PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Foster Dulles verwacht weinig van conferentie met Russen Sporen van beverratten ontdekt in Hoedekenskerke en Breskens BILT Kantlijn Vandaag WAS MEN VAN PLAN PRESIDENT S0EKARN0 TE ONTVOEREN BEROEP OP PARTIJEN STRIJD IN KOREA TE STAKEN 196e Jaargang-No. 120 Dagblad uitgave van de Onna Provinciale Zeeuwse Courant. Directie F van de Velde en F. B. den Boer Adj W de Pagter. Hoofdred.; G Ballintyn. PI verv.s W. Leertouwer en H A Bosshardt. ABONNEMENTSPRIJS 44 ct per week, f 5.45 p. kW., fr. p. p. t 5.70 per kw. Losse nummers 10 cent WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESSE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Zaterdag 23 Mei 1953 ADVERTENTIEPRIJS 22 ct per mm Minimum p advertentie 3.-. Ing. mededelingen dnemaai tarief. Kleine advertenties imax 8 regels) van 1—5 regels t 1.— Iedere regel meer 20 cent „Brieven of adres Bureau van dit Blad 25 cent meer. Giro nr 359300 P.Z.C.. Middelburg Bur Vllssingen. Walstr 58—60. telef. 2355 4 lijnen <b.g.g 2861 of 2160). Middelburg. Markt 51. telef 3841; Goes, Lange Vorststraat 63. telef 2475 (b.g.g 2228); Oostburg. Finiandstraat 2. telef 16; Terneuren Br. uwerijstr 2; Zierikzee. N Bogerdstr C IS'J teiel 26 VERKLARINGEN NA BEZOEK AAN INDIA In Midden-Oosten zou regionale defensie organisatie moeten komen Foster Dulles, de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, ver wacht geen belangrijke resultaten van een conferentie met deelneming van de Sowjet-Unie, zo lang Rusland steun blijft geven aan de oorlogen in Ko rea en Indo-Cbina en weigert zijn bezetting uit Oostenrijk terug te trekken- De minister verklaarde dit tot besluit van zijn bezoek aan India en zei voorts o.m., dat er een regionale verdedigingsorganisatie in het Midden oosten zou moeten komen, daar elk land afzonderlijk onmogelijk een eigen defensie zou kunnen bekostigen. Dulles waarschuwde, dat het communis me zich van het extreme nationalisme bediende om de banden van landen met het Westen te verbreken en deze landen daarna met de Sowjet-Unie „samen te smelten". Op desbetreffende vragen ant woordde hij, dat hij India niet neu traal achtte waar het de keus betrof tussen democratie en totalitarisme. Op de vraag „zijn de Amerikanen bevreesd voor het communisme en zijn de Indiërs, die toch zo veel zwak- Ach, waar is de tijd gebleven, dat geheel Nederland in vuur en vlam stond als er gemeente raadsverkiezingen werden gehouden? Waar is de tijd, dat de kiezers nog wilden weten, precies wilden weten, wat zij aan hun candidaten voor vlees in de kuip hadden? Het was toen practisch uitgeslo ten, dat iemand m de raad kwam, zonder dat hij zich persoonlijk aan zijn kiezers had laten horen. En bij da.t laten horen kon het onwaar schijnlijk scherp toegaan. Men nam geen blad voor de mond, integendeel, men ging elkaar te lijf, verbeten, manmoedig, vechtend tot de laatste ademtocht voor de stemmen der kie zers De fut is er uit. De belangstelling voor politiek is zo gering geworden, dat men zich zelfs bij verkiezingen voor een gemeenöeraad niet meer druk maakt. Als er geen stemplicht was, zou waarschijnlijk driekwart van de kiezers thuisblijven. Nu stemt men omdat men het geharre war over niet stemmen en de mo gelijke boete achteraf niet wenst Niet de kiezers maken uit, wie in de gemeenteraden zullen komen. De politieke partijen doen het en slechts een zeer gering percentage der kiezers is lid van een party. Men stemt eenvoudig op de party, voor welke men een meer of minder duideiyke voorkeur heeft. De par tyen zullen het wel goed doen Aldus vele kiezers. Zelfs de partybladen verliezen zich in bykomstigheden. Zg laten wat duideiyker hun politieke standpunt blijken, dan gewoonlglc. Dat is alles. En zg verdiepen zich voor de rest in dingen, die de kie zers ook al weer nauwelgks belang inboezemen. Na de jongste verkiezingsover winning van verleden jaar, toen het om de zetelverdeling in de Tweede Kamer ging, heeft bijvoorbeeld de P. v.d.A. bijzondere belangstelling voor de totaalcgfers, die bg deze raadsver kiezingen uit de bus zullen komen. De vraag is daarbg natuurlgk, of de doorbraak wederom verder voortge schreden is, dan in 1952. Winst voor de P.v.d.A. in de gemeenteraden zal door deze party beschouwd worden als landelijke winst en haar sterken in het handhaven van haar koers. In het anti-revolutionnaire kamp vindt men deze opvatting een scher pe critiek waard. Want, zegt men, bg de raadsverkiezingen gaat het om heel andere dingen, aan bg de Kamerverkiezingen en helemaal ver keerd is het om meningsverschillen in de nationale politiek uit te willen vechten bij raadsverkiezingen. En aan deze twee standpunten er gert men zich dan weer in het r.k. kamp. j ant daar is men het volkomen met de a.r. eens, dat het by de raadsverkiezingen om plaatselgke dingen gaat, maar met de P.v.d.A., dat de totaaluitslag toch wel èen graadmeter is voor de ont wikkeling van de politieke verhou dingen in Nederland. Men geeft dat toe, maar men vindt het niet prettig en vreest, dat weder om rooms-katholieken zich om persoonlijke of opportunistische re denen van de K.V.P. af zullen wen den. Vandaar dat de K.V.P.-pers ageert tegen stille socialisatie, gelei de loonpolitiek, nivellering en col lectivisering, zoals zg de P.v.d.A.- politiek betitelt. W' Merkwaardig contrastVroe ger zou men zich vermoedelgk in Amsterdam druk hebben gemaakt om de tunnel, in Rotter dam om een vliegveld, in kleinere plaatsen om kleinere dingen, die echter in de gemeenten zelf van de grootste betekenis zouden zgn. Zwembaden en sportparken zou den de inzet kunnen zgn van een hevige strgd, evenzeer als demping van grachten en havens, of aanleg van nieuwe straten en wegen. Men zou begrotingen uiteen kunnen gaan rafelen, ja zelfs voor particuliere rekenkamer kunnen gaan spelen... Dat zou leven in de brouwerg ge bracht hebben! Maar de fut is er uit. De kiezers zullen stemmen. En een groot deel van die kiezers zal zeggen: Daar zijn we voorlopig weer mee klaar... ker zgn, dat niet?" luidde het ant woord: „Wij vertrouwen volledig op onze kracht en macht. Wg twgfelen er niet aan, dat, indien de Sowjet-, Unie en de communistische landen een totale oorlog zouden beginnen, het einde him totale vernietiging zou betekenen. De zaak, waarover wg ernstig bezorgd zgn, is het feit, dat er gevaren voor de vrede bestaan, een mogelgkheid tot een oorlog, die onvoorstelbare ellende en vernieti ging zou kunnen brengen". In politieke kringen te Nieuw Delhi is men van mening dat met het be zoek van Dulles aan Nieuw Delhi en zyn besprekingen met premier Neh- roe drie doelen zij bereikt: 1. Er is een persoonlijk contact tot stand gebracht tussen beide staats lieden, die een belangrijke rol vervul len in het streven om de vrede in de wereld te vestigen. 2. Er zgn misverstanden en wan trouwen tussen beide landen uit de weg geruimd, waardoor zij de zuiver heid van elkanders motieven naar waarde kunnen schatten. 3. De besprekingen hebben de po litiek van de twee landen verduide lijkt, in het bgzoDder t.a.v. de ver spreiding van het communisme in het Verre Oosten. Nehroe zou Dulles duideiyk ge maakt hebben, dat India's belangstel ling voor China berust op eeuwen oude historische, geografische en cul turele betrekkingen en dat het aan dringen van India op erkenning van de regering van communistisch China is ingegeven door werkelijkheidszin Daarentegen zou Dulles Nehroe hebben medegedeeld, dat de V.S. gaarne een einde aan de vgandelgk- heden in Korea willen maken als er een oplossing kan worden gevonden, die verenigbaar is met de veiligheid van Zuid-Korea en de beginselen op grond waarvan de V.N. in Korea zgn opgetreden. Dulles is Vrgdag per vliegtuig uit Nieuw Delhi in Karatsji aangeko men. Naar hg zeide. was het doel van zgn komst „te luisteren en te leren". viert da Nederlandse let terkundige A. Roland Holst, aan wie in 1948 de Constantyn Huygensprys werd toegekend, zgn 65e verjaardag; MORGEN viert Groot-Brittannië Vic toria-day. Scheepsdrama in Pakistan Op de rivier de Dhelesjwari in Oost- Pakistan is Dinsdag j.L een bark met talrijke opvarenden vergaan, waardoor tenminste 30 personen om het leven zijn gekomen. Het schip brak in tweeën, nadat, volgens onbevestigde berichten, de bemanning het in hevi ge storm had verlaten. Talrijke passagiers, sommige berich ten spreken van 142 hoewel het schip slechts accommodatie had voor 80 zaten met het oog op de storm benedendeks opgesloten- Voor zover bekend konden in totaal 34 opvarenden worden ge red. Een gedeelte van het wrak is naai de kant van de rivier gesleept en on der krachtige politiebewaking ge plaatst. Het schip was eigendom van een Pakistaanse organisatie voor hulp aan vluchtelingen. Tricotfabriek Putte afgebrand. De N.V. breigoederenfabriek te Putten in Noord-Brabant, is in de vroege ochtend van Vrgdag door brand geheel vernield. Er is voor honderd duizenden guldens schade aangericht. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorge daan. Het naby de fabriek gelegen huis van een monteur heeft zware brand schade opgelopen. De bewoners wis ten zich in allerijl in veiligheid te stellen. Australische pers over infiltratie in N.-Guinea Het te Semarang verschijnende blad „Soeara Merdeka" heeft het sensa tionele verhaal, dat bg een groep per sonen in Semarang: het plan heeft be staan president Soekarno tijdens zijn bezoek aan die stad (Woensdag jJ.) te ontvoeren, op het ogenblik, dat hy omringd zou zijn door de menigte. Deze plannen zouden, aldus het blad, tevoren ter kennis van de bevoegde instanties zijn gekomen, zodat er maatregelen geomen konden worden en de ontvoerig voorkomen werd. Het zou niet in de bedoeling van de ontvoerders hebben gelegen de president kwaad te doen. Soekarno zou naar een plaats in de buurt van Salatiga gebracht worden, waar hg dan gedwongen zou worden een ver klaring te ondertekenen. „Soeara Merdeka" meldt niet, wat voor ver klaring de president zou hebben moe ten ondertekenen. In Semarang is inmiddels een groep van 8 personen aangehouden, maar er is geen zekerheid te verkrijgen, of dit verband houdt met de ontvoe ringsplannen. De Australische pers heeft haar bezorgdheid uitgesproken over de In donesische infiltratie in Nieuw-Gui- nea. Gewezen werd op het belang van Australië in dit gebied als essentiële schakel in zgn Noordelgke defensie. Het in Sydney verschijnende blad „Truth" schreef: „De onbeschaamde Indonesische landingen in Nederlands Nieuw-Gui- Trein botste op machine. Geen slachtoffers. Een electrisclie extra-trein, welke Vrijdagmorgen uit Deventer in de richting van Zwolle was vertrokken, is op 't stationsemplacement te Olst op een machine gereden, die voor het aandraaien van railsbouten wordt ge bruikt. De arbeiders, die met deze machine bezig waren, hebben tevergeefs ge tracht de machine weg te trekken Met een hevige klap reed de trein op het werktuig, dat geheel werd ver nield. Honderd meter verder kwam de trein tot stilstand. Met enige ver traging kon de extra-trein zijn weg vervolgen. Persoonlyke ongelukken hebben zich niet voorgedaan. nea leggen de nadruk op de kwets baarheid van dit gebied en van de ge bieden, die onder beheer van Austra lië staan. De Nederlanders hebben deze open- lgke poging tot infiltratie afgeslagen, maar diegenen, die het betrokken ge bied kennen, twgfelen er niet aan, dat geheime landingen op afgelegen pun. ten voortdurend doorgaan. De waar schuwing voor de regering van het gemenebest (van Australië) is dui- delgk. Onze verdediging in Noord- Australië en op Nieuw-Guinea moet krachtig zgn eh onze samenwerking met de Nederlanders bg het patrouil leren in de uitgestrekte Noordelijke kust gebieden moet volledig en on dubbelzinnig zgn" Engeland zal niet antwoorden Van welingelichte zgde te Londen is Vrgdag verklaard, dat een diep gaand onderzoek naar de juistheid van de beschuldiging, dat Britse schepen het vorig jaar Chinese com munistische troepen hebben vervoerd, „geen spoor van bewijs" heeft opge leverd. Het onderzoek werd Woens dag door het Britse ministerie van buitenlandse zaken gelast, na verkla ringen, die werden afgelegd voor de subcommissie van onderzoek van de Amerikaanse senaat, waarvan sena tor MacCartliv voorzitter is. MacCar- thy zeide, dat twee Britse schepen van een firma in Honkong in 1952 Chinese communistische troepen lungs de kust hadden vervoerd. Een woordvoerder van het Foreign Office heeft verklaard, dat Engeland niet zal antwoorden op MacCarthy's beschuldiging. Naar men meent, is hierop Donderdag door de beschul digde firma zelf een afdoend ant woord gegeven. RESOLUTIE LIGA RODE KRUISVERENIGINGEN. Voor een overeengekomen periode gedurende de wapenstilstands onderhandelingen De Liga van Rodekruisverenigingen heeft met algemene stemmen een resolutie goedgekeurd, die een beroep doet op beide partijen in Korea om de strijd voor een overeengekomen periode gedurende de wapenstilstands onderhandelingen te staken. De resolutie was gebaseerd op een Sowjetrus- sisch voorstel en een Brits amendement. Het oorspronkelijk Sowjetrussische voorstel drong er bij de oorlogvoeren den op aan, het bombarderen van ste den en dorpen na te laten. Het Brit se amendement dringt aan op het staken van alle vgandelgkheden. Het dagelijks bestuur van de Liga had eerder een resolutie van commu- Pinksterdagen met zomers Mei-weer Waar blijft de re-gen ((Van onze weerkundige medewerker). Voor het warme en zonnige weer, dat de Meimaand ons de laatste dagen brengt en, zoals zich laat aanzien, ook hier nog blijft brengen, mogen wij geen woorden genoeg hebben, wel valt er steeds te weinig regen Valt er normaal in de gehele Meimaand in Zeeland ongeveer 48 mm., tot op heden is er in Mei slechts 6 a 8 mm. gevallen. Nu zullen ook de boeren niet wensen, dat de regen, waarnaar zo wordt uitgezien, juist tijdens de Pinksterdagen moet vallen. In het Noordoosten en Oosten van ons land hebben vrij tal rijke onweersbuien de laatste dagen enige neerslag gebracht, maar in het grootste deel van Nederland blijft het te droog De kans op een ook tijdens de Pinksterdagen aanhouden van het fraaie Meiweer blijft groot. Daar opnieuw met naar Zuide lijke richting draaiende winden warme lucht wordt aangevoerd, zal de kans op buien, mogelijk met onweer, toenemen. Daarbij kan dan koelere lucht uit het Westen worden aangevoerd, maar in zijn geheel genomen, blijft de kans op vrij warm en zonnig weer groot, al willen wij voor de land- en tuinbouwers hopen, dat er 's nachts enkele buien met regen zullen over trekken. nistisch China aangenomen, die dooi de Amerikanen gesteund werd. Hier in wordt de hoop uitgesproken, dat de onderhandelende partgen in een geest van wederzijds begrip, de kwes tie van de repatriëring van krijgsge vangenen zullen oplossen op een re delijke basis en daarbg een wapen stilstand in Korea en vrede in het Verre Oosten tot stand zullen bren gen. Een derde resolutie, die zonder te genstemmen werd aangenomen, ver zoekt om de repatriëring; van ont heemde kinderen. Rijksbemiddelaars over loonkwestie bij Wilton- Het college van Rgksbemiddelaars heeft een beslissing genomen inzake de kwestie van de uitkering van ge blokkeerde gelden ten behoeve van de extra-loonuren, in verband met de uitkering van 11 pet. dividend van de werf Wilton-Feyenoord Zoals be kend, is daar deze week een korte sit-downstaking uitgebroken. De beslissing der Rgksbemiddelaars houdt in, dat de eerste 50 pet. van 't extra-uurloon zal worden uitgekeerd na negen maanden en de rest binnen twee jaar. Dit geschiedt op grond van de huidige loonpolitiek, die geen uitkering direct toelaat. De regeling geldt niet alleen voor Wilton-Feyen- oord, maar is landelijk en zal dus ook voor andere metaalbedrijven gelden. De drie vakbonden hebben besloten hun leden te adviseren zich bij de be slissing van het college van Rgksbe middelaars neer te leggen en rustig aan bet werk te blijven. Melk een cent duurder? De Algemene Vereniging voor Melkvoorziening (A.V.N-) te 's Gra- venhage heeft besloten aan de in Wes telijk Nederland gevestigde detailhan del in consumptiemelk te adviseren om ingaande 24 Mei a.s. de prijzen per liter melk en andere daarmede gelijk te stellen artikelen bij aflevering aan verbruikers met één cent per liter te verhogen. RILLANDSE MUSKUSRAT WAS VERDWAALD EX EMPLAAR Wettelijke bestrijdingsplicht ook voor deze dieren wellicht wenselijk In de afgelopen week hebben ambtenaren van de Plantenziektekundige dienst uit Goes en Wageningen een nader onderzoek ingesteld naar de vondst van de muskusrat onder Rilland. Gelukkig is hierbij vast komen te staan, dat men hier wel met een verdwaald exemplaar te doen heeft ge had. De naspeuringen in Zeeland hebben echter nog andere resultaten op geleverd, namelijk, dat in de omgeving van Hoedekenskerke en Breskens beverratten huizen. Tot dusver was er geen wettelijk voorschrift voor de bestrijding van deze Zuid. Amerikaan se knaagdieren, omdat aangenomen werd, dat zij hier niet konden overwinteren. Nu reeds enkele malen ge constateerd is, dat de beverratten onder bieten- en aardappelkuilen de win ter doorkomen, rijst de vraag of het wellicht niet wenselijk is, om ook de bestrijding van deze schadelijke dieren wettetjjk te verplichten. Bg onderzoek te Wageningen van de in Rilland gevonden muskusrat is gebleken, dat men hier met een man nelijk exemplaar te doen had. Een nadere bestudering van de situatie ter plaatse leerde echter, dat het milieu voor een langdurige vestiging daar niet geschikt is, in verband met de vegetatie welke de muskusrat als voedsel nodig heeft. Er moet daarom worden aangenomen dat het, zoals reeds werd vermoed, een verdwaald exemplaar betrof, die in de parings- tyd „op stap" is gegaan. Daar deze rat vaak een reukspoor achterlaat, waardoor andere ratten, worden aan- fetrokken, is het zeer wel mogelijk, at binnen afzienbare tijd nog een tweede exemplaar in deze omgeving zal komen opdagen. De Plantenziektekundige dienst zal daarom over enige tgd nogmaals een onderzoek instellen. Zoals destijds gemeld, kwamen er soortgelgke berichten uit Wol- phaartsdgk. Men heeft daarom ook daar de omgeving afgezocht, doch geen spoor van een muskusrat kun nen ontdekken. Bovendien is er het milieu ook ongeschikt. In Hoede kenskerke deed men dezelfde erva ringen op, doch ïn de zeedgk werden wel een aantal holen van beverratten gevonden, die ook gevaarlgk kunnen zgn. Een volwassen beveirat kan een gewicht van 6 kg. en een lengte van 1 meter hebben, tegenover een mus kusrat slechts 3 kg. en 50-60 cm. Hoewel zg hun holen, in tegenstel ling tot de muskusratten steeds bo ven het water maken, kunnen zij toch ook grote schade aan de dgken aan richten. De Plantenziektekundige- dienst zal daarom zeker trachten de ze dieren in Hoedekenskerke te van gen. Daar in deaf gelopen weken ver der een melding kwam van de water bouwkundig opzichter Priester uit Breskens, togen de deskundigen daar eveneens op onderzoek. Aan de hand van de sporen moest geconcludeerd worden, dat men daar eveneens met beverratten te maken heeft. Het zal dus zaak zijn ook daar de ontwikke ling goed in het oog te houden. heeft Donderdag de Secretaris-Gene raal van het Ministerie van O. K. en W.. Mr. E. J. Reynink, aan de 66-jarige letterkundige Mr. J. C. Bloem de P. C. Hooftprijs de staatsprijs voor let- terlcundè 1952 uitgereikt. Deze prijs verwierf Mr. J. C. Bloem voor zgn in 1951 verschenen dichtbundel „Avond". Mrr. J. C. Bloem., links, werd na de uitreiking gefeliciteerd door Mr. H. ■T. Reynink, rechts. In Rampenfonds 112,9 miOioen Tot en met Vrijdagmiddag was bj| het Nationaal Rampenfonds een be drag van 112,9 millioen gulden bin. nengekomen, hetgeen f 100.000 meer ls dan bij de vorige opgave van Don derdag. KORTE RPïDIKATlE PINKSTEREN, HET FEEST VAN GODS LIEFDE. „En de hoop maakt niet be schaamd, omdat de liefde Gods in onze harten uitgestort is door den heiligen Geestdie ons gegeven is" Het is Kerstmis geweest. Goede Vrij dag, Pasen, Hemelvaartsdag. En we zagen de liefde van God: verborgen, miskend, geen plaats voor dit kind!) uitgestoten, tóch onoverwinlijk de Heer is opgestaan. Maar dan lijkt het alsof God Zijn Liefde tot Zich terug neemt i?i de hemel. Zijn het feesten Ja, feesten, die van dit éne getuigen, dat de liefde van God op aarde onbeantwoord is geble ven, totdat op het Pinksterfeest Ddt is het Pinksterwonderdat het lied van de engelen nu door mensen meegezongen wordt, dat die heilige liefde, die hen veroordeelt, dan wordt tot een door hen beantwoorde liefde. Mensen, ook kleine en schuldige mensen worden er vol van. In en door hen werkt die goddelijke liefde zich uit in de wereld, zij doortrilt hen. het is hun leven: ,^ij werden allen vervuld met den heiligen Geest en begonnen met andere tongen te spreken, zoals de Geest het hun gaf uit te spreken". En Petrus roept op tot erkenning van die Jezus, die zij eens verwierpen. Hij is ,Meer" en „Christus", Hij IS de Liefde van God. En wanneer degenen, die het horen zich dan bekommerd afvragen: „wat moeten tcij doen", dan is het diezelfde Petrus, die zich vroeger zó uitsluitend richtte op eigen behoud, dat hy zijn Heer er voor verloochende, in wie de liefde van God nu zegevierend en vol mededogen haar weg verder gaat; dan roepz Petrus het uit:bekeert u en een ieder van u late zich dopen op de naam van Jezus Christus, tot vergemng van zonden en gij zult de gave des Heiligen Geestes ontvangen".... en hij vreest geen tegenspraak, geen vijandschap eer. ,JLn op die dag werden ongeveer drieduizend zielen toegevoegd"dat is niet hetsucces" van Petrus' predi king, dat is Gods liefde, die zoekt, nu niet meer buiten mensen om, maar door mensen heen, na alle weerstan den in henzelf te niet te hebben ge daan. Is dat een feest? Zo duidelijk wordt het nu, dat we ons op Pinksteren on voorwaardelijk moeten overgeven. Het wordt ons niet als eis gesteld. Maar het is Gods Liefde, die óns zoekt. En als het gebeurt, dat de Liefde van God ons te sterk wordt, doordat wy Hem in Jezus Christus herkennen, als de liefde van God „uitgestort" wordt in onze harten en i;t die stroom van Zijn Liefde ons verzet een einde vindt DAn is het Pinksteren en dón is het feest. Want daarin ligt ons behoud, dat wij ovenconnen worden door de Liefde van God en in verwondering en vreug de Hem liefhebben. En daarin ligt het behoud voor de wereld. Groede. M. P. STOL. DE VERWACHT: WARM WEER Warm en vrij zonnig weer. Zwak ke tot matige wind uit uiteenlopende richtingen. ZON EN SLAAN 24 Mei Zon: Op 4.32 Maan: Op 16.19 25 Mei Zon: Op 4.31 Maan: Op 17.33 Onder 20.41 Onder 2.18 Onder 20.44 Onder 2.31

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 1