1 VELOURS 6?°7 DE KLERKeZN DUBBELS 1 Bijzondere aanbieding I OVERGORDIJNEN JOH. H.CARO NAM AFSCHEID VAN MIDDELBURGS MUZIEKCORPS Nieuwe Zeeuwse aardappelbewaarplaatsen BOUWVERENIGING ACHT Z'CH BENADEELD DOOR GEMEENTE DUBBELE VELOURS 90 INSPECTIE POST-TELEGRAFIE TERUG NAAR MIDDELBURG WALCHEREN KRIJGT HEDEN HOOG BEZOEK UIT ISRAEL 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 16 NOVEMBER 1951. EEN KWART EEUW DIRIGENT. Hartelijke toespraak van de burgemeester. Terwijl het Middelburgs Muziekcorps Donderdagavond lh do Conoert- h6 Middelburg de mars „lk worstel cn ontzwom" speelde, a i° r m? S-aro' verSezeId van zijn dochter, mej. H. Caro, in deze zaal, om officieel afscheid te nemen van zijn geliefd corps. Do heer Caro was door deze geste diep ontroerd. Hot Was zyn eigen com positie, die ton gehore werd gebracht. VUf en twintig jaur heeft do heer Caro de dirigeerstok van dit corps gezwaaid, maar gezien zün vergevor derde leeftijd zag hij zich genoodzaakt zyn functie neer te leggen. Van officiële zijde waren aanwezig burgemeester mr. dr. N. Bolkestein en de wethouders A. J. Berenpas en L J. Geers. Burgemeester Bolkestein richtte zich in eeh hartelijke speech tot de scheidende dirigent en be toogde, dat hoewel hij de heer Caro slechts een korte tijd kende, reeds overtuigd was van diens gaven en kwaliteiten. Spreker noemde de heer Caro een stimulerende figuur in het Middelburgse muziekleven, over wiens werk mét waarderihg dient tè Wórden gesproken, Twee jaar geleden reeds >eeft het gemeentebestuur uit blijk tan waardering de heer Caro de ge meentepenning van de stad Middel burg geschonken, de hoogste onder scheiding in de gemeente. De burge meester verklaarde, dat de heer Caro met dankbaarheid en trots op de ach ter hem liggende jaren mag terugzien. De heer Ch. J. Mazure, voorzitter van het Middelburgs Muziekcorps, .■zeide, dat dc heer Caro in de lange tijd, dat hij de dirigeerstok van dit corps gehanteerd heeft, vele ups en downs heeft gekend, doch ondanks de soms moeilijke perioden steeds Vertrouwen in de toekomst heeft ge had en bijna nooit verzuimd heeft. Spr. bracht ook nog de hechte sa- (Vervolg van pap. 1) Ook dê glazen bewaarplaatsen worden tegehwoordlg naar de nieuwe inzichten gemoderniseerd. Hiertoe wordt tussen het dubbelwandig glas een doorzichtig isolerend materiaal aangebracht, zgn. lsoflêx. De coöp. be waarplaatsen voor poters te Kamper land en Middelburg zijn reeds hier mee uitgerust. BIJ de aardappelbêwaarplaatsen met buitenluclitköeling dient échter vooral te worden gelét, dat de isola tie in orde is. Is dit niet het geval, dan verdwijnt de kóude lucht en kan vorstbeschadiging optreden. Voorts móet de ventilator voldoende capaci teit hebben, terwijl tevens gelet moet worden óp de juiste afmetingen van de aanvoerkanalen. Zijn deze te klein voor een bepaald soort ventilator, dan treedt, te grote lüchtsnelheid op, waardoor de tegendruk van tie aard appelen té groot wordt en dé kans bestaat, dat de ventilator ujtvalt öf warm loopt. Merkwaardig lö nóg, dat in de gro te Cóöp. bewaarplaatsen iédere boer zjjn eigen vakje heeft. Wanneer tevo ren een klassébepalihg plaats vindt, zouden zoals bij andere producten reeds geschied, toch alle aardappelen bij elkaar künnen worden gevoegd? Dit laatste komt misschien nog wel. In ieder geval, men is met de anrdap- pèlbewaring óp dê göédè weg. Coaster tewater gelaten. B(j de N.V, TornéUzerlse scheéps- böuwm&atschappij liep van stapel de ongeveer 800 ton metende coaster „Drié Gebroeders", dié gebouwd werd in opdracht van de reder L. Davids te Delfzijl, menwerking in herinnering tussen de Middelburgse gymnastiekvereniging „Mediöbürgum" en het Middelburgs Muziekcorps. Tenslotte dankte hij voor het vele. dat de heer Caro voor het muziekcorps heeft gedaan en overhandigde hij hem een enveloppe met inhoud. Als oudste lid van het corps sprak nog de heer E. Polvllet, waarna dc heer Caro dank bracht voor dc vole blijken van belangstelling bij zijn af scheid. Hét Middelburgse Muziekcorps Het Middelburgs Muziekcorps bracht Vervolgens nog enkele compo- SCHADEVERGOEDING GEVRAAGD Gemeente Middelburg bouwde op grond, waarop vereniging optie was verleend Een herhaald Verzoek van het bestuur der Algemene Woningbouwver eniging te Middelburg tot het college van B. W. om bouwvolumen toe te wijzen voor het bouwprogramma van de vereniging achter de Hozen- straat, is afgewezen op grónd van het feit, dat do woningen to groot zou den zijn. De gemeente heeft gebouwd op grond, waarop de vereniging krachtchs een raadsbesluit van Maart 1947 optie had verkregen en het be stuur acht het een gfoté fout van de gemeente, dat zy de Alg. Woning bouwvereniging niet van de wijziging in de plannen op de hoogte hééft ge steld. De vereniging heeft de gemeente voor de reeds door haar gemaakte kosten verantwoordelijk gesteld. Het wordt medegedeeld in het thans verschenen, tot 31 Maart 1951 lopen de jaarverslag der vereniging. Er werden 24 nieuwe leden ingeschre ven en zeven leden afgevoerd; in de loop van het boekjaar konden maar zes léden a&n voóf hen passende woonruimte geholpen worden. De werkzaamheden voor herstel van oorlogsschade aan de woningen van het complex Stijfselweg kwamen klaar. Het ls nog niet mogelijk schuurtjes voor rekening van de ver- tlging té laten zetten. Het complex agynhöf heeft de bijzondere aan dacht. Het is gebouwd met premie èn daarom dient er steeds een sluitende exploitatie te ziin. Enige jaren is dit niet mogelijk geweest. De gemeente was tóén bereid een gedeelte van het exploitatie-tekort in een renteloze le ning bij te passen. Op deze ïenihg kon het vorige boekjaar een kleinig heid worden afgelost, daar de ge meente énige jaren geleden een le ning verstrekte van ten hoogste 25,000. Van dit bedrag heeft men toen het buitenwerk laten schilde ren en de goten laten vernieuwen;, van het resterende worden nu de" keukens1 geschilderd. Het complex 't Zand I gééft zor gen, omdat bjj het definitief herstel :eveel met vervangingsmateriaal moest worden gewerkt, waarvan men thahs de moeilijkheden ohdervindt. |!llllli)lllllllllllllllllllll!l!!lll!lllllllllllllllllll!llllü llllilltllM^ Morgén 9 uur beginnen wij met de verkoop Van één kleine partij prachtige voor in terra, groen, bruin en beige, 120 cM. br. In 2 prijsklassen, thans por Meter slechts BELLAMY PARK VLISSINGEN Het is meermalen voorgekomen, dat er ramen Uitvielen. Herstel was slechts gedeeltelijk mogelijk in ver band met.de beschikbare gelden. Bij de gemeente werd een bedrag van 127.000 aangevraagd voor binnen- en buitenwerk. Hoewel dit werk zeer noodzakelyk is, heeft de gemeen te gemeend de gevraagde som niet te kunnen verstrekken. Op een verzoek om een bijdrage van f 30.000 voor buitenwerk werd- nog geen antwoord ontvangen. DË HUURVERHOGING Dé bewoners van de huizen in bo vengenoemde complexen kregen een huurverhoging van 15%. Dit ge schiedde vóór hét complex 't Zand I in afwachting Vah een ministeriële beschikking met welk percent le ze huren zullen worden ve x d. Wanneer blijkt, dat de bewoi; _è- véel hebben betaald, zal de vereni ging dit met hen verrekenen. Voor het complex Zanddorp werd een bedrag aangevraagd voor uitvoering van het buitenschilderwerk. Daar het complex 't Zand II van zeer recente datum is, beperken de Werkzaamhe den hier zich hoofdzakelijk tot repa raties,dit in verband -met het verzak ken der woningen. .Voor de houten noodwoningen aan Achtërsingel en St, Jorisstraat wérd een bijdrage verkregen voor vernieuwing van de dakbedekking. Daar door de prijsstij gingen het gevraagde bedrag niet meer voldoende was, werd een aan vullend crediet aangevraagd. De exploitatierekening 1950-1951 van het complex Stijfselweg heeft een verliessaido van 28.497,39; in ont vangsten en uitgaven geeft de balans van het complex Stijfselweg Per 2 Januari jl. een tótaal van 832.545,54 de: balans van het complex Bagijnhof per 31 .Maart jl. een totaal van 17G.026.94. In de jaarvergadering Van de Alg. Woningbouwvereniging werden de jaarverslagen van secretaris en pen ningmeester behoudens enkele op- merkingen goedgekeurd. De aftreden de bestuursleden, de lieren K. J. Net, J. de Ruyter en W. de Ruyter en de aftredende commissaris, de heer Adams, werden herkozen. W. In September kwamen in Zeeland 108 woningen gereed. Volgens gegevens van het Cen traal Bureau voor de Statistiek wer den in September j.l. 5707 woningen voltooid. Hierin zijn begrepen 434 duplexwoningen, zodat voor 6141 gezinnen nieuwe huisvesting werd geschapen. In de drie eerste kwartalen van 1951 werden in totaal 42031 nieuwe woningen opgeleverd, waaronder 3097 duplexwoningen, zodat in de eerste negen maanden van dit jaar 45128 gezinnen onderdak zyn ge bracht. Sedert de bevrijding zyn thans opgeleverd 179.738 nieuwe woningen, waarin begrepen zyn 9980 duplexwo ningen. In totaal is dus thans voor 189.718 gezinnen nieuwe woonruimte na de bevrijding beschikbaar geko men. In September kwamen in Zeeland 108 woningen gereed. Dit cijfer was voor September 1950 118. Zeeuwae Volkshogeschool houdt bijeenkomst te Domburg. Het definitieve programma van de byeenkomst van de Zeeuwse Volks hogeschool tc Domburg op 22, 23 en 24 November is thans vastgesteld. Na de ontvangst der deelnemers Donderdagmiddag om vijf uur, zal diezelfde avond mr. A. J. v. d. Weel een Inleiding houden over de histori sche ontwikkeling van de provincie en haar bevolking. Vrijdagavond is een bezoek vast gesteld aan het Middelburgse stad huis en zal tevens het Oorlogsmu seum worden bezocht, 's Middags houdt ir. C. A. L. Horstmann een in leiding over sociale problemen bh de industriële ontwikkeling van Zeeland als agrarisch gebied. Vrijdagavond zingt de heer Frans Luit volksliedjes uit verschillende lan den en hij geeft ook een beeld van de wijze, waarop de aard van het volk zich uit in het volkslied van de betref fende streken. Zaterdagochtend zullen de plannen voor het komende jaar verder worden besproken. Koninklijke ónderscheiding voor langdurige trouwe dienst. De heer J. Rotte te Kerkwerve herdacht het feit, dat hij 60 jaar ge leden in dienst trad by de heer Van der Cingel op diens landbouwbedrijf. Bij hem werkte de heer Rotte negen tien jaar, daarna veertig jaar bij de heer G. J. van der Cingel en het laatste jaar by de heer K. A. van Langéraad. In café Neele, waar behalve het voltallige personeel ook de burge meester en het 2. L. M.-bestuur aan wezig was, werd de jubilaris aller eerst toegesproken door de heer Van Langéraad, dié de heer Rotte dankte voor al hetgeen deze in dié jaren voor het bedrjjf had gedaan. Ook mevr. Rotte werd in de huldiging be trokken. Spr. overhandigde de jubi laris een enveloppe met inhoud. Na mens de afd. Kerkwerve der Z.L.M. sprak de heer M. M. Hanse, die de heer Rotte een keurig diploma aan bood. De burgemeester wees vooral op de tröüw, liefde en zorg, die de heer Rotte steeds vöor het bedrijf heeft gehad en eindigde met hem de ére-medaille in zilver, behorende bij de Orde van Oranje-Nassau op de borst te spelden. De jubilaris dankte ontroerd voor deze onder scheiding en voor de vele hartelijke gelukwensen. VERHEUGEND BESLUIT In verband met toekomstige vorming van Postdistricten Naar wij vernemen ligt het Jn het voornemen om in verband mot de toe komstige vorming van postdistricten de zetel van de huidige inspectie Zeé- and en West Brabant dér Posterijen en Telegrafie van Breda te verplaat sen naar Middelburg. der Inspectie zal naar verwacht wordt ruim 15 man bedragen. Zoals bekend was de Inspectie der Posterijen en Telegrafie voor Zeeland en West Brabant voor de oorlog even eens in Middelburg gevestigd. Tijdens de oorlog verdween zij, eensdeels Uit beziiinigingsoverwegingen, anderdeels omdat een veel groter stük van West Brabant bij de Inspectie werd getrok ken. zy werd toen in Breda gevestigd. Daar de toekomstige vorming van Postdistricten het wenselijk maakt de Inspectie wederom ln Middelburg te vestigen, is tot deze terugkeer naar de Zeeuwse hoofdstad besloten. De inspectie van de Telefoondienst blijft in Breda gevestigd. Het bericht zal in Zeeland ongetwij feld mét vreugde Worden begroet. De Inspectie zal gevestigd worden in de tegenwoordige ambtswoning van de directeur van het P.T.T. kan toor te Middelburg aan de Noord straat. De voorlopige personeelsbezetting De nagalm van de Vlissingse klokken. Ditmaal gaat de erepalm naar de heer H. W. v. T. te Den Haag, die op het gironummer van het klokkenco- mité (No. 261272 G. A. van Druten) 25.— stortte met het bijschrift: „Bijdrage voor de nieuwe klokken in dankbare herinnering aan het oude carillon gedurende vele jaren". Voorts moeten we nog even rectifi ceren, dat mevr. de wed. D. te Vlis- singen (zie vorige verantwoording) niet 2.maar 10.stortte. De Herv. Mannenvereniging In Dienst der Kerk schonk 10.en van de oud-Vlissinger, de heer J. R. te Am sterdam kwam eveneens 10.— bin nen. Het tekort van het klokkencomité is thans gedaald tot 173,39. Wie helpt nog ©Ven mee öm deze kleine dissonant uit de nagalm van de Vlis- singSe klokken te halen? Stortingen by het comité of bij de P.Z.Gt! Hooggeplaatste functionarissen worden voorgelicht over droogmaking en herverkaveling. hoogge- Vandaag brengön twee oo, plaatste functionarissen uit Israël, de districtscommissaris Josuha Go- bernik cn de onder-districtscommis saris Mordeehai Kahane een bezoek aan Walcheren. Zy zullen zich laten voorlichten over de inundatie en de dakdichtingen en zich op de hoogte stellen van de vorderingen der her- vérkavelingswerkzaamhedéEh Beide heren hebben een twee maanden durende studiereis door Ne derland gemaakt, van welke reis nu de laatste week is aangebroken. Het bezoek aan Walcheren geschiedt op introductie vati het ministerie van Buitenlandse Zaken en met mede werking van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten. Omstreeks 10 uur arriveren de he ren Goberink en Kahane met hun dames per trein ln Middelburg. In het Polderhuis van de Polder Wal cheren zullen zy door deskundigen over de Inundatie, de droogmaking van het eiland en de herverkaveling worden voorgelicht. Om half twaalf volgt een ont vangst door de burgemeester van iurg ten stadhuize, Hier zal de Griffier der Staten, mr. J. M, Pi laar, zich by het gozelschap voegen, dat zich na de ontvangst naar Vee- re begeeft, waar in de Campveerse Toren de lunch wordt gebruikt. De voorzitter van de Polder Walcheren, mr. dr. R. W. Graaf van Lynden en zyn echtgenote, ir. A. G. Wiórsma van de Polder Walcheren en do heer G. Bierma, landmeter by de ruilver kaveling, zullen mede aanzitten. Nadat Veere zal zyn bekeken, wordt een autorit over Walcheren gemaakt. Onderweg zullen herverka- veltngswerken, zoals nieuwe wegen en waterlopen, worden bezichtigd en zal o.m. een bezoek aan de nieuwe zeedyk by Westkapelle worden ge bracht. Tenslotte wordt 's middags ln het Wooldhuis te Vlisslngen de thee gebruikt. In Vlisslngen eindigt het bezoek. CONCIERGE ZEEUWSCH GENOOTSCHAP BENOEMD. Tot conciergo van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen te Middelburg is door het bestuur be noemd de heer J. J. van Hesselingen te Oost-Souburg. Wederom botersmokkelaars door douane betiapl Door de Rykspolitie te Sint Jan- steen werd 40 kg. roomboter in be slag genomen, toen enige smokke laars probeerden deze boter per rij wiel de grens over te voeren. De smokkelaars werden bekeurd en de boter en de rywielen verbeurd ver klaard. De waarde der boter bedroeg ongeveer 100. Klein-Vlaanderen te Middelburg wordt verbeterd. De directeur van Gemeentewerken te Middelburg besteedde Donderdag namens Burgemeester en Wethouders in het openbaar aan het verrichten van grona- en bestratingswerken ter verbetering van het Kleln-Vlaande- ren. Het werk behelst ondermeer de aanleg van trottoirs langs de huizen en het verleggen van de ryweg. Men krygt hier ln de naaste toekomst twee rijwegen, van elkaar gescheiden door een gazon. Voor een gedeelte van het Klein-Vlaanderen, van de Volderylaagte tot de Volderystraat, worden de rywegen verbreed, waar door het gazon smaller wordt. Deze verbredingen kunnen dienst doen als parkeerstraten. To zyner tyd zullen in het gazon bomen worden geplant Het behoeft aat de u geen betoog, 5 uitvoering van dit werk een grote verbeterinL verfraaiing van het Klein-Vlaanderen tot resultaat zal hebben. De uitslag van de aanbesteding luidt: R. Voorma, Naarden 28.235; fa. Gebrs. Geldof, Serooskerke (W.) 29.913; J. Moerland, St Annaland 30.460; M. Jongepier, Serooskerke (W.) 30.995; Aannemingsbedrijf „Zeeland" N.V., Middelburg 31.064; fa, H. Bunschote en Zn., Noordwyk (B.) 34.767; M. Wandel, Oost- en W.-Souburg 35.374; P. de Regt Terneuzen 85.900; fa, F. Duynhou- wer Sr., Goes S6.210; Aann. 'bedryf fa. C. Wiskerkerk en Zn., Nieuwdorp 36.900; P. J. van de Sande en H. A. den Exter, Breskens 39.900; C. v. d, Klippe, Vlisslngen 40.000; E. J. Lin- denbergh, Vlisslngen 40.850; J. HL van de Ven, Vlisslngen 41.800. KUNST Vgf koren zongen ramen te Goes. „Soli Deo Gloria" uit Middelburg, de Goese Oratoriumvereniging, het Ned. Herv. Kerkkoor, Wemeldlnge, het Gemengd Koor CrescendoHoek en het Chr. Gemengd Koor Sursum Corda" uit Kapelle. VOOR de leden van de vyf koren, die Donderdagavond in de Grote Kerk van Goes een gezamenlijk con cert gaven, moet deze uitvoering wel een bijzondere ervaring zyn geweest Al deze zangeressen en zangers wer den immers uit de sfeer van hun eigen kleine vereniging getild en in geschakeld in een massaal koor, dat met begeleiding van een goed orkest in een uitstekende accoustische ruim te optrad. Alleen daarom al mag dit experiment, dat onder leiding stond van Jan Kousemaker, volkomen ge slaagd worden genoemd. De muzika le hoxizon van vele geestdriftige kooi'zangers werd door deze proef neming verruimd en hun ervaringen als koorlid werden niot onbelangryk verdiept. Om de waarde van dit'con cert te bepalen, zal men zicli echter naar het muzikale resultaat dienen te richten en dan moet worden ge zegd, dat ook dit redelijk was. In aanmerking genomen, dat deze uit voering een experimenteel karakter droeg er werd slechts één geza menlijke repetitie gehouden mag men niet ontevreden zijn. Gezongen werd met begeleiding van 't Zuidhol lands Orkest Mendelssohn's „Atha- 11a", waarbij de solipartijen op ver- dienstelyke wijze vervuld werden door niet-beroepszangeressen. De samenzang leidde tot een volumineu ze koorklank, die echter uit een oog punt van de dynamiek wat moeilyk te hanteren bleek, Er waren weinig aanmerkingen te maken in forte-pas- sages, maar zodra de muziek een minder sterk geluid vroeg, ging het minder goed: het evenwicht tussen de stemmen onderling raakte enigs zins verstoord, doordat een of meer partijen domineerden. De koren wa ren echter goed ingestudeerd en de dirigent zorgde er voor niet voor on verwachte toevalligheden geplaatst te worden. De accoustiek van de Grote Kerk werkt soms corrigerend en rondt de koorklank dikwyö wat af. De Con cert- en Gehoorzaal té Middelburg, waar vanavond het concert wordt herhaald, heeft een eveneens vol maakte accoustiek, maar is minder barmhartig en is bovendien kleiner. De dirigent zal er wellicht goed aan doen met deze factoren rekening te houden. Overigens was het een verdienste, dat deze eerste keer niet te hoög ge grepen werd en dat men een werk had gekozen, waarvan tevoren vast stond. dat er geen grote ongelukken mee konden gebeuren. Gelet op het resultaat dat met „Athalia" werd bereikt ls het waarlijk te hopen, dat het bij dit ené experiment niet blijft, d-<ch dat er meer zullen' volgén, waarby dan stap voorstap verder gegaan kan worden naar moeilijker literatuur, Het mes snydt immers naar twee kanten; in de eerste plaats is deze samenwerking van niet te onderschatten waarde voor de koren zelf en in de tweede plaats genieten Vele muziekliefhebbers van een der- geiyk concert. De uitvoering werd begonnen met twee instrumentale werken, gespeeld door het Zuidhollands Orkest, name lijk de Militaire Symphonie Van Haydn en Handel's eerste orgelcon cert bij w^lke laatste compositie de Middelburgse organist Th. C. Fer- werda de soiipartij speelde. Haydn's symphonie werd evenals de bege leiding van „Athalia" correct ge speeld met uitzondering van af en toe enkele kleine vlekjes. Dit orkest bestaat ongetwijfeld uit talentvolle muflibi, die een grote routine ten toon spreiden. Het samenspel tussen orkest en or ganist in H&hdel's compositie was vrij onrustig, maar niettemin heeft dit werk de bezoekers ongetwijfeld kun nen bekoren. De heer Ferwerda speelde bijvoorbeeld het Adagio (het derde deel) met een vol orgel, net- geen altyd weer indruk maakt. Ove rigens zy opgemerkt, dat de Franse organist Marcel Dupré in dit déél een Cornet op het bovenklavier voor- schryft en enkele achtvoetsregisters op het onder-manuaal. Het is dus duidelijk, dat de meningen hierover kunnen verschillen, de K. Geen strafvervolging voor ouders van stakende scholieren. Op vragen van het Tweede Kamer lid, de heer Stokvis (C.P.N.) b tref fende het niet vervolgen van de ouders van leerplichtige kinderen op West-Schouwen, wegens overtreding van de Leerplichtwet, heeft minister Mulderije het volgende geantwoord: Het is de minister bekend, dat. ge durende omstreeks een week, van 8 October j.l. af, ongeveer negentig leerlingen uit Westschouwen, waar van een gedeelte nog leerplichtig was, de scholen te Zierikzee, niet hebben bezocht, daar de ouders zich met de nieuwe vervoersregeling van de R.TJÏ. niet konden verenigen. Ter zake van dit schoolverzuim zullen geen strafvervolgingen tegen de be trokken ouders worden ingesteld. Processen-verbaal zijn dienaangaan de ook niet opgemaakt. WIJZIGING IN BESTUUR STICHTING RUSTHUIZEN WALCHEREN. In verband met het vertrek van mr. J. D. Vink naar Almelo werd als diens opvolger vertegenwoordiger van de classis Walcheren der Ned. Hervormde Kerk tot bestuurslid van de Stichting Rusthuizen Wal cheren benoemd, de heer L. Evef- aars te Middelburg. ONGELUKKIGE VAL. Bij haar werkzaamheden viel mej. G. Reyngoud uit St. Philipsland van een hoogte van ongeveer anderhalve meter. Ze kwam zo ongelukkig te recht, dat zy met een ernstig bezeer- de knie naar het Ziekenhuis V«r- voerd moest worden. HH

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 2