if NIEUWS UIT ZEELAND ZUID-BEVELAND ddd MEER GELD VOOR V.V.V. IS DRINGEND NODIG Wie kiest het Nederlands Elftal? PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Axels jeugd wordt tegen diphtherie ingeënt. Hoewel de diptherie te Axel zich niet verder heeft uitgebreid, wordt de schooljeugd deze week bij wijze van voorzorg door de plaatselijke artsen ingeënt. Het percentage ouders, dat zich aan deze maatregel onttrekt, is zeer gering. Eén verbruikscoöperatie op Walcheren FUSIE MET „EIGEN HULP". De ledenraad, gevormd uit de ver bruikscoöperatie „De Broederband" te MiddelburgVlissingen heeft in zijn laatst gehouden vergadering te Vlissingen met algemene stemmen besloten tot fusie over te gaan met de coöperatie „Eigen Hulp" te Vlis singen. Met deze fusie is een van Je oud ste verenigingen te Vlissingen in naam opgeheven. „Eigen Hulp" zou volgend jaar het 75-jarig bestaan vieren. Het is dan ook met dan na lange voorbesprekingen geweest, dat deze fusie tot stand is gekomen. Te gelijkertijd legt de heer Ph. J. Wol tering, als oudste bestuurder van „Eigen Hulp" zijn werk neer. Hy is bijna 50 jaar bestuurder geweest. Ook enkele andere bestuursleden heb ben een eerbiedwaardige staat van dienst in de coöperatieve beweging achter de rug. Uit de vijf coöperaties. „De Voor uit" en „De Broederband'' te Middel burg „Óns Voordeel", „De Broeder band" en „Eigen Hulp" te Vlissingen, is nu één flinke verbruikscoöperatie voor Walcheren tot stand gekomen, welke ruim 3600 leden omvat. Het bestuur zal met een vertegenwoordi ger van „Eigen Hulp" worden uitge breid, terwyi in de ledenraad twee plaatsen voor de gefuseerde vereni- Waarde GLADIOLENTELERS VERENIGING „ZEELAND." De gladiolentelers vereniging „Zee land" organiseerde in hotel Kloet te Waarde een vergadering teneinde de gladiolentelers uit Oost-Zuid-Be veland in de gelegenheid te stellen kennis te nemen en vragen te. stel len over de pas opgerichte G. V. „Zeeland." Na een welkomstwoord van de heer Weststrate, penningmeester dezer ging worden ingeruimd. De voorzit- vereniging, werd het woord gegeven a T. i i oor. .1 n Vi ooi, O .fon TT aitlotnorf ter, de heer A. de Bart, bracht daar na de plannen naar voren, die in de toekomst verwezenlijkt zullen wor den, waarmee echter voor leden en verbruikers geen ingrijpende veran deringen te verwachten zijn. De heer De Bart werd, evenals de heer G. de Rooy, bedrijfsleider, hulde gebracht voor het aandeel dat zQ hadden in de nu tot stand gekomen fusie. In ver band daarmee zal aan alle leden-ver bruikers een surprise worden aange boden. Vervolgens werd het bestuur ge machtigd indien nodig een hy pothecaire geldlening ad 75.000.- aan te gaan. Voorts werd nog beslo ten tot grondaankoop van de gemeen te Middelburg over te gaan om aan het Karei Doormanplein een winkel met woonhuis te bouwen. Yerseke E.H.B.O.-EXAMENS. Dinsdagavond werden te Yerseke de examens voor het E.H.B.O.-diplo- ma voortgezet, waarbij slaagden de dames N. van Damme, N. Goeman, T. van Damme, M. Joossen, C. Sonke en B. Jonkheer en de heren A. M. Ste- ketee, C. van der Jagt, A. C. Koster, C. van Damme, A. P. Sandee en L. Oom. Een extra vermelding kregen de dames van Damme, wegens net behalen van het hoogst aantal pun ten. In totaal slaagden 37 cursisten en werden er 5 afgewezen. Kruiningen HUISSCHILDERS EXPOSEREN. In het. Zondagsschoolgebouw te Kruinino-en werd een tentoonstelling gehouden door de schilderspatroons- vereniging Zuid- en Noord-Beveland in samenwerking met de studie-club schilders. Na een inleiding' door de voorzitter der patroonsvereniging, de M. Geense van Krabbendijke, Goes heer opende burgemeester M. Vogelaar deze tentoonstelling. Hy was van me ning, dat goed schilderwerk nodig was voor een goed onderhoud. Een groot aantal werkstukken, waaron der enkele, die op landelijke exposi ties waren bekroond, toonden aan, dat ook schilderen een ware kunst is. De belangstelling was goed en ongetwijfeld zullen velen het werk van de gewone huisschilder beter waarderen. Zaterdag wordt eenzelfué tentoonstelling gehouden te 's-Heer Arendskerke. Riiiand-Bath EEN DEENSE AVOND. De afd. Rilland-Bath van de Bond van Plattelandsvrouwen hield Woens dagavond in het Hervormd Jeugdge- bouw een Deense avond onder lei ding van mevr. K: ...anGriep. Na inleiding bracht een koortje énkele liederen ten gehore waarna een groepje dames uit de afdeling het stuk „Dit is Denemarken" voordroeg, gen. Na de pauze werden door de heer Van Liere verschillende Deense filmpjes vertoond. Op deze avond waren ook de echtge- no. van de dames aanwezig. Ovezande VERGADERING SCHOOL MET DE BIJBEL Onder voorzitterschap van ds. Das werd te Ovezande een vergadering gehouden van de School met de By- bel. Na de gebruikelijke opening werden de jaarverslagen van secre taris en penningmeester voorgelezen. Tot leden van de controlecommissie werden benoemd de heren D. van Oosten te Driewegen en J. J. Carol te Ovezande. Advertentie Tl Zuiver en ontsmet 11111PÏÏQC uw huid met de hel- OI I1I1RU.JI I d er vloei bare D .D.D. J. UlUyWUDejeul( bedaart.de ziektekiemen worden gedood en de huid geneest. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN FILMS IN ZEELAND De Erfgename te Goes De erfgename (The Heiress) van William Wyler. Olivia de Havilland geeft waarlijk superieur spel te zien in deze verfil ming van het beroemde toneelstuk, die Donderdag het doek van het Grand-theater te Goes sierde. Het verhaal, dat zich afspeelt in het mid den van de vorige eeuw, handelt over een jonge vrouw, die zich geen hou ding in het leven heeft weten-te ge ven, teruggetrokken is en bovendien onaantrekkelijk van uiterlijk. Wan neer een jongeman, die belust is op haar zeer grote erfenis, haar ten hu welijk vraagt, dringt voor het eerst het geluk haar leven binnen, maar haar vader verzet zich tegen een eventuele echtverbintenis. Hij dreigt haar zelfs te onterven. Wanneer de jongeman dit verneemt, laat hij het meisje in de steek, doch als hij vyf jaar later terugkeert, vindt hy de deur gesloten Montgomery Clift, sir Ralph Ri chardson en Miriam Hopkins zyr zeer goed in de andere rollen, maar de film dankt haar betekenis vooral aan Olivia de Havilland, die de volle tragiek van die eenzame vrouwenfi guur op de toeschouwer weet over te dragen. Een excellent werk! GOESE GEMEENTEBEGROTING .AAN DE ORDE. De gemeenteraad van Goes is te gen Woensdag 5 Maart, des middags half drie, in openbare vergadering 'jeengeroepen. Als hoofdpunt staat op de agenda de behandeling van de gemeentebe groting 1952 en de bedryfsbegrotin- gen. Voorts komen o.m. aan de orde een voorstel tot het aangaan van een bijzondere rek. crt. overeenkomst met de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten; tot bepaling voor 1952 van het getal wekelykse lesuren vakonderwijs voor het openbaar lager onderwijs op 5/6 en voor het openbaar uitgebreid lager onderwijs op 2%. Nu de Eerste Kamer het nieuwe wetsontwerp op de financiële verhou ding heeft aanvaard, waarmee de kortingsregeling op de ryksuitkerin- ;en is vervallen, stellen B. en W. ver- er voor, het percentage der verma kelijkheidsbelasting voor bioscoop voorstellingen terug te brengen van 35 op 27 Va Als gevolg van de voorgestelde wijziging zal de belas ting ongeveer 3500 per jaar minder opbrengen. Naast het voorstel tot goedkeuring van de begroting voor het B. A. voor 1952, wordt verder voorgesteld de bedragen per leerling voor 1952 vast te stellen op 25.34 voor het gewoon lager onderwijs, 45.28 voor het voortgezet gewoon lager onderwijs en 45.52 voor het uitgebreid lager on derwijs. Indien schoolgebouwen in bruikleen zijn gegeven, hetgeen zich a'.leen voordoet bij het gewoon lager onderwijs, wordt voorgesteld dit be drag, op, 23.58 per leerling te bepa len. Toch een nieuw parkeer terrein aan de Koepoort Dezer dagen hebben de huurders van de pakhuizen e.d. op de hoek van de Wijngaardstraat naby de Koepoort te Goes, van de Domeinen bericht ontvangen, dat deze percelen binnen afzienbare tijd ontruimd moeten zijn, om gesloopt te worden. Besprekingen met de gemeente zijn gaande om dit terrein van ca. 1000 m2 in bruikleen af te staan voor de aanleg van een parkeerterrein, waaraan een zo schreeuwende behoefte bestaat. Zoals bekend, was dit terrein met opstallen reeds vóór de oorlog door het Rijk aangekocht, met de bedoe ling daar een nieuw postkantoor te bouwen. In de bezettingsjaren kon hiervan uiteraard niets komen en ge zien de financiële positie van het Rijk, is dit plan ook nu wel voorlo pig van de baan. Intussen is deze hoek steeds verder in verval geraakt en vormt thans een ernstige ontsie ring van het stadsbeeld ter plaatse. Daar de gemeente reeds geruime tijd met een parkeerprobleem tobt, werd een paar jaar geleden al ge tracht, dit gehele terx-ein over te ne men. Het desbetreffende verzoek aan Den Haag ging toen vergezeld van enkele foto's, welke een beeld gaven van de deplorabele toestand. Succes bleef vooralsnog uit. Toen de minister van Economische Zaken, prof. Van den Brink, onlangs een bezoek aan Zeeland bracht, heeft het Goese ge meentebestuur ook deze gelegenheid aangegrepen om de minister, hoewel deze zaak niet onder zijn departe ment ressorteert, en passant toch te wyzen op de onooglijke situatie. Het ziet er dus thans naar uit, dat de pogingen met succes zullen wor den bekroond. aan de heer G. van Kerkvoort. Deze wees er op, dat het afgelopen jaar aan de telers van gladiolen veel ge leerd heeft. Ervaringen die in een volgend seizoen ten nutte gemaakt kunnen worden zijn veel waard. Daarom staan de telers van het vo rige jaar er beter voor dan zij die dit jaar willen beginnen in deze teelt. Velen hebben reeds plantgoed aan- f ekocht. Men wil dus weer gaan te en en dit is mogelijk, want de teelt is vrij. Spreker ging hierna in op de or ganisatie van de G.V. „Zeeland." De heer A. J. Veerman, technisch leider van de plantenziektekundige dienst te Goes, belichtte het probleem van de ziektebestrijding in de gla- diolenteelt en wees er nadrukkelijk op, dat het noodzakelijk is te trach ten het land zo goed mogelyk ziekte- vrij te houden. Zo niet, dan zal de grond in Zeeland, evenals dit het ge val is in de bollenstreek en West- Friesland, spoedig ziek en moe zijn. Ook spr. achtte een samenwerking In verenigingsverband zeer gewenst, speciaal met het oog op de voorlich ting en mogelijkheden bij afzet, dro- fen e.d. Na nog een aantal vragen eantwoord te hebben werd de ge legenheid gegeven zich als lid in te senryven. Er meldden zich 24 perso nen aan. Hierna vertoonde een Su perfosfaat fabriek haar kleurenfilm over het bemestingsvraagstuk in de bloembollenteelt. MOTORRIJDER VIEL. Woensdagnamiddag kwam de mo torrijder C. D. te Waarde met zijn motor te vallen door een mankement aan dat voertuig. D. geraakte in een sloot bij de Kerkweg. Medische hulp was spoedig aanwezig. Een hersen schudding en een gebroken pols wa ren het gevolg van de valpartij. Kapelle LANDBOUWVERENIGING „VIOS". De landbouwvereniging „VIOS" te Kapelle kwam in hotel „De Zwaan" in algemene vergadering bijeen, onder voorzitterschap van de heer A. de Schipper. De voorzitter deelde mede, dat de analyse-verslagen allen heb ben voldaan aan de minimum eisen Uit het jaarverslag van de secreta ris, de heer C. Lepoeter Gzn., bleek, dat in 1951 is verhandeld 517.397 kg. kunstmest en 124.715 kg. stalmest. In het 75-jarige bestaan van VIOS is een dergelijke omzet nooit bereikt. Uit de rekening en verantwoording van de penningmeester, de heer W Rouw, bleek, dat 1951 sloot met een batig saldo van f 272.35 tegenover een ontvangst van f 465.56 en een uitgaaf van f 193.21. De kas kunstmeststoffen sloot met een batig saldo van f 404.48 tegenover- een ontvangst van f 72.297.48 en een uitgaaf van f 71.893. Nadat de heer C. M. Hoogesteger verslag had uitgebracht namens de financiële commissie, werd de heer D. J. Sonke benoemd tot lid van het na zien rekening 1952. Tot reservelid werd aangewezen de heer J. Walrave. A.R. KIESVERENIGING. Te Kapelle kwam de A.R. kiesver eniging in vergadering bijeen onder voorzitterschap van de heer J. Bal kenende Sr. Na een bespreking werd de lijst vastgesteld voor Tweede Ka merleden. Vervolgens werd door de heer J. C. Fossen het onderwerp be handeld „De Indische kwestie". Nieuwdorp GEMEENTEAVOND. In het gebouw van de bewaar school te Nieuwdorp werd door de le. den van de Ned. Herv. Gemeente een gemeenteavond belegd. Na de ge bruikelijke opening door ds. A. P. van der Made hield ouderling G. de Koeij- er een inleiding over het onderwerp „Huisbezoek". Namens de diaconie sprak daarna de heer J. Goedegebure over „Wat gebeurt er met het geld der diaconie?". Uit de rekening en verantwoording van de secretaris- penningmeester der kerkvoogdij bleek, dat de financiële toestand van de gemeente in de afgelopen jaren steeds achteruit is gegaan. Een en ander gaf aanleiding tot discussies. Tenslotte stemde men over de vraag of de kerkvoogdij mag overgaan van het oude naar het nieuwe college volgens de nieuwe kerkorde en of de kerkvoogden bevestigd kunnen wor den als ouderling-kerkvoogd. Met grote meerderheid werd aan beide kwesties goedkeuring gehecht, waar na ds. van der Made deze goed be zochte bijeenkomst met dankgebed sloot. 's Heer Arendskerke ONDERSCHEIDING By Koninklijk besluit is aan de heer P. Hoebeke, landarbeider op het land bouwbedrijf van M. A. Geelhoed, te 's Heer Arendskerke, de bronzen me daille verleend, verbonden aan de or de van Oranje Nassau. WoHaartsdijk GEZELLIGE AVOND VOOR BRANDWEERLIEDEN. In een der zalen van het gemeen tehuis te Wolfaartsdyk werd een gezellige avond gehouden voor de leden van de vrijwillige brandweer en hun dames. Er werd een aantrek kelijk programma geboden, bestaan de uit zang, muziek en voordracht. Enige tijd geleden verloor de trac torbestuurder N. de Boks te Wolfaarts- dijk zijn horloge bij werkzaamheden in de Wilhelminapolder. Thans vond zijn broer het tikkertje weer terug. Het ver keerde nog in goede staat. SCHAATSfcN Wereldkampioenschappen op de schaats te Hamar. De wedstrijden om bet wereldkam pioenschap hardrijden op de schaats zullen niet te Drontheim, maar tc Ha- mar worden gehouden. Te Drontheim wijst het kwik reeds enkele weken vele graden boven nul, maar ook te Hamar maakt men zich bezorgd, daar ook hier de dooi is in- g'atSm- WIELRtNNtN STROM-ARNOLD WINNEN ZES DAAGSE TE ANTWERPEN Dc Zesdaagse te Antwerpen is ge wonnen door het Australische koppel StromArnold. Het had 243 punten.® Het eindklassement ziet er ais volgt uit: 1. Strom—Arnold (Austr.) 243 pnt.; op 1 ronde: 2. Vtui Steen bergenBruneel (Belg.) 598 pnt., 3. Schulte—Peters (Ned.) 295 pnt; 4. Van Vliet- Hörmann (Ned.) 203 pnt. Op de 14e plaats staat het Neder landse koppel Dekkers—Wagtmans met 119 pnt. Marktberichten VEILING ST. MAARTENSDIJK. 28 Februari. Uien: gewone 28 10; bon ken 28; drielingen 23.60: pickles 15.20: stekuien 6.30. Aanvoer vijf ton. Peen. export, 22.30. idem afwijkend 10.40—10, idem stek 5.60. Aanvoer 20 ton. Eigenheimers 1 12.10. Tarwe 23—24. Haver 28-28. Gerst 35—37. Kleine erw ten 40—55. Schokkers 40—58. Bruine bo nen 30—40. Koolzaad 55. Maanzaad 100. VEILING ST. ANNALAND. Middelsoort 27.20. Stek 8.50. VEILING 8CHERPENISSE. 28 Febr. Middelsoort 27.20. Stek 3.10. VISMIJN TE VEERE. 28 Februari. Export garnalen, aanvoer 1120 kg., 67—85. Handels garnalen, aan voer 251 kg.. 47—61. Pellerij garnalen, aanvoer 339 kg., 59—68. Schar, aanvoer 56 kg.. 16. Bot, aanvoer 22 kg., 16—20. Rog. aanvoer 6 kg.. 23. Ongesorteerde vis, aanvoer 29 kg., 16. TOERISTEN NAAR BEVELAND. Slechts beperkt werkprogram mogelijk De schoonheid van het Bevelandse landschap biedt vele mogelijkheden om vreemdelingen naar deze streek te trekken. Een zo groot mogeiyke propaganda dient hiervoor te worden gevoerd, doch door onvoldoende fi nanciële medewerking van de belanghebbenden, moet nog steeds veel ach- terwege blyven wat dringend gewenst zou zijn. Het grote struikelblok; ge brek aan geld, was het punt dat Donderdagavond op de algemene vergade ring van de V.V.V. Zuid Beveland in „de Prins van Oranje" te Goes telken male weer naar voren kwam. De geringe belangstelling welke' helaas bij de belanghebbenden voor het V.V.V.-werk blijkt te bestaan kwam ook weer in de geringe op komst ter vergadering tot uiting. Na een openingswoord van de Voorzitter, de heer E. N. C. van Rie- sen, werd na een korte bespreking het jaarverslag van de secretaris, de Advertentie NOORD-BEVELAND Colijnsplaat JAARVERGADERING NED. CHR. VROUWENBOND. De afd. Colijnsplaat van de Ned. Chr Vrouwenbond hield deze week een jaarvergadering. De spreker voor deze avond was ds. W. S. Hugo van Dalen met als onderwerp: „De wederkomst van Christus". Met grote aandachl werd zijn toespraak aangehoord. Na behandeling van de huishoudelijke zaken sloot de presidente de vergade ring. Kats POPPENHUIS VOOR KLEUTERSCHOOL. De heren P. de Regt en P. Priester te Kats vervaardigden een prachtig poppenhuis met poppenwinkel. Zij hebben hun werkstuk aan de meisjes van de kleuterschool geschonken Voor de jongens maakten zij een prachtig knikkerspel. De kleuters ke ken hun ogen uit. Kortgene COLLECTE. De opbrengst van de collecte voor de „Klokken voor Amerika" bedroeg te Kortgene f 67.50. Hebt U er wel eens over ge dacht hoe de opstelling van het Nederlands elftal zou zyn als 1000 voetballiefhebbers, ieder voor zich dat slftal zouden sa menstellen en het gemiddelde daaxwan werd genomen? U kunt daar zelf aan meedoen als U het Nederlandse elftal van Uw keuze invult op het Goal-prijsvraagformuiier, dat by Uw kruidenier verkrijgbaar is. Bovendien hebt U dan nog kans op 'len der 400 mooie voetbalpryzen, die voor de in zenders beschikbaar worden gesteld. U spaart toch de foto s van het nieuwe voetbalalbum Goal 2, waarvoor .Ie bons zyr verpakt bij Condor huishoudzeep 1. 2. 3. Zelfwerkend Wasmiddel, Carl ton Old Lavender Toiletzeep, Reinal Scnuurpoeder en ver der by Glorine Bleekwater en Snel-alkalivry Wasmiddel (het gehele etiket). Vraagt alle in lichtingen over deze toto's en de prijsvraag bij Uw Kruidenier of bij de N.V. Zeepfabrieken vJi. Je Haas van Brero, Afd. Goal, Apeldoorn. heer M. Haasdonk, goedgekeurd. De rekening van de penningmeester, de heer J. M. Kakebeeke, gaf een batig saldo van 347,79 aan. Voor 1952 kan maximaal op 1400 gerekend worden, hetgeen totaal onvoldoende is om enige behoorlijke activiteit te ontwikkelen. De penningmeester deed daarom m zijn verslag een dringend beroep op de middenstanders hun bijdragen te verdrievoudigen, opdat de andere gebieden de Bevelanden niet voorbij zullen streven. De voor zitter sloot zich bij deze opwekking aan. Destijds werd van de zijde van de middenstand toegezegd, dat door een actie de steun aan V.V.V. zou worden verg .at. De resultaten hier van z(jn echter niet groot geweest. Dank bracht de heer Van Riesen nog aan de enkelingen die de persexcur sie mogelijk hebben gemaakt. Bij de bestuursverkiezing werden de heren E. N. C. van Riesen A. A. Schuit, C. J. van Asperen Ver- venne en M. Haasdonk herbenoemd, terwijl in de plaats van de heer J. M. Kakebeeke gekozen werd deheei F. Gerritsen. Bij monde van de voorzitter werd de heer Kakebeeke dank gebracht voor het werk, dat hy gedurende 13 jaar als penningmeester voor de vereniging heeft verricht. Hierna kwam het werkprogramma voor net komende seizoen in bespreking, üoor de geringe middelen moet de aetivi teit beperkt blyven. In samenwer king met de Prov. V.V.V. wordt een Beigische folder Lgegeven, terwijj ook in enkele tijdschriften' reclame wordt gemaakt. Tezamen met de M. A. C. Sche;degouwen zal op 27 April weer c. bioesemrit w< :len georga niseerd, waarvoor grote belangstel ling wordt verwacht Uitvoerig werd gesproken over de mogelijkheuen om bijv. meer belangstelling in België te trekken voor het bezoek van de Dinsdagmarkt in Goes. Alles stuit echter af op de geringe geldmidde len. Eerste vereiste zal zijn, dat de belanghebbenden hun bijdragen ver hogen. Bij de rondvraag kwam de vraag naar voren om in het belang van het vreemdelingenverkeer tezamen met de V.V.V. Zierikzee te trachten, des Zondags in de middaguren een boot KatseveerZierikzee v.v. te doen varen. Aan het slot bracht de secretaris nog de idee naar voren, om ter ge legenheid van het a.s. 35-jarig be staan, een filmavond te organiseren waar beelden uit èndere delen van ons land worden getoond. De voor zitter knoopte hieraan de wens vast. dat de leden als jubileumgeschenk hun contributie zouden verhogen. LAATSTE NIEUWS. Nederiaag voor de Franse regering. Officieel is Donderdagnacht be kend geworden, dat de Franse rege ring de nederlaag heeft geleden by de stemming over het belangrykste artikel van de begroting, waarbij meeste belastingen met 15 ver hoogd worden. Scheep vaartberich I en Vlissingen aangekomen 27 Febr - Ma- jori van Antwerpen: Olive van Gent. Vlissingen vertrokken. 27 Febr.: Catelï naar Dundee; Sparta naar Bristol. Gepasseerd naar Antwerpen. 27 Febr.: Kieldrecht van Bremen. Jozei Swenden van Swansea naar Gent. Gepasseerd van Antwerpen. 27 Febr.: Leerdam naar Haltfax. Bounty naar Rot terdam. Heron naar Bridlington. 28 Febr. Dc Ruyter van Gent naar Garston. Nezo naar Le Treport. KERKNIEUWS GEREF. GEMEENTE Ds F. Mallan, predikant in de Ge reformeerde Gemeente te Bruinlsse, heeft zyn beroep naar Vriezenveen niet aangenomen. Nagekomen advertenties. Heden overleed nog onverwachts in het rust- en verpleeghuis „Ter Hooge" onze ge liefde Broeder, Zwager en Oom, de Heer GIJSBERTUS CORNELIS MARIS, in de ouderdom van ruim 82 jaar. Uit aller naam Fam. MARIS. St Laurens, 27 Februari 1952. Noordweg 46. De teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats te St. Laurens, Zaterdag 1 Maart a.s. te 1.30 uur vanaf Noordweg 46 St. Laurens. Heden overleed, zacht en kalm onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Be- nuwdbroeder en Oom de Heer VDR1ANUS JACOBUS CORN KLIS WETENS in leven Ned. Zeeloods in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam. H. J. WE YENS. Schiedam, 26 Februari 1952. Boerhavelaar. 91a. De H. H. Uitvaart diensten zullen gehou den worden a.s. Zater dag in de Parochiekerk van de H. Bonifacius te Alphen a. d. Rijn te 9.30 xur, waarna oe- grafenis te Vlissingen im ingeveer 9 uur. Heden oveneea, cot onze grote droefheid zacht jd kaïm onze ge liefde Vader. Behuwd- Groot en Overgrootva der de Heer KLAAS MEERMAN in de gezegende ouder dom van 87 jaar en 7 maanden. Uit aller naam. Fam. MEERMAN Arnemulden, 28 Februari 1952 Westwal 6 De teraardebestelling zal plaats hebber. Maandag 3 Maart a.s. op de Algemene Be graafplaats te Arne- raulden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1952 | | pagina 9