KAPPIE EN HET GEHEIM VAN DE ANNA-DIRKJE GOUD UIT HST WATER KINDERBIJSLAG-VERHOGING KLEINE ZELFSTANDIGEN NIEUWD0RP MOET WINNEN OM AANSLUITING TE BEHOUDEN URENLANGE STAGNATIE DOOR TALLOZE AUTOBOTSINGEN Prijs f 2.-- HANSW, BOYS EN KRU1MÏMGEN KUNNEN ZONDAG WEER WINNEN 4 PROVING! ALB ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 31 DECEMBER 1952 EERSTE KAMER ACCOORP MET: Omzetbelasting geïllustreerde tijdschriften wordt verlaagd Dinsdag vergaderde de Eerste Kamer, onder voorzitterschap van mr J. A. Jonkman. Zonder discussie van betekenis nam de Kamer een aantal wetsontwerpen aan, o.m. inzake de verhoging van kinderbijslag voor Idei- ne zelfstandigen, de verhoging van de pensioenen der Tweede Kamerle den en de verlaging van de omzetbelasting op tijdschriften. Met 27 tegen 10 stemmen (A.R. en V.V.D. tegen) nam de Kamer aan het wetsontwerp tot wyziging van de noodwet kinderbijslag voor kleine zelfstandigen, waarbij de bijslag voor het vierde en volgende kind verhoogd wordt van 0.30 tot 0.34 per dag. De byslag voor het derde kind wordt verhoogd van 0.25 tot 0.28 per dag. De inltomengrens wordt, ingevolge een door de Tweede Kamer aanvaard amendement van de heer Schilthuis (arb.) verhoogd van 2400.tot 2800.—. Een aantal naturalisatie-ontwerpen werd goedgekeurd. Met algemene stemmen (42; aanvaardde de Kamer het wetsontwerp tot verhoging van de pensioenen der Tweede Kamerle den van 187,50 tot 207,50 voor elk jaar, dat betrokkenen lid der Kamer waren, tot een maximum van 3750. OMZETBELASTING TIJDSCHRIFTEN Zonder hoofdelijke stemming nam de Kamer het wetsontwerp aan tot wijziging in de heffing van omzetbe lasting voor tijdschriften. Volgens dit ontwerp worden geïllustreerde tijdschriften met in hoofdzaak ont spanningslectuur en geïllustreerde modetijdschriften van een heffing van 15% naar het gewone tarief van 4% teruggebracht. Weekbladen, tijd schriften en andere tenminste drie maal per jaar periodiek verschijnen de uitgaven worden vrijgesteld van omzetbelasting, zoals reeds met dag bladen het geval is. De minister van financiën, de heer Van de Kieft, zei- de, dat het niet mogelijk zal zijn het ontwerp per 1 Januari a.s. in werking te doen treden. Tot aan de dag van inwerkingtreding zal echter geen om zetbelasting worden geheven. Voorts verenigde de Kamer zich met de wetsontwerpen tot goedkeu ring van het Verdrag van Brussel van 15 December 1950, houdende op richting van een internationale dou- aneraad. Goedgekeurd werd het wets ontwerp tot wijziging van de begro ting 1952 van economische zaken, verband houdend met een lening van 7.500.000.— aan S. A. des Char- bonnages Neerlandais „Willem So- pia" te Brussel, met ontginningszetel Voortzetting Amerikaane hulp aan ingeland, Italië en Frankrijk Amerika zal de militaire en econo mische hulpverlening aan Frankryk Italië en Engeland voortzetten, hoe wel deze landen tezamen voor een bedrag van 2.5 millioen dollars aan strategische producten naar commu nistische landen hebben uitgevoerd. Dit heeft president Truman bepaald. Het besluit van de president houdt verband met een wettelijke bepaling, volgens welke Amerikaanse hulp aan een land, dat strategische producten naar communistische landen uitvoert, moet worden gestaakt, tenzij de pre sident der V. S. van mening is, dat voortzetting van de hulp in het be lang van de Amerikaanse veiligheid zoó zijn. Volgens Truman waren voor de ge zonden goederen de contracten reeds gesloten vóór de Amerikaanse wet van kracht werd. Hij kreeg er zelf genoeg van In de gemeenteraad van Eindhoven verlangde de vertegenwoordiger van de communistisch georiënteerde par ty „Vrede en Welvaart", de heer Bakker, van de voorzitter de toezeg ging, dat deze een vergadering van fractievoorzitters zou beleggen. Bak ker wilde overeenstemming met an dere fractieleiders bereiken. De voor zitter weigerde, en hierop ging het raadslid Bakkér obstructie voeren. Bij elk agendapunt verlangde hij hoofdelijke stemming, totdat hij er tenslotte zelf genoeg van kreeg en de vergadering verliet De „Pamir" vaart weer Van Rotterdamse ketting naar Hamburgse ketting Het Duitse zeilschoolsclüp „Pa mir" dat 62 dagen geleden te Rotter dam aan de ketting werd gelegd, is weer vertrokken. Het schip werd Dinsdag vrijgegeven, want de schul den aan de „Neerlandia" scheepvaart en agentuur my N.V. en Veltenaar's Haven- en Transportbedrijf., groot resp. 40.000 en 9000.—, zijn voor zeventig procent betaald door de „Landesbank en girozentrale Schles- wig Holstein" te Kiel. De Pamir vertrok in ballast naar Hamburg. Dr. F. Prause, de advocaat van de Landesbank, de grootste hypotheek houder van het schip, vertelde, dat naar aanleiding van een te Hamburg gevoerd kort geding tussen rederd en Landesbank het Duitse consulaat te Rotterdam, nu zeventig procent van de schulden zijn betaald en als tijdelijk beheerder van de „Pamir" is aangesteld. Door deze procedure kan het schip naar Hamburg varen. Di Prause, die meereist, zal te Hamburg de op deze zaak betrekking hebbende papieren aan het „Landesgericht" overhandigen. Als gevolg daarvan zal de „Pamir" te Hamburg weer aan de ketting worden gelegd, hopelijk voor kortere tijd. totdat een hoger rechtsorgaan in Hamburg over de toekomst van het zeilschoolschip hebben beslist. te Kerkrade. Het bedrag is bestemd voor aankoop van een gedeelte van de in Duitsland gelegen steenkolen- concessie „Melanie", welk mijnveld ontgonnen kan worden vanuit de be staande schachten der „Willem So phia". De wederopbouwwet wordt met twee jaar verlengd en zal nu gelden tot 1 Januari 1955; de Kamer ver enigde zich z.h.s. met het betreffen de wetsontwerp. Tenslotte deelde de voorzitter me de, dat binnen enkele weken begon nen za! worden met de openbare be raadslaging over de begroting. Mr. Jonkman wil de gewoonte herstellen, waarby »n de eerste drie maanden van het nieuwe jaar de begroting be handeld moet z\jn. „Prinses Beatrix" voer op Brits marinevaartuig Geen persoonlijke ongelukken By Harwich is een Brits marine vaartuig met 24 matrozen aan boord in botsing gekomen met de „Prinses Beatrix", van de Stoomvaartmrj. Zeeland, die zojuist in dichte mist uit de haven vertrokken was. Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan, hoewel het marievaar- tuig zonk. De marineboot bracht matrozen van een oorlogsbodem aan land. De „Prinses Beatrix" vervolgde haar reis naar Hoek van Holland. Drie Britse matrozen geraakten na de aanvaring te water. Een hunner werd door de „Prinses Beatrix" op gepikt, de twee anderen wisten de kust te bereiken. Valse dollars uitgegeven De Rotterdamse recherche heeft enige personen aangehouden, onder wie de grossier M. van den B. uit Voorschoten. Allen schijnen te beho ren tot de vaste bezoekers van Haag se speeigelegenheden, die een aan tal valse dollars in hun manipulaties betrokken zouden hebben. Van den B. wordt er van verdacht verscheide ne dollarbiljetten, waarvan hij wist dat ze vals waren, te hebben uitgege ven. Werden de grensposten te laat gewaarschuwd? De vrijlating van de 7 politieke misdadigers (Van onze Haagse redacteur) Over de ontvluchting van de zeven politieke misdadigers uit de strafge vangenis in Breda schrijft onze Haag se redacteur nog het volgende: De vraag dringt zich op, waarom de mannen weer zijn vrijgelaten, na dat hun een boete was opgelegd we gens illegale grensoverschrijding. In Duitsland beroept men zich op arti kel 15 van de Grondwet van de Bonds republiek, waarin het asylrecht voor politieke vluchtelingen is vastgelegd. Maai men had niet alleen te doen met politieke vluchtelingen doch ook met notoire misdadigers, aie voor door hen gepleegde moorden een zeer zwa re straf levenslang verdiend hadden. Heeft men aat in Kleef op het ogenblik van de vrijlating niet geweten? Dan kan de schuld daar van liggen bij de Nederlandse politie mensen, die niet onmiddellijk, maar pas geruime tijd na de ontsnapping de grensposten waarschuwden en de Belgische en Duitse autoriteiten op de hoogte stelden. Ook is het moge lijk, dat de rechter in Kleef door al lerlei ambtsbezigheden nog geen ken nis had van de ware identiteit van de voor hem geleide personen. Feit is in elk geval, dat het in Ne derland grote verwondering en een niet geringe wrevel gewekt heeft, dat men de ontvluchten weer heeft laten gaan. Gesteld echter, dat men in Duits land volkomen op de hoogte geweest is van het misdadige verleden van de zeven uitbrekers, dan nog zou voor zover onze Inlichtingen Tuiden of ficieel van Nederlandse zijde geen aanmerking op de vrijlating gemaakt kunnen worden. Er bestaat namelijk geen uitleveringsverdrag met West- Duitsland. Vóór de oorlog was dat er wel, doch het is tengevolge van de gebeurtenissen tussen 1940 en 1945 vervallen. Er is geen nieuw uitleve ringsverdrag met Duitsland gesloten, mede doordat het vredesverdrag nog niet definitief tot stand gekomen is. Dit betekent, dat de West Duitse au toriteiten zelfstandig bepalen, hoe zij in een gegeven geval zullen handelen. Hoewel Nederland zich niet kan be roepen op een uitleveringsverdrag, is aan Duitsland het verzoek gericht de misdadigers op te sporen en naar Nederland te leiden. Politie te Sevenum speurt naar brandstichter Nadat m de afgelopen zomer reeds verschillende korenmijten op raadsel achtige wijze in brand waren ge- -aalct, is thans weer brand uitgebro ken in een mijt ongedorst graan bij de boerderij van V. te Sevenum. Het feit, dat deze brand ontstond ondanks het natte weer versterkte de reeds langer bestaande vermoedens, dat een brandstichter de omgeving on veilig maakte. Een inwoner van Se venum werd aan een verhoor onder worpen. maar werd na aflooD daar van op vrije voeten gesteld. PROGRAMMA ZATERDAGVOETBAL Yerseke III zal het Veere lastig maken Nieuwdorp krygt iu de eerste klasse de kans om zich bij de kopploe- gen te voegen, maar gemakkelyk zal het niet gaan, daar dan de uitwed strijd tegen Riilandia gewonnen moet worden. De opgave voor Krab bendijke is heel wat minder lastig, want de tegenstander Kapelle zal niet veel inbrengen. Colynsplaatse Boys mag Mevo niet onderschatten en zeker niet in Zierikzee. Kloetinge zal wel winnen van VCK. ""N Géén serviesgoed uit het raam De politie heeft de inwoners van Rome verboden om dit jaar op oudejaarsavond oud servies goed uit het raam te gooien, revolvers af te schieten of vuurwerk te ontsteken. Bij vo rige gelegenheden waren door deze manifestaties doden en talloze gewonden gevallen, al dus de politie Belgische minister van landbouw naar ons land Op uitnodiging van minister Mans- holt zal de Belgische minister van landbouw, de heer C. H. Heger, van 2 tot 3 Januari a.s. in ons land ver blijven. De aandacht van de Belgische minis ter gaat voornamelijk uit naar het landbouwkundige onderzoek en de toepassing van de resultaten in de practijk. Vóór zijn terugkeer naar België zullen de ministers Heger en Mansholt in Den Haag over gemeen schappelijke landbouwproblemen van gedachten wisselen. OP RIJKSWEG AMSTERDAM—DEN HAAG Gladheid de oorzaak Een byzonder gecompliceerde aan rijding, waarby ongeveer 15 auto's waren betrokken, heeft Dinsdagmor gen het verkeer In de richting Den Haag op de Rijksweg van Amster dam naar Den Haag ter hoogte van de Kruisweg in de Haarlemmermeer ernstig gestagneerd. Enige uren lang werd het verkeer via ijzeren platen over de berm naar het andere gedeel te van deze dubbele snelweg geleid. De verraderlijke gladheid van de weg speelde bijna alle wagenbestuur ders op deze weg parten. Op diverse plaatsen slipten auto's de berm in of botsten tegen elkaar op. Toen tegen de middag de balans was opgemaakt, bleek echter, dat ondanks het grote aantal botsingen en slippartijen, nie mand enig letsel had opgelopen. De schade aan de auto's liep uiteen. Op korte afstand van een geslipte bestelwagen volgde, toen „het be gon" een file andere wagens. Een grote vrachtwagen met oplegger. Vari de in overdruk verschenen Zeeuwse roman door KEES HEEMSKERCK is nog een beperkt aantal exemplaren beschikbaar. Verkrijgbaar bij de kantoren, ten van de P.Z.C. de bezorgers en de agen- B.P.M.-tanker had bestemming Balikpapan Misverstand in Soerabaja Naar P.I. Aneta verneemt, moet de persconferentie van de vakvereni ging van olie-arbeiders in Soerabaja over de vaart van de B.P.M.-tanker „Nassau" naar Nieuw-Guinea op een misverstand berusten, aangezien er hooit sprake van is geweest, dat de „Nassau" naar Nieuw-Guinea zou gaan. De schepelingen hadden te ken nen gegeven liever niet meer op West-Nieuw-Guinea te varen, omdat zij zich daar naar zij zeiden niet veilig voelden. De rederij deelde daarop mede, dat zij een reis naar Ba likpapan zouden maken. De schepe lingen gingen hiermede accoord, maar op de dag van vertrek kregen zij mededeling, dat alleen met toe stemming van de vakbond mocht worden uitgevaren. Die toestemming werd niet gegeven. De zaak is thans in behandeling bij de regionale ar beidscommissie. Wolfaartsdijk I, koploper in de tweede klasse A, mag rekenen op een kleine zege op Serooskerlte. Wil Vee- re zijn kans op de titel nog behou den, dan moet het winnen van Yerse ke III en zover zijn de Veerenaars nog niet. De reserves van Colijns- plaatse Boys moeten o.i. rekening houden met een warme ontvangst door Mevo II; een zege van de thuis club is zeer wel mogelijk. Kloetinge H en Krabbendijke zijn vrijwel even sterk, maar VCK II heeft in Nieuw dorp zeker een kans op de buit. AZVV I heeft nu de kans zich ten- koste van Driewegen I van de onder ste plaats af te werken. Wij zijn zeer benieuwd naar deze uitslag. Het volledige programma luidt: le klasse: Riilandia INieuwdorp I; Krabbendijke IKapelle I; Mevo IColynsplaatse Boys I; VCK I Kloetinge L 2e klasse A: Kats I—'s-Heer Hen drikskinderen I; Sero'oskerke 1— Wolfaartsdijk I; Yerseke mVeere I. 2e klasse B: EMM IVOostkapelle I; RCS V—VSC I; Wolfaartsdijk IIVCK III; Meeuwen ISeroosker- ke H. 2e klasse C: Mevo IIColijnspl. Boys II; Kloetinge IIKrabbendijke II; Nieuwdorp nVCK II; Kapelle IIRiilandia II. 2e klasse D: Driewegen IAZVV I. 2e klasse E: Spui nHoek H; Zaamslag H—AZVV H. TENNIS Australië behoudt de Davis-cup Australië heeft de Daviscup behou den. Na de eerste dag van de tennis wedstrijden, die te Adelaide werden gehouden, leidde Australië met 2-0. Frank Sedgman won gemakkelijk met 6-3, 6-4, 6-3 van de Amerikaan Seixas en in het tweede enkelspel sloeg McGregor Tonny Trabert (V. S.) met 11-9, 6-4, 6-1. Tijdens deze laatste wedstrijd wees de thermome ter in Adelaide 88 graden Fahrenheit in de schaduw. Op de tweede dag sloegen Sedgman en McGregor Seixas en Trabert in het dubbelspel met 6-3, 6-4, 1-6, 6-3. Met twee enkelspelen op het programma heeft Australië zich dus opnieuw in het bezit gesteld van de kostbare trophee. HOCKEY PROGRAMMA 2e KLASSE A VOOR ZONDAG. Cadetten krijgt bezoek van de Til- burgse hekkesluiter Forward II en de gastheren zullen beide punten in de wacht slepen, D.E.S. ontvangt Breda II en ook hier heeft de thuisclub de beste papieren. Liberty zal met Push II ook wel geen moeite hebben en een kleine overwinning is mogelijk. Mid delburg moet naar Warande I in Oos- terhout, die momenteel op de eerste plaats prijkt en dus een lastige tegen stander is. Jammer dat de bezoekers met enkele invallers moeten uitko men, waardoor de thuisclub ons in ziens de beste papieren heeft. In de dames-onderafdeling krijgt de aanstaande kampioen Rapide Push III op bezoek, waarmede Rapide wel geen moeite zal hebben. De Middel burgse dames gaan naar Warande I in Oosterhout. Het is geen gemakkelijke opgave, maar toch zijn de bezoekers niet kansloos en er moet gewonnen worden, willen zij in de kopgroep blij ven. Bij Warande II komt Were di III uit Tilburg op bezoek. Middelburg n gaat naar het „Kasteel" te Breda en het krijgt daar een zwa re opdracht tegen het sterke Cadetten II. Eén of beide punten zullen wel in Breda blijven. Verder spelen nog in die afdeling: Were di II—Push IV en Push V—Peli kaan II. Britse Labourpartij wil meer bedrijven naaster De Britse Labourparty zal volgen de week een nieuw economisch gro- f 'am ter bestudering indienen bij de ritse vakbondsleiders. In het nieuwe plan worden meer naastingen en verdere ontwikkeling van de staatsinmenging voorgesteld. Er zyn commissies ingesteld voor het bestuderen van de naasting van de vliegtuig- en zware machine-indus trie, de fabrieken voor textielnijver heid, de chemische industrie en de scheepsbouw. Onder de laatste Labourregering werden de spoorwegen, de kolenmij nen, het wegvervoer, de staal- en gasfabrieken en de electrische cen- tralen genaast. Elf doden door storm op Mindanao Mindanao, het Zuidelijkste grote ei land van de Philippijnse archipel is Maandag door een hevige storm ge teisterd. Elf personen zijn om het leven gekomen, terwijl er dertig wor den vermist. In Noord-Mindanao traden de rivie ren, als gevolg van de zware regen val, waarmede de storm gepaard ging. buiten hun oevers, waardoor grote ge bieden zijn overstroomd. Zeshonderd personen zijn dakloos geworden. zwaar beladen met baler suiker, dreigden op de bestelauto in te rijden. Bij het remmen begon ook deze wa gen gevaarlijk kris kras over de weg te slippen. Een botsing was niet te vermijden. De bestelwagen kreeg een harde duw en de vrachtwagen met oplegger kwam knarsend haaks op de weg tot stilstand, doch sloeg om. Dit veroorzaakte een ware ravage. Olie en benzine stroomde over de weg en de balen suiker lagen her- en der waarts verstrooid in de olie. De schade is aanzien iyk. Onmiddellijk daarna drukte de be stuurder van een tankwagen zyn remmen in, in een vertwijfelde po ging om de oplegger te omzeilen. Dat lukte ten koste van een levensge vaarlijke zwaai, waarby de achteras brak en de wagen in omgekeerde richting in de zachte rechterberm van de weg geraakte. CHAOS COMPLEET De chaos op de weg werd daarna gecompleteerd door minstens een tiental nog volgende vrachtwagens, waarvan de meesten op elkaar bot sten. De bestuurder van de eerste wagen zag nog kans via de berm de gestrande auto's te vermijden, de tweede slaagde daar slechts gedeel telijk in. Hij zwaaide slippend rake lings langs de tankwagen en werd in zyn botsing met de omgeslagen op legger nog vakkundig afgeremd door de balen suiker, die als stootkussens dienst deden! De overige vrachtwagens bereikten de „kopgroep" niet meer. Zij botslen onderling op elkaar. Sommige liepen slechts een onbetekenend deukje op, andere kregen wat meer schade. Nie mand bekwam echter enig lichame lijk letsel. Rijke „Amerikaanse" Rus Rubinstein uit?ewe?en De vermogende Amerikaanse fi nancier van Russische afkomst Ser gei Rubinstein is opgeroepen zich by de immigratie-autoriteiten van New- York te melden, teneinde uit het land gewezen te worden. De procureur-generaal, McGranne- ry, bevestigde Maandag een deporta tie-order tegen Rubinstein van Fe bruari. Deze order is onderschreven door de raad van beroep voor de im migratie Zijn order was gebaseerd op een vonnis van 1947, wegens het ont gaan van de dienstplicht. Rubinstein' heeft hiervoor een straf van twee en een half jaar uitgezeten. Sergei Rubinstein, zo tekent Reu ter hierbij aan, heeft zich reeds bijna tien jaar tegen deportatie geweerd. Canadese sleepboot wordt vermist Naar te Vancouver is gemeld wordt de sleepboot „Petrel" uit Vancouver met zeven opvarenden in de golf van Georgië aan de Canadese westkust vermist. Canadese militaire vliegtuigen en sleepboten die op zoek waren gegaan, hebben geen spoor van schip of be manning gevonden. Zaterdag moest de „Petrel" bij het eiland Quadra aankomen. Sedert Za terdag werd echter niets meer van het vaartuig vernomen. Zes millioen voor afbouw van Eindhovens stadhuis De gemeenteraad van Eindhoven heeft een voorstel van B. en W. aangeno men tot het beschikbaar stellen van een crediet van 6 millioen gulden voor de verdere bouw van het ge meentehuis PROGRAMMA AFD. ZEELAND-K.N.V.B. Dreischor kan weer iets inlopen op Ren esse Hansweertso Boys, dat in I A al zo lang de bovenste plaats bezet, kan deze ook Zondag behouden door een overwinning op Cortgene. Kruiningen houdt echter hardnekkig vast en de uitslag van de wedstrijd tegen Rapen burg zal daar welgeen verandering in brengen. Volharding '32's H. Axendskerke is van veel belang voor de bezetting van de onderste plaats. Luctor moet kans zien om Vogelwaarde er onder te houden. In 1 C kan Dreischor I de punten- achterstand op Renesse iets inhalen door Burgh II te kloppen, hetgeen echter niet zonder strijd zal geschie den. Zonnemaire I komt nog vaster onderaan, want Zierikzee IEL moet toch sterker geacht worden. In 1 B nebben de leidende ploegen het niet erg moeilijk. Lewedorpse Boys zal zich door Hoofdplaat niet laten verrassen en ook Noormannen weet wel raad met Retranchement. Schoondijke zal de punten wel thuis houden, nu Groede op bezoek komt. Domburg zal zich iets gaan opwer ken via een overwinning op Walche ren. 5. „Wanneer we vlakbij zijn, dan springen we over om eens een kijkje op die Anna-Dirkje te nemen!" stelde Kappie tot grote schrik van de Maat voor. „Ik wil wed den, dat iedereen in de machine-kamer is en dat ze ons daarom niet heb ben horen roepen hoewel ik dan nog niets van dat stuurrad be grijp Kappie liep naar Ah Sing, die op stille mid dagen van de Maat de kunst van een schip stu ren had geleerd. „Hoor eens, jong." zei Kappie, „Wil jij een poosje de plaats van de stuurman op de brug innemen?" „Ikke stulen?" vroeg Ah Sing met een blij gezicht. „Ikke vind stulen veel leukel dan ko kenikke ook denk stuulman te wolden!" „Dat zou jammer zijn!" zei Kappie. „Wie maakt er dan van die goeie snert klaar?" Ah Sing ging dus onder protest van de Maat aan het stuurrad staan, en toen de „Kraak" even wijdig aan de Anna-Dirkje was gekomen, riep Kappie: „Spring!" Het volledige programma luidt dan: le klasse A: Vogelwaarde ILuc tor I; Volharding "32 I"s H. Arends- kerke I; Kruiningen IRapenburg I; Cortgene IHansw. Boys I; B. Walcheren IDomburg I; Lewed. Boys lHoofdplaat I; Schoondijke I Groede I; Noormannen 1Retran chement I; C: Burgh IIDreischor I; Zonnemaire IZierikzee III Res. le Klasse A: A arden burg II Ria W II; Oostburg II- Hontenisse H; Tërriéuzen HI—E.M.M. II; Hulst II—LJzendijke H; P.S.K. II—Steen I; B: Clinge LIBreskens III; Goes HIVlissingen III; Yerseke lide Zeeuwen lil; Biervliet IIKruinin gen II; Axel III—Luctor II; Robur HMiddelburg III. 2e klasse A: R.C.S. Ill—Zuidzan- de I; Vlissingen IV- Zeelandia III; Breskens IV- Biervliet 111; 3: Goes IV—Koewacht II; Graauw 1Honte nisse ILL; Kwadendamme IHansw. Boys II; C S.V.O.W.K. 1Zierikzee IV; Brouwershaven 1Dreischor II. 3e klasse A: Walcheren IIR.C.S. IV; B: Steen LH—Vogelwaarde II; Graauw II—Hontenisse IV; Rapen burg 11 Temeuzen IV; Corn Boys ill- Clinge lil; C: Domburg II Kruiningen 111; Goes V—Vlissingen V; E.M.M. 111- Middelburg V; Zee landia IVLewed. Boys H.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1952 | | pagina 4