GENEESHEER-DIRECTEUR VAN „VREDERUST" GAAT HEEN EELTGEZWELLEN aan de grote teen. GRIFFIER VAN WATERSCHAP SCHOUWEN NAM AFSCHEID WALCHERSE BURGEMEESTERS EN SECRETARISSEN VERGADERDEN ST. WILLEBRORDUSPUT TE ZOUTELANDE GERESTAUREERD 2 PROVINCIALE ZEEUW SE COURANT DINSDAG 12 JUiviiyui NA RÜ1M M JAAR Dokter W. K. Dik land met pensioen. Naar \vU vernemen heeft dr. W. K. Dikhuid, geneesheer-directeur van de Stichting Vrederust te Bergen op Zoom medegedeeld, dat hij tegen October met pensioen wenst te gaan. H(j zal dan een functie aanvaarden als con trolerend ziekenfondsarts te Bergen op Zoom. Dit bericht zal door velen in Zeeland met enigo weemoed worden vernomen, want zoals de Stichting Vrederust een stukje Zeeland was, ook al was ze gevestigd in Noord Brabant zo was voor velen dokter Diltlnnd de Stichting Vroderust iu le vende ïyve. Het is moeilijk om de grote verdien sten van dokter Dikland voor „Vre derust" in kort bestek te schetsen, want het is immers voornamelijk zijn werk geweest, dat deze inrichting zulk een uitstekende naam kreeg. Geneesheer-directeur van „Vrede rust"dat wil zeggen verantwoor ding voor ruim negenhonderd patiën ten en honderden personeelsleden, dat wil tevens zeggen, directeur van een groot land- en tuinbouwbedrijf, van timinerafdelingen en machinewerk- plaatscn, kortom hoofd van een grote werkgemeenschap, waarin alles uit muntend reilt en zeilt. „Vrederust" is in de loop der jaren zeer sterk ge groeid en het is juist dokter Dikland geweest, die deze ontwikkeling stimu leerde, die steeds met nieuwe initia tieven bij het Bestuur kwam cn die er voor zorgde, dat „Vrederust" in elk opzicht een modelinrichting werd. Het is echter moeilijk om met dok ter Dikland over diens eigen werk te spreken, want hij is een man, die steeds vol lof is over hetgeen anderen presteren, maar zwijgt als het over hem zelf gaat Dat bleek ons gisteren, toen wij in zijn werkkamer te Bergen op Zoom een onderhoud met hem had den naar aanleiding van zijn aan staand vertrek als geneesheer-direc teur. SINDS 1915. Dokter Dikland is een Fries en heeft" zich in Brabant en ih Zeeland steeds bijzonder goed thuis gevoeld. In Juni 1915 kwam hij als jong arts op de Stichting en sindsdien is hij er geble ven. met uitzondering van een kort verblijf in het kamp te Amersfoort in de oorlogsjaren. In 1916 reeds trad hij op als geneesheer-directeur en in 1917 werd hij definitief als zodanig be noemd. Moeilijke tijden waren het toen, vele doktoren waren gemobili seerd en daarom moest de leiding van het nog betrekkelijk kleine „Vrede rust" aan dokter Dikland worden toe vertrouwd. „Geen wonder, dat het be stuur eerst probeerde een man van meer ervaring en wijsheid te vinden" glimlacht dokter Dikland, „maar er was niemand beschikbaar, dus men moest mij wel nemen In sobere bewoordingen verhaalt deze bescheiden man van de groei die de Stichting onder zijn leiding meemaakte, een groei, die in Mei 1940 abrupt werd afgebroken. In de jaren, die toen volgden, bleek echter pas met recht, welk een man van formaat aan het hoofd van „Vrederust" stond. Reeds in 1940 vorderden de Duitsers de ge bouwen en woningen, met uitzon dering van een paar kleine pavil joens, zodat men zelfs twijfelde of liet wel zin had het werk voort te zetten. Dokter Dikland was echter onverzettelijk en wist in korte tijd veel tot stand te brengen. Hy zag kans om een aantal gebouwen in de omgeving te huren en dank zij zijn krachtige leiding, kon het ver- pleglngswerk doorgang vinden. Na de oorlog bouwde dokter Dik- Knaap reed weg niet geparkeerde auto. De politie te Vlïssingen maakte pro ces-verbaal op tegen een 15-jarige jongen, die in een geparkeerde vracht auto was gaan zitten en daarna met deze wagen uit rijden was gegaan. Op de Boulevard reed hij een dokters auto aan, welke zware schade opliep. De vader van de jeugdige automobi list verklaarde de schade te zullen vergoeden. P.V.D.A.-RAADSLEDEN NAAR BREDA Vanwege de afdelingen der P. v. d. A. in de drie Zuidelijke provinciën werd het afgelopen week-end te Bre da voor de leden en candldaat-leden van de raad in de in die provinciën gelegen gemeenten, een bijeenkomst gehouden, welk* ook door vele Zeeuwse raadsleden werd bezocht. Deskundigen kielden inleidingen over de aspecten vr. het gemeentebeleid, het openbaar- en het bijzonder onder wijs en de volkshuisvesting. HULDIGING IR. A. P. LINDENBERGH. Ter gelegenheid van zijn zilveren dienstjubileum zal de heer ir. A. P. Lindenbergh, hoofdingenieur der P.Z. E.M., Vrijdagmiddag a.s. door bestuur, directie en personeel worden gehul digd. Dit geschiedt te Sluiskil, waar de heer Lindenbergh na de huldiging zal recipiëren. Advertentie Hebt U een eeltknob- bel of eeltgezwel aan de voet Hier is 'n middel dat de pijn ver jaagt, de ontsteking opheft, de opzwelling vermindert en de mis vormde teen zijn nor male stand doet her nemen. Dit goede middel, de beroem de Franse ,ï>alet Balsem" is nu ook weer in Nederland verkrijgbaar. Vraag Dalet Balsem aan uw apothe ker of drogist, prijs 2.50 per tube. Een circulaire met nadere bijzonder heden wordt U gaarne toegezonden op aanvrage bij N.V. Agila, afd. 1 IJ muiden. land de Stichting weer op als in de jaren vóór 1940 en onvermoeid ging hij met zijn initiatieven verder. Zo is men nu weer bezig aan de uitbreiding van de werkplaatsen en aan de verbe tering van de verpleegsters-huisves ting. Met warmte vertelt dokter Dikland van de prettige samenwerking met het bestuur en noemt hierbij in het bijzon der de namen van de vroegere voor zitter, oud-minister van Dijk en van de huidige voorzitter, ds. J. de Vries. Uit alles blijkt met hoeveel liefde deze geneesheer zijn werk doet. In zijn sobere woorden ligt een bewogen relaas verborgen, de bewogenheid voor het leed van de medemens, de „inner lijke ontferming", zoals het in. de Bij bel heet Rustig vertelt dokter Dikland ver der: over de voor- en nazorg van de patiënten, over de eerste tijd, waarin hij als enig arts de verantwoording droeg voor zijn patiënten, over „zijn Vrederust", dat zyn levenswerk werd „Ik ben blij, dat ik in Bergen op Zoom blijf wonen", zegt hij tenslotte, „dan blijft er contact met de Stich ting mogelijk". Niet alleen dokter Dik land is hierover verheugd, dunkt óns, ook het bestuur en de staf van „Vre derust'', dijè hun directeur slechts no de zien gaan, zullen met graagte van zijn adviezen gebruik blijven maken. Advertentie MiddelburgRouaansekaai 1 VERKOOP VIA DE HANDEL Nieuwe lasloods op terrein „De Schelde", Huisvesting leerschool scheepsbouw verbeterd. Er hebben zich op de werf van de Kon. Mij. „De Schelde" enkele veran deringen voltrokken en andere zijn nog op komst. Do wijzigingen betreffen in hoofd zaak de scheepsbouwloodsen II en III. Door de enorme uitbreiding van het electrlsch lassen, werd het steeds dui delijker, dat de outillage van de Scheepsbouwloodsen II en III in het geheel niet meer voldeden aan de ei sen van de tijd. Genoemde loodsen waren meer ingesteld op de uitrusting van een klinkwerf, dan op die van een laswerf. Om hieraan tegemoet te komen, werd eerst een tijdelijke lasvloer ge légd in loods m en op het z.g. Eiland verrees een" grote lasloods, welke nu meestal in gebruik is voor Marineop drachten. Maar de afstand van de lasloods naar de Noord- of Zuid-helling was wel wat bezwaarlijk en daarom werd besloten een gedeelte van loods H tót lasloods te bestemmen, waardoor met een de situatie-in loods III verbeterd kon worden. Het voorste gedeelte van de oude loods II zal nu worden afge broken en op dezelfde plaats zal een nieuwe loods gezet worden. Deze zal worden voorzien van kraanbaneri op een hoogte van 13.2 meter boven de begane grond. Hierop zal voorlopig een 10-tons kraan worden gemonteerd, maar bij verdere uitbreiding van de loods kan een tweede 10-tona kraan worden gemonteerd. Toen enkele maanden geleden met de gedeeltelijke afbraak van Scheéps- bouwloods II werd begonnen, moest ook de leerschool Scheepsbouw naar ahdere ruimte omzien. Tevoren was echter reeds besloten, aangezien de bestaande situatie onbevredigend was, een nieuw onderdak voor de school te zoeken en dit werd gevonden in het voormalige gebouw „Fijmverk" aan de Singel bij de Keersluis. Dit complex werd geheel vernieuwd en voorzien van een theorielokaal en was- en kleedlokaal. De fabriekshal werd opgeruimd en ingericht als werkplaats voor de 3e- en 4e jaarsleerlingen Het aangrenzende gebouw, waar een tij delijk magazijn van de timmerfabriek in gevestigd was, werd-er bij getrok ken. In dit gedeelte hebben de le- en 2e Jaars leerlingen nu hun werkplaats, uitgerust met eén moderne smederij, toiletten en was- en kleedlokaal. Ook het gereedschapsmagazijn werd hier ondergebracht. Het schilderwerk is uitgévoerd in moderne kleuren en de verlichting met kwikdamplampen en TX-buizen Er zijn lascellen, er is- een lasvloer, bovendien heeft nu elke leerling een eigen stalen werktafel met bank schroef. Door deze verbeteringen is de leerschool er niet weinig op vooruit gegaan en zij kan dan ook met een gerust hart op 14, 15 en 16 Juni a.s. haar poorten openen voor de tentoon stelling van de Nijverheidsschool te- samen met de acht leerscholen van de Kon, My. „De Schelde". Onderluitenant staatspolitie smokkelde naar België. Dienst aan een kweker uit Yerseke. In het proces tegen de 51-jarige ad judant by de rijkspolitie te water. H. Marselis. die in de oorlog in Zeeland dienst deed als onderluitenant van de staatspolitie en aan Vie thans ten laste is gelegd, dat hij in strijd met de wettelijke bepalingen goederen 'uit België in zijn dienstauto had uitge voerd en bovendien meerdere malen giften heeft aangenomen, heeft de of ficier voor corruptiezaken, 'mr. W. Overbeek uit Den Haag, tijdens de voortgezette behandeling voor de Amsterdamse Rechtbank een geldboe te geëist van f 200.subs, veertig da- gen en verbeurdverklaring van een in beslag genomen radiotoestel. De officier zeide, dat hij bij het stel len van deze' eis rekening wenste 'te houden met diverse omstandigheden, die ten gunste van verdachte in aan merking moeten worden genomen. Daaronder waren het feit, dat de ver dachte tot deze handelingen is" geko men in de abnormale bevrijdingstijd tussen April en Juni van 1945. "voorts dat verdachte vaatjes kreeft en.paling had vervoerd voor een zijner persoon lijke vrienden, de oester- en mossel- kweeker J. V. uit Yerseke. De verdachte werd door de verde diging geschetst als een goed vader lander, die zich in de bevrijdingsperio de tegenover een conflict geplaatst zag. De kweker had hem namelijk tijdens de oorlog op een gevaarlijke tocht, die hij ten behoeve van de ille galiteit had ondernomen, onderdak verschaft. By die gelegenheid, zo ver telde verdachte zelf, fia( had hij de kwe- aan zijn dank- ker uiting gegeven baarheid door hem te zeggen „als ik -je ooit met iets helpen kan, kom dan maar bij me". In de bewuste periode had de kwe ker zich inderdaad tot verdachte ge wend. Deze gevoelde zich toen ver plicht iets voor hem te doen. De verdachte erkende, dat hij deze kweker gelegenheid had gegeven In de dienstauto mee te reizen naar België op enkele tochten een vaatje kreeft en paling mee te ne men. De kweker had M. in ruil daar voor enkele malen levensmiddelen huishoudelijke artikelen en een twee dehands radiotoestel gegeven. De officier van Justitie verklaarde, dat verdachte eerst thans terecht stond omdat het feit pas vorig jaar door een toeval was ontdekt toen de recherche een onderzoek in een ge heel andere zaak instelde. Uitspraak: 22 Juni. tv Sedert-i 905jtfaat?nee verbonden geweest. Het Waterschapsbestuur van Schouwen, dat Maandag bijeenkwam la 's Lands Kamer te ZIerikzee heeft officieel afscheid genomen van de heer P. A. G. van Dijk, die zijn functië van ontvanger-griffier zal neerleggen, in verband met het hereikerf van de'pensioengerechtigde leeftijd. De voorzitter, de heer J. Klompe herinnerde er aan, dat dit vermoedelijk de laatste vergadering zou zijn,'die de heer van Dyk als ontvanger-grif- fier zou meemaken. Het woord „scheiden doet lijden" is hier van toepas sing. Het gehele leven van de heer van Dijk is verbonden geweest met Schou wen. In 1905 begon hij als klerk bij de toenmalige griffier vanhèt wa terschap mr. D. van Doorn. Het was fier zelf voor een hulpkracht -moest toen nog zo, dat de ontvanger-grif- lf" zorgen. Op 21 Mei 1916 overleed de heer van Doorn en op 23 Mei werden de boeken en bescheiden aan de heer van Dijk overgedragen. Toen daarop de heer J. v. d. Vliet werd benoemd tot ontvanger-griffier veranderde er. toch iets, want de heer van,Dijk trad in dienst van het waterschap Schouwen met de rang van commies. Op 28 April 1919 werd tenslotte de heer van Dijk door de algemene ver gadering tot ontvanger-griffier be- benoemdi welke functie hy op 15 Mei officieel aanvaardde. Wat U bereikt hebt, zo zeide de heer Klompe, tot de scheidende, „hebt U bereikt door wilskracht werklust en volharding. De benoe ming tot ontvanger-griffier was voor U de kroon op uw werk". Spr. maakte van 1920 als hoofdin geland en de laatste twaalf jaar als lid van het dagelijks bestuur de ar beid van de heer van Dijk van nabij mee. Nooit zyn er klachten geweest, en op geen enkele algemene vergade ring heeft de heer van Dyk ontbro ken. Niet "alleen voor Schouwen, maar ook daarbuiten was hij een vraag baak. De waardering voor zijn werk. bljjkt uit de hem verleende koninklij ke onderscheiding en uit zijn benoe ming in de commissie tot voorberei ding voor de samenvoeging van pol ders. 7 - - Spr. noemde de taak van ontvan ger-griffier geen gemaftkeïijkê, want slechts weinigen zijn daarvoor ge schikt. Spr. hoopte, dat de heer van Dijk nog jaren van een rustig'leveii zou genieten. BERGPLAATS AFGEBRAND De houten bergplaats staande .n de boomgaardvan de Fruitteeltmaal- scl. ppij aan de provinciale weg te Wolphaartsdijk'brandde Vrijdagavond geheel af. De brandweer, ..die zeer snel gereed was om uit te1"rukken, kon geen hulp meer bieden daar een krachtige wind het vuur aanwakker de. PUBLIEKE TELEFOONCELLEN. In het begin van de volgende maand zullen de publieke telefooncellen op het Stationsplein, Groté Markt en A. J. Kade te Goes wederom in gebruik worden gesteld. Ook te Middelburg zullen ongeveer tegelijkertijd een drietal cellen wor den heropend. Na de verzekering te hebben gege ven, dat de gesproken woorden uit de frond van z'n hart gekomen waren en at ook het gehele bestuur en de hoofdingelanden er zo over dachten, besloot spr: „Wij zijn oprecht dank baar voor alles, wat U voor Schou wen hebt gedaan. Ik hoop, dat U de ze woorden zult willen aanvaarden en bewaren als een herinnering". De heer van Dyk zegde dank voor de gesproken vriendelijke waarvan hij de aannam. woorden, oprechtheid gaarne Opening landbouw-proef- bedrijf „De Scheldemonden" Het landbouwproefbedryf „De Schel demonden" te Bruinisse zal op Vrij dag 29 Juni a.s. om kwart over twee 's middags officieel geopend on in gebruik worden genomen. Door de heren H. D. van Dellen en A. Kurpershoek, resp. voorzitter en secretaris van de Stichting „Hulpac tie Scheldemonden" zal bij deze gele genheid een gedenktegel in de voor- fevel van het gebouw worden ont- uld tér herinnering aan deze officië- lè gebeurtenis. GROTE ACTIVITEIT. Vnnr-7ittpr HprHarht lvan bet bevolkingsonderzoek. Hy.her- vourzilier ncrudcni innerde aan het pamflet van de ver- fifestorven oud-leden, eniging „Ziekenhuisverpleging op Walcheren" waarin de mensen Wor- Do Vereniging van Burgemeestersden opgewelit om tijdig een sanato riumverzekering te sluiten ep bepleit en Secretarissen op het platteland van Walcheren hield Maandagmid dag haar jaarvergadering in hotel Zeecluin te Dishoek onder voorzitter schap van burgemeester J. L. Dreg- mans. De releveerde in zijn openings speech de werkzaamheden van de ver eniging in het afgelopen jaar en con stateerde met vreugde, dat een grote activiteit aan de dag is gelegd. Hrj herdacht voorts de onlangs overleden oud-burgemeester van Biggekerke en van Grijpskerke en Meliskerke, de he ren L. Simonse en J. J. de Keijzer. Burgemeester Dregmans belichtte vervolgens de toekomstmogelijkheden van Dishoek en sprak daarbij de ver wachting uit, dat Dishoek zich als badplaats, alle moeilijkheden ten spijt, goed zal ontwikkelen. De rekening over 1950 werd vast gesteld en de heer A. H. S. Stemer- dipg, burgemeester van O.- en West- Souburg herkozen als bestuurslid. De vergadering besloot gaarne ge bruik te maken van een uitnodiging van de inspecteur L. O., de heer A. A. Leenhouts, om een demonstratie van de z. g. Gehrels-methode bij het muziekonderwijs by te wonen Van het bestuur Van* het 1 zieken huis „Bethesda" tè Vlissingen was 'n verzoek ontvangen, gericht aan de „onder ,de rook van Vlissingen" lig gende gemeenten, om een subsidie te verstrekken ten behoeve van de in standhouding der bark voor besmet telijke zieken van* het ziekenhuis. Het bestuur vroeg een bijdrage van vier cent per ingezetene. Men besloot hier over nader te confereren met de wet houder van Sociale Zaken te Vlissin gen. In zijn kwaliteit van secretaris der Commissie voor het bevolkingsonder zoek op t.b.c. gaf burgemeester Dreg mans hierna een uiteenzetting van de taak der gemeenten op dit terrein Berichten van de Waddenzee minder gunstig. De berichten, die deze week van de Waddenzee, kwamen waren met zo Sunstig als in de voorgaande weken, ver het algemeen was het water niet hoog genoeg voor de meeste Zeeuwse schépen om gemakkelijk te kunnen vissen. De veel voorkomende Noord Oostenwind speelde daarbij natuurlijk een rol. De hoeveelheden die konden worden gevist waren aan de lage kant. te verspreiding van deze pamfletten voor rekening van de gemeenten. Oók 'I deÜMÉH •emeentebestüren iten eventuele te- bevolkingsonderzoek drong hij er op aan om te korten van het op te vangen. Na afloop van deze geanimeerde vergadering werd eén wandeling ge maakt langs het strand en werd het Vebena-bos bezichtigd. Waarnemend Kring- commissaris Rode Kruis benoemd. Door de kring Zeeland van het Rode Kruis werd een algemene bestuurs vergadering gehouden te Goes, onder voorzitterschap van de kringcommis saris mr. J. A. Heyse. Bij de opening herdacht de kring- commissaris het overlijden van de co lonne-commandant van de afdeling Zaamslag, dokter P. J. E. Rhemrev, die behalve voor de betreffende afde ling belangrijk Rode Kruis-werk heeft verricht in Indonesië. Voorts herdacht hij wijlen dokter J. N. C. Broodman, bestuurslid in de afdeling West Zw.- Vlaanderen. De voorzitter reikté het- herinneL ringsbord 1950 uit aan de afdeling Vlissingen, welke afdeling het hoog ste percentage in de provincie Zee land bij de collecte 1950 bereikte Als waarnemend kringcommissaris in de provincie Zeeland is aangesteld mr. M. Tydeman, burgemeester der gemeente Westkapelle. Mr. J. M. Pi laar werd kringbestuurslld voor de af delingen in het rayon Walcheren. Bij een geanimeerde bespreking over de resultaten van de collecte 1951 bleek, dat nagenoeg alle verte genwoordigende afdelingen een hoger quotum bereikt hadden dan in 1950. Daar in dat jaar de provincie Zeeland als tweede provincie op de percenta- gelijst voorkwam, mag dit resultaat buitengewoon geslaagd worden ge noemd. Een deor de voorzitter gedaan voor stel om de kosten voor de jaarlijkse wedstrijden om te slaan over alle af delingen in de provincie, oogstte alge mene bijval, terwijl een verzoek om medewerking voor het verkrijgen van bloedplasma dooi' 4 afdelingen werd ingewilligd. De voorzitter zette hierna uiteen hoe nuttig het is wanneer voldoende materiaal in voorraad is voor calami teiten. Spr, verzocht de aanwezige be stuursleden hieraan alle medewerking te geven. MONUMENTJE BEHOUDEN Toen rijkssteun uitbleef pakte gemeente zelf aan. Behalve het orachtig gerestaureer de kerkje biedt Zoutelande, waar op h$t ogenblik al weer vele badgasten logeren, nog een bezienswaardigheid, welke echter reeds tal van jaren in een ernstige staat van verval ver keert: de befaamde St. Willebrordus» put. Dit tot voor korte tyd zeer onoog lijke bouwwerkje dankt zijn naam 'aan de legende, dat Willebrordus by een bezoek aan deze omgeving een wondér verrichtte door met zijn staf op de groni te slaan en daardoor hel der, zoet water deed opwellen, tot ze gen van de bevolking, die te kampen Had met slecht drinkwater. Hoe dit ook zy, totdat Walcheren waterleiding kreeg profiteerden ve len van deze put. Daarna bleef hy als een monumentje behouden doch veranderde geleidelijk aan in con "Tjte ruïne. Er is T'.eds vele malen gepoogd de steun van Monumentenzorg voor de restauratie van de St. •Willebrordus- put te verkrygen en men had ge hoopt bij de restf uratie van de dorps kerk gelyktydig subsidie voor herstel van de put te ontvangen. De kosten zouden waarschyniyk niet meer dan één procent van die a r kerkrestau ratie hebben bedragen. Helaas is dit echter niet gelukt. De gemeente Zoutelande heeft thans zelf de zaak ter hand genomen. Het metselwerk, dat zwaar had geleden is bijgewerkt, terwyl net totaal ver gane kapje werd vernieuwd en van een nieuwe bedekking werd voorzien. Tenslotte zal een houten schuif voor de opening van de put worden ge- pla ;st. Het is jammer, dat het kapje van de put door het uitbiyven van rijks steun geen koperen of ïeibedekkiug kon kragen. Dit neemt niet weg. dat het initiatief van de gemeente Zou telande zeer valt te loven! EERVOL ONTSLAG LERAAR GYMNASIUM. B. en W. van Middelburg hebben de raad voorgesteld met ingang - van I September a.s. eervol ontslag te ver lenen aan dr. P. Hoekstra als leraar in Nederlands en Geschiedenis aan het stedelijk Gymnasium, dit in verband met diens benoeming tot leraar aan de Werkplaats van Kees Boeke te Bilthoven. BRIEFJE UIT VLISSINGEN SPOELDE AAN IN ENGELAND. Een visser uit Cromer (Z.O. Enge land), vond eind Mei een f!ei$ met een bericht in Frans, Engels en Ne derlands. Wttarln verzocht werd te. schrijven naar de afzender, iemand uit Vlissingen. Het bericht was tien dagen onder weg geweest, en de vin der zei, dat hij vond, dat de zee de post vlugger in Cromer afleveftle, dan de (Engelse) P.T.T. Eindexamen Chr. Kweeikschool Middelburg. Voor het eindexamen van de Chr. Kweekschool te Middelburg slaagden alle zes geëxamineerde dames, t.w. M. J. Alburg, Wissekerke; J. F. An- theunisse, Souburg; L. N. van Halst. Wissekerkj; J. M. Fieterse, Middel burg; M. C. Sandee, Kapelle; A. S. Hondsmerk, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1951 | | pagina 2