal Mark Clark een schriftelijk antwoord op deze voorstellen laten overhandigen aan Syngman Rhee. In dit antwoord beloofde Eisenho wer, aldus Zuidkoreaanse kringen, dat met Zuid-Korea overleg zou wor den gepleegd voor en gedurende een politieke conferentie na een bestand. Hij beloofde te zullen onderhandelen over een verdrag van dezelfde aard als bestaande verdragen tussen de Ver. Staten en de Philippijnen en Australië en Nieuw-Zeeland. Ook beloofde de Amerikaanse pre sident, behoudens goedkeuring door het Congres, voortzetting van de Amerikaanse economische hulp. Het zou niet gerechtvaardigd zijn de oor log, met alle ellende die hij veroor zaakt, voort te zetten in de hoop door geweld de hereniging van Korea te hereiken, zo verklaarde Eisenhower. President Eisenhower schrijft dan: „Het is mijn diepgewortelde overtui ging dat het, onder de gegeven om standigheden, noodzakelijk is dat de Verenigde Naties en de Zuidkoréaan- se republiek een wapenstilstand aan vaarden". Afwijzend De reacties op deze brief van Eisen hower waren in Seoel afwijzend. Vice- premier Pjoen Joeng Tai zeide, dat de Zuidkoreaanse regering het ant woord niet bevredigend acht. Men acht een wapenstilstand op dit mo ment oneervol. In Zuidkoreaanse regeringskringen verklaarde men, da.t Syngman Rhee fevraagd heeft om een bijstandsver- rag met de Verenigde Staten vóór dat een bestand gesloten zou worden. Ook vond men het een bezwaar, dat in de verdragen, die Amerika met Amerikanen belemmeren handel met Rood-China. Een subcommissie van onderzoek uit de Amerikaanse senaat heeft Za terdag een lijst met namen van 162 schepen gepubliceerd, die in het tijd vak van 29 December 1952 tot 30 April 1953 handel op communistisch China zouden hebben gedreven. Op de lijst komen de namen van twee Nederlandse schepen voor, na melijk de „Meerkerk" en „Hoog kerk". Deze beide schepen zouden in genoemd tijdvak samen vier reizen naar communistische havens hebben ondernomen. Verder komen op de lijst de namen van 100 Britse schepen voor. De Ver. Staten hebben nieuwe maatregelen afgekondigd om de han del op communistisch China te belem meren. In de toekomst zal aan bui tenlandse schepen en vliegtuigen, die Chinese havens of vliegveldën aan doen, in feite worden verboden in de Ver. Staten of de Amerikaanse bezit tingen brandstof of voorraden in te nemen. A.V.R.O.-leden vragen openbare opheldering- Voorzitter De Clercq andermaal aangevallen. Openbare opheldering, zo luidt, sa mengevat, het verlangen, dat uit een bewogen gewestelijke vergadering van ongeveer 150 A.V.R.O.-leden Za terdagmiddag in het Kon. Instituut voor de Tropen te Amsterdam tot uiting is gebracht. De voorzitter van het algemeen be stuur, de heer G. de Clercq, ging an dermaal uitvoering in op de kwestie- Vogt. „Zou de ophef, die nu wordt gemaakt rondom dezelfde heer Vogt, die eerst als collaborateur werd uit gekreten, niet tegen de A.V.R.O. zijn gericht?" ,zo vroeg hij. „Onze tegen standers zullen pas juichen als wij naar de bliksem gaan". Uit de vergadering werd aange drongen op benoeming van een neu trale commissie, die de wederzijdse beschuldigingen kan onderzoeken. Deze wens zal officieel aan het be stuur worden overgebracht. De heer De Clercq deelde mede, dat een com missie van juridische specialisten nagaat, aan welke eisen de statuten van een vereniging als de A.V.R.O. moeten voldoen. De secretaris van het actie-comité ten gunste van de heer Vogt beschul digde het bestuur van allerlei finan ciële fouten. Blijkens notulen zou de heer De Clerco de vereniging f 35.000 hebben gekost. Spreker eiste, dat hij dit geld terugstort en aftreedt (ap plaus). De heer De Clercq weerlegde deze beschuldigingen. Australië enz. sloot niets staat over aanwezigheid van Amerikaanse sti-ijdkrachten, die men liever in Ko rea zou willen houden. Verwarrend. In verband met de verwarring, die ontstaan is door tegenstrijdige ver klaringen van Syngman Rhee ver klaarde men Zaterdag te Seoel, dat de president uiteindelijk zijn stand punt heeft bepaald en dat hij het be stand niet zal tekenen als aan de voorwaarden, die hij aan Eisenhower stelde o.m. ten aanzien van de krijgs gevangenen, niet wordt voldaan. Volgens gezaghebbende Zuidkore aanse kringen is Rhee van plan na ondertekening van een bestand zich te verzetten tegen aan wal gaan van Indiase troepen voor toezicht op krijgsgevangenen, voorts Zuidkore aanse wachten van gevangenenkam pen op te dragen niet-communisti- sche Noordkoreaanse gevangenen vrij te laten en zijn troepen bevel te ge ven op te trekken, als Chinese en V. N.-troepen het land hebben verlaten. Een der Zuidkoreaanse ministers sprak van een gelijktijdige aanval, die Tsjang Kai Sjek's nationalistische troepen van Formosa uit op het Chi nese vasteland zouden moeten doen als de Zuidkoreanen oprukten in Noord-Korea. Verkiezingen in Italië. Zondag vingen in Italië parlements verkiezingen aan, die ook Maandag nog voortduren. Men verwacht een vrij grote opkomst van de kiezers, hoewel de verkiezingscampagne heel wat kalmer werd gevoerd dan enkele jaren geleden geschiedde. De Zaterdag afgesloten verkie zingscampagne heeft slechts één dode gc hst. Een gemeenteraadslid van Valverde (Sicilië), lid van de demo cratische partij, overleed aan de ge volgen van een klap in het gezicht, hem vier dagen geleden toegebracht door een politieke tegenstander. Spoedig beslissing in bromfietsvraagstuk. Bij de viering te Utrecht van het achtjarig bestaan van het Contact centrum op voorlichtingsgebied heeft de minister van verkeer en water staat, mr. J. Algera, Zaterdag mede gedeeld, dat een ontwerp met betrek king tot de status van de bromfiets thans gereed ligt om naar de Raad van State te worden gezonden. Het betreft hier een ontwerp van alge mene maatregel van bestuur, dat na goedkeuring door de Raad van Sta te in werking zal kunnen treden. De minister hield voorts een toe spraak over de internationale vraag stukken in verband met de Europese éénwording. Hij gaf de verzekering, dat de overheid alles zal doen wat in haar vermogen ligt om een gezonde ontplooiing van het internationaal vervoer op basis van gelijkwaardig heid der vervoerstakken te bevorde ren. Russisch Hoge Commissaris voor Oostenrijk. Tot hoge commissaris van Rusland in Oostenrijk is benoemd ambassa deur Iljitsjew, die tot heden in Oost- Duitsland was geplaatst. Daarmee is het toezicht op de Russische zóne in Oostenrijk onder burgerlijke leiding gekomen. Van ambtelijke zijde wordt te Wash ington verklaard, dat men geen ver andering in de Russische politiek in Oostenrijk verwacht als gevolg van de administratieve wijziging in de Russische zóne van dat land. REFERENDUM IN KANTON GENÈVE. Zwitserse vrees voor schending neutraliteit. Naar wij uit betrouwbare bron ver nemen bestaat nog altijd de mogelijk heid, dat Nederland plaats zal mogen bieden voor het atoomcentrum, waar voor aanvankelijk Genève werd uitge kozen. In Zwitserland zijn nl. bezwa ren gerezen tegen het feit, dat het atoomonderzoek ook ten dienste zou staan van militaire doeleinden. Men vreest in sommige kringen, dat hier voor de neutraliteit van Zwitserland geschonden zal worden. Aan döÈe vrees heeft een groep in woners van het kanton Genève, waar het centrum gevestigd zou worden, uiting gegeven in een petitie, welke 7000 handtekeningen droeg en aange boden is aan de kantor nale regering. Daardoor is het bestuur van bet kan ton thans verplicht een referendum over deze aangelegenheid te doen hou den. Als datum daarvoor is 28 Juni vastgesteld. Dan zal de gehele bevol king van het kanton dus kunnen uit maken of het centrum al dan niet in Genève zal worden gevestigd. De pe titie zou van communistische opzet zijn. In totaal kunnen in het kanton Genève 20.000 stemmen worden uit gebracht Indonesië en Australisch Nederlandse samenwerking. De waarnemend Hoge Commissaris van Indonesië heeft Zaterdag een be zoek gebracht aan de Nederlandse minister zonder portefeuille, mr. J. M. A. H. Luns en hem inlichtingen verzocht in verband met berichten over samenwerking tussen Australië en Nederland betreffende Nieuw-Gui- nea. Van Nederlandse zyde werd het bericht ontkend, dat er sprake zou zijn van een verdrag tussen Austra lië en Nederland op het gebied der defensie. Wel wordt, aldus minister Luns, deze samenwerking gezocht op het gebied van de ontwikkeling van land en volk van Nieuw-Guinea en voor wat betreft de technische sa menwerking op bestuurlijk niveau. Spreekt de bevolking zich uit tegen vestiging van het centrum in Genève, dan zouden de elf Europese landen, die deel uitmaken van het centrum, we derom een vestigingsplaats moeten zoeken. Drs J. H. Bannier, voorzitter van de Europese raad voor het kernphysisch onderzoek, acht echter de kans, dat het kanton Genève zal besluiten het cen trum niet te huisvesten, uitermate ge ring. Bovendien legde hij er de nadruk op, dat militaire be'-mgen in het ge heel geen rol spelen bij de vestiging van het atoomcentrum. In beslag genomen bus verdween. Ir» Rotterdam weer achterhaald. Zoals wij Zaterdag meldden, liet een Haagse hotelhouder een Duitse autobus in beslag nemen, omdat het reisbureau te Dusseldorf. waarvoor deze bus reed, geweigerd had hem schadeloos te stellen, toen bij een vo rige gelegenheid een aantal Duitse toeristen net hotel verliet omdat de bedden vochtig en het linnen onfris was .Ditmaal werden met de bus 29 Duitsers vervoerd, die een tocht langs Nederlandse musea maakten. De ho telhouder eiste betaling van f 400. Zaterdagmorgen was de bus ver dwenen: de chauffeur had het reis gezelschap naar Rotterdam gebracht, waar het museum Boymans werd be zichtigd. Inmiddels was bij de Rot terdamse politie het verzoek ontvan gen naar de bus uit te kijken en het was voor de radio-surveillance-briga de niet zo moeilijk het voertuig op te sporen. De bus werd naar het Rot terdams hoofdbureau van politie ge bracht en later onder geleide naar Den Haag teruggevoerd. Zaterdagmiddag werd via het Duit se consulaat onder protest het be drag van f 400 betaald, waarna het voertuig zijn weg mocht vervolgen. Het geld is in bewaring gegeven bij een advocaat, totdat is uitgemaakt of de hotelhouder er werkelijk recht op heeft. De Nederlandse bloemenkwekers ne men met een bloemententoonstelling deel aan de feestelijkheden van de kroning van Koningin Elisabeth II van Engeland. Deze tentoonstelling, waar meer dan 12.000 Nederlandse bloemen zijn ie zien, wordt gehouden in het Victoria en Albert Museum te Londen. De Nederlandse am bassadeur in Lon den, Mr. D. U. Stikker, heeft de expo sitie, die tot. 15 Juni zal zijn geopend, officieel opengesteld voor het publiek. Van links naar rechts: Mr. Stikker, zijn echtgenote, en Sir Leigh Ashton, de directeur van het Museum. W.-Europees televisienet binnenkort een feit. Nog dit najaar zal het West-Euro- pese televisienet, dat voor de uitzen dingen uit Engeland op zulk een bij zonder verrassende wijze heeft ge- functionneerd, grotendeels een defi nitieve vorm aannemen. Zodra België een aanvang maakt met televisie-uit zendingen (eind September), zullen de Nederlandse toestelbezitters naast de eigen programma's ook die van Brussel-Vlaams, Brussel-Waals en de Franse programma's kunnen zien en beluisteren. Voor dit doel wordt een definitieve verbinding tot stand ge bracht. Technisch zijn er geen bezwa ren om ook de Duitse programma's binnen het bereik van de Nederland se kykers te brengen, terwijl er ge gronde verwachtingen bestaan, dat de verbinding met Engeland perma nent zal kunnen worden. Sanering Amsterdams taxibedrijf nodig. Drie der vijf Amsterdamse taxibe drijven hebben wethouder B. C. Franke voorstellen gedaan voor een sanering van het Amsterdamse taxi bedrijf, welke hoog nodig is. In een tijdsverloop van drie jaar zouden 200 van de 610 taxi's en 400 van de 1200 chauffeurs moeten afvloeien. De sug gesties moeten beschouwd worden als een laatste poging om een oplossing voor de dreigende moeilijkheden te vinden. Bescherming Burger bevolking kreeg meer steun. Tijdens een bijeenkomst te Gronin gen 'van de provinciale commissie van het instituut „Steun Wettig Gezag" ter gelegenheid van het vijfjarig be staan van dit instituut, heeft de heer P. Scholten, hoofdbestuurslid van het instituut „Steun Wettig Gezag" ge wezen op de controverse, welke er be staat tussen dit instituut en de stich ting „Bescherming Bevolking". Hy constateerde een vry onduidelijk be. leid van de regering ten opzichte van het instituut. De stichting „Bescherming Bevol king" krijgt jaarlijks een subsidie van een en een kwart millioen, terwijl het instituut „Steun Wettig Gezag" haar talrijke onkosten moet bestrijden uit een jaarlijkse subsidie van 300.000. Op organisatorisch gebied is „Be scherming Bevolking" volgens dé" heer Scholten ook bevoordeeld ten op zichte van het instituut „Steun Wet tig Gezag". Intussen, aldus de heer Scholten, zijn de door het instituut Door schot hagel uit eigen geweer gedood. Tijdens een jachtpartij te Doorn is Zaterdag de tandarts J. H. Lunshof uit Amerongen door een schot hagel uit zijn eigen jachtgeweer in de buik getroffen en kort daarna overleden. Op verzoek van een landbouwer was de heer Lunshof met een kennis op jacht om konijnen te schieten. Op het ogenblik, dat een konijn in de nabij heid van de tandarts werd gezien, nam deze zijn jachtgeweer om met de kolf het dier te doden. Het ge weer brak doormidden en op hetzelf de moment drong een schot hagel in de buik van de heer Lunshof. 6 JUNI: D(ERCKX)-DAY. Vliegbasis Woensdrecht verscheen met formatie boven feestelijk dorp De nieuwe burgemeester van Heinkenszand is Zaterdagmiddag door zijn gemeentenaren op feestelijke wyze ingehaald met muziek, bloemen, ere poorten, volksspelen, zanghulde en een défilé, terwijl de oud-collega's van de nieuwe burgervader, officieren van de vliegbasis Woensdrecht, zich ook niet onbetuigd lieten: nauwelijks was de officiële installatiezitting van de raad geëindigd of een formatie vliegtuigen scheerde met ronkende motoren over het feestende dorp. Een ongewone felicitatie! Overigens ontbrak het niet aan gelukwensen, want vele sprekers feliciteerden de heer H. J. J. Derckx en zijn echtgenote met zyn benoemingen Heinkenszand met zijn jonge burgemeester! Omstreeks kwart voor één werden de heer en mevrouw Derckx aan de grens van de gemeente ontvangen door een comité van ontvangst, na mens welk de voorzitter, dokter P. Staverman, enkele begroetingswoor den sprak. Adje Spelier en Selma Staverman beiden in Zeeuwse dracht boden mevrouw Derckx bloemen aan. Bidault aanvaardt opdracht Georges Bidault, minister van bui tenlandse zaken in de aftredende Franse regering, heeft Zaterdagoch tend het verzoek van president Auri- ol aanvaard om te trachten een nieu we regering te vormen- Bidault, een volksrepublikein (R. K-) is de vijfde eandidsat voor het premierschap tijdens de huidige Franse kabinetscrisis. Hij zal Woens dag a.s. voor de Franse Nationale Vergadering verschijnen. Evenals twee zijner niet geslaagde voorgangers, wil hij speciale vol machten verzoeken ter oplossing van de moeilijkheden op economisch en fi nancieel gebied. Men geeft Bidault meer kans dan zijn voorgangers. In de raadszaal waren tal van ge nodigden bijeen, toen om 1 uur de in stallatiezitting een aanvang nam. Wethouder C. Nijsse Gzn. opende de raadsvergadering, waarna de heer J. J. Meulendijk, gemeentesecretaris, het benoemingsbesluit voorlas. Wet houder Nijsse sprak daarop de nieu we burgemeester toe en wees er op, dat deze waarschijnlijk wel eens over Heinkenszand had gevlogen. „Maar toen lag het dorp als een gesloten boek onaer U. Dat boek willen wij thans voor U openslaan". De heer Nijsse hoopte, dat het de nieuwe bur gemeester gegeven zou zijn om zijn gemeente in liefde en verdraagzaam heid te dienen. Voor enkele punten vroeg hij speciale aandacht, zoals wo ningbouw, woningverbetering, sociale verzorging en burgerlijke bescher ming. Nadat wethouder Nijsse de voorzittershamer had overgedragen met de belofte dat de raadsleden burgemeester Derckx gaarne hun steun toezegden, hing hij hem de ambtsketen om. Als oudste raadslid sprak vervol gens de heer A. Simonse Bz., die eveneens de medewerking van de raad beloofde en voorts de hoop uit sprak, dat de nieuwe burgemeester de kleuren van Heinkenszand even goed zou verdedigen als hij de Neder landse kleuren had verdedigd op het internationale hockeyveld. Nadat ge meentesecretaris J. J- Meulendijk namens het gemeentepersoneel had gesproken, hield de nieuwe burge meester een korte rede, waarin hij dank bracht aan H. M- de Koningin en haar raadgevers voor zijn benoe ming. Spreker knoopte aan bij de woorden van wethouder Nijsse: „In derdaad heb ik een duizend uren bo ven dit land gevlogen, maar de men sen ken ik nog niet". Hij hoopte ech ter dat dit spoedig zou gebeuren en dat Heinkenszand in hem die burge meester zou aantreffen, die men hier graag wilde. VELE SPREKERS Na de officiële zitting, voerden nog vele sprekers het woord. Als eerste pastoor J. L. C. Witkam, die op hu moristische wijze de veelzijdigheid van de nieuwe burgemeester schetste. „Die veelzijdigheid komt U goed van pas, want als hoofd van de gemeente moet U overal uw neus in steken". Dr. A. F. J. Klijn, Ned. Herv. pre dikant, vroeg aandacht voor alle ge zindten: „Wellicht is dit overbodig", zo zeide spreker, „want uw vorige beroep heeft U een brede blik gege ven. U kon zelfs over de hoogste mu ren heenkijken". Speciale belangstel ling vroe» dr. Klijn voor de jeugd. „Ik hoop, dat uw liefde voor de sport U ook de list zal weten te geven om hier een goed sportveld te krijgen"- (Vervolg op pag. 2) „Steun Wettig Gezag" bereikte re sultaten niet onbevredigend. Er wer den 900 plaatselijke commissies inge steld met in totaal 9000 leden. Voor de Nationale Reserve kwamen onge veer 34.000 aanmeldingen binnen, waarvan thans 11.000 personen oefe nen. De reserve rijks- en gemeentepo litie tellen elk ongeveer 5000 vrijwil ligers, terwijl de reserve grensbewa king uit circa 6500 manschappen be staat. Het nog jonge corps lucht wachtdienst tenslotte kan rekenen op 6000 vrijwilligers, waaronder reeds 1800geoefenden. Daarmee is het streefgetal echter nog steeds niet be reikt. Vuistgevecht in Perzische Tweede Kamer. Het kwam Zondag in de Perzische Tweede Kamer, bij ccn hervatting der bespreking van het door de regering ingediende wetsontwerp, strekkende tot beknotting van de macht van de Sjah, tot een handgemeen tussen vier aanhangers van premier Mossadek en evenveel leden der oppositie. De strijd werd met de vuist uitgevochten. Aan beide zijden werd een afgevaardigde zwaar aan het hoofd gewond. De waarnemend voorzitter der Ka mer, Ahmad Razavi, poogde, terwijl hij van beide partijen in de kamer be ledigende uitroepen kreeg te verwer ken, vergeefs de orde te handhaven. Dat zijn wij. Nouvelles de Hollande", het informatiebulletin van de Nederlandse ambassade in Pa rijs, schreef enige tijd geleden een prijsvraag uit, teneinde de kennis van de lezers omtrent ons land te toetsen. Ondermeer werd een definitie van Neder land gevraagd. De meeste le zers vonden de volgende inzen ding de beste: „Nederland, volmaakt in het huishouden, overal op lettend en houdend van in de puntjes gedaan werk- Zeer toegewijd aan de kunsten, aan de schil derkunst in het bijzonder en belangstellend in alle mogelij ke vormen van cultuur (toneel, literatuur, medische weten schap, enz.). Door buitenlan ders geliefd om zijn gratie, zijn schoonheid, zijn buitengewone charme, de volmaakte verzor ging van zijn woningen en ook om zijn vriendelijkheid en be hulpzaamheid. Bewonderd om zijn uitstekende karaktereigen schappen. zijn moed en zijn vol harding". Westduits protest Tegen uitlevering van De Jonge. Het hoofd van het Westduitse mi nisterie van buitenlandse zaken, prof. Hallstein, heeft schriftelijk by de Britse Hoge Commissie geprotesteerd tegen de uitlevering op Brits bevel van de Nederlandse oorlogsmisdadi- fe" De Jonge, die, zoals bekend, uit e gevangenis te Breda ontsnapte. De Britse Hoge Commissaris zal deze brief binnenkort beantwoorden. DE VERWACHT: MIXDER ZON. Half tot zwaar bewolkt met voor namelijk in het Zuiden en het Oosten van het land enkele verspreide regen- of onweersbuien. Overwegend matige Noordoostelijke tot Noordelijke wind. Ongeveer dezelfde temperaturen als gisteren. ZOX EN MAAN. 9 Juni. Zon: Op 4.18. Onder 21.00. Maan: Op 2.16. Onder 19.12.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 1