ssp - (■nes Avance De wereldreis van JIMMY BROWN ENTHOUSIAST STORMVOGELS OVERROMPELDE HEERENVEEN ARNEMUIDEN II KAMPIOEN NA OVERWINNING OP V.C.K. II WEK DE GAL IN UW LEVER OP 4 PROVINCIALE ZEEUW SE COURANT MAANDAG 11 MEI 1953. DE WEDSTRIJDEN VAN DE DAG Sparta klopte Sittardia in een aantrekkelijke wedstrijd. We geloven niet, dat Heerenveen zich tevoren veel heeft bekommerd om de wedstryd togen Stormvogels, die nu toch op verrassende wijze door de IJmuidenaren werd gewonnen. Stormvogels speelde van meet af een enthousiaste party, waarin het zich door goed samenspel een overrompelend overwicht op de club van Abe veroverde. By de rust stond Stormvogels reeds met 02 voor en al maakte Abe 14 minuten na de rust een mooi doelpunt (12) ook hij kon niet verhinderen dat Angenent 10 minuten later het Friese doel nogmaals doorboorde. Wel probeerde Heerenveen hierna nog de schade te herstellen, maar daar voor bleek het te laat. Stormvogels begon meer defensief te spelen en handhaafde de S1 voorsprong tot het einde. Blauw Wit heeft het tegen Be Quick moeten afleggen na eerst een voorsprong te hebben behaald. Na tien minuten spelen passeerde de Be Quick-midvoor de Vervanger van doelman van Raalte (10), maar daarna leek het alsof de Groningers niet meer bij machte waren verder nog gevaarlijk te worden. Er werd wat over en weer getrapt, maar voor de rust vielen er geen doelpunten meer, hoewel Be Quick herhaalde malen tot voor het Blauw Wit-doel opdrong. Pas toen Blauw Wit na de rust een 21 voorsprong had behaald kwam Be Quick er weer wat beter in. Eerst werd de achterstand met een fraai doelpunt weggewerkt en het was Oldenstam die de besliss!ng for ceerde door kort voor het einde on houdbaar in te schieten (32). Het spel dat Limburgia en N.A.C. vertoonden bleef ver beneden le klas se peil, van de voorwaartsen aan bei de zijden ging weinig uit en de verde digingen kregen daardoor maar zel den moeilijkheden op te lossen. Een schot via de paal van het Limburgia- d^el bracht de stand voor de rust op 01. 25 minuten na de rust scoorde Limburgia de gelijkmaker en 3 mi nuten later gaf Cobben zijn club de leiding door een afgemeten schuiver. Ondanks vele aanvallen over en weer kwam in de stand geen verandering meer. (2—1). In een aantrekkelijke wedstrijd klopte Sparta Sittardia met 21. Na 20 minuten spelen liet Van Ede voor zjjn club 10 aantekenen, met welke stand thee werd gedronken. Nog geen 10 minuten na de rust vergrootte Sparta zijn voorsprong (20) en hoe wel Sittardia na een half uur er nog in slaagde een tegenpunt te maken, er zat voor de jongens uit Sittardia toch geen winst meer in. T.E.C. tenslotte, speelde tegen Xerxes een wedstrijd zonder veine en verloor dan ook prompt met 12. Met de rust stond TEC nog met 1— 0 aan de leiding, maar na de rust wist Xerxes, dat aardig spel te zien gaf, het tot 12 te brengen. WANDELSPORT Afstandsmars te Goes. S; okjesachtige wandeltocht. Zat.tdagmiddag maakten meer dan 350 wandelsportbeoefenaars een sprookjesachtige wandeling door de bloe:ende boomgaarden op Zuid-Beve land. Het Goese Wandelsportcomité had een pareonrs van 25 km. uitge- zet over de binnenwegen. Zo trok de stoet wandelaars, som migen in verenigingsverband, som migen individueel, door de Beveland- se dorojes, tijdens de wandeling ge nietend van de bloesempracht. Voor de jengdige deelnemers was een route sam"ngesteld van 10 en 15 km. Om half drie startte de eerste groep van het Schuttershof te Goes. Met tussenpozen van één minuut volgden de andere groepen. Het was Ideaal wandelweer en de stemming onder de deelnemers aan dit wandel sport-evenement was dan ook uitste kend. Omstreeks 8 uur ln de' avond kwa men de wandelaars te Goes aan de finish. In het Schuttershof werden, na een korte toespraak van de heer M. C. van Strien, voorzitter van het Goese wandelsportcomité, de prijzen Uitgere'kt. De eerste prijs, een beker, werd ge wonnen door „De Jonge Batavieren" uit Goes. De tweede prijs werd be haald door de Nationale Reserve te Goes, de derde prijs ging naar „Kas- porgo", Goes, terwijl de vierde prijs voor „Wandelsport Vereniging Krui- ningen" was. Voor alle deelnemers, die de tocht volbrachten, was er een medaille als herinnering aan deze geslaagde af standsmars. WIELRFNNEN Hugo Koblet winnaar in Ronde van Romandië. Na een spannendb strijd in de laat ste étappe heeft de Zwitser Hugo Koblet ae Ronde van Romandië ge wonnen met niet minder dan ruim 6 minuten voorsprong op zyn naas te concurrenten. Het eindklassement luidt: 1. Hugo Koblet (Zwitserland) 24 uur, 7 min. 46 sec.: 2. Fornara (It.) 24.13.51: 3. Bobet (Fr.) 24.14.33; 4. Schaer (Zwitserl.) 24.15.19; 5. Zam- pini (It.) 24.16.59: 6. Clerici (It.) 24.17.16; 7. Kubler (Zwitserland) 24.17.24; 8. Bartali (It.) 24.18.1. Tholen-West Brabant competitie gestart. Zondagmiddag werd de eerste rit van de Tholen-West Brabant Compe titie gehouden. Het was een oriënte- ringsrit door West Brabant over een afstand van 80 km., georganiseerd door de MAC Bergen op Zoom. De voornaamste uitslagen waren: Soloklasse: 1. K. Booms (Kruis land); 2. J. Rooms (Kruisland); 3. L. Vleeskens (Roosendaal); 4. A. Eversdijk (InterScaldes). Duoklasse; 1. Rademakers (Kruis land); 2. Scheffelaar (Bergen op Zoom); 3. Van Engelen (Roosen daal);' 4. Quaak (Eendracht); 5. Moelker (Eendracht). Autoklasse: 1. J. Wisse (Een dracht); 2. Jochems (Kruisland); 3. mej. v. d. Linde (Bergen op Zoom) 4. Bal (Fynaart); 5. Duine (Een dracht); 6. Leys (Inter-Scaldes)7. Stoutjesdijk (Eendracht)8. Remijn. se (Inter-Scaldes); 9. Tilroe (indiv.). Na afloop werdén de prijzen uitge reikt, alsmede de kampioensbekers van het seizoen 1952. Deze bekers gingen naar Jac. Rooms uit Kruis land voor de soloklasse; Jan Rooms uit Kruisland voor de duoklasse en Bal uit Fijnaart voor de autoklasse. De clubkampioensbeker werd gewon nen door de MAC Kruisland. Het Nederlands elftal voor 13 Mei. Het Nederlands elftal, dat Woens- ig 13 Mei a.s, in het Feyenoord sta dion te Rotterdam tegen Middles brough uitkomt, is als volgt samen gesteld Doel: Landman (Sparta); achter: Odenthal (Haarlem) en Tebak (Eind hoven); midden: Klaassens (VWi, Terlouw (Sparta) en Bennaars (Dos- ko); voor: Van Ede (Sparta), Van Beurden (BW), Bleyenberg (Rig- tersbleek), Van der Kuil (VSV) en Schmidt (Eindhoven). Als reserves zijn aangewezen: Van Raalte (Blauw Wit). Boskamp (Ajax), Van Schflndel (SW), Luy- ten (DOS) en Van der Ley (Leeuw arden) Uitslagen en programma Zomeravond voetbal. De uitslagen van de vorige week in het rayon Middelburg gespeelde wedstrijden voor de zomeravondcom petitie luiden als volgt: PGZPinge laars, uitgesteld: ZCFStavast 0— 1; Olympia—PZC 2—4: EMVW Boele en van Eesteren 0—3. Het pro gramma voor de drie afdelingen in de komende week (11 tot en met 16 Mei) vermeldt de volgende wedstrij- den Rayon Middelburg: StavastPGZ; FocusVSV; B.e.v.E.Pingelaars- PZC—ZCF: EMVW—Olympia. Rayon Vlissingen: VAW nBSC; PVS—Coal '52 H- Uiterton—VST I; VST II—VAW I. Rayon Goes: WZBGem. Wer ken Veteranen GoesKeuringsd. Zld.; Combinatie N.S.—PTT; CKB Ford. In een vooral voor de rust aan trekkelijke wedstrijd wist Goes een verdiende zege te behalen. Met wind in de rug was de thuisclub in deze periode sterk in de meerderheid en waren de Goesse aanvallen toen beter afgewerkt dan hadden zij minstens een half dozijn doelpunten opgele verd. Aan de andere kant was de voorhoede der gasten echter ook niet bijster productief, zodat doelpunten voorlopig schaars bleven. Nadat Mos en Lurjk enkele goede kansen had den gemist werd na 22 min. een goe de combinatie tussen Oostdijk, v. d. Sluis en Mos door laatstgenoemde met een doe'punt besloten 10. Even later kwam Mos alleen voor Sikkema te staan, maar schoot hoog over. Aan de andere kant had Zwartepoor- te vrouwe fortuna met zich toen Stof meel de bal uit een voorzet van Sep tegen de paal kopte. 7 min. voor de rust kreeg bij een nieuwe Goesse aanval de keeper der gasten de bal niet onder controle toen Beuns hard ingeschoten had en v. d. Sluis werk te toen de bal in de touwen 20. In de tweede helft kreeg Alliance het beste van het spel, maar de Goesse verdediging maakte een zeer betrouwbare indruk en gaf weinig terrein prijs. Direct moet hieraan worden toegevoegd, dat Alliance en kele malen met pech te kampen had tóen schoten van Sep en Stofmeel tegen paal of lat belandden. Goes had meer succes en wist nog een derde maal te scoren. Kort voor het einde kon Stofmeel de stEind nog tot 31 reduceren. ZWEMMEN Cor Braamse kreeg gouden K.N.Z.B.-medaille. Na wedstrijden om de J. P. Hau- ser-beker in het Sportfondsenbad Oost te Amsterdam werd officieel afscheid genomen van de aanvoerder van het Nederlandse waterpolozeven- tal, Cor Braasem, die per 1 Juli a.s. als trainer in dienst zal treden bij C.N.B. te Barcelona. De voorzitter van de K.N.Z.B., de heer J. de Vries, reikte aan Braasem de gouden bonds- medaille uit als blijk van waardering voor alles wat de populaire aanvoer der voor het Nederlandse waterpolo en de K.N.Z.B. heeft gedaan. ZATERDAGCOMPETITIE K.N.V.B. Krabbendijke won ook van Colijnsplaatse Boys. Het was niet zo heel moeilijk vor ige week reeds te voorspellen, dat Arnemuiden H de beste kansen maakte op het kampioenschap in 2 C. De wedstrijd tegen VCK 11 leverde Zaterdag maar weinig moeilijkheden meer op, het werd een verdiende 20 overwinning, waarmee het kam pioenschap binnen was. Krabbendijke zette zijn zegetocht voort door ook Colijnsplaatse Boys en dat met ni et minder dan 93 te kloppen. In de tweede klasse B speelde Meeu wen met 33 gelijk tegen EMM IV, Middelburg VI klopte Serooskerke H met 50, RCS V ging in Nieuwiand met de eer strijken en VCK III haal de tegen Veere II geheel volgens de verwachtingen de punten binnen. In de kop onderging de stand een klei ne wijziging, deze werd als volgt Middelburg VI 13-24; 'RCS V 15-24; Nieuwiand I 16-21. Behoudens dan het kampioenschap van Arnemuiden H valt er uit 2 C weinig te melden. Wemeldinge H overtrof zichzelf door een overwin ning op Kapelle H (23) en Krab bendijke H won van Colijnsplaatse Boys II. De stand in de 2e klasse C is: Arnemuiden H 15 14 1 0 72-19 29 Nieuwdorp IH 16 8 3 5 65-51 19 VCK H 13 8 2 3 53-29 18 Kloetinge H 13 7 0 6 30-39 14 Krabbendijke H 12 5 2 5 44-38 12 Rïllandia H 9 4 3 2 27-23 11 Kapelle H 12 3 1 8 24-48 7 Col. Boys H 14 3 1 10 31-50 7 Wemeldinge U 16 3 1 12 31-72 7 Mevo n 8 2 0 6 19-33 4 In de tweede klasse E speelde A. Z. W H met 2-2 gelijk tegen Hoek II en Terneuzense Boys H klopte Drie wegen H volkomen zoals verwacht werd. De uitslagen luiden: le klasse: Krabbendijke IColijnspL Boys I 93. 2e klasse B: Meeuwen IEMM IV 3—3; Middelburg VISerooskerke H 50; Wolfaartsdijk IIOostka- pelle I afg.; RCS VNieuwiand I 5 —2; Veere II—VCK III 2—4. 2e klasse O: Kapelle IIWemel dinge H 23; VCK nArnemuiden HO2 (kampioen); KrabbendijkeIL Colijnspl. Boys H 42. Oranje-hockeyers klopten Belgen Kruize uitgevallen. Het Nederlands hockey-elftal heeft het internationaal seizoen met een flinke zege besloten. Met 41 bleven de Oranjehemden in het Wegener stadion te Amstelveen de meerderen van de Belgen. Het was een ver diende overwinning in een wedstryd, die vele goede momenten had, doch waarin het Nederlands elftal zjjn beste vorm niet heeft kunnen vin den. De voorhoede was beduidend zwakker dan tijdens voorgaande wedstrijden. Van Beaumont, die links buiten speelde, inplaats van Boer stra, wist zich niet op te werken tot het peil van zijn medespelers. Het grootste gedeelte van de wedstrijd heeft het Oranje-team zonder Kruize fespeeld. Ruim 20 minuen na het egm zakte hij door zijn knie tijdens een snelle kansrijke rush op het Belgische doel. Dit betekende voor de Nederlandse linksbinnen het einde van zijn 50e interlandwedstrijd. AUTOMOBILISME Jef Scherens reed tegen boom. Tijdens de auto-races te Bree in België zijn twee ernstige ongelukken gebeurd. Tijdens de eerste rit kreeg de wagen van de Belg Lauwers een lekke band. Als gevolg hiervan reed hij op de menigte in. Hierbij werd een dame zwaar gewond, terwijl een 12-jarig jongetje een beenbreuk op liep. Tijdens de tweede rit raakte de oud-wereldkampioen sprinter Jef Scherens tijdens het passeren de Duitser Gardener. Scherens raakte uit de koers en zijn auto reed tegen een boom te pletter. Zwaargewond, met een dubbele schedelbreuk en een ingedrukte borstkas, is hij naar een ziekenhuis overgebracht. Henk Bouwman speelde de wed strijd van zijn leven. Naarmate 'het spél vorderde, werd zijn spel beter. Het was al spoedig duidelijk, dat de Belgen het niet ver zouden bren gen. Na een minuut of tien werd het eerste doelpunt gescoord. Tot beter spel bracht dit eerste doelpunt de beide partijen niet. Na het ongeval met Kruize. viel Tiel voor hem in. Het zag er naar uit, dat de rust in zou gaan met een 2 0 voorsprong voor Nederland. Toen ki*eeg de Belgische linksbuiten Kielbaye de bal uit een vrije slag plotseling links in de cirkel en met een pracntig diagonaal schot plaats te hij een winstpunt voor België. Na de rust was de strijd meer spannend dan fraai Het Nederlands elftal bleef tot het einde toe de toon aangeven, ook al waren er vaak ge vaarlijke momenten voor het Neder landse doel. De tweede helft van de wedstrijd leverde nog twee doelpun ten op. ATHLETIFK Parry O'Brien stootte de kogel 18 meter De Amerikaan Parry O'Brien heeft Zaterdag tijdens wedstrijden te F.-r&ino in Californië bij het ko gelstoten een afstand van 18 me ter gehaald. Dit is een nieuw we reldrecord: het oude stond sinds 22 Aug. 1950 met 17.95 meter op naam van de Amerikaan James Fuchs. Parrv O'Brien, die aan de uni versiteit van Zuid Californië stu deert, had bij de spelen te Helsinki in 1952 de gouden medaille gewon nen door de kogel 17.41 meter te stoten. 2e klasse E: AZW H—Hoek n 2 —2; Tern. Boys IIDriewegen II 4—2. ZONDAGCOMPETITIE. le klasse A: Hansw. Boys IVogel waarde 31. Res. le klasse A: Hulst IIOost burg H 5—0; Steen HRia W 13 4 1; IJzendijke HSluiskil H 02; EMM HHontenisse H ui tg.; Ter- neuzen mPSK n afg. Res. le klasse B: Yerseke n Vlissingen IH 31; Goes inMid delburg in 25; Luctor IIClinge II afg.; Breskens III—Zeeuwen Hl 1—2; Biervliet IIAxel III 11. 2e klasse A: Biei'vliet mRCS Hl 05; Vlissingen IVBreskens IV 12—1. 2e klasse B: Koewacht IIKwa- dendamme I 14; Goes IVHonte nisse m uitg. 3e klasse A: RCS IVSchoondijlte H afg.; Walcheren IIHoofdplaat H 2—7. 3e klasse B: Corn Boys D3Steen IH, Steen niet opgekomen; Honte nisse IVTerneuzen IV 3—0. 3e klasse C: Domburg nLewed. Boys n 23; Vlissingen VEMM in 3—0. KORFBAL Zeeuws korfbaltwaalftal werd samengesteld. Voor men tot de opstelling van het Zeeuwse twaalftal dat met Hemel vaartsdag te Middelburg uitkomt te gen het twaalftal van de Dordrechtse Korfbalbond, is overgegaan, heeft men eerst twee proeftwaaiftallen laten spe len. Vooral voor de rust was het een aardige wedstrijd, met soms goed sa menspel. Na de rust, toen de opstelling werd veranderd, was het samenspel minder. Na afloop werd het volgende twaalf tal samengesteld: Aanval: Mevr. K. v. Bergen, Swift; de heer P. Eiff, Swift; Mej. M. Voogd, Swift; de heer A. Franke, Madjoe; Middenvak: Mej. T. v. Dalen, Swift: de heer C. Kieviet, SSS; Mevr. W Wisse, Swift: de heer F. Oppe, Scam- polo; Verdediging: Mevr. R, Heyens. Togo; de heer J. v. Daalen. Togo; Me vrouw A Blok, Zeelandia; de heer J. Leys, Togo. Reserves: Mej. L. Schipper, Tjoba; de heer J. Wisse, Swift; Mej. E. Rhem- rev, Scampolo: de heer T. M. Schuit, Vitesse. MOTORSPORT. Races te Zandvoort. Zondagmiddag bezochten 25000 be langstellenden de op het circuit van Zandvoort door de K.N.M.V. geor ganiseerde internationale motorwed strijden. De wedstrijden waren in elk opzicht de moeite waard. De ver richtingen van de zijspanrijders spra ken het meest tot het publiek. De uitslagen waren als volgt: In de 125 cc klasse werd Holiaus (Oostenrijk) eerste met Mondial. Tweede werd Dick Renooy (Soest) met Eysink. In de 250 cc klasse won Alex May er (Oostenrijk) als eerste met Moto Guzzi. Holiaus eveneens met Moto- Guzzi werd tweede. In de 350 cc klasse was het de Australiër Gordan Laing, die met Norton als eerste aankwam, tei*wijl de Engelsman Philip Heath met Nor ton die tweede plaats bezette. In de 500 cc was het weer de Nor ton, waarop de eersten aankwamen, namelijk als winnaar Tony McAlpi- ne fAustralië) en als tweede Philip Heath uit Engeland. Tenslotte de international zij- spanraces. Hier waren het de Leigen J. Wijns en A. Marechal dié de twee eerste plaatsen bezetten. De Neder lander H. Steman kwam op de der de plaats. Zij reden met Nortonma- chines. T.T. te Assen wordt op 26 Juni gehouden. Op de eerste dag van het voorjaars congres van de Internationale Motor federatie (Federation Internationale Motocycliste) te Rome werd een voorlopige kalender opgemaakt van de wedstrijden, welke voor het wereld kampioenschap 1954 mee zullen tellen. Op het in September of October te Parijs te houden najaarscongres zullen de data definitief worden vastgesteld. De voorlopige kalender ziet er als volgt uit: 1416. 18 Juni: TT te Man; 26 Juni: TT te Assen; 4 Juli: Grote Prijs van België; 18 Juli Grote Prijs van Duitsland; 1 Augustus: grote Prijs van Frankrijk; 1214 Augustus: Gro te Prijs van Ulster; 9 September: Gro te Prijs der Naties (Italië): 3 October: Grote Prijs van Spanje. De,-toewijzing van de Internationale Motorzesdaagse aan Tsjecho Slowakije werd officieel bevestigd. Van 1419 September a.s. zal het evenement te Gottwaldov worden gehouden. Korte Sprintjes •X- Bolton Wanderers, de Engelse Eerste- Divisie-club, die op de Olympische Dag (31 Mei) te Amsterdam tegen een Bonds- elftal uitkomt, heeft te Duisburg voor 15.000 toeschouwers met 21 van een West-Duitse selectie-ploeg gewonnen Met rust hadden de Engelsen een 10 voor sprong. Moir en Hassali zorgden bij Bol ton voor de doelpunten, terwijl aan Duit se zijde Schade het net vond. De grote prijs van Napels is na span nende strijd door de Italiaan Farina ge wonnen. Met Ferrari ging hij in 2 uur 12 min. 17 sec. voor de 246 km (66 ronden) als eerste over de finish, op 19 seconden gevolgd door de Argentijn Fanglo. die met Maserati op de tweede plaats beslag legde. HOOG EN LAAG WATER 12 Mei Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge 0.44 1.15 1.54 2.16 U +N.A.P NAP. 2,05 2,25 2,30 1,44 1,68 13.12 13.42 14.30 14.49 15.01 2.46 2,52 1,68 1,93 N.A.P. 7.09 2,17 7.47 2,37 2,53 7.4 8.11 1,96 U.—N A P. 1920 2, 20.00 20.41 20.05 20.33 2,22 2,38 1,48 1,74 116. „Wat enig leuk is dat!" riep Piet Potlood enthou siast uit. „Je wordt ereburger van Oekoeroewanda. Jim my. Dat had je nóóit kunnen dromen!" Jimmy knikte. „Nee Piet", zei hij. „dat had ik inderdaad nooit kun nen dromen, maar ik zal het ook rutóit worden, want in de eerste plaats bedank ik er feestelijk voor ere burger te worden van een stad, die bewoond wordt door een troep dierenbeulen en .in de tweede plaats vertrouw ik deze brief voor geen drie centen. Neen Plet, dóór tippelt Jimmy niet ln. Ik heb die Rednose de ver schrikkelijkste beledigingen naar zijn hoofd geslingerd en die zou hij op slag allemaal vergeten zijn? Kom nou, zeg, kan jij zo iets geloven? Ik niet. Ik geloof ook geen woord van dat ereburgerschap. Dat is alleen maar lokaas. Jij bent vermoedelijk vergeten, dat zij ons niel zo heel lang geleden nog met politieauto's achterna hebben gejaagd en dat dat bevel tot in hechtenisneming van ons allebei vast en zeker nog niet is ingetrokken Leer van mij Piet, dat je met een politiecommissaris, die je zwart op wil voor uilskuiken hebt uitgemaakt, altijd héél voorzichtig moet zijn". Piet Potloot zag zijn oude vriend met grote ogen aan, „Jimmy". zei hij met een stem vol eerbied. „Jij hebt van a tot z gelijk. Zoals jij het zegt, is het En ais je van uilskuikens spreekt, dan ben ik er één om Je aan te raden naar Oekoeroe wanda te gaan. Wat een gemene huichelaar Is die Red nose". „Meer dom dan gemeen. Piet", antwoordde Jim my, terwijl hij voor de laatste maal naar de ''-og op geladen vrachtwagens liep. tuneinde er zich van te overtuigen, dat alles goed was vastgebonden. Advertentie U inlt 's morgens „kiplekker" nit bed springen. Elke dag moet uw lever een liter ga in uw Ingewanden doen stromen, anders verteert uw voedsel niet, het bederft raakt verstopt, wordt humeurig er loom. Neem de plantaardige CARTER'S LEVERPILLETJES om die liter ga op te wekken en uw spijsvertering er stoelgang op natuurlijke wijze le regelen Een plantaardig zacht middel, onover troffen om de gal te doen stromen East Carter's Leverpllletjes. (Advertentie) TERWIJOÊRO MET LIKDOORNS WONDEROLIE Weg met onhandige likdoornringen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXACORN, neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplekken Een flesje NOXACORN Antiseptisch Likdoornmiddel van f. L35 bespaart U veel ellende. Gvrt Bevorder verkwikkende uw eettust en wm£L

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 6