KAPPIE Sport en wedstrijden Beeldje Voor «en Schot dit pakje JIMMY BROWJM, sportheld no. Uw arbeid is 0 te veel! WITTE hRUS Voetbalvereniging „Axel" bestond 40 jaar. et Chinese MEEHK's KO&tPW' KLANKEN UIT OE AETHER PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 25 JUNI 1ÖÖ1 Franse coureur verongelukt De Franse coureur Jacques Lari- viere is Zaterdag tijdens de 24 uur rit van Le Mans met zijn auto een Fer rari. over de kop geslagen en veron gelukt. Het ongeval gebeurde toen de wedstrijd 40 minuten aan de gang was. De ongelukkige coureur, die een zware hoofdwonde kreeg, stierf tijdens zijn transport naar een zieken huis. Lariviere was 32 jaar. Zijn vrouw bevond zich onder de toe schouwers. b" sb*S patje KORFBAL OM HET LANDS KAMPIOENSCHAP. De korfbalwedstrijd ZKCDeetos voor het kampioenschap van Neder land eindigde in een 27 overwinning van Deetos. ZKELAND1A—VOLHARDING 5—1. Voor de korfbalcompetitie speelde Zeelandiu tegen Volharding uit Yer- seke. Zeclandia was in deze wedstrijd duidelijk de meerdere en wist dit in de eerste helft uit te drukken in twee doelpunten van mej. Westveer en één van Stroosnijder. Vrij spoedig na dc rust doelpuntte Meijer van Keel ver af. In de hierop volgende opstelling wist Volharding een verdiend tegen- punt te scoren, waarna tenslotte aanvoerder Waverijn de eindstand op 51 bracht WATERSPORT De „water babies" mogen een maand in Engeland blijven De 5-jarige Bubba Tongay en zijn 4-jarig zusje Kathy uit Miami mo gen één maand in Engeland blijven, op voorwaarde dat ze niet in het openbaar optreden. De immigratie-autoriteiten kon den niet zeggen of het verbod van „openbaar optreden" eventueel ook 'n poging van de kleuters om het Ka naal over te zwemmen, zou verhin deren. Maar wel zullen de Tongay „waterbabies". zoals ze genoemd wor den, geen demonstraties kunnen ge ven in de vele zomerkampen, waar ze voor de Kanaaltocht zouden trai nen. De wederwaardigheden van de fa milie Tongay hebben in heel Engeland belangstelling gewekt. Alle populaire Britse ochtendbladen publiceerden fo to's van de babies en hun ouders op de frontpagina. SCHAKEN Gllgoric wint Staunton- tournool. Gligoric heeft het internationaal Staunton-tournooi. dat te Birmingh am gehouden werd, gewonnen. De eindstand luidt: 1. Gligoric (Z.-Slavië) 10 pnt.; 2. 3 en 4 Pirc (Z.-SU, Trifunovic (Z.- Sl.) en Stahlberg (Zw.) elk 9% pnt.; 5. 6, 7 en 8 Matanovic (Z.-Sl.). Unzic- ker (Duitsl.), Alexander (G.B.) en Rossolimo (Fr.) elk 8% pnt.; 9 en 10 Klein (G.B.) en Donner (Ned.) elk 7 pnt.; 11. Bogoljubow (Duitsl.) 6% j pnt.; 12. Golombek (G.B.) 6 pnt.; 13 en 14 Tartakower (Fr.) en Broadbent (G.B.) elk 5% pnt.; 15 en 16 Van Scheltinga (Ned.) en Wade (N. Zee land) elk 5 punten. OM HET ZEEUWSE KAMPIOENSCHAP. Thans is men begonnen met de wedstrijden om het persoonlijke Zeeuwse schaakkampioenschap in de hoofdklasse. Hieraan wordt deelge nomen door de huidige kampioen, M. C. Quakkelaar uit Terneuzen; Quakkelaar te Hansweert; drs. J. Scheltens, I. S. Blokpocl en J. L. Woudstra, allen te Middelburg. Dit vijftal speelt een dubbele com petitie. De uitslagen van de reeds ge speelde wedstrijden zijn: Drs. J. ScheltensL S. Blokpoel J. L .WoudstraA. Quakkelaar 10. KAMPIOENSCHAP le KLASSE Voor de voorronde van het kampi oenschap le klasse schaken werden nog de navolgende wedstrijden ge speeld. Van OorschotVerheye 01; Ris- sceuwvan Oc- -hot (afg.); Schee- IeEnkelaar 01; ScheeleVerheye (afg.); De W^fVerheye 10; De WolfRisseeuw 10; Enkelaarv. Oorschot ATHLETIEK NEDERLANDSE ATIILETEN IN DUITSLAND Te Dinslaken in Duitsland werden internationale athletiekwedstrijden gehouden, waaraan ook enkele Ne derlanders deelnamen. Kroon won in grote stijl de 800 meter. Hans Harting werd op de 1500 meter 4e in 3.58.4. Doordat de laatste ronde niet goed werd aangegeven, zetten de Duitse fa voriet Lueg en Harting te laat de eindspurt in. Zij moesten daardoor met de 3e e n4e plaats genoegen nemen. Keuge won in 3.55.0. Uw arbeid vlot niet omdat U ge plaagd wordt door een barstende hoofdpijn. Dat hoeft niet. Neemt een Witte Krulspoeder en de hoofd pijn verdwijnt direct. Witte Kruis montert U op en U doet weer opgewekt Uw werk. PoedersfO.SOp. doosje 12st. Cachetsf0.90koker 12st. Tabl. f 1J524st. Tabl. f 0.90,, 12st. UiJ «pot bekers en drogisten POEDERS «CACHETS-TABLETTEN 43. Maar het was niet Kappie"s enige schrik, toen hg" zag, dat de „Kraak" op een vreem de plek vastgemeerd lag, want toen hij toevallig achterom keek, schrok hij nog heviger dan tevo ren, want welk schip liep daar achter de „Kraak" het haventje binnen? De „Vale Wie- Ier"! „Wat heeft me die klont gedaan!" jammerde Kappie. „Was ik toch maar op de brug geble ven'!" Juist sprong de klont zelf jammerend op de „Kraak" en holde naar Kappie toe, die op het achterschip naar de „Vale Wieier" stond te kijken. „We zijn verkeerd!" riep de maat. „Dit is Molton niet! En toch zag ik een lichtschip... ik weet het zeker! En daar komt dat schip aan! We zijn verloreq!" „Door jouw stomme schuld!" schreeuwde Kappie. „Aardappel, die je bent! Je had toch zo kunnen zien, dat dit Molton niet was! Dat zeeroversschip daar had natuurlijk een paar lichten aan gedaan, zodat het op een licht schip leek, en jij loopt er in! Dat zou mij niet overkomen zijn! Nu zitten we in de val hier! Kijk, ze komen vlak achter ons! Waar is de kist met goud?" Kappie zag de kist en sprong er op. Hij keek nu recht in de schurkachtige gelaten van Kruyt Naegel en Boon. „Geloof maar niet, dat je het goud weer krijgt!" schreeuwde Kappie naar hen. „Ik zal het met'man en macht verdedigen!" De voetbalvereniging „Axel" te Axel bestond Zaterdag 40 jaar en is op Goes en Zeelandia na de oud ste voetbalvereniging van Zealand. In 1911 werd er door enige landar beidersjongens in de „Oude wijk" te Axel, een voetbalclubje opgericht on der de naam „Ons Genoegen", welke naam spoedig veranderd werd in D. J. S. (De Jonge Sportvrienden). Het kleine clubje groeide langzamerhand uit tot een flinke vereniging, die in 1914 de naam „Wilhelmina" aannam. De kleuren werden vastgesteld op oranje shirt en witte broek. In de volgende jaren, toen er van een ge regelde voetbalcompetitie nog geen sprake was, werd gespeeld tegen Zeeuwsch-Vlaamse en Belgische clubs. Na enige jaren in de Z. VI. Voetbal bond gespeeld te hebben, werd over gegaan naar de Zeeuwse voetbal bond, waar de oranjehemden een uit stekend figuur sloegen en in 1929 het kampioenschap behaalden. In dat jaar deed „Wilhelmina" haar intrede in de derde klasse der K.N.V.B, maar moest de naam veranderen, om dat er reeds een club van die naam bestond in Den Bosch. De vereniging heette van toen af „Axel". Na enkele jaren met wisselend succes in de der de klasse te hebben gespeeld, promo veerde Axel in 1933 naar de tweede klasse, nadat het uit de promotie competitie met Boeimeer, Zeelandia FEUILLETON DOOR: MYRA GAY 55 De man die rondhing in de portiek van de pijnloze tandarts, dacht Julie. Wie is dat? Willy ging opgewonden voort; „Ik weet niet hoe het kwam dat ik naar hem keek. Maar dat deed ik. Ik zag hem zijn hand opheffen en ik zag dat hij een mes had. Op dat ogenblik gil de ik Julie toe, dat ze moest duiken". Hij nam zijn zakdoek en wiste zijn ge zicht af. „Dat had werkelijk geen haar gescheeld, Julie!" „Liefje!" riep Nick verwijtend, „wat heb je in vredesnaam uitge spookt dat er lieden zijn, die je wil len vermoorden! Je bent toch niet bij iets gevaarlijks betrokken?" Ze vroeg zich af of dat soms een waarschuwing moest betekenen. „Doe niet zo melodramatisch, Nick", zei ze snibbig. Nick scheen Julie tamelijk opge wonden toe. Ze veronderstelde dat hij het Chinese Nieuwjaar had helpen vieren door alles op te drinken wat hjj maar kon krijgen. Willie zuchtte: „Wat ben ik blij, dat ik dat gewicht aan mijn voeten kwijt ben! Ik ben nooit een groot wandelaar geweest, maar met die Chinese pantoffels aan was het ge woon moord!" Hij at snel achter elk aar drie koekjes op. Julie huiverde zonder er iets aan te kunnen doen. Steve leunde voorover. „Hoe wist je zo zeker, dat dat mes voor Julie bestemd was? Volgens mijn herinne ring was die menigte zo dicht als een bijenzwerm. Hoe wist je dan dat die messengooier het op Julie had voor- zien?" Willie keek even verbaasd. Na een ogenblik te hebben nagedacht, haalde hy zijn schouders op en zei; „Mis schien heb je wel gelijk. Misschien was het mes niet voor Julie bestemd". Toen schudde hij koppig zijn hoofd. „Neen. Ik had het eerst toch bij het rechte eind. Ik weet zeker, dat hij het oog had op Julie. Ze dook weg en het mes vloog recht de kop van de Draak in. Ik wil wedden dat als je een lijn trekt Steve viel hem in de rede. „Dat mes, Willie, steekt zeker nog in de kop van de Draak?" Julie kreeg de indruk, dat er nog iemand anders behalve Steve, adem loos op het antwoord wachtte. Willie sprak: „Om de drommel niet! Toen de optocht een ogenblik geleden was afgelopen, trok ik dat mes er uit. Ik deed een zakdoek om mijn hand, zodat ik mogelijke vinger afdrukken niet zou uitwissen". Hij keek met een triomfantelijk lachje de tafel rond. Julie's gedachten tikten voort. Iemand aan deze tafel heeft het be nauwd. Wordt ontzettend, verschrik kelijk bang. Maar ze kon niet zeg gen wie. Willie praatte maar door: „Ik luis ter naar alle detective-verhalen door de radio. Met zulke dingen als vin gerafdrukken maak ik geen blun ders". „Heb je dat mes bij je?" vroeg Nick. „Laat het eens zien!" Zijn toon was gretig. Willie keek Nick zonder veel sym pathie aan. „Waar zie je me voor aan?" snauwde hij. „Ik heb dat mes niet gehouden! Het politie-bureau is vlak om de hoek. Daar bracht ik het mes heen. En vertelde hun het hele verhaal. In het eerst schonken ze er niet veel aandacht aan. Maar toen ik Pappies naam noemde en vertelde hoe belangrijk jij in de radiowereld bent, Julie, werden ze belangstellender". Julie dacht: Dit is het einde. Het volslagen einde. HOOFDSTUK XIII Willie lachte veelzeggend naar Ju lie. „Pracht reclame, niet?" vroeg hij. Julie bracht met moeite een glimlach te voorschijn. „Pracht re clame", herhaalde ze hees, terwijl ze zich afvroeg of de politie nu zou we ten dat ze het jade beeldje had. Ze herinnerde zich dat het hun niet veel moeite had gekost Kip Kirk te ach terhalen na zijn sprong van- de brug. De kellner kwam opMarcia af. „Er is telefoon voor u", sprak hij op zan gerige toon. Marcia keek verschrikt en ging weg. Er heerste even een vreemde stilte. Quong Li Su begon: „Ik geloof dat het onze tijd wordt". Juist op dat ogenblik klonk de vro lijke stem van mevrouw Sewell, die riep: „Dag allemaal! Meneer Low heeft me vrij gegeven om jullie een gelukkig Nieuwjaar te wensen!" (Wordt vervolgd.) en Mevo ongeslagen te voorschijn was gekomen. Het tweede-klasserschap duurde maar een jaar. In de derde klasse sloeg „Axel" steeds een uitstekend figuur. In de jaren tussen 1933 en 1939 werd het driemaal afdelings kampioen. Ook in de oorlogsjaren be haalde „Axel" menig kampioenschap, maar was door oorlogsomstandighe den van promotie uitgesloten. Het K.N.V.B.-bestuur wees toen bij hoge uitzondering „Axel" aan als tweede klasser in 1944, maar bij het beëin digen van het seizoen bezette „Axel" de laatste plaats. De drie daaropvol gende seizoenen brachten Axel drie kampioenschappen in de derde klasse. Voorwaar een prachtig resultaat. Niet alleen het eerste, maar ook de lagere elftallen boekten vex-schillende mooie successen. Behalve de voetbalvereniging zelf, vierde ook de heer A. Riemens Za terdag een jubileum. Hij is n.l. van de oprichting af onafgebroken lid geweest. In 1919 kwam hij in het be stuur en werd in 1933 secretaris. Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan zullen de spelers in Septem ber a.s. een revue opvoeren, waarin de groei der vereniging tot uiting zal men. DUIVENSPORT Oin de grote prijs van St. Vincent. De grote Prijs van St. Vincent, de grote wedstrijd, waarvoor het hart van iedere duivenmelker snel ler klopt, wordt dit jaar gevlogen op 29 Juni a.s. Ook dit jaar worden weer twee au to's beschikbaar gesteld als hoofd prijzen, n.l. een voor de provincies boven en een voor die beneden de fro te rivieren (dus Limburg, Bra- ant en Zeeland). Verder kan men een Philips televi sie toestel winnen, wanneer men zich in het opfokken en africhten van postduiven, in die mate heeft be kwaamd, dat men materiaal heeft, dat in staat is een dergelijke vlucht met succes mee te vliegen. WIELRENNEN DE BELGISCHE PLOEG VOOR DE TOUR DE FRANCE. Het Belgische team voor de Tour de France is nu definitief samenge steld en ziet er als volgt uit: Baejj- ens, Couvreur, De Hertog, Germain de Rijcke. Marcel Demulder, Isidore Derijck, Rosseel, Decock, Van Ende, Ockers, Van Steenkiste en Marcel Verschueren. DE FRANSE TOUR-PLOEG Bidot, de ploegleider van de Fran se nationale ploeg voor de Tour de France heeft de gebroeders Apo en Lucien Lazarides aangewezen de ploeg te completeren. Het nationale Franse team oestaat thans uit: Bal- dassari, Barbotin, Bobet, Gauthier, Geminiani, Gueguen, Lauredi, Muller, Remy, Teisseire, Apo en Lucien La zarides. 103. De begroeting tussen de burgemeester van New York en Jimmy Brown was meer dan har telijk. Mr. O'Neil drukte onze Oceaanbedwinger vurig aan zijn hart en toen het vijfjarige, aanval lige dochtertje van de burgemeester Jimmy een bloemenmand aanbood, toen konden verschillende aanwezigen hun waterlanders niet bedwingen. De ontroering werd hun te machtig. De burgemeester leidde zijn gast het stadhuis binnen en in de grote hall moest Jimmy plaats nemen op een met or chideeën versierde stoel. „Alleen deze versiering heeft ons al 750 dollar gekost", fluisterde de ge meente-secretaris Piet Potlood in het oor. De bur gemeester hield een kwiek speeehje, waarin hij Jimmy mededeelde, dat deze tot ere-burger van de stad New York was benoemd. „Eigenlijk", zei de burgemeester, „behoort daarbij een jaarlijks in komen van 25.000 dollar, maar daar de belasting daarvan 101% opeist, heb ik gemeend U een met diamanten versierde eresabel te moeten aan bieden, („Waarde 60 000 dollar", fluisterde de ge meente-secretaris) die ik U bij deze zal omgespen. Jimmy keek wel raar, toen de burgemeester hem de sabel eigenhandig omhing; maar een béétje trots voelde hij zich op dat ogenblik toch wel! tabletten ctüiectT Werd v. d. Waals mishandeld? Het Haagse gerechtshof behandel de de zaak tegen de verdediger van Anton van der Waals, mr. J. E. van der Starp uit Leiden. Deze werd eni ge tijd geleden door de Rotterdamse rechtbank wegens smaadschrift in zijn brochure „England-Spiel, démas qué der Vaumannen", veroordeeld tot een gevangenisstraf van zes we ken. Van dit vonnis was hij in hoger beroep gegaan. Het Haagse gerechtshof verwees de zaak terug naar de rechtercom missaris met de instructie een nieuw onderzoek in te stellen. Men zal zich bezig moeten houden met de vraag in hoeverre 't de tijdens de zitting door 'n getuige aan een Rotterdamse hoofdagent van politie J. van den E. ten laste gelegde, op waarheid be rust. De Rotterdamse hoofdagent van gemeentepolitie, J. van den E. die het onderzoek in de zaak tegen Van der Waals leidde en in de brochure van mr. van der S. beticht werd van mishandeling van deze delinquent had een aanklacht wegens smaad schrift ingediend. De zuster van Anton van der Waals verklaarde tijdens de zitting dat Van den E. haar broer zou heb ben mishandeld. Zij zeide dat van den E. haar zou heb ben gezegd „ik kan niet van die vent afblijven."Hierna verwees het Hof de zaak terug naar de rechtercommissa ris. Deze moet een onderzoek openen en zal de vraag moeten be antwoorden in hoeverre dit ten laste gelegde juist is. Officiële publicaties OPKOMST HERHALINGS OEFENINGEN. De dienstplichtigen, woonachtig te Utrecht en omgeving en bestemd voor 's- Hertogenbosch of legerplaats Oirschot, moeten van Utrecht af reizen met een extra-trein, lopende in de volgende dienst regeling: Utrecht C.S. van 8.25, 's-Her- togenbosch a 9.12, Eindhoven a 9.50. De dienstplichtigen, woonachtig in de pro vincie Noord-Holland en bestemd voor 's- Hertogenbosch of legerplaats Oirschot, moeten van Amsterdam af reizen met een extra-trein lopende in de volgende dienstregeling: Amsterdam-C.S. v. 8.45, Amsterdam-M.P. v. 8.53, Amsterdam-Am- stel v. 8,58, 's-Hertogenbosch a. 10.12, Eindhoven a. 10.47. De dienstplichtigen, woonachtig te Den Haag, Rotterdam, Dor drecht of in de omgeving van deze plaat sen en bestemd voor Tilburg of leger plaats Oirschot, moeten reizen met een extra-trein, lopende in de volgende dienstregeling: Den Haag-H.S. v. 8.25. Rotterdam-D.P. v. 9.03, Feijenoord v. 9.14, Dordrecht v. 9.42, Tilburg a. 10.32, Eind hoven a. 11.10, terwijl de dienstplichtigen uit Delft en Schiedam moeten reizen met trein 1013 uit Delft v. 8.13. Schiedam v. 8.22, om te Rotterdam over te stappen op de extra-trein. De hiervoren niet na der aangeduide dienstplichtigen reizen, overeenkomstig hun lastgeving, per eer ste gelegenheid na 7.00 met treinen van de normale dienstregeling. ARCHIEF DER GEMEENTE VLISSINGEN. Burgemeester en Wethouders der ge meente Vlisslngen maken bekend, dat het Oud-archief der gemeente op Woens dag 27 Juni gesloten zal zijn. DINSDAG 26 JUNI 1951. HILVERSUM I. 402 m. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Gram. muziek. 7.45 Morgengebed en Liturgische kalen der. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram. muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.30 Waterstanden. 9.35 Lichtbaken. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram. muziek. 10.30 Schoolradio. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Schoolradio. 12 00 Angelus. 12.03 Metropole orkest en solist. (12.3012.33 Land- en tuinbouwmededelingen). 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en Katholiek nieuws. 13.20 Actualiteiten. 13.25 Amuse mentsorkest. 14.00 Gevarieerde muziek. 14.53 Zang en piano. 15.15 Gram. muziek. 15.30 „Ben je zestig". 16.00 Voor de zie ken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.15 Felicitaties voor de jeugd. 17.45 Filmmuziek. 18.00 Voor de jeugd. 18.15 Lichte muziek. 18.30 Orgelspel. 18.45 Sport- praatje. 18.54 „Dit is leven", causerie. 19 Nieuws. 19.15 Actualiteiten. 19.23 „Hier is Europa", vaudeville-programma. 19.52 Politiek overzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 De gewone man zegt er 't zijne van. 20.12 „Foei Oma!", hoorspel, tin de pauze gram. muziek). 22.25 Actualiteiten. 22.35 „Gesprek met mijn zoon". 22.45 Avond gebed en Liturgische kalender. 23 00 Nws. 23.1524.00 Kamerorkest en soliste. HILVERSUM n. 298 m. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgym nastiek. 7.30 Gram. muziek. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws en weer berichten. 8.15 Gram.platen. 8.45 Orgel concert. 9.00 Morgenwijding. 9.15 Gram. muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Gram. muziek. 10.50 Voor de kinderen. 11.00 Or gel en piano en sopraan. 11,30 Voor de zieken. 12.00 Promenade-orkest. 12.30 Land- en tuinbouwmededelingen. 12.33 Voor het platteland. 12.40 Promenade orkest. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram. muziek. 13.20 Financieel week overzicht. 13.30 Salonorkest. 14.00 Voor de vrouw. 14.30 Gram. muziek. 15.20 „Paul Vlaanderen en het Madison Mysterie", hoorspel. 16.00 Gram. muziek. 16.30 Voor de jeugd. 16.50 Kinderkoor. 17.20 Jazz muziek. 17.45 Regeringsuitzending: Ir. C. A. Metzelaarde Gelder en A. van Vel- zen: o„Een plantersvrouw uit Oost-Java vertelt". 18.00 Nieuws. 18.15 Pianospel. 18.23 Sport. 18.30 Lichte muziek. 19.10 „Paris vous parle". 19.15 Musette-orkest. 19.45 ..Het Humanisme in Amerika", cau serie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Operette-fragmenten. 21.15 De Ant woordman. 21.30 Sport. 21,35 Muzikale causerie. 22.15 Cello en piano. 22.45 Bui tenlands overzicht. 23.00 Nieuws. 23.15— 24.00 Gram. muziek. Advertentie Als 't knaagt ln ïïw spiersn, Uw gewrichten alleen nog maar pijnlijk bewegen - en venijnige scheuten door Uw leden schieten dan is 't méér dan tijd om Kruschen Salts te nemen. Duizenden lijdess aan Rheumatische pijnen gingen U daarin voor. En met wonderbaarlijk gevolg. Toch is Kruschen geen tovermiddel, 't Is alleen maar de natuurlijke sti mulerende werking van Kruschen zes minerale zouten op Uw bloedzuive rende organen, die deze verlichting te weeg brengen. Wacht er toch niet mee! Neem Kruschen Salts. Terwille van Uw hele gestel. Uw humeur, dat keert gelijk een blad aan een boom, als die pijnen van U afvallen en ge U weer vief en fit en monter voelt wor den. ZON EN MAAN. 26 Juni. Zon: op 4.21 Maan: op 0.18 27 Juni. Zon: op 4.21 Maan: op 0.29 onder 21.04 onder 13.11 onder 21.04 onder 14.28 26 Juni Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG WATER u.-fNAP u.+NAP LAAG WATER 7.25 7.51 8.23 8.40 8.57 1.70 1.93 2.04 1.38 1-58 19.39 20.07 20.29 20.50 21.12 1.47 1.71 1.81 1.10 1.29 u.—NAP 1.16 2.05 -NAP 13.25 1.59 1.50 2.28 1.53 2.22 2.26 2.41 1.76 2.00 13.58 14.37 14.28 14.43 1.78 193 1.31 1.52

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 6