JIMMY BROWN,' sportheld M.A.C. SCHELDEGOUWEN DOOR R.A.C.-ZUID GESCHORST Su»U VOOR ONZE CRACKS Vereffende schuld Nederlandse jeugd na de lagere sckooL 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COUR AN 7 ZATERDAG 20 OCTOBER 1951. IS DE BENELUX RONDE IN GEVAAR Geschilpunten bleven 3 maanden ongeregeld. Het officieel orgaan van de Kon. Xed. Automobiel Club deelt het vol gende mede: „Het Dagciyks Bestuur van de RJLC.-Zuid heeft met algemene stem men liet besluit genomen de M.A.C.-Scheldegouwen voorlopig als aange sloten club van de R-A-C.-Zuid hi haar geheel te schorsen, ingevolge niet naleven van verschillende punten van het R.A.C.-Zuid-regïemciit voor aangesloten clubs. Dientengevolge is het aan de leden van de R.A.C.-Zuid en de by haar aangesloten clnbs niet toegestaan deel te nemen aan de door de M.A.C.- Scheldegouwen te organiseren ritten." Het op handen zijn van deze schor sing was aan ingewijden reeds eer der bekend. Reeds in de laatste of ficiële mededelingen van de Regio nale Automobiel Club Zuid werd zg fepubliceerd, met als ingangsdatum October j.l. Nu de schorsing door de publicatie in De Auto algemene bekendheid heeft gekregen, menen w^j, omdat er Zeeuwse belangen me de gemoeid zijn, het bericht in De Auto nader te moeten toelichten. WAAK HET OM GAAT. De jongste Beneluxronde van Scheldegouwen was zoals bekend een zeer groot succes. Zij werd evenwel verreden onder een reglement, dat niet voldeed aan de door de K. N. A. C. en de R.A.C.-Zuid voorge schreven bepalingen. Vlak voor de Beneluxronde dreigde dientengevol ge een boycot van de Beneluxronde door K.N.A.C. cn R.A-C., welke daar K.N.A.C. en R.A.C. in de Automobielsport dezelfde rol vervul len als in de voetbalwereld bijvoor beeld de KN.V.B., nationaal en in ternationaal een zeer slechte indruk zou hebben gemaakt. Tijdens een in allerijl bijeengeroe pen vergadering van Erecomité Be- nelux-ronde en bestuur der M.A.C. Scheldegouwen werd aan de toen malige voorzitter van Scheldegou wen, de heer P. J. C. Castenmiller en een Scheldegouwenlid, dat tevens K.N.A.C.-lid was, de heer G. Ballin- tijn, opgedragen onmiddellijk bespre kingen met de K.N.A.C. te voeren, ten einde deze boycot te voorkomen. Reeds de dag daarna werd deze bespreking gevoerd en zij had in zo verre succes, dat de K.N.A.C. en de R.A-C.-Zuid besloten geen boycot af te kondigen, hoewel de geschilpun ten natuurlijk niet geregeld konden worden. Dit diende na de Benelux ronde te geschieden. De Benelux-ronde werd verreden Advertentie Mïllioenen dames zeggenVooc de handen niets beier dan HAMEA-GELEI. Trip van Walcherse boeren naar de N.O.P ZIJ BEZICHTIGDEN HUN TOEKOMSTIGE BEDRIJVEN op 27 en 28 Juli en was, zoals ge zegd, een groat succes. Thans is het bijna 3 maanden la ter en de geschilpunten zijn nog steeds niet geregeld. Er heeft zelfs geen enkele bespreking plaats ge had tussen het bestuur van Schelde gouwen en R.A.C.-Zuid of K.N.A.C Dit heeft tot de schorsing geleid. In dc boezem van het bestuur van. Scheldegouwen hadden de conflicten met K-N.A.C. en R..A.C. intussen tot verdeeldheid geleid, hetgeen tot ge volg heeft gehad, dat ae voorzitter van Scheldegouwen enkele dagen ge leden zijn functie heeft neergelegd, omdat hij zich niet kon verenigen met langer uitstel van overleg met K.N.A.C. en R.A.C. Ook hebben enkele leden van het Ere-comité Benelux-ronde voor deze functie bedankt, indien wg goed zijn ingelicht. In de komende ledenvergadering van Scheldegouwen zal de vergade ring over het beleid van het bestuur moeten oordelen, waarbij het con flict met K.N.A.C. en R.AC., die in deze één lgn trekken, ongetwijfeld volledig uit de doeken zal worden gedaan. OM DE BENELUX-RONDE. Het is duidelgk, dat, blijft de M. A.C. Scheldegouwen geschorst, de Benelux-ronde tot het verleden zal behoren en dat zg door deze schor sing aan internationaal prestige reeds thans niet onbelangrijk heeft ingeboet. Met de Benelux-ronde is intussen een Zeeuws belang gemoeid. Zij groeide van jaar tot jaar en was nu reeds het grootste festijn voor al die automobilisten, die zonder zich aan voor hen te zware Rallyes te wagen, toch de geneugten van een flinke prestaties vereisende rit wilden ge nieten. Dit Zeeuwse automobiel-eve nement moet voor Zeeland behouden blijven. En dat kan alleen als het conflict tussen Scheldegouwen ener- zgds, K.N.A.C. en R.A.C. anderzijds met de meeste spoed uit de wereld wordt geholpen. Lukt dat niet, dan vrezen wg, dat de Benelux-ronde voor Zeeland ver loren is. Er zijn vermoedelijk gega digden genoeg, die graag de ronde van Scheldegouwen over zullen ne men KIESPIJNl <- Mijohardt's Kiespijn poeders. Doos 47ct Pluimveemarkt te Middelburg verplaatst. Met ingang van Donderdag is de Middelburgse pluimveemarkt ver plaatst van het open bouwterrein aan de Gravenstraat naar de Vis markt. Eertgds werd deze pluimvee markt, waarop voornamelijk grote partijen kippen maar ook eenden, duiven, hazen, fazanten en patrijzen en vooral tegen Kerstmis konijnen worden verhandeld, op de Beesten markt gehouden. Later werd zij ver plaatst naar de Pottenmarkt Toen bleek, dat zg daar hinder opleverde voor het verkeer, werd naar een an dere plaats gezocht, waar de kippen en eenden aan de man gebracht kon den worden en deze werd gevonden op het open bouwterrein bij de Gra venstraat. Nu heeft de gemeente be sloten voortaan iedere Donderdag de Vismarkt disponibel te stellen. Hier kunnen de handelaren rustig zaken doen en bovendien hebben zij een lui fel tot hun beschikking, waaronder zijzelf en hun koopwaar droog staan, wanneer het regent. Advertentie PRIJSWINNAARS EN OPLOSSING De prijswinnaars van de vorige i puzzle waren: mej. B. Knuijt, Schel- I destraat 33. Vlissingen; C. J. Visset Klein Finland 3. Goes; F. Bliek, Zuidwal 7, Arnemuiden: C. H. E. Draeek, A 160, Hoedekenskerke; W. Oosterling, Hoek en mej. C. Stroo, Molenweg 109d te Kats, De oplossing luidde: Horizontaal: 1. Zeelandia; 8. mooi; 9. demi; 11. loos; 12. eik; 14. toss; 16. eel; 17. kraak; 19. ral; 20. es; 21. rog; 22. tas; 24. ra; 25. mep; 26. netto; 28. mug; 30. ami; 32. deken: 34. dra; 36. er; 38. lid; 39. wat; 40. re; 41. git; 43. temet; 45. pee; 46. enig; 48. rel; 49. 'mier; 50. geer; 52. mest; 53. Limburgia. Verticaal: 1. zool; 2. Eos; 3. ei; 4. aria; 5. d.d.; 6. iet; 7. Amor; 8. moes; 10. Isar; 11. leeg; 12. erg; 13. kater; 15. .slag; 17. kop; 18. kat; 21. regel; 23. start; 25. mud; 27. oma; 29. leder; 31. zege; 33. kit; 34. dat; 35. keer; 37. ring; 39. wel; 40. reet; 42. Tiel; 44. menu; 45. Pisa; 47. gei; 49. Mei; 51. Rm.; 52. m.g. Horizontaal: 1. Planeet; 6. Vroeger Russ. keizer; 11. Witvis; 12. Zoog dier; 14. Schaapkameel; 15. Spijt; 18. Rustend (v.e. predikant)20. Graswoestgn; 21. Wederk. voorn, woord; 22. Oogvormig snoer; 24. Kort ogenblik; 25. Vruchtennat; *27. Lidwoord; 29. Afgelegen; 30. Stad in Italië; 31. Klaagzang; 32. Onaan gename verblijfplaats; 33. Speelgoed; 15. Tien (Eng.); 36. Voordeel; 39. Niet vast; 41. Boom; 42. Bureau; 46. Heilige; 47. Verbond; 49. Tijdre kening; 51. Schutsluis; 52. Zwak; 54. Schoenvorm; 55. Vrouwelijk roofdier. Verticaal: 1. Witte populier; 2. Reeds; 3. Opstootje; 4. Ver beneden de oppervlakte; 5. Sneeuwstorting; 7. Wmterv oer tuig; 8. Voorzetsel; 9. Voormiddag (Eng.); 10. Houten klepper; 12. Gravin- van Holland; 13- Voorzetsel; 16. Hevig; 17. Lust; 19. Toonkunstenaal'; 21. Spaanse scha pen; 23. Dameskransje; 24. Platte steen; 26. Klamp; 27. Loot; 28. Troefkaart; 29. Weldoorvoed; 34. Omvang van 8 tonen; 36. Land in Azië; 37- Bitter vocht; 38. Bedor ven; 40. Vogel; 42. Afdeling; 43. Uitholling in een muur; 44. Ge wicht; 45. Kerkgebruik; ,47. Vlakte maat 48. Roem; 50. Water in Friesland; 53. Kippenproduct. Uw puzzleredacteur heeft zich weer door een hele stapel inzendingen moeten graven. En hg is er nog bij om ook, want het bewijst, dat de puzzlerubriek er weer goed is ingegaan. Daar krutswoordpuzzles altyd graag worden opgelost, zullen \vy ook nu er weer een publiceren, maar deze is iets moeilgker dan de vorige. Wij wijzen er nog met nadruk op, dat ook op de oplossing zelf naam en adres van de inzender vermeld moeten worden- Oplossingen moeten uiterlijk Woensdag 24 October om vyf uur in het bezit zjjn van de Re dactie te Vlissingen. Vergeet U niet het woord „puzzle" op enveloppe of briefkaart te vermelden? Naai* wij vernemen heeft de laatste groep Walcherse boeren, die een be- aryf in de Noord-Oost-Polder kregen toegewezen, op uitnodiging van de Herverkavelingscommissie te Middel burg per autobus een trip naar de Polder gemaakt, waar zij hun toe komstige bedrijven in ogenschouw konden nemen. De groep bestond uit 37 boeren, die over het algemeen goed te spreken waren over de kwaliteit van de grond en over de ligging van de percelen. Velen waren vergezeld van hun echt genote. Dez,e laatste tocht was, even als vorige zeer geanimeerd. Vóór 1 November moeten de be trokkenen nu beslissen, of zg al dan niet het hun toegewezen bedrijf in de N.O.P. zullen aanvaarden. Om streeks 1 Februari a.s. zullen zg hun pachtcontract moeten tekenen. Zes van de 37 landbouwers zullen reeds de komende winter naar de Polder verhuizen; de overigen gaan na het binnenhalen van de oogst-1952. door Barbof o Cartload Advertentie t bang gemaakt, hoofd niet met Demonstraties met landbouwwerktuigen. Op initiatief van de Werktuigen commissie West Zeeuwsch Vlaande ren werd Vrydagmlddag bg de heer L. Cammaert te Schoondijke een de monstratie gegeven met de Mol-ploeg en de Oriam-antislipketting. De Mol- ploeg, waarmede het eerst werd ge demonstreerd, werkt op een diepte van 50 60 cm. en trekt door middel van een ijzeren kogel gangen in de grond met een doorsnede van onge veer 10 cm. De bedoeling daarvan is, om het land op goedkope wijze te ont wateren. Deze drainage is van tnde- lijke aard. Het is mogelijk, dat indien met eenmaal per jaar kan worden volstaan, deze wijze van draineren rendabel is. Hoe het resultaat van de doch ingenomen kan worden, als de ondergrond van het te bewer ken land goed is, ook de resultaten bevredigend zullen znn. Reeds eerder werden met de Mol-ploeg proeven ge nomen, doch toen bleek het apparaat voor de kleigrond te licht te ztfn. Dit maal werd met een zwaarder gede monstreerd. By de demonstratie met de Oriam- ketting werd gebruik gemaakt van twee Ford-trekkers, één met en één zonder ketting. Het bleek, dat met de ketting minder slip optrad; door de droogte van de grond was het ver schil echter niet bijzonder groot. De belangstelling voor deze demonstra tie, onder leiding van de heren L. Cammaert, A, P. de Roo en J. Scheele was matig. 84 „Dame. ik heb u banj maar pynig uw lieve zorgen over de Grapjas. Ze moeten mij en Rufus eerst vangen. Neen, ik zal nog heel wat jaren zo leven en ik ben van het spelletje gaan houden. Verspil geen sympathie aan de Grap jas. dame, maar wens hem geluk toe". „Dat doe ik ook". „En nu moeten we maken, dat we weg komen", zei de rover. Zonder verder een woord te spre ken. drukte hg zijn hoed wat dieper over de ogen en sprong voor Serena in het zadel. „Vooruit, Rufus, jongen", beval hg en ze vertrokken met spoed in de richting van Mandrake. Dc zeewind blies nu juist in hun gezicht en Sere na kreeg het gaandeweg koud, maar tenslotte waren ze in de schaduw van de bomen rondom het kasteel. Ze sta ken de weg over en zagen nu de hek- j ken van het park en 't licht in liet portiershuis. I „Verlaat u me hier?" vroeg ze. „Nee, ik breng u nog verder", ant- - I woordde de struikrover. „In 't park van Mandrake is het veilig genoeg. Rufus en ik zijn daar meer geweest". „O. weest u als 't u blieft voorzich tig", drong Serena aan. „Ik zou niet willen, dat u voor mg enig risico liep". ,,'t Is een betere reden dan ik an ders heb om dood te gaan", was het antwoord. Ze gingen de hekken langs en de rover vond een gaping in de omhei ning. door welke hij Rufus kon bin nenleiden. De takken hingen laag, zo dat Serena genoodzaakt was. te buk ken, maar toen ze zich weer opricht te waren ze het bos door en lag Man drake voor hen in 't maanlicht. De ro ver bracht zijn paard in de schaduw van een der grote eiken op een paar honderd meter van het huis. „Kunt u van hier uit de weg vin den?" vroeg hij. Bij wijze van antwoord sprong Se rena van Rufus rug, streek haar ja pon glad, sloeg de sjaal dichter om zich heen en stak haar hand uit. „Ik dank u nog van harte", sprak ze. „Ik wilde, dat ik u iets kon aan bieden om u mijn dankbaarheid te to nen, maar ik heb helaas niets bij me". „De dienst die ik u heb kunnen be wijzen, is geheel uit vrije wil ge beurd", antwoordde de rover. „Dan dank ik u. meneer, want Is een echte heer van de weg". Hij grinnikte om de woordspeling en bracht met een buiging haar hand naar zijn lippen. „Pas op u zelf, dame. Een tweede keer zou zulk een reisje niet zo goed kunnen aflopen". „Ik zal heu3 voorzichtig zijn", be loofde Serena, „en als het niet al te aanmatigend is, zou ik hetzelfde tot u willen zeggen. Pas op u zelf, me-1 neer Grapjas en het allerbeste''. Meteen wendde ze zich om en snel de in de richting van het huis. Im mers. ze begreep heel goed, dat de rover zich in gevaar begaf met zo dicht bg Mandrake te komen en ze wilde hem niet langer dan nodig was ophouden. Toen ze een eindje voort gelopen was. zag ze nog eens ach terom. Hg stond haar nog steeds na te kijken en ofschoon de man in de schaduw van de bomen haast niet te onderscheiden was, vormde zijn ge zicht een witte vlek tegen de donke re achtergrond. Ze wuifde hem toe en rende verder. In de oprijlaan gekomen, matigde ze weldra haar vaart, want plotse ling voelde ze zich vermoeid en uit geput. 0°k had ze het koud. Nu de rover haar verlaten had en de opwek kende drank, door hem aangeboden, haar uitwerking begon te verliezen, maakte een soort depressie zich van Serena meester. Bij het gevoel van koude kwam nog de pyn, die Lord Wrotham haar bij 't omknellen met zgn vingers had gedaan. De armen van het meisje vertoonden donkere vlekken en zijn juwelen knopen had den haar geschramd, zoals uit opge droogd bloed op de rechterschouder ondubbelzinnig bleek. Over het binnenplein van Mandra ke liep ze recht naar de hoofddeur. Dichterbij gekomen, zag ze juist twee gasten in een gereedstaand rgtuig stappen en wegryden. Ze lette er niet op, of de lakeien, die de vertrekken- den uitgeleide hadden gedaan, haar al dan niet nakeken, maar liep door de gelukkig lege grote hal zo snel mogelijk de trappen op. In het licht van de kaarsen kon ze duidelijk zien, hoe verfomfaaid en vuil haar nieuwe japon was, maar voor 't ogenblik liet dat haar onverschillig. Slechts één gedachte bezielde haar: de eigen slaapkamer te bereiken en daar in Eudora's troostvol bijzijn, rust en ver ademing te vinden. Later, ja later, zou ze met de markiezin te doen krij gen en wellicht heftige tonelen moe ten doorstaan, maar nü kon dat alles wachten, wachten tot haar lichaam was uitgerust en de koude, die haar dreigde te verlammen, voor weldadi ge warmte had plaats gemaakt. Eindelijk bereikte ze het portaal bovenaan de grote trap en wilde juist de treden naar de tweede verdieping opgaan, toen ze iemand uit de tegen overgestelde richting hoorde komen. (Wordt vervolgd). Slechts 27 ontvangt verder geen onderwijs. Aan de zojuist verschen publicatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek „het voortgezet onderwijs regionaal bezien", ontlenen wjj, dat 27 van de Nederlandse jeugd na de lagere school geen verder onderwgs ontvangt. Regionaal liggen hier grote ver schillen. In de Peel is dit percentage 42, in het Westland 41, in 's-Graven- hage 11. Zg, die wel voortgezet onder wijs gaan volgen, bezoeken vooral H.B.S., lyceum of gymnasium, indien ze wonen in de stedelijke centra of forensengemeenten. Zo gaat b.v. in Amsterdam en Rotterdam 15 der kinderen naar deze tak van onderwijs over, terwijl dit percentage voor het gehele land 9 bedraagt. Het U.L.O. trekt naar verhouding veel leerlingen tot zich in Groningen (30%). Friesland (25%) en Noord- Holland (27 terwijl over het alge meen de percentages in het Westen van het land hoger zijn, dan in het Oosten. Dit is niet het geval met specifiek vrouwelijke opleidingen (zo als de huishoudscholen), die o.a. in enkele delen van Drente, in Twente en de graafschap door veel leerlingen worden gevolgd. De belangstelling voor technisch onderwijs loopt in de diverse indus triegebieden sterk uiteen, groot is zij in Twente, Eindhoven en de Zaan streek, gering b.v. in Tilburg en om geving. ZON EN MAAN. 21 October. Zon: op 7.13 Maan: op 21.11 22 October. Zon: op 7.15 Maan: op 22.22 onder 17.36 onder 14.20 onder 17-33 onder 14.50 HOOG WATER LAAG WATER 21 October. U.+NAP u.+NAP UNAP U.—NAP Vlissingen 5-25 1. ■4 17.48 1.80 11.39 1.74 23.50 1.61 Terneuzen 5.57 1. 9 18.16 1.96 12.13 1.93 Hansweert 6.29 1. 18 18.46 2.05 0.29 2.12 1251 2.10 Zierikzee 6.51 1.24 19.09 1.34 0.18 1.38 12.41 1.38 Wemeldinge 7.10 1.47 19.26 1.56 0.23 1.62 12.48 1.62 22 October Vlissingen 6.11 1.53 18.41 158 12.18 1.63 Terneuzen 6.39 1.69 19.05 1.76 0.23 1.80 12.51 1.83 Hansweert 7.08 1.81 19.35 1.8 9 1.05 1.96 13.29 1.98 Zierikzee 7.31 1.11 19.57 1.24 1.15 1.28 13.28 1.35 Wemeldinge 751 1.32 20.14 144 1.02 1.51 13.28 1.56 LEZERS SCHRIJVEN... ONGELUKKEN MET BROMFIETSEN Als automobilist met 26 jaren én als bromfietser met 1% jaar erva ring, zou ik het volgende willen op merken: Volgens de krantenberichten is het grootste deel der bromfietsongeluk ken te wgten aan het bg het overste ken niet in acht nemen van de regel: stop, kgk, luister! Toen ik drie welcen geleden van een 1600 km lange rit per bromfiets te rugkwam, wees ik enkele oudere bromfietsers op de voordelen van een spiegeltje, (geen bolle spiegel!), en ik kreeg tot antwoord: „Ik trek me niets aan van wat er achter me gebeurt Deze opmerking doet me denken aan de beroemde „laatste woorden", want met een U met een vaartje van 100 km achterop komende auto valt niet te redeneren. En wat baat het U als uw nabestaanden in de krant le zen: „de overledene had tijdig zijn hand uitgestoken! Ik zou willen wgzen op het nut van de „oriëntatieritten" met medewer king van de verkeerspolitie (en ik denk hierbij vooral aan de club „De Bromvlieg'' van (Joes), en aan de ver- keersritten, georganiseerd in Goes, Axel, Hulst, enz. Bromfietsers, doet mee aan. zulke ritten, in Uw belang en dat van de andere weggebruikers. Bromfiets clubs, gemeentebesturen, organiseert „oriëntatieritten" in samenwerking met de verkeerspolitie en laat één van de punten zgn: het rijden en af slaan in druk verkeer. Laat het een fezellige en tevens leerzame rit zgn, us n i e t in de vorm van een verve lend examen, dat ieder afschrikt. Het is de beste en prettigste ma nier om het percentage der ongeluk ken te doen dalen. Hoe eerder hoe liever! Sas van Gent J. Stevens. 98. Gierend kwam de motorbrandspuit tot staan. Twee mannen sprongen er af en schakelden vliegensvlug een slang aan een standpijp. Een derde stond al gereed om de kraan met een ruk open te draaienNog een paar slagen en toen zat het ding vast. „Wad&éLter!!!" commandeerde opperbrandmeester Flip van Vonken. En op het zelfde ogenblik kwam er een geconcentreerde re genbui op Trien en Toos af.Die twee hadden eerst niet eens in de gaten wat er ging gebeuren. Zö hadden de motorbrandspuit wel zien aanko men, maar dat het om hén te doen was, dadrvan hadden zij geen flauw begrip. De hoosbui, die daar eensklaps op hen afkwam, hielp hen echter spoe dig uit de droom. „Trien!!!" gilde Toos. „Tóós!" kermde Trien. Méér konden zy niet uitbrengen, want zy werden als het ware door het water op genomen. Het kletste tegen hen op, het drong in hun neus, in hun oren. Toos probeerde nog zo iets te zeggen, dat 't een zonde was van d'r goeie goed, maar wat zij aan klanken voortbracht, leek meer op het gepruttel van een verstopte goot. Zg begonnen te vluchten, maar het water achter volgde hen wóar zg ook liepen. Amsterdamse Beurs Nederland 1947 (3%) 3 dito 1937 3 Dollar-lening 1947 3 pet. Investeringscert. 3 Nederland 196264 z.b. Nederland 1962—64 m.p. Nederland N.W.S. 2% Indië 1937 A 3 Nat. Hand. B Ned. Handehnij. AKU Bergh's Jurgens Calvé-Delft Centrale Suiker Kon. Ned. Hoogovens Unilever Ned. Kabelfabriek Philips Wilton Feyenoord Biliton Kon. PetroL Mij. Amsterdam Rubb. H.A. Lijn Kon. Paketvaart Ned. Scheepv. Unie Rotterdamse Lloyd Stv. Mij. Nederland Handelsver. A'dam Deli Batavia Mij. Deli Mij. Mid. Continental Tide Water Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kennecott Shell Union Baltimore Spw. Miss K.T. Spw. New York Centr. Spw. Pennsylvania North American Rep. Steel U. S. Steel Intern. Nickel De laatste bcursdag van de week liet weinig bijzonders zien. Het koersverloop was weinig spectaculair. Het opmerkelijk ste feit was een inzinking voor het agio percentage. De scheepvaartmarkt was zeer kalm en practisch onveranderd. Cul tuurfondsen trokken weinig belangstel ling. In tabakken ging zeer weinig om. Oet 19 Oct. 85? 8 85% 85!'* 85% 101 101% 88% 88% 88 U 88% 88% •tor» 70% 87% 87% 90?s 91% 141 «4 144 169 168% 244 244 123 122 174 174 154 154 228% 227% 216 217% 176 176% 161% 162 195% 195% 297 296% 103% 102% 184 183% 122% 122% 143% 142% 144 144 151% 152 113% 111% 118% 117% 90% 89% 78% 78% 47 46% 57% 57 62% 62 59% 58 98 96% 78% 77% 22% 22% 9% 22% 22% 22% 22% 21 21% 49% 49% 49% 49% 47% 47

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 6