PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Engeland wil zoveel mogelijk Europees leger meedoen aan Statenleden keurden houding van E.T.I.-bestuur af BILT Kantlijn OVERSTE EEKHOUT UIT KOREA OP SCHIPHOL AANGEKOMEN Vandaag DE VOORSPELT: 194e Jaargang-No. 299 Dagblad uitgave van de firma Provinciale Zeeuwse Courant. Directie F. van de Velde en F. B. den Boer. Adj. W. de Pagter. Hoofdred. G. Ballintijn. PI. verv.: W. Leertouwer en H. A. Bosshardt. ABONNEMENTSPRIJS 37 ct. per week, f 4.55 p. kw., fr. p. p. f 4.80 per kw. Losse nummers 10 cent. WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Woensdag 19 Dec. 1951 ADVERTENTIEPRIJS 20 ct. per mm. Minimum p. advertentie t 3. Ing. mededelingen driemaal tarief. Kleine advertenties tmax. 8 regels) van 1—5 regels f 1.—. Iedere regel meer 20 cent. ..Brieven of adres Bureau van dit Blad" 25 cent meer. Giro nr. 359300 P.Z.C.. Middelburg. Bur. Vlissingen Walstr. 5 tel. 2355 4 lijnen (b.g.g. 2861 of 2160). M'burg Londense Kaai 29, tel. 2077 en 2924; Goes L. Vorststr. 63, tel. 2475 (b.g.g. 2228); Oostburg Pr. Mauritsstr. 12. tel. 102; Terneuzen BrouwerUstr. 2; Zierlkzec N. Bogerdstr. C 160. FRANS—BRITS COMMUNIQUE Churchill bereikte volledige overeenstemming met Frankrijk Groot.Brittannië heeft aan Frankryk toegezegd, dat het zich zoveel als maar enigszins mogelijk is, zal laten betrekken by de instelling van het Europese leger. De Britse strijdkrachten in Europa, die onder het opper gezag van Eisenhower staan, zullen by oefeningen en bevoorrading zo nauw mogciyk met het Europese leger samenwerken, wanneer dit tot stand is gekomen. Een permanente Britse delegatie zal worden gevestigd by het hoofdkwartier van het politieke gezagsorgaan, dat door de zes bij de uitvoering van het verdrag-Schuman betrokken mogendheden zal wor den gesticht. Dit werd gisteren te Parys medegedeeld In een gemeenschap pelijk FransBrits communiqué naar aanleiding van het bezoek van Churchill en Eden aan Parijs. In het communiqué werd voorts gezegd dat Groot-Brittannië en Frankrijk volledige overeenstemming hebben fcoreikt ten aanzien van alle vraagstukken der huidige internatio nale situatie, met name over de pro blemen van Europa en het Midden- en Verre Oosten. „Engeland en Frankrijk zijn het er over eens dat de beste wijze, om een democratisch Duitsland deel te doen hebben aan een verdedigingsorgani satie ter beveiliging van West-Euro pa, is gelegen in het sluiten van een overeenkomst tussen de zes landen (Frankrijk, West-Duitsland, Italië. Nederland, België en Luxemburg), wier vertegenwoordigers thans te Parijs beraadslagen over de instelling van een Europees leger", aldus het communiqué. Groot Brittannië heeft te kennen Eindelijk heeft de Nederlandse re gering gedaan wat reeds veel eerder gedaan had moeten wor den: zy heeft de Communistische Party en haar mantelorganisaties tot voor rijksambtenaren verboden groeperingen verklaard. De bedoe ling is duidelqk. In verscheidene lan den ls zonneklaar gebleken, dat com munistische elementen in het ambte narencorps onbetrouwbare elementen zijn, die voor spïonnage en verraad niet terugdeinzen, maar deze mis drijven zelfs als hun plicht beschou wen. De wil van Stalin is hun wet. Het is beter, dat men het risico zo klein mogelyk maakt en de knalrode figuren uit het ambtenarencorps ver wijdert voor zy onheil kunnen stich ten. Overigens make men zich geen il lusies. De gevaarlijkste elementen zijn niet degenen, die brj de Commu nistische Partij openlijk zijn aange sloten, maar degenen, die in him hart overtuigde communisten zijn, maar om hun ondermijningswerk beter te kunnen verrichten hun overtuiging zorgvuldig verbergen. Helaas blijven juist zy bjj een maatregel, zoals thans is genomen door de Nederlandse regering, buiten schot. Slechts de grootste waak zaamheid kan hun activiteit verlam men. Het verleden heeft dat duidelijk bewezen, toen enige jaren voor de oorlog ten aanzien van de nationaal socialistische groeperingen dezelfde bepalingen werden uitgevaardigd. In ieder geval echter verdient het besluit van Den Haag toejuiching. Want als men een euvel niet met tak en wortel uit kan roeien, is het altijd nog beter alleen maar de takken te kappen, dan helemaal niets te doen. Het alcoholgebruik in Nederland is "dalende. In September dronk men 40 minder gedistilleerd dan een jaar te voren, in October 30 en in November daalde het ver bruik meer dan 30 Dit alles is het gevolg van de verhoogde accyns en van de nog altijd dalende koopkracht onzer burgerij. Wij juichen dat toe, omdat we na de oorlog wel wat al te geestdriftig van het geestrijk vocht genoten en het alleen al in het belang der volks gezondheid wenselijk was, dat er eni ge matiging kwam. Maar de distillateurs, de grossiers, de Horecabedrijven en de slijters zit ten in zak en as. Want er hangt in het kader van de Benelux-samenwer- king nog een nieuwe vérhoging in de lucht van 25 En wat moet er dan van al deze bedrijven en hun perso neel terecht komen? De Nationale Reserve hebben wij altijd met enige aarzeling be keken en dat heeft de war me voorstanders van dit lichaam blij kens hun ingezonden stukken be vreemd. Wy meenden nu eenmaal, dat het onverantwoordelijk was om reservisten met onvoldoende oplei ding voor een onzekere militaire op dracht te bestemmen en voor hun diensten onvoldoende te belonen. Met „Trouw" zijn wij evenwel van oordeel, dat nu de regering duidelij ke taal heeft gesproken en te kennen heeft gegeven dat de Nationale Re serve een deel van het leger is, een beperkte taak zal krijgen en een goe de opleiding (een opleiding, die veel beter is dan die, welke de Bijzondere Vrijwillige Landstorm vroeger ge noot), deze aarzeling niet meer houdbaar is. Als inderdaad deze waarborgen geboden worden, zal de Nationale Reserve zich kunnen ontwikkelen tot een uiterst nuttig instituut, dat voor onze defensie zeer waardevol zal zijn. Een instituut tevens, dat wij gaar ne aanbevelen in de belangstelling van alle goede vaderlanders! gegeven vastbesloten te zijn zyn strijdkrachten op het Europese vaste land te handhaven ter vervulling van zijn aandeel in de gemeenschappelijke zaak. Ook heeft Engeland toegezegd zo nauw mogelijk met de Europese verdedigingsgemeenschap te zullen samenwerken en wel in alle stadia van haar politieke en militaire ont wikkeling. ONDERHOUD MET EISENHOWER Churchill had nog een onderhoud met generaal Eisenhower. Ook de minister van buitenlandse zaken Eden en de Britse ambassadeur in Parijs waren by het onderhoud aanwezig. Het plan-Schuman in het Westduitse parlement COMMISSIE VOOR BUITENLAND SE POLITIEK VERLEENT GOEDKEURING. De commissie voor de buitenlandse politiek van het West-Duitse parle- ment heeft Dinsdag het plan-Schu- man voor een Wesf-Europese steen- kool- en staalgemeenschap goedge keurd. De commissie heeft aan haar goed keuring de voorwaarde verbonden, dat de geallieerde Hoge Commissie bevredigende verzekeringen zal ge ven. dat het geallieerde toezicht op de Duitse steenkool- en staalindustrie zal worden opgeheven, zodra het ge zagsorgaan van het plan-Schuman in werking zal treden. Ambassadeurs Grote Drie en Turkije vragen onder houd met Gromyko aan. 'De ambassadeurs van Frankrijk, En geland en Turkije en de zaakgelastig de der V.S. te Moskou hebben een onderhoud aangevraagd met de plaatsvervangend minister van Bui tenlandse Zaken der Sowjet-Unie, Gromyko. NA VEERTIEN MAANDEN Nederlandse vrijwilligers zullen een vrij rustig kerstfeest kunnen vieren. „Het ziet er naar uit, dat de Nederlandse vrijwilligers in Korea een vry rustige Kerstmis kunnen vieren. Weliswaar is kort, geleden besloten, dat het Nederlandse detachement (thans ongeveer 700 man, plus honderd Zuid-Koreaanse soldaten) uit de achterhoede weer naar voren zal worden geplaatst, doch het zal in de tweede linie moeten plaats nemen en dus niet aan het front." Dit vertelde Dinsdag luitenant ko lonel W. D. H. Eekhout, die op 12 Februari jl. na het sneuvelen van ko lonel den Ouden het bevel over de Nederlandse troepen in Korea over nam. Deze jeugdige commandant hij is pas 34 jaar is na veertien maanden met het lijntoestel van de K.L.M. uit Tokio op vaderlandse bo dem teruggekeerd. De eerste, die hem by zijn aankomst op Schiphol be groette, was zijn vrouw. Overste Eekhout was van mening dat het Nederlandse detachement door zyn deel in de stryd veel heeft bijgedragen tot de goede verstandhouding, tussen de Ver enigde Naties en Nederland en dat 't by de Verenigde Naties zeer veel goodwill had gekweekt. „De Amerikanen en de andere stryders in Korea zyn vol lof over de Nederlandse soldaten", ver volgde h\j. „De algemene opinie is, dat de Franse en de Nederlandse soldaten tot de beste in Korea behoren". „Deels is dit misschien te verklaren uit het feit, dat het Nederlandse de- Wisjinsky zal meewerken aan onlwapeningscoiranissie. Vandaag stemming over de voorstellen In de politieke commissie van de Verenigde Naties is uitvoerig gedis cussieerd over de Westerse ontwape- nlngsplanneu. Daarbij verklaarde Wisjinsky, dat de Sovjet-Unie nim mer weigert met anderen samen te werken, doch dat hij het Westerse ontwapeningsvoorstel volkomen on aanvaardbaar achtte. Dit betekent echter niet dat Sovjet-Rusland wei gert. deel te nemen aan liet werk der voorgestelde ontwapeningscommissie, zo zeide hy. De Amerikaanse afgevaardigde Jessup wees er op, dat men dus sa menwerken kan in de nieuwe com missie en zeide nota genomen te hebben van Wisjinsky's verklaring, dat deze zich onder bepaalde voor waarden niet door beslissingen van de commissie gebonden zal achten. Vandaag zal over de voorstellen en de amendementen worden gestemd. DE VEILIGHEIDSRAAD. De Veiligheidsraad heeft besloten de kwestie van het Italiaanse lidmaat schap van de V.N. te bespreken vóór dat van de andere landen die het heb ben aangevraagd. De volgende landen hebben nu om toelating verzocht: Oostenrijk, Cey lon, Finland. lei-land, Italië, Jordanië, Korea, Portugal, Nepal, Albanië, Mongolië, Bulgarije, Roemenië, Hon garije en Vietnam. CYPRUS. Griekenland heeft de V.N. medege deeld, van mening te zijn dat een eind moet komen aan het Britse be stuur op Cyprus. Het eiland moet zelfbeschikkingsrecht krijgen, aldus de Griekse afgevaardigde. tachement uit vrijwilligers bestaat, die nu eenmaal altijd met meer bezie ling strijden dan dienstplichtigen, die het overgrote deel vormen van de Amerikaanse troepen. Overigens heb ben wij zeer veel bewondering voor de Amerikanen gekregen". Overste Eekhout gaf als zijn per soonlijke mening te kennen, dat het einde van de oorlog in Korea nog niet in het zicht is. Hij zag de besprekin gen die thans voor een wapenstil stand worden gevoerd niet rooskleu rig in. Nederlander op West-Java doodgeschoten Even buiten Soebang op West-Java werd de 23-jarige Nederlandse on dernemingsemployé H. Borg door on bekenden doodgeschoten. Hy reed op een motorfiets naar de onderneming „Tjibo". Men vond hem enkele kilo meters buiten Soebang met een schot in het hart. Zijn polshorloge was gestolen, doch de licht beschadigde motorfiets had den de daders laten liggen. Het slachtoffer zou op Oudejaarsdag in het huwelijk treden. Anderhalf jaar geleden kwam zyn vader door een aanslag om het leven. E.V.C. protesteert tegen lijst verboden verenigingen Het Verbondsbestuur van de Een heidsvakcentrale heeft in een schrij ven aan de minister-president gepro testeerd tegen de beschikking, waar door het aldus de E.V.C. mogelijk wordt Rijksambtenaren op grond van hui. lidmaatschap van een aantal vooruitstrevende organisaties, te ont slaan. Het Verbondsbestuur ziet in ge noemde maatregel o.m. een verder gaan op de weg naar het fascisme. Delegaties wisselden gege vens uit over krijgsgevan genen Op de Noordelijke lijst komt de naam van één Nederlander voor Te Panmoendjon hebben de onder handelaars van beide partijen elkaar lijsten met gegevens over de krygs- gevangenen overhandigd. De lijst der Noordelijken bevat on geveer 11;000 namen, waaronder 3100 van Amerikanen en 1000 van soldaten uit andere landen, die aan de zijde der verbondenen strijden Hierbij komt de naam van één Neder lander voor. Een der krijgsgevange nen is volgens deze lijst' de Ameri kaanse generaal-majoor William F. Dean, beyelhebber van de Amerikaan se 24ste infanterie-divisie, die sinds Juli vermist werd. De door de V-N. ingediende lijst bevat 132.474 namen van krijgsgevangenen. De gegevens worden thans wederzijds bestudeerd. Noorwegen in het gelijk Uitspraak in Brits Noors visserij geschil Hét Internationaal Gerechtshof heeft, uitspraak doende in het Brits-Noorse visserijgeschil met betrekking tot de uitgestrektheid van de Noorse terri toriale wateren, Noorwegen in het ge lijk gesteld. Het Hof concludeerde, met tien tegen twee stemmen, da; noch de door Noorwegen gevolgde methode voor afbakening van de ter ritoriale wateren, noch de getrokken grenzen zelve, zoals vastgesteld bij decreet van 1935, in strijd zijn met het internationale recht. Deze uitspraak maakt een einde aan een geschil, dat reeds een dertigtal ja ren bestaat. De Britse regering zal zich bij de uitspraak neerleggen. Te Glasgow in Schotland wordt één van de „Sabrc"-straalvliegtuigcn van de Canadese R.A.F, uit het vliegdekmoederschip „Magnificent" geladen. De straalvliegtuigen zullen ingedeeld worden by de nieuw gevormde Cana dian Fighter Wing te North Luffenham, Engeland, en maken deel uit van de lie luchtdivisie die Canada ter beschikking stelde van de Noordatlan- tische strijdkrachten in Europa. De Canadian Fighter Wing zal op het Europese vasteland gestationneerd worden, zodra vliegvelden en kwar tieren voor de manschappen beschikbaar zijn. 175 millioen voor aanmaak van militaire voertuigen (Van onze parlementaire redacteur) Uit de tegenwaarde van de Mars hall-hulp op de rekening van de Ne derlandse Bank zal 175 millioen gul den beschikbaar gesteld worden voor de financiering van de productie van militaire voertuigen door Van Door- ne's Auto Fabrieken (D.A.F.) in Eindhoven. De Tweede Kamer be sloot hier Maandagmiddag toe door aanneming zonder hoofdelijke stem ming van een desbetreffend wetsont werp. Alleen de fraqtie van de C.P.N. kreeg aantekening, dat zy tegen was. In totaal zal uit de tegenwaardere kening 230 millioen bestemd worden voor militaire of semi-militaire ob jecten. Over het restant van 55 mil lioen gulden is op het ogenblik nog overleg gaande met de Amerikaanse autoriteiten. In dezelfde vergadering accepteerde de Kamer énkele wijzi gingen van begrotingen uit vorige jaren en een wetsontwerp tot natu ralisatie van 21 vreemdelingen. v.; is het 150 jaar geleden, dat de Nederlandse landschaps schilder Jacob Bruggink te Amsterdam werd geboren. PROVINCIALE BEGROTING GOEDGEKEURD Ir. M. de Vink niet langer supervisor van het E.T.l% Schouwen's veerprobleem aan de orde. Verbittering over Stoomvaartmaatschappij „Zeeland" De allerminst onbevredigende provinciale begroting voor 1952 is Dins dag door de Provinciale .Staten van Zeeland zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Tevoren waren door vele Statenleden algemene beschouwin gen gehouden, waarin de politiek onbesproken bleef, maar waarin wel tal van wensen aan het college van Gedeputeerde Staten werden doorgege ven. Zo werden onder meer behartigenswaardige opmerkingen gemaakt over de vervoersproblemen van Schouwen en Duiveland en over de steeds maar uitblijvende terugkeer van de stoomvaartmaatschappij „Zeeland" naar Vlissingen. De E.T.I.-kwestie daarentegen werd niet behandeld: de Statenleden achtten het nuttiger hierover pas te beraadslagen, wanneer de commissie, welke een onderzoek instelt, haar bevindingen heeft gerap porteerd. Wel werd namens alle fracties een verklaring afgelegd, waarin de houding van het E.T.I.-bestuur, dat deze Statencommissie niet wenste te ontvangen, streng werd afgekeurd. De Gedeputeerde, de heer A. L. S. Lockefeer, deelde mede, dat in overeenstemming met de wens van het ministerie ir. M. de Vink van zijn functie van lid van liet dageiyks bestuur en toezichthouder op het E.T.I. is ontheven. Hierdoor ls het rijkssubsidie veilig gesteld. De algemene beschouwingen wer den geopend door jhr. mr. T. A. J. W. Schorer (Arb.), die, evenals vele na hem komende sprekers, het col lege van G. S. hulde bracht voor de wijze, waarop de begroting werd sa mengesteld. In het bijzonder verheug de het spreker, dat er drie stelposten van 15-000 op voorkomen, welk geld bestemd is voor de culturele-, de sociale-, en de gezondheidszorg. Hy bepleitte de nazorg van B.L.O.- leerlingen en de steunverlening aan de Arbeid voor Onvolwaardigen. Gaarne zou de heer Schorer verne men of er enig optimistisch nieuws over de terugkeer van de „Zeeland" naar Vlissingen kan worden gegeven en of het definitieve plan voor een vaste oeververbinding tussen de Be- velanden niet wordt gefnuikt door de voorgestelde voorlopige maatregelen om verbetering in de verbinding te krijgen. Ook vroeg hij. of er nog nieu we landaanwinst-projecten in studie zyn en of er ten aanzien van de werk gelegenheid in Zeeland contact be staat met de regering. Hy juichte het toe, dat er een contactcommissie voor de Bootdiensten wordt voorge steld, maar vond het wel gewenst dat aan haar arbeid openbaarheid wordt gegeven. Wat de eventuele re organisatie van de Stoombootdien sten betreft, sprak jhr. Schorer de wens uit, dat de provinciale zeggen schap niet teveel zal worden uitge hold. Hij hoopte voorts, dat G.S. de on gerustheid over tarievenverhoging op de Wester-Schelde kunnen wegne men. Ook wilde hij weten, hoe het staat met het door het E.T.I. te ma ken economisch ontwikkelingsplan en wees hij op de noodzaak van ver sterking van het agrarisch ele ment in de vaste commissie van de Planologische Dienst. Tenslotte vroeg hij, hoe het gesteld is met de demo cratisering van de polderbesturen en verlangde hij nog eens aandacht voor de Abdij-restauratie. HOUDING E.T.I.-BESTUUR BETREURD De heer L. P. van Oorschot (Arb.) deelde namens alle fracties mede, dat men het beter acht, hangende het on derzoek door de commissie uit de Sta ten, niet te beraadslagen over de E. T.I.-kwestie en legde de navolgende verklaring af: ,.Nu de commissie uit de Staten, benoemd om een onderzoek in te stel len naar de gang van zaken bij het E.T.I. en hierover een rapport aan Uw vergadering uit te brengen door oorzaken buiten haar schuld haar onderzoek nog niet tot een ein de heeft kunnen brengen, willen de gezamenlijke fracties uit de Staten uiting gevea aan hun gevoelens, het te betreuren, dat het E.T.I.-bestuur geen gevolg heeft willen geven aan de uitnodiging van de commissie tot een bespreking van de door Uw ver gadering gegeven opdracht. Zij kun nen voor ae houding van het E.T.I-- bestuur geen bewondering hebben. Niettemin willen zy als hun oordeel uitspreken, dat het E.T.I. een nood zakelijke factor in onze provinciale huishouding behoort te zyn en in de toekomst die maatregelen dienen te worden genomen, waardoor een goed functioneren van dit orgaan in het belang van onze provincie zal worden gewaarborgd". DE BRAAKMANPOLDER De volgende spreker, de heer P. V. M. Vercauteren (KVP) vroeg aan dacht voor het B-L.O. en voor de kwestie van het veer Zijpe-Anna Ja- coba. Kan de Provincie de concessie niet verkrijgen? Verder pleitte deze spreker er voor dat de middenweg door de Braakmanpoldr snelweg wordt in plaats van de Noordweg, zoals G. S. willen. Hij noemde het van groot belang, dat een degelijk plan voor industrievestiging in Zeeuwsch-Vlaanderen wordt ge maakt. Namens de C.H.-fractie voerde Menselijk proefkonijn voor kunstmatig hart Prof. Jongbloed verklaart van niets te weten Een man op leeftijd uit Victoria in Brits Columbia (Canada) heeft zich zelf aangeboden als menselijk proef konijn voor een experiment met het kunstmatige hart in Nederland. Naar hij zei, zou zijn hart worden vervan gen door een door de Utrechtse pro fessor Jan Jongbloed geconstrueerd kunsthart. Deze heeft met zijn uitvin ding geslaagde proeven op dieren ge daan, maar nog nooit op mensen. De man. die vroeg, zijn identiteit niet bekend te maken, zei dat hij een con tract had getekend, volgens hetwelk de professor vrij van schuld zou zijn voor het geval de operatie mocht fa len. Naar aanleiding van dit bericht zijn inlichtingen ingewonnen bij prof. Jongbloed. Deze verklaarde zeer na drukkelijk. nergens van te weten. Indonesië zond antwoord over wapenaffaire De Nederlandse Hoge Commissaris in Indonesië, de heer A. Th. Lamping, heeft een bezoek gebracht aan de In donesische vice-premier, mr. Soewir- jo. in verband met de inbeslagneming van wapens aan boord van de „Bli- tar". Minister Monoetoe heeft medege deeld, dat inmiddels door het betrok ken ministerie aan de Nederlandse re gering antwoord gezonden is óp het Nederlandse protest. Over dit ant woord zijn geen officiële mededelin gen te verkrijgen, doch naar Dinsdae verluidde, zou dit antwoord afwijzend zyn. Concentratie van Chinese troepen bij de grens van Birma. Het nationalistische Chinese mi nisterie van defensie heeft gewaar schuwd, dat 200.000 tot 300.000 man geregelde troepen van de Chinese communisten zich concentreren ten noorden van de grens van Birma en Indo-China. Zij zouden gereed staan voor een invasie van Zuidoost-Azië. De troepen hadden zich in gebieden ten zuiden van de Jangtse hergroe- peerd t.adat de wapenstilstandsbe sprekingen op Korea waren begon nen, aldus het nationalistische minis terie in een officiële mededeling. Tengevolge van de koudegolf in het noorden en oosten van de Ver- enigde Staten zyn in de afgelopen da gen 152 personen om het leven ge komen. De koude duurt nog voort. mr. W. F. E. Baron van der Feltz het woord. Hy had vernomen dat de voor zitter, jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot, 's morgens pogingen in het werk had gesteld om een boot te charteren voor het vervoer van de West-Zeeuwsch Vlaamse Statenleden Hoewel deze pogingen mislukten wilde spreker de voorzitter danken voor deze geste (applaus). Spreker bracht het personeel van de Stoom bootdiensten hulde voor de wijze, waarop de diensten de laatste tijd worden uitgevoerd en zeide het van froot belang te achten, wanneer op holen agrarische industrie kan worden gevestigd. (Vervolg op pag. 2) AANVANKELIJK NOG MIST. Geldig tot Woensdagavond, vooral aanvankelijk nog mist. Ove rigens op de meeste plaatsen veel be wolking en hier en daar enige regen of motregen. Zwakke tot matige wind tussen Zuid en Zuid-West Dezelfde of iets hogere temperaturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 1