KAPPIE en de Stad Gouddorst Sport en wedstrijden Vqppr WW ftex/wi®!} Mill» Vloeibaar fruit Donderdag 29 Juni geen brood bezorgd KLANKEN uit de AETHER Y PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 27 JUNI 1950 Het raffinement der mélatj de uitstekende AmerikaaJ bakken maakt de Lexin i BE5I IOS*CCOS AMEBIC*'S VOETBAL Hermandad won met 2-0 van Mars. In de te Den Helder gespeelde wed strijd heeft het Nederlands politie-elf- tal een 20 overwinning behaald op het Nederlands militaire elftal. De doelpunten werden gescoord door linksbuiten Kolen van Vlaardingen. DENEMARKEN—NOORWEGEN 1—4. De interland voetbal wedstrijd Dene marken—Noorwegen. welke Zondag te Aarhus werd gespeeld, werd door Noorwegen gewonnen met 41. De ruststand was 3—0 voor de No ren. ATHLETIF.K Schitterende recordverbeteringen door juniores. Tijdens athletiekwedstryden te Utrecht werden twee junioresrecords op fraaie wjjze verbeterd. Het 15-ja- rige meisje T. de Jong van Sagitta verrichtte in de B-klasse 'n prestatie van buitengewone klasse door bij het vèrspringen een afstand yan 5 71 me ter te bereiken. Hiermede verbeterde zy het jeugdrecord van 5.31 meter, met niet minder dan 40 centimeter. Dat deze prestatie er een is geweest van wereldformaat moge blijken uit het feit, dat een afstand van 5.71 me ter voldoende zou zijn geweest om in 1948 het Olympisch kampioenschap te Londen te behalen. Het merkwaar dige feit doet zich overigens voor, dat deze athlete ons land niet te Brussel bij de Europese kampioenschappen zal mogen vertegenwoordigen, omdat de dames de leeftijd van 16 jaar moe ten hebben bereikt om het recht te verkrijgen op deze wedstrijden uit te komen. Het jeugdrecord bij de heren, in hetzelfde nummer werd drie maal verbeterd. Het stond op 6.72 meter op naam van Bos, daterend van 28.6 1942. Eerst sprong de A.A.C.-er Vis ser 6.78% meter, daarna kwam Her berts van A.V. 1923 op 6.84 meter en vervolgens verbeterde Visser deze prestatie nog een met 6.85 meter. In Den Haag verbeterde Bakker van Vlug en Lenig het juniorenrecord kogelstoten met 0.195 meter. Zware hagelschade te Ossendrecht. Naar wij eerst thans vernemen is door de hevige slaghagel welke deze week o.m. Ossendrecht heeft geteisterd zeer veel schade aangericht. Aan land- en tuinbouwgewassen is zeer zware schade toegebracht, ter wijl tuinbouw en vruchtenteelt op enige bedrijven totaal zijn vernield. Bij de vruchtenteelt doet zich nog de omstandigheid voor dat ook het nieu we zg. vruchtenhout geheel is vernield zodat ook voor het volgende jaar geen of slechts zeer geringe opbrengst kan worden verwacht. De gewassen in de schadestrook geven een troosteloze aanblik. Ofschoon de schade nog niet precies is te noemen wordt deze thans glo baal op 250 a 300 duizend gulden ge schat. En daar men vrijwel niet tegen hagelschade is verzekerd betekent dit voor de betrokkenen een grote ramp. De meeste schade is toegebracht aan bieten, mais. aardappelen, tarwe, rog ge. gerst, haver, koolzaad, blauw maanzaad, bonen erwten, papaver, uien. tuinbouwgewassen en boom gaard. Van de komende weersomstandighe den zal het grotendeels afhangen of de minder zwaar getroffen gewassen zich nog goed zullen herstellen. Grint beschadigt auto's. De ANWB richt een dringend ver zoek tot alle gemotoriseerde weg gebruikers om de pas geasphalteerde wegen met matige snelheid te berijden. Deze wegen zijn door los grint afge dekt, waarvoor tegenwoordig veelal midelgrove soorten gebruikt worden. Bij grote snelheden veroorzaken de op spattende steentjes gemakkelijk be schadiging aan de auto's van tegen liggers, waarbij meestal de ruit het moet ontgelden. Vooral uit het Zuiden van het land regent het klachten van automobilisten, die daardoor in een onaangename en dikwijls zeer gevaar lijke situaties zijn geraakt, in dit geval bijna altijd door snel rijdende Belgi sche wagens. Tante Bertha vrijgesproken. De Bijzondere Strafkamer der Am sterdamse Arrondissementsrechtbank heeft vanmorgen de 52-jarige Rotter damse B. M. van der H.-K. (tante Bertha) van het haar ten laste geleg de jodenverraad en het zich weder- rechterlijk toeeigenen van joods be zit vrijgesproken. De officier van justitie had tegen „tante Bertha" zes jaar met aftrek (zg heeft reeds drie jaar in voorlopi ge hechtenis doorgebracht) geelst. Na de oorlog is mevrouw van der H.-K. in de Maasstad in het openbaar als moeder van het Rotterdamse ver zet gehuldigd. Wisselwachters te Chicago staken. 4000 Amerikaanse wisselwachters te Chicago zijn in staking gegaan, waardoor het treinverkeer van Chica go naar de kust van de Stille Oceaan onmogelijk gemaakt wordt. De wissel- wachters. die aangesloten zijn bij de A.F.L., willen een 40-urige werkweek met loon voor 48 uur. ZWEMMEN Vierjarige „Bubbe" zwom 22 mijl. Er heeft zich nog een candidaat ge meld, om deze zomer het Kanaal over te zwemmen, nl. de 4 jaar oude „Bub- ber" Tongay uit Miami, die reeds zwom toen hij tien maanden oud was. Zijn vader vertelde, dat ..Bubber" een afstand van 22 mijl in de Mississipi heeft gezwommen, hetgeen slechts een trainingsoefening zou zijn geweest. De „Elks Club" te Miami zou bij een ka naalpoging van „Bubber" voor de jon gen zorgen. Kathy Tongay, 2% jaar oud, doet niet voor haar broer onder en zwom in iets minder dan 4 uur 5 mijl in de Mississipi. KORFBAL Westerkwartier weer kampioen van Nederland. Door een 92 overwinning op P.S.V. heeft de korfbalclub Westerkwartier gisteren het kampioenschap van Ne derland van de KNKB behaald. WIELRENNEN Wedstrijd achter Derny- motoren. SCELTE, MIDDELKAMP. VAN EST EN SCHOTTE NEMEN DEEL. Door de W.S.C. de Sportvrienden te Hulst zal in samenwerking met enkele bekende oudrenners een beroepsren- nerskoers achter Dernymotoren geor ganiseerd worden over een afstand van 2 maal 50 km. Tussen beide manches door wordt de koers van 60 km. voor nieuwelingen belegd. Het parcours is het bekende Bos- dorpcriterium. Vele bekende renners zoals Middelkamp. Ramon. G. Schulte, H. Lakeman. B. Schotte. W. Wagt- mans en W. van Est schreven reeds in. Ook vanuit België bestaat er veel be langstelling voor deze wegwedstrijd. Benelux-ronde van Zuid- Beveland. De Ronde van Zuid-Beveland zal dit jaar zeer waarschijnlijk op 26 Augustus a.s. verreden worden. In ver band met de mogelijkheid dat ditmaal een belangrijk aantal Belgische en enige Luxemburgse renners zullen deelnemen, zal de finish niet in Goes, doch in Yerseke zijn. In België wordt nl. door de mossel- en oesterhandel veel propaganda gemaakt voor deze course. De start blijft te Goes. SCHAKEN Zuid-Slavië won met 5y2 van Nederland. Te Utrecht werd de tweede en laat ste ronde gespeeld in de wedstrijd tussen een Nederlands en een Zuid- slavisch schaaktiental. De Zuidsla- viërs wonnen met 14%5%. De uitslag van de tweede ronde was 7'.2% voor Zuid Slavië. 23. „Hé, hé!" riep de man met de klep voor zjjn hoofd, toen hij de Maat weg zag hol len. Maar de Maat keek niet om. Hy hol de kreunend van el lende, zo vlug zijn be nen hem konden dra gen, terug. „Die wilde zal mij vermoorden,!" dacht hy. „Hij kwam al op me af... 00000, was ik maar aan boord gebleven! Hij komt natuurlijk achter me aan! Ik hoor stappen achter mewat moet ik doen... dade lijk ben ik dood help!" De Maat durfde niet om te kijken, anders zou hij gezien hebben, dat er niemand vlak achter hem aanliep, en dat hij zich alleen maar die voetstappen verbeeldde. Hij rende door brede straten, langs gebouwen, hij sloeg hoeken om, en wist helemaal niet meer, of hij wel in de richting van de „Kraak" liep. Hij sloeg nóg een hoek om, en botste toen in volle vaart tegen twee personen op, die door de schok niet meer op hun benen konden blijven staan, en plat op de grond vie len. Het waren Kappie en de Baron. De Maat gaf een akelige, snerpende gil. Oud-strijders in Parijs en Brussel demonstreerden. Oorlogsinvaliden uit de beide oor logen hebben Zaterdagavond te Parijs gemanifesteerd, ten einde de aanpas sing van hun pensioenen te eisen. Duizenden oudstrijders hadden voor die gelegenheid allerlei voorwerpen uit de loopgraven meegebracht. Zij hadden zelfs hun tenten niet verge ten. Op de „Place l'Opera", werden er zelfs enkele opgesteld, zodat het verkeer gestremd werd. Te 19 uur werd „de soep" geblazen en de inva liden verzamelden zich in kleine groe pen om het voedsel, dat zij in hun knapzakken hadden meegebracht, te verorberen. Achtduizend Belgische oudstrijders, voormalige verzetsstrijders, politieke gevangenen en krijgsgevangenen heb ben Zondag in het centrum van Brus sel een demonstratie gehouden. De „stille mars" er waren strik te orders uitgegeven: „marcheer in stilte, niet roken" was bedoeld als protest tegen het eventueel verlenen van amnestie aan degenen, die in de oorlog met de Duitsers hebben sa mengewerkt. De Japanse regering zal binnenkort twee vaartuigen aan de Nederlandse re gering teruggeven. Het zijn de „Sumlre Maru" en de „Taiwan Maru" respectie velijk van 5500 en 1729 ton. De schepen voeren vroeger tussen Singapore en Java. Korte vrijheid. De 26-jarige Hagenaar L. K., die in de strafgevangenis te Scheveningen de straf moest uitzitten, die hij aan 'n inbraak te wijten had, slaagde er in te ontsnappen. Zijn vrijheid was ech ter maar van korte duur, want nog dezelfde dag werd hij door de Haagse recherche in Scheveningen weer ge arresteerd Nekkramp in marine-opleidings kamp te Hilversum. In het marine opleidingskamp naby Hilversum is een geval van nekkramp geconstateerd. In verband daarmee zal het kamp voorlopig een week on der quarantaine worden gesteld. Da a/garat van vooroortogaa kwaliteit! Avontuurlijke Nederlandse in Duitsland aangehouden. Bijna een jaar geleden werd in de Nederlandse dagbladen vanwege de Haagse kinderpolitie, opsporing ver zocht van de minderjarige Louise Brouwer uit Den Haag, die uit de ouderlijke woning was weggelopen en van wie ieder nader spoor ontbrak. Enige aagen geleden werd de thans 17-jarige Louise in Stuttgart aangehou den en uitgeleverd aan de Nederlandse recherche. Op 2 Juli 1949 verliet zij wegens hui selijke moeilijkheden, de ouderlijke woning, inet medeneming van 50. Zij wist op illegale wijze over de grens te komen en kreeg een lift naar Hanno ver. Daar werkte zij gedurende drie maanden in een huishouding en on derhield nauwe relaties met een Tsjech. In October vertrok zij naar Frank fort am Main, werkte ook daar in een huishouding en werd toen door de' Duitse politie aangehouden, daar zij niet over de nodige papieren beschik te. Zij gaf voor een Tsjechische te zijn, die uit haar land gevlucht was. maar kreeg vier weken gevangenis straf. Na ontslagen te zijn vertrok zij naar Mannheim, waar zij na veel om zwervingen door de Amerikaanse po litie werd opgepikt wegens diefstal. Ook daar speelde zij het spel van een gevlucht Tsjechisch meisje. Weliswaar kreeg zij zes maanden gevangenisstraf, maar werd na vier maanden ontslagen. Liftende ging de tocht verder naar Stuttgart en daar begon het zwervers leven opnieuw. Tot de politie haar ook daar weer arresteerde en toen had Louise er genoeg van. Rotterdamse dagjesmensen voelen zich beledigd. Duizenden Rotterdammers die in het seizoen gedurende elk week-einde naar Oost-Voorne trekken om daar op een speciaal terrein te kamperen, zijn gegriefd over een uitlating in de Oost- Voornse gemeente, waarin over hen gesproken wordt als van „een min derwaardig publiek, dat nadelig is voor Oost-Voorne". In een manifest hebben de Rotterdammers tegen deze uitlatingen geprotesteerd. Feuilleton door David Dodge De geschiedenis luidt aldus: „Er is een welbekend verhaal, dat er een geheime hall is in het fort Cuzco, waar een enorme schat ver borgen ligt, bestaande uit standbeel den van de Inca's, uitgevoerd in goud. Er was nog een dame, Dona Maria de Esquivel, de vrouw van de laatste Inca, die deze hall heeft bezocht en volgens geruchten is zy er op een vreemde manier heen gedragen. Don Carlos, de echtgenoot van deze dame, leefde niet overeenkomstig zyn rang. Donna Maria maakte hem hier verwijten over. Zij riep dan uit, dat zy er toe gebracht was, om met een arme Indiaan te trouwen, die slechts de titel voerde van Heer of Inca. zy deed dit zo vaak, dat Don Carlos op zekere avond uitliep: „Vrouw! Wenst gij te zien, of ik arm of rijk ben? Ge zult zien, dat geen koning ter wereld grotere schatten heeft dan ik". Toen bedekte hy haar ogen met een zak doek, deed hy haar twee of driemaal ronddraaien en haar bij de hand ne mend, leidde hij haar naar een plaats, die niet ver af scheen, waarna hy de zakdoek wegnam. Haar ogen openend i stom verbaasd! Zij had niet meer dan tweehonderd stappen gelo pen en zij bevond zich nu in een grote vierkante hall, waar, op banken langs de muren geplaatst, zy de standbeelden van de Inca's zag staan, ieder ter grootte van een jongen van twaalf jaar, allen van massief goud! Zy zag ook vele schalen en kruiken van goud en zilver. In feite was het een van de grootste schatten ter we reld!" Daarop sloot ik het boek. Op die ene aanhaling na, had Prescott nooit de naam van 'n Inca, die Don Carlos heette, genoemd. Zelfs niet als een van de marionetten, die de Spanjaar den op de troon gezet hadden, nadat zy Atahualpa vermoord hadden. En ik herinnerde mij nu, hoe Naharro minachtend gesnoven had over die verhalen van verloren schatten. Maar ik kon de gedachte, die stand beelden met de afmetingen van een twaalfjarige jongen, allemaal van massief goud, maar niet van me af zetten. Ik zat uit te rekenen, wat een twaalfjarige jongen zou wegen, als hij van massief goud was gemaakt. Er waren veertien echte Inca's ge weest. Aannemende, dat goud onge veer twintig maal het gewicht van een mens heeft en een twaalfjarige jongen taxerend op rond honderd pond, kwam ik op ongeveer een ton goud voor ieder standbeeld. En veer tien ton was 28.000 pond. En goud kostte ongeveer 35 per ons! Ik liet my van het oed afrollen en ging naar de badkamer om mijn ge zicht en handen met wat koud water te wassen. Ik had hei goed te pakken. Ik wist, waarom Jeff's stem hees ge klonken had en zijn ogen geglin sterd hadden, toen hy over het los geld van Atahualpa sprak. Ik dacht niet bewust aan myn goud, of aan Berrien's goud, of aan Peru's goud. Ik wilde net alleen maar vinden, het hanteren en het zien glinsteren. Ik had de goudkoorts te pakken, die Midas zijn vloek had bezorgd. Een kloppen op de deur versloor- de myn dromen. Ik overtuigde mij •er van, dat er geen bult onder het kleed te zien was voor ik de sleutel omdraaide. Het was Julie. Zy rook naar whis ky. Haar lipstick was over haar ge zicht verspreid en haar groen-ge- schaduwde ogen hadden een glazige uitdrukking. Zy drong my voorbij tot zy miaaen in de Kamer stond. „Hallo", zei ze gemelijk. „Hallo." „Wat voer je uit?" „Ilc las een boek." „Waarom kom je niet naar de can- tina, om wat te drinken. „Het is al te laat." „Ik geloof, dat je alleen maar ver waand doet, net als die verwaande verpleegster. Je bent verliefd op haar. Je denkt, dat je de goochem- ste jongen in de wereld bent te goochem en te goed, voor wie dan ook." „Je denkt, dat ik een zwerfster ben, hè?" „Neen." „Wel waar. Iedereen denkt, dat ik een zwerfster ben, alleen maar, omdat ik van een pretje houd. Ieder een heeft een man, of een vader of een moeder of een broer, die wel zouden weten te voorkomen, dat 'n oude afschuwelijke vrouw je vertelt, dat je te veel lipstick gebruikt." Zy begon te huilen. „Ik heb niemand. Het kan niemand iets schelen, of ik een zwerfster ben, of dat ik te veel lipstick gebruik, of wat ook. Nie mand wil zelfs in de cantina een borrel voor mij kopen." „Ik zal je morgen wel wat geven. Vanavond heb je er te veel gehad. Ga naar bed en ga slapen." lWordt vervolgd) Amsterdamse Beurs Nederland 1948 (3%) i dito 1947 (3(4) 3 dito 1937 3 Dollar-lening 1947 3 Investeringscert. 3 Nederland 196264 Nederland 1962-64 Nederland N.W.S. 2(4, Spaarc a f 100 2'/, Indlë 1937 A 3 Grootboek 1946 3 Ned. Ind. Hand. B Ned. Handelmij. AKU Bergh'a Jurgena Calvé-Delft Centrale Suiker Kon. Ned. Hoogovens Unilever Ned. Kabelfabriek Philips Wilton Feyenoord Kon. Petrol. Mij. Amsterdam Rubb. HA. Lijn Kon. Paketvaart Ned. Scheepv. Unie Rotterdamse Lloyd Stv. Mij. Nederland Handelsver. A'dam Deli Mij. Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kennecot Shell Union Baltimore Spw. Miss K.T. Spw. New York Centr. Spw. Pennsylvania De burgeroorlog ln Korea vormde vandaag het onderwerp van gesprak ter beurze. Van nervositeit was echter geen sprake. Het publiek toonde zich gereser veerd, doch van grote verkoopdrang viel niets te bespeuren. Dat de openlngsprij- zen over het algemeen twee tot vier pun ten lager waren, achtte men niet ver wonderlijk. De algemene opinie ter beur ze is, dat dit conflict niet tot interna tionale verwikkelingen zal leiden. Aan de andere berichten, zoals de opheffing van de ondernemingswachten in Indone sië en de gunstige exportcijfers van dit land werd vandaag weinig aandacht be steed. Met de openingsverliezen bleek meteen het ongunstige nieuws geheel verwerkt te zijn. Tegen slot werd de stemming zelfs iets beter, hoewel dit niet tot groot herstel leidde. Er was geen enkele hoek die vandaag een bijzondere ontwikkeling vertoonde. 23 Juni 26 Juni 100(4 100(4 9814 98% 98(4 98 98 97(4 99('« 99 99'4 99(4 99 T4 99% 80(4 100(4 96(4 96% 98 98 86 83% 145 140 314 312 127 ('2 125% 180(4 180 153 152 203i/2 199% 257 530(4 228 ('2 140 135 269V4 267(4 122(4 119 144 112% 110% 131(4 128% 131(4 128(4 151 148% 125% 121% 119% 117% 32 31% 113% 110% 96 94% 57% 55(4 44 42% 10% 5(4 13% 13 16% 15(4 Nieuwe electrische centrale in Overijsel. In de zomerzitting van de Provin ciale Staten van Overijsel zullen Ge- dep. Staten een voorstel doen om vyf- tig millioen gulden te lenen ten bate van de N.V. IJselcentrale. De twee bestaande centrales van de N.V. de practijk een provinciaal lichaam kunnen binnenkort de nodige elec trische energie niet meer leveren, zo dat men het uitstellen van de bouw niet meer verantwoordelyk achtte. Vooral in de kringen van natuurbe schermers bestond heftige oppositie tegen het plan. De minister van Eco nomische Zaken heeft echter zyn goedkeuring gegeven, zodat de fa briek in 1955 volkomen gereed zal zijn. KERKNIEUWS. CHR. GEREF. KERK. De Generale Synode van de Chr. G«- ref. kerk zal dit jaar gehouden worden in de Ebenhaëzerkerk te 's-Gravenhage (C.). De Synode begint Dinsdag 5 Sep tember 's morgens 9 uur. De avond te voren zal een gebedsure gehouden wor den, waar in zal voorgaan Ds. W. Kre- mer van Apeldoorn. Advertentie Wegens excursie van het bak kerij-personeel wordt er op Wèl zyn de normaal winkels als geopend DE VLISS. EN SOUBURGSE BAKKERSPATROONS. WOENSDAG. Natuurlijk eist ook vandaag het Hol land-Festival zijn gedeelte op in de aether. Dit keer is het zeer zeker de moeite waard dit gedeelte te beluiste ren. Om 20.15 voeren het Residentie orkest met het Groot Omroepkoor onder leiding van Carl Schuricht over Hilversum I de Missa Solemnis van Beethoven uit. 's Morgens valt om 9.35 over deze zender een Chopin-Debussy-concert te beluisteren. De VARA vraagt ver der de aandacht voor de uitzending van het hoorspel „De buitengewone baby" (21.00 uur over Hilversum II). Om 22.25 voert het Concertgebouwor kest over deze zender onder leiding van Charles Munch een Ravel-pro- gramma uit. Hilversum I: 7, 8, 13, 19. 20 en 23 Nws. 7.15 Te Deum Laudamus. 7.45 Een woord voor de dag. 8.15 Muziek bij het werk. 9 Ochtendbezoek. 9.35 Chopin-Debusy. 10.30 Morgendienst. 11 Altviool en piano. 11.25 Ensemble „Selecta". 12 Gram. mu ziek. 12.33 Trio. 13.15 Radio Philh. sex tet. 13.45 Tsjechisch Philh. Orkest. 14 Bondsdag Geref. Mannenverenigingen. 15 N.C.R.V.-koor. 15.40 Middagconcert. 16.15 Voor onze meisjes en jongens. 17 Kamer orkest. 17.45 Regeringsuitzending. 18 Fan farecorps. 18.30 Vrij en biy. 19.15 Voor dracht. 19.40 Vandaag. 20.15 Residentie orkest. 22.45 Avondoverdenking. 23.15 Avondconcert 23.4024 Wanda Lan- dowstra, clavecimbel. Hilversum II: 7, 8, 13, 18, 20 en 23 Nws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram. mu ziek. 8.18 Orgelspel. 9 Kamermuziek-con- cert 10.05 Morgenwijding. 10.20 Onze keuken. 10.35 Ais de stofzuiger zwijgt. 11 Populair non stop. 12 Dansmuziek. 12.38 Gram. muziek. 13.15 Dubbelkwartet. 14 Gesproken portret. 14.15 Hewitt-ensem ble. 15 Kinderkoor. 15.20 Willem Roda- 16 Vragen staat vrij! 16.30 De regenboog. 17 Het stond in de krant. 17.30 Middag concert. 18.30 Voor de strijdkrachten. 19 Parlementair overzicht. 19.15 Zang. 19.30 Voor de jeugd. 20.05 Politiek commentaar. 20.15 Metropole orkest. 21 De buitenge wone baby, hoorspel. 21.50 Kwartet Jan Corduwener. 22.10 Populair wetenschap pelijke causerie. 22.25 Symphonieconcert. 23.15—24 Dansmuziek. ZON EN MAAN. 28 Juni. Zon: op 4.22 Maan: op 20.36 onder 21.04 onder 2.11 28 Juni HÜÜG WATER LAAG WATER U.+NAP U.+NAP u.— -NAP u.—NAP Vlissingen 12.26 2.16 6.17 2.06 18.42 2.00 Terneüzen 0.20 2.15 12.56 2.36 6.54 2.27 19.21 2.20 Hansweert 0.58 2.20 13.38 2.40 7.33 2.42 20.01 2.36 Zierikzee 1.23 1.38 14.01 1.58 7.00 1.60 19.32 1.50 Wemeldinge 1.37 1.62 14.15 1.83 7.19 1.88 19.50 1.76

Provinciale Zeeuwse Courant | 1950 | | pagina 4