HEMES NATIONALE TENTOONSTELLING OP 8 EN 9 SEPTEMBER fegwiarafifr EEN VOORTREFFELIJK MIDDEL tegen ASTHMA SLECHTS 55 EOUIPES KONDEN MONTE CARLO NIET HALEN VUSSINGEN PRINCIPIEEL TEGEN WEGSCHAP WALCHEREN Met VELP0N zie je er geen barst van PROV INCI ALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JANUARI 1953 „HET NEDERLANDSCHE TREKPAARD" Prijzen voor goede gebruikspaarden konden beter zijn De nieuwe voorzitter van de afdeling Zeeland van de Koninklyke Ver eniging „Het Nederlandse Trekpaard", de heer J. Q. C. Lenshoek, die Vrij dag in „de Prins van Oranje" te Goes voor de eerste maal 'n algemene ver gadering presideerde, heelt in zijn openingswoord de Zeeuwse fokkers op gewekt de beste krachten te blijven inspannen oin de vooraanstaande plaats te behouden en na de verwikkelingen van vorig jaar tlians een drachtig samen te werken in het belang van de Zeeuwse trekpaardenfok- kery. Niettegenstaande de verminderde belangstelling voor de paardenfokke rij door de mechanisatie van verschil lende bedrijven is het ledental toch hoger dan in 1941. Dit cijfer steeg nl. van 1908 in 1941 tot 2420 in 1952. Het aantal ingeschreven veulens liep terug van 2242 in 1941 tot 1598 in 1951 en het aantal gedekte merries van 11376 in '41 tot 6282 in 1951. De nieuwe leden zyn dus merendeels kleinere fokkers. De grotere fokkers hebben hun fokkerij ingekrompen. De laatste jaren neemt het aantal gedek te merries echter weer toe. Het afgelopen jaar heeft weer be wezen dat het paard op de bedrijven nog niet gemist kan worden. De prij zen waren slechts redelijk. De slacht- prrjs, welke vrij behoorlijk was, vormt Advertentie Volledige afzondering geeft af doende bescherming tegen griep. Maar... bent U bang op ijs? Dan kunt U beter Aflukin-C gebruiken. Wèl zo eenvou dig en ook iéts voordeliger. Voor 85 cents, in een practisclie koker, 30 versuikerde tabletten die ook door kinderen makkelijk worden ingenomen. Aflukin-C met vitamine C, het fruitvitatninc. Vooral dit vita mine is voor een goede gezondheid in tijden van griep onontbeerlijk. Stammenooriog bij de Ethiopische grens Enige honderden doden Bij gevechten tussen twee neger stammen in het gebied van Aoessa in Ethiopië bij de grens van Frans Somaliland, zouden ongeveer 200 stamleden om het leven zijn gekomen en tallozen zijn gewond. Ieder jaar'doen zich in dit gebied ongeregeldheden tussen stammen voor als bij het overbrengen van kud den twisten ontstaan over weide gronden en waterputten, doch dit jaar is de strijd wel zeer hoog opge laaid. Van Frans gebied ondernam een der stammen namelijk de Issas een plundertocht in het gebied van de andere stam, de Danakils, waarbij duizenden kamelen werden buitge maakt. Bij een tweede plundertocht ontmoetten de invallers echter hefti ge tegenstand. Aan beide zijden vie len toen vele doden en gewonden. Productie in Rusland steeg in 1952 met 7 Het Russische blad „Prawda" heeft de achterblijvende, productie op ver schillende terreinen van de Russische economie als „onduldbaar" gebrand merkt. Het blad eiste dat de in gebreke blijvende takken van voortbrenging voornamelijk van houtindustrie en de visserij zich zullen herstellen. De „Prawda" was vol lof over de stijging van de welvaart in het alge meen. Het nationale inkomen was 94 procent hoger dan voor de oorlog, al dus het blad. De algemene toeneming van de productiviteit in 1952 bedroeg 7% (8% in de ijzer- en staalindustrie 4% in de kolenindustrie, 5% in de olieindustrie). De binnenlandse han del is als gevolg van de vijfde prijs verlaging in April 1952 .belangrijk toegenomen. De hoeveelheid aan de bevolking verkochte goederen nam gemiddeld met 10% toe. Het nationa le inkomen is met 11% toegenomen in vergelijking met 1951. Wellicht heeft U reeds talloze mid delen tegen asthma gebruikt, zonder werkelijk verlichting te vinden. Toch bestaat er een product dat zijn doel treffendheid bewezen heeft en dat aan tienduizenden asthmalijders ver lichting heeft gebracht. Het zijn de Adozo tabletten. Eén Adozo tablet bij het. opstaan genomen verzekert U een dag zonder aanvallen; één tablet bij het naar bed gaan, een rustige nacht. Probeer de Adozo tabletten en U zult zelf zien, dat hun uitwerking wonderbaarlijk is. Adozo is verkrijg baar bij elke apotheker en drogist. een bodem in de markt, doch de voor zitter noemde het een ongezonde toe stand, dat een behoorlijk jong- of werkpaard slechts in waarde even boven het slachtniveau ligt. Hij hoop te dan ook, dat de prijzen voor goede gebruikspaarden wat zullen optrek ken. Voorts dankte hij de Goesse marktcommissie voor het beschik baar stellen van een beleer voor de kampioenshengst op de centrale keu ring. De secretaris-penningmeester, de heer A. Cappon gaf in zijn jaarver slag een uitvoerig overzicht over de bestuurswisselingen en de diverse keu ringen. De handel in fokpaarden liet te wensen over. Naar werkpaarden was behoorlijke vraag, zelfs waren er tekort. Als bewijs van de onmisbaar heid van het paard in de landbouw bedrijven wees de secretaris er op, dat zelfs minister Mansholt, wiens landbouwbedrijf geheel gemechani seerd was, dit najaar overging tot de aanschaf van enkele paarden. De han- delsprijzen van dekhengsten van de beste soort varieerden van 12.000 tot 20.000. De gezondheidstoestand van de paardenstapel is goed geweest, niettegenstaande het natte werksei- zoen. In 1951 waren 1598 veulens in geschreven, 368 in het Keurstamboek opgenomen merries, 69 hengsten en 6282 gedekte merries. In de na-oor- logse jaren zijn voor ca. 300 millioen gulden trekpaarden uitgevoerd. Hier in heeft Zeeland zeiter een belang rijk aandeel gehad. Aan het eind van zijn verslag bracht de secretaris dank aan de verschillende afgetreden lan delijke en provinciale bestuursleden. De rekening 1952 gaf een totaalbe drag van 13687.93 met een batig saldo van 3842.56 aan. Het kapitaal bedraagt thans 33203.07. De begro ting 1953 sloot met een bedrag van 13.500. BESTUURSVERKIEZING Vervolgens kwam een aantal ver kiezingen aan de orde, welke gerui me tijd in beslag namen. Als hoofd bestuursleden werden herbenoemd de heren J. Q. C. Lenshoek, Kloetinge en M. A. B. Puylaert, Zuiddorpe en als plaatsvervangende hoofdbestuurs leden werden herbenoemd de heren J. der Weduwen, Nieuwerlterk-, I. de Buck, Oostkapcllc, W. Koster, Axel, C. Steïjaert, Graauw en Joh. de Fey- ter, Schoonclijke. Als afgevaardigden naar de algemene, vergadering wer den herkozen de heren P. Scheele-de Putter, Kapelle-Biezelinge en A. Wis- se-Vogelaar, Middelburg en als nieu we afgevaardigde de heer I. van Mal- degem, Kortgene. Tot plaatsvervan gende afgevaardigde werd benoemd de heer L. Dieleman, Axel, tot plaats vervangend jurylid voor de stam- boekmerriekeuringen de heer J. van 't Westeinde, Nieuwdorp en als lid van de commissie tot nazien der re kening van de Koninklijke Vereni ging de heer P. Scheele-de Putter. De voorgestelde reglementswijzi ging werd met enkele veranderingen goedgekeurd. Een voorstel van de Kring Walcheren om het maximum voor door de kringen uit te brengen stemmen, te handhaven, vond geen bijval. Evenmin de suggestie van de heer L. Boone, Nieuwland om de krin gen op te heffen. De nationale tentoonstelling zal op 8 en 9 September te Den Bosch wor- den gehouden. Met een hartelijk ap plaus ging de vergadering aceoord met het bestuursvoorstel om de heer P. A. Stallaert te Kloosterzandc tot erelid te benoemen, waarvoor de heer Stallaert dankzegde. Bij de rondvraag werd besloten, dat de afdeling bij het hoofdbestuur haar teleurstelling zal uitspreken over het niet benoemen van een Zeeuws jury lid. Aangedrongen zal worden om er voor te zorgen, dat volgend jaar wél een vast Zeeuws jurylid zal worden aangewezen. Tevens werd besloten aan het hoofdbestuur te berichten, dat in Zeeland prijs wordt gesteld op de mogelijkheid om de hengsten ook voor 1 jaar tegelijk te keuren. Voorts spraken mr. J. F. G. Schlin- gemann, secretaris van de Z.L.M. en de heer C. de Putter, voorzitter van de Stichting v. d. Landbouw nog har telijke woorden aan het adres van de nieuwe voorzitter. In geval van agressie NAVO-bevelhebber heeft gf«n zeggenschap over territoriale troepen „In geval van agressie zal de NAVO-bevelhebebr geen zeggenschap heben over de territoriale troepen. Een beslising over mobilisatie berust bij de landen van de EDG." Dit was de kern van het antwoord, dat gene- raal-majoor Th. E. E. H. Mathon van de generale staf gaf op een vraag van generaal mr. H. J. Kruis op een bij eenkomst in Den Haag van de ver eniging ter beoefening van de krijgs wetenschap. Adjudant van de luchtmacht in arrest Zoals bekend is een dezer dagen een Rotterdamse journalist gearresteerd op grond van het feit, dat hij bijzon derheden had gepubliceerd over een militaire installatie. Thans vernemen wij, dat in dit verband een adjudant onderofficier van de luchtmacht in hechtenis is genomen, die gegevens voor deze publicatie aan de journalist zou hebben verstrekt. Duitse socialisten tegen Europees defensieverdrag De voorzitter van de Westduitse sociaal-democraten, Erich Ollenhauer, heeft Vrijdag in een vraaggesprek voor de radio verklaard, dat de po gingen tot een toenadering tussen de Westduitse regering en*" de oppositie over de vraagstukken van de buiten landse politiek mislukt zijn. Het over leg met de bondskanselier en een daaropvolgende briefwisseling had den, aldus Ollenhauer, aangetoond, dat het hoofd van de Westduitse re gering en de leider van de oppositie het in belangrijke politieke kwesties niet eens zijn. Ollenhauer eiste opnieuw, dat „zo spoedig mogelijk" verkiezingen voor het parlement gehouden zouden wor den en sprak zich uit voor een breed opgezette verdedigingsgemeenschap op basis van een coalitie en samen werking van regeringen. De verdra gen tussen de Westelijke geallieerden en West-Duitsland in hun huidige vorm wees de socialistische leider nog steeds van de hand. Hij eiste nieuwe onderhandelingen. Met betrekking tot de arrestatie van voormalige vooraanstaande na- tionaal-socialisten zeide Ollenhauer, dat onverbeterlijke elementen pro beerden sleutelposten in het bestuur, de economie en in politieke partijen in te nemen. Wederom rally e voor toerwagens. De Nederlandse Vereniging van Transport-Ondernemingen N.V.T.O. zal ook dit jaar weer een rallye voor toerwagens organiseren, omdat de ral lye van vorig jaar, de eerste van deze soort in ons land, een groot succes is geweest. Dit jaar zal de rallye op Dinsdag 12 Mei worden gehouden. Zij zal ditmaal het Gemeentelijk Sportpark te Hil versum als eindpunt hebben. VOLLEYBAL WEDSTRIJDPROGRAMMA. Het wedstrijdprogramma voor de Walcherse volleybalcompetitie is in verband met de te Haarlem te spelen districts-kampioenschappen beperkt. Vastgesteld werden: Eerste klasse: Ma rathonEMM; tweede klasse: EVVC III—EVVC II, De Ruyterschool II— UOC I, MVC HI-EWC II, De Ruy terschool II—MVC II. HANDBAL WEER HETZELFDE PROGRAMMA Voor de vierde achtereenvolgende Zondag staan dezelfde wedstrijden voor de afdeling Zeeland van het Ned. Handbal Verbond op het programma. Het ziet er thans naar uit, dat deze wel door zullen gaan. STERR1T WAS TOCH „GEMAKKELIJK" Prof. Van Lammeren moest als enige Nederlander de strijd staken. Van de 404 wagens, die Dinsdag voor de 23e Monte Carlo-Rallye start ten, is nog geen 14 procent uitgevallen, want slechts 55 équipes slaagden er niet in, de finish te Monte Carlo te bereiken. Van de 349 wagens, die het vorstendom binnenreden, bleken er niet minder dan 253 zonder strafpunten te zijn, een bijzonder hoog aantal en een bewys, hoe „gemakkelijk" dit jaar de sterrit is geweest. Verder kregen 92 teams strafpuntcm en vier deelne mers werden om een of andere reden gediskwalificeerd. Het is nu wel dui delijk geworden, dat het slagen van de rallye uitsluitend afhankelyk is ge worden van het weer en de wegen. de gladheid van de rechte weg af en dat kostte onze landgenoten straf punten. Tussen Saint Flour en Le Puy heeft prof. Van Lammeren met zijn Porsche de strijd moeten staken. De in Lissabon gestarte éguipe van onze landgenoten Hazemeijer-Hissink kreeg op het laatste gedeelte van de rit 60 strafpunten. Proos Hoogendyk (uit Stockholm) en de équipes van Heidendahl en Koks uit München, slaagden er in zonder strafpunten in Monte Carlo aan te komen. De Fran se équipe Noailles-De Grangeneuve uit Lissabon reed als eerste Monte- Carlo binnen. Vandaag wordt een acceleratie remproef gehouden om een selectie te maken voor de regelmatigheidsproef op het circuit van de Col de Braus, die vastgesteld is voor Zondaf De nacht op het traject door het centraal massief heeft evenwel nog menig slachtoffer geëist. Zo bleef de équipe van mevr. Van Puyenbroek- Vroom in de wegberm steken, maar ondanks het feit, dat zij te Le Puy een minuut achterstand had, kreeg zij toch geen strafpunten. Ook de in München gestarte Nederlandse équi pe Schieck-De Ruyter geraakte door Twee opvattingen, die toch één bleken te zijn In de Vlissingse gemeenteraad is Vrijdagmiddag wederom gesproken over de bezwaren, welke men in de steden heeft tegen de instelling van het Wegschap Walcheren in de vorm waarin dit onlangs door de Prov. Sta ten is geschied. De heer M. J. van Poelje (P.v.d.A.) had weliswaar geen bezwaren tegen het door B. en W. aan de raad ter goedkeuring voorgelegde bezwaarschrift aan de minister van verkeer en waterstaat, maar meende toch dat het standpunt van het colle ge sedert de vorige behandeling enige wijziging van principiële aard had ondergaan. Wethouder M. A. van Popering (P.v. d.A.) gaf dit min of meer toe, doch wees er op, dat de aanleiding hiertoe moest worden gezocht in de omstan digheid, dat het provinciaal bestuur ten opzichte van de Vlissingse bezwa ren 'n volstrekt afwijzend standpunt werd ingenomen. B. en W. hebben nu gemeend de zaak ook wat scherper te moeten stellen en het wegschap principieel te moeten afwijzen, tenzij het kosten-aandeel der gemeente drastisch zou worden verlaagd. Wethouder L. P. van Oorschot (P- v.d.A.) zag hierin geen principiële verandering, wèl een gradueel ver schil, Bij de behandeling ln de Prov. Advertentie. ZO 60ED LIJMT VELP0N VRAAG DE JUISTE SOORT Tegen strafverlaging voor Lages en consorten Vrijdag is op het ministerie van al gemene zaken aan minister-president dr. W. Drees een petitionnement aan geboden, waarin een garantie wordt bepleit tegen strafvermindering voor „oorlogsmisdadigers, zoals Lages, Aus der Fuenten en anderen", aldus heeft het zich daartoe gevormd heb bende werkcomité te Amsterdam me- Het aantal ontvangen adhaesiebe- tuigingen bedroeg 57.500. Verzocht wordt „een wetsvoorstel door de mi nister van justitie te doen vervaardi gen, waardoor zal worden bereikt, dat de van welke oorlogsmisdadiger dan ook door gratie van de doodstraf in levenslange gevangenisstraf gewij zigde veroordeling dan wel een oorspronkelijke veroordeling tot le venslange gevangenisstraf in geen enkel opzicht meer in zyn voordeel zal kunnen worden gewijzigd, zodat deze levenslange gevangenisstraf ook daadwerkelijk levenslang zal duren. Verklaring van Wilopo „zonder nieuws". In een besloten vergadering van het Indonesische parlement heeft minister-president Wilopo een ver klaring van 25 minuten afgelegd over de 17 October-affaire. Enkele parlementsleden zeiden na de verga dering over deze regeringsverklaring: „Er zit geen nieuws in". Op de vraag, of er sprake is ge weest van een staatsgreep dan wel een poging daartoe, kon de minister voorshands niet antwoorden, omdat het onderzoek nog niet is geëindigd. De rechter zal deze vraag te zijner tijd beantwoorden. Houdt de regering adviezen van de S.E.R. geheim Over de huurverhoging en de werkgelegenheid Het Tweede Kamerlid de heer An- driessen (KVP) heeft aan de minis ter-president dr. W. Drees schrifte lijk gevraagd of de Sociaal-Economi sche Raad op 28 November jl. een ad vies heeft uitgebracht over de verhq-' ging van de huren en een voorlopig advies over de werkgelegenheid. Indien dat juist is, dan wil de heer Andriessen weten waarom deze advie zen niet zyn gepubliceerd, welke be zwaren er waren tegen onverwijlde publicatie en of die publicatie alsnog kan geschieden. De heer Andriessen stelt zich op het standpunt, dat de adviezen van de S.E.R. openbaar moeten zyn behoudens wellicht hoge uitzonderingen. Advertentie. Neem tijdig Tegèn^^^^gt^aSPen verkoud heid. Teg<n^s§|p55jp;êlpijn en ver koudheid. TegeB~fioest, keelpijn en verkoudheid. Tegen hoest, keelpijn «n verkoudheid. Tegen hoest, keel- Het luchtvervoer neemt elk jaar toe Volgens een schatting van de „In ternational civil aviation organizati on" zijn in 1952 ongeveer vijf millioen meer reizigers door de lucht vervoerd dan in 1951, toen 39,9 millioen passa giers werden vervoerd. De gemiddel de afstand die door elke reiziger werd afgelegd was 880 kilometer. Het aantal luchtreizigers is in 1952 twee keer zo groot geweest als het was in 1947, toen 21 millioen passa giers werden vervoerd, en zeventien keer zoveel als 1937. De gemiddelde bezetting per vlieg tuig was in 1937 5.3 pasagiers, in 1947 16.6 en in 1952 23.5 passagiers. KERKNIEUWS. Vrijz. Herv. predikant voor Vlissingen en Goes. De Verenigingen van Vrijzinnig Hervormden te Vlissingen en Goes hebben toezegging van beroep uitge bracht op ds N. van de Wall uit Hornhuizen-Kloosterburen. Deze toe zegging is inmiddels door ds v. d. Wall aangenomen. Het ligt in de bedoeling, dat ds v. d. Wall mede belast zal worden met de geestelijke verzorging van de le den van de Remonstrantse Kring Midden-Zeeland. Deze kring, die thans in oprichting is, heeft zich tot de „Commissie tot de zaken" der Re monstrantse broederschap gewend met het verzoek om erkenning. Voor lopig treedt als voorzitter op mr. B. Kolff en als secretaresse mevrouw A. Grippelingten Hove, beiden te Vlisingen, terwijl verdere bestuursle den nog in Middelburg en Goes zullen worden aangezocht. GEREF. KERKEN. Beroepen te Heinkenszand: J. Ban- ga, candidaat te Noordbergum. Staten bleek aanvankelijk, dat vele Statenleden het standpunt van Vlis singen konden billijken. Bij de open bare behandeling is het echter an ders gelopen. Voorstellen om het per centage voor de stedelijke gemeenten terug te brengen van 15 tot 5 of 10 vonden geen meerderheid. In het nieuwe adres wordt de zaak eerst principieel gesteld, waarna blyk wordt gegeven van een zekere bereidheid om mee te doen. Dit is geen principiële koerswijziging, maar een verlegging van het accent. Burgemeester mr. B. Kolff zette vervolgens uiteen, dat de uiteenzet tingen van de beide wethouders, hoe wel zij jeen verschillende indruk ma ken, ln wezen toch de weergave van één en hetzelfde standpunt beteke nen. De principiële bezwaren waren er tevoren ook, maar zy krijgen nu wat meer nadruk. Ook de heer J. Marijs (A.R.) be tuigde zijn instemming met het nieu we bezwaarschrift. Het voorstel werd tenslotte z.h.st. aanvaard. Marktberichten EIERVEILING MIDDELBURG. 22 Januari. Minimumprijs voor pluim veehouders f 2.33 per kg. VEILING ZUID-BEVELAND GOES 23 Jan.: Spruiten 1541. Peen 4. Uien (stek) 0.503. Rode kool 712. Sav. kool 9—12. Wille kool 6—6.50. Boere kool 17. Witlof 4345. Kroten 6—7. Prei 14—32. Andijvie 4079. Alles per 100 kg. Knolsel derij 1219. Bloemkool 2557 per 100 st. VEILING Z1ERIKZEE. 23 Jan.: Groenten: Boere kool 1112. Rode kool 17. Sav. kool 17. Sjalotten 18 Kroten 7. Wijnpeen 67. Prei 2630. Spruiten 16—26. Witlof 20=51. Fruit: Zoe te Campagner 1726. Aifeston 23. Gron, Kroon 314. Goudreinetten 717. St. Re- my 411. Winterrietpeer 1417. Comtesse de Paris 38. Alles in gulden per 100 kg. VISMIJN BRESKENS. 23 Jan.: Schol 23 kg 33—34. Wijting 42 kg 17—21. Schardijn 3500 kg 26—33. Ha ring 69.000 kg 22—26. Alles per kg. VEILING WALCHEREN. 23 Jan.: Fruit: Appelen: Jonathan 10 23. Goudreinette 10—21. Zure Bellefleur 4—9. Zoete Ermgaard 25. Golden Deli cious 40—41. Appels kroet 3—14. Peren: St. Remy 11—12. Gieser Wilde man 2-9—30. Comtesse de Paris 3—6. Fr. Borgia 13. Peren kroet 3. Groenten: Bloemkool A 44—54, ld. E 36. id .C 15—27, id. D 17. Witlof 36- Sla per Krop 11—12. Witte kool 6. Veld sla 2676, Koolrapen 5. Sav. koo 17.50 20. Rode kool 7—16. Boere kool 3—13. Spruiten 1561. Prei 821. Kroten per kg 5—13. Uien per kg 4—25. Andijvie 51—92. sla 26—76. Koolrapen 5. Sav. kool 17.50— Nieuws in een Noiedop De commissie van rapporteurs uit de Eerste Kamer heeft haar voorlopig ver slag uitgebracht over het ontwerp van wet tot verandering in dfe grondwet, strekkende tot wijziging en aanvulling van de bepalingen betreffende de buiten landse betrekkingen. Vele leden verklaarden zich bereid, het thans nog aanhangige deel van de Inder tijd opgezette partiële grondwetsher ziening te aanvaarden. 9 De heer Ejl Wajima, hoofd van de af deling Verre Oosten van het Japanse mi nisterie van buitenlandse zaken, is ln Indonesië gearriveerd, waar hij met de Indonesische regering Informele bespre kingen zal voeren over de kwesties van de herstelbetalingen. VOETBAL Rijvers te zelfzuchtig? Kees Rijvers heeft moeilijkheden met het bestuur van zijn club, St. Etienne. Men wil hem dwingen zijn in dividualistisch getinte spel te laten varen en af te zien van het demon streren van persoonlijke staaltjes van fraai voetbal, waarin Rijvers nog al tijd een meester Is. Hij is niet opge steld voor de competitiewedstrijd te gen de Racing Club de Paris en vo rige week heeft hij ook al niet mee gespeeld in de bekerwedstrijd tegen Valenciennes. Men had hem niet op gesteld, toen hij op een verzoek van het clubbestuur om in het vervolg minder zelfzuchtig en daardoor beter te spelen zei, dat hij niet kon zeggen, of hij beter zou spelen, omdat hij dat niet van te voren wist. Nagekomen advertenties Heden overleed onze innig geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Mevrouw M. VAN LOO— BROEKE Weduwe van JOHAN VAN LOO in de leeftijd van 98 jaar. C. W. VAN LOO C. L. VAN LOO— DE STEUR M. P. DAMMAN- VAN LOO G. J. DAMMAN K. J. VAN LOO E. C. VAN LOO— SCHUIT M. VAN LOO N. VAN LOO— v. d. PLANK P. VAN LOO A. M. VAN LOO— DE MUNCK W. H. WENTELER— VAN LOO A. J. WENTELER C. P. BUYS— VAN LOO H. J. VAN LOO Klein- en Achter kleinkinderen. Middelburg, 23 Januari 1953. Veerseweg 123. Teraardebestelling Dinsdag 27 Januari. Vertrek sterfhuis 2 uur Eenige en algemeene kennisgeving. Heden behaagde het' den Heere uit ons mid den weg te nemen onze innig geliefde Echtge- noote, Moeder Be huwd-, Grootmoeder en Dochter, LICIA BAKKER, in den ouderdom van ruim 60 jaar. Wij treuren niet als degenen, die geen hoop hebben; het leven was haar Christus, het sterven haar gewin. Namens de Familie, W. POLEIJ Yerseke, 22 Jan. 1953. Langeville 46. De teraardebestelling zal plaats hebben op Maandag 26 Januari 1953, te 13 uur. GRAND-THEATER, GOES Zaterdag- en Zondag middag, 3 uur, DIPLOMATIC COURIER". inplaats van „Toen stond de aarde stil"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1953 | | pagina 8