15== PROVINCIALE ZEEUWSE COUDAMT is=S tegen sultan II begonnen Proces Hamid Ook behoeftige landgenoten krijgen van de ingezamelde kleding Kantlijn Twee Woerdenaren op vrije voeten Nederlands plan in beginsel unaniem aanvaard Poging tot Frans—Duits vergelijk Was hij de opdrachtgever van Kapitein Westerling Noordkoreaanse krijgsgevangenen willen tegen communisten vechten Franse protocollen van de baan Prentbriefkaart voor Rampenfonds VERWACHT: Hoofdred. G. Ballintijn PI. verv.: W. Leertouwer en regel meer 20 cent. „Brieven of adres Bureau van ABONNEMENTSPRIJS 44 ct. per week, f 5.45 p. kw„ WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESSE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN C"° PZC fr. p p. f5.70 per kw. Losse nummers 10 cent. Bur. Vllsslngen, Walstr. 58—60, telef. *2355 4 lijnen (b.g.g. 2861 of 2160) Middelburg, Markt 51. telef. 3841 Goes, Lange Vorst straat 63, telef. 2475 (b.g.g. 2228) Oostburg. Finlar.ds'raat 2. telef. 16 - Temeuzen, Brouwerijstr. 2. Zierikzee. N. Boscrdstr. C iso. telef. 26. Het hoofdbestuur van het Nederlandse Rode Kruis deelt ons mee, dat de hoeveel heid bruikbare kleding, ingezameld ten be hoeve van de slachtoffers van de waters nood, zó groot is, dat deze voorraad de be hoefte van de slachtoffers zeer vele malen overtreft. Het Rode Kruis en het Rooms Katholieke Huisvestingscomité hebben be sloten, dat die goederen, die wel voor uit reiking geschikt, doch niet meer noodzake lijk voor de slachtoffers zyn, via de Neder landse Kerkelijke en charitatieve instel lingen aan behoeftige Nederlanders ten goede zullen komen. T~ie Staten van Zeeland zijn Woensdag in vergadering bijeengekomen. Het was een historische zitting: de eerste na de grootste watersnood, die Zeeland sedert mensenheugenis getroffen heeft. De eerste burger ,der provincie, jhr mr A. F. C. de Casembroot, heeft in sobere woorden de situatie geschetst. Het was een rede zonder hoogtepunten, zonder ijdel op timisme, maar zonder pessimisme ook. Grijs van toon, grijs van inhoud, grijs als het water, dat zulk een aanzienlijk deel van Zeelands bodem heeft verzwolgen. Nuchter en zakelijk, zonder dat het gezegd werd verradend, hoezeer het provinciaal bestuur zich de zwaarte bewust is van de ontzag lijke taak, die het op de schouders is ge legd.. De dingen, die niet gezegd werden in deze rede maakten haar aangrijpend, maakten haar historisch. Zo was het ook het beste. Want de mens krijgt kracht naar kruis, hij groeit met zijn taak. Grote woorden waren overbodig en het deed weldadig aan, dat dit zo sterk begrepen werd. De Staten hebben bij monde van de frac tieleiders de rede van de Commissaris der Koningin beantwoord. Zij hadden geen cri- tiek, terecht. Waar zovelen in de dagen der rampspoed zichzelf wegcijferden en alles gaven voor anderen, zwijgt de critiek. Beter is het zich eendrachtig op te maken voor de komende moeilijkheden. Dat hebben de leden der Provinciale Sta ten begrepen en hun woorden gaven aan de opening dezer ziting een waardig cachet. "Deeds eerder is op deze plaats betoogd, dat het normale leven zijn loop moet hernemen, dat met name ook het amuse ment terug moet keren. Zo niet, dan maakt men slachtoffers lang nadat de ramp voor bij is. Dit neemt niet weg, dat wij het uitstel van de festiviteiten van de Stichting Her rezen Middelburg en het in dezelfde rich ting wijzende intrekken van de subsidie aanvrage van de Stichting Nieuw Walche ren voor de herdenking van het gereedko men van herstel en wederopbouw op Wal cheren, slechts toe kunnen juichen. Zeker: ook dit uitstel is in zekere zin een streep door de rekening. Maar uitstel zal hier zeker geen afstel zijn en is gezien de onzekerheid der verbinding in de komende zomer, alleszins gemotiveerd. Immers: er waren met deze herdenking en deze feestelijkheden vrij aanzienlijke bedragen gemoeid. Zij zullen alleen goede investeringen blijken, als er een stroom van toeristen naar Zeeiand komt. Welnu: die zal alleen kunnen komen, als de verbindingswegen tijdig volledig zijn hersteld en of dit het geval zal zijn kan niemand zeggen. Risico mag men niet. nemen. Daarom is uitstel het beste. In dit spe ciale geval. T\e parkeergelden, dikke doornen in het oog van alle automobilisten, zijn on derwerp van bespreking in de Tweede Ka mer geweest. Verheugend is, dat de ge meenten niet hetrecht zullen krijgen om parkeergeld te heffen van des nachts langs de openbare weg geparkeerd staande auto's. Verheugend is evenzeer, dat de gemeenten slechts parkeergeld zullen mogen heffen op afgesloten parkeerterreinen overdag. Of daarmede het parkeergeldeneuvel uit de wereld is, is niettemin de vraag. Want op alle mogelijke openbare straten en pleinen in alle mogelijke stadskernen lopen de autobewakers rond. Hun nut is twijfelachtig. Proeven hebben immers uit gewezen, dat het een ongelofelijk klein kunstje is om op deze bewaakte parkeer terreinen een auto te stelen. Deze autobewakers zullen blijven en de automobilist zal geven, zonder de plicht daartoe, maar omdat men dikwijls moeilijk anders kan. De kerken en organisaties zullen zelf zo veel mogelijk voor het vervoer der goede ren zorgdragen, en zullen, in nauw overleg met de sociale diensten van de betrokken gemeenten, de uitreiking ter hand nemen, zodat doublures kunnen worden voorkomen. Na onderzoek is gebleken, dat met de hier bedoelde oplossing onder de huidige om standigheden in het algemeen stellig ook door de slachtoffers van de watersnood, voor wie deze kleren waren bestemd, wordt ingestemd. Er wordt in volledige mate voor zorg gedragen, dat de door de watersnood getroffenen, (voor zover deze nog niet ter zake voldoende voorzien zijn) in ieder op zicht met voorrang geholpen zullen worden. Een zeer belangrijke hoeveelheid van de allerbeste ingezamelde goe'deren blijft ten behoeve van deze slachtoffers voorshands nog gereserveerd, Vragen van Kamerlid Het Tweede Kamerlid, mej. Tendeloo, (P.v.d.A.), heeft aan de minister-president en aan de minister van Maatschappelijk werk de volgende schriftelijke vragen gesteld over de verdeling van de grote voorraad kleren: Is het juist, dat, ten gevolge van de tref fend grote omvang van de in binnen- en buitenland verleende hulp, het Nederlandse Rode Kruis thans beschikt over grotere voorraden aan kleding, schoenen, etc, dan voor de hulpverlening in de noodgebieden nodig is? Indien deze vraag bevestigend wordt be antwoord, is de regering dan bereid, in overleg met de schenkers, het surplus van deze en eventueel andere daarvoor in aan merking komende goederen ter beschikking te stellen van de eveneens zwaar getroffen vluchtelingen die in de kampen in West- Duitsland verblijven? Na drie maanden arrest De officier van justitie te Utrecht acht geen termen aanwezig de twee indertijd in arrest gestelde inwoners van Woerden, ver dacht van doodslag op de Woerdense agent van politie Van Eek, nog langer vast te houden. In overleg met het parket zijn de beide verdachten, de 36-jarige plaatwerker K. V. en de 31-jarige oud-politieman D. van H., op vrjje voeten gesteld. Zweeds vliegtuig bij Eelde neergestort Woensdagmiddag omstreeks halfeen is een Zweeds militair vliegtuig, type Saab-Safir, ter hoogte van het vliegveld Eelde neer gestort. De piloot kon zich door middel van een parachute redden. Hij liep slechts enkele schaafwondjes op. Het toestel vloog in brand en werd totaal vernield. Dinsdagmorgen halftien. Een historisch mo ment voor de honderden militairen, die t week lang in de Reigersbergpolder bij Bath hebben gezwoegd aan het bouwen van een inlaagdijk, die de mogelijkheid moet schep pen het grote gat in de Scheldedijk bij Bath aan te pakken. De stroom door het sluitgat in het dijkje wordt zwakker. Na twee ver geefse pogingen weten ze nu dat het ge lukken zal. Over enkele minuten is het gat dicht. Op de achtergrond de zware Schel dedijk, die op vele plaatsen ernstig be schadigd is. De vierjarige Tony Gerrits zat samen met luitenant-gen. b.d. _P. Alons, de directeur van het Nationaal Rampenfonds, genoeglijk aan de snert. En het smaakte beiden, en de duizenden andere Nijmegenaren, die dit smakelijke gerecht voor het Rampenfonds hebben gegeten goed.! Overstromingsramp in Australië Een gebied aan de grens tussen Queens land en Nieuw Zuid Wales (Australië) is overstroomd. Honderden mensen en dui zenden stuks vee zijn van de buitenwereld afgesneden. Door vliegtuigen worden zij van het nodige voorzien. Duizenden schapen zijn al verdronken. STAATSLOTERIJ-PRIJS VAN 10.000 In de 518e loterij, 4e klasse, is op no. .9 2 8 9 een prijs gevallen van 10.000. DE CONFERENTIE TE ROME (Van onze correspondent te Rome) De conferentie te Rome zal wellicht méér bieden dan men eerst had kunnen verwachten. In ieder geval bestrijkt zij een ruimer veld dan voorzien was. Er is één onderwerp, een hoogst belangrijk onderwerp, aan de agenda toegevoegd, n.1. dat betreffende het onder zoek naar het peil, waarop in de betrokken landen de ratificatie staat van het verdrag der E.D.G. Dit betekent dus, dat over de geschillen tussen Frankrijk en Duitsland wordt gesproken en over de fanjeuse Franse protocollen. Het feit, dat De Gasperi, die de agenda heeft opgemaakt, dit onderwerp op het laatste ogenblik heeft ingelast, doet veronder stellen. dat hy bij zijn gesprekken onder vier ogen: eerst met Bidault, daarna met Adenauer, de indruk Seeft gekregen, dat enige kans op toenadering bestaat. standiger was eerst de politieke integratie te bereiken en daarna over de economische te spreken, werden ten slotte unaniem de principes aanvaard, die aan het memoran dum ten grondslag liggen. Men zal thans onverwijld een begin maken met het onder zoek naar de wijze, waarop het Nederlandse ontwerp het best kan worden aangepast aan de bestaande economische werkelijkheid. Dit is stellig een positief resultaat van de conferentie, hoewel men niet moet vergeten, dat bij besprekingen door technici vaak nog zoveel bezwaren naar voren worden ge bracht, dat er van het oorspronkelijke ont werp' dikwijls niet veel overblijft. Wat is er bijvoorbeeld van de Frans-Italiaanse tol- Positief resultaat Het is thans zeker, dat de Italiaanse staatsman, voor wie zowel Adenauer als Bidault grote sympathie en achting heeft, er naar streeft een atmosfeer te scheppen, waarin Frankrijk en Duitsland tot een ver gelijk zouden kunnen komen. Dit agenda punt: „Ratificatie van het verdrag" zou waarschijnlijk heden nog de gehele voor middag in beslag nemen. Het eerste punt, te weten het Nederlandse memorandum, werd in bijzonderheden toe gelicht door minister Beyen, en na een dis cussie, waarin alleen Frankrijk zekere be zwaren opperde en meende, dat het ver- Gisteren is in Indonesië het proces begonnen tegen Sultan Hamid Alkadri II van Pontianak. Dat is bijna drie jaar na zyn arrestatie. Hij staat voor het hooggerechtshof in Djakarta terecht, beschuldigd van opstand tegen het wettig gezag. Het was op 5 April 1950, dat de sultan, die er van beticht werd de hand te hebben gehad in de „Apra-opstand" tegen de regering van de toenmalige R.I.S. (de Republik Indonesia Serikat of de Ver enigde Staten van Indonesië) in het holst van de nacht in een kamer van het hotel Des Indes, waar hij placht te logeren, werd gearresteerd. Tevoren had de regering hem ontheven van zjjn functie van minister zonder portefeuille in het kabinet. Het heeft dus buitengewoon lang geduurd, eer de strafzaak tegen de sultan naar de openbare terecht zitting werd verwezen. De gerechtelijke molens malen langzaam in Indonesië: dat onder vinden ook de zes Nederlanders, die in verband met de Apra-opstand werden gearresteerd eerder zelfs nog dan de sultan en die nog steeds wachten tot hun zaak zal worden behandeld. Het proces tegen sultan Hamid II begon onder zeer grote belangstelling. Rondom het gebouw aan de Lapangan Banteng, vroeger Waterlooplein geheten, was reeds enige uren voor de aanvang van de zitting een ongewone drukte te bemer ken. De militaire politie en leden van de mobiele brigade zetten het erf van het ge rechtshof af. Niemand, die niet in het bezit was van een toegangskaart, kon het erf betreden. Reeds om 6 uur arriveerde een luxe auto met sultan Hamid. Er waren op dat moment nog geen fotografen en cineasten aanwezig. In de rechtszaal mocht niet gefotografeerd worden. Tussen 8 en 9 uur vulde de publieke tri bune zich met de 200 personen, die een toe gangskaart hadden ontvangen. Onder hen bevonden zich vele juristen, leden van de rechterlijke macht, politiemensen, en enke le vertegenwoordigers van .ambassades. Aan de perstafel zaten verslaggevers van in Djakarta verschijnende Indonesische, Ne derlandse en Chinese bladen, alsmede van de persbureaux P.I., Aneta en Antara. De correspondenten van de wereldpersbureaux en van de in Nederland verschijnende kranten hadden geen toegangskaarten ont vangen. Het gerechtshof werd gepresideerd door mr Wdrjdno. Als verdediger Man sultan Hamid II treedt op mr Surjadi. Wegens de slechte acoustiek waren er enige microfoons geplaatst, benevens 2 luidsprekers. Sultan ontkent Nadat het hof aan een U-vormige tafel had plaats genomen, werd sultan Hamid door een lid van de militaire politie bin nengeleid. Hij kreeg een plaats op een stoel achter hem. De sultan zag er kalm en gezond uit. Hij droeg een actetas. Het voorlezen van de tenlastelegging duurde twaalf minuten. Op de vraag van 's Hofs voorzitter, mr Wirjono, of sultan Hamid het ten laste ge legde erkende, antwoordde laatsgenoemde ontkennend. Op de vraag, of hij de persoon Wester ling reeds kende antwoordde de sultan, dat hij wist, dat Westerling lid was van de Britse strijdkrachten en dat hij de figuur van Westerling voorts kende uit de gebeur tenissen in Zuid-Celebes. Op de vraag of hij met Westerling wel eens over politiek hèeft gesproken, zei Ha mid, dat zulks was gebeurd in December 1949, toen hij uit Djokjakarta was terug gekeerd. Bij deze ontmoeting had sultan Grote belangstelling Bij de Apra-opstand in Januari 1950 heb ben ongeregelde troepen voor het groot ste deel gevormd uit Indonesische ex-KNIL- mensen een aanval gedaan op Bandoeng. Zij zijn daar zelfs korte tijd meester van de toestand geweest, doordat' de T.N.I. (de Indonesische regeringstroepen) niet tegen hen opgewassen bleek. In die actie zou de ex-K.N.I.L.-kapitein Westerling een groot aandeel hebben gehad. Verondersteld werd, dat 6ultan Hamid echter de man achter de schermen was en de feitelijke opdrachtge ver van kapitein Westerling. In hoeverre dit alles juist is, zal moeten blijken uit de be handeling van de zaak voor het hoogge rechtshof. Taft ziet geen kans op overwinning 931 Noordkoreaanse krijgsgevangenen heb ben een met bloed ondertekende petitie aan de Zuidkoreaanse nationale vergadering ge zonden, waarin zij toestemming vragen om tegen de communisten te strijden. Volgens een woordvoerder der Verenigde Naties be vinden zich thans ongeveer 40.000 anti communistische krijgsgevangenen in Zuid- Korea. Senator Taft, die lid is van de Ameri kaanse Senaatscommissie voor buitenlandse zaken, heeft Maandag in een toespraak ver unie geworden, waarover men het ogen schijnlijk volkomen eens was? En is de Benelux ondanks de goede wil, precies datgene geworden wat men er zich destijds van voorstelde? Stok achter deur Te Rome hoort men van vele zijden, dat, wanneer de E.D.G. mocht mislukken, de Amerikanen niet langer zouden aarzelen met de Duitse herbewapening. Het is jam mer, dat Bidault en de huidige Franse re gering niet zo vast in het zadel zitten, dat zij zonder vrees voor reacties van het par lement de Franse protocollen zouden kun nen wijzigen. Wel heeft naar ons door een indiscretie ter ore is gekomen minister Bidanlt te verstaan gegeven, dat de protocollen niet zozeer een absolute eis vormen, dan wel een met kracht naar voren gebrachte wens. Het maakt de indruk, dat de Franse dele gatie hardnekkig vast moet houden aan de protocollen, omdat toegeeflijkheid op dat punt leiden zou tot een votum van wan trouwen en tot een ministerscrisis te Parijs', De zes ministers van buitenlandse zaken van „klein Europa", die thans te Rome bijeen zijn, hebben de FransDuitse impasse over de vorming van een Euro pees leger verbroken en besloten, dat het ontwerp in zijn huidige vorm aan de parlementen ter goedkeuring zal worden voorgelegd, aldus wordt uit Rome gemeld. klaard, dat het bijna onmogelijk is de Ko reaanse oorlog te winnen. „Op het ogenblik bestaat er geen oplossing voor het conflict", aldus Taft, „afgezien van het handhaven van een zeer sterke positie in een situatie waarin het bijna onmogelijk is te winnen. De Russen bevinden zich thans in een situatie, waarin zij zonder strijd enkele overwinningen kunnen behalen", aldus de sombere senator. Hamid gesproken over de situatie te Djok- ja. de kabinetsvorming enz. Bij deze ge legenheid had Westerling gezegd, er tegen te zijn. dat Soekarno president werd. Voort deelde Westerling bij die gelegen heid mede, dat hjj een strijdmacht had ge vormd, dc A.P.R.A. en bond hü Hamid hrt opperbevelhebberschap over deze strijd macht aan. Hamid zei. dat hij dit aanbod van de hand wees. Westerling sprak bU deze ontmoeting tevens over zUn voorne men, een aanval op Bandoeng te doen. Desgevraagd deelde de sultan nog mede, dat hij na deze samenkomst een ontmoeting heeft gehad met vice-president Moh. Hatta. „Ik zei Hatta, dat Westerling een zeer ge vaarlijk persoon was", aldus beklaagde. Hif had voorts aan Hatta gezegd niet te geloven, dat Westerling de kosten voor zulk een strijdmacht zelf kon opbrengen. Drie voorwaarden Sultan Hamid deelde voorts mede dat hij na de ontmoeting met Moh. Hatta nogmaals een samenkomst met Westerling heeft ge had in hotel Preanger te Bandoeng. Bij deze gelegenheid verklaarde hij zich bereid, het opperbevel van de A.P.R.A. op zich te nemen, mits zou worden voldaan aan drie voorwaarden: Ten eerste dat de strijdmacht uitsluitend zou bestaan uit Indonesiërs; ten tweede, dat hij volledig zou worden ingelicht over haar dislocatie, bewapening enz en ten der de, dat hij zou worden ingelicht, uit welke bron de fondsen voor deze strijdmacht af komstig- waren. Deze voorwaarden werden door Westerling ingewilligd. Kwaad geworden Vervolgens besprak hij de voorbereiding van een plan om het kabinet aan te vallen. Westerling had hem die ochtend in hotel Des Indes bezocht om hem er van op de hoogte te stellen, dat hij een dag tevoren Bandoeng had aangevallen. Beklaagde zei, dat hij toen kwaad geworden was en een half uur lang Westerling had uitgeschol den, omdat hij niet kon instemmen met die aanval. Aan het einde van de ondervraging, die door de slechte acoustiek in de zaal soms moeilijk was te volgen, zei de president, dat het wel duidelijk was, dat beklaagde niet in 6taat was, de gestelde vragen helder te beantwoorden. In de zitting van Zaterdag zullen de ge tuigen worden gehoord. Na afloop van de zitting kreeg de sultan in de bezoekkamer van het gerechtsgebouw gelegenheid zijn echtgenote te ontmoeten. Buiten stonden intussen talrijke personen, die sultan Hamid in een auto naar de ge vangenis op Tjipinang zagen terugkeren. Dr J. van Baal gouverneur van Nieuw-Guinea Bij Kon. Besluit is dr Jan van Baal, lid der Tweede Kamer, met Ingang van 1 April a.s. benoemd tot gouverneur van Nieuw- Guinea. Dr Jan van Baal werd 25 November 1909 te Scheveningen geboren. Hij doorliep de Christelijke H.B.S. en studeerde daarna aan de Rijksuniversiteit te Leiden, waar hij in 1934 promoveerde. Korte tijd later vertrok hij naar Nederlandsch-Indië in de functie van adjunct-controleur. Na de oorlogsjaren in een interneringskamp te hebben doorge bracht verbleef hij enige tijd in Australië en vertrok in 1946 met verlof naar Neder land. In 1947 keerde de heer Van Baal naar Indonesië terug, waar hij werkzaam was als controleur en latei als assistent-resident. Daarop volgde zijn benoeming bij het com missariaat der Nederlanden te Medan. In 1949 maakte de heer Van Baal deel uit van de delegaties van Indonesië naar het zeven de Pacific Sciencë Congres. In de jaren 1950, '51 en '52 woonde hij als deskundige voor Nieuw-Guinea in de Ne derlandse delegatie de vergaderingen van de Verenigde Naties bij. In de in 1952 gekozen Tweede Kamer der Staten-Generaal maakt hij deel uit van de Anti-Rev. fractie. Het Nationaal Rampenfonds geeft een prentbriefkaart uit, welke een beeld geeft van de watersnood en tegelijkertijd de re latie in het buitenland gerust kan stellen ten aanzien van de positie van de Neder landse industrie. Velen in het buitenland namelijk ver keren in dé mening, dat de Nederlandse in dustrie de export heeft moeten uitscha kelen. Verder zijn er talrijke landgenoten, die him persoonlijke relaties in het buiten land een blijk van erkentelijkheid willen zenden voor de hulp, die Nederland werd en nog wordt geboden. Bovendien zal de verkoop van de kaart de kas van hèt Na tionaal Rampenfonds versterken. Van heden af is deze door Eppo Doeve getekende kaart bij .het Nationaal Ram penfonds verkrijgbaar. Onderstaande tekst is in het Engels, Frans, Duits en Spaans op de kaart afgednikt. De fraai uitgevoerde kaart met bijpassen de- enveloppe wordt beschikbaar gesteld voor de uitzonderlijke lage prijs van 10 cent. Dit werd mogelijk gemaakt door de belangloze medewerking van de tekenaar Eppo Doeve, alsmede van de directie van Drukkerij Kühn Zoon te Rotterdam. Bestellingen worden uitgevoerd na ont vangst van het verschuldigde bedrag op girorekening no. 9575 van het Nationaal Rampenfonds te Den Haag, onder uitdruk kelijke vermelding van „KAARTEN BUI TENLAND". De tekst op de kaarten luidt: Voor al hetgeen U en Uw volk voor Ne derland hepben gedaan, danken wij U uit het diepst van ons hart In één nacht en een dag werd een tiende deel van Nederlands bodem overstroomd. Meer dan 1400 mensenlevens gingen ver loren, tienduizenden stuks vee verdronken, goede akker- en weidegrond werd door het water verzwolgen. Maar gespaard bleef Nederlands indus triële apparaat; Nederlands exportcapaci teit bleef ongeschokt. De zee- en luchtha vens .bleven intact; de tuinbouw werd niet geschaadde bloembollenvelden zullen bloeien in hun volle fleur en voor loeristen i heeft het lage land bij de zee niets van ztfn aantrekkelijkheid verloren. De slag was hard, maar Nederland lééft en werkt en voelt zich r\jk in zjjn vele vrienden in het buitenland. Mooi u-eer Weerverwachting. meegedeeld door het KNMI in Dc Bilt, geldig van Woensdag avond tot Donderdagavond. Droog en over het algemeen zonnig weer. Zwakke tot matige wind tussen Zuid-West en Zuid-Oost. Vannacht bijna overal tempera turen om het vriespunt en plaatselijk mist. Morgenmiddag ongeveer dezelfde tempera tuur als vandaag. 26 Februari Wassende ra,am Zoo op 07.35; onder 18. t3 Maan op 15.55: onder 06.46

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 1