IKjJÜULS CHIEF NAUWE SAMENWERKING BRACHT KOEIEN OVERDE GRENS OPNIEUW DE BEROEMDE GARANTIE VOOR ZUIVERHEID EN KWALITEIT 1 Zeeuwse Almanak Ieen NIEUWE shag, een NIEUWE smaak Een KLAAGLIED over GRIEP ENGELSE SPORTLIEDEN KOMEN 25 JULI NAAR MIDDELBURG PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 29 FEBRUARI 1952 RUNDEREN EN PORCELEIN Economische politierechter behandelde smokkelzaken. Gevangenisstraffen van twee en drie maanden en geldboeten van f 200 en f 250 waren de gevolgen voor vier Zeeuwsch Vlamingen, die Donderdag voor do economische politierechter te Middelburg, rar. A. J. W. van Royen, terecht stonden wegens medeplichtigheid aan veesmokkel naar België Drie maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest was de straf voor de 29-jarige Ch. A. K. uit Wlssekerke. Eveneens voor smokkelen maar dan vanporoeleln! i van een ongeval t geen enkele uitke ring geniet, omdat zijn werkgever achter het ijzeren gordijn verblijft, verdient de kost met de handel in antieke spullen. Te Amsterdam wist hij een partijtje antiek porcelein „op de kop te tikken" en dat partytjo ver dween naar België, hetgeen in strijd is met de deviezenvoorschriften. En kele duizenden francs, die K. weer omzette in guldens, vormden de op brengst. De officier van justitie, mr. Ph. M. Schenkenberg van Mierofi, sprak van een belangryke deviezen- overtreding en eiste vier maanden met aftrek. De verdediger, mr. M. Vlaming, wees o.m. op de byzondere omstandigheden en bepleitte een ge vangenisstraf, gelijk aan de tyd door gebracht in voorarrest, waartoe de econ. politierechter K. inderdaad ver oordeelde. COMPACTE ZAKEN Na deze „broze' affaire was de beurt aan de overtredingen, begaan met meer compacte zaken; de mede plichtigheid aan het smokkelen van runderen. De 52-jarige O. A. S. uit Sas van Gent had gastvryheid ver leend aan beesten, afkomstig van de 63-jarige E. D. V., waarvan hij wist, dat ze voor smokkel naar België bestemd waren. - Hoewel zijn reeds eerder afgelegde verklaringen nogal uiteenliepen, kwam de bekentenis er thans zónder haperen uit. De offi cier achtte S. een belangryke scha kel in de smokkelaffaire en eiste een boete van f 200 of, een maand hech tenis en één maand voorwaardelijk Advertentie met een proefthd van twee jaar. De verdediger, mr. P. C. Adriaanse, wees op de grote verleiding, waartegen S. met bestand was geweest, waarna de economische politierechter S. conform de eis van de officier ver oordeelde. De 22-jarige J. M. uit Zaamslag had samengewerkt met de niet ter zitting verschenen E. d. R. uit Zuiddorpe en andere personen en zo had men in eendracht en vereniging een Belg een tweetal bunderen oezorgd, Gezien Belg en vereniging een 1 blinderen Gezorgd, M.'s vroegere activiteiten op dit bied eiste de officier, vier maanden gevangenisstraf, waarvan twee maan den voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Mr. Van Royen ver oordeelde M, conform deze 'eis, ter wijl de R. bij verstek veroordeeld werd tot f 250 boete of een maand hechtenis en een maand voorwaarde- ïyk met een proeftijd van twee jaar. De chauffeur W. C. N. v. E. uit West- dorpe zag zich vrijgesproken. GEHEUGENZWAKTE... Tenslotte stond terecht de 63-jarl- ge veehandelaar E. D. V. uit Sas van ent. die voor smokkel bestemde uuideren had meegegeven aan A. C. S. en W. L. S., met als tydelijke be stemming de stallen van de eerder veroordeelde C. A. S. Uit de getui genverklaringen van de drie S'en, aie stuk voor stuk aan een ontstel lende geheugenzwakte „leden", kwam uiteindelijk vast te staan, dat V. aan het hem ten laste gelegde schuldig moest worden bevonden en de officier eiste wederom mede op grond van vroegere activiteiten drie maan den met aftrek van voorarrest en verbeurdverklaring van de in beslag genomen koeien. De verdediger, mr. G. Tichelman, vroeg de grootste cle mentie en laakte de naar zijn mening vage getujgen-verklaringen. De eco nomische politierechter veroordeelde V.-evenwel conform de eis van de of ficier van justitie. Eervol ontslag voor de heer R. M. J. Lannoije. Bij K. B. Is aan de heer R. M. J. Lannoye, te Aardenburg, op züji ver zoek eervol ontslag verleend uit slyn functie van gezworene van het wa terschap ..het Vrije van Sluis". De heer Lannoije was gedurende enige jaren waarnemend dijkgraaf. Aan de heer J. de Bruy'ne, te Cad- zand, is op zijn verzoek eervol ont slag verleend uit zyn functie van lid van het bestuur van de waterkering van het calamiteuze waterschap Tienhonderd en Zwarte. Afscheid van de heer C. Barentse van de Rijksgebouwendienst. In de gothlsche zaal aan de Paleis straat te 's-Gravenhage nam Don derdagmorgen de heer C. Barentse, bouwkundig hoofdambtenaar en chef de bureau by de ryksgebouwendienst, wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde ieeftyd afscheid van su perieuren en medewerkers. Ir. Scheurkogel, directeur van de afdeling onderhoud- en uitbreidings werken, schetste leven en werken van de heer Barentse, als districtsbouw- kundige in Middelburg en als chef de bureau in het hoofdkantoor van de Ryksgebouwendienst. Verschillende andere sprekers hul digden de heer Barentse, als chef en collega. Bloemen en boeken werden ter herinnering aangeboden. De heer Barentse dankte voor de uitmuntende samenwerking met zyn collega's en voor het vertrouwen dat zyn medewerkers in hem hadden wil len stellen. Een lange ry van ambtenaren kwam hem ten afscheid de hand drukken. Advertentie BEVA LION OVERALLS, steeds verkrijgbaar bij Firma J. VISSER—KOOLE Noordstraat 20 AXEL, Postbus 21, TeL 53, Giro 8006 BENOEMING. Bij beschikking van de minister van O., K. en W. is wederom be noemd tot tydelijk lerares aan de afdeling R.H.B.S. van het Openbaar Lyceum en de daaraan verbonden Rijks middelbare meisjesschool te, Goes, mej. E. M. Flipse te Goes. 'n Onderscheiding om trots op te zijn. Ook voor U het overtuigend bewijs van onovertroffen zuiverheid en superieure kwaliteit. Rook daarom ook de beste sigaret voor Uw gezondheid. Christelijke kruideniers verenigen zich Een aantal kruideniers van Chris telijke origine zijn overgegaan tot de oprichting van een afdeling Walche ren van de Nederlandse Christelijke Kruideniersbond. Op een daartoe belegde bijeen komst wees de heer H. van Keulen, secretaris van deze bond, op ver schillende factoren, die ook voor de kruidenier van belang zijn en hy noemde in dit verband o.m. de pu bliekrechtelijke bedrijfsorganisatie en de kwestie van zelfbestuur in de Kruideniers Vakcentrale. In het voorlopig bestuur.van de nieuwe afdeling, die begint met een 25-tal leden, hebben zitting genomen de heren B. C. Geers. W. Vader en J. Houmes te Middelburg; J. Blan kenburg te Vlissïngen en L. Ovaa te Souburg. Men besloot tot het voeren van een propaganda-actie. DE KABELDIEFSTAL IN DE BRAAKMAN. By het onderzoek van de Rijkspo litie te Breskens is gebleken, dat de bij de opkoper H. A. in beslag geno men kabel in de Braakman was op gegraven door J. S. uit Hoofdplaat, in samenwerking met enige andere, onbekende lieden. Nieuw kerkgebouw Gereformeerde Gemeente. Donderdagavond werd te Arne- muiden het nieuwe kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente officieel in gebruik genomen. Ds. L. Ryksé uit Middelburg, die deze eerste dienst leidde, herinnerde er aan, „hoe Voor het eerst in de openbare schóól een godsdienstoefening door de Gerefor meerde Gemeente werd gehouden, hoe men vervolgens samenkwam in de kleuterschool, gemeentehuis en verenigingsgebouw. Thans mag men echter een eigen gebouw bezitten. Ds. Rijkse had tot tekst gekozen Psalm 36 vers 8: „Hoe dierbaar is Uwe goedertierenheid, O God". Na de middenzang wenste ds. Rijkse de kerkeraad geluk met het nieuwe gebouw, hetgeen voor God en de ge meente des Heren een sieraad is, aldus spreker. Vervolgens richtte ds. Rijkse zich tot het college van B. en W., dat hij dankte voor de goede medewerking, die van de zijde van het gemeentebestuur was ontvangen. Voorts sprak hij dankwoorden tot architect, opzichter, aannemer, on deraannemers en tot allen, die aan de totstandkoming van het gebouw hadden medegewerkt. Ook werd dank gebracht aan het bestuur van het Verenigingsgebouw, dat welwillend medewerking verleende bij het gebruik van dit lokaal. Ook richtte ds. Ry'kse het woord tot ds. D. L. Aangeenbrug' Uit Terneuzen, die de eerste steen voor het gebouw legde, tot ds. F. J. Dieleman uit Yerseke en tot de afgevaardigden van de kerkeraad van -Middelburg. De waarnemend burgemeester, de beer J. Polderdyk, voerde het woord namens het gemeentebestuur en wenste kerkeraad cn gemeente ge luk met de totstandkoming van een eigen kerkgebouw. Tenslotte spraken nog ds. Aan geenbrug, ds Dieleman namens de Particuliere Synode Zuid en ouder ling de Kok namens de kerkeraad te Middeiburg. Ouderling Joosse uit Arnemuiden, dankte de sprekers. De belangstelling voor deze dienst was groot. VERZOEKNUMMERS. De pianist George van Renesse is een dapper man. Hy heeft het aan gedurfd aan de jeugd van Oostburg te vragenwat ze het liefst hoort. Menig huisvaderdie dochters heeft op de leeftijd, dat de voetjes dans passen gaan makeil, durft die vraag niet té stellen. Hy.schudt alleen maar het moede hoofd. Maar George durf de die vraag aan. Er kwam een warreling van antwoorden binnen, waaruit 'het gefluit van de spotvogel opklong en Brahms zijn glorie moest delen met filmschlagers. Waarom zou de jeugd alleen leven bij Beet hoven. Brahms en Chopin f Verras send misschien voor George. Niet echter voor de huisvader met de dochters Toch heeft George zyn rerzoekprogram niet gekruid met de vreugde mii de fluitende spotvo gel en dansmuziek uit de droom fa brieken van Hollywood. Hij gaf niet toe Dat is dapper, want tenslotte geeft die huisvader wèl toeJ»t zijn kuis- kamer klinkt uit de radio regelmatig die muziek van de spotvogel en al lerlei filmmuziek, maar daar is hij dan oólc huisvader voor Advertentie GOLDEN MIDWAY een shag zoals u nog nooit gerookt hebt. Wat een fijne, zachte smaak, wat een geur. GOLDEN MIDWAY is een geheel nieuw rookgenot; Dat zuit u ondervinden als i één keer GOLDEN MIDWAY geprobeerd hebt. Dan is het ook voor u nooit meer anders dan GOLDEN MIDWAY. Gebrandschilderde ramen in kerk te Bruinisse. Oorspronkelijk was het de bedoeling de ramen van de nieuwe Ned. Her vormde kerk te Bruinisse te voorzien van gekleurde glas-in-lood ruitjes, waarop geen voorstelling zou worden aangebracht. De Dordtse glazenier, de heer Wim Korteweg, deed toen het voorstel in plaats van glas-in-lood gewoon glas te nemen, maar het middenpaneel van gebrandschilderd glas te voorzien. Zijn aanbod om de verzorging hiervan op zich te nemen werd door de kerk voogdij aanvaard en inmiddels werd reeds een aantal ramen geplaatst. Zo vallen thans al de volgende Bij belse voorstellingen te bewonderen: de gelijkenis van de zaaier, de barmhar tige Samaritaan, de verloren zoon, het geslachte lam en de Genadeverkon diging. Geplaatst zullen nog worden de voorstellingen: de wetgeving op Sinaï, het verloren schaap en de ver nietiging van de draak (Openb. 12 7 én 8). Deze gebrandschilderde ramen zijn in prachtige kleuren uitgevoerd en dragen niet weinig bij tot verfraaiing van de kerk. De afwerking van inte rieur en exterieur maakt goede voort gang. Met hoopt einde Maart klaar te zijn, A dm Net voelde ikme nu eens kiplekker „en daar krijg ik me een regelrech te griep. Je weet wel, met pjjn, „die van je keel naar je oren, van- „daar naar je voorhoofd en dan „weer naar je borstkast en je lede- maten kruipt. Mijn hoofd is net „een vormeloze hoop vjatien; ik ben ,Jielemaal dof en heb aldoor koorts. Geen wonder, als èên van je huis genoten het huis besmet met haar „hoest- en proestbuien. Nu begint „er een zwerm bijen in mijn hoofd „te zoemen, wat me zo duizelig „maakt dat ik maar eindig." De schrijfster van deze klaagbrief zou er goed aan doen een doosje AKKERTJES te laten halen. Dan waren haar klachten spoedig ver holpen. AKKERTJES zyn ware griepbestryders. Ze werken koorts- werend, pynstillend en bevorderen het transpireren. Neem vandaag nog AKKERTJES In huis. Morgen kunt U ze nodig hebben. FOLKESTONE BRENGT TEGENBEZOEK. Gebrek aan goed zwembad probleem voor organisatoren Naar w\j vernemen is het tegenbezoek van de sportlieden uit Folkestone aan Middelburg in het kader van de EngelsNederlandse sportuitwis.se- ling bepaald op de week van 25 Juli: tot 2 Augustus. Behalve een groot aan tal sportbeoefenaren worden vele supporters verwacht. Zoals men weet heb ben verleden jaar 160 Middelburgse sportlieden een bezoek aan Folkestone gebracht en daar een subUeme ontvangst genoten. Thans hoopt men uiteraard ook de Engelse gasten op waardige wijze te kunnen ontvangen on de afdeling Middelburg van de „AU Nations Sports and Cultural Association" (voormalige EngelsNederlandse sportorganisatie) houdt zich dan ook intensief met de voorbereiding van de ontvangst bezig. Het juiste aantal bezoekers is nog niet bekend, doch gerekend wordt op een massale opkomst. De Engelsen zullen vermoe delijk. evenals de Zeeuwen verleden jaar in omgekeerde volgorde gedaan hebben, reizen via DoverOstende, om van deze laatste plaats uit met bussen naai- Middelburg te komen. Gedurende de sportweek hopen de Engelse sportsmen o.m. cricket- en „bawls"-demonstraties te geven. „Bawl" is een specifiek Engelse sport die in ons land nog vrywël onbekend is. Voorts zullen zich onder de gas ten beoefenaars bevinden van athle- tiek, zwemmen, tennis, tafeltennis, voetbal, hengelsport en korfbal. Als korfbaUers komen de spelers van de Mitchamclub uit Londen, die in Juli tevens een tournee door Nederland maken. De zwemsport dreigt helaas een probleem te worden. Te Middelburg is helaas geen geschikte gelegenheid om de Engelse zwemmers naar beho ren te ontvangen. Men heeft gedacht aan een noodoplossing, door gebruik te maken van de zwembaden van Sas van Gent of Aardenburg, doch de hiaraan verbonden grote financiële bezwaren reiskosten zullen ver moedelijk een onoverkomelijke hin derpaal vormen. HIGHLAND DANCERS KOMEN. Voor velen zal het ongetwyfeld een grote attractie vormen, dat ook Tru- ae Noon and her Highland Dancers, met doedelzakblazers, hun medewer king verlenen. Bovendien zal vermoe delijk ook een „country-danceteam" (folklore) naar Middelburg komen, zodat het cultureel gedeelte van goed gehalte belooft te zijn. Het verwachte country-danceteam staat onder lei ding'van miss Barbara Morley. De afdeling Middelburg, die dezer dagen ónder leiding van haar voor zitter, de heer D. Huysse, vergaderde, heeft tevens plannen besproken om •tijdens de Gentse tentoonstelling ook een sport-weekend met de Gentena ren te Middelburg te organiseren, terwijl op 19 Maart a.s. voor de leden een filmavond gehouden zal worden, waarvoor een programma van sport films is samengesteld. Tenslotte zal binnenkort een verloting worden ge houden, waaruit medé de kosten ver bonden aan de ontvangst van- de En gelsen, bestreden zullen worden. Schriftelijke toelatingsexamens H.B.S. en Lyceum Blijkens een mededeling van de minister van O., K. en W. zal het schrlftelyk toelatingsexamen voor Hogere Burgerscholen en Lycea dit jaar gehouden worden op 17 Juni. Advertentiè Mogelijkheden tot verbetering van eiei afzet onderzocht. Walcherse pluimveehouders bijeen. Vele Walcherse pluimveehouders waren Donderdagmiddag in het Schuttershof te Middelburg bneen om de mogelijkheden te onderzoeken, die tot verbetering van de eierafzet en de verhoging van de productieprijs van de eieren kunnen leiden. Herfst 1951 werd een commissie in hét leven geroepen, die een studie moest ma ken van de toestand, waarin de Zeeuwse pluimveehouderij zich be vindt. De voorzitter van deze com missie, de heer C. Zwagerman, ook voorzitter van de Melkfederatie Wal cheren, hield tijdens de Donderdag gehouden bijeenkomst een rede, waar in hij het doel van een eierafzetorga- nisatie uiteenzette. De heer Zwagerman zeide, dat de commissie tot de conclusie was ge komen, dat in vergelijking met ande re provincies op net gebied van de afzet van eieren Zeeland in een buitengewoon verwarrende enchao tische toestand verkeert. De boeren ontvangen een onvoldoende prijs voor de proaucten van hun pluimvee, ter wijl er een te grote marge bestaat, tussen de productieprijs en de con- sumptieprys. Daarom adviseert de commissie een geconcentreerde afzet van de eieren en minder tussenscha kels. Een basis is aanwezig in de vorm van de veilingen te Middelburg en Goes. De commissie Is er in ge slaagd contact te leggen tussen deze beide veilingen. Hoe tot deze concentratie te ko men? Men zal de pluimveehouders, aldus de heer Zwagerman, bereid moeten vinden zich contractueel, te verbinden om hun eieren te leveren aan de veiling en deze door die v.ei- Jing té-laten afzetten. - /- zgn. ledenraad, bestaande uit 35 le den, om de klachten van de pluimvee houders te bespreken en een geregel de inzameling te waarborgen. Deze raad zal 1 of 2 maal per jaar bijeen komen. Daarnaast zal een speciale com missie uit de pluimveehouders wor den ingesteld, die geregeld contact zal opnemen met ae directie en het bestuur van de veiling. Een vruchtbare bespreking volgde hierop. Eerste Scandinavisch schip met een bioscoopzaal. Zoals bekend wordt voor de Zweden Amex-ikalijn bij de Koninklijke Maat- schappy „De Schelde" te Vlissingen thans een 18.700 ton metend passa giersschip gebouwd. Thans kan ge meld worden, dat dit het eerste Scan dinavische schip zal zijn, waarop een bioscoop wordt gebouwd. De bios coopzaal zal plaats bieden aan 200 personen. Wachter van W estschou wen" neemt afscheid. 29 DIENSTJAREN. Op 1 Maart a.s. zal de heer IC Sa- man, lichtwachter bij de rijkskustver- lichting „Westschouwen" na negenen twintig jaar trouwe dienst wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd de actieve diénst verlaten. De heer Saman is wat men noemt, „een oude rot in het vak". Herhaalde malen hebben schippers aan zijn punctuele rapporten hun leven te danken ge had. Vooral zeiljachten in nood geno ten de speciale aandacht van wachter Saman. Alles wat enigszins in verband stond met de zee had de interesse van deze kustwachter, die op zijn 58 me ter hoge post buitengewoon grote kennis opdeed van de diverse naviga tiemiddelen als boeien, tonnen en lich ten en die bovendien de banken en stromingen met de grootste nauwkeu righeid wist aan te wijzen. In de oor logsjaren is de heer Saman van zijn post verdreven geweest en werd de krachtige installatie van 4 millioen kaars vernield. Na de bevrijding is de installatie zo goed mogelijk in orde gebracht. De heer Saman zelf had hierin een zeer groot aandeel; ook als handwerksman staat hij in hoog aan zien. Door zijn uitgebreide kennis van de plaatselijke omstandigheden .was de heer Saman in staat in de loop der jaren duizenden bezoekers die langs de 235 treden naar zijn hoge verblijf klommen uitvoerig over alles en nog wat in te lichten en slechts zelden bleef hij op hun vragen een antwoord schuldig. Een oude getrouwe verlaat zyn post, moge de mooie traditie van veiligheid door zijn opvolger op waar dige wijze worden voortgezet... Advertentie De sterkste overall, die U kunt kopen voor de prijs van -George van Renesse speelde te Oostburg. „ALS DE SPOTVOGEL FLUIT" In samenwerking met de Zeeuwse Volks Universiteit gaf de Nederland se Radio Unie een jeugdconcert in het Oostburgse Ledeltheater. Als so list trad op cfe pianist George van Re nesse, die een „verzoekprogramma" uitvoerde. Er waren tal van wensen binnengekomen, die varieerden van „Als de spotvogel fluit" tot composi ties van Chopm, Brahms en Tsjai- kowsky. George van Renesse merkte op, dat een groot deel van de wensen betrekking nad op werken met een rijke melodie. Dit noemde hij een ty pisch verlangen van de jeugd. Hij voerde de volgende composities uit: Wals in cis, Chopin, Humoreske, Dvorak; Polonaise in As, Chopin en Wiegelied, Brahms. Vanzelfsprekend waren de jongelui enthousiast en zij dankten de pianist met een hartelijk applaus. De rector van het Koningin Wil li elmina-lyeeum, de heer A. Hool- horst, dankte George van Renesse. ORANJEBOOM BIER! kunwiN Ae/fatl Paasvee- en slagersvak- tentoonstelling te Goes. Voor de 25 Maart te Goes te houden jaarlijkse Paasveetentoonstelling, is de heer J. de Kroes te Overschie be noemd als arbiter. In overleg met de verschillende juryleden zal hij be slissen over de toekenning van de bekroningen. De heer de Kroes is een zeer bekende figuur op dit gebied en heeft nog kortgeleden deel uitgemaakt van de jury op de grote tentoonstel ling in Antwerpen en andere Belgi sche steden. Dit jaar heeft de commissie de be schikking kunnen krijgen- over vele en waardevolle prijzen. O.m. is een grote zilveren wisselbeker beschik baar. De slagersvaktentoonstelling zal zeker aan de verwachtingen beant woorden. Vrijwel de gehele beschik bare ruimte is reeds verhuurd aan Verschillende handelaren, terwijl reeds vele opgaven van sierstukken. vleeswaren en worsten e.d. zijn ont vangen. De burgemeester van Goes, mr. W C. ten Kate, z^l deze tentoonstelling Maandagavond 24 Maart, half acht. officieel openen. Voor deze Zeeuwse slagersvakten toonstelling bestaat ook belangstel ling van bulten dè provincie, doch de ruimte laat ditmaal niet toe. daaraan reeds uitbreiding te geven. Wel zijn inmiddels plannen gemaakt om t.z.t. een nationale slagersvaktentoonstel ling te houden. Diefstal van stroom en van aardappelen. Enige maanden geleden was in het huis van de Vlissingse werkman H. v. d. H. op last van de P.Z.È.M. de elektriciteitsmeter- weggehaald omdat hij in gebreke was gebleven de stroomrekening te betalen. H. had toen de zegels van de zekeringskast verbroken en het net weer met de stroomkabel verbonden, zodat hij clandestien stroom kon gebruiken. Voor dit feit werd hy by verstek door de politierechter te Middelburg ver oordeeld tot 20.- of tien dagen, als mede 1. week gevangenisstraf voor- waardelyk met 2 jaar proeftijd. De 32-jarige koopman M. B. uit Goes, stond terecht voor de politie rechter,, verdacht van diefstal van 15 zakken aardappelen van de landbou wer B. uit Kloetinge. Hij zou deze aardappelen van het land hebben ge haald met eep auto. De politie was op het spoor gekomen door de in drukken van de autobanden op het bouwland. Verdachte ontleende ten stelligste iets met de zaak te maken te hebben. Niettemin werd hij tot 6 maanden veroordeeld met aftrek van een maand voorarrest. FAILLISSEMENT Het faillissement Werd uitgespro ken van H. Dimmen Breen. koop man in levensmiddelen te Goes. De curator in dit faillissement is mr. J. Sepors te GoéS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1952 | | pagina 2