ROYAL NAVY EN KONINKLIJKE MARINE IN ZEEUWSE HAVENS Zeeuwse Almanak COLPORTEUR DROEG f 500- NIET AAN ZIJN BAAS AF DE PRIJZEN VAN VEEVOEDER LAGER DAN VERWACHT WERD rxoTntciALB zsauwsa courant ZATERDAG 22 ItyAART 1852 MARITIEM CACHET. Oorlogsbodems arriveerden voor de vlootmanoeuvres. Bet rood-wit- en blauw van de Nederlandse driekleur domineert niet langer in de Vlissingse BuitenhavenSinds Vrijdag is het de Union Jack, die de aandacht opeist; de Union Jack wapperende van de voorste, vens der Britse oorlogsbodems, waarvan er reeds enkele in het kader van de op handen zijnde vlootmanoeuvres gearriveerd waren. Vandaag worden ook de overige deelnemende schepen verwacht en dan zal het haven- en stadsbeeld van Vlissingen een Engels aandoend karakter kragen. In totaal zevenhonderd manschap pen zullen in het week-end te Vlissin- fen aan wal gaan; naast de branie ragen van de Hollandse Jantjes, zullen die der Blitse knapen in de straten te zien zjjn en de aloude ma- rinestad zal, dan wederom ten volle haar naam eer aan doen. Het stem mig donkerblauw, zowel van Navy als van Marine, zal aan het stads"- beeld een uitermate maritiem cachet geven en ongetwijfeld zullen vele Vlissingers dit met genoegen beleven. RONDRIT OVER WALCHEREN. Naar wij vernemen biedt het ge meentebestuur van Vlissingen aan de bemanningen van de Engelse oor logsschepen Zondagmiddag een rond zie over Walcheren aan. De rit wordt f emaakt met autobussen en vangt te wee uur des middags aan. Voor een rondrit van de officieren hebben een veertiental bezitters van auto's hun wagens beschikbaar ge steld. TE TERNEUZEN. In Terneuzen arriveerden de Neder landse mijnenvegers 's morgens om half tien. Tegen het middaguur lie pen de Engelse schepen de haven bin nen. Alle mijnenvegers kozen lig plaats langs de Schependijk, met uit zondering van één, die aan de ponton van de provinciale stoombootdiensten meerde en bestemd was als commu- Britse officieren naar Walcheren en Schouwen Reconstructie van amphibische operaties. Vijftig officieren van de Britse Ko- ninldijke Mariniers zullen volgende maand een bezoek brengen aan be roemde slagvelden op het continent. Zij zullen de uitvoering van amphibi sche operaties reconstruëren. De slag velden waaraan een bezoek zal wor den gebracht zijnWalcheren, Schou wen, Zeebrugge en Waterloo. Het ge zelschap zal zich op 19 April te Portsmouth op H.M.S. „Areggio" in schepen. Het bezoek zal ongeveer een Eouw van brug namens G.S. aanbesteed. Vrijdag werd namens Gedeputeerde Staten van Zeeland door de Provin ciale Waterstaat te Middelburg in het openbaar aanbesteed de bouw van een brug in gewapend beton in de weg NieuwvlietSluis. De volgende inschrijvingen kwa men uit de bus: J. Vos, Tholen 110.500; L, v. d. Klippe en J, la Gasse, Vlissingen 105.538; L. J. Dekker, Vlissingen 105.300; C. v. d. Klippe, Vlissingen 104.000; A. van der Straaten Jr., Hansweert 103.990; E. G. Lindenbergli, Vlissin gen 103.875; Korteweg, Breda 102.500; Aannemingsbedrijf Zee- land. Middelburg 101.800; A. J. Blrj- levens, Breda 96.500; A. Verhagen, Breda 93.945; P. J. v. d. Sande en H. A. den Exter, Breskens 89.900; N.V. Aannemingsbedrijf v.h. Van Dongen en Van Hoven. Dordrecht 89.000; J. M. van de Ven, Vlissin gen 88.800; H. E. van Deest. Gouda 88.200; Th. Cambier en Th. P. Cam- bier, Breskens 83.845; J. de Oude en K., T. de Oude, Biervliet 78.675. De gunning werd aangehouden. ER DOOR... „Het viel toch tegen", zei de nym, die plotseling onze redactievertrek- ken betrad en er min of meer uitzag als de traditionele verdronken kat. - En onmiddellijk wisten we het: de eerste Vlissinger van dit seizoen had het gewaagd De man had Vrijdagmiddag zo tegen drie uur eens naar de lucht gekeken en het stralende zonnetje overwon de laatste aarzelingen. Hij trok de duinen in en spartelde wei nige ogenblikken later in het uiterst verfrissende Scheldewater en nog weer later bevond hij zich opge frist tot op het been „te onzen kantore" om verslag uit te brengen. „Het viel toch tegen", zei hij nog eens en er was niemand, die aan zijn woorden twijfelde. Op 21 Maart mag dan de lente beginnen, maar dat be tekent voor ons nog geenszins de opening van het badseizoen en dege nen, die deze datum wel als zodanig beschouwen, genieten onze oprechte en vererende bewondering. Zeven en veertig jaar was de man oud en in zijn verwarde, natte liar en, schemerde reeds het grijs. Wij heb ben hem een eerbiedige, zwijgende hulde gebracht. Gaat u er binnenkort weer int" vroegen wij. „Ja", zei de man, „van morgen voelde ik me niet zo lekker, maar nou He even gezwommen heb, ben ik weer volkomen in orde Hij zweeg even en zei toen „m ben er non dóór, ziet u nicatie-vaartuig. 's Avonds werden de flottieljecommandanten, onder wie zich de Engelsman Lt. L. F. Walford R.N. bevond, de commandanten van de mijnenvegers, alsmede de com mandant maritieme middelen Ter- neuzen lt. ter zee le klasse C. M. de Jager, ter kennismaking door het 'col lege van B. en W. ontvangen ten ge meentehuize. Hierbij waren ook aan wezig de districtscommandant der Koninklijke Marechaussee, kapitein W. H. van Haarsma Bunia en de ge meentesecretaris de heer A. J. Dees. Burgemeester mr. P. H. W. E. Teile gen sprak in het Engels een kort welkomstwoord, dat door lt. Walford werd beantwoord. Vanavond zal in hotel Rotterdam een instuifavond worden gehouden. Voorts staat vandaag een voetbal wedstrijd tussen een gecombineerd marine-elftal en de marechaussee op het programma. Zondag wordt een wedstrijd gespeeld tussen de Engelse en Nederlandse Marine. TE VEERE. In Veere meerden de mijnenvegers om twaalf uur aan de steiger van het mijnenmagazijn. Burgemeester ihr. I. F. den Beer Poortugaai maak te zijn opwachting, waarbij hij offi cieren en bemanning toesprak Ver gezeld van de commandeur van het mijnenmagazijn, de heer F. Bisselink, begaf de burgemeester zich hierna aan boord van een der mijnenvegers, 's Middags werd door tal van officie ren het stadhuis bezichtigd onder lei ding van jhr. den Beer Poortugaai. Ook werd een bezoek gebracht aan de Schotse Huizen. Vanmiddag wil men een voetbal wedstrijd organiseren tussen Veere en een marine-elftal. Van 4.30 tot 5.30 zal er een carillon-concert wor den gegeven, 's Avonds is er een bridge-drive in de Campveerse Toren. Het vlootbezoek. Donderdagavond zijn Hr. Ms. mijnenvegers Borndiep, Mars diep, Oosterschelde, Texel- stroom, Westerschelde, Hol lands Diep, Putten, Goeree, Schiermonnikoog, Schouwen en Walcheren te Vlissingen aan gekomen. Vrijdagmorgen zijn Hr. Ms. mijnenvegers Borndiep, Mars diep en Oosterschelde naar Veere vertrokken en Hr. Ms. mijnenvegers Putten, Goeree, Schiermonnikoog, Schouwen en Walcheren naar Terneuzen. Vrijdag arriveerden de vol gende Britse oorlogsschepen: H.M.S. Rinaldo, Pincher, Laer tes en een divisie snelvarende mijnenvegers, bestaande uit vijf stuks. De commandanten brachten een officieel bezoek aan de Commandant Maritieme Mid delen te Vlissingen en later op de middag bracht de kapitein ter zee J. G. Broekhuysen een tegenbezoek aan boord van H. M.S. Rinaldo. Vanochtend worden nóg acht Engelse motortorpedoboten in de haven van Vlissingen ver wacht. EERSTE KIEVITSEI IN ZEEUWSCH-VLAANDEREN. De heer S. Hoogsteen te Terneuzen vond Vrijdag 'als eerste in Zeeuwsch- Vlaanderen een kievitsei. Hij bood het aan de burgemeester van Terneu zen aan. Het ei werd gevonden onder de gemeente Hoek. BeMOfder I «rta-ikta* u>n eettust en u/gGl^ Man door trein aangereden. Ernstig ongeval te Vlissingen. Vrijdagavond is de 41-jarige schip per J. de J. uit Rotterdam te Vlissin gen in de nabijheid van wachtpost A (vroeger 66) onder de trein geraakt, die om'10.12 te Vlissingen aankwam. Hij werd met een zware beenfractuur naar het St. Jozefziekenhuis ver voerd. Het is niet uitgesloten, dat hij zijn linkerbeen zal moeten missen. Het ongeval ontstond doordat De J-, die op weg was naar zijn schip in dp Binnenhaven en ter plaatse vólko men onbekend was, verdwaald geraak te en daarbij op het spoorwegterrein kwam. De spoorwegovergang in de onmiddellijke nabijheid was normaal gesloten. De bestuurder trachtte de trein nog tot stilstand te brengen, doch kon niet verhinderen dat De J. werd aangereden. De trein is pas la ter naar net Vlissingse station ver trokken. Englebert - die is goed RECHTBANK MIDDELBURG. Negen maanden gevangenisstraf geëist. De arrondissementsrechtbank ,te Middelburg behandelde Vrydag de zaak tégen de koopman M. J. uit Vrouwenpolder, die ervan werd beschüldigd- verduistering' te hebben gepleegd. Volgens de tenlastelegging heeft deze verdachte, die Vrijdag verstek liet gaan, in de maanden Juli en Augustus van het vorig jaar een totaal bedrag van ruim 500.dat hij als colpor teur in dienst van een reclamebureau te Middelburg had ontvangen, niet aan zijn werkgever afgedragen. Er werd negen 'maanden gevangenisstraf onvoorwaardelijk geëist. De Axelse timmerman G. P. E. T. moest terecht staan omdat hij in Hulst een hèrenrijwiel, toebehorende aan een zekere J. H., had weggenomen. De verdachte, die de laatste tijd al menig maal is veroordeeld en die de fiets ontvreemdde, kort nadat hij uit de gevangenis was ontslagen, voerde slechts huiselijke omstandigheden als excuus aan. Hij was daardoor, zoals hij zei'de. de kluts geheel kwijt ge raakt. Op het gestolen rijwiel was hij naar Roosendaal gereden, waar hij het voor f 20 in onderpand had gege ven. De officier van justitie eiste zes maanden gevangenisstraf met aftrek van de voorlopige hechtenis en on voorwaardelijke ter beschikkingstel ling van de regering. De aannemer P. V. uit Breskens, moest zich verantwoorden, omdat hij onder invloed van spiritualiën met een jeep door zijn woonplaats had ge reden. In de late avond van de 8e Februari ontdekten twee politie agenten, dat de door V. bestuurde jeep slingerde en bovendien in .verboden richting reed. Aan hun stopteken werd behoorlijk „ondér de in- gevolg gegeven. De agenten beSpeur- Restauratie Lange Jan te Middelburg hervat. De bouw van de nieuwe spits voor Middelburgs Lange Jan, welk werk gedurende de wintermaanden stil heeft gelegen, is thaDS hervat. Wan neer de weersomstandigheden gunstig blijven, hoopt men over een week of twee de torenlantaarn te bekleden, waarna weer een gedeelte van het steigerwerk kan worden afgebroken. PRO JUVENTUTE-TEKEN- WED STRIJD. Eén der prijswinnaars van de „Pro Juventute"-tekenwedstrijd, de 10-ja- rige Peter Bulthuis, woont niet in Yerseke, zoals abusievelijk werd ver meld, doch in Zierikzee. vloed'' was en namen zijn rijbewijs in. Toen zij hem gelastten het voer tuig aan de kant van de straat té parkeren, gaf de aannemer plotseling vol gas en verdween uit het gezicht. In de zitting erkende de verdachte dronken te zijn geweest. Hij kon zich de gebeurtenissen op die bewuste avond niet duidelijk meer voor ds geest halen. De officier vroeg twee weken gevangenisstraf met ontzegd ging van de bevoegdheid orn geduren de een half jaar motorrijtuigen te besturen. Uitspraak: 4 April, Onthulling monument Vierde Commando. Minister van oorlog komt naar Vlissingen. In aansluiting1 op de vroegere be richten over de onthulling Monument 4e Commando te Vlissingen op Za terdag 31 Mei a.s. kan thans gemeld worden, dat de plechtigheid zal wor den bijgewoond door de minister van oorlog en marine, ir. C. Staf, die te vens de regering zal vertegenwoordi gen. Van Britse zijde zullen onder meer de volgende officieren aanwezig zijn: brigade-generaal Leicester, die het bevel had over de Commando-briga de, waartoe het 4e Commando en de commando's, die bij Westkapelle ge land zijn, behoorden; brigadier-gene raal Lord Lovat, die het bevel heeft gehad over het 4 e Commando en de commando brigade, totdat hij in Nor- mandië werd gewond, en kolonel Charles Vaughan, die de leiding heeft gehad van de opleiding van alle comr mandosoldaten gedurende de oorlog. Door de Britse admiraliteit is de torpedobootjager Oppertune beschik baar gesteld voor net overbrengen van de uit Engeland en Schotland ko mende oud-commando soldaten. Transportcolonne voor Noord-Beveland Op Zaterdag 29 Maart a.s. zal' ln de Stadswijnkelder te Kortgene een bijeenkomst worden belegd, waarop cloor het Rode Kruis propaganda zal worden gevoerd voor een te vormen transportcolonne op Noord-Beveland. Tevens zal er de aandacht op worden gevestigd, dat het speciaal voor dames mogelijk is zich op te geven ais helpster bij het Roode Kruis. Het ligt in-de bedoeling het Roode Kruiswerk te illustreren met de schitterende film „Florence Nightingale." Door dé burgemeester van Kort gene zullen op deze avond de di ploma's worden uitgereikt aan 11 personen, die slaagden voor het E. H. B. O.-diploma. Men verwacht voor deze bijzonde re avond veel belangstelling. BESTUURSVERGADERING Z.L.M. Loonsverhoging voor landarbeiders? De beroering die de maatregel van minister Mansholt, om de subsidie op de geïmporteerde voedergranen met 7.per 100 kg. te verlagen, heeft verwekt, is voor een groot deel geluwd. De verwachting, dat de prij zen van de binnenlandse voedergranen tengevolge van deze maatregel zouden stijgen, is niet in vervulling gegaan. Reeds enkele weken vertoont de markt van de binnenlandse voedergranen een flauw gedrukt beeld. Als oorzaken hiervoor meent men de dalende wereldmarktprijzen en de zachte winter te moéten aanvoeren. De laatste heeft o.a. tot gevolg, dat er tien- duizendn tonnen veevoeder minder zijn verbruikt dan was verwacht. Dit heeft een ongunstige invloed gehad op de afzetmogelijkheden van het lu- cernemeel. Voor de toekomst moet met het lucernemeel ook de nodige voor. zichtigheid worden betracht. Dit werd medegedeeld op de jongste vergade ring van het Dag. bestuur der Z.L.M. Toen er in de herAt nog exportmo gelijkheden waren voor het lucerne meel heeft de overheid met het oog op het dreigende veevoedertekort een uitvoerheffing van 5 per 100 kg. op dit product gelegd, waardoor de ex port practiseh onmógeiyic werd. Nu er een teveel bleek te zjjn, Is er een menggebod uitgevaardigd, zodat van 1 Maart tot 1 Mei 5 in het kippen voer, 5% in het varkensmeel en 3% in het rundveevoer gemengd moet worden, hetgeen overigens ook zgn bezwaren heeft. Het schijnt, dat er in Nederland 110.000 ton haver meer is dan verle den jaar. De marktpositie van het veevoeder is over de gehele ltfn ge drukt. Over verschillende bijzonderhe den van de areaalheffing op de con sumptieaardappels ad 30 per ha. worden nog besprekingen gevoerd. Er staat reeds vast, dat geen aftrek meer zal zijn voor op de bedrijven aanwezig vee. De regeling, dat de categorie han delszaad zou vervallen en dat er al leen een categorie zóu komen, die zowel op partij als op het veld ge keurd moet worden, gaat vooreerst' niet door. Wel zal de exportheffing voor geplombeerd handelslijnzaad verhoogd worden van 10 tot 15. Dat zal stimulerend werken op het laten keuren van vlas; - Voorlopig zullen naar Zweden,in het verleden een goede afnemer, geen bruine bonen uitgevoerd kunnen wor den. Op langere termijn zijn de voor uitzichten iets gunstiger, daar Zwe den geen telersprijs meer heeft vast gesteld voor bruine bonen. De mond- en kleuwzeerepidemie belemmert de uitvoer van verschillen de onzer landbouw- en veeteeltpro- Openluchttheater bij de Vlissingse jeugdherberg. B. en W. van Vlissingen hebben de raad een plan aangeboden tot ver fraaiing van het terrein bij de Jeugd herberg „Scheldestroom". Er zal een klein openluchttheater worden aan gelegd, waarvoor een' met gTas be- S'oeid amphitheater noodzakelijk is. et plantmateriaal wordt door de Stichting Nieuw Walcheren ter be schikking gesteld. De kosten van de aanleg worden op 2770.geraamd, waarin het Rijk 75 bijdraagt. MOTORRIJDER MAAKTE LELIJKE VAL. Doordat hij een plotseling de straat overstekende herdershond niet meer kon ontwijken, kwam de motorrijder Rj v. d. V. Vrijdagmorgen in de Seis- straat te Middelburg lelijk te vallen. Hg kreeg zijn.voertuig boven op zich en liep kwetsuren aan gelaat en knie op. De motorfiets werd licht bescha digd. Vandaag zal mej, Schrier uit Domburg Wereldkampioene biljarten in café Vijver berg te Ouwerkerk een demonstratie ge ven. I GOLDEN MIDWAY, DE VERRASSING VOOR DE ROKERS Dat is nog eens een shag die je lOOpCt. voor je plezier rookt. Iedere roker proeft het al bij het eerste trekje GOLDEN MIDWAY. Zó een smaak is er nog nooit geweest. En wat een geur GOLDEN MIDWAY is in ieder opzicht iets héél bij zonders. Probeer GOLDEN MIDWAY één keer en 'i is; nooic meer anders dan GOLDEN MIDWAY. Dronken medepassagier beroofd. HOOFDVERDACHTE VEROOR DEELD TOT EEN JAAR EN ZES MAANDEN. De arrondissements-rechtbank te Middelburg veroordeelde Vrijdag de 24-jarige Middelburgse koopman F. A. C., die tezamen met zijn collega D. J. J. uit Goes eind Novcfhber van vorig jaar tijdens een taxirit van Goes naar Rotterdam een dronken mede passagier van een aanzienlijk gelds bedrag beroofde, tot een gevangenis straf voor de tijd van één jaar en zes maanden, met aftrek van het voorarrest. J.', wiens medeplichtigheid bewezen werd verklaard, kreeg één jaar gevangenisstraf, eveneens met aftrek van de tijd, in voorarrest door gebracht. De bakkersknecht C. J. M. B. te Schoondijke, die uit een woning te Waterlandkerkje een bedrag van f 230 had gestolen, werd veroordeeld tot één jaar gevangenisstraf met aftrek en voorwaardelijke ter beschikking gesteld van de regering, met drie jaar proeftijd. De Vlissingse timmerman ,C. de J.. die lood van de gemeente en stoelen van de v.v. Vlissingen had ont vreemd, kreeg hiervoor negen maan den gevangenisstraf, waarvan vijf maanden voorwaardelijk met drie jaar proeftijd én aftrek van voorlopi ge hechtenis .- De Belgische vlashandelaar G, F. C. kreeg een week gevangenisstraf en ook werd hem de bevoegdheid om gedurende drie maanden een motor voertuig te besturen ontnomen, om dat hij onder invloed van sterke drank door Aardenburg had gereden. We gens openbare dronkenschap, twee maal gepleegd, hoorde de sjouwerman P. T. O. uit Terneuzen zich veroor delen (in hoger beroep) tot twee maal twee wèkën hechtenis Voorwaar delijk, met twee jaar proeftijd. Het beroepen vonnis' werd, met uitzonde ring van de straf, bevestigd. De land bouwer J. F. B. hit St. Annaland werd wegens overtreding; van de Rijtijden- wet in hoger beroep veroordeeld tot f 2 of één dag. Het beroepen vonnis werd vernietigd. ducten ernstig1. Verscheidene landen, zoals Zwitserland, hebben de import van verschillende onzer producten stopgezet. HOGERE LONEN VERLANGD. De besprekingen over de bijzondere bepalingen van de C.A.O. voor Zeeland zijn nog niet begonnen. Dit wordt geweten aan het feit, dat er van de hoofdafdeling Soc. Zaken van de Landelyke stichting voor de Land bouw nog geen loonadvies aan de provinciale sociale secties is uitge gaan. Het schijnt, dat er van arbei derszijde voorstellen in bespreking zijn gebracht om tot een loonsverho ging te komen. Van werkgeverszijde is men met het oog op de consequen ties van de komende wachtgeld- en werkloosheidsverzekering en de even tuele huurverhoging uiterst huiverig om thans de lonen in opwaartse rich ting te herzien. Beter lijkt het, om wanneer deze nieuwe maatregelen hun beslag hebben geliregen, eens na te gaan in hoeverre de gelijkstelling van de landarbeidersionen met de Io nen in andere overeenkomstige be drijfstakken is bereikt. ONDERWIJSZAKEN. Het bestuur benoemde tot tweede leerkracht aan de Lagere landbouw school te Oudelande ae heer J. A. Kooman te Goes. De plannen voor bouw van een lagere landbouwschool te Oudelande zullen nader worden uitgewerkt, In de Commissie van Toezicht op de Chr. Lagere landbouw- i Middel* noemd de heren I pier en S. de Visser. Besloten werd eventueel het aan bod om de Royal Show in Guild Ford te bezoeken, te aanvaarden en hier aan de landbouwexcursie door Enge land te Verbinden. Voorts zal een kleine excursie van 3 dagen naar Gro- SJhool te Middelburg werden herbe- D. Kodde, M. Kleiné- ningen worden gehouden ip de eerste week van Juli. De algemeen voorzit ter, ir. M. A. Geuze zal deze leiden. Na afloop van de vergadering werd, als reeds gemeld, afscheid genomen van de heer H. C. v. d. Zande, die voor de laatste maal de vergadering bijwoonde als kringvoorzitter van Schouwen-Duiveland. Bij de opening van de vergadering had de voorzitter, lr. M. A. Geuze de opvolger van de heer v. d. Zande, de heer A. M. Geluk reeds welkom gehe ten. Ir. J. D. Dorst bood namens de adviserende leden aan de voorzitter en de vice-voorzitter nog een auto wimpel als kleine verrassing aan. Mej. dr. H. C. M. Ghijsen hield laatste lezing over Betje WolK. Vrijdagavond hield mej. dr. H. C. M. Ghijsen uit Domburg haar derde en laatste lezing over Betje Wolff en haai* werk in het Stadhuis te Vlissingen. Zij besprak hoofdzakelijk dé figuur van Alma Leevend, een der voornaamste personen uit „Wil lem Leevend", dat met ,,Sara Bur gerhart' wel tot 't belangrijkste werk van Betje Wolff en Aagje Deken mag worden gerekend. Deze werken zijn daarom zo belangrijk, omdat zij een tegenwicht vormden voor de van sentimentaliteit druipende wer ken van Rhrjnvis Feith en anderen in die tijd. Na deze inleiding droeg mej. Ghij sen op onderhoudende wijze een ge deelte voor uit het in briefvorm ge schreven boek „Willem Leevend." Na afloop van deze lezing bracht burgemeester mr. B. Kolff van Vlissingen de dank van de aanwezi gen over, waarbij hij mej. Ghijsen een bloemstuk overhandigde. Tenslot te las burgemeester Kolff een brief voor van het historisch genootschap „Jan Adriaenszoon Leeghwater" te Beemster waarin wordt medege deeld, dat de voorbereidingen voor de restauratie van het studeerver trek in het voormalige woonhuis van Betje Wolff reeds zo ver ge vorderd zijn, dat men zeer binnen kort met de daadwerkelijke restau ratie zal beginnen. Ook het herstel Van het resterende gedeelte zal daarna niet lang meer op zich laten wachten. De burgemeester deelde nog mede, dat het financieel x*esul- taat van de drie lezingen ongeveer 175 bedraagt. Advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1952 | | pagina 2