JOANNA'S DIEFSTAL GOES BEHAALDE MOEILIJKE ZEGE OP ENTHOUSIAST AXEL De wereldreis van JIMMY BROWN Lagere prijzen Hogere garantiebepalingen 1 Nieuwere Modellen Onze reclame 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 10 MAART 1953. HET SPANDE IN DE HANZESTAD Vlak voor het einde bijna de gelijkmaker In een spannende wedstrijd is het Goes gelukt een moeizaam bevochte zege te behalen op Axel, dat tech nisch minder was maar hard en enthousiast voor een goed resultaat heeft gestreden. Het kwam met 2 invallers in het veld. Gees was volle dig. Axel liep met de wind in de rug hard van stapel en reeds direct kwam het Goesse doel in Langzamerhand verplaatsten de gastheren het spel en gingen niet ongevaarlijke aanvallen lanceren. Axel kroop al spoedig door het oog van een naald, toen Mos goed voor gaf en P. Wijs hard inschoot. Het schot sprong af op een Axels been, waarna van der Slugs weer inschoot. Maar nu bracht de op de doellijn staandeBrugger redding, toen kee per Dieleman reeds gepasseerd was. Het was uitstel van excecutie, want Axel moest steeds meer terrein prijs Eeven. Na zestien minuten werd •ieleman geslagen door een kopbal van Van der Slugs (1-0). Axel kreeg nog voor de rust kans gelijk te ma ken, maar het schot van Verpoorte, die alleen voor Zwartepoorte kwam, was niet zuiver genoeg. Amsterdamse Beurs Bank v. Ned. gem. 4% Nederland 1951 (3%) Nederland 1948 (3%) Nederland 1947 3%) 3 Nederland 1937 3 Dollarlening 1947 3 pet. Investeringscertificaten 3 Nederland 1962-64 z.b. 3 Nederland 1962-64 m.b. 3 Nederland N.W.S. 2% Ned. Indië 1937 A 3 Grootboek 1946 3 Nat. Handelsbank Ned. Handelmij. A.K.U. Bergh's en Jurgens Calvé-Delft Centrale Suiker Kon. Ned. Hoogovens Unilever Ned. Kabelfabriek Philips Wilton -Feijenoord Billiton Kon. Petroleum Mij. Amsterdam Rubber Holland Amerika Lijn Kon. Paketvaart Rotterdamse Lloyd Ned. Scheepvaart Unie Stv. Mij. Nederland H.V.A. Deli-Batavïa Mij. Deli Mij. Missouri K.T. New York Central Pennsylvania Anaconda Bethlehem Steel General Motors Intern. Nickel Kennecott Republic Steel U.S. Steel North American Cy Midcontinental Shell Union Tide Water Het begin van de officiële handel in de nieuwe 3% procent Nederlandse Staatslening is gistermiddag eigenlijk het enige belangrijke aspect van de beurs geweest. De conversielening 1947 en de investeringscertificaten bleken eveneens vast te zijn, waarbij eerstgenoemde tot 95 steeg. Voor de Younglening was gisteren de belangstelling danig geluwd, zodat het slechts sporadisch tot trans acties kwam, waarbij de prijs dan nog een kleinigheid achteruit liep. Voor het overige had de markt een onbelangrijk verloop. Internationale industriepapie ren wisten zich nauwelijks te handha ven, doch aandelen A.K.U. vormden een uitzondering. Lich- aanbod veroor zaakte hier een koersverlies van twee punten. In de scheepvaartafdeling zat evenmin veei beweging, het niveau van Vrijdag bleef hier behouden. Cultures stil, Sumatra tabakspapieren boekten een kleine avance. 6 Mrt. 9 Mrt. 104% 88% 943/4 943/4 95 94% 95 94% 94% 95% 94% 96% 96% 96% 78% 78% 94% 94% 95 95 113% 114% 1593/4 159 161 160% 272 270 117% 118% 165% 165 157 157% 185 1843% 211% 212 160 159'/s 185 309% 183 309% 88% 142 88% 141 117 118% 124% 1283/4 129% 149% 150 101% 101 109% 110% 80 80% 5% 23% 23% 22% 22% 43% 43A 53 54 66 65% 44 4414 77% 77% 473/4 48 40% 40% 22 ex div. 62% 63 71 23% 24% Fanatiek spel na de rust bracht Axel toch de gelijkmaker, die van de voet van Van der Velde kwam (1-1.) Belde doelen kwamen beurte lings in gevaar en het spel was zeer aantrekkelijk. Het slotoffensief van Goes stelde Axel geducht op de proef en eindelijk moest keeper Dieleman zwichten voor een vr|je trap van De Schipper, via een kopstoot van Van der Sluijs (2-1). Van der Velde kreeg vlak voor t|jd nog een prachtige kans om er een gelijk spel uit te sle pen, maar hg faalde, zodat het een kleine overwinning voor Goes werd. Franse elftal nu definitief De definitieve samenstelling van het Franse elftal, dat Donderdag 12 Maart in het Pare des Princes te Pa rijs tegen het elftal van de Nederland se professionals speelt, is: doel: Ru- minski (Rijsse!)achter: Gianessi (Roubaix) en Mareke (Reims); mid den: Penverne (Reims), Jonquet (Reims) en Gaulon (Stade Fangais) voor: Kopa (Reims), Ujlaki (Nimes), Saunier (Le Havre), Gardien (So- chaux) en Deladeriere (Nancy). Reserves: Colorma (Stade F ran gals), Albanesi (Le Havre) en Bat- tistoh (Metz) Terneuzen haalde weer een puntje uit Brabant weg Spannende wedstrijd tegen Internos Wederom is het Terneuzen gelukt in een uiivedstrijd tegen een Bra bantse club een kostbaar winstpuntje te halen. Na een spannende str|jd tegen Internos werd het 33, wel ke uitslag de vtfiouding in het spel zeer goed weergaf. De eerste helft kenmrkte zich door vele aanvallen, die aardig waren op gezet maar dood liepen op de goe de verdedigingen. Eerst twee minu ten voor de rust gelukte het Ter neuzen de leiding te nemen, toen de Internos-doelman een bal wegstomp- té, die de rechtsbinnen van Terneu zen met succes retourneerde (01). De tweede helft was vijf minuten oud, toen rechtsbuiten Van de Berg de stand gelijk maakte (11). An derhalve minuut later stond Terneu zen al weer met 21 voor, na een goed schot van midvoor Koch. De wedstrijd werd nu zeer spannend. Vergouwen liet er geen gras over groeien en weer was de sand gelijk (22). Terneuzen zette alles op al les en werkelijk gelukte het de links binnen om zijn club weer de leiding te geven (23). Internos probeerde met alle macht om niet te verliezen en dat gelukte ook. Tien minuten voor het einde trof een kopbal van Van Staay doel (33). Daarmede was een alleszins bevredigende uit slag verkregen. Breskens door Corn Boys met 21 verslagen Corn Boys begon in de wedstrijd tegen Breskens met een flink over wicht, maar toch duurde het nog 25 minuten, voordat midvoor Kommer uit een voorzet met een goede kopbal kon scoren (1—0). Breskens begon nu feller aan te vallen, maar de Corn Boys-verdediging zat goed in elkaar. In de tweede helft werd Breskens steeds op eigen helft gedrongen, maar het slaagde er toch in van een mis verstand in de Corn Boys defensie te profiteren, zodat na ruim een kwar tier de partijen weer op gelijke voet stonden (11)- Het spel, dat voor de rust steeds vrij 'ors wa- geweest, werd toen zelfs tamelijk hard- Bres kens wist ondanks hard werken, het doel niet meer te vinden. Wel echter Corn Boys, toen midvoor Kommer een half uur voor het linde uit een goede voorzet het net van Breskens nog eenmaal deed trillen (21). Met deze stand kwam het einde. NAGEKOMEN UITSLAGEN AFD. ZEELAND K.N.V.B. Res. le klasse B: Yerseke H Luetor H 32. 3e klasse C: EMM III—Goes V 1—13. ATHLETIEK KN.A.U.-beker 1952 voo* Puck Brouwer --jdens de te Amsterdam gehouden jaarvergadering van de - oninklijke Nederlandse Athletiek Unie, is de K N.A.U.-beker, bestemd voor de ath- leet, dié daarvoor door prestatie en gedragingen het meest in aanmerking komt, voor 1952 aan Puck Brouwer uitgereikt. De Albert-Spree-belcer was voor de jeugdige A.V. '23 athleet Keesom. De Thompson-beker werd voor 1952 niet uitgereikt. In het jaarverslag werd opgemerkt, dat voor de samenstelling van een athletiekploeg naar de Europese kam pioenschappen in 1954 een hechtere samenwerking nodig is met de medi sche commissie van de K.N.AU. en het deelnemen van alle ploegleden aan de centrale training, wanneer de ze zou worden ingesteld. Dit mede in ve 'band met het feit, dat aan de voorbereiding voor de Olympische Spelen in 1952 veel heeft ontbroken, zoals ook de voorzitter an de K.N-A. U., ir. A. Paulen, in zijn openings- v oord memoreerde- Besloten werd tot instelling van een K.N.A.U.-medaïlle, uit te reiken aan personen, die zich jegens een bepaald district of de athletiek in dat district verdienstelijk hebben, gemaakt. HOCKEY UITSLAGEN ZUID TWEEDE KLASSE A. De uitslagen van de Zondag ge speelde hockeywedstrijden in de tweede klasse A Zuid waren: DES Forward 33 31, Warande-» Liberty 00. De wedstrijden Middelburg Push II en Push IIMiddelburg werden uitgesteld. Zeeuwse ringlijders vergaderen KAMPIOENSWEDSTRIJDEN IN GAPINGE EN SOUBURG Zaterdag werd in de Bogardzaal te Middelburg de jaarlijkse algeme ne vergadering van de Zeeuwse Ringrgders-Vereniging gehouden. In zijn openingswoord herinnerde de voorzitter, de heer P. Brasser, aan de succesvolle hoofdwedstrijden. De secretaris, de heer L. Hugssoon, deelde mede, dat de vereniging 392 leden telt. De penningmeester kon een goed slot van 386 melden. De jaarlijkse contributie werd gehand haafd op 50 cent per lid en het in- leggeld voor de drietallen op de kampioenswedstrijden werd vastge steld op 15 per drietal. Men besloot begunstigers te werven, die vrije toe-' gang op de hoofdwedstrijden verkrij gen. De aftredende bestuursleden en leden van de wedstrijdcommissie werden herkozen. In verband met het vertrek van de heer W. N. v. Liere en het besluit om de wedstrgdcom- missie uit te breiden tot zes leden, moesten twee nieuwe leden worden benoemd. Met algemene stemmen werden benoemd de heren Js. Ce-: vaal te Serooskerke en A. de Kam, burgemeester van Vrouwenpolder. Besloten werd de wedstrijd om het kampioenschap le klas op 11 Juli te Gapinge te houden en die om het kampioenschap 2e klas op 18 Juli te Souburg. De leden drongen aan op een hoofdwedstrijd 3e klas; het be stuur zal de mogelijkheid hiertoe on derzoeken. De vrije ringrgderjjwed- strijd op 27 Juni te Vlissingen is uit gesteld tot 1954. Felle eritiek werd uitgeoefend op, wat genoemd werd, de onfaire hou ding tegenover de Z. R. V. van een lid der ringrijdergcommissie van de V.V.V.-Middelburg en men sprak de wens uit, dat de organisatie van de wedstrijd op het Molenwater wordt verbeterd. Het bestuur deelde mede, dat hierover reeds overleg was ge pleegd met het dagelijksbestuur van de V.V.V. teneinde te trachten de goede samenwerking te bestendigen. De .heer C. Koole uit Vlissingen dank te bestuur en jury van de Z.R.V. na mens de Walcherse ringrjjderij voor de goede organisatie der wedstrijden. FEUILLETON door Mary Burcheil 21 „Natuurlgk wel", lachte Lady Fei ling. „Geloof je soms, dat ik ook niet narigheden heb beleefd?" J(0, dat zult u zeker wel! Maar u... u weet er boven uit te komen, niet waar? Ik kan me niet voorstellen, dat u zich door kleinigheden van de w|js laat brehgen". „Je denkt 'heus veel te vleiend over mij", verzekerde Lady Felling, nog steeds glimlachend. „Maar als ik het goed heb" ze zweeg even en luister de oplettend naar het geluid uit de hall, waar blijkbaar iemand was bin nengetreden „zul je binnen een ogenblik zien gedemonstreerd, dat ik niet zo vast in mijn schoenen sta als je meent Ik geloof namelijk, dat mijn schoonzuster in aantocht is en heus, Joanna, dat goede mens, hoe lief, vriendelijk en zorgzaam ze ook is, werkt altijd op mijn zenuwen. O. lieve help, daar heb je het al!" En met deze uitroep, vergezeld van een bij haar nauwelijks te vernachten humoristisch gebaar, legde Lady Fei ling haar borduurwerk ter zijde en stond op toen de deur geopend werd. Ook Joanna was opgestaan, niet we tend, dat haai- een soort crisis te wachten stond. Ze was zich langza merhand, ten onrechte, zo veilig gaan gevoelen, dat zelfs de toespeling op een in aantocht zijnde schoonzuster haar geen onraad had doen vermoe den. Des te harder kwam, een ogen blik later, de schok dan ook aan. Tot haar onbeschrijfelijke schrik was de vrouw, die onder de kreet „lieve He len" haar wang bij wg'ze van liefko zing teder tegen die van Lady Felling drukte, niemand anders de „tante Jessica" uit de nacht van de moord op Peter Ginley! Zich met moeite beheersend en tot rustig afwachten dwingend, bleef Jo anna achteraf tot de stormachtige be groeting was afgelopen. Toen Lady Feiling tenslotte aanstalten maakte om haar voor te stellen en in het ge sprek te betrekken, trad ze uiterlijk volmaakt kalm naar voren. „Dit is juffrouw Deane", begon La dy Felling. „Wel, wel, hoe buitengewoon toe vallig!" viel „tante Jessica" haar schoonzuster In de rede. „Is Neil ook hier?" „Neil is hier", antwoordde Lady Felling tamelijk verbaasd. „Maar hoe weet jij dat?" „Wel, omdat ik juffrouw...... juf frouw Deane hier zie". Tante Jessica zweeg even, beet zich op de lippen, wreef met een van opgewondenheid lichtelijk trillende wgsvinger langs haar neus en kon zich toen niet lan ger bedwingen. „Heus, Helen, ik ben 'n beetje verbaasdmaar ik veron derstel, dat het per slot van rekening jouw zaken zijn". Ült Lady Felling's manier van doen bleek onmiskenbaar, dat haar schoon zuster inderdaad de kunst verstond, haar van de w|js te brengen. „Ik begrijp niet goed, waarover je spreekt, Jessica", zei ze een beetje knorrig, „maar ja, Neil is hier ge lukkig. En, zoals ik je al zei, dit is juffrouw Deane, Henry's hoog ge waardeerde secretaresse Joanna, lie ve, mag ik je mevrouw Eldon, de zus ter van Sir Henry voorstellen?" „Henry's secretaresse!" Jessica El- don móest enige malen hoorbaar slik ken van verbazing, terwijl haar scher pe, maar iets uitpuilende oogjes nog een beetje uit hun kassen schenen te treden. „Maar ik dacht Wat ze dacht bleef gelukkig voor lopig onuitgesproken, want op dit ogenblik kwam juist Sir Henry bin nen, onmiddellijk gevolgd door NeiL „Goedenmiddag, Jessica", zei hij op de toon van iemand, die familiebanden eerbiedigt, zonder er grote geestdrift voor te koesteren. „Dat is een aardige verrassing". „Ja, maar beste Henry, jij bent niet de enige die verrast is antwoordde zijn zuster veelbetekenend. „Neen, want ik denk, dat je Neil niet verwacht had", erkende broerlief vlotjes. Waarna Neil naar voren trad en zgn tante buitengewoon hartelijk kuste, ofschoon hij, naar Joanna dacht veilig te kunnen aannemen, gewoon lijk voor familieleden niet zo grif met kussen was. „Zo, tante Jessica; wat knap van u, juist dit week-end hier te komen", zed hij onverstoorbaar. „We zgn hier onder heel wat prettiger omstandig heden dan toen we elkaar laatst ont moetten, nietwaar?" „Inderdaad" beaamde zgn dierbare tante tamelijk scherp en, naar Joanna begreep, deels onder de bekoring, wel ke haai- meest geliefde neef op haar uitoefende, deels gelovend dat zij misschien verplicht zou zgn, het haar alleen bekende geheim van een min- wenselijke situatie te ontsluieren. „Ik wist niet, dat je hierheen zou gaan". „Neen, natuurlgk niet. Ik had er zelf geen flauw idee van voor Roger het een paar dagen geleden voorstel de". „Hmhernam Jessica Eldon, terwijl ze Joanna opnieuw weifelend aanzag. „Je hadt je oom toch zeker de laatste tijd wel gesproken?" (Wordt vervolgd). 64. Piet Potlood werd door een paar agenten vrij hardhandig de bureaukamer van commissaris Archibald Rednose Smith ingeduwd en niet zodra had de politiechef onze journalist in de gaten ge kregen of daar barstte hij al los. „Zóóó meneer de leugenaar, zóóó meneer de praatjesmaker. Ik ga jou eens even afleren de politie leuke verhaaltjes op de mouw te spelden. Weet j|j, hoe wij dat vak- kundig noemen Dat noemen wij het afleggen van valse verklaringen. En weet j|j, wat daar op staat Een hechtenis van zes maanden. Dat staat er op, als je 't weten wil! En ik ben vast besloten jou voor die tijd op te sluiten. Jij hebt je lange neus in een hoogst ernstige zaak gestoken en op dat punt versta ik geen grapjes. Hoe haal je het eigenlijk in je hoofd, vent, om mij als de hoogste politieautoriteit van Oeltoeroewanda te willen wgs maken dat een van die smerige rovers van Roeki- raki's zou kunnen praten, ja een beschaafd man zou zijn, die hier gekomen' is, om die troep vieze apenDe commissaris wilde nog veel meer zeggen, maar op dat ogenblik werd er dringend op de deur geklopt en bijna op het zelfde ogenblik kwam er een agent van politie binnen, die er uiterst verbijsterd uitzag: „Meneer de commissa ris, komt u toch 's gauw kijken. Alle gevangen genomen apen die tot voor tien minuten geleden zo onhandelbaar waren, dat er geen land mee te bezeilen viel, zgn plotseling zo mak als lammetjes geworden. De meeste zitten stilletjes te huilen en er is niet één meer die een brutale mond op zet als je langs de hokken loopt Gaat Ronde van Nederland dit jaar toen door? Naar het A.N.P. verneemt zal Kees Pellenaars dezer dagen een bespre king hebben met de sportcommissie van de Koninklijke Nederlandse Wiel- ren Unie, met de bedoeling een licen tie aan te vragen voor het organise ren van de Ronde van Nederland 1953. Pellenaars is yan oordeel, dat hij op steun kan rekenen van de industrie, zonder welke een wielerevenement ais de Ronde van Nederland niet kan worden georganiseerd. Mochten de besprekingen met de officials van de K.N.W.U.en met vertegenwoordigers van de industrie een gunstig verloop hebben, dan ligt het in de bedoeling van Pellenaars om als data te kiezen een periode, welke zoveel mogelijk aansluit op de aankomstdag van de Tour de France (26 Juli in Parijs). De 42-jarige Amerikaan Harold J. Adonis, die zich sedert 22 November j.l. in Amsterdam in hechtenis bevindt, heeft afgezien van een hongerstaking, welke hij wilde houden om een beslis sing over zijn door Amerika gevraagde uitlevering uit te lokken. 9 250 officieren van 13 bij het Atlantisch Pact aangesloten landen kwamen Maan dag in Parijs bijeen om de verdediging van het Westen te bestuderen bij de grootste manoeuvres binnenkamers, wel ke ooit in Europa gehouden zijn. Ruim dertig kinderen zijn Maandag te Johannesburg gewónd, toen een gra naat, die door een leerling was mee genomen om hem aan zijn onderwijzer te laten zien, in een schoollokaal ontplof te. De onderwijzer, die de 'eerling had gewaarschuwd niet met de granaat te spelen, werd ook gewon' ZON EN MAAN. 11 Maart. Zon: op 7-04 Maan: op 5.18 onder 18.37 onder 13.04 HOOG EN LAAG WATER 11 Maart. Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge U.+N.A.P. 1014 137 10-41 158 11.03 174 11.21 1.11 11.35 130 U.+N.A.P. 22.56 138 23.24 159 23.47 173 U.—N.A.P. U.—N.A.P. Ï.37 148 16.27 154 4.02 170 4.35 183 4.33 1.30 4.38 152 16.53 176 17.28 190 17-12 1.32 17.33 153 De R.A.I.-tentoonstelling 1953 bracht U: I De merken JAWA en C.Z. verlengden him garantietermijn tot 25.000 km en brachten bovendien veel lagere prijzen: C.Z. model „Gangmaker" 125 c.c. f 990.— C.Z. model „Super Tourist" 125 c.c. f 1055,C.Z. model „Voortrekker" 150 e.C". f 1075.model „Padvinder" 150 c.c. f 1095, TRANSPORTDRIEWIELERS 150 c.c. 1385,—; JAWA 250 c.c., sterk verlaagde prijs f 1595,—JAWA 350 c-c., 2-cyiinder nu f 1945.Op al deze motoren gratis: de Beers-Service-Polis. I Het merk N.S.U. bracht prijsverlaging voor al z|jn modellen en boven dien de sensationele nieuwe 250 c.c. Kopklepper, type „MAX" met boven liggende nokkenas, zweefvering, getemperde luchtinlaat enz. Snelheid 125 km per uur. N.S.U. 98 c.c. Quick f 750,—; N.S.U. 125 c.c. Fox f 1195 (met 4 versnellingen en zweefvering); N.S.U. model Lux 1795,N.S.U. MAX 2275,—; N.S.U. 350 c.c. Consul 2495,—; N.S.U. 500 c.c. Consul 2780,—. I SPARTA brengt U belangrijke prijsverlaging en de nieuwe Sparta Scooter voor populaire prijs. Sparta 125 c.c. f 1175,Sparta 200 c.c. f 1275, Sparta 200 c.c. aeeuverlichting 1325,Sparta Scooter slechts 1095, (is binnenkort leverbaar). Sparta 250 c.c. Victoria 1575, LAMBRETTA scooters brengen naast hun tegenwoordig luxe model nu ook een model in een vouidiger uitvoering, welke eveneens geleverd wordt met 125 c.c. motor en cardanaandrijving; bovendien: handstarter, prijs hiervan slechts 1270 I B.S.A. nu regelmatig leverbaar in de nieuwe 1953-modellen, vanaf 125 c.c. tot 650 c.c_ I Vraagt ons een folder van de verschillende modellen en merken welke wij voeren. Ook een mooie Lambretta-scooter-folder hebben wg voor U be schikbaar, welke U volledig over de modellen en betaling inlicht. Hebt U interesse voor de motorsport? Wij verstrekken U gaarne een folder voor de JAWAC.Z.-prijsvraag. De 15.000ste JAWA-C.Z. (welke volgende maand wordt geïmporteerd) wordt n.l_ gratis door de impor teur ter beschikking gesteld. Wij leveren U ook de ALPINO scooters (75 c.c.) 995, alsmede de RUMI „Scoiattole" scooter met 2 cylinder motor in praehtuitvoering 1995, ALLES MOET WEG. Hei koopje van de week Extra zware graslinnen lakens, geborduurd, 2-pera., van f 10.50 voor f 7 90. Slopen 2.75. Tafzijden ruitstof, 90 breed, van 3 50 voor 1.95. j. c. MERK, Langeviele Middelburg. Gemeente Cadzand. Het hoofd van het gemeen tebestuur van Cadzand brengt overeenkomstig arti kel 3 van de Wederopbouw- wet ter openbare kennis, dat vanaf 12 Maart 1953 gedu rende twee weken het we» deropbouwplan Cadzand- Bad, vastgesteld bij raads besluit van 11 Februari 1953, voor een ieder ter in zage' ligt ':op de gemeente secretarie. Tegen de b|j de vaststelling van het plan In net ontwerp aangebrachte wijzigingen kan een ieder gedurende genoemde termijn schriftelijk bezwaren indie nen bij Burgemeester en Wethouders. Het hoofd van het gemeen tebestuur voornoemd J. A. LEENHOUTS van deze week is: 500 gram Gehakt f 1-50 500 gram vet Spekf 1-20 500 gram mager Buikspekf 1.50 500 gram rauwe Reuzel f 0.70 Een pakje Rundvet of Reuzel (prima) f 0.40 Onze Vleeswaren zijn zoals bekend van prima kwaliteit, hieruit slechts een greep. Gekookte Metworst30 cent per 100 gram Fijne Haagse Leverworst24 cent per 100 gram Echte Boerenhoofdkaas 30 cent per 100 gram Gebraden Gehakt40 cent per 100 gram Hamworst 40 cent per 100 gram Boterhamworst36 cent per 100 gram Gevuld Ontbijtspek46 cent per 100 gram Saksische Leverworst 40 cent per 100 gram Slagerij A. J. de Pagier,Slagerij Aug. Weemaes, Korte Noordstraat 51, Lange Noordstraat 55, Middelburg Middelburg Telefoon 2914 Telefoon 2326 K|jk overal voor een NIEUWE FIETS En U wens gaat in vervul ling in de Rijwiel-Centrale Veel bekende merken, veel heus en veel voordeliger. Koudekerkseweg 59, tele foon 2544, Vlissingen. Te koop: HUIS met TUIN >p eerste stand op een wel varend doi-p- centr. Zeeuws Vlaanderen. Voor alle doel einden geschikt. Direct te lanvaarden. Brieven onder no. 342, Bur. P.Z.C-, Middel burg. KLEUTERSCHOOL WILHELMINADORP Aan de openbare kleuter school te Wilhelminadorp (één klasse) wordt EEN HOOFD gevraagd. Salaris f 1400.— per jaar. Vereiste bevoegheid A (stu derend voor B Sollicitaties vóór 23 Maart 1953 aan de Burgemeester van Katten- dgke. Gevraagd in seizoenbedr|j£ ECHTPAAR evt gepens. Brieven letter S 59, Bur P.Z.C., Vlissingen FLINK MEISJE gevraagd, per 1 April. Van 83 uur. Mevr. KRIJGER- HOOGSTRA, Park de Grif fioen 9, Middelburg. Te koop dubbelwandige verplaatsb. NOOOWIN"I7L met magazijn en noodwo ning. Tevens moderne eiken houten winkelopstand voor levensmiddelen. Br. on der no. 346, Bur. P.Z.C., Middelburg. Landbouwkundige Ingenieur ongeh. vraagt net pension in Goes. Br. no. A 70, Bur. P.Z-C., Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 6