KAPPIE op loeg naar Hollywood Interessante wedstrijden staan op het programma DRAISMAS I LEVERTRAAN Dienstbode vindt kostbare schat. Deviezen voor deelnemers aan de Olympische Spelen? De schoolgelden voor H.B.S. en gymnasium nBRHIHflGHSKSIIsLjSlSNÏ^SSisinl^B de goud-gele VIRGIN IA i Vereffende schuld s 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 13 SEPTEMBER 1951 ZATERDAGVOETBALPROGNOSE Gaat H. H. Kinderen zich dit seizoen onderscheiden? Vorijc week is de Zaterdagcoinpetitie gestart en hoewel het spreekwoord zegt, dat eén zwaluw nog geen zomer en één bonte kraal nog geen winter maakt, kunnen we (och zo ohgeveer zeggen welke clubs een rol zullen gaan spelen en welke niet. In de eerste klasse is Rillandia goed gestart en heeft zeker redeltyke kansen om het in led er geval thuis tegen Arnemuiden tot een gelijkspel te brengen. Serooskerke heeft op eigen terrein tegen Colyns- plaatse Boys de beste papieren VCX wU dit jaar beter uit de bus komen, getuige de zege op Kloetinge cn Kapelle zal dan ook in Koudekerke op flinke tegenstand stuiten. Wemeldinge heeft het voordcel van eigen terrein, maar Kloetinge zal uiteindelijk wel aan het langste eind trekken. Krabben- dijke moet op bezoek bij Nieuwdorp, maar of de Krabbendijkers van deze visite veel plcizier zullen beleven, betwijfelen we. A du enen tie. 2e KLASSE A. Wissekerke kreeg vorige week van 's-Heer Hendrikskinderen een koude douche en heeft nu tegen Bevelanders de gelegenheid zich te herstellen. 's-Heer Hendrikskinderen gaat verder een bezoek afsteken bij Wolfaartsdijk, dat vorige week teleurstelde door van Kats te verliezen. Veere ontvangt Kats en kan misschien een puntje op deze club veroveren. TWEEDE KLASSE B. Arnemuiden II krijgt thuis tegen Rillandia II gelegenheid haar tweede overwinning te behalen. Een zware dobber zullen de Colijnsplaatse Boys II krijgen, nu Yerseke III haar op wachting komt maken. Kapelle II en VCK II zullen vermoedelijk wel de zwakke zusjes zijn in deze afdeling. Een uitslag valt hier moeilijk te voor spellen. Kloetinge II moet de baas kunnen blijven over Wemeldinge II en Krabbendijke II zal Nieuwdorp II wel nul op het request geven. *2e KLASSE C In de tweede klasse C krijgt Mevo II weinig kans zich te herstellen, want Bevelanders II is op eigen terrein een taaie tegenstander. Overigens zullen deze clubs wel geen leidende rol gaan spelen. Wolfaartsdijk II. dat uitstekenci begon, zal zich door Kapelle III wel niet van het goede pad af laten bren gen. Kloetinge III zal thuis niet veel in de melk te brokken hebben tegen Veere II. Kortgene II gaat naar Goes V en komt waarschijnlijk van een koude kermis thuis. 2e KLASSE D. Middelburg VII moet VCK III niet onderschatten en Meeuwen I doet goed de zaken tegen RCS IV direct flink aan te pakken. VSC I en Se rooskerke II zijn ploegen van gelijk waardige kracht. Wie hier aan het langste eind trekt, is niet te zeggen. 's-Heer Arendskerke II en Nieuwland I Verschillen ook niet zo veel in kracht. Het terreinvoordeel zal hier wel de doorslag geven. 2e KLASSE E. AZW I maakte vorige week een slechte beurt tegen Spui I. Tegen SVD Advertentie ik I zullen de Axelaren wel beter op hun tellen passen. Terneuzense Boys I en Beren I zijn beide nog zonder punten. We achten de Terneuzense Boys in deze ontmoeting echter sterker. Zaam- slag I moet tegen Driewegen I laten zien. dat de overwinning op Hoek I geen uitschieter geweest is. Hoek I moet zich tegen Spui kunnen revan cheren, maar of Spui I dit zal toela ten? 2e KLASSE F. AZW II en Kruiningen III zullen elkaar niet veel ontlopen. Beren II heeft misschien kans op een gelijk spel tegen Terneuzense Boys II. Drie wegen II moet de meerdere kunnen blijven over Zaamslag II. Hoek II en Spui II zullen elkaar niet veel toege ven. Een draw ligt in de lijn der ver wachtingen. HET PROGRAMMA. Het programma voor Zaterdag luidt: le klasse: Rillandia IArnemuiden I; Serooskerke IColrjnspl. Boys I: VCK IKapelle I; Wemeldinge I Kloetinge I; Nieuwdorp IKrabben dijke I. 2e klasse A: Wissekerke I Bevelanders I; Wolfaartsdijk I—'s-H. Hendrikskinderen I; Veere I—Kats I. 2e klasse B: Arnemuiden IIRillan dia II; Colijnspl. Boys II-r-Yerseke III; Kapelle IIVCK II; Kloetinge II Wemeldinge II; Krabbendyke II Nieuwdorp II. 2e klasse C: Bevelan ders IIMevo II; Kapelle IIIWol faartsdijk II; Kloetinge IIIVeere II; Goes VKortgene II. 2e klasse D: Middelburg VIIVCK III; Meeuwen IRCS IV; VSC ISerooskerke II; 's-Heer Arendskerke IINieuwland I. 2e klasse E: SVD I—AZW I; Ter neuzense Boys IBeren I; Zaamslag IDriewegen I; Sui IHoek I. 2e klasse F; AZW IIKruiningen III; Beren IITerneuzense Boys II; Drie wegen IIZaamslag II; Hoek II Spui IL Junioren: Groep A I: Vlissingen I Arnemuiden I; Zeelandia IRCS I; Walcheren ISerooskerke I. Groep A II: Goes II—Goes I; Vlissingen II Krabbendijke I; Hansweertse Boys I Kapelle I. Groep B I: Walcheren I —Vlissingen I; Zeelandia IMiddel burg I; Zeeuwen IOostburg I; Nieuwland ISerooskerke I; Vlissin gen IIEMM I. Groep B II: Vlissin gen IIIBreskens I; Middelburg III— Middelburg II. Groep B III: Wemel- dine IGoes II; 's-Heer Arendskerke I—De Zeeuwen III; Kloetinge IRo- bur I. Groep B V: Corn Boys I—Ter- neuzen I; Hoek ITerneuzense Boys I; Zaamslag IAZW I; Sluiskil I Axel I Groep B VI: Hontenisse I Hulst I; Vogelwaarde IGraauw I. Verleden week vond de dienstbode van Mevrouw de J. te U., tijdens de najaarsschoonmaak, bij het opruimen van een kast een doos met papier snippers. Toen zn de inhoud eens na der onderzocht, bleek het een groot aantal waardepunten van Niemeijer's Koffie en Thee te zijn. Mevrouw de J„ die hier al maanden tevergeefs naar had gezocht, was de koning te rijk! Gelukkig dat Nie- meyers waardepunten steeds geldig blijven. Het was een respectabel aantal, want Mevrouw de J. gebruikt zoals alle verstandige huisvrouwen steeds die heerlijke Niemeijer's Koffie en Thee. Fluks werden de bonnen verzonden naar Niemeijer Groningen en binnen enkele dagen bracht de post een doos met prachtig „Safira"-tafelbestek. Dank zij de schoonmaak en dank zij Niemeijer's Koffie en Thee! was Mevrouw de J. nu geheel zonder kos ten in het bezit gekomen van de prachtige „Safira" vorken en lepels, vlekvrij door en door. Een wijze raadgeniet van Niemeij er's Koffie en Thee en... bewaar de waardepunten zorgvuldig! Sporf Pick-upjes Reisproblemen zijn er ook in de Spaanse competitie. In de le divisie, spe len nu ook Las Palmas en Tetuan. De eerste club resideert op' de Canarische Eilanden en de laatste in Spaans Marok ko Topscorer van dit weekend Is onge twijfeld de adspirantenploeg van Lem mer III, die in afdeling C. van de Friese Zaterdagmiddagcompetitie uitkomt. Za terdag bonden deze knapen de strijd aan tegen hun clubbroeders Lemmer IV, die in dezelfde klasse uitkomen. Toen de scheidsrechter het einde blies, had Lem mer III maar liefst met 280 gewonnen.., Joop Stoffelen is woedend op de redactie van het clubblad ,,'t Gooi", dat nota bene durfde neerschrijven dat hij Rinus Schaap heeft overgehaald naar Frankrijk te gaan en deze zodoende in een positie heeft gebracht, waar de ex- Gooispeler wel eens spijt van zou kunnen hebben. De redactie van het clubblad noemt Stoffelen een ronselaar, die „op weg is anderen in het valletje te lokken teneinde Judaspenningen in de wacht te slepen". Onmiddellijk heeft Joop hier tegen een fel protest laten horen: .Als ik mij met ronselen zou bezighouden, zou ik het niet bij één speler laten, temeer daar reeds diverese spelers mij hebben gevraagd of ik niets voor hen wist. Bo vendien ben ik met. zoals uw redacteur misschien wel, afhankelijk van het voet ballen, maar gelukkig nog in staat om op een andere manier voor mij en mijn gezin in mijn ortderhoud te voorzien". „De mogelijkheid is groot, dat de Finse regering speciaal met het oog op de Olympische Spelen voor de bui tenlandse gasten zogenaamde Finse toeristenmarken ter beschikking zal stellen, welke dertig procent goedko per zullen zijn. Een defnitief besluit is echter nog niet genomen." Dit heeft de heer K. J. J. Lotsy, chef de mission, van de Nederlandse ploeg voor de Olympische Spelen 1952, na zijn terugkeer uit Helsinki tegen over een redacteur van het A.N.P. verklaard. „Bij mijn bezoek aan Helsinki, Tur ku, Tampere, Lahti en andere steden", aldus de heer Lotsy, „heb ik overal geconstateerd dat men met groot en thousiasme en energie aan het werk is. waarbij vele moeilijkheden op al lerlei gebied moeten worden over wonnen. Men bouwt een Olympisch dorp. dat bestaat uit flatwoningen, welke na de spelen onmiddellijk door de Finnen zelf zullen worden be woond. Er is plaats voor 4500 tot 5000 mannelijke deelnemers plus de chefs de mission en de chefs d'équipe. De vrouwelijke deelnemers worden in een in aanbouw zijnd meisjestehuis onder gebracht. Men schat het aantal deel neemsters op 1000". De heer Lotsy heeft met dit be zoek aan Finland zijn zending vol bracht. Met een tas vol gegevens, wel ke de Nederlandse chef de mission in rapporten, bestemd voor het N.O.C. en de F I.F.A., zal verwerken, keerde de heer Lotsy naar Nederland terug. Er is een Staatsblad ter regeling van het schoolgeld voor middelbaar en gymnasiaal onderwijs verschenen. Het schoolgeld zal per leerling en per schoolgeldjaar f 15,bedragen, vermeerderd met zeven pet van elk bedrag van f 20.waarmee de aan slag in de directe belastingen (dus in komstenbelasting, loonbelasting, e.d.) f 60,te boven gaat. Men zal ten hoogste 600,verschuldigd zijn. Wanneer de aanslag in de dir. belas tingen minder dan 60,is. behoeft men geen schoolgeld te betalen. In de onderstaande tabel is voor enige aanslagen in de directe belastin gen het daarvoor geldende schoolgeld aangegeven: Aanslag: Schoolgeld: f 500— 'f 45.80 f 1000.— f 80.00 f 20Ö0.f 150.80 f 3000,— f 220,80 De volgens de bovengenoemde maat staven verschuldigde bedragen, wor den venninderd met een vierde deel, indien twee of drie, en met de helft, indien vier of meer kinderen uit het zelfde gezin bij de aanvang van het tijdvak, waarover het schoolgeld is verschuldigd op een dagschool van la ger, middelbaar of hoger onderwijs zijn. Zij behoeven dus niet op een zelfde soort school te gaan. Advertentie HESXnB^OHRfl%Jffl9REPl2iK5HHHKPHMMHBXSBinHi m 7 y.7V.--- v Brits vlootbezoek aan Joego-SIavië. De opperbevelhebber der Britse vloot in de Middellandse Zee. admi raal sir John Edelsten, heeft Dins dag een bezoek gebracht aan maar schalk Tito. Hij arriveerde te Split aan boord van de kruiser „Liver pool". Maarschalk Tito heeft de ad miraal een feestmaal aangeboden. In politiekë kringen kent men aan het bezoek een aanzienlijke politieke waarde toe. Het is het eerste officië le Britse vlootbezoek na de oorlog. Hondententoonstelling te Breda Zondag wordt in de hallen van de groentenveiling aan de Belcrumweg te Breda de 24ste Internationale hon dententoonstelling van de kynologen- club „De Baronie" georganiseerd. Niet minder dan ruim vyfhonderd honden werden ingeschreven, die bij na alle rassen vertegenwoordigen. Een staf van keurmeesters, waarbij ook buitenlandse, komt naar Breda, om deze honden te keuren. De U.C.I. heeft besloten de wereld kampioenschappen wielrennen volgend jaar in Luxemburg te houden. Voor de wereldkampioenschappen 1953 heeft Zwitserland zich candidaat gesteld. Lichte verbetering in schatkistpositie. Er is een lichte verbetering geko men in de positie van de schatkist. Moest het ryk vorige week gebruik maken van de crediet-faciliteiten van de Nederlandse Bank, waarmede het rechtstreeks door de bank in discon to genomen schatkistpapier opliep tot 318 millioen, deze week kon deze post verminderen tot 273 millioen. Voor de eerste maal deze maand valt een inkrimping te constateren van de circulatie van bankbiljetten en wel van '2821 millioen tot 2771 millioen. In Den Haag viel een IVfc-jarig kind uit een vier meter hoog raain. Het kind kreeg geen letsel. I t door Barbara Cortland t li******#**»#**»****»**********»****************» ung ooos op iicii», „maar ik slel er geen prijs op, mannen te ontmoe ten. Er zyn maar weinigen, die ik waardeer". „Dat komt natuurlijk door uw ge negenheid voor uw neef, die beste Nicholas". „ZekerIk houd veel van Ni cholas", gaf Serena toe, ietwat ver- over de toon van zijn stem. i>2 „Maar uw moeder nodigt ze uit", wierp Serena tegen. „En daar het uw huis is. zyn het ook uw gasten, my- lord. Ik probeer beleefd tegen hen te zijn, maar dikwijls moet ik by mezelf denken, hoe prettig het zou wezen als die grote kamers eens leeg waren en je rustig kon genie ten van al het mooie, dat ze bevat ten: als je de muziek kon horen zonder het gesnater van al die stem men er doorheen; als je kon eten en drinken zonder verplicht te zijn tot wat een beleefd gesprek heet Serena had met bijna hartstoch telijke oprechtheid gesproken en Lord Vulcan lachte hartelyk. „U is tenminste openhartig", sprak hij. „Weet U wel, dat heel wat jon ge vrouwen het heerlyk zouden vin den, hier te zijn, de kans te hebben, veel mensen te ontmoetenof moet ik niet mensen, maar mannen zeggen?" „U moogt me geloven of niet, zo als uw moeder", zei Serena, plotse- „Dat begryp ik en toch zei U me, dat U er niet aan dacht, met hem te trouwen". „Ik sprak de waarheid, mylord", antwoordde Serena kalm. „Noch ik, noch mijn neef zijn van plan, met elkaar te trouwen. U weet heel goed, dat hy verliefd is op Lady Isa bel". „En als hy dat niet was?" vroeg Lord Vulcan. „Dan nóg zou ik niet met hem wensen te trouwen. Waarom denkt U toch, dat ik verliefd zou zijn op iemand, die ik myn hele leven ge kend heb? Om U de waai-heid te zeggen en ik heb U eens beloofd, U nooit voor te liegen ben ik op niemand verliefd". „En zeker niet op de man, met wie U eigenlijk verloofd is", merk te de markies ironisch op. Het drong niet dadelyk tot Sere na door, dat hy over zich zelf sprak en voor ze kon antwoorden, ging Lord Vulcan voort: „Zal ik je ver liefd op my maken, Serena? Voor het eerst had hy haar bij de voornaam genoemd en zowel zyn woorden als de toon, waarop hy sprak, brachten een diepe blos op haar wangen. „Neen!" riep ze uit. „Neen, neen!" „Zo heftig?" vroeg hij en ze ver beeldde zich, een nieuwe uitdruk king achter het staalgrys van zyn ogen te bespeuren. Was het wreed heidof iets anders? „Is U bang voor de liefdeof alleen voor mij?" „Voor allebei", antwoordde Sere na en plotseling in een soort paniek, greep ze naar haar muts. „Ik moet gaan, mylord, ik dank U wel, dat U mij die modellen hebt laten zien... ze zyn heel interressant maar nü moet ik gaan". Meteen snelde ze naar de deur. Daar gekomen, keek ze even om en zag hem in 't licht van het venster staan. Hy leek zeer op zyn gemak en zijn gelaat vertoonde de gewone cynisch-onverschillige uitdrukking. „Waarom ben ik bang?" vroeg ze zich af en die vraag onbeantwoord latend, rende ze naar haar kamer, waar ze de rest van de middag bleef. 3. Na lang zoeken von den ze, even voordat de klok elf uur sloeg, het kantoor van Mr. Bad- luck, advocaat en procu reur. Het kantoor bleek in een groot gebouw te zyn onder gebracht, dat er van binnen Indruk wekkend uitzag. Meteen schoot er een portier op Kappie en de maat af, en Kappie vertelde, wat hh kwam doen. „De lift zal u naar boven brengen, 13-de verdieping!" zei de fortier. „Maar hy moet ier biyven!" Hy wees naar de maat. „Maar ik moet een ge tuige hebben!" zei Kap pie nog. „Niet nodig!" zei de portier. „Stapt u in. Mr. Badluck verwacht u, precies elf uur, cn het is nu al één minuut over elf. Tijd is geld! Even later suisde de lift met een vaart om hoog en de portier wees de maat een stoel, waarop hy moest gaan zitten. De maat zat nog maar net, of 'n man met een hoed achterop het hoofd schoot het gebouw binnen. „Vlug!" riep hy tegen de portier. „Het nieuws moet over een kwartier op de krant zyn! Weet je of er nog belangryke vreemde lingen met boten zyn aangekomen. Mensen, die iets te vertellen hebbendie iets mee heb ben gemaakt? Ik ben journalist van de „Star"! De maat was even zyn zorgen vergeten en keek geïnteresseerd naar de journalist „lk ben een vreemdeling^' dacht hy. „Zou hy mij be doelen?" 't Was al laat voor Isabel uit Do ver terugkeerde; toen stormde ze als een wervelwind Serena's slaapkamer binnen en begon vol omhaal over haar belevenissen uit te weiden, waar by ze telkens en telkens de afwezig heid van haar nieuwe vriendin by dat avontuur betreurde. „Die smokkelaar was een indruk wekkende bruut", riep ze uit. „Een boom van een kerel, met een by 't vechten gebroken neus. Als ik me niet aan Nicholas bad vastgehouden, zou ik misschien zyn flauwgevallen". „Nonsens?" riep Serena uit. „Dat zou je nooit hebben gedaan, omdat je dan alles gemist zou hebben". „Daar heb je gelyk in", riep Lady Isabel uit. „Je kent me goed!" „Kon het die man wat schelen, dat jelui allen naar hem stond te kijken en hem probeerde uit te horen?" „Neen, ik geloof, dat hy er plezier in had. Hij scheen trots op wat hy gedaan had. De kolonel vroeg hem, ons een paar wonden te laten zien, die hy een jaar geleden in een ge vecht had gekregen en toen toonde hij ons zijn arm met drie messteken. O, Serena, ik heb nooit zo iets op- windens beleefd!" „Ik begrijp niet wat je aan zulke afschuwelijkheden vindt", zei Serena huiverend. „Och. ik ben een paar eeuwen te laat geboren, dat is de kwestie", ver- zekerde Isabel. „Ik wil worden ge vangen en veroverd. De mannen van tegenwoordig met hun fatterigheid en slappe blanke handjes hangen me de keel uit". „Ze zyn heus niet allemaal zo slap", meende Serena. „Gisteravond vertelde Eudora me, hoe ze van Lord Vxilcan's kamerdienaar had gehoord van een weddenschap die zyn meester had aangegaan. Hy had om 500 gui nea's gewed, dat hy Tom Jackson zou kloppenen deed het ook". „Tom Jackson, de bokser!" riep Isabel met schitterende ogen. „En Justin klopte hem!" „De bediende zei, dat het een hevig gevecht was", hernam Serena. „Na- tuuriyk werd het ergens buiten ge houden, ongeveer zeven myi ten Noorden van Londen en maar weini gen hebben 't bygewoond". „O, wat zou lk het graag gezien hebben!" riep Isabel uit. „Maar het verwondert me niet, dat Justin heeft gewonnen. Hh' is zo sterk, Serena. Ik geloof, dat hy ook wreed zou kunnen zijn. als hy er zin in had". Serena rilde even. CWordt vervolgd). LEZERS SCHRIJVEN... Zuinigheid op cultuurgrond Mag ik voor o.i. een klein plekje in de krante; bie voorbaete m'n dank. Vorige weke zag ik in de krante een stikje stae over de zunigheid op cul tuurgrond. Noe kan ieder in z'n om- gevienge zie dat ze dat bin ook. Kiek me is nae de wegen die ze anleie. Die wegen kan d'r nog mee deur, oewel doen we gloove dat me't mee een paer minder zoue kunne doe, me vowat dat 't goed is om an weerskan ten een berm te laete leien van 2 a 3 M., za we geen mensch begriepe. De tankvalle die onze beschermers ebbe laete graeve toet dicht an den dune was te smal. Niks erg; 't vorige jaer ebbe z'n an weerskanten een M. verbreed anders kon 't waeter nie weg. Me as ze vroeger mee 't gemael een dag en een nacht trokke was 't waeter ook weg, dus dit werk was, as eelemaele onnoodig gelaele kun nen oore. 't Niewe bos an den dune is ook a eel wat over geschreve me 't ielp niks. Wie dae noe is een kiekje neemt da 't we prachtig vinde. 't moet natuurschoon verbeelde, me 't is niks as natuurvuul. Duzende plan tjes bin ier al onder gestikt- Eele daegen bin d'r een man of viere in an 't maaien, me dae is de vuulte nie mee weg. Wat kost zoo'n stelletje, en oevee grond is dae nutteloos an op geofferd. Dae is nog een goeie kant an, n.l. dat er een deel van de over- bevolkienge van ons land deur an 't werk houwen oort, mer oevee van die overbevolkienge zou er van die ver- moste grond kunnen ete as 't vo bouwland was bewaerd geblcve. Bekerke. M. KLEINEPIER. PRI JZEN EN LONEN IN VLISSINGEN. Over de loon- en pryspolitiek in Vlissingen is het laatste woord nog niet gesproken. Ik ben het volko men eens. met wat mevrouw X over de vleespryzen zegt. Alleen zou ik willen opmerken, dat het by de Rot terdamse prijzen niet om minder waardig vlees gaat, want er zyn nog wel goedkoper soorten. En hoe is het met de prijzen van geïmporteerd fruit? Is de inkoops- prys niet voor heel Nederland het zelfde? Het is de moeite waard om de prijzen van bv. sinaasappelen en pinda's van Vlissingen te vergely- ken met die van Rotterdam en Den Haag. Hoe komt het dat een nieuwe haring (die zout was van ouderdom) hier 18 cent kostte, en in Rotterdam 11 cent (maar dan werkelijk nieuw!) Hoe staat het met het loon van een bediende van een winkelier, die een eerste-klasprijs tekent? Betaalt hij ook eerste-klas? Hoe denkt men over de nrijzen by de kappers? In Bodegraven betaalt men voor het haarknippen van een kind 35 cent en voor een man 55 cent, tegen resp. 55 en 75 cent in Vlissingen. Wan neer men achter dergelijke onbillijk heden komt, verwondert men zich niet als men de kapper hoort bewe ren, dat hij met zyn gezin naar Noor wegen gaat. Dat kan nu immers ge makkelijk omdat hy eerste-klaspry- zen rekent en tweede- of derde-klas- seloon betaalt. Op deze wyze zou ik kunnen door gaan met de meest tergende tegen strijdigheden op te noemen. Zou er van overheidswege daaraan nu geen eind gemaakt kunnen worden. Mevr. THIELE Beatrixlaan 155 Vlissingen ZON EN MAAN. 14 September. Zon: op 6.11 onder 19.00 Maan: op 18.37 onder 4.31 14 September Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG WATER U.4-NAP U. NAP LAAG vVAl'EK 0.44 2.18 1.12 2.36 1.58 2.43 2.16 1.65 2.27 1.88 12.59 2.13 13.31 2.31 14.13 2.35 14.35 1.49 14.51 1.73 u.—NAP 6.57 1.77 7.36 1.97 8.16 2.13 7.41 1.26 8.11 1.51 u.—NAP 19.27 2.08 20.07 2^28 20.46 .44 20.05 #..54 20.30 1.88

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 6