T r AETHER Sport en wedstrijden ante Sabine grijpt in MARIA SAWERSKY GESLOTEN WINGS FABRIEKEN - ROTTERDAM VOETBAL Terneuzen Aardenburg 7-0 Het met twee invallers spe lend Temeuzen heeft met het vijf invallers spelend Aarden- burg weinig moeite gehad. Voor de rust, toen Aardenburg de hevige wind in de rug had, wist zij de achterstand tot 2-0 te beperken. In het begin moest zelfs de paal de Ter- neuzen doelman te hulp ko men. Gort wist na 15 minu ten spelen zijn club de leiding te geven en Hamelink bracht even later de stand op 2-0. Na de rust schoot een Aardenburg speler de bal in eigen doel, terwijl het vierde doelpunt een blunder van de Aarden burg keeper was. Na een kwartier maakte Hamelink het mooiste doelpunt van de wedstrijd (5-0). De Aarden- burg voorhoede wist het niet verder te brengen dan enige corners. Doorns scoorde na goed doorzetten no. 6, terwijl Gort een goed genomen cor ner in het zevende doelpunt omzette. Axel—Sluiskil. Axel won de toss en verkoos met de sterke wind in de rug te spelen. Na 15 minuten spelen nam Axel de leiding, door een schot van den Engelsman. Axel bleef in de meerderheid, maar de achter hoede van Sluiskil verkeerde in prima conditie en wist van geen wijken, terwijl ook de rechtshalf bij verschillende benarde situaties redding bracht. Linksbuiten Over- beeke wist de partijen ween op ge lijke voet te brengen (11). Di rect na de rust wist Sluiskil uit een corner de leiding te nemen. On danks de sterke tegenwind bleef Axel het meest in de aanval en toen de Sluiskil-doelman reeds ge passeerd was wist Gregoire nog juist de bal van de doellijn weg te trappen. Na 10 minuten vergrootte Sluiskil haat voorsprong door rechtsbuiten van Sandrini. Wel wist Axel de achterstand nog tot 2-3 terug te brengen, maar alle ver dere pogingen strandden op de muur van Sluiskil-verdedigers. Robur R.C.S. 1—4. Het was een slechte wedstrijd die Eobur en R.C.S. te zien ga ven. Robur was aanvankelijk iets beter en het was Hopman die na 15 minuten spelen zijn club de leiding wist te geven. (10). R.C.S. zette daarna alles op alles en Robur was niet in staat alle aanvallen af te slaan. Twee maal wisten de R C.S.- mannen het Robur-doel te vin den, zodat de rust inging met een 2—1 voorsprong voor R.C. S. Na de rust was de spelkwa- liteit al evenmin bijzonder R. C.S. kreeg een penalty toege wezen, die onberispelijk in een doelpunt werd omgezet. Hierna wist R.C.S. het Robur-doel nog éénmaal te vinden, zodat het einde kwam met een 41 over winning voor R.C.S. Yer^&ke R.K.F.C. 4 6. Reeds in het eerste kwartier wist de thuisclub een 20 voor sprong te nemen. Hierna kwam R.K.F.C. sterk opzetten en wist de partijen op gelijke voet te brengen. Het werd een gelijk- ppgaande strijd en nog voor de rust wist de midvoor van Yer- seke zijn club de leiding te ge ven (3—2). Na de rust was Yerseke be slist de meerdere, maar wist deze superioriteit niet in doel punten uit te drukken. Inte gendeel, het succes kwam aan de andere kant. Nadat R.K.F, C. weer gelijk had gemaakt, wist het zelfs een 63 voor sprong te nemen. Ongeveer 5 minuten voor het einde wist de rechtshalf van Yerseke de stand op 46 te brengen In deze stand kwam geen verande ring meer. Hulst Steen 1—4. Voor de aanvang werd doel man De Kraemer van Hulst ge huldigd in verband met het spelen van zijn 250ste wedstrijd, j Deze huldiging was wel een tegenstelling met het verdere verloop van de wedstrijd, die een ruw karakter had. Zelfs moest de Hulst-speler Van de Broek door de scheidsrechter van het veld worden 'gezonden. In de eerste helft wisten de be zoekers een 20 voorsprong te nemen. Nadat Hulst in de twee de helft de stand op 1—2 had gebracht, stelden de bezoekers met nog twee doelpunten de zege veilig zodat het einde kwam met een 41 overwin ning voor de bezoekers. Hontenisse C'linge 2 0. In een goede, zeer aantrekke lijke wedstrijd heeft Hontenis se een verdiende «verwinning behaald. In het veld waren de partijen goed tegen elkaar op gewassen. De aanvallen van de thuisclub waren echter gevaar lijker, omdat de voorhoede de kansen beter wist te benutten. Na ongeveer een half uur spe len wist Van Lare zijn club de leiding te geven en kort voor de rust was het Pauwels die de voorsprong vergrootte (2—0). In de tweede helft was het weer een gelijk opgaande strijd, maar in de stand kwam geen verandering meer. IJSHOCKEY Om de West-Europa-beker- De uitslagen van de wedstrij den, tot nu toe gespeeld, voor de West-Europabcker luiden: Den HaagAmsterdam 125; LuikAntwerpen 10—3; Den HaagBrussel 72; Luik—Pa rijs 65; AntwerpenParijs 3 —5; Tilburg—Parijs 2—2; Den HaagParijs 33; Amsterdam Parijs 24; Tilburg—Brussel 2 —7; Luik—Tilburg 94. De stand in deze competitie luidt: Luik 3 3 25-18 6 Parijs 5 2 2 1 13-16 6 Den Haag 3 2 1.— 22-10 Brussel 2 1 1 9-9 Tilburg 3 \1 2 Antwerpen 2 2 Amsterdam 22 3-18 12-15 7-16 Nederland niet naar de wereldkampioenschappen 15 Januari a,|. sluiten de inschrijvingen'voor de wereld kampioenschappen ijshockey, welke in de tweede week van Februari te Stockholm worden gehouden. In beginsel gevoelt het bestuur van de Nederland se ijshockey bond zeer veel voor deelneming, vooral nu ook België, welk land niet sterker dan Nederland mag worden genoemd, heeft inge schreven, maar er zijn moei lijkheden gerezen inzake enke le spelers, die niet in de ge legenheid zouden zijn naar Stockholm te gaan. Het be stuur van de N.Y.H.B. stelt op het ogenblik een onderzoek in of een zo sterk mogelijk team naar de wereldkampioen schappen zal kunnen worden afgevaardigd. Eerst daarna zal een definitieve beslissing worden genomen. DAMMEN IIET KAMPIOENSCHAP VAN ZEELAND. Voor het persoonlijk kampioen schap van Zeeland werd in de 5e ronde de volgende voorwedstrijd gespeeld: De Smet—Brandenburg 0—2. BOKSEN Job Roos daagt Giel de Roode uit. Job Roos heeft een officiële uitdaging gericht tot Giel de Roode, houder van het Neder landse welterkampioenschap. De hiervoor benodigde cautie is bij de N.B.B. gestort. ZWEMMEN Nederlandse zwemsters toch naar Denemarken. Naar wij vernemen zal de tournée, oorspronkelijk voor half Januari vastgesteld, van enkele Nederlandse zwemsters naar Denemarken toch door-, gang vinden. Een andere ver- niging Triton te Kopenhagen, heeft," de organisatie op -zich genomen voor enkele wedstrij den in. de Deense hoofdstad, op 18 en 20 Februari en voor een aantal wedstrijden in de provincie. Een uitnodiging- was binnengekomen voor Nel van Vliet, Marie Va.essen en en. Dickie van Ekris. Maar Nel van Vliet heeft aan de K.N.Z.B. geschreven, dat zij van de invitatie geen gebruik zal maken. In haar plaats zal nu waarschijnlijk Tonny Hom naar Denemarken gaan. Nel van Vliet heeft weliswaar de trainig hervat, maar zij komt voorlopig niet op de wedstrij den uit. SCHAKEN Fine won in New-York. De resultaten van de negen de, tevens laatste ronde van het schaaktour nooi te New York luiden: Kashdan-Euwe Vz-h'z', Fine- Horowitz 1-0; Pilnick-Kramer 1-0; Najdorf-Buisquire Steiner-Denker De afgebroken partij uit de zesde ronde tussen Euwe en Steiner eindigde in i-emise, hetgeen eveneens het geval was met die van Pilnick en Denker uit de zevende ronde. De eindstand luidt: 1. Fine 8 punten; 2. Najdqrf 6Vi> punt; 3 en 4 Euwe en Plinick beiden 5 punten; 5 en 6 Kramer en Horowitz beiden 4% "punt; '7 en 8 Buisquire en Kashdan beiden 4 punten; 9. Denker 2 punten; 10 Stei ner 1% punt. Candidaten-toumool wereldkampioenschap. Het candidatentournooi voor het wereldkampioenschap zal definitief te Buenos Aires wor den gehouden. De deelnemers aan dit tournooi zijn nog niet bekend,' maar in ieder geval zullen, behalve dr. M. Ëuwe, de andere tegenstanders van Botwinnik in het in 1948 te Don Haag en Moskou gehou den wereldkampioenschap, te weten Smyslov, Keres en Re- shevsk.v het recht hebben in de Argentijnse hoofdstad uit te komen. De data staan nog niet vast, maar men mag aannemen, dat het tournooi in October wordt gehouden. Naar bekend krijgt de winnaar van het can didatentournooi het recht Bot winnik uit te dagen voor een titelkamp in 1950. 16. Na een lange tijd werken bereikte Tinus Traan eindelijk dé oppervlakte van de sneeuw Kappie en de maat hadden zyn voorbeeld gevolgd en ai gauw staken hun drie paars aangelopen hoofden boven de witte sneeuw uit. „Hé, hél" zuchtte Kappie. „Ik zie lucht!" „Het valt mij mee!" zei de maat hij gend. ,,Zolang ik er bij ben. kan er niets gebeuren!" zei Tinus Traan zelfvoldaan. „Ik ken deze streken. U moogt Uwe handen in elkaar knijpen van geluk, dat ik hier aanwezig ben, anders waart ge levend begraven!" „Help me liever eens een handje om aan de vaste wal te komen!" zei Kappie. ,,Ik kan me niet verder naar boven be wegen". Tinus Traan gaf de maat en Kappie ieder een hand en trok hen toen alle bei met een forse ruk uit de sneeuw. FEUILLETON Kerknieuws PREDIKANTEN IN ALGEMENE DIENST. Op verzoek van de Ned. Herv. kerk zal ds. F. M. Kooyman, als Ds. Kooyman heeft de hooi ding in hel werk der A.M.V. Indonesië. estig >0-le -J. 18 De arts vond zijn patiënte iri de woonkamer. Emma had haar nog eens zorgvuldig toe gedekt en legde koude com- pressen op haar voorhoofd. De oude dame steunde. „Ik ben zo ziek, dokter!" „Kom, kom, wat scheelt er dan aan?" „Mijn hart, o, m'n hart!" jammerde juffrouw Sabine. „Als het 't hart is, kunnen we die koude compressen op het hoofd wel staken", meende dr. Kruger, terwijl hij Sabine's pols tussen zijn slanke vingers nam. Deze klopte zo rustig, als men maar kon wensen. Vra gend keek de medicus Emma aan. „Kapitein Mengelberg heeft de juffrouw geërgerd, dokter", gaf deze de verlangde toelich ting. Dat wag, vo°r juffrouw Reu der het sein om haar over- kropt gemoed lucht te geven. Scheepvaartberlchten Aangekomen te Vlissingen: Norrix v. Antw.; Hilda van Oostende.; Empire Seagreen v. Antw.; Empire Seableu van Antwerpen. Vertrokken n. Antw.: Sam- bre v. Parijs, Edam v. New York; Rose Marie v. Londen. Rijnhaven van Oporto. Bornrif v. Manchester; Heelsum v. Bei- ra; Ibis uit zee v. Terneuzen; Prinses Margriet v. zee; Friso v. zee; Limburg y. Swansea. Met een ruk kwam ze overeind. „Hij heeft me de deur gewe zen dokter! Wat zegt u daar wel van?" riep ze, een en al verontwaardiging. „Dat hij een ondankbare ke rel is", lachte de medicus. „En waarom bent u elkaar in de haren gevlogen?" „Ach. om verschillende din gen. In'de eerste plaats omdat hg een grog wilde drinken". „Nou, nou, juffrouw Reuder, dat genoegen zou ik hem nu maar gunnen". Sabine keek haar lijfarts ont zet aan. „Maar u hebt 't hem Immers verboden, dokter?!" Dr. Krug-er dacht een ogen blik na. Zolang hij ziek was, wel, ja" zei hij tenslotte, „maar nu mag hij zgn gebruikelijk glaasje ge rust weer hebben. Het komt er niet zo erg meer op aan. Juffrouw Sabine ontging de ernstige ondertoon in de stem van de medicus. „En juist daarom heb ik hem zo'n sc&ne gemaakt" jammerde ze. „Nu zgn we voor goed gebrouilleerd. Voor zover ik de kapitein ken, zal hij geen woord meer tegen me zeggen. En ik tegen hem ook niet, na tuurlijk. Men kan zich als da me toch niet eenvoudig kit en brutaliseren, nietwaar? Maar nu heb ik geen bridgepartner meer. En die hoge trap hebben we ook altijd van hem geleend. En die knecht van hem. die Peter, is weliswaar een ruwe kerel, maar hij heeft altijd de wingerd achter het huis voor ons opgebonden en voor Emma de kolen uit de kelder gehaald, omdat dat voor haar të zwaar werk is. Ze behoort ook nifct meer tot de jongsten. Nu heeft die hele vriendschappelijke om gang een knauw gekregen. O, lieve hemel, wat moet ik nu doen?" ,,'t Beste is. dat u met de kapitein maar weer vrede sluit, juffrouw Reuder". „Nee, dat doe ik niet. Al zou hij op z'n knieën komen aan kruipen!" - Dr. Kruger verborg met moeite zijn lachen. Hij kon zich de oude Mengelberg, op styve knieën voor juffrouw Reuder ligend, moeilijk voorstellen. Hij nam zich. voor in dit conflict maar weer eens als bemidde laar tussen de beide oude kemp hanen op te treden. De vriend schapsbanden waren al zo vaalt verbroken geweest, maar hij had ze met tact en goede woor den altijd weer weten te lij men. Dat zou hem stellig ook ditmaal wel weer gelukken. Het leek hem evenwel beter voorlopig nog niets van zijn voorgenomen verzoeningsactie te laten blijken. (Wordt vervolgd) Amsterdamse Beurs 30 Dec. 3 Jan. 100', 6 100% Nederland 1948 (3%) dito 1947 (3%) 3 dito 1037 3 Dollar-Jening 1947 3 Só Investeringscert. 3 Nederland 1962—64 Nederland 1962—64 Nederland N.W.S. 2% Spaarc. f 100 2)4 Indië 1937 A 3 Grootboek 1946 3 Ned. Ind. Hand. B. Ned. Handelmij. AKU Berg^'s Jurgens Cclv Delft Centrale Suiker Kon. Ned. Hoogovens Unilever Ned. Kabelfabriek Philips Wilton Feyenoord Biliton Kon. Petrol. Mij. Amsterdam Rubb. H.A. Lijn Kon. Paketvaart Ned. Scheepv. Unie Rotterdamse Lloyd Stv. Mij. Nederland Handelsver. A'dam Deli Batavia Mij. Deli Mij. Anaconda Bethlehem Steel General Motor Kennecot Shell Union Baltimore Spw. Miss K.T. Spw. New York Ctr. Spw. Pensylvania De handel op de effectenbeurs was op de eerste beursdag van het jaar weliswaar niet omvangrijk, doch iiPverschillende fondsen werd toch behoorlijk zaken gedaan. Door de commissie van de note ring van de Vereniging voor de effectanhandej werd bepaald, dat indien een notering van een Indisch fonds meer dan 15 punten hoger zou zijn dan de hoogste notering van 20 December 1948 deze note ring niet zou worden toegelaten, en slechts een biedkoers zou mogen worden geAteerd. Tevens werd. medegedeeld, dat met ingang van 4 Januari 1949 de notering van het betrokken fonds niet nicer aan de ze beperkingen gebonden za! zijn. Voor de Indische waarden en rïe cultuuraandelen bestond allerwege vraag en koersen kwamen meren deels eenige of verscheidene pun ten hoger te liggen. Deze ontwik keling vond zijn oorzaak medé hierin, dot er vrijwel geen aanbod bestond en voor het tot stand ko men van transacties moést wor den gegrepen naar limietes die eni ge punten hoger waren. Voor het overige was de markt eveneens goed gedisponeerd. 101 101% 96% 87 98 123 164 158 163% 163 303 304 154',2 154% 163 165 196% 195% 277 278 253 258 230'i 233% 166 171 321 324% 176% 170 170% 161 164 169 U. 171 156)2 154 173% 172 147 165 37% 34 103% 59% 58 39% 40 10 9% 4% 4% 16 LEZERS SCHRIJVEN AAN DE DIRECTIE V/H STOOMTRAM WALCHEREN Ondergetekende komt met een klacht en wel over de bushalte van de Zeedyk op Westkapelle, omdat de mensen altijd in de wind en de kou moeten wachten. Ziekte's worden er opgedaan. Zou het nu niet mogelijk zgn dat die bushalte veranderd wordt, bv. bij het Zwitserse kamp. Mijns inziens is het daar beter dan op die koude Zeedijk. Een Domburgsc vrouw die veel kou heeft geleden bij de bushalte (Zeedijk). Schepen van en naar Indonesië. Naar Indonesië: Poelaulaut. Am sterdam—Java, 1 Jan. te Penang; Polydorus. AmsterdamJava. 1 Jan. te Port Said; Oranje, Amster dam-Batavia. 31 Dec. van Spithead; Raki. Amsterdam—Java, 3 Jan. Ra ki gepasseerd. Van Indonesië: Amsteidiep. Java —Amsterdam. 1 Jan. te Marseille; Groote Beer. BataviaAmster dam. 1 Jan.. Gibraltar gepasseerd: Bantam, JavaRotterdam. 1 Jan. van Port Said; Weltevreden. Java —Rotterdam. 1 Jan. van Port Said. WOENSDAG. Men heeft in Hilversum een oude bekende van de boeken plank gehaald, die buitenge woon geschikt is voor de lan ge winteravonden: Ferdinand Huych van Jacob v. Lennep. In zes delen gaat Hel- versum I deze historische ro man als hoorspel brenger». (H. I 20.45). Bach en zijn zonen zullen in pen cyclus worden behandeld over Hilversum I. Begonnen wordt met een uitvoering van twee werken varr Vader Bach: Triosonate in G en de cantate „Meine Seele rilhmt und preist" (H. I 13.45). Hilversum I: 7 en 8 Nieuws: 9.30 Symphonisch Morgenconcert; 11.15 Hildcbrand miniaturen: 12.33 Pittsburg Symph. Orkest o.l.v. Fritz Reiner; 13 Nieuws 13.45 Cyclus „J. S.- Bach en zijn 4 zonen" (Het Radio Cembalo Gezelschap): 14.15 Cincinnati Symphonie Orkest o.l.v. Eugène Goossens Suite ..Der Rosenkavalier", R. Strauss; 15 Om en om (orgel- en pianomu ziek; 15.30 Sweelinck kwartet: 16.15 Voor onze jongens en meisjes; 18 Onze Nederlandse koren en korp sen; 18.30 Nel. Strljdkr.; 19 Nws.: 19.45 Engelse les voor gevorderden; 20 Nieuws; 20.45 Fcrninand Huyck, hoorspel; 22.30 Radio Philharmo- nisch Orkest o.l.v. Albert van Raalte: 23 Nieuws; 23.35 Londens Philharmonisch Orkest o.l.v. Sir Thomas Beechan. Hilversum II: 7 en 8 Nieuws; 9.35 Trio no. 3 in g kl. t. op 110. Schumann; 10.20 Onze keuken; 11.30 Populair non stop program ma; 12.33 The Kilima Hawaiiar.s; 13 Nieuws; 14 Gesproken portret ten; 14.15 Jeugdconcert: 15 Ker mis der ijdelheid. hoorspel15.30 De regenboog: 17.15 Politiekoren zingen; 18 Nieuws; 18.20 Richard Taubev zingt met orkest: 19.40 Jeugddienst; 20 Nieuws: 20.20 Om roeporkest o.l.v. Willem Lohoff; 21.30 De geest van c'e ouwe. hoor spel; 22.30 Alfredo Campoli. viool, a. d. vleugel Jean Antonietti; 23 Nieuws. ZON EN MAAN. 5 Januari. Zon: op 8.48 onder 16.43 Maan: op 11.50 onder 23.22 Vlissingen Tei-neuzen Hansweert Zierikzee Hoog Water U.+NAP u.-fNAP 5.33 1.71 18.01 1.76 6.03 1.91 18.27 1.97 6.30 2.00 19.02 2.09 6.57 1.18 19.23 1.36 Laag Water li.—NAP u.—NAP 11.51 1.98 23.48 1.55 12.25 2.19 0.27 1.98 13.04 2.35 0.31 1.26 12.54 1.66 CHR. SCHRIEKE EN ZOON Granen, Zaden en Peulvruchten, Goesestr. 5, 's Heerenhoek, wensen familie, vrienden en begunstigers een zalig en gelukkig nieuwjaar in 1949. De Heer en Mevr. GRIP- PELING-TEN HOVE, Vlis singen, danken hartelijk voor, de ontvangen geluk wensen en bieden wederke rig de beste wensen voor 1949 aan. De Heer en Mevrouw STA- VERMAN—SLICHER, zeg gen hartelijk dank voor de ontvangen gelulcwensen voor het nieuwe jaar ei bieden wederkerig de hunne aan. Vlissingen, Januari 1949. De Directeur van de Prov. Stoombootdiensten in Zee land en Mevr. DE JONGE, De Heer en Mevrouw'van EVERDINGEN—MAESEN betuigen hun hartelijke dank ypor de bij de jaar wisseling ontvangen geluk wensen en bieden wederke rig de hunne aan. Vlissingen, Jan. 1949. I)e Heer en Mevrouw TELLEGEN—KINGMA, Middelburg, zeggen dank voor de ontvangen geluk- wenschen en bieden hunner zijds alle bekenden de beste wenschen aan. De Heer en Mevr. DET MAR—ICKLER, betuigen langs deze weg hun harte lijke dank voor de geluk' wensen bij de jaanvisseling ontvangen en bieden we derkerig de hunne aan. Vlissingen, Januari 1949. Dr. en Mevrouw VAN KOOTEN, zeggen vriende lijk dank voor de bij de zeggen hartelijk dank voor. jaarwisseling ontvangen ge- de ontvangen gelukwensen'lukwenspn e>n bieder» wp4p-. de ontvangen gelukwensen'lukwensen en bieden weder- en bieden wederkerig delkerig him beste wensen |aan. hunne aan. IS Woensdag middag na 1 uur A. P. LEIJNSE, timmer- en -metselbedrijf, Lange Gere 65-67, G.N. Middelburg. Mode Academie DE LEEUW VAN REES, Stationsstraat 9, Middelburg. Vopr de 3-maandelijkse knipcursus, die deze maand aanvangt, bestaat nog gelegenheid tot inschrijving. Ook voor de opleidingscursussen voor costumière, cou peuse en lerares, kunnen weer nieuwe leerlingen aange nomen worden. Inlichtingen dagelgks van 10—12, 2i en 8—10 uur. Telefoon 3082. N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlis singen, vraagt voor een ha-er administratie-kantoren een leerling kantoorbediende (mnl.) leeftijd 16 t.m. 17 jaar. Brieven met opgave van geno ten schoolopleiding en afschriften van schoolrapporten te richten aan de Directie. SAARLOOS' HANDELMIJ. N.V. Filiaal Goes Vertegenwoordiger G.N. I. DEBIE Het bestuur van de wie lerclub „De Scheldemond" te Vlissingen, wenst haar leden, donateurs en beguns tigers een gelukkig 1949. HET BESTUUR* Sergeanten W. SMOO RENBURG, midden-Suma- tra en F. SMOOREN BURG, Midden-Java, wen sen vrienden en bekenden een voorspoedig Nieuwjaar. J. C. ALBURG, meubelmakerij en stoffeer- derij, enz., Nieuwstraat 52 te Goes, wenst familie, vrienden, kennissen en cliëntèle, een gezegend Nieuwjaar toe. Loodgieters-, gas- en waterfittersbedrijf J. v. d. WELLE, Beenhouwerssingel 7, p.f, Middelburg. WINGS BRAND IMPORT EXPORT C DELICATESSEN vragen Prima by de Groothandel Ingevoerde Vertegenwoordigers cn enkele Jongelui ter opleiding voor de varkoop van de artikelen Jams, Zuidvruchten, Koffie.Bakkerij grondstoffen, Confijtproducten, Vruchten- mijnen en -sappen, Chocoladepasta, Pin dakaas, Vruchten- en Visconserven. Sollicitaties met uitvoerige vermelding van opleiding cn levensloop naar: 6 N.V. Handelmaatschappij v/h Van Rietschoten Co. Bovendük 168. Rotterdam N.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1949 | | pagina 3