PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT In Batavia wordt gewacht op een republikeins antwoord BILT Ze vroegen om Djocja, maar willen er toch niet heen ACHESON GAF SENATOREN EEN COLLEGE OVER HET PACT Vandaag WAT ER OMGAAT IN EEN POST- EN TELEGRAAFKANTOOR 192e Jaargang - No. 98 dagblad, uitgave van dë Firma Provinciale Zeeuwse Courant. Directie: F. van de Velde en F. B. den Boer. Adj. W. de Pagter. Hoofdred.: G. Ballintijn. PLverv. W. Leertouwer en H. A. Bosshardt ABONNEMENTSPRIJS 32 ct. per week; 3.90 p. kw.; fr. p. p. t 4.15 per kw Losse nummers 10 cent. WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Donderdag 28 April '49 ADVERTENTIEPRIJS: 18 ct. per mm. Minimum p. advertentie t 2.50. Ingez. mededelingen dubbel tarief. Kleine advertenties (max. 8 regels) van 1—5 regels f 1—, iedere regel meer 20 cent. „Brieven of adres Bureau van dit blad" 25 cent meer. Giro nr. 359300 P.Z.C., Middelburg. Bureaux Vlissingen Walstr. 58-60, teL 2355, 3 lijnen (b.g.g. 2357) - Middelburg: Londense Kaai 29. tel. 2077 2324 - Goea: X* Vorttstr. 55 tel. 2475 (b.g.g. 2228) - Oostburg: Pr. Mauritsstr. 12, tel. 102-Terneuzen: Brouwerij str. 2 - Zierikzee: N. Bogardstr. C 160 te! Dr. van Royen en Moh. Hatta heb ben Woensdagmorgen een onderhoud gehad, hetwelk de derde informele bijeenkomst tussen beiden was sedert de komst van Hatta, Zondagmiddag, te Batavia. Maandag ontmoetten zij en Cochran elkaar aan een lunch, waar na dr. van Royen en Hatta' nog onder linge besprekingen hebben gevoerd. Dinsdagavond zaten de te Batavia aanwezige federale leiders aan een di ner, op invitatie van Moh. Hatta gege ven in het particuliere huis te Bata via, waar de republikeinse minister president verblijft alsmede een aan tal leden van de republikeinse dele gatie. Intussen heeft de officiële republi keinse woordvoerder te Batavia ver klaard. dat de republikeinse delegatie bekend was met de strekking van de Maandag uitgegeven republikeinse verklaring en daarmede instemde, doch dat de republikeinse delegatie niet op de hoogte was van de bewoor dingen dezer verklaring. Het feit dat deze verklaring werd uitgegeven op het ogenblik, dat dr. van Royen en Moh. Hatta bijeen waren, heeft aller- wege verbazing gewekt. De republi keinse woordvoerder gaf deze nadere uiteenzetting naar aanleiding van be richten, dat de bewuste verklaring zonder voorkennis van de republi keinse delegatie zou zijn gepubliceerd. WACHTEN OP IIET REPU BLIKEINSE ANTWOORD. Van republikeinse zijde wordt ver nomen, dat de datum van Hatta's te rugkeer nog niet is vastgesteld. De republikeinen houden zich thans be zig met het bestuderen van de Neder landse inzichten, zoals deze door dr. van Royen zijn weergegeven tijdens de vergadering van 21 April. Zolang de republikeinse delegatie nog niet gereed is met haar antwoord op de verklaring van dr. Van Royen, zal er geen nieuwe vergadering tussen par tijen worden gehouden. Van republi keinse zijde werd het mogelijk geacht, dat de volgende vergadering vandaag of morgen zal worden gehouden. PIKANT SPEL? Inmiddels schonk de Nederlandse pers in Indonesië, in haar commenta ren op de republikeinse verklaring" van Maandag, vooral aandacht aan de opmerking, „dat een terugkeer van dc republikeinse regering naar Djoc- jakarta, zonder een werkelijk vooruit zicht op een algehele oplossing, zou betekenen, dat de republikeinse rege ring in een onhoudbare en direct ge vaarlijke situatie zou worden ge plaatst". De Vrije Pers (Soerabaja), spreekt in dit verband van een pikant spel, dat in drie bedrijven uiteenvalt. In het eerste bedrijf schreeuwen de republikeinen om een onmiddellijke en onvoorwaardelijke terugkeer naar hun hoofdstad: in het tweede bedrijf zegt dé Nederlandse delegatie bereid te zijn, over dit onderwerp te spreken. Dit bezorgt de republikeinen de schrik van hun leven, want zij hebben er al tijd op gespeculeerd, dat Nederland Washington vraagt Moskou inlichtingen over de blokkade. De Ver. Staten hebben de Sowjet- Unie Woensdag om een officiële ver klaring verzocht over de datum en de voorwaarden, waarop zij de blok kade van Be-'Vin zal opheffen. Dit verzoek i vervat in een nota, die dr. Joss-:.-. aan Malik ter hand heeft gesteld, hei eerste geschrift, dal in de tot dusver londeling gevoerde besprekingen over de blokkade is overhandigd. Men verwacht, aat Malik de nota, die de vrucht is van de tussen Tru man en Jessup gehouden bespreking, aan Gromyko zal overhandigen, die op zijn beurt waarschijnlijk rugge spraak met Moskou moet houden voordat hij kan antwoorden. Nader wordt uit Washington gemeld, dat Jessup geen nota aanbood, maar met een mondelinge uiteenzetting vol stond. Naar verluidt hebben de Verenig de Staten de Sovjet-Unie om de verzekering gevraagd, dat inmen ging in de organisatie van een West-Duitse staat geen voorwaarde voor de opheffing van de Berlijn- se blokkade zou zijn. Jessup had na zijn onderhoud met Malik een bespreking met Cado- gan en Chauvel, de hoofden van de Britse en Franse delegaties bij de Verenigde Naties. Naar verluidt heeft Malik Jes sup beloofd, dat hij van Moskou opheldering zal vragen over even tuele op de organisatieplanen voor de West-Duitse staat betrekking hebbende voorwaarden. waarvan de opheffing van de blokkade af hankelijk zou zijn. Er is geen da tum voor een volgende bijeenkomst vastgesteld. Radio-Vaticaan heeft Tsjecho-SIowa- kije er van beschuldigd een campagne tel gen de kerk te voeren ten gevolge waar van zich thans 67 geestelijken en 30 non den ln arrest ot Sevangenschap bevin- deze terugkeer nimmer zou toestaan. Dan volgt het pikante derde bedrijf, waar we dan nu mee bezig zijn: de Nederlandse delegatie blijft de terug keer. onder bepaalde voorwaarden, aanbieden, de republikeinen denken bij zichzelf „dat nooit" en zoeken dus naar een middel om het aanbod tot deze terugkeer zodanig af te slaan, dat ze zich niet al te zeer blameren. Het blad schrijft dan dat de repu blikeinen daarmede bij monde van de republikeinse woordvoerder zijn be gonnen en zet uiteen, dat Moh. Roem en Hatta binnenkort voor het voetlicht zullen komen en dat het dan vermoe delijk de taak van Moh. Roem zal zijn. op een gegeven ogenblik de be sprekingen te doen mislukken. „Men zal natuurlijk proberen, de schijn op te houden, doch het staat bij voorbaat vast, dat de heren niet naar Djocja terug willen, om de eenvoudige reden dat zij weten, op niemand te kunnen steunen". Radiorede van dr. Drees op Koninginnedag. De minister-president. dr. W. Drees. zal op de verjaardag van H. M. de Koningin over de zender Hil versum I van 1 tot 1.10 uur een toespraak tot het Nederlandse volk houden. De reden wordt om 2 uur naar Indonesië uitgezonden. Haringvloot kiest 24 Mei zee De redersvereniging voor de Ne derlandse haringvisserij heeft in zijn Woensdagavond te 's-Gravenhage ge. houden Duitengewone ledenvergade ring met overgrote meerderheid van stemmen besloten het eerste gedeelte van de haringvloot niet op 17, maar op 24. Mei a.s zee te doen kiezen. Het tweede gedeelte zal op 31 Mei en het derde gedeelte op 7 Juni a.s. uit varen. Deze wijziging is aangebracht op grond van do overtuiging dat bij een vroeger naar zee gaan onrijpe'maat je-haring zou worden aangevoerd, hetgeen de naam van de ..Hollandse nieuwe" afbreuk zou doen. Sow jet-Unie als de boosdoener Het tijdstip, waarop het Atlantisch Pact ter bespreking in de Ame rikaanse Senaat komt, nadert. Woensdag is de commissie voor bui tenlandse betrekkingen uit dit lichaam met de behandeling begonnen. In de komende weken zullen een aantal vooraanstaande politici en militairen worden opgeroepen om voor de commissie te verschijnen ten einde hun visie op het Pact kenbaar te maken. De eerste was minister Achcson zelf, die zijn pleitrede voor het Pact kennelijk af stemde op de overheersende anti-communistische gezindheid van de senatoren. Europa's „gevoel van onveilig heid" is „veroorzaakt door het ge drag van de/ Sovjet-Unie", aldus Acheson. Hij beschuldigde in één adem de Sovjet-Unie van schen ding van de beginselen van het Handvest, geweldpleging of drei ging met geweldpleging, vernieti ging van de. menselijke vrijheid, dictatoriale oplossing van economi- sch'e vraagstukken, propaganda en zenuwenoorlo'g. Acheson lichtte verder artikel vijf van het Atlantisch Pact na der toe: Alleen het Congres heeft de bevoegdheid oorlog te verklaren. De regering heeft zich in dit arti kel alleen verplicht, direct de door haar nodig geachte atjtie te onder nemen om de veiligheid van het Noordatlantisch gebied te herstel len en te handhaven. Op de vraag, of Amerika nog voor dat er sprake was van agres sie, een aanzienlijk aantal troepen ter beschikking zou moeten stellen ter versterking van de West-Euro- pese landmacht. antwoordde hij: „het antwoord is een duidelijk en absoluut neen." Er werd thans geen actie ge voerd om de de Sovjet-Unie om ringende landen te bewapenen. Slechts één der ondertekenaars, Noorwegen, grensde aan de Sovjet- Unie en ondanks alles wat er ge zegd werd, kon men niet verwach ten, dat dit land een agressieve daad overwoog. De ondertekenaars betalen, aldus Acheson. zes a zeven maal zoveel als de bijdrage van Amerika tot het wapenprogram. De militaire verplichtingen zouden het plan- Marshall, dat de voorrang genoot, niet in de wielen rijden. Acheson achtte de mogelijkheid tot een com munistische coup in de Pact-lan den zeer gering. Van de zijde van het Witte Huis te Washington is officieus vernomen. dat generaal Clay binnen 30 dagen van zijn post als Amerikaans militaire gouver neur in Duitsland zal worden ontheven. .viert de Portugese minister president, Antonio de Oliviera Salazar. te Lissabon zijn 60ste verjaardag: ..is het 4 jaar geleden dat München door de Amerikanen werd bezet. Tegen elf uur Dinsdagavond is een Beechcraft lesvliegtuig van de Rijksluchtvaartschool te (lilze-Rijen. de PH-UDE, in de Haarlemmermeerpolder verongelukt. Het toestel verloor b(j een poging tot landing op Schiphol te veel hoogte, raakte de top van één der bomen van de boerderij van de landbouwer Thijssen en stortte 25 meter verder vóór de boerderij neer op de berm van de weg langs het kanaal. De vijf inzittenden werden gedood. Foto van het vernielde toestel met daarachter de boerderij van de landbouwer Thijssen en linkks de bomen waarmee liet toestel in aanraking is geweest. Diesel.electrische dienst naar het Noorden geopend. De diesel-electrische dienst die in. gaande 15 Mei a.s. enige malen per dag het Westen en het centrum des lands met Groningen en Leeuwarden zal' verbinden, is Woensdag officieel geopend. De directie van de N.S. maakte met een aantal genodigden een reis per diesel-electrische trein van Utrecht naar Leeuwarden en Groningen. Met de nieuwe dienstregeling scheelt de bekorting van de reisduur op het traject Rotterdam naar Gro ningen circa vijf kwartier. Het van 1934 daterende materiaal zal nog tot 1952 dienst moeten doen. De N.S. verwachten in 1952 alle grote lijnen te hebben geëlectrificeerd, waarna begonnen zal worden de electrlficatie door te voeren voor de overblijvende trajecten. De Franse spoorwegen helpen door het in bruikleen geven van electri- sche locomotieven als „voorschot" op de in Frankrijk bestelde vijftig elec- trische locomotieven. Het gezelschap dat de officiële openingsrit naar het Noorden maak te. werd op het station te Leeuwar den door de Commissaris der Konin gin in Friesland, mr. H. P. Linthorst Homan en de burgemeester van Leeuwarden, mr. A. A. M. van der Meulen, verwelkomd. in een ei gestikt. Het eten van een ei heeft een 56- jarige boomkweker in een café aan de Weesperzijde te Amsterdam het le ven gekost. Nadat de man het ei in zijn mond had gestoken, schoot het in zijn luchtpijp. Andere cafébezoekers, die door het gebeurde waren opge schrikt. slaagden er niet in het on gelukkige slachtoffer te helpen. Kantoor Goes is grootste in Zeeland Half vier 's nachts. Terwijl het overgrote deel van Zeeland's bevolking nog veilig in Morpheus' armen ligt, heerst er in de expeditiezaal van het Goese postkantoor een grote bedrijvigheid. De eerste nachtpostauto is uit Roosen daal gearriveerd, rappe handen leggen de postzakken op de storttafels en het sorteren van de duizenden poststukken kan een aanvang nemen. Immers Tante ^os geen oud besje, maar een vitale, vooruitstrevende dame heeft als leuze ,,'s avonds gepost, 's morgens besteld". De Goese postmensen hebben tot taak deze belofte voor Zuid- en Noord Beveland en Oostelijk Zeeuws-VIaanderen in te lossen, en ervoor te zorgen dat het briefje, dat tante gisteravond in Den Helder postte, ook inderdaad vanmor gen het nichtje in Kamperland bereikt. Zo gebeurt het ook en we zijn het heel gewoon gaan vinden, doch we ten eigenlijk niet wat er allemaal voor komt kijken. De directeur van het Post- en Tele graafkantoor, de heer P. J. van Dal- sen, was daarom zo vriendelijk ons in een onderhoud een en ander te vertel len over dit interessante bedrijf. Velen zien dikwijls de drukte voor de loketten, doch wat daar afgewerkt wordt, is slechts de helft van de „om zet" van het post- en telegraafkan toor Goes. Onder dit hoofdpostkantoor ressorteren nl. 32 hulpkantoren en stations, nl. alle gemeenten in Noord en Zuid Beveland. met uitzondering van Yerseke, Kruiningen en Rilland- Bath. Laatstgenoemd kantoor behoort tot het gebied van Bergen op Zoom. Voor het telegraafverkeer is het kantoor Goes het centrale punt voor 55 kantoren. Met uitzondering van Vlissingen en Middelburg, worden nl. ook alle op Walcheren aangebo den telegrammen telefonisch naar Goes doorgegeven, waar met één (straks drie) teletypes en morsetoe stellen voor verdere doorzending wordt gezorgd. Bij de voortgaande automatisering van de telefoon, zal in de toekomst ook het telegraafverkeer van Schouwen en Zeeuws-Vlaanderen via Goes worden geleid. HOEVEEL MEN SCHRIJFT: Het beste illustreren enkele cijfers het vele werk dat dagelijks op dit kantoor wordt verzet. Alleen uit de stad Goes worden iedere dag 13.000 brieven, briefkaarten en drukwerken verzonden, terwijl er 10.000 worden ontvangen en besteld. Daarbij heeft de expeditie ook te zorgen dat dage lijks 17.000 poststukken van en naar de onder Goes ressorterende dorpen worden verzonden. Per dag vinden per trein, post-auto en particuliere bussen 21 postverzen dingen plaats met 167 gesloten post- zendingen. Twee en twintig maal per dag wordt ook weer post ontvangen in 159 gesloten postzendingen. AAN DE LOKETTEN. Aan de loketten te Goes en de on der dit kantoor ressorterende hulp kantoren en stations werden in 1948 175.000 aangetekende stukken aange boden, en afgeleverd. Voorts werden 135.000 postwissels en 120.000 girostor tingen aangeboden, 27.000 cheques uit betaald. 150.000 pakketten aangeboden en afgeleverd. 35.000 kwitanties ter in ning aangeboden en 100.000 kwitanties geïnd. Van de gelegenheid tot belas ting betalen werd 50.000 maal gebruik gemaakt, terwijl voor de Rijkspost spaarbank 14.000 inleggingen tot een totaal bedrag van 1.741.384.60 plaats vonden, tegen 10.000 terugbetalingen tot een bedrag van 2.668.381.35. In gevolge de Invaliditeitswet. Ouder domswet. Nooduitkeringswet en voor de Rijksverzekeringsbank werden 50.000 uitbetalingen gedaan, aan post zegels werd voor 1 millioen omgezet en alles bij elkaar genomen beliep het geldelijk verkeer een bedrag van niet minder dan 100 millioen per jaar. Hoewel het telegraafverkeer door toenemend gebruik van de telefoon wel afneemt, worden toch altijd nog 60.000 telegrammen per jaar verwerkt. Bij dit alles nog gerekend de talloze andere zaken waarvoor men op het postkantoor terecht kan, krijgt men wel een indruk van de belangrijke plaats welke dit kan toor in de Bevelandsc samenleving inneemt. Ee hoewel dagelijks 200 man in touw is, zal men begrijpen dat het onoverkomelijk is dat men aan de loketten soms eens een ogenblik moet wachten, als is dit voor Goes bij de modernisering en uitbreiding van het kantoor tot een minimum teruggebracht. Tevens moge er hierbij wel eens op worden gewezen dat de ambtena ren aan de loketten persoonlijk ver antwoordelijk zijn voor de door hen ontvangen en uitbetaalde gelden, zo dat accuratesse gewenst is, hetgeen natuurlijk ook tijd kost. DE POSTVERZENDINGEN. Tenslotte nog iets over de postver zendingen. Alle post die 's morgens op het postkantoor wordt bezorgd, komt in het gehele land des middags in de tweede bestelling en wat 's avonds wordt gepost, wordt overal des morgens bezorgd. Met ingang van de zomerdienst bij de Spoorwegen betekent dit dat voor de morgenverzending de correspon dentie uiterlijk kwart voor zeven op Scherpe critiek van Benelux-vakbonden Program te liberaal en optimistisch genoemd. De moderne vakbonden van België. Lu xemburg en Nederland hebben heden bij hun regeringen de gezamenlijke nota in gediend, waravan wij gisteren reeds mel ding maakten, die scherpe critiek inhoudt op het Benelux-programina op lange ter mijn. De vakbonden zelf zullen spoedig po sitieve richtlijnen opstellen voor een an dere politiek dan genoemd programma bevat. De nota noemt liet Benelux-programma: „liberaal, niet realistisch, te optimistisch en te passief". De vakbonden achten de rendenz van het programma liberaal. Blijkbaar is van de na-oorlogse welvaart in België ge bruik gemaakt om Nederland te bewe gen zijn „austerity"-politiek los te laten", zegt de nota. die er verder op wijst', dat de Belgische welvaart niet te danken was aan de liberalistische politiek, maar aan bepaalde bijzondere omstandigheden. De huidige werkloosheid in België be wijst. dat die omstandigheden aan het verdwijnen zijn. De nota besluit met een ernstige waar schuwing tegen de in liet Benelux-pro gramma aangegeven politiek: men heeft er bezwaar tegen, dat het parlement en het bedrijfsleven bij de opstelling er van niet zijn'gekend. De vakbonden vragen de drie regeringen een nieuw plan op te stellen, dat meer met de realiteit re kening houdt. Zoon tien jaar lang door zijn moeder opgesloten. Opnieuw is in de Ver. Staten een geval van jarenlange opsluiting be kend geworden, dit knier te Brook lyn. De politie daar deelde Woens dag mede, dat zij in een afgesloten kamer een 33-jarige man heeft aan getroffen. die daar in de afgelopen 10 jaar door zijn moeder gevangen was gehouden om hem voor oproe ping in militaire dienst te behoe den. De zoon was in 1939 door zijn moeder in een slaapkamer op de derde verdieping ingesloten. Vervol gens had zij de deur van de kamer dichtgemetseld. De zoon kreeg van zijn moeder levensmiddelen door 'n gat in het pafond. De politie trof hem in vervuilde toestand aan; Hij had blijkbaar in de verstreken tien* jaar n'.et van kleren verwisseld en hü droeg een lange baard. 45 nieuwe textielpunten geldig verklaard. Het ministerie van Economische Za ken deelt mede, dat 45 textielpunten van de textielkaart VA. 905 worden geldig verklaard. Met ingang van 28 April 1949 wor den geldig de bonnen gemerkt ,.S een punt". ..T een punt", „S vijf punten". „T 5 punten" „S-reserve" ter waarde van 10 punten en „T-reserve" ter waarde van 15 punten. De aandacht wordt erop gevestigd, dat de thans aangewezen punten we derom voor een periode van vier maanden zullen moeten strekken. Staatssecretarissen van oorlog en marine benoemd Reorganisatie in hogere legerleiding. Met ingang van 1 Mei a.s. is be noemd tot staatssecretaris aan het ministerie van oorlog mr. YV. H. Fockema Andreae, aan wie de be hartiging van een dcrl van de taalt van de minister zal worden toever trouwd. Tct staatsseeretarjs van Marine is door H.M. de Koningin benoemd schout-bij-nai'ht H. W. Moorman, tot op heden vlagofficier personeel van het ministerie. Dc nieuwe staats secretaris blijft actief schout-bij. nacht. Met het oog op zijn voorzitter schap van hei chefs-van-staveuco- mité gevormd door de chef van de generale, staf. de chef van de mari nestaf en de chef van dc lucht machtstaf., is de luitenant-generaal mr. H. J. Kruis met ingang van 1 Mei bevorderd tot generaal. In ver band met de uit deze taak voor vloeiende werkzaamheden. is met gelijke datum dc functie van plaats vervangend chef van de generale staf ingesteld. Tot zodanig is be noemd de generaal-majoor M. It. H. Calmeyer, thans chef van hel I kabinet van de minister van oorlug, onder gelijktijdige bevordering tot De vader van de man deelde aan luitenant-generaal, de politie mede. zijn zoon gedurende Onder bevordering tot luitenant tien of elf jaar niet te hebben ge- kolonel is per 1 Mei benoemd tot zien. Zijn vrouw had hem verteld chef van het kabinet van de minis- dat hij naar Canada was vertrokken. ter van oorlog de majoor van dc ge nerale staf, A. L. van den Berge. I t?s5aE,m'SdaB,het'.' "V••A,U«C1' Tenslotte is nog te .nekten, dat van de Nederlandse Luchtmacht ats ge- o-»npraHi_rna innr C fiiohel oïlef 'volg van een benzinestoring een nood- 1 t>e«6raai majoor l_. uieoet. (.net landing moeten maken in de Haarlem- luchtmachtstaf, worut bevorderd tot mermeer. De bestuurder kon het toestel luitenant-generaal, terwijl naast de onbeschadigd in een korenveld landen legerraad en admirallteitsraad. een Geen der belde Inzittenden kreeg letsel, luchtmachtraad zal worden ingesteld. De met ingang van I Mei a.s. benoemde staats-secretaris aan het ministerie van oorlog, mr. W. H. Fockema Andreae. is lid van de Volkspartij voor Vrijheid en Demo cratie. De staats-secretaris aan het mi nisterie van marine. schout bij nacht H. C. W. Moorman, is niet b\j een politieke partij aangesloten: hy is Rooms Katholiek. - ■-ƒ Om half vijf Woensdagmiddag"is^ón het Rokin bij het Spui te Amsterdam een 63-jarige man door een motorwagen van lijn 16 overreden en gedood. het postkantoor te Goes moet zijn. In aansluiting hierop zal ook een vroege lichting van de stadsbussen worden ingevoerd. Voor de nachtpostverzen dingen zal de laatste buslichting aan het hoofdpostkantoor te Goes om kwart over zeven 's avonds plaats vinden. Voor de bezorging van de post uit andere delen van het land in het Goese ressort geldt dezelfde regeling. Des nachts om half vier en vijf uur arriveren te Goes twee nachtpost auto's uit Roosendaal. De eerste brengt alle post uit het Zuiden en Westen van het land mee en de twee de. die uit het Noorden en Oosten. In sneltreintempo moet alles gesor teerd worden en daarna trekken de postauto's er voor de buitengemeen ten op uit. terwijl bovendien 's mor gens half vijf nog een auto naar Perk- polder rijdt, opdat ook O.Z.-Vlaande ren zijn post op tijd krijgt. Zo wordt letterlijk dag en nacht gewerkt op Zeelands grootste post en telegraafkantoor om de „klant" steeds de grootst mogelijke service te bieden! DE VOORSPELT: IETS MEER BEWOLKING. Geldig tot Donderdagavond Na het oplossen van de plaatselijke aanwezige mist meer bewolking dan gis teren doch bijna overal droog '.veer. Zwakke tot matige wind hoofdzakelijk tussen West cn Zuidwest. Ongeveer de zelfde temperatuur als gisteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1949 | | pagina 1