JOANNA'S DIEFSTAL MATROZENSHAG EEN OLYMPISCHE AVOND MET PUCK BROUWER EN v. d. ZANDE MOOIE ZEGE VAN DOBBELAERE IN SINGELLOOP VAN E.M.M. De wereldreis van JIMMY BROWN ZAAMSLAG DOOR OVERWINNING OP HOEK EERSTE KAMPIOEN brandt 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 30 MAART 1953 IN CONCORDIA TE VLISS1NGEN Erepenningen van de K.N.A.U uitgereikt „Ik wist niet eens, dat ik tweede geworden was, toen ik over de eind streep ging", vertelde de charmante Puck Brouwer Zaterdagavond in Con cordia te Vlissingen over de finale 200 meter dames tijdens de Olympische Spelen. Het was bijzonder interessant de geschiedenis van die finale nu niet eens via pers of radio te vernemen, m aar uit de mond van de succesvolle athlete zelf. Voor de athletiekliefhebbers was dit toch wel een belangwekkende bij. eenkomst helaas niet erg druk bezocht want ook Janus v. d. Zande was meegekomen „ik was geweldig zenuwachtig toen ik aan de Ma rathon moest beginnen, maar naarmate we vorderden, ging het beter en ik was blij, dat ik die Marathon zo goed heb kunnen uitlopenVan de Zande, die één van degenen was, die nog vrij fit arriveerden, vertelde voorts over de strijd die hjj had moeten voeren tegen drie Russen en hjj was van mening, dat hij, wanneer hij zich in het begin iets minder gespaard had, wellicht een nog betere plaats dan de vijftiende zou hebben bereikt. De avond, die belegd was tot steun van de getroffen verenigingen werd geopend door de voorzitter van het district Zeeland van de KNAU, de heer F. A. Kolijn. Staande werd een ogenblik stilte in acht genomen ter herdenking van de watersnoodslacht offers. De heer Kolijn reikte daarop de ere penning van de KNAU uit aan de heer R. van Roo, die jarenlang voorzitter van E.M.M. is geweest en aan de heer G. H. Termeulen, die 27 jaar penning meester van Marathon was, wegens hun verdiensten voor de athletiek. De heer Van Roo, die een dankwoord sprak, stelde een discus beschikbaar voor een der getroffen verenigingen Vervolgens vertelde de vice-voor- zitter van de KNAU, de heer J. P Wesseling, in sympathieke bewoordin gen over de reis door het getroffen Zuid-Beveland en deelde in dit ver band mede, dat het district Zeeland bij het verlenen van subsidie niet vergeten zal worden. De heer Herman Heupers uit En schede, hoofdredacteur van ,De Athletiekwereld" hield daarna een ge zellig praal ie over Helsinki, de reis, de verrichtingen van de Nederlandse athleten, zijn ontmoeting met de Ma rathonloper Son uit Korea en vele ko mische, maar ook ernstige voorvallen tijdens dit sportfestijn. In de pauze werd een vaas van Delfts aardewerk, een prijs van Puck Brouwer, die zij voor dit doel beschik baar stelde, Amerikaans verloot. In ruil daarvoor ontving zij een door het water beschadigde ets van de Vlis- WIELRENNEN Verhelst clubkampioen „De Scheldemond" 1953 Zaterdagmiddag werd, ondanks de Slechte weersomstandigheden onder grote belangstelling te Groede het clubl.ampioenschap van de w.c. „De Scheldemond" verreden. Amateurs en nieuwelingen moesten 70 kilometer afleggen. Nadat burgemeester J. C. Everaars van Groede het startschot had gelost, trokken Verhelst, v. d. Lrjke en v. Wijchen er al spoedig tus sen uit Zij bleven tot het einde bij elkaar, maar enkele honderden me ters voor de finish, ontsnapte Rien Verhelst, die daarmede het clubkam pioenschap voor 1953 op zijn naam bracht. Er waren vrij veel uitvallers, o.a. Oosthoek. De burgemeester reik te de prijzen uit. De uitslag was: Amateurs: 1. M. Verhelst Axel (be ker); 2. P. v. d. Lijke, Groede (lau wertak); 3- O. v. Queckelberghe, Groede; 4. M. C. Dominicus, Nieuw- dorp; 5. P- Timmerman, Lewedorp. Nieuwelingen: 1. Th. v. Wijehen, Goes (beker); 2- A. v. Sluys, Vlissin- gen (lauwertak); 3. C. J. de Poorter, ostburg; 4. Th. Marcus, Boschkapel- TURNEN J. v. d. Sande met Nederlandse turnploeg naar Saarland Zoals te verwachten was, is Jaap v- d. Sande uit Vlissingen gekozen in de Nederlandse turnploeg, die op Za terdag 11 April te Saarbrücken de strijd zal aanbinden met Saarland- Tijdens de te Leeuwarden gehouden selectiewedstrijden eindigde hij als tweede met 88.4 punt achter Klaas Boot Jr. uit Alkmaar, die 89.5 punt kreeg. De Nederlandse ploeg werd als volgt samengesteld: K. Boot Jr., Jac. v. d. Sande, G. van Galen (Enschede), W. Groeneveld, F. Winands, Ad. Hoogers, M. Volkers en F. Meynen, Reserve is L. de Ruyter en de leiding berust by de heer Schlosser. Verder maken de bondsbestuurders Th. W Aalbers en J. D. de Jong de reis mee, evenals de juryleden A. Klazema en J. B. Roseboom. singse St. Jacobstoren van de heer P Marijs van Concordia. Tot slot wer den nog enkele sportfilms vertoond. Jaarvergadering KNAU Voor het begin van deze bijeen komst, hield het district Zeeland van de KNAU de jaarvergadering. De voorzitter, de heer F. Kolijn, deelde onder meer mede, dat de districtsar chieven verloren waren gegaan Van de vereniging „Warmond" was bericht gekomen, dat zij een stopwatch en een startpistool beschikbaar wilde stelien en ook naar Vlissingen wil komen zonder dat daaruit kosten voor het district Zeeland voortvloeien. Het jaarverslag maakte melding van een gunstige financiële toestand, maar van een dalende belangstelling voor de athletiek. Er zijn te weinig junioren Het ledental bedroeg 232 (vorig jaar 243). Besloten werd strenger op te treden tegen diegenen, 'ie na afschrij ving vlak voor een wedstrijd zonder geldige reden verstek laten gaan. Advertentie HANDBAL Zware nederlaag voor heren van Hellas In de le Idas Zuid van het N.H.V. 1 -* !e heren van Hellas in Eind hoven van Agresrive een gevoelige 17 —6 nederlaag te slikken. De Hellas- dames wonnen in lichtstad met 0 an hun gastvrouwen van W.H-V., echter onder protest van de Eindho- vense dames. In de 2e klasse van district Zuid brachten De Zeeuwen-dames de winst mede uit Goes door een 12 over winning op Hellas II. De enige wed strijd in de afdelin0 Zeel .ld Ij kl. tussen de dames van Hellas III en "alch en werd on v .zoek van eerst- 'enoemden uitgesteld. Ook de meisjeswedstrijd Hellas Walcheren ging niet door. De meisjes Tonido kregen thuis een gevoe lige 0—8 nederlaag te incasseren van he' bezoeken De 7 ^euwen. De vriendschappelijke wedstrijd tus sen de dam van EMM en Olympus eindigde in 56, die tussen de heren van beide verenigingen in 58. De oefenwedstrijden tussen de A- en B-elftallén van Marathon eindig den bij de dames in 61, bij de heren werd het 1410. Op het Sparta terrein in Rotterdam werd een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tussen Sparta en de Belgische club Beerschot, De uitslag werd 3—2 voor Sparta. Bij rust was de stand 21 voor Beerschot. De baten, ruim 13.000, zullen worden afgedragen aan het Nationaal Rampenfonds. ZEEUWS ATHLETIEKSEIZOEN GEOPEND J. Krijger van Hellas won de wisselbeker bij de junioren Er hebben zich in de Singelloop van E.M.M., welke Zaterdag te Middel burg werd gehouden weinig verrassingen voorgedaan, tenminste wat de stryd van de junioren en nog meer wat die van de senioren betreft. Het weer zorgde voor een minder aangename verrassing bij deze opening van het Zeeuwse athletiekseizoen. Het werd tegen de tjjd van starten zelfs zo slecht, dat reeds geruchten over niet doorgaan van de wedstrijd de ronde deden- Organisatoren en athleten hebben echter doorgezeten het.genoegen gesmaakt het publiek twee geslaagde wedstrijden aan te bieden. Bjj de ju nioren won J- Krijger van Hellas uit Goes na een zeer tactisch gelopen race de wisselbeker, welke tot Zaterdag in het bezit was van de Marathon-man Daan Haak. En bij de senioren weinigen zullen trouwens anders hebben verwacht won Staf Dobbelaere van Marathon na een uiterst spannend duel met Bilius van De Zeeuwen. steeds aan de kop met Staf op de 2e en Van Akkeren op dé 3e plaats. Vlak daarachter volgden de C.O.A,K.-lopers Groen en Lehane. Na 3 minuten werd de kop overgenomen door Van Akke ren, vóór Dobbelaere, Bilius en de twee C.O.A.K.-athleten, de rest van de 15 gestalten begon toen al voeling te ver liezen. Even verminderde Dobbelaere daar na het tempo om op de 5e plaats de aanval op de leiding voor te bereiden, toen, na 4Vz minuut, trok hij zich even los. Groen en Lehane geraakten steed: verder achter, ook Van Akkeren werd Direct nadat wethouder L. J. van 't Westende nabij „De Griffioen" de 12 junioren had gestart voor een wed strijd over 1500 meter, ontwikkelde zich een vinnige strijd tussen J. Huigh van Marathon, die van meet ai de kop nam, en de gebroeders R. en H. Mon- deel, J. Cujé en J. Krijger. „Kootje" Huigh bleek echter te veel hooi op zijn vork te hebben genomen en toen de scherpe wind hem na ongeveer 400 me ter bijna de adem benam, zakte hij af naar de 5e plaats om niet meer aan de kop terug te komen. De strijd, die toen verder ging tussen R. en H. Mondeel, Cujé, Huigh en Krijger, leverde alleen deze laatste voordeel op. Ongeveer na 3 minuten lopen passeerde Krijger, die zich handig had gespaard, de doodge vochten koplopers om de leiding te ne men en deze fris en in goed tempo te houden. In mooie stijl ging hy door de finish voor het P.Z.E.M.-gebouw, op enkele meters gevolgd door R. Mon deel, die goede tweede werd. De uitslag was hier: 1. J. Krijger, „Hellas", 1500 meter in 4.38,2; 2. R. Mondeel, individueel, 4.39.9; 3. J. Cu jé, Individueel, 4.40; 4. J. S. Huigh „Marathon", 4.47; 5. H. Mondeel, „E. M.M.", 4.48; 6. J. van Marion, „Mara thon", 4.54; 7. C. Huïszoon, „Mara thon". 5.01; 8. A. Mollet, „Marathon", 5.08; 9. F. Kolijn, „Marathon". Er waren 3 uitvallers. De senioren De strijd van de senioren, die by de Veerse weg startten voor een race van 3600 meter, was bijzonder boeiend. Op zyn bekende wyze trok Dobbelaere de sprint even aan in het begin op de hielen gevolgd door Henk van Akke ren van „Olympus", om na circa 1 mi nuut de eer aan Bilius van „De Zeeu wen" te laten, die, gezien de weinige training door de ramp, een kranige wedstrijd liep. Na anderhalve minuut draaide Bilius met soepele pas nog te machtig en alleen gen en slaagde ér zelfs in nog één maal de kop over te nemen. Na 6 mi nuten was de volgorde aan de kop nog steeds Dobbelaere, op ongeveer 10 me ter Bilius en op 25 meter Van Akke ren. Na 8% minuut was ook Bilius de finitief geklopt en liep Staf in soepele stjjl de zege tegemoet. Hij won de race in 10.54.6, geen onbehoorlijke tyd, wanneer men de wind in aanmerking neemt. De verdere uitslag luidde: 2. A. Bi lius. „De Zeeuwen", A-klasse, 10.58.6; 3. H. van Akkeren, „Olympus", A.- klasse, 11.26.8; 4. W. van Splunder, „De Zeeuwen", B.-klasse, 11.29; 5. G. Groen, C.O.A.K., E-klasse, 11.38; 6. J. Booij, „Marathon", A.-klasse, 11.46; 7. F. Lehane, C.O.A.K., E-klasse, 11.47; 8. J. v. d. Berg „De Zeeuwen", D.- klasse, 11.579. H. van Damme, „Ma rathon", D.-klasse, 12.15; 10. A. Re- nes, C.O.A.K., E.-klasse, 12.20. Er vielen 2 deelnemers uit. In de cantine van het veilingsgebouw werden na een inleidend woord van de voorzitter van „E.M.M.", de'heer A. J. Teijn, door wethouder Van 't Westende de pryzen uitgereikt. Na mens het district Zeeland van de K. N.A.U. werd hierbij nog het woord ge voerd door de heer G. de Pagter. 81. Toen het proces was afgelopen, nam Grauw Grauw nog eenmaal het woord Hij beval alle Roekiraki's de binnenpaats te verlaten en zich gereed te maken voor een nieuwe rooftocht naar Oekoeroewanda. „Róóf wat je róven kunt, wég met de witmensen en leve het edele volk der Roekiraki ChimpanseesI" schreeuwde hij Juist op dit ogenblik verdween de maan achter een grote zwarte wolk en daardoor werd de ruïnestad in een die pe duisternis gehuld Jimmy Brown, die een kort ogenblik tevoren nog niet wist wat hem te doen stond, sprong plotseling te voorschijn. „Nu is het mijn beurt", dacht hij. Hij stond boven op de muur. Ook hij klopte met zijn vuisten op zijn borst, zo hard, dat de doffe slaven overal op het binnenplein gehoord konden wor den. Toen slaakte Jimmy een harde lange kreet „Oe- oe-oe-oe-oe-wiwiwlwiwiwiwlwwie-ie-ie-ie-ieü" schreeuwde hij. liet was de oude oorlogskreet der Roe kiraki's Opnieuw ging er een siddering door alle apen op het binnenplein. Zij keken naar boven, naar de muur, waar zij vaag een gedaante onderscheidden. Toen begon Jimmy te spreken Hij had zijn handen aan de mond geplaatst en zijn stem klonk door tot in alle hoe ken van de binnenplaats. „Néén, Roekiraki's!" bulderde hij. „Gij zub deze nacht géén rooftocht ondernemen Gij zult géén geloof hechten aan de misleidende woor den van deze bedrieger, die ons arm volk In het onge luk tracht te storten Gelooft hem niet. Hij is geen tove naar. Hij is een blaaskaak. Rukt de vier manden open en gij zult uw ongelukkige broeders vinden, dood ge stoken, maar niet omgetoverd in magere honden. Ver zet u tegen deze volksmisleider. Leve de Roekiraki's en leve hun nieuwe leider WoewoesoekiM!" TAFELTENNIS Sido wereldkampioen Ferenc Sido (Hongarije) veroverde het wereldkampioenschap tafeltennis in het herenenkelspel door in de fina le met 21—16, 23—21, 21—18 van de Tsjech Ivan Andreadis te winnen. Angelica Rozeanu (Roemenië) slaag de erin voor de vierde achtereenvol gende keer de wereldtitel in het da mesenkelspel te behalen, zy sloeg in de eindstrijd haar rivale Gizele Far- kas (Hongarije) met 2111, 2119, 19—21, 21—16. Be Fair II kampioen in klasse 4 A Ook in de afgelopen week gingen voor de Zeeuwse tafeltenniscompeti- tie maar weinig wedstrijden door. De oorzaken van deze vertraging zijn o. m. de onmogelijkheid om in de avonduren wedstrijden tegen Goes te spelen en de omstandigheid, dat Spi nt bij de ramp al zijn materiaal heeft verloren. Voorts was in de afgelopen week ook de Scheldehal in Vlissingen niet beschikbaar. Er werden nu slechts twee wed strijden gespeeld, beide in de 4de klasse A. Deze brachten echter de be slissing, want Be Fair II werd door een 82 overwinning op Schelde IV kampioen. Amor II zag zich met 46 geklopt door VSV n. De stand is nu Fair VSV II 9 ATTC 9 Amor II 9 PZEM IH 10 Schelde IV 8 8 1 6 0 0 16 3 12 2 12 0 0 8 0 70-20 53-37 48-42 47-43 40-60 12-68 ZATERDAGVOETBALCOMPETITIE Eerste nederlaag van Arnemuiden II De eerste Zeeuwse voetbalkampioen is bekend. Zaamslag heeft door een 51 overwinning op Hoek de titel in de tweede klasse D van de Zaterdag competitie behaald. In de eerste klasse moest Arnemuiden een puntje af staan aan Colynsplaatse Boys (1—1), evenals Nieuwdorp aan Kloetinge (00). Hierdoor is er in de kopgroep niet veel verandering gekomen. VCK liet zich passeren door Kapelle (03). Dé stand in de kopgroep is: Wolfaartsdijk I 11 9 2 0 4724 20 Kats I 10 7 1 2 25—21 15 Veere I 13 7 0 6 44—41 14 De stand is thans: Arnemuiden I 14 8 4 Krabbendijke 1 11 8 2 Nieuwdorp I Col. Boys I Rillandia I Kloetir-ge I VCK I Kapelle I Mevo I Wemeldinge I 12 7 3 12 7 2 10 6 2 13 5 2 13 3 2 12 3 1 10 3 0 15 1 2 12 2 35—19 20 1 48—17 18 2 35-18 17 3 31—24 16 2 38 33 14 6 30—31 12 8 24—38 8 33—41 7 7 23—41 In de tweede klasse A werd Veere definitief uitgeschakeld door Wol- faartsdyk (42), dat vrywel zeker kan zijn van de titel. 's-Heer Arends- kerke n won met 64 van 's-Heer Hendrikskinderen. Bevelanders snoep te een puntje van Kats af en speelde daarmede in de kaart van de koploper. Yerseke Hl deed het goed door een 4 3 zege op Serooskerke te bewerk stelligen. - de meest gewaardeerde vulpen Wie een SWAN kiest, is voor eens en altijd in het bezit van een betrouwbare, perfect schrijvende vulpen. De SWAN is van moderne constructie en et pen voor elke band. IMPORTEURSN.V. SWAN VULPEN IMPORT MIJ. FEUILLETON door Mary Burchefl 38. Verrast, zelfs verschrikt, meende Joanna, vroeg Neil op zijn beurt: „Zou je dan iets over haar willen ho ren?" „Als je het niet naar vindt, erover te spreken". „Je bent een eigenaardig meisje. Waarom denk je, dat ik het zou wil len?" „Och, zulke riskante onderwerpen hebben zekere aantrekkingskracht", antwoordde ze langzaam. „Ilt weet nog best, hoe ik graag met iemand over de gebeurtenissen van die vrese lijke avond, toen ik je flat binnen drong, had willen spreken, maar er was niemand anders dan Auriel en zy wilde er niets meer van horen. Wat jou betreft, dacht ik zo, dat je er naar moet verlangen, af en toe over. die vrouw te praten. O, niet om aller lei bijzonderheden mee te delen of je hart uit te storten, maar alleen om dat je niet anders kunt. Zie je, zij is het enige onderwerp, dat je thuis niet moogt aanroeren. Ik weet, dat je blij bent weer op goede voet met je oom en tante te staan, dat je prijs stelt op Roger's vriendschap. Maar juist daArom omdat het nergens toe dient alles weer overhoop te gooi en, is het je eenvoudig onmogelijk, een zaak aan te roeren, die een groot deel van je gedachten in beslag neemt". Joanna was er zelf verbaasd over, dat ze zo openhartig had gesproken en het verwonderde haar allerminst, dat hij dadelijk antwoordde. Vrywel zwijgend verorberden zij hun maal, maar het was een genoeg- lyk stilzwygen, ofschoon haar woor den van zoeven toch wel indruk op hem gemaakt schenen te hebben- Toen hy tenslotte weer begon te spre ken, was 't alsof hij rustig doorging op een reeds aangesneden ondei-werp. „Zie ie, Joanna,, 't valt dikwijls moellyk te zeggen, waarom iemand je aantrekt. Ze was ik bedoel is niet buitengewoon mooi. Ik geloof", ging hy nadenkend voort, „niet zo mooi als jij". „Ik ben helemaal niet mooi", zei Joanna glimlachend, maar zonder enige aanstellerigheid. ..In zeker opzicht ben je het wél. Bij Vivian was het meer een kwestie van sterke vitaliteit", hernam hy op een toon, alsof hetonderwerp hem al leen „academische" belangstelling in boezemde. „En het ergste is", ging hij voort, „dat ik, zonder me over haar persoon re illusies te maken, toch al mijn ;ische eigenschappen stomweg overboord zou gooien, als ik de kans kreeg, me nog eens in de zon van haar zogenaamde gunst te koesteren. Maar ja, ik kan moeilijk verwachten, dat je begrijpt wat ik eigenlijk zeggen wil „Ja, dat doe ik wèl" verzekerde Jo anna, die bij zichzelf bedacht, hoeveel gemakkelijker het is, de gevoelens van anderen te peilen dan eigen aandoe ningen te begrijpen. Ze lceek Neil nog eens aan en vroeg toen met zachte stem: „Deed liet je veel verdriet, dat met een ander trouwde?" „Nogal". „Had je dan gehoopt, dat zij met jou zou trouwen?" Op deze vraag antwoordde hij niet dadelijk. Eindelijk zei hij: „Om je de volle waarheid te zeggen: Neen. Ik wist, geloof ik wel, dat ze alleen maar een spelletje met me wilde spelen. Of schoon ze mij het lokaas wel voorhield, was ik noch rijk noch aanzienlijk ge noeg om haar aan een huwelijk met mij te doen denken. Maar zie je, Joan na, zolang er nog hoop schijnt te be staan, realiseer je je iets dergelijks niet". „Ja, ik begrijp het", hernam Joanna, die vergeefs trachtte, zich een vrouw met zoveel macht over een persoon lijkheid als Neil voor de geest te ha len. „Maar hoe lang te voren had je al geraden, dat ze met die ander zou trouwen?" „He had niets geraden. Ze heeft me voor een voldongen feit gesteld. Des morgens belde ze me op, des middags trouwde ze en des avonds vloog ze met hem op de huwelijksreis naar het Zui den". Wordt vervolgd.) In de tweede klasse B wonnen Mid delburg VI en RCS V weer met grote cijfers. VCK III verraste door een 63 overwinning op Nieuwland, dat nu wel geen kans meer heeft. In de stand kwam geen verandering. Een grote verrassing was de 41 nederlaag van het nog ongeslagen Ar nemuiden II tegen Colijnsplaatse Boys. Nieuwdorp n kon het net ha len tegen Kloetinge II (23). Zoals gezegd werd Zaamslag kam pioen. De royale 91 zege van Tern. Boys op SVD kon daar niets aan ver helpen. De stand is: Zaamslag I Tern. Boys I Spui I SVD I Hoek I AZW I Driewegen I 11 8 2 1 31—14 18 11 6 2 3 38—24 14 10 5 3 2 20—15 13 10 4 1 5 13—21 9 10 3 1 6 22—27 7 10 2 2 6 17—28 6 10 1 3 6 17—29 5 In de tweede klasse E slaagde SVD II er in de eerste overwinning te boe ken op Spui n (31). Tern. Boys kwam weer een stapje dichter bij de titel door een 30 zege op Zaamslag De uitslagen waren: le klasse: Nieuwdorp IKloetinge I 00; Arnemuiden IColijnsplaatse Boys 11—1; VCK I—Kapelle I 0—3. 2e klasse A: Yerseke IHSeroos kerke I 43; 's-Heer Hendrikskinde ren I's-Heer Arendskerke n 46; Kats IBevelanders I 11; Wol faartsdijk IVeere 142. 2e klasse B: EMM IVWolfaarts dijk H 3—1; Middelburg VI—VSC I 61; Veere IIOostkapelle I 27; Serooskerke II—RCS V 2—7 VCK Hl Nieuwland I 63. 2e klasse C: Kloetinge HNieuw dorp 23; Colijnsplaatse. Boys II Arnemuiden II 41. 2e klasse D: Tern. Boys ISVD 9 1; Spui I—AZW I 3—0; Hoek I— Zaamslag I 15. 2e klasse E: SVD IISpui II 31; AZW H—Hóek II Hoek niet opgek.; Zaamslag H—Tern. Boys II 03. ZONDAGCOMPETITIE. le klasse ALuctor IHansw. Boys I 00; Volharding 32 I's-Heer Arendskerke I 20. le klasse B: Domburg IRetran- chement 110; Groede IHoofdplaat I 25; Noormannen ILewed. Boys I 22; Walcheren ISchoondijke I 4—2. le klasse A: IJzendijke n II 14; PSK H—Ria W. H 2— 4; Oostburg nHulst n 03; Sluis kil HHontenisse n 113; Terneu- zen IH—EMM H 8—0. Res. le klasse B: Clinge nBres- kens IH 51; Vlissingen HlAxel IH 1—2; Yerseke n—Goes m 1—0; Robur HMiddelburg III 06; Bier vliet HZeeuwen Hl 20. 2e klasse A: Middelburg IVVlis singen IV 03. 2e klasse B: Hansw. Boys HGoes IV 32; Hontenisse IHKoewacht n 1—3. 3e klasse A: RCS IVHoofdplaat n Hoofdplaat niet opgekomen. 3e klasse B: Hontenisse IVVogel waarde n 03; Rapenburg IITer- neuzen IV 14. 3e klasse C: EMM HIDomburg H 2—2; Middelburg VLewed. Boys H 0—1. Neem dus nooit zomaar „vloei", vraag om MASCOTTE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 6