Goede start van De Zeeuwen Zeeuwse derde klassers in veiligheid Terneuzen verloor eerste promotiewedstrijd met 2-0. „De Zeeuwen-kwartiertje" besliste de strijd. Internationale roeiwedstrijden van Zeeuwse roeivereniging AJAX VAN DE KOP VERDRONGEN Zeeuws Zaterdagmiddag elftal won verdiend van Dordt Vraac Vooral DE STAxNDENLIJSTEN. MAANDAG 1 MEI 1950 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 Biervliet versloeg ook de andere degradatie-candidaat. Dc eerste klap is gevallen en voor Hero is ze best aangekomen ook. Met ruim verschil boekte De Zeemven z^jn eerste succes. En de Vlissingers heb ben hierdoor 'n beste start gehad, want in de competitie wilde het tegen de conservenmensen niet vlotten. MOC behaalde een overwinning op Ter- neuzen maar gezien het feit dat dit resultaat in een uitwedstrijd voor de Zeeuwsch-Vlamingen werd behaald behoeft dit nog niet al te veel hoofdbre kens te brengen. In de derde klas werd RKFC het kind van de rekening, nu RCS in Zierllizee verloor. Bjj de str\jd om één plaatsje in de derde klas boekte Biervliet z'n 2e overwinning en maakt nu goede kans de begeer de plaats te gaan bezetten. Bjj de reserves is het doek gevallen doordat Middelburg n tegen Breskens II verloor, waardoor Dosko II kampioen werd. PROM. COMP. 3e KLASSE De Zeeuwen-Hero 4-1; MOC-Terneu- zen 2-0. Geheel onverwacht kwam de over winning voor de Vlissingers niet, maar de cijfers zijn toch wel wat ho ger uitgevallen dan verwacht mocht worden. In ieder geval is het een bes te beurt voor De Zeeuwen dat zijn goede vorm der laatste weken dus kennelijk nog bewaard heeft. Terneu- zen stootte zijn hoofd in Bergen maar de 2-0 nederlaag in een uitwedstrijd behoeft hog geenszins reden te zijn het hoofd te laten hangen. DERDE KLAS D. Roosendaal-Middclburg 2-3; Zierik- zee-RCS 4-1. Het pleit is hier nu ook beslecht. Zie- rikzee stelde zich door een overwin ning op RCS in veiligheid en RKFC moet nu met Steenbergen proberen het ene plaatsje te behouden. Middel burg komt door zijn overwinning op en tegen Roosendaal wat beter op de ranglyst te staan en het kan zelfs nog in de bovenste helft eindigen. DERDE KLAS E. Sluiskil-Breskens 4-5. De laatste wedstrijd in deze klasse bracht Breskens juist met de hakken over de sloot. PROM. COMP. VIERDE KLASSE Biervllet-Hoofd plaat 3-1. Het zal de beide degradatiekandi daten heel wat hoofdbrekens kosten om Biervliet de weg naar de derde klas nog te versperren. KES. TWEEDE KLASSE Breskens li-Middelburg II 2-1; RCS II-Zierikzee II 2-2; De Zeeuwen II- Axel II 1-4. Door de nederlaag, die Middelburg II in Breskens leed is het kampioen schap bij Dosko H terecht gekomen, RCS II pikte van Zierikzee II een puntje weg, terwijl Axel II De Zeeu wen reserves een flinke klap toedien den. BEKERWEDSTRIJD KNVB Zeelandia-Longa 0-G. Zeelandia werd volgens dé regelen der kunst door Longa gewipt zodat nu nog slechts vier Zeeuwse ploegen in de strijd zijn gebleven. Voorhoede kon niet meer scoren. Terneuzen is de promotiecompetitie voor de tweede klasse niet succesvol begonnen. In Bergen op Zoom verloor het met 20 van de Brabantse kampi oen MOC en dat enkel en alleen, om dat de voorhoede, die Oppenneer mis te, in wiens plaats van Alphen was opgesteld niet in staat was de vele kansen te benutten en, zoals het een gewone voorhoede past, om te zetten in doelpunten. Deze kansen hadden voor de rust be nut moeten worden. Toen waren ze er. maar het bleef voor de gasten een nui op het scoringsbord. Omdat de thuis club ook geen succes had, bleef er aan de andere kant ook een nul staan. Na de rust had MOC het heft in handen fenomen en behield tot het einde van e wedstrijd het beste deel van het spel. Tweemaal wist de beste van de 22 spelers, linksbinnen du Bois van MOC, de Terneuzen-achterhoede te passeren. Bij het tweede doelpunt deed hij het geheel alleen. Terneuzen bracht het na de thee niet veel verder dan enkele uitvallen, om de verdediging wat rust te gunnen. Maai- hoewel deze aanvallen absoluut niet ongevaarlijk waren en de gasthe- ren toch nog wat zorgen baarden, bleef ook nu succes uit. Typerend was wel, dat beide doel punten in de linkervleugel van MOC hun basis vonden. Deze vleugel werd teveel vrijgelaten en scoorde dan ook zonder dat de keeper er iets aan kon doen. Na de rust moest Hamelink nog ver vangen worden door IJsebaert. Longa gaf Zeelandia een voetballes. DAPPER ZEELANDIA MET 0—6 VERSLAGEN. Er behoeft weinig twijfel- over te bestaan of Longa de meerdere was van Zeelandia. De cijfers wijzen het uit erf zijn nog slechts een zwakke weerspiegeling van de werkelijke krachtsverhouding. Longa, met een paar invallers, heeft zich niet bijzon der behoev.en in te spannen om zich in de volgende ronde van de K.N.V.B. beker te spelen. Zeelandia weerde zich echter buitengewoon. Zeelandia viel veel en vaak technisch verant woord aan, maar men miste het juist- gerichte schot. Het had er de schijn van, dat Lónga het in het eerste kwartier wat al te gemakkelijk opvatte en meende wel heel erg gemakkelijk met Zeelandia te kunnen spelen. De groen-zwarten beten echter behoorlijk van zich af cn toen duurde het een half uur vóór Longa eigenlijk de juiste toon te pak ken kreeg, waarna binnen vijf minu ten de ruststand (02) werd bereikt. In de tweede helft bleef Zeelandia zich weren, maar Longa stond heel wat gemakkelijker, omdat het elftal de tegenstanders in zijn zak had. Het derde doélpunt was er na tien minu ten en het vierde werd met de hand voorkomen, doch de strafschop her stelde dit (05). Toen was het verder voor Longa een heel licht karweitje en eigenlijk was er de kans om doel punten aan de lopende band te ma ken. Longa liet het bij nog één goaltje meer en verloor zichzelf in wat show voetbal en aardige cómbinatie-oefe- ningen-in-de-practijk. Weliswaar kwam de paal nog een keer redding brengen, maar ook aan de andere kant zette de Ruijter een flinke kanjer op de lat en Longa mocht van geluk spreken, dat Zeelandia geen tegen- goal scoorde. Zierikzee speelde zich veilig Hoewel Zierikzee zeer nerveus in het veld kwam, wist het toch energie, ke aanvallen op te zetten en de RCS- verdediging danig onder druk te zet ten. Het heeft tenslotte dan ook ver diend gewonnen en speelde zich daar. mee in veiligheid. De twee punten, die nog in de resterende wedstrijden moesten worden behaald waren er. Het is rechtsbinnen v. d. Maas. die de score opende, na handig door de Walcherse verdediging te zijn gema noeuvreerd. Het spel golfde daarna op en neer, maar toch was het Zierikzee, dat weer doelpuntte. Bij 'n afgeslagen aanval werd de bal door Kilsllo opge vangen, hij schoot meteen weer in en met een geraffineerde boogbal doel puntte hij via de binnenkant van de paal. Zierikzee verslapte dan, als was het met dit resultaat tevreden. RCS greep deze kans meteen en verkleinde de achterstand. Daar bleef het echter bij, want dit ene doelpunt was voor Zierikzee een stimulans. Volkeri maakte "er 31 van en na de rust, toen er heel tam werd gespeeld, zelfs 4—1. PROMOTIE COMP. WEST. UYS-Emma 1-1. De tweede wedstrijd van de Leide- naars bracht één vHnstpuntje op, maar het lflkt ons toch, dat de opgave voor UVS te zwaar zal blijken en dat de verdere strijd zal gaan tussen Em ma en de Neptunianen. OOST. Vitesse-Tubantia 1-1; Quick-Rheden 2-2. Vitesse moest op eigen grond een veer laten tegen Tubantia en dat is een wel heel kostbaar puntje voor de Hengelo'ers, nu Quick zich een deel der winst tegen Rheden zag ontglip pen. Een slechte beurt van de Nyme- genaren. ZUID I. De Baronie-De Valk 5-0. Het schijnt de Bredanaars ernst te zijn om het t vorig jaar verloren gega- ne plaatsje in de eerste klas te her overen en de flinke overwinning op de Valken is in ieder geval weer een flinke stap in de goede richting. Goed begin van Vlissingers met 4 1 overwinning op Hero. Hoewel de uitslag een gemakkelijke ovenvining van de Vlissingse doet vermoeden, is dit geenszins het geval ;eweest. Tot ver in de tweede helft was er nog alles mogelijk, daar tot dat ogenblik beide partijen olie één doelpunt hdden gescoord, terwijl liet Iluist de Hero-mannen waren die z.ich iet gevaarlijkste hadden getoond. In 9 minuten tjjds werd na de rust diet lot van Hero beslist. In dit tydsbestok werden drie doelpunten gescoord, on danks het feit, dat er van een Zecu- wen-overwicht geen sprake was. Na enig verkennen bleek, dat de be- zoekers voor het doel gevaarlijker waren dan de thuisclub. Reeds kort na het begin had de thuisclub niet over geluk te klagen, toen na een slechte uittrap van Leijnse, de bal on middellijk werd ingeschoten voor dat deze weer in het doel terug was. Het harde schot kwam evenwel op de lat. Vier minuten later was liet evenwel raak. Buiten enkele pogingen van Hubregtse hadden De Zeeuv/en nog weinig te zien gegeven. De Smit maakte tenslotte de stand van dichtbij gelijk. Dit inspireerde He ro tot extra inspanning, maar do ver dediging van De Zeeuwen wist doel punten te voorkomen. Direct na de hervatting scoorde een der verdedigers van de bezoekers bij na in eigen doel, doordat hij de bal verkeerd raakte. Deze ging echter ra kelings over de lat. Het wei d dan ma een gelijk opgaande strijd met aan Hero-zijde de beste kansen. Toen kwam dat „Zeeuwen kwartiertje", de Smit, Hubregtse en de Klerk maak ten er in een korte spanne tijds 4-1 van. Hierna gaf Hero zich gewonnen en ook de thuisclub verslapte, zodat er voor het talrijke publiek weinig meer te genieten viel. Uitstekend Initiatief van jonge Terneuzense vereniging. Voor de eerste keer in haar nog jonge bestaan heeft de Zeeuwse Roeivereniging in Terneuzen Zater. dag internationale roelwedstryden georganiseerd. Aan deze wedstrijden namen behalve de organiserende ver eniging en D.D.S. uit Delft ook deel de Spciété Royal de Sport 'Nautique en de Royal Club de Nautiqne, bei den uit Gent. Ondanks de slechte weersomstandigheden was er nog vrU veel belangstelling voor dit fes tijn, waaraan de plaatselijke harmo- niè haar muzikale medewerking ver- leende. Na afloop van deze wedstrijden wer den in hotel Rotterdam door dr. C. A. Schiltman met een toepasselijk woord de prijzen uitgereikt, die door de Jachthaven te Terneuzen, de sociëteit „Harmonie" en de heren J. F. de Klerk en L. Muller beschikbaar wa ren gesteld. De wisselbeker werd ge wonnen door de Société Royal de Sport Nautique uit Gent. In een korte toespraak prees de burgemeester van Terneuzen, inr. P. H. W. F. Teilegen, het initiatief van de vereniging en hij wees hierbij op de betekenis van dit soort wedstrij den, voor de verdere ontwikkeling van Terneuzen als watorsportcentrum en de uitbreiding van de Benelux-ge- dachte. De uitslagen zijn: vierriemsgieken met stuurman, beginnelingen: 1. Soc. Royal de Sport Nautique, 4 min. 16 sec.; 2. op één lengte Z.R.V, I, 4 min. 17 sec.; 3. Z.R.V. II, 4 min. 44 sec.; vierriemsoefengieken met stuurvrouw, stijlroeien voor dames en meisjes, 1. een équipe bestaande uit mevr. Spaas, mej. v. d. Peyl, mej. v. d. Straaten en mej. v. Wyck en 2 een équipe met mej. v. Oeveren (Axel), mej. Marvin en mej. Klerk, beiden uit Terneuzen en mej. v. d. Borg uit Hoek; twee- riemsgieken met stuurman 1000 meter: 1. Société Royal de Sport Nautique, (Gent), 4 min. 25 1/5 sec.; 2. Royal Club Nautique (Gent) 4 min. 26 sec.; vierriemsgieken met stuurman 1000 meter: 1. Société Royal de Sport Nau tique (Gent), 4 min. 19 sec.; 2. Royal Club Nautique (Gent), 4 min. 28 sec.; Skiff 1000 meter: 1 en 2. Royal Club Nautique en Société Royal 'de Sport Nautique 4 min. 31 1/5 sec.; vierriems gieken met stüurman veteranen 500 meter: 1. Zeeuwsche Roeivereniging (Terneuzen), 1 min. 45 sec.; 2. D.D.S. (Delft), 1 min. 49 1/5 sec.; Achtriems- gieken met stuurman 1000 meter: 1. Royal Club Nautique, 3 min. 32 2/5 sec.; 2. Société Royal de Sport Nauti que, 3 min. 35 2/5 sec. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Merkwaardig voetbalincident "In Amsterdam. Hij draait zijn sigaret in 'n bandig machientje, dat onder het rollen niet open kan springen. Voor rokers, die geen shag willen morsen en iu van steeds dezewtie dikte willen hebben. Trouwens.... Hoe je 'i doet... met Mascotte gaat-ie goed! Ruw spel in Enschede. De kampioenscompetitie heeft een uitermate spannend karakter gekregen nu Blauw Wit, dat een punt op Ajax achter was, kaas heeft gezien om de Ajaxieden een 1—0 nederlaag toe te i brengen. Ajax is van de eerste plaats i gestoten, Blauw Wit leidt! j Op dit tweetal volgen Limburgia, Heerenveen en Maurits, alle drie met j 3 punten, Limburgia echter uit 3, de beide andere clubs uit 4 wedstrijden, i Enschedese Boys behaalde de eerste overwinning, maar blijft op de laatste j plaats. AJAX HAD GEEN DOELMAN! I De wedstrijd Ajax—Blauw Wit bracht van laatstgenoemde ploeg een fris 1 open spel, dat in de 18de minuut van de eerste helft door Heffels tot een doelpunt leidde. Na de rust kwam er een merkwaardige sensatie. Midden in de tweede speelhelft greep de Ajax- doelman van der Pol plotseling naar zijn linkerzij. Hij had kennelijk erge pijn, hetgeen scheidsrechter Schipper niet ontging. Deze floot af en van der Pol verliet, ondersteund door de ver zorger, het veld, maar toen bleek tot ieders verbazing, dat Ajaxgeen reservedoelman langs de lijn had. Na lange discussies besloot aanvoer der Stoffelen, die inde Ajax-jubileum- revue al had bewezen meer in zijn mars te hebben dan de capaciteiten van half speler, zelf in een geleende trainingsblouse de rol van keeper te gaan vertolken. Nauwelijks had hij een bal aangeraakt, of van der Pol kwam weer uit de kleedkamer terug. Reeds bij het eerste schot, dat hij Vijf doelpunten van La Grand. In een uiterst sportieve wedstrijd heeft het vertegenwoordigend Zater dagmiddag-elftal van de Afdeling Zeeland van de K.N.V.B. verdiend ge wonnen van het vertegenwoordigend elftal van de afdeling Derdrecht. De cijfers 5-0 waren niet eens geflatteerd en indien de uitslag in het voordeel van het Zeeuwse elftal nog hoger was geweest, dan hadden de gastheren zeker niets te zeggen gehad. Technisch en qua spel staken de Zeeuwen stuk voor stuk hun tegenstanders de loef af en de Keuzencommissie van de afde ling Zeeland kan met de samenstelling van dit elftal tevreden zgn. Er was slechts één elftal, dat in ZwJjndrecht speelde en dit was het Zeeuwse elftaL Door deze overwinning komt Zeeland in de volgende ronde uit tegen de winnaar van de afdelingen Den Haag/Rotterdam. Meteen na het beginsignaal lieten de Zeeuwen direct zien, dat ze heel wat in hun mars hadden. Steeds wa ren zijn in de aanval en de doeiver dediger van de Zeeuwen behoefde sporadisch op te treden. Ze voelden zich thuis en ondanks de vette klei, werd er mooi samengespeeld. De achterhoede was voor haar taak be rekend en met een goede ruggesteun van de middenlinie, zette de voorhoe de heel wat aanvallen op. Doelpunten konden dan ook niet uitblijven. Door het doorzetten van Van Dalen kwam uit een goed aan- HOCKEY Uitstekende 3-0 over winning van Nederland op Engeland. In een van zijn beste, zo niet de beste wedstrijd sedert de oorlog heeft het Nederlands hockey-elftal in het Wagener Stadion te Amstelveen een klinkende en volkomen verdiende 3 0 overwinning behaald op het Engel se elftal. In deze eerste ontmoeting met de Engelsen sedert 1939 toonden de Oranjehemden zich over alle li nies zowel technisch als tactisch ver re superieur en des te meer mag dit voldoening schenken, omdat het ver toonde spel niet het resultaat was van te weinig of zwakke tegenstand, maar van eigen snelheid en kracht. Zo groot: was de Nederlandse supe rioriteit, dat ons elftal misschien de zelfde zege zou hebben behaald, in dien het met 10 man had gespeeld. BILJARTEN Van Hassel scoorde in Wenen series van 500 Er wordt op het moment in Wenen bij de Europese kampioenschappen groot biljart libre biljart van de aller hoogste klasse gespeeld. De Ruyter en de Belg van Hassel hebben reeds elk een serie van 479 gescaord, maar nu is van Hassel toch met de sensatie van het jaar gekomen. Hij maakte zijn serie tegen de Fransman Dufetelle in één beurt uiten herhaalde dit zelfs Zondag nog. Het Europees re cord van de hoogste serie en het Eu ropees record partij gemiddelde bracht hij met deze serie van 500 carambo les en dit gemiddelde van 500 op zijn naam. Van Hassel heeft thans de lei ding met zes gewonnen partijen en 'n algemeen gemiddelde van 142.86. Op de tweede plaats staat de Ruyter met vijf gewonnen partijen en met een gemiddelde van 55.42. Vijfde plaats voor De Ruyter- schoolroeiers in Den Haag. In het Verversingskanaal te Den Haag werden Zaterdag de nationale sloepenwedstrijden voor zeevaartscho len gehouden. Aan deze wedstrijden nam o.a. ook de zeevaartschool van Vlissingen deel. De ploeg van de De Ruyterschool legde beslag op de vijf de plaats met een tijd van 3 min. 7.4 sec., voor Rotterdam, Scheveningen en Terschelling, maar achter Gronin gen, Den Helder, Delfzijl en Amster dam. gegeven bal van de Zeeuwse achter hoede het eerste doelpunt. De bal stuitte tegen de paal en La Grand gaf via het lichaam van de linksback Spruit van de afdeling Dordrecht, de Dordrechtse doeiverdediger Buiten dijk het nakijken, 01. Daarna golf de het spel wat op en neer, maar wel dra namen, de gasten het initiatief weer over. Tot de rust bleef echter de stand ongewijzigd. Tweemaal zette na de rust spil Ma rijs zijn middenvoor La Grand met een voorzet aan het werk en twee maal werd het een doelpunt. Spoedig daarna ^scoorde La Grand nummer vier en toen was het Dordtse elftal leeggesp«Id. La Grand maakte er daarna gemakkelijk 05 van. Bij de Zeeuwen speelden alle spe lers een goede partij, in tegenstelling met de Dordtenaren, die zoals o.a. him backs, volkomen faalden. Advertentie YurniACJ PRODUCT kreeg te verwerken bleek, dat hij ab soluut niet fit was en bang dat hij zich zou forceren na afloop vernamen, wij dat van der Pol de laatste tijd last heeft van zijn nieren bewogen zijn ploegmakkers hem het spel te staken. Met tegenzin gaf van der Pol toe en weer verscheen Stoffelen onder de lat, nu echter om na enkele minuten plaats te maken voor de jeugdige Vinck, de doeiverdediger van het der- de elftal, die intussen ergens van een tribune was gehaald. Al met al een vertoning, die men bij een dergelijke wedstrijd toch zeker niet mag ver wachten. Vinck, een oud Blauwwitter, bleek uit het goede keepershout gesneden en slaagde er in het doel van Ajax verder schoon te houden. De stand bleef 10 voor Blauw Wit, SLECHT VOETBAL IN ENSCHEDE. De Enschedese Boys hebben revan che genomen voor hun nederlaag te gen Heerenveen van 14 dagen geleden, maar niemand zal aan deze wedstrijd, welke de Boys met 2—1 wonnen en die eerder spannend dan fraai was, prettige herinneringen bewaren. Niet alleen stond deze ontmoeting op laag peil, maar er werd vooral in de twee de 'helft ruw gespeeld. Het was voor de midvoor van de Enschedeërs, Sel derhuis Jr., een geluk, dat op het ogenblik, toen hij zich niet kon be heersen en hij spil de Jong van Hee renveen opzettelijk een trap gaf, de scheidsrechter met de rug naar hem toe stond. De Enschedeër werd nadat hij door tussenkomst van de grens rechter tot de orde was geroepen het verder meespelen niet ontzegd. De ruststand kwam met 11, door doelpunten van Albers en Abe Len stra die schitterend speelde. Na de rust' maakte Koenders voor de Boys het winnende doelpunt, IN LIMBURG EEN VERRASSING. In Geleen sloeg Maurits tegen de verwachting in Limburgia met 2—1. Maurits speelde een puike partij. Het werd een felle strijd, waarbij Limbur gia zeer lang zeker van de overwin ning scheen. Maurits wist echter een 21 voorsprong te veroveren en stond die niet meer af. ATHLETIEK Wim Slijkhuis terug in de athletiek. 23 JUNI NAAR AMERIKA Naar „Het Vrije Volk" meldt, zou Wim Slijkhuis een uitnodiging om in Amerika te starten hebben aanvaard. HU zou deelnemen aan de open Ame rikaanse kampioenschappen op de Engelse mijl, die 22 Juni in Wash, ington worden gehouden. Wanneer de K.N.A.U. haar toe stemming verleent, en dit zal zeer ze ker het geval zijn, betekent dit dus de volledige terugkeer van Slijkhuis naar de athletiek. Oorspronkelijk lsg het, zoals bekend, in zijn bedoeling al leen in estafettes te starten. Arsenal won voor derde maal een Cup-final. Voor de derde maal is Arsenal er in geslaagd beslag te leggen op de F A Cup. Ten aanschouwe van 100.000 toeschouwers, die tezamen 'n bedrag van 40.000 pond sterling neer telden en onder wie zich het Britse koningspaar bevond, werd op de fraaie grasmat van het Wembley- stadion Liverpool een 20 nederlaag toegebracht. Beide doelpunten, één voor de rust en één er na, kwamen van de voet van linksbinnen Reg Lewis. In het veld was Liverpool zeker niet zwak ker. De cornerverhouding 113 in het voordeel van de Noorderlingen zou zelfs doen vermoeden, dat Liver pool de toon aangaf, maar ten eer ste zat het in de aanval niet mee en bovendien speelde Arsenal veel door tastender en opportunistischer dan zijn tegenstander, zodat de zege van de Londenaren zeker verdiend is. LANDSKAMPIOENSCHAP. Blauw Wit 3 2 1 0 8—45 Ajax 3 2 0 14—24 Limburgia 3 1 1 18—83 Heerenveen 4 1 1 2 7—8 3 Maurits 4 1 1 2 8—11 3 Ensched. Boys 3 1 0 2 4—62 PROMOTIE COMPETITIE. WEST. Neptunus 1 1 0 0 4—0 2 Emma 1 0 1 0 1—1 1 U.V.S. 2 0 1 1 1—5 1 OOST. Quick 3 2 1 0 6—2 5 Tubantia 3 1 1 1 4—2 3 Vitesse 3 1 1 1 4—6 3 Rheden 3 0 1 2 4—8 1 NOORD. Zwartemeer 2 1 1 0 5—1 3 LSC 1 0 1 0 0—0 1 Friesland 1 0 0 1 1—5 0 ZUID. Baronie 2 2 0 0 7—1 4 Kerkrade 1 0 0 1 1—2 0 de Valk 1 0 0 1 05 0 PROMOTIE DERDE KLASSE. De Zeeuwen 1 1 0 0 4—1 2 MOC 1 1 0 0 2—0 2 Terneuzen 1 0 0 1 0—2 0 Hero 1 0 0 1 1—4 0 VIERDE KLASSE. Biervliet 2 2 0 0 5—2 4 Hontenisse 1 0 0 1 1—2 0 Hoofdplaat 1 0 0 1 1—3 0 DERDE KLASSE D. MOC 21 15 4 2 52—23 34 Meto 21 11 4 6 46—40 26 RCS 20 8 6 6 32—24 22 N. Borgvliet 21 8 6 7 40—31 22 Odio 22 9 4 9 40—45 22 Zeelandia 20 8 5 7 39-42 21 Middelburg 21 7 6 8 39—40 20 Roosendaal 21 8 3 10 36—33 19 BSC 21 7 4 10 55—52 18 Zierikzee 21 7 4 10 40—45 18 RKFC 22 7 3 12 44—56 17 Steenbergen 21 4 5 12 185° 13 RES. TWEEDE KLASSE. Dosko II 18 13 3 2 47—14 29 Middelburg II 17 11 3 3 40—26 25 Vlissingen II 17 8 5 4 45—31 21 De Zeeuwen II 16 8 3 5 39—36 19 Axel II 17 6 4 7 40—36 16 Breskens II 15 5 4 6 27—33 14 Terneuzen II 17 4 4 9 2333 12 Zierikzee H 15 2 7 6 18—29 11 Goes II 15 3 4 8 24—46 10 RCS II 15 1 3 11 22—37 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 1950 | | pagina 5