KAPPIE en de Ivoren Olifant Jimmy Brown HEEFT EEN XÊsam INTERLOCALE TELEFOONGIDS ZAL VERDWIJNEN districtsgidsen, al of niet gebundeld. AKKERTJES' KLANKEN uit de AETHER LUCHTVULFIETS Nieuws Noiedop Minister moet voorgaan en leiding geven aan onderwijs MAANDAG 20 NOVEMBER 1950 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 (Van onze Haagse redacteur). Een storm van crltiek daalde kortgeleden neer op het hoofd van de P.T.T.. toen deze dienst bekend maakte, dat de Amsterdamse telefoon- abonné's uit de Interlocaie gids zullen verdwijnen en dat ook Rotterdam en Den Haag volgen zullen. „Particulieren en instellingen heb ben ons zelfs beschuldigd van ver" standsverbijstering", deelde de direc teur van de P.T.T., de heer L. Ne- her, ons mede in een gesprek over de plannen, die hij met de interlocaie telefoongids koestert. „Zo gek als wij schijnen, zijn wy toch niet", voeg de hij er haastig aan toe. En hij vertrouwde ons toe, dat het aflopen van een groot drukkerscontract noopte tot het onderzoek naar een nieuw systeem in de uitgifte van te lefoongidsen. Dat heeft men gevon den en wel op de volgende, naar het oordeel van de heer Neher bedrijfs economische en maatschappelijk ver antwoorde wijze. Er zijn in ons land* 500.000 aan geslotenen op het telefoonnet. Er ver schijnen 133 locale- en sectorgidsen, 135 kaartgidsen, dat zijn eenvoudige kaarten, waarop de namen van alle abonné's van een dorp een plaats kunnen vinden en bovendien gesten cilde lijsten in de allerkleinste plaat sen. Al die gidsen hebben de meest uiteenlopende modellen en formaten, zodat de interlocaie gids geheel op nieuw gezet en gedrukt moet wor den, hetgeen met hoge kosten ge paard gaat. Aan de 500.000 aange slotenen worden dan nog slechts 60.000 interlocaie gidsen verkocht. De grote steden Amsterdam, Rot terdam en Den Haag (elk met onge veer 90.000 aangeslotenen) inbegre- pe zijn er in ons land zestien te lefoondistricten. Van elk dezer dis tricten zal een gids verschijnen, die gratis aan elke in het district wo nende abonné wordt uitgereikt. Dit wil dus zeggen, dat bijvoorbeeld een bewoner van Utrecht in zijn gids ook de namen vindt van de aange slotenen in Harderwijk. Aangezien' de interessen van verscheidene tele foongebruikers niet verder gaan dan tot hun eigen district, zullen velen met zo'n districts-gids kunnen vol staan. Wenst men ook over de na men te beschikken van de abonné's in een ander district, dan zal men er de gids van kunnen bijkopen. Iemand, die over de namen van alle Nederlandse aangeslotenen wil be schikken, zal dus in het bezit moe ten zijn van alle zestien districts gidsen. Jongens vonden pakje met bijna 18.Ö00. Voetballende jongens vonden in Rotterdam een pakje. Zij openden het en vonden er een pak bankbil jetten in. Eén van de jongens rende onmiddellijk naar zijn moeder, die van de vondst op het hoofdbureau van politie aangifte deed. Bij telling bleek het pakje 17.950 te bevatten. Toen wist men meteen waar het geld vandaan kwam, want de postale re cherche was reeds een dag naar het bedrag op zoek. Een bedrag van 18.000 moest van een postkantoor in Zuid naar het hoofdpostkantoor worden ge bracht. Er kwam echter slechts een zakje met 50 binnen. De rest was zoek. Uit een onderzoek is thans ge bleken, dat het grote bedrag aan het Spoorwegstation is gebracht, want het pakje droeg het stempel van dit bureau. hangerig, koorts! Druk de Infectie grondigdekopïn Neem één of twee 'AKKERTJES",kruip onderde wol en in korte tijd bentUweoropgeknaptA' hn/pen direct.' DINSDAG. Ter gelegenheid van de 30-jarlge ac tiviteit van Klaas van Beeck. concer teert vanavond het KRO-Amuse- mentsorkest onder leiding van de ju bilaris lichte muziek met een ernstig tintje. Deze muziek werd gecompo neerd door Jurriaan Andriessen, Wou ter Paap. Oscar van Hemel. Hugo Godron, Cor de Groot en Henk Ba- dings. (H. I 21.35). Hilversum I: 7, 9 ,13. 19, 20 en 23 Nws. 7.15 Morgengebed. 7.30 Sluiting. 9.10 Voor de huisvrouw. 9.35 „Lichtbaken- 10 Voor de kleuters. 10.15 Londens Philh. Orkest. 11 Onder ons. 11.30 Schoolradio 12.03 Lunchconcert. 13.20 Orkest zonder naam. 13.50 Koninklijk bezoek aan Lon. den. 14.25 Hongaarse melodieën. 14.40 Zangrecital. 15 Hugo Godron 50 jaar. 15.30 Ziekenlof. 16 De zonnebloem. 19.30 Slui ting. 18 Amusementsmuziek. 18.25 Cow boyliedjes. 18.48 Sport( „dit is leven" en voor de jeugd. 19.15 Voor de jeugd. 20.05 De gewone man. 20.12 Maastrichts Stede- lyk Orkest. 21 Toespraak. 21.10 Kamer muziek. 21.35 Amusementsorkest. 22.45 Avondgebed. 23.15 Wereldschaaktournooi. 23.20—24 Licht avondconcert. Hilversum II: 7, 9, 13. 18, 20 en 23 Nws. 7.15 Ochtendgymntst. 7.30 Sluiting. 9.10 Morgenwijding. 9.30 Arbeidsvitaminen. 10.35 Meisjeskoor. 11 Pianovoordracht. 11.30 De wekker. 12 Orgel en viool, 12.40 Pianoduo. 13.30 Orkestconcert. 14 Met naald en schaar. 14.30 Radio matinee. 15.30 „Onze Amerikaanse buren". 15.45 Kinderkoor. 10 Kon. bezoek aan Londen 16.35 Sluiting. 18.15 Pianospel. 13.30 Pro menade-Orkest. 19.08 Gabriela. 1925 Fan fare-orkest. 20.15 Gevarieerd progr. 21.15 De antwoord-man. 21.30 Kon. bezoek aan Londen. 22 Goede moed. 22.15 Engelse vioolmuziek. 22.45 Buitenlands overzicht. 23.15—24 Philadelphia Symph. Orkest. Doordat deze gidsen alle hetzelfde formaat hebben en met hetzelfde letter- en cijfertype zijn gedrukt, is de P.T.T. in .staat deze zestien dis trictsgidsen tc bundelen ln byvoor- beeld vijf banden, waarby de prac- tijk en de behoefte nog zullen moe ten uitmaken, welke combinaties de beste zgn. Op de duur zal men zich dus van één tot vyf bundels kunnen aanschaffen, al naar men nodig heeft. Wat de prijs van de gezamenlijke bundels zal zijn, is nog niet bekend. Dat valt op het ogenblik ook nog niet te zeggen, want over twee iaar, als de P.T.T. met het nieuwe systeem hoopt klaar te zyn, kan het pryzen- beeld zich totaal gewyzigd hebben. In elk geval streeft men ernaar de kosten niet veel boven die van de te genwoordige interlocaie gids te laten liggen. De practijk zal moeten leren, of dit nieuwe stelsel voldoet. De P.T.T. heeft er vertrouwen in en baseert zich daarbij o.a. op Zwitserland, waar de intercommunale naamlijst van telefoonabonné's vijf delen en op Zweden, waar zij zeventien delen beslaat. Gearresteerde communisten Dinsdag voor de rechtbank. Dinsdag 21 November zullen voor de rechtbank te Maastricht terecht staan de onlangs gearresteerde com munisten, verdacht van aansporing tot desertie en hulpverlening aan 'n deserteur. De verdachten zijn: het Tweede Kamerlid J. H. Hermans, P. F. J. van Buren Lensink, H. Leen- ders, P. J. Bertrand en N. F. J. Bit ter. Secretaris-generaal zet domper op Marinekaars! Ambtenaren van het ministerie van Marine in Den Haag zijn op het lumineuze idee gekomen om na half vijf 's middags (het tijdstip waarop de spertgd ingaat) hun arbeid bij kaarslicht voort te zetten. De secreta ris-generaal van het ministerie heeft echter een domper op de marinekaars gezet. Bevreesd dat het ministerie door de brandende kaarsen wel eens een prooi der vlammen zou kunnen worden, heeft hij een rondschrijven gericht aan de afdelingshoofden, waarin hij „t.ot zijn leedwezen" het gebruik van kaarsen als verliehtings- object verbiedt. 24. De fakir was zuch tend van zyn spijkerbed opgestaan, na het aan dringen van Signor Ri- valdi. Bovendien trok het vooruitzicht, dat hij weer bij zijn grote,, Witte olifant zou komen, hem ook aan. Achter Signor Rivaldi aan, ging hy de loopplank af, terwyi hij dromerig rondkeek. „Paskyk op!" zei Signor Rivaldi, „anders jy val- rol om Kappie en de maat had den de ivoren olifant veilig en wel het mu seum uit gekregen, en ze hadden de deuren weer netjes achter zich dicht gedaan. Nu liepen ze door de straten van Rio de Plato, Kappie aan het touw trekkend, en de maat duwend. Ze hadden voor de zekerheid een omweg genomen door stille, verlaten straten, en tot nu toe waren ze nog niemand tegen gekomen. Wanneer iemand hen zou zien, waren ze verloren, want wie loopt er midden in de nacht met een ivoren olifant door de straten van een stad Daardoor kwam het dan ook, dat ze Signor Rivaldi en de fakir niet tegen kwamen. Die beï-eikten op hun beurt ook het museum, en toen Signor Rivaldi er om heen liep met een plan een raam in te gooien en in te breken, ontdekte hg toevallig, dat een deur van de achteruitgang open was. „Wel carambissima Dat is ene gelukbofWij kunnen zo binnenwaarts staplopen!" Advertentie. Lekker Eén dode en twee zwaargewonden. AUTO REED TEGEN VOETSTUK VAN AFSLUITBOOM. Op de verkeersbrug over de Oude Maas tussen Dordrecht en Zwijndrecht is een auto met vier inzittenden tegen het voetstuk van één der afsluitbo men gereden. De auto werd in elkaar gedrukt. Mej. C. C. G. uit Rotterdam, die zich in de auto bevond werd ge dood. De bestuurder, de heer I. v. d. Z. uit Sassenheim moest uit de auto wor den gezaagd. Hij werd evenals de heer G. M. van Br uit Katwijk aan Zee zwaar gewond. Alleen mej. C. A. L. uit Rotterdam werd licht gewond. De 19-jarige L. de J. uit Klundert. die Vrijdagmiddag in een fabriek te Krommenie met een electrische boortol aan het werk was, is hierbij vermoede lijk door een verkeerd voltage door de stroom dodelijk getroffen. 'JT- Hij komi tijdens P.Z.C.-St. Nicolaasactie naar Zeeland Er komen voorstellingen in MIDDELBURG, VLISSINGEN, GOES. ZIERIKZEE EN OOSTBURG winkeliers ultge- De Jimmy-voorsiellingen worden als volgt gehouden: GOES Zaterdag 3 December in het Schuttershof. MIDDELBURG: Woensdag 6 Dec. in het Schuttershof. VLISSINGEN Zaterdag 9 Dec., in het Concertgebouw. ZIERIKZEE Zaterdag 16 Dec. in het Huis van Nassau Van Oostburg worden datum en gebouw nog nader bekend gemaakt. De toegangsbewijzen voor de voorstellingen zijn te verkrijgen door inlevering van bonnen, welke worden uitgegeven door winkeliers, die in de P.Z.C. adverteren en aan deze actie mee doen. Bij aankoop van een bedrag van minstens f 1.—, krijgt men een bon en voor 10.aan bonnen wordt op nader bekend te maken dagen aan onze kantoren een toegangsbewijs uitge reikt. Het bestede bedrag wordt naar beneden afgerond op,. hele guldens en per aankoop worden maximaal bonnen ver strekt voor 20.Iedere winkelier, die aan deze St. Nicolaas actie meedoet,maakt dit bekend door middel van een raambiljet In Goes worden de bonnen door de reikt tot en met 30 November. In Middelburg van 20 November tot en met 4 December In Vllssingen van 21 November tot en met 5 December In Zierikzee van 24 November tot en met 5 December LET IN DEZE PERIODE DUS VOORAL OP ONZE ADVERTENTIEPAGINA'S Correspondentie Wij ontvingen van verscheidene abonné's brieven over het optreden van Jimmy. Deze brieven zullen wij in deze rubriek beantwoorden. Hier komen de eerste van het stapeltje J- W.de P. te H.: Wij weten niet of Jimmy in zijn jeugd wel eens kennis gemaakt heeft met Tarzan. De mogelijkheid is natuurlijk niet uitgesloten. „Eozeknopje" to G.Jimmy Brown heeft niets te maken met Jimmy Durante. Hier moet een vergissing in het spel zijn. Jantje van D. te V.: Natuuriyk mag je je broertje meenemen. Jimmy doet niemand kwaad. De andere briefschrijvers moeten even op beantwoording wachten KERKNIEUWS JUBILEUM Ds. MOERMAN. Op Maandag 4 December zal het veertig jaar geleden zijn dat ds. P. Moerman, thans hulpprediker te Sir- jansland bij de Ned. Herv. Kerk, zyn ambt als predikant te Kats aan vaardde. Hierna diende hij de meenten Moercapelle (Jan. 1919- li 1922); Stavenisse (tot Jan. 1935) en Nieuw Loosdrecht. waarna hij op 1 Mei 1947 met emeritaat ging. Tijdens zijn verblijf te Stavenisse was hij scribn-questor van de ring Tholen en van 1927 tot 1935 lid van het Classicaal bestuur van Zierikzee. Bovendien was hij nog van 1922 tot 1925 en van 1927 tot 1933 consulent van St- Annaland. Na zijn emeritaat in 1947 nam hij het jaar daarop de benoeming aan tot bijzonder hulpprediker te Sirjans- land. Opmerkelijk is het dat ds. Moerman in zijn veertigjarige ambts bediening slechts één keer door ziek te verhinderd is geweest in 'n dienst voor te gaan. Ds. Moerman -zal op 24 November zijn veertig jarig huwelijksfeest her denken. Dit feest zal in intieme kring worden gevierd. Zondag 3 December in de middagdlenst zal ds. Moerman een herdenkingsrede uitspreken. NED. HERV. KERK. Beroepen te Ameyde en Tienhoven: P. J. F. Lamens te EJspeet: te Utrecht: E. v. d. Schoot te Zaandam en W. L. Tukker te Delft: te Glanerbi-ug: K. van Selms te Sllwolde. Aangenomen naar Hoenderlo: W. F. v. d. Windt res. leger pred. te Rotterdam: naar WouterswoudeS. Gerssen cand. te Putten, die bedankte voor Arnemuidcn, Goederede, Gouderak, Loon op Zand, Noorden. Poortvliet. Reeuwijk, Stad aan t Haringvliet. GER. KERKEN. Tweetal te Amsterdam: G. W. Rijksen te Rotterdam Z. en G. van Wildenburg te Aalten. Honderd jaar Nederlandse postzegels. (Van onze Haagse redacteur) In 1952 zal de P.T.T. de honderdja^ rige herdenking vieren van de Neder landse postzegel en van de Rijkstele graaf. Ter gelegenheid daarvan wordt in Utrecht eeh postzegeltentoonstel ling gehouden en in Den Haag een te- legraaftentoonstelling. K.L.M. gaat haar vloot vernieuwen. De K.L.M. heeft medegedeeld, dat zij een aantal van haar DC 4 (Dou glas)- en C 54 (Skymaster)-toestel len in de loop van 1952 en 1953 zal vervangen door DC 6's en Constella tion LL 749. Dit betekent geen uit breiding van de K.L.M.-vloot, maar wel een vernieuwing waarmede een bedrag van 50 millioen gemoeid zal zgn. m een De Christen Jonge Vrouwen Fede ratie (C.J.V.F.). de Nederlandse afdeling van de Wereldbond van Christen Jonge Vrouwen Verenigingen, bestaat dertig jaar. Dinsdag 28 November zal in Tivoli te Utrecht eèn jubileumdag worden ge houden. Op een vergadering van directeuren der Brusselse- en provinciale dagblad pers in België is. besloten met ingang van l Januari 1951 de prijs der Belgische dagbladen te verhogen van fr. 1.25 toe fr. 1.50 per exemplaar. Twee Italiaanse duikers, die zich zeer verdienstelijk hebben gemaakt bij de rafrip van de „Roermond" op 23 Juni 1949, zijn door H.M. de Koningin onder scheiden met de eremedaille ir. goud be horende bg de Orde van Oranje Nassau. De Engelse conservatieve partij heeft bij een tussentijdse verkiezing in het dis trict Handsworth haar zetel in het par lement behouden, waardoor de meerder heid van Labour zes blijft. Om de kwaliteit van de sigaren '<n de lagere prijsklasse, ondanks oplopende grondprijzen, onaangetast te laten, heeft een groot aantal sigarenfabrikanten in een te Utrecht gehouden vergadering het besluit genomen, een goedkopere ver pakking voor deze sigaren in te voeren. Te Berlijn is op 72-jarige leeftijd overleden de Duitse natuurkundige Fntz Munk. die zich vooral bekendheid heeft verworven met zijn werk op het gebied van de röntgen-diagnose en de behande. ling van nierziekten. Op indiening ontwerp-radiowet aangedrongen. In liet voorlopig verslag der Twee de Kamer over de begroting Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen wordt opgemerkt, dat het de taak is van de minister niet zozeer de gang van zaken bij het onderwys te blijven volgen, maar voor te gaan en leiding te geven aan het onderwys en aan de opbouw van een onderwijsstelsel, dat van de kleuter af tot de academisch gevormde toe omvat. Het onderwijs is in ons land aldus liet verslag nog verre van ideaal. Uit alle kringen en met name van de zyden, die op de een of andere wu'zc bij de vorming van onze jeugd betrok ken zgn, komen ernstige klachten over ons onderwijsstelsel, over de onder wijsinrichting en -methoden, alsmede over de resultaten daarvan. Vele leden achtten de huidige orga nisatie van vele examens zeer onbe vredigend. Anderen vroegen zich met Ds. NlemöIIer werd ter verantwoording geroepen. Ds. Martin Niemöller, president van de Hessische Evangelische Kerk, is voor een raad van 40 West- en Oostduitse kerkleiders verschenen in wat politieke waarnemers noemen „een berechting door zyns gelyken". De conferentie stond onder voorzit terschap van Otto Dibelius, Evange lisch bisschop van Beriyn en Bran denburg, en werd met gesloten deu ren gehouden, zy was bijeengeroepen op initiatief van enige Westauitse bischoppen, die verklaren, dat Niemöllers heftig ver zet tegen eventuele plannen om West-Duitsland te remilitariseren, een scheur in de Protestantse Kerk dreigen te veroorzaken. bezorgdheid af, of langzamerhand niet gesproken moet worden van een ach terstelling van het openbaar lager on derwijs bij het bijzonder. RADIO EN TELEVISIE. Van verschillende zijden werd op bespoediging van de indiening van een oniwerp-r^diowet aangedrongen. De publicaties, welke in de laatste tijd over de televisie verschijnen, laten er weinig twijfel over bestaan, dat de ze uitzendingen zeer grote uitgaven zullen vergen, terwijl ook de aan schaffing van ontvangapparaten voor alsnog buiten het bereik van de mees te gezinnen zal vallen. Acht de rege ring het niettemin economisch verant woord tot invoering van regelmatige televisie-uitzendingen haar medewer king te verlenen, aldus wordt ge vraagd. Labour-groep contra het beleid van Bevin. Twee en twintig leden van de La- bourfractie in het Britse parlement hebben de regering verzocht het ini tiatief te nemen tot tegenvoorstellen als basis voor een viermogendheden- conferentie, waarover de Sowjet- Unie een voorstel deed. Conservatieve avondbladen noe men deze ontwikkeling een „opstand" tegen de minister van Buitenlandse Zaken Bevin en een „ultimatum" aan de regering, doch leden van deze La- bourgroep ontkennen, dat dit het ge val is. Het wereldgebeuren. Europese Raad weer bijeen Europa's defensie en de hervorming van de structuur van de Raad van Europa zullen de voornaamste onder werpen vormen van een week van discussies, waarmee de raadgevende vergadering van Straatsburg haar zit ting van dit jaar zal beëindigen, aldus de A.N.P.-correspondent. Het eerste punt dat de algemene commissie onder leiding van George Bidault Vrijdag ter hand zal nemen is dat der Europese defensie. Men ver wacht hier, dat de Assemblee op dit belangrijke twistpunt zich opnieuw in twee kampen zal splitsen. Weliswaar hebben de ministers er andermaal op gewezen, dat de Raad van Europa ge nerlei bevoegdheid bezit om over de fensiezaken besluiten te nemen, maar het is juist deze formulering, die de voorstanders van Churchills Europese leger zullen aangrijpen om opnieuw de militaire kat de bel aan te binden. Churchills schoonzoon Duncan Sandys heeft een omvangrijk rapport over de ze zaak samengesteld. Met enige spits vondigheid wordt daarin geconclu deerd. dat de ministers alleen defen- siebesluiten doch geen defensie-dis cussies hebben verbannen. Op grond daarvan menen hij en zijn aanhangers, dat Straatsburg het debat over de bes te wijze om Europa te verdedigen kan voortzetten. Er is geen twijfel, dat minstens de Labour vertegenwoordigers, de meeste Scandinaviërs en de Duitse socialisten zich tegen deze zienswijze zullen ver zetten .temeer nu. zoals door de minis ters is opgemerkt, de kwesties dei- verdediging in een geheel nieuw sta dium zijn getreden. Het belangrijkste punt voor de toe komst van de Raad van Europa is overigens de tweede kwestie, die de algemene commissie zal aansnijden: de hervorming van de structuur van de Raad en het geven van grotere be voegdheden aan de Assemblee. De mi nisters hebben de lange reeks aanbe velingen. welke de Assemblee dien aangaande iri Augustus opstelde, wel iswaar niet definitief afgehandeld, doch zij hebben, naar men hier meent, een duidelijke aanwijzing gegeven, in welke richting de Assemblee met kans op succes kan doorwerken. De Britse regering heeft eens te meer gezegd, dat zij niet geneigd is de Assemblee andere dan raadgevende bevoegdheden te geven en iets van haar souvereini- teit op te offeren. De Assemblee kan of voortgaan hiertegen te vechten dan wel zich concentreren op <je beperkte doch reële mogelijkheden, waartoe het Nederlandse initiatief in Augustus de weg geopend heeft. De ministers hebben zich niet ge keerd tegen het op frond van dit ini tiatief tot stand gekomen plan voor gedeeltelijke overeenkomsten tussen bepaalde landen en over bepaalde za ken. Marktberichten VEILING ROTTERDAM. Van 17 November. Groenten: Andijvie 0.07—0.22; Bloem kool 0.08—0.53; Boerenkool 5.10—7.50; Snijbonen 1.05: Kroten 6.10—7.80: Rode kool 5.50—9.20; Gele kool 5.30—6: Groe ne kool 5.30—7.20: Bospeen 8—16; Was- peen 2.60—6.50; Grote peen 811.80; Sel derij 3.90—7.90; Knolselderij 3.50—1020; Spruiten 0.12—0.37; Tomaten 0.12—027; Uien 2.50—6.30; Witlof 0.17—0.40. Fruit: druiven 48—1.30. Appelen: AHington Pippin 24—29; Bel lefleur 12—21; Braml. Seedling 8—13; Gl. van Holland 18—33; Goudreinette 16—40; Groninger Kroon 18—26; Jonathan 20— 39; Sterappel 17—33. Peren: B. Alex Lucas 28—51: Bredero- üe 22—26: Comtesse de Paris 1741; Le- gipont 13—39; Gieser Wildeman 17—34; Kleipeer 19—30; St. Remy 28-28, Zw. wijnpeer 2537. ZWITSALETTEN DE ANTLPUN TABLETTEN* ZON EN MAAN. 21 November: Zon: op 8.09 onder 16.42 Maan: op 15.08 onder 4.45 21 November Vllssingen Temeuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG WATER U.+NAP U.+NAP 12.03 1.55 0.20 1.83 12.32 1.74 0.48 1.99 12.54 1.87 1.07 1.35 13.18 1.15 1.21 1.55 13.38 1.36 LAAG WATHfc li.—NAP u.NAP 5.52 6.23 7.00 6.49 7.06 1.47 1.69 1.84 1.22 1.42 18.22 1.79 38.54 1.99 19.32 2.16 19.11 1.51 19.26 1.76

Provinciale Zeeuwse Courant | 1950 | | pagina 7