-4U1L Douwe Egberts JIMMY BROWN, sportheld no.1 „IK EN DE ONBEKENDE GOD" DE è&ïmcfe tabalc DOMBURG KAN ZICH VAN DE DERDE PLAATS VERZEKEREN Drukwerken Drukkerij Van de Velde PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 MAART lWt STEMMEN UIT DE KERKEN Een voortreffelijk boekje van de gezamenlijke Gereformeerde studenten-predikanten Steeds meer specialisten komen er in de wereld. Wie een bepaalde studie kiest, zal tegenwoordig moeten weten dat hy niet het gehele vak tot op zyn laatste grond zal kunnen beheersen. Een bepaald onderdeel kiest hy uit om daarop verder te gaan. Zo zyn er ook onder de predikanten specialisten gekomen. Nu doelen we hiermee niet zo zeer op degenen die een bepaald onderdeel van de studie in de godgeleerdheid tot him „vak" hebben gekozen, maar meer op hen, die practisch op een bepaald terrein hun arbeidskracht geven. Eén van die specialisten is de studentenpredikant. In de oorlog, maar vooral daarna, is hy als een bepaalde figuur in ons land verschenen. Vanwege de Ned. Herv. Kerk vindt men tegenwoordig zulk een predi kant aan alle universiteiten. Ook de Geref. Kerken hebben deze specia listen naar de universlteits-steden beroepen. Zo langzamerhand hebben deze predikanten, die zoveel mogeiyk met elkaar samen werken, .een vaste plaats gekregen in het leven aan de hogeschool. tegenwoordige studerende schijnt met deze vragen In het laatste nummer van het maandblad „Wending" geeft dr. van Veen, studentenpredikant te Amster dam, een overzicht van het werk van deze predikanten en van de geheel eigensoortige „gemeente" waarin zij moeten arbeiden. Deze is zeer wisse lend. Ieder iaar verdwijnen oude be kende gezichten, omdat hun studie voltooid is en ieder jaar komt er ook weer een nieuwe lichting bij, zodat in enkele jaren deze „gemeente" van jonge mensen geheel vernieuwd is. Bovendien is het wel een geheel eigensoortige gemeente, „een ontel bare schare van onkerkelijken, bui tenkerkelijken en antikerkeiyken"; een uiterst critisch ingestelde groep, ten opzichte van Kerk en kerkeiyk leven. Wanneer wy vergelijkingen gaan maken met een normale ge meente, zullen we gemakkelijk tot de erkenning komen dat zulk een stu dentenpredikant allerminst in een gemakkelijke situatie zijn werk moet verrichten. Wanneer van de zijde van de ker ken tegenwoordig bijzondere aan dacht aan de universiteit wordt gege ven, komt dit, omdat men het buiten gewoon belang van dit werk heeft ge zien. Hier worden de mannen en vrouwen gevormd, die in de toekomst leiding zullen geven aan ons volk. Het werk overziende wat er tot nu toe gedaan is, komt dr. van Veen tot de uitspraak: „Hoe langer wy werk zaam zijn onder de studenten, hoe dieper wij er van overtuigd zijn, dat nieuwe wegen moeten worden ge zocht voor de opdracht die ons gege ven is". EEN BOEKJE. Waarom wij nu echter iets vertel len over de studentenpredikant en zyn werk, is dit vooral omdat we een boekje in handen kregen van de ge- zamel yke Ger. studentenpredikanten, dat tot titel draagt het opschrift bo ven dit artikel. Eigenlijk staat die ti tel er niet helemaal zo. In plaats van God hebben de schrijvers een groot vraagteken gezet Het is hun diepste wens dat de lezers hier de naam Gods zu"en invullen. Wat wil dit boekje van 36 bladzij den zijn? Het is bedoeld „als eerste inleiding tot gesprek, persoonlijk of in kringverband,r en het wil zeggen zo wordt het in een slotwoord sa men gevat God behoeft niet de on bekende te blijven. Wat de Hervormde studentenpredi kanten hebben geconstateerd, is ook te vinden in dit geschriftje, nl. dat er heel wat veranderd is gedurende de laatste 20 jaar in de wereld van de jongeren. De generatie die nu aan de universiteit is, „heeft de aardbeving van de cultuur achter de rug. die oor. zaak en gevolg van de oorlog was". Nieuwe vragen zyn wakker geworden, natuurlijk niet bQ allen. Er zijn er ook nu nog velen, die zich verdiepen in hun vakstudie, waarvan ze houden, wat geluk zoeken op „hoger of lager niveau" en zich verder geen vragen stellen. Maar over het algemeen is er „in onze wonderlijk-gespannen tijd, nu geestelijke bewegingen aan alle kanten opwaken die steun en stuur willen geven aan onze levensgang", de overtuiging dat „een bewust ant woord op de vraag naar God 't zij in positieve, 't zy in negatieve zin niet mag ontbreken, willen we komen tot een verantwoorde kijk op het le ven en tot een overtuging aangaande onze plaats en taak in de wereld". Op indringende wijze worden we hier gesteld voor de vTaag naar ons eigen bestaan als mens. Ben ik een bundel instincten en hartstochten? Ben ik een brok natuur? Wie zegt mij wat goed en wat kwaad is? Van waar komt mijn verantwoordelijk heid? Welke is mijn vrijheid? Kan ik zo maar De Onbekende schrappen uit mijn woordenboek? En op eveneens indringende wijze wordt gevraagd naar God. „In, ach ter of boven de wereld der zichtbaar heden is overal en altijd een andere realiteit vermoed, verondersteld of gedacht". Wie is Hy, om wien de mensen hun droom hebben gespon nen De generatie schynt met deze vragen bezig te zyn, meer dan men gewoon lijk vermoedt. Zij houdt zich intens bezig zo wordt filer verzekerd met de grote dichters en denkers. De ze Ger. studentenpredikanten leggen hen nu de vraag voor of het niet eenzijdig is om te zeggen: Heidei en Sartre, of wie dan ook, wil ik 1 nén, maar Paulus en Jezus, die toch het leven van Europa beslissend be- invloed hebben, niet. Ik en de onbekende?, is een voor treffelijke brochure. Het moderne denken is door deze schrijvers heen gegaan. Ze worstelen er mee. Hoe zouden ze ook anders op de plaats kunnen staan, waar ze geroepen zijn Zou het niet mogelijk wezen met dit boekje als uitgangspunt, ge- sprekskringen te houden, ook buiten het gebied van de universiteit, waar tenslotte dezelfde vragen leven als aan de hogeschool Deze brochure is daarvoor zeer bruikbaar. H. Rush om een kaartje. Bereden politie, met stokken gewapend, heeft de allergroot ste moeite gehad om te Glas gow een menigte van 20.000 joelende en dringende personen, die kaartjes wilden kopen voor de wedstrijd Schotland-Bnge- land op Zaterdag 5 April a.s. in bedwang te houden. Een queue van twee kilome ter lang had gedurende vele uren rustig gewacht, maar toen het tijdstip van de ooe- ning der loketten naderde, werd de volgorde verbroken. Versterkingen van de politie hielpen niet, want de loketten werden weer bestormd. De po litie sloot de straat af. maar weer werd het cordon verbro ken. Sommigen werden onder de voet gelopen. Twee mannen werden beboet omdat ze de me nigte tot de stormlopen had den opgehitst. „Holland-Huis" in Tokio voor Korea-strijders. De oorlogscorrespondent kapitein B. M. Koster schrijft uit Korea aan de Legervoorlichtingsdienst o.a. het volgende: De Nederlandse soldaten in Korea, die allen 5 dagen verlof krijgen om naar Japan te gaan, hebben in Tokio nu een eigen huis. De schitterende villa van markies Hosokawa, staat ten dienste van deze verlofgangers. Het is een openbaring, wanneer men van Korea komt en dan gebruik kan maken van een echte kamer met warm en koud stromend water enz. en dat allemaal gratis. De mannen staan aanvankelijk wel wat verbaasd te kijken, want deze villa bezit een sfeer, die een beetje aan thuis en het vaderland doet den ken. Aanvankelijk was het zo. dat de verlofgangers op, het vliegveld aan kwamen en dan voor de duur van het verlof verdwenen in deze derde stad van de wereld, in deze wir-war van nationaliteiten, uniformen en ki mono's. Nu hebben de Nederlanders een ei gen „pied a terre", een huis waar de beste maaltijden worden geserveerd. Er is een radio-gramofoon en voorts zyn er legio tydschriften en een pri ma bediening. Het „Holland Huis" wordt beheerd door de liaison-officier kapitein C. D. Tielenius Kruythof, onder supervisie van de kapitein ter zee J. A. L. Mul ler, hoofd van de Nederlandse liaison groep in Tokio. Kardinaal Giovanni Battista Nasalll- Rocca di Corneliano, sedert 1922 aarts bisschop van Bologna, Is Donderdag op tachtigjarige leeftijd overleden. Het col lege van kardinalen telt thans nog slechis 48 leden. Procedure tegen arts schokte vertrouwen Vragen aan minister Het Tweede Kamerlid Mol (KVP) heeft aan de minister van sociale zaken en volksgezondheid gevraagd, of de minister zich kan verenigen met de opvatting, die naar voren is gekomen in het vonnis van de Utrechtse rechtbank in de zaak te gen de Elndhovense arts A. J. B., die zoals bekend een jaar voor waardelijke gevangenisstraf kreeg, voor het uit barmhartigheid toedie nen van dodeiyke middelen aan een patiënt; in dit geval de broer van de arts. B. handelde, aldus het vonnis, in flagrante stryd met zyn plicht als arts en met zyn ambtseed. Indien de minister het hiermee eens is, zo vraagt de heer Mol, acht hy het dan niet noodzakelyk dat zulk een misdryf eveneens aanhan gig gemaakt wordt by de colleges van het medisch tuchtrecht? De heer Mol vraagt tenslotte of de minister dan bereid is hiertoe terstond maatregelen te treffen, ten einde te voorkomen, dat het door deze procedure geschokte vertrou wen m de geneeskundige stand, in toenemende mate zal worden onder mijnd. Verhoging van koopkracht niet gebaat met loonronde? In zyn memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over de begro ting van sociale zaken, waarschuwt minister Joekes tegen het doorvoeren van een loonronde ter verhoging van de koopkracht. De minister is van mening, dat het middel op den duur erger zou blyken dan de kwaal en dat de loonsverhoging met name de uïtvoermogeiykheden ongunstig zou beïnvloeden. In de Stichting van de Arbeid pleegt men momenteel overleg over een methode voor het vaststellen van de lonen, waarby de minister aan de voorstellen van het georganiseerde bedrijsfleven zyn volle aandacht zal besteden. maar.. jv. Oostenrijkse jongen vond stuk goud. Een elfjarige Oostenrykse jongen, die by de puinhopen van het kasteel van 'l'axen- bach, vyftig kilometer ten zui den van Saizburg, aan het spe len was, vond een stuk metaal, dat uit zuiver goud bleek te bestaan. Waarschynlyk was het een deel van üe schatten uit het kasteel, dat in de zes tiende eeuw in een periode van wanordelykheden werd ver woest. De kasteelschatten wer den begraven, doch het verhaal gaat, aat zij tijdens de Napole ontische oorlogen zyn opgegra ven en geplunderd. De Oosten rykse nationale bank heeft de ouders van de jongen de helft van de waarde van het gevon dene (11.323 schilling) uitbe taald, de eigenaar van de grond, waarop de vondst is ge daan, kreeg de andere helft. Verspreiders yan valse dollar biljetten aangehouden. De Belgische politie heeft te Brus sel twee Belgen aangehouden en een Nederlander, die in Nederland valse bankbiljetten van honderd dollar heb ben uitgegeven. Wegens hetzelfde feit zijn te Venders 'n Engelse vrouw en een Nederlander gearresteerd. K.N.V.B. AFD. ZEELAND Stuivertje wisselen aan de kop in Res. I b en Res. I c Nu de kampioenen in de eerste klasse bekend zyn, kan alLeen de on derlinge rangschikking van de clubs nog wijziging ondergaan. Domburg ontvangt in de eerste klasse B Groede en kan by een overwinning defi nitief in het bezit van de derde plaats komen. Lewedorpse Boys, dat Zondag j.l. het kampioenschap behaalde, lean de competitie besluiten met een rustige overwinning op Sluis. Burgh I speelt in de eerste klasse C zijn laatste wedstrijd tegen Zonne- maire, dat zijn volgende nederlaag wel te slikken zal krijgen. Zierikzee HL treedt als gastheer op van Renes- se. dat wij iets sterker achten dan de drielingen. In de reserve -eerste klasse A kan Hulst II iets van zijn achterstand op Aardenburg H afknabbelen door een flinke overwinning op EMM II. Oost burg II krijgt Steen H op visite, dat de laatste tijd aardig van zich af weet te bijten. Maar een kans op tenmin ste één puntje geven we de Oostbur gers wel. Hoofdplaat II en Ria W n zitten beiden in het hoekje, waar de slagen vallen en zullen elkaar daarom Regering steunt de nationale luchtvaart Moderne outillage voor laboratorium in Amsterdam De regering heeft haar goedkeu ring gehecht aan de door het bestuur der stichting „Nationaal Luchtvaart laboratorium" het vorige jaar inge diende voorstellen en besloten de nodige gelden ter beschikking te stellen voor de voltooiing der uit breidingswerkzaamheden. Dit besluit heeft grote betekenis voor de ont wikkeling van de Nederlandse lucht vaart. in het byzonder voor de vlieg tuigbouw hier te lande. Over enige jaren zal het Nationaal Luchtvaartlaboratorium te Amster dam over een zeer moderne outillage beschikken, met name voor het ne men van windtunnelproeven, waar mede het beter dan voorheen tech- nisch-wetenschappelyke steun kan verlenen aan de nationale vliegtuig industrie en aan de Nederlandse mi litaire en civiele luchtvaart. 42. Toen de man de herberg was binnen ge treden, was het Jimmy Brown niet ontgaan, dat zyn verschijning onder de aanwezigen de nodi ge beroering had verwekt. Maar het feit, dat hy een neus had die grote gelijkenis vertoonde met een voorspoedig opgegroeide klei-aardappel, maakte toch heel wat meer indruk op hem. „Dat is 'm", dacht Jimmy, „dat is de vent die vannacht over myn erf liep en die door het sleu telgat bij mg naar binnen loerde, 't Kan niet missen." De man-met-de-neus ging vlak naast hem zitten en keek hem, nadat hy zijn glas brandewyn naar binnen had geslagen, zo arg wanend aan, dat Jimmy er toch even van moest slikkenJimmy besloot zich echter niet zo maar uit het veld te laten slaan. Hy knikte de man vriendelijk toe en zei met een bibber-stem- metje: „Mooi weertje zeeman, maar ik denk niet dat het lèng zo zal blijven, want m'n ek sterogen steken zoDe man keek haar aan alsof hy een vreselyke smaak in zijn mond had en riep met een stem als een brulboei: „Zeggeris, kastelein, sinds wanneer laat jy ouwe wyven in je établissement toe?" niets toegeven. PSK II zal het tegen Hontenisse H niet kunnen bolwerken. Zeelandia n kan in de reserve eer ste klasse B de leiding van Clinge II weer overnemen, want tot een over winning op De Zeeuwen III achten we de Middelburgers wel in staat. Biervliet II verovert de tweede plaats weer door Sluiskil n geen kans te geven. Ook in de reserve eerste klasse C het aan de kop steeds stuivertje wisselen. Vlissingen Hl krijgt Goes III op bezoek. Via een zege op deze club kunnen de rood-witten de leiding hernemen. Yerseke n verwisselt bij een overwinning op Luctor II met Goes HI van plaats. Kampioen Biervliet Hl kan in tweede klasse B ruimschoots over Middelburg V zegevieren. HET PROGRAMMA. Het programma luidt: le klasse B: Domburg IGroede I; Lewedorpse Boys ISluis L le klasse C: Zonnemaire IBurgh I; Zierikzee HI—Renesse I. Res. le klasse A: Oost burg IISteen II; Hoofdplaat nRia W II; PSK n—Hontenisse II; Hulst H EMM IL Res. le klasse B: Sluiskil IIBiervliet II; De Zeeuwen Hl Zeelandia IL Res. le klasse C: Vlis singen IIIGoes IH; Yerseke n Luctor IL 2e klasse A: Middelburg IV Kruiningen H; Zeelandia III—Hansw Boys n. 2e klasse B: Biervliet IH Middelburg V. 2e klasse C: Hontenis se IIIGraauw I: Vogelwaarde II Zuiddorpe I. 2e klasse D: SVOWK I— Burgh IL 3e klasse A: Lewedorpse Boys nDomburg H; Middelburg VI —Goes IV. 3e klasse B: Sluis H Breskens IV; Retranchement IIEM M IIL 3e klasse C: Hontenisse IV Graauw II; Rapenburg IIHulst III. Geneesmiddelenvoorziening na 86 jaar herzien Wetsontwerp ingediend Teneinde de van 1865 daterende wet op de uitoefening der artseny- bereidkunst aan te passen aan de in de afgelopen 86 jaren veranderde om standigheden, is by de Tweede Kamer een ontwerp ingediend van een wet op de geneesmiddelenvoorziening. Het begrip geneesmiddelen is in het wetsontwerp beperkt tot de stof fen, welke in een apotheek aanwezig zyn en tot de verpakte geneesmidde len. Er komt ee*n lyst van stoffen, welke in het belang van de volks gezondheid alleen door apothekers en door daarmee geüjkgestelden mogen worden afgeleverd: een z.g. „U.A.-lijst." Groothandelaren zullen voor de handel in deze stoffen een vergunning moeten hebben. Er zal een lyst komen van geneesmiddelen, die uitsluitend op recept afgeleverd mogen worden. Verpakte geneesmid delen zullen alleen door apothekers vervaardigd mogen worden cn door degenen, die een daartoe strekkende vergunning hebben. De verkoop van de overige verpakte artikelen door drogisten ia vrijgelaten. Geneeskun digen kunnen de bevoegdheid tot uit oefening der artsenijbereidkunst in beperkte omvang verkrijgen, by ves tiging in een bepaald gebied, waarby in het algemeen een afstand van 5 km. in acht wordt genomen ten op zichte van een apotheek. Bepaalde gebieden kunnen worden aangewe zen voor de vestiging van een apo theker. Inzake de inrichting van apotheken en de werkwyze, worden de verouderde bepalingen eveneens in overeenstemming gebracht met de tegenwoordige omstandigheden. Amsterdamse Reurs 13 Mrt. 14 Mrt. Nederland 1951 (3%) 94% 94% Nederland 1948 (3%) 87 Nederland 1947 (3%) 3 84% 85% Nederland 1937 3 85 85% Dollarlening 1947 3 pet. 95% 95% Investeringscertificaten 3 89% 9oya Nederland 1962-64 z,b. 3 88% 89 Nederland 1962-64 m.b. 3 88% 89 Nederland N.W.S. 2% 69% 70% Ned. Indië 1937 A 3 88% 88% Grootboek 1946 3 86% 87% Nat Handelsbank 89% 89% Ned. Handelmij. 140% 141 A.K.U. 145 145 Bergb's en Jurgens 225 225 Calvé-Delft 109% 109% Centrale Suiker 164 165 Kon. Ned. Hoogovens 135% 133 Unilever 176% 178% Ned. Kabelfabriek 191% 190% Philips 145% 145% Wilton Feijenoord 145 146% Billlton 163 162 Kon. Petrolëum Mij. 291% 291% Amsterdam Rubber 82% 82% Holland Amerika Lijn 150 150 Kon. Paketvaart 117 216 Rotterdamse Lloyd 133% 133 Ned. Scheepvaart Unie 136% 136% Stv. Mij. Nederland 153% 152% H.V.A. 93% 91% Deli-Batavia Mij. 100% 100 Deli Mij. 72% 71% Baltimore-Ohio 18% 19% Missouri K.T. 7% New York Central 19% 20% Pennsylvania 19% 19% Anaconda 50% 50% Bethlehem Steel 50 ex. 50% General Motors 54% 54% Intern. Nickel 45% 45% Kennecott 82 82% Republic Steel 42% 42% U.S. Steel 39% 40 Norh American Cy. 20% Midconthiental 77% Shell Union 85% 85% Tide Water 48% 48% Ook Vrijdag bleef de 4% pet. woning- bouwlening de meeste belangstelling trekken, doch de omzet scheen niet die omvang van Donderdag aan te nemen, toen in deze obligaties voor f 427.000.— is verhandeld. Vrijdag werd gedaan tus- 99% en 99%, met een slotnotering 99%, dus slechts een fractie beneden gisteren. Voor de 0-5-10 procent lening werd een onveranderde prijs van 99ge adviseerd. De aandelenmarkt verliep min of meer ongeanimeerd en lusteloos. Unilever her stelde zich licht van het gisteren geleden verlies en gold 178 (176%). AKU prijshou dend en Philips iets lager, hetgeen even eens geldt voor het overgrote deel van de incourante industriepapieren. HOOG WATER LAAG WATER 16 Maart. U. NAP u. 4 NAP u.- NAP u. NAP Vlissingen 4.34 1.89 16.56 1.86 11.00 2.04 23.07 1.75 Terneuze'n 5.03 2.07 17.24 2.05 11.30 2.24 23.36 1.93 Hansweert 5.34 2.18 17.59 2.16 12.09 2.40 Zierikzee 5.59 1.39 18.19 1.42 11.31 1.76 23.42 l! 46 Wemeldinge 6.17 1.64 18.38 1,66 12.04 1.98 17 Maart. Vlissingen 5.15 1.84 17.40 1.74 11.38 1.95 23.50 1.69 Temeuzen 5.42 2.03 18.09 1.95 12.08 2.15 Hansweert 6.13 2.15 18.39 2.07 0.17 2.10 12.46 2.29 Zierikzee 6.35 1.40 18.58 1.36 12.09 1.69 Wemeldinge 6.54 1.63 19.18 1.59 0.19 1.66 12.43 1.91 Met grote blydschap ven wij kennis van de ge boorte van ons Dochtertje en Zusje TEUNA THEODORA (THEA). A. LEIJNSE. A. LEIJNSE—GEERS. EDDIE. FRANS. JOHNNY. Vlissingen, 13 Maart 1952. Beursplein 1. VERLOTING Ver. Kleuterschool 't Zand, Middelburg. De pryzen vielen op de vol gende nummers 2741 92 1551 383 1376 1916 2444 2658 1754 2424 354 3428 1058 1429 2814 2456 820 474 3741 521 164 291 734 1150 1186 1662 1870 1060 2781 601 116 1525 3764 3599 3393 2615 3900 2267 2994 192 3570 2206 3761 3530 1736 1362 2402 3549 3753 38( Prijzen afhalen: Poelen- daeleweg 35, Middelburg s avonds van 78 uur. Niet afgehaalde pryzen vervallen na 1 Juni 1952 aan de ver eniging. Coöp. Boerenleenbank SEROOSKERKE (W.) De alg. vergadering zal worden geh. Maandag 31 Maart a.s., des avonds half 8, in het vergaderlokaal. Agenda en jaarst. vanaf he den ter inz. ten kantore. Degenen, die hun boekje nog niet hebben afgeh. of ter contr. aangeb., worden /erzocht dit alsnog te doen. HET BESTUUR. Maandag 17 Maart, 's av. 8 uur, spreekt de heer F. A. STROETHOF van Amster dam in „De Prins van Oranje" te Goes voor Jonge Kerk en „In Dienst dei- Kerk" over het actuele on derwerp: (Wat hebben de opwekkin gen in het buitenland met de daarby voorkomende gene zingen, ons als gelovigen te zeggen". Toegang vry. Bundel meebrengen. Metselaars gevraagd by fa. J. DINGE- MANSE ZONEN, Lang-; straat 26 Zoutelande. Vult zelf Uw kussens OF BEDDEN Kapok 3.90 per pond Witte wolvulling 2.50 per pond. Vlokvulling 1.25 per kilopak. Alles in zakken verpakt. HUIS TE YERSEKE Notarig J. C. KRAM te Ka- pelle is voornemens op Don derdag 20 Maart 1952, n.m. 2 uur, in het Hotel Nolet aan de Lepelstraat te Yer seke, t.v.v. de heer J. E. ZWAGEMAKER c.s. publiek te verkopen het huis en erf aan de Kerkhoekstraat 8 te Yerseke, groot 1 a. 44 ca Verhuurd aan de heer J. W. MURRE. NET MEISJE GEVRAAGD v.d.e.n., zelfst. kunnende werken. Mevr. ALTEN A Rochussenstraat 317 Rot terdam. Tel. 39100. GELD. Credieten uitsluitend groot 1600,3% zonder borg verkrygbaar voor elk doel en voor iedereen. Gemakke- lyke voorwaarden, wisse lende wachtty'd. Vraagt in lichtingen. „Samenwerking", Verstolk straat 31, Leeuwarden, voor Ondernenrngen ZZI Verenigingen Particulieren worden prima verzorqd en vlug geleverd door Walstraat '"8-60 - Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1952 | | pagina 6