BADTASSEN ARIZONA net meisje Administrateur Uit de historie van St. Anna ter Muiden Hysterie Ad7 J0 FIBBE BONTHUIS ,,'t Uosje" Gasthuis, Oostwal, Goes UITNODIGING Expositie Firma L. Gabriëlse FILMPROGRAMMA'S ELECTRO BIOSCOOP Zorfo's Zwarte Zweep Grand- Theater Goes DE INDRINGER Alhambra Luxor Vlissingen MONTE CASSINO Eertijds concurrentie van Brugge en Sluis. MjkJ© had een eigen munt. Eén der oudste ..steden" van Zeeuwsch-Vlaanderen is St- Anna, ter Muiden, hoewel het woord .*tad" degenen, die dit in de uiterste West hoek van ons land gelegen plaatsje kennen, wel wat ven in de oren zal xen- Enkele eeuwen gele den kende men echter aan het begrip stad een andere betekenis toe dan wij tegen woordig doen en we moeten St Anna ter Muiden werke lijk onder de oude Vlaamse steden rangschikken. Het is zelfs jarenlang een geduchte concurrent geweest van het later zoveel machtiger ge» worden Sluis en zelfs van Brugge! De oorspronkelijke naam was Mude en dit Mude werd jü* in Mrt. van 't jtear 1241 or Thomas en Johanna van (Éanderen tot stad verhe- Ongetwijfeld had het te- i reeds als dorp bestaan. _.dat vrijwel vaststaaN dat -ttet in de 12de eeuw gesticht -"is. Het ontleende zijn cor- spronkelijke naam aan de Mude, een water, dat de mon ding der Sincfala oude naam voor het Zwin vorm- de- Van het oude Mude naar het tegenwoordige St Anna ter Muiden is slechts één stap, als men deze laatste naam ontleend In de tijden voor de kerk hervorming was niets gewo ner dan het houden van be devaarten. Ook het oude Mu de was zulk een bedevaart plaats en St. Anna werd er bijzonder vereerd. Ter bede vaart gaan naar St. Anna, was gaan naar Mude en zo heeft de H- Anna in de loop der eeuwen Mude en St. An na tot woorden van dezelfde betekenis gemaakt en ten slotte is daaruit de naam St Anna ter Muiden ontstaan OORLOG. Zoals zovele ouhe stadjes heeft ook Mude menigmaal de oorlog binnen ziin poorten of in ziin omgeving gezien. Eén voorbeeld daarvan wil len wij U geven. Het jaar 1436 was voor Vlaanderen een woelig en onveilig jaar. De Engelsen verwekten hier alom schrik en angst. Gedurende de zo mer van dat iaar kruisten zij met enige schepen langg de Vlaamse kust en op de 10de Augustus landden zii in de omgeving van Groede, welke plaats zij verwoestten. Van Haar trokken zij naar Gaster- nesse. Schoondijke, Cadzand en Wulpen en plunderden, verbrandden en vermoordden alles wat zij vonden- Angst en ontzetting verspreidden zich door het ganse land. Echter ook de zucht tot zelf verdediging kwam boven en zo zien wij de vrijlaten van Eecloo, Aar den berg. Mal- deghem, Heille, St. Laurens. Adeghem. Sluis en Oostburg zich verzamelen bij Mude. om daar de vijand op te vangen, als hii het mocht wagen, van het eiland Cadzand uit in de monding van het Zwin een landing te beproeven- Ook was men van plan zelf naar Cadzand over te steken, om daar de vloot der invallers te overvallen, en te vernietigen. Dit plan mislukte echter, om dat de aanvoerder der Slui- zenaars. Guido de Visch. laf hartig de vlucht nam en al dus de hele onderneming deed mislukken. Toch had men bereikt, dat de Engelsen niet bii Mude landden en dus stad en omgeving er die keer zonder schade afkwamen. EIGEN MUNTEN. Ook het feit dat Mude eens ziin eigen munten heeft ge slagen. is een bewijs van zijn belangrijkheid. U zult het wel een beetje vreemd vin den, dat een stadje als Mude een eigen munt heeft gehad, terwijl ons gehele land nu nog slechts éen zo'n instelling kent.-maar het is hiermede gegaan zoals met de recht spraak. Vroeger bezat elke stad een eigen rechtbank, maar ook dit recht is later vervallen, overgegaan op de Provinciën en nog later lan delijk geregeld geworden. Het munten te Mude valt dan ook in het tijdperk, dat het stadie ziin grootste bloei be reikte. Het thans zo onaanzienlijke St. Anna ter Muiden heeft dus eens zijn eigen munten de wereld zien ingaan en een rol van betekenis gespeeld in het rjike Vlaanderen. Mennonieten naar Canada. Vrijdagmiddag is de „Vo- lendam" met 275 Mennonie ten en een aantal andere in ternationale landbouwverhui- zers naar Quebec vertrokken. Nederland ontvangt 5000 ton rijst YOO&LOPIG ECHTER NOG GC2LV DISTRIBUTIE. (Van onze Haagse redacteur). Aan Nederland was 5000 tan r^st toegewezen; men beeft evenwel de grootste moeite gehad om deze rijst te betrek ken. Er zijn nu onderhande lingen gevoerd en deze hebben ertoe geleld, dat 2000 ton rijst in Birma gekocht kon worden, waarbij gebruik Ls gemaakt van Engelse bemiddeling. Deze 2000 ton rijst is thans onder- ton rgstkrygen. 2000 ton daar van gaat dezer dagen scheep en de rest zal ons later toe gezonden worden. Dit alles betekent echter geenszins, dat tot een spoedi ge distributie van rijst kan worden overgegaan. Als alles meevalt, d.wz. als wg de ons toegezegde hoe veel hod werkelijk ontvangen en de kwaliteit behoorlijk blijkt, dan zal eerst tegen het najaar aan een zeer bescheiden distri butie gedacht kunnen worden. De verwachtingen, als zou er binnenkort rijst op de bon beschikbaar gesteld worden, missen alle grond. Hoge militairen bevorderd. Bij K B. is met ingang van 7 Juni benoemd bij de gene rale staf tot luit.-generaal (reeds tijdelijk luit.-generaal) de generaal-majoor mr H. J- Kruis. Bij zelfde KB. is met ingang van 1 Juni jl. van luit.-kolonel tot kolonel be vorderd en met ingang van 6 Juni tot generaal-majoor. Met ingang van 10 Juni is be vorderd tot generaal-majoor, (bevelhebber in het 3de mili taire gewest) de kolonel (tij delijk generaal-majoor) J. A- A Sitsen, van het wapen der infanterie. ZWARTE KAAS. Ambtenaren van de C.C.D. hebben onlangs bij de con trole op het clandestien afle veren van kaas een goede vangst gedaan. Twaalf grote, ongemerkte kazen en een schouderham werden aangetroffen in een bestelauto. waarvan de chauffeur had geweigerd te stoppen, toen hij bij zijn ver trek van het erf van een boerderij nabij Haastrecht werd aangehouden. De auto werd ten slotte na een snel le achtervolgingsrit nabij Krimpen a. d. IJsel tot staan gebracht. Nader onderzoek op de boerderij leverde nog 5 kazen op, waarmee het to tale gewicht der in beslag ge nomen kaas steeg tot 6 kg- Prins Bernhard dankt de Achterhoek. ZJT.H. Prins Bernhard heeft aan de bevolking van de Ach terhoek en de lijmers zijn diep gevoelde dank gebracht voor de grootse en hartelijke ont vangst, welke Z.K.H. op zgn driedaags bezoek is ten deel gevallen. Toneelspelers naar de West. (Van onze Haagse redacteur). Met het sn. „Cottica" van de K-N-SJC. zijn Donderdag zeven Jeden van het toneelge zelschap „Comedia" van Am sterdam naar Paramaribo ver trokken voor het maken van een tournée in West-Indië. Ter aflossing van soldaten, die reeds geruime t$jd in Suri name vertoeven, vertrokken met genoemd schip ook 76 mi litairen. eveneens met bestem ming Paramaribo. GEDIENSTIGE LIFTER. Een lifter, die in de nacht van Zondag op Maandag met een groen ten vrachtauto uit Hoorn naar Rotterdam reed en de chauffeur met lossen hielp, slaagde er in de quitantie van de vracht in zgn bezit te krij gen. Hij keerde later naar Rot terdam terug, waar hg de quitantie, 800.groot, bij de koper van de vracht inde. De lifter, die nog niet ls ge pakt, is de 21-jarige chauffeur G. G., een zwerver, die leeft' van oplichting en diefstaL Wie zijn oorlogs misdadigers Het Tweede Kamerlid Don ker (Arb.) heeft aan de minister van justitie schrif telijk o.m.' de volgende vraag gesteld Is de minister bereid om, nu bij velen in den lande in verband met de niet-vervol- gingsstelling van een aantal prominente Duitsers, zoals Wimmer, Ritterbusch, Fisch- böck, Schreieder en Schwebel, feen duidelijke voorstelling lijkt te bestaan van het al gemene vervolgingsbeleid in zake oorlogsmisdadigers, op dit stuk een uiteenzetting te geven die daarin een redelijk inzicht kan verschaffen? Voorts wil de heer Donker weten, waarom de minis ter in zjjn antwoord dd. 30 Maart 1948 op schrif telijke vragen van de heer Donker in zake de be rechting in Nederland van Wimmer, Ritterbusch en Fischböck heeft medegedeeld: „Aan Schwebel kan, in te genstelling tot Wimmer, wel degelijk zodanige rechtstreek se verantwoordelijkheid voor duidelijke en zeer ernstige oorlogsmisdaden worden ten laste gelegd. Landbouwers en veehouders grijpen er naast. Het Tweede Kamerlid, de heer Drossen (KVP) heeft gevraagd of de regering be reid is bö wijze van voor schot over te gaan tot het betalen der uitkeringen over 1947, die in het vooruitzicht gesteld zgn aan landbouwers en veehouders. De minister president beantwoordde de vraag ontkennend. De rege ring kan er niet toe over gaan zonder dat de Kamer over de dekking heeft be slist. Geraffineerde oplichtsters achter slot en grendel. Door de recherche te Oas werden aangehouden de da mes H. M. van B. te Oss en haar nicht H M. H. van der W. uit Vierlinghoek. Samen hadden zij bij een alleenwo nende oude man te Geffen ruim 500.gestolen, hierna had mej. V. B. diezelfde man op geraffineerde wijze nog on geveer f 2000.afhandig ge maakt. Tijdens het onderzoek kwam ook aan het Jicht, dat dezelfde dames twee jaar ge leden te Utrecht een man hebben beroofd van 4000. Een vertegenwoordiger uit Voerendaal. die te Eindhoven met de tante en haar nicht in contact kwam, trok met hen mee naar 's Hertogen bosch. Het drietal zou daar trachten, op de Veemarkt zijn slag te slaan. Toen dit niet gelukte, liet men de tante in de steek en begaven de twee anderen zich naar Rotterdam Daar maakte R. mej. v. d. W. haar bontjas afhandig. In Amsterdam verkocht hij dit kledingstuk. Het drietal is ter beschik king van de justitie gesteld. De twee jaar geleden to Utrecht beroofde koopman heeft zich tot nu toe niet be kend gemaakt. Dronkaards raken hun auto kwijt. Voor dronken autobestuur ders heeft de ambtenaar van het O M. bij het kantonge recht in het arrondissement Breda. mr. van Mierlo, een straffe maatregel aangekon digd. Hij deelde dezer dagen in een requisitoir tegen een autobestuurder, die in dron ken toestand een verkeers- paal te Breda overreed, mee, dat hij de politie in het hele arrondissement opdracht heeft gegeven in het vervolg motorrijtuigen, bestuurd door dronken lieden, direct in be slag te nemen. „ïn ernstige gevallen zal ik vernietiging van de motorrijtuigen eisen", zei mr. van Mierlo- HET FEUILLETON van de Prinsengracht HOOFDSTUK XIX. Het speelhol. Tussen Utrecht en Drieber gen haalde inspecteur Beek man „Het Nieuwsblad" uit zijn tas. dat hij aan de kiosk ge kocht had en zijn oog werd onmiddellijk getrokken door een zware kop over twee ko lommen. SUCCESVOLLE INVAL IN SPEELHOL» Gisteravond heeft de politie In de hoofdstad een Inval ge daan in een pand aan de Laï- ressestraat, dat vrijwel geheel als nachtsociëteit was inge richt, waar gelegenheid werd gegeven tot hazardspel en waar de roulette elke nacht tot in de vroege morgen draaide. Hoe het speelhol ontdekt werd. De politie was op het spoor gekomen door het vrglaten van een arrestant, die uit an dere hoofde enige tijd gedeti neerd is geweest en wiens her haalde bezoeken aan de hoofd stad, zonder dat hg daarvoor 'n geldige reden kon opgeven, haar bijzondere aandacht had den getrokken. De man een Rotterdammer werd, toen hg gisteravond bg het Centraal Station gesignaleerd werd, onopgemerkt gevolgd door in specteur Maas en enige recher cheurs van het hoofdbureau. Toen hg zich, na een half uur schijnbaar doelioos door de stad te hebben gezworven 'en hier en daar in een «café te hebben vertoefd, blijkbaar on bespied waande, nam hg een taxi en reed naar De Laires- sestraat waar hij verdween in een steeg naast een woning, welke in niets van de daar naast liggende panden ver schilde. Inspecteur Maas belde daar na zijn bureau op, terwijl het huls, dat door de steeg toe gang tot een daarachter gele gen tuin gaf, aan alle zijden door de politie werd ingeslo ten. Het bezoek werd gecontroleerd. Nadat voor versterking van bewaking was gezorgd, werd in de loop van de avond gecon stateerd, dat verscheidene da mes en heren, blijkbaar tot de gegoede stand behorende, zich door de steeg en de tuin naar een achterdeur van het pand begaven, waar. zij na een klop- sein werden binnengelaten. De politie, die zich verdekt had opgesteld, liet alle bezoe kers rustig binnen gaan. De weinigen, die het pand in de loop van de avond verlieten? werden gevolgd en in een rus tig stadsdeel vriendeljjk geïn viteerd even mee naar het bu reau te gaan, waar in een der wachtkamers weldra een klein, maar select gezelschap was verzameld, dat zich daar van- zelfsprekend allesbehalve op zgn gemak gevoelde. De pdlitie grypt in. Tegen half één in de nacht, toen zich in het pand een groot aantal bezoekers moest bevin den, achtte inspecteur Maas de tgd gekomen om In te grij- pen. Op het moment, dar een bezoeker werd binnengelaten drong hg met enkele recher cheurs het huis binnen. De portier werd overrompeld en met bet pistool in de hand lie pen de politiemannen de met £en dikke lopeT belegde trap op, wierpen op de eerste etage een deur open en troffen ln een groot vertrek een zeer bont gezelschap aan. Een dertigtal dames en he ren, de meesten ln avondtoilet, waren hier in een clandestiene nachtclub bijeen. Aan verschei dene tafeltjes werd gekaart en op een lange, met een groen kleed bedekte tafel, waarom zich aan alle zijden belangstel lenden geschaard hadden, draaide een roulette, waarvan het balletje jnist naar het ge luksnummer zocht, toen de in specteur net commando „Han den omhoog!" liet horen. Het gevolg daarvan was een algemene consternatie. Kaar ten werden neergeworpen, gla zen en flessen omgestoten, mannen vloekten, vrouwen gil den. Enkelen gelukte het ln de verwarring van het ogenblik door een deur naast het buffet te ontsnappen, waarna zij re gelrecht in de armen van de buiten wachtende agenten lie pen. Het overbrengen der arrestanten. Nadat de voor het transport bestemde politiewagens gear riveerd waren, werden alle aan wezigen naar het bureau over gebracht. Een vrouw en een man deden daarbtf een ver geefse poging te ontsnappen. (Wordt vervolgd). Thans is definitief be sloten de opleiding voor be roepsofficieren, die 1 Sept. a s. aanvangt, weder in Bre da onder te brengen. De landbouw-vacantie- bonnen van Met '47 tot Mei '48, kunnen Ingeleverd wor den 17 en 18 Juni vtanaf 's avonds 7 uur bjj L GOED HART, Achter de Kerk 16, Nieuw- en St. Joosland. - TOB Z46C Dierenbescherming, afd. Zeeland-Noord, zoekt eige naar van of goed tehuis (gratis) voor een Belg. Her der en Jonge Groenendaeler. Bevragen bjj LEIJNSE. Gravenstraat 55 en v. d. WOESTIJNE, Turfkaai 40, Middelburg. f* H.. UNGE Schoonmaken is veel. Schoonhouden is meer. SPONS EN ZEEM voor 3.56. Maak gebruik van deze gelegenheid. Nette weduwe wenst kennismaking, lfd. 50—55 j. Br. lett. R 26, Bur. P.Z.C., VllS8lngen. Terstond gevraagd nette dienstbode, goed loon. Hotel „De Koop handel". Goes. .Gevraagd in middenstands gezin in Brabant huishoud ster, P.G., die genegen is de gezinsverzorging op zich te nenien. Dc vrouw ls hier voor niet in staat door om standigheden. De voorwaar den zjjn zeer aannemelijk. Br. No. A 159, Bur. P.Z.C.. Goes. Te koop prima nieuwe radio 2 golflengten. Prgs 225. Brieven letter H 19, bur. P.Z.C., Vlisslngen. Op groot fruit teelt bedrijf kan geplaatst worden erva ren fruitkwekersknecht. Woning beschikbaar. J. M. M. DEN BAARS. Dirksland- Gevraagd KOSTHUIS met huis. verkeer, P.G., by particulier. Ledikant met beddegoed aanw. Br. no. 467, bur. P.Z.C., M'burg. Te koop keukenkachel, grote maat of ruilen voor kleinere. J. AARNOUTSE, Am. Schultvlot 2, M'burg. Kapster gevraagd. Aanmelden Our Ladles Toi letclub. Dam 49, Middel burg. Telef. 2272. Uw fiets is geen ka meel, die bepakt en bezakt met zwaaiende gang door de woestijn gaat. Op uw rüwiel kunt U een goede, dubbele, waterdich te bagagetas laten monteren, waarin één keus beschikbaar is in kleine en grote bg Van den Driest, Herenstraat 12, Middelburg. Ministerie van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening. Herverlcavelings- commissie Walcheren. Aanbesteding bestek P 5. Op Donderdag 1 Juli 1948 te 2 uur n.m. zal in het bu reau Ruilverkaveling Wal cheren, Loskade 29 te Mid delburg, openbaar worden tnbesteed Het verbeteren van de weg tussen Aagtekerke en Westkapelle (bestek P 5). Aanwijzing ter plaatse op Maandag 28 Juni 1948, des namiddags 2 uur. Plaats van samenkomst: Dorps plein Aagtekerke. Het bestek met twee te keningen is tegen betaling van 5.per stuk ver krijgbaar aan het bureau van de Technische Dienst van de Polder Walcheren, Abdtjplein 4, Middelburg. TE KOOP zeldzaam pracht mahonie buik- en boogkabi- neL pr. mahonie linnen kast en dito mahonie se cretaire, modem eiken or gel, 9 reg. Adres VAN LOO, Singelstraat 35, Mid delburg. WON1NGRU1L. Wie ruilt woning te VUs- singen voor woning te Rot terdam Inlichtingen No- derstraat 27, Middelburg. Te koop gevraagd INVALIDE- DUWWAGENTJE. Aanbiedingen Lange Noord straat 45, Middelburg. Motorrijwiel te koop 1 DJC.W., 250 cc., in prima staat, met los zgspaa, ook afzonderlek te koop. Br. onder no. 465, bur. P.Z.C., Middelburg. AANBESTEDING. Het Bestuur van het Wa terschap „De Wilhelmina- polder" te Wilhelminadorp zal op Donderdag 8 Juli 1948, des voormiddags te 11.00 uur, in café Lookman aldaar, behoudens nadere goedkeuring, in het open baar trachten aan te beste den: Het uitvoeren van zink werken en steenbestor- tingen tot verdediging van de onderzeese oever van de waterkering van de Wilbelmlnapoidcr, tussen de Pellraaien 6 en 15. Aanwijzing op Vrgdag 2 Juli 1948 van 14 tot 15 uur en op Dinsdag 6 Juli 1948 van 10 tot. 11 uur, waartoe aal worden 'bijeengekomen in café van Sabben te Góesche Sas. Buitendien geschiedt geen aanwijzing. Het bestek is tegen betaling van 2.50 op postrekening 376367 van de Wilhelminapolder, vanaf Vrgdag 18 Juni 1918, ver krijgbaar ten kantore van de Ontvanger-Griffier te Wilhelminadorp. Wilhelminadorp, 11 Juni '48. A. MINDERHOUD, dijkgraaf. Jhr. Mr. D. VAN DOORN. bntv.-griffier. H. W. HARMS, Spulstraat 6, Vlisslngen, telefoon 92. pj| (Huis van vertrouwen.) y\ 7, FRANSE COGNAC Bisquit, Dubouché. I Hardy, Hardy V.S.O.P.; Imperial, Devac, Unicoop, Fourge- rot enz. en zo af I en toe ook wel eens Hennessy, Martell, Courvoi- sier, Remy-Martin en Robin. Wilt U een leuke sportieve badtas Wij hebben ook hierin een grote sortering tegen zeer lage prijzen. Voor 2.15 koopt U bij ons een mooie badtas. Dus ziet daarom eerst de sortering Vlissingen Middelburg. BERGEN OP ZOOM Telefoon 1024 Kortemeestraat 14 Telefoon 1024. Dinsdag 15 Juni e.k. zijn wg wederom in „DE PRINS VAN ORANJE", Nieuwstraat te Goes, voor het opne men van reparaties en moderniseringen aan bontman tels e.a. peltergen. Hebt U stof?? Wg maken ook mantels en japonnen naar maat. Prima coupe; goede pasvorm. Voorts brengen wy mede: Motzakken, Mottenpoeder (dodend), Handschoenen in glacé en kant; badmutsen; 't nieuwste „Eria LulerS" zonder punten. Wjj verven Pels-klcding en Lederwaren, als: lederen jassen, schoeften, handschoenen, tassen, enz. Beleefd aanbevelend, BONTHUIS „T VOSJE". vraagt wegens huwelijk der tegenwoordige, een voor huishoudelijk werk. gevraagd, in staat om zelfstandig moderne goederen boekhouding te voeren met contróle op ontvangst, be werking en aflevering. Kennis van granen, zaden, enz. een vereiste. Liefst in Goes of onmiddellijke omgeving woonachtig. DUVEKOT'S GRAANHANDEL GOES. AANBESTEDING. Het Bestuur der Water kering van de cakuniteuze Oost-Bevelandpolder te Wil helminadorp zal op Donder dag 1 Juli 1948, des voor middags te 11 uur, in het café Lookman aldaar, in het openbaar, onder nadere goedkeuring van Gedepu teerde Staten van Zeeland, trachten aan te besteden; Het herstel, de vernieu wing en het onderhoud tot en met 30 April 1949 van de aarde-, kram-, rys-, steenglooiing- en andere werken aan de waterkering van boven genoemde calami teu ze polder. De besteding geschiedt volgens 2 der A.B. Aan wijzing op Vrgdag 25 en Dinsdag 29 Juni 1948, des namiddags van 2 tot 3 uur, waartoe zal worden bijeen gekomen in café van Sab ben te Goesche Sas. Het bestek is tegen beta ling van 1,50, franco per post 1,60 of door over schrijving van laatstge noemd bedrag op postreke ning no. 376368 ten name van voornoemde Waterke ring, vanaf Vrydag 18 Juni 1948 verkrijgbaar ten kan tore van de secretaris-ont vanger te Wilhelminadorp. Wilhelminadorp, U Juni '48. A. MINDERHOUD, Voorzitter. P. J. MEULER, Secr.-ontvanger.» Voor al uw vervoer kunt U zich wenden tot Weg transport Goes, Vlaamarkt 18, Tel. 2273. Op 17 Juni a.s. om 10 uur heropenen wij onze verbouwde zaak en nodigen U beleefd uit tot een geheel vrijblijvend bezoek. Het is ons gelukt een mooie en uitgebreid© collectie meubelen en aanverwante artike len samen te stellen. WONINGINRICHTING Lange Viele 25, Middelburg. i== VAN DINSDAG A.S. AF Bis Middelburg Linda Stirling en George J. Lewis in de spannende twee-weekse seriefilm Wie is deze figuur, die elk kwaad met zijn zweep uitroeit Toegang 14 jaar. Aanvang avondvoorstelling 7 uur en 9.15 uur. Telefoon 2153 Paul Vandenberghe en Suzy Carrier in Een charmante fUm, een mengeling van vrolijk heid en dramatische spanning. Aanvang iedere avond 8 uur. Alle leeftijden. Telefoon 192 Een film van onstuimige kracht, niet in technicolor, maar met als attractie de charmante, populaire JEAN ARTHUR in de rol van Phoebe, de tengere heldin met de grote geestkracht. (Barns tijn). Toegang 14 jaar. Aanvang 7 en 9 uur. Voorverkoop 1011 uur. Een sterk verhaal is hierin doorweven en geeft de toeschouwer naast leerrijke, ook amusante en spannende uren. Aanvang 7 en 9 uur. Toegang 18 jaar. Voorverkoop 1011 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1948 | | pagina 6