Uitstel van raadsverkiezingen in 21 Zeeuwse gemeenten? Zeeuwse Almanak Zwitsaletten LAATSTE STOLPE-BOERDERIJ MOET OP SCHOUWEN BLIJVEN Mllr F NIEUWE LAGERE SCHOOL AAN OLMENLAAN TE MIDDELBURG Hoofdleiding door Beveland nu spoedig hersteld Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE O OU RAN 1 WOENSDAG 8 APRIL 1953 MINISTER IN TIJDNOOD Op Schouwen-Duiveland slechts voortgang in de Westhoek De politieke partijen in de verschillende gemeenten van ons land zijn reeds geruime tüd in de weer met de voorbereiding van de a.s. gemeente raadsverkiezingen. Niet dat men reeds in het stadium van de propaganda- vergaderingen is gekomen. Zover zijn we de eerste weken zeker nog niet. Maar de candidaatstelling en vooral de voorbereidingen daartoe honden overal de gemoederen reeds bezig en de laatste dagen kan men regelmatig in de krant de resultaten van deze activiteit zien in de vorm van indruk wekkende lijsten van candidaten, die zich ter beschikking hebben gesteld. Toch is er een aantal gemeenten, waar men noodgedwongen deze voor bereidingen voorlopig nog achterwege laat: de gemeenten van het rampge bied, welke door evacuatie in de onmo gelijkheid verkeren een redelijke ver kiezing te organiseren. Ook Zeeland telt vanzelfsprekend een aantal van deze gemeenten, waar de raadsverkiezingen voorlopig dus uitgesteld wor den. femeen zal overeenkomen met het oor Ged. Staten uitgebrachte advies. Zeeland Zijn wij wel ingelicht, dan is in Zeeland voor in totaal 21 gemeenten een verzoek om uitstel ingediend. Men kent de gang van zaken: Kort na de ramp heeft de minister van binnenlandse zaken bg de Staten-Ge- neraal een wetsontwerp aanhangig gemaakt, krachtens hetwelk hg voor bepaalde gemeenten voor de candi daatstelling en de verkiezing andere data kan aanwgzen dan de Kieswet voorschrijft. De minister moet daar toe het college van Ged. Staten om advies vragen „gehoord Ged. Sta ten", staat er plechtig in de wet en het ligt voor de hand, dat G. S. zich eerst zullen informeren omtrent de mogelijkheden in de gemeenten en de mening van de gemeentebesturen op dit punt. Enige tijd geleden is dan ook een circulaire van de provinciale Griffie uitgegaan naai- de gemeenten in het Zeeuwse rampgebied eri uitgaande van de daarop ontvangen antwoor den, hebben G. S. een voorstel aan de minister gedaan. De beslissing van deze is echter nog steeds niet ont vangen. In tijdnood. Men is met de materie wel wat in tgdnood geraakt. Volgende t Dinsdag is immers reeds de van de candidaatstelling en wet, op grond' waarvan uitstel moet worden verleend, moet de Eerste Kamer nog passeren. Naar wy ten departemente vernamen, ligt het op het ogenblik in de be doeling, dat onze Senaat juist Dinsdag dit wetsontwerp zal af handelen. Intussen zullen de provinciale be sturen en dus ook dat van Zeeland waarschijnlijk nog deze week op de hoogte worden gebracht van het voornemen van de minister om een bepaald aantal gemeenten inderdaad voor uitstel aan te wijzen. Het ligt voor de hand, dat deze lijst in het al- „Bleye Haghe" te Axel had druk bezoek tijdens Paasdagen De jeugdherberg „Bleye-Haghe" te Axel was tijdens de Paasdagen druk bezocht. Een 65-tal leerlingen van Engelse scholen vormden de voor naamste groep trekkers. Dagelijks werden trips gemaakt in de omge ving, afgewisseld met dagbezoeken per touringcar aan Brussel, Gent en Antwerpen- Ook Walcheren werd be zocht op Tweede Paasdag. Tegen de Pinksterdagen is de Axelse jeugdher berg ook reeds volgeboekt. Ei met advocaat J in St. Annaland Door het Nederlandse Rode Kruis werd dezer dagen aan ieder gezin in St. Annaland een gift uitgereikt van het Itali- 4: aanse Rode Kruis. Deze .gift 4: bestond uit een ei. Althansg het zag er als een ei uit. De be- .doeling was het ei stuk te slaan waarna men de inhoud kon nuttigen. Niet echter een gele dooier en het efrvit, dat men in een gewoon ei aantreft, maar sj« wel een substantie, die veel ge- leek op advocaat. Maar dan 4= van een Italiaanse kwaliteit. Wat er overbleef, kan dienen 4; als strooier, voor zout of pe^ 4. per. TIJDPERK De bus was te laat. Niet veel, hoogstens vijf minutenmaai wij wa ren nu eenmaal in een ongeduldige stemming en het was ons aan te zien ook. Het mannetje, dat op de Oost- burgse Markt in onze nabijheid te gen een winkelpui gelewtid stond, merkte het en begon ons kalmerend toe te spreken. De spreker dateerde van vó&> 1900 misschien wel van vér coor 1900het geen duidelijk werd uit zijn voorlief de voor zaken „van voor de oorlog Uit deze episode verhaalde hij ons een legende, welke ten döel had de onrust uit ons weg te nemen. Jlaast u langzaam"luidde "-ijn devies,, zo verklaarde hij, en begon toen aan 'n legende óver kerkklokken in Zuid- zande et\ O istburg. De klok in Oost burg was permanent een Kwartier achter en in die dagen was het nor maal om vroeger in Oostburg te ar riveren, dan men uit Zuidzande ver trokken was „Een este tijd, meneer" sprak it mannetje verheerlijkt, „een beste tijd. Je ging bijvoorbeeld om elf uur uit Zuidzande en dan was je om vijf mi nuten vóór elf in Oostburg Toen wij in de bus stapten, stond hij nog dromerig, met een diep-te- vreden uitdrukking op het oude ge laat. voor Zir/I irv' staren. Vrr-o glperk, waar- •j, d .elfbedrog mo- Deze gemeenten zijn: Op Schou wen-Duiveland Brouwershaven, Brui- nisse, Dreisehor, Duivendgke, Eiker zee, Ellemeet, Kerkwerve, Nieuwer- kerk, Noordgouwe. Noordwelle. Oos- terland, Ouwerkerk, Serooskerke, Zierikzee en Zonnemaire. Slechts in de di'ie gemeenten van de Westhoek (Burgh, Haamstede en Renesse) wil men de verkiezingen laten doorgaan- Op Tholen: Stavenisse. Op St. Philipsland: St. Philipsland (.enige gemeente) Op Zuid-Beveland: Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde. In al deze gemeenten worden in elk geval geen voorbereidingen voor de candidaatstellingen getroffen in het vertrouwen, dat de minister straks zal beslissen uitstel toe te staan- Wanneer het er wèl van zal komen, valt natuurlijk nog niet te voorspel len. In dit opzicht is de minister be trekkelijk vrij, doch het ligt voor de hand, dat de raadsverkiezingen in de 'rampgemeenten zullen worden gehou den zodra de omstandigheden het hier weer zullen toelaten. Van stemmen in de evacuatiege meente kan vanzelfsprekend geen sprake zijn. MEER BELANGSTELLING GEWENST Jaarverslag van Vereniging „Stad en Lande' maakt melding van verschillende activiteiten. De secretaiis van de vereniging „Stad en Lande" op Schouwen-Duive land, de heer P- van Beveren, maakt in zijn zojuist verschenen jaarverslag melding van verschillende met succes bekroonde activiteiten van deze nut tige vereniging in het jaar 1952, doch hij moest daar helaas een onvoldoen de en zelfs dalende belangstelling tegenover stellen. Het ledental iep te rug van 277 tot 268, en voor het bestuur zou het een grote geruststelling zyn indien onder de leden een sterker verantwoordelijkheidsbesef ten aan. zien van de zorg voor het behoud van de schoonheid van Stad en Land aan den dag werd gelegd. IkW - vJ fSiM pp De Virginia, die zo n grote vlucht neemt Dichting van de zeedijk bij Bath (Slot van pag. 1.) Met spanning zullen ook de bewo ners van Bath de afloop van deze operatie afwachten. Want wanneer het mag gelukken, zullen wellicht spoedig de bordjes „Streng verboden toegang" aan de ingang van dit dorp kunnen worden verwijderd zal ook hier een begin worden ge maakt met de grote schoonmaak. Want dat is hard nodig in de huizen, waar een vette laag zeeklei de vloe ren bedekt. En intussen zullen dan de mannen van de combinatie Ver stoep verder gaan in de richting van Rilland een nieuwe dijk over de schorren aan te leggen. Voorlopig is de bestaande dijk op enkele bedreigde punten wel provisorisch gedicht door het opwerpen van dammen, doch de finitief herstel van deze dijk is moei lijk. Daarom zal een nieuwe dijk worden gemaakt. Zo komt dus langzamerhand voor Bath ook het eind van de ellende in zicht. In Rilland gaan de schoon maakploegen voort om het dorp be woonbaar te maken, zodat het hope lijk niet lang meer zal duren tot de bevollting zal kunnen terugkeren. Waarde De bewoners van het nabijgelegen verdronken Waarde zuchten: „Waren wij maar reeds zo ver. De Kadijk, mijnheer, daar is voor ons het wach ten op. Het slechte weer van de af gelopen week heeft ons lelijk parten gespeeld". Nadat vijf en twintig meter uit het eerst gedichte gat was weggespoeld, hebben de zuigers en de kranen door de storm dagenlang niets kunnen doen. Dinsdag heeft men het werk hervat, zodat de hoop herleeft. „Als alles goed gaat, misschien nog twee maanden en een maand voor het droogpompen", zegt tenslotte dijk graaf Van Fraassen. In dit verslag, dat kennelijk werd samengesteld op een moment, dat nog geen melding kon worden ge maakt van de ramp, welke het eiland op 1 Februari 1953 heeft getroffen, wo I'd t met voldoening melding ge maakt van verschillende geslaagde activiteiten van de vereniging. Ge noemd worden o.m- de restauratie van de stoephekken in Zierikzee (in het bijzonder die van de Poststraat, welke geheel zijn hersteld), van een geveltje in de St. Domusstraat, de vernieuwing van het „Plaesen-uus" te Dreisehor en van het raadhuis van Zonnemaire en op de restauratie en verfraaiing van de toren van Renesse. Ook de opgraving te Burgh dooi de Rijksdienst voor oudheidkundig bodemonderzoek wordt gememo reerd, evenals twee over dit onder werp gehouden voordrachten. Tijdens de zomervergadering werden enige interessante objecten in Nieuwerkerk en Oosterland bezocht. EEN KAART. Op verzoek van de Rijksdienst voor oudheidkundig bodemonderzoek werd in verband niet op handen zijnde ruil verkavelingen de samenstelling van een kaart ter hand genomen, welke alle percelen, die op oudheidkundig gebied van enige betekenis zouden kunnen zgn, moet aangeven. Pogin gen om enige vliedbergen met steun van deze dienst te behouden, liepen op niets uit. In één geval omdat men te laat was, in een ander geval door gebrek aan geld. Het Rijksmuseum voor Volkskun de verzocht medewerking bij het aankopen en overbrengen van de laatste z.g. Stolpeboerderij van 't eiland ten behoeve van het Open luchtmuseum te Arnhem. Het be stuur was op dit punt beslist niet bereid medewerking te verlenen, Raadscandidaten GOES De afdeling Goes van de V.V.D. heeft in haar vergadering van Dinsdag avond de volgende candidatenlijst voor de a.s. raadsverkiezing opgesteld: 1. E. N. C. van Riesen; 2. A. D. Constandse; 3. C. van Liere Jr.; 4. mevr. T. Pilaar-Gaarlandt; 5. mr. J. F. G. Schlingemann; 6. Ir. M. J. Stoel Feuerstein; 7. F. M. Franken; 8. S. Kroonenberg; 9. D. Willeboer; 10 me vrouw M. Jonkers-Vrijdag. De Chr. Hist, kiesvereniging te Goes, die zoals bekend voor dè a.s. raads verkiezingen met de AR en de SGP op een verbonden lyst zal uitkomen, heeft de volgende lijst van C.H.-can- didaten opgesteld: 1. J. J. van Melle (aftr.); 2. mr. J. Sepers (aftr.)3. F. P. J. Polderman (aftr.); 4. A. G. Heij- boer; 5. A. C. Burger; 6. C. F. v. d. Perjl; 7. mej. A. F. de Looze; 8. J. Nieuwenhuijse; 9. J. Duvekot; 10. H. J. Freie. De S.G.P. maakte de volgende ean- didatenlijst op: 1. M. de Bat; 2. N. Fierloos; 3. G. den Boer; 4. D. de Viet; 5. J. Teerds. (Advertentie) VOORJAARSMOEHEIDt Versla dat lome gevoel direct met: F.C. Sluis speelde wedstrijd tegen Londense voetbalclub Ter gelegenheid van Pasen speelde F. S. Sluis een voetbalwedstrijd tegen de Engelse club F. C. Kodak uit Lon den. In een aardig gespeelde wed strijd wist Sluis met 21 te- winner en kwam daardoor in het bezit va een fraaie beker en een clubvaan vai de Engelse gasten. maar wil wèl alle moeite doen om deze stolpe voor Schouwen-Duive land te behouden. (Een Stolpe-boerderij is volgens „Van Dale" een „gebouw van min of meer vierkante vorm met pyramide- vormig dak voor boerenwoning of stalling of beide verenigd"). Met dankbaarheid wordt melding femaakt van een Rijkssubsidie van 500voor de restauratie van klei ne objecten te Zierikzee, doch de se cretaris spreekt daarbij toch de hoop uit, dat dit bedrag zal worden ver hoogd en dat het rayon tot het gehe le eiland zal worden uitgebreid. Betreurd wordt, dat de verbetering der Godskamertjes te Zierikzee nog steeds haar beslag niet heeft gekre gen. FINANCIËN De rekening en verantwoording van de penningmeester, de heer R. ten Kate, welke aan dit verslag van de secretaris zijn toegevoegd, vermelden bg een totaal aan inkomsten en uit- raven van f 2667,67 een kassaldo van 1397,96 op 31 December tegenover f 1050,18 op 1 Januari 1952. Vereniging van champignonkwekers Dezer dagen is de Eerste Algemene van Cham- voor Noorc stichten. t. Het ligt |in gewestelijke kring -Brabant en Zeeland .'te 51ste lijst van slachtoffers Het informatiebureau van het Ne derlandse Rode Kruis heeft de 51e lijst van geboren en geïdentificeer de slachtoffers van de ramp van 1 Februari uitgegeven. Voor Zeeland bevat deze de volgende namen: Nieuwerkerk Kooijman, Johan, geb. 7.5.'37, laatste adres: Rijksweg 219, Lems, Jacoba, geb. 22.11.'34, laatste adres: Gouweveerseweg 44; Lieven- se-Viergever, Jacoba A., geb. 29.6.'03; echtgenote van Jan Lievense, laat ste adres: Oöststraat 236. Oosterland: Bolle Marinus L., geb. 1.9.'09, echtgenoot van Cornelia v. d. Werf, laatste adres: St. Joostdijk A 231; Van der Maas, Adrianus, geb. 6.4.'80, laatste adres: Lage Maire- wëg A 362; Verhoek, Adriana M., geb. 11.6.08; laatste adres: Rijksweg A 336; Van Westenbrugge-Verton, Marina geb. 9.7.'68, weduwe van L. Van Westenbrugge, laatste adres: Slikweg A 407; Van IJsseldrjk—Van dér Maas, Maria, geb. 28.1.'18, laat ste adres: Sirjansland B 87. Stavenisse: Hage, Pïeternella Catha- rïna, geb. 28.6.'-38, laatste adres: Buurtweg A 91; Van Zuien—Stout- jesdflk, Janna Pieternella, geb. 23.11.'12 te Stavenisse, echtgenote van Adriaan Jacob van Zuien, laatste adres: Kerkstraat A 319. Ged. Staten bezochten Schouwen-Duiveland Dinsdag heeft het college van Ge deputeerde Staten van Zeeland een bezoek gebracht aan Schouwen-Dui veland. In het gezelschap bevond zich ook de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat, ir. H. D, J. Swa- ters. Ditmaal gold het bezoek in het bijzonder de Westhoek en de gemeen te Noordgouwe. Er werden bespre kingen gevoerd met verschillende ge meentelijke en Waterstaatsautoritei ten. GEEN GYMNASTIEKLOKAAL Gemeenteraad weigerde medewerking aan bouw van Ulo-gedeelte. De gemeenteraad van Middelburg, die op „Derde Paasdag" vergaderde, heeft zich langdurig bezig gehouden met het verzoek van het bestuur der Chr. Burgerschool om gelden beschikbaar te stellen voor de bouw van een nieuwe school voor lager onderwijs en voor u.l.o., met inbegrip van een gymnastieklokaal. B. en W. hadden voorgesteld, de gevraagde medewer king slechts te verlenen voor zover het de lagere school betreft, o.m. over wegende, dat het schoolgebouw aan de Singelstraat na verbouwing ge schikt zou zijn om uitsluitend als ulo-school dienst te doen. De heren mr. P. van Empel (CH) en J. S. Hoek (AR) voelden er echter meer voor om nu maar meteen ook tot de bouw van een nieuw schoolgebonw voor het u.l.o. te besluiten. Waar volgens wettelijk voorschrift vóór 1 Mei a.s. een beslissing over de lagere school moet zijn genomen, stel de eerstgenoemde voor, dat de raad de voer de bouw daarvan gevraagde medewerking verleent en het besluit ten aanzien van de ulo-school aan houdt. Het college van B. en W. stel de daar tegenover bij monde van wethouder Kögeler, dat de raad het voorstel, zoals het was ingediend, zou aannemen en dat B. en W. vervol gens opnieuw in overleg zouden tre den met het schoolbestuur, dat, wanneer de onderhandelingen over de verbouwing van de Singelstraatschool zouden mislukken, wederom een ver zoek met betrekking tot het ulo-ge deelte zou kunnen indienen. Mr. Van Empel wilde echter, dat hierover ge stemd werd. Het was wel enigszins een anti-climax, toen bleek, dat alle raadsleden vóór waren. De commissie van financier had (Advertentie) Watervoorziening komt er veel beter voor te staan Wanneer zich geen byzondere te genslagen voordoen, zal over onge veer veertien dagen de hoofdleiding van de Waterleiding-Mij. Zuid-Beve land door de Kruiningse Polder her steld zgn. Dinsdag is de Baileybrug over de Rgksweg aan de Oostzijde ongeveer 80 cm. opgevijzeld en met een zwa re ijzeren balk op twee betonnen blokken geplaatst, welke op pijlers rusten. Vandaag wordt een gelijk werk aan de Westzijde uitgevoerd. Ook zal begonnen worden met monte ren van het nieuwe leiding-gedeelte, dat aan de brug zal worden opge hangen. De twee werkputten, nodig voor het aansluiten van de betonbuis, zijn reeds geheid, zodat in de komende dagen de verbinding tot stand ge bracht kan worden. Daar deze werkzaamheden uiter aard slechts bg laag water kunnen worden uitgevoerd, zal een en ander nog plm. veertien dagen in beslag nemen. Intussen is de oude stalen leiding over de grintweg, waarlangs de wa tertoevoer thans plaats vindt, geheel meer optreedt. Deze leiding over de kreek rust momenteel in drie houten jukken, doch veiligheidshalve worden hier nóg drie jukken bijgeplaatst. Wanneer dit alles gereed zal zijn, wordt voortgegaan met de aanleg van de (derde) noodleiding. Vergadering Vereniging van Ned. gemeenten GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING ZIEKTEKOSTENVERZEKERING De afdeling Zeeland van de Vereni- fing van Nederlandse Gemeenten oudt op Vrijdag 17 April haar leden vergadering in „De Korenbeurs" te Goes. Na afhandeling van de huishou delijke zaken spreekt de heer Ch, Mol, Arts en lid van de Tweede Ka mer, over „Gezondheidsdiensten" en na de gezamenlijke koffiemaaltijd de heer J. M. P. J. Verstegen, adjunct directeur van de Vereniging van Ned Gemeenten, over 't „Rapport Ziekte kostenverzekering". Daarbij stelt het bestuur voor, over te gaan tot het in het leven roepen van een gemeen schappelijke regeling voor de tot standkoming van een ziektekosten verzekering voor alle personeel der hersteld, zodat geen waterverlies Zeeuwse gemeenten. Nieuwe propaganda-actie voor Vlissingse B.B. nodig Er hebben zich nu pl.m, 250 vrijwilligers gemeld In restaurant „Unitas" te Vlissin- fen was Dinsdagavond een bijeen- omst van de Vlissingse Burger-Be scherming belegd om te bespreken op welke wijze een ruimere toetreding van vrijwilligers tot deze dienst zou kunnen worden bereikt. De vergade ring, welke onder leiding van burge meester mr- B. Kolff stond, was zeer druk bezocht. Aanwezig waren ver schillende hoofden van dienst, hoofd instructeurs en instructeurs, blok hoofden en hun plaatsvervangers, le den van de blokploegen enz. Na een geanimeerde bespreking kwam men tot de conclusie, aat nog een nieuwe propaganda-actie zal moeten volgen. Men stelt zich voor dan wijkvergaderingen te beleggen, welke door een breed opgezette pro paganda zullen worden voorbereid. Ook zullen contacten worden gezocht met grote organisaties en verenigin gen. O.m. wil men proberen op bij eenkomsten enige spreektijd beschik baar gesteld te krijgen. Ten slotte worden nog één of twee grote propa- ganda-vergaderingen overwogen. Medegedeeld werd, dat zich in Vlls- singen thans in totaal ongeveer 250 vrijwilligers hebben aangemeld. Zo als bekend, heeft men er 1118 nodig. aan de hand van het ontwerp van de architect, ir. F. H. Klokke, berekend, dat de kostprijs van een zesklassige lagere schóól ongeveer 110.000 zou bedragen en van een gecombineerde, 12-klassige school ongeveer 210.000. Zou men besluiten tot verbouwing van het ulo-gedeelte, dan zou men ongeveer 24.000 besparen, waarte genover staat, dat het gebouw aan de Singelstraat oud is en oud blijft. De heer Kögeler merkte op, dat de cijfers mooier schijnen dan ze zijn: men moet nl. niet de grondprijs ad 11.000 (de school is geprojecteerd aan de Olmenlaan) vergetm, terwijl het ook waarschijnlijk is, dat or moet worden geheid, hetgeen de kosten met ongeveer 10.000 doet stijgen. Het verschil in kosten van nieuw bouw en verbouwing der ulo-school is dus veel °roter. Bovendien kwam het de wethouder voor, dat men de kos ten van de verbouwing wel wat erg hoog taxeert. Het schoolbestuur wil de leslokalen aan de Zuidzijde (thans liggen zij aan de Noordzijde), maar het is de vraag of dan niet de nor male eisen worden overschreden. Mr. Van Empel vroeg zich af, of de gemeente haar eigen belang wel dient. Het kon wel eens blijken, dat met de verbouwing een veel groter bedrag is gemoeid, dan thans wordt verondersteld en ook dan heeft men nog maar een oude scho 1. Ook de bouw van een gymnastieklokaal acht te spreker nodig; wanneer diverse scholen van één lokaal gebruik moe ten maken, brengt dit in de practijk mede, dat er' van het turnonderwys niet veel terecht komt. Mr. Va Em pel voelde er alles voor om de be slissing ten aanzien van het ulo-ge deelte aan te houden en de heer Hoek viel hem daarin bij. Wethouder Kögeler was evenwel van mening, dat het pand aan de Singelstraat voor gebruik als ulo-school zeker niet on gunstig is; als er verbeteringen nodig zijn, komt de schooi aan de Nieuwe Haven daar nog veel eerder voor in aanmerking. En wat het gymnastieklokaal be treft: het is in de eerste plaats no dig, dat de b.l.o.-school een dergelijk bezit ryk wordt, waarvan dan ook de beide lagere scholen op 't Zand kunnen profiteren. B. en Vv. streven er daarom naar, om dat te bereiken. Het ideaal „iedere school een eigen gymnastieklokaal" is helaas momen teel niet te verwezenlgken. MIDDEL 'UiïG. Vandaag. -Electro-bioscoop: „Fanfan !a Tulipe met Gerard Philipe (alle leef tijden, 7 en 9.15 uur. VLISSINGEN. Vandaag Alhambra: „Marva's Ahoy", (alle leeftijden), 7 en 9 uur; Luxor: „Les Misera bles". 8 uur; Verenigings gebouw: Vergadering C.H.U., 8 uur; Cosy Corner: Jur Abels en Harry van Eek, 3—6 en 811.30 uur. GOES. Vandaag Grand: „Klaar voor actie", 8 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 2