naaimachines een grote optocht lid geutflsclaip Scolder Sport en wedstrijden J. o. cf. Kreeke ROSKAM In Duitsland gevallen Nederlanders ftiaxuhka SCHEERT TOCH BETER! DRUKWERK Van de Velde De school beginI weer Stoffelijk overschot naar Nederland. Ingevolge beslissing van de regering zal thans worden overgegaan tot het systema tisch overbrengen op over heidskosten van het stoffelijk overschot van Nederlanders, die in Duitsland ten gevolge van oorlogshandelingen of ter reurmaatregelen zijn overle den. Nederlanders, die zich vrij willig naar Duitsland begaven en onvaderlandslievenden val len hier niet onder. Uit de aard der zaak zal met de uit voering dezer werkzaamheden Burgerlijke stand enige jaren gemoeid zijn. Uit sluitend zullen worden overge bracht de overschotten dierge nen, wier identiteit volkomen vaststaat, die afzonderlijk be graven liggen en op wier te rugkomst de naaste verwanten prijs stellen. Zij, wier overschot in massa graven ligt, zullen ter plaatse moeten blijven rusten. Aange vangen wordt in de Russische zone, daarna volgen de andere zönes. De directie der Neder landse Spoorwegen heeft be sloten om de stoffelijke resten op Nederlands gebied koste loos te vervoeren in daartoe eveneens kosteloos geschikt te maken wagons. VLISSINGEN. Ondertrouwd: R. Klooster man, 37 j. en M. van der Hout, 26 j.; M. de Vos, 33 j. en J. Daane, 25 j.; A. J. Volmer, 24 j. en M. P. Kort, 24 j.; W. Brasser, 23 j. en J. C. van der Linden, 21 j. Getrouwd: N. Janse, 26 j. en L. E. Huijssoon, 25 j.; C. P. J. Raats, 23 j. en M. A. Raas, 19 j.; C. de Kraker, 31 j. en C. Lomeyer, 24 j.; A. Olijsla- ger, 61 j. en M. Meulmeester, 54 j. Bevallen: H. de Voogd, geb. Broeren, z.; A. J. van Es, geb. Vermeer, d.; E. Z. van Es, geb. Westerbeke, d.; A. H. So- hier, geb. Roelse, z.; H. Lein- se, geb. Lap, d.; J. Kempe, geb. de Nooijer, d.; Cl Stein, §eb. van den Berge, z.; W. M. I. Lauwereins, geb. Paarde- kooper, d.; N. Gillissen, geb. Louwerens, z.; D. Visser, geb. van Dalen, d.; A. I. Spinne- wijn, geb. Ducheine, d.; C. de Looff, geb. Witte, z.; M. A. Looman, geb. van Katwijk, d.; G. Zijl, geb. Kosten, d.; T. A. de Graaf, geb. van der Noll, z. Overleden: A. Ots, 51 j., echtgen. van P. M. Verbeek; S. A. Tielrooij, 81 j., echtgen. van P. van der Lerjé; J. F. Stecher, 74 j., weduwn. van T. Wouterse; J. de Nooijer, 43 j. OOST- EN WEST-SOUBURG. Ondertrouwd: K. E. M. De Ly, 18 j. en C. J. H. den Haan, 22 j.; W. Pleijte, 32 j. en E. M. Arnoijs, 27 j.; J. Willeboord- se, 26 j. en C. L. Tissink, 21 Getrouwd: P. Lijnse, 29 j. en T. Gideonse, 23 j. Bevallen: M. P. Schoe, geb. Willemse, z.; C. M. D. Wan- rooij, geb. Daniels, z.; J. Hoo- gerheide, geb. Maas, z. Overleden: G. van Soelen, 76 j., echtgen. E. Houterman; A. J. Harthoorn, 70 j., wed. van J. Dingemanse; J. Ver beek, 52 j., echtgen. van J. M. Korver. 'YERSEKE. Ondertrouwd: R. Vlaming, 30 j. en N. J. Hollebrandse, 27 j.; A. J. Douw, 24 j. en W. Staal, 28 j. Getrouwd: J. van Es, 23 j. en A. Koster, 23 j.; P. Oude man, 38 j. en P. Mieras, 30 j. Bevallen: D. M. Sinke, geb. Stoel, z. OverledenJ. Philipse, 60 man van L. A. de Kam. y.i H:RIA>ih:E. Bevallen: E. J. M. den Boer, geb. Wansink, z.; A. Ph. Ivens, geb. Praet, z.; H. Ro- doe, geb. Kriesels, d.; J. C. Verton, geb. Saaman, z.; A. M. de Oude, geb. Dijkstra, z.; J. C. Quist, geb. van Rossen, d.; J. Knuist, geb. de Jonge, d.; T. E. L. Constandse, geb. Beun, d.; P. van Dijke, geb. Geelhoed, d. Overleden: J. J. van Oeve- ren, echtg. van J. Viergever, Kerknieuws LUTHERSE ZENDING. In een plechtige ure heeft de Lutherse kerk in de kerk van de gemeente Utrecht af scheid genomen van 4 zende lingen. Het waren ds. W. L. Steinhart, die na een lang ver lof weer naar Indië vertrekt, mej. dr. M. E. Fransen en de zendingsverpleegsters mej. J. Decae en M. Zier. Amsterdamse beurs 22 Aug. 25 Aug. _r.I. Handb. B 103 100 Ned.H.Mij. cv A 128131 A.K.U. 181% 178% Calvé cv A 172 171 Fokker VL 215 210 Unilever cv A 291% 292 Ned. Ford Ned. Kabel Philips Billiton Kon. Petr. Amst. Rubb. H.A. Lijn Scheepv. U. H.V.A. Deli B. Mij. 397 400 292 294 370% 369 343% 343% 415 413% 140% 137% 232 202% 180% 182 229 223 125 125 Óp de beurs te Amsterdam bestond een gedeprimeerde stemming, die vooral tot uit drukking kwam in de koers ontwikkeling van de cultuur aandelen, waarvan de hoofd- koersen merendeels enige pun ten lager waren dan de slot- p rijzen van Vrijdag. Ook Ko ninklijke waren met 'n hoofd- koers van 413% iets lager. De Scheepvaartpapieren en de Industriëlen waren niet veel veranderd, behoudens Aku's .die met een hoofdkoers van 178% 3 punten beneden het vorige slot lagen. Het kleine vorstendom Monaco, dat 19.242 inwoners telt, zal op 1 September a.s. officieel de vijandelijkheden tegen de as-mogendheden sta ken. tcsppac 3. „Goedendag!" zei Kappie. „Ik ben de kapitein van de Kraak. U heeft zeker een vrachtje voor mij?" „Vrrrracht?" riep de heer. „Si Signore, een vrrracht van mij! Signor Rivaldi... Ricardo Rivaldi is mijn naam! Deze vaartuig Kraak ga ik huren. Hierrr is geldHier is contrrrract! Kom, Sig nore capitano, laat ons zaken doen op de bovenste van deze vaartuig... Slechts een kleinigbeetje... slechts Uw naam onder het contract. Noem de prijs! Ik betaal wat U vraagt! Geen pingel de pingel, zoals U dat noemt... Aha ha, ha! Carissimo! Komen onderteken, Signore!" VOETBAL Voetbaltournoolen. Zondag is in Nederland het voetbalseizoen weer ingezet met een reeks tournooien en vrindschappelijke wedstrijden. Zo won A.G.O.V.V. te Am sterdam in het door de Vole- wijekers uitgeschreven Pont- tournooi in de eindstrijd met 10 van Heerenveen, dat zon der de gebr. Lenstra was ver schenen. Het Groningse G.V.A.V. won de wedstrijden om de Bevrij dingskelk te Den Haag met 2-0 tegen A.D.O. In het Zilveren-Bal tournooi werden de volgende uitslagen genoteerd Willem HEmma 33 (Em ma wint na strafschoppen); S.V.V.Eindhoven 21; Feij- enoord—V.V.V. 2—2 (VW wint na strafschoppen) Neptunes't Gooi 24; En schedeB.V.V. 01; Hercu lesSparta 20. Ajax voetbalde vriendschap pelijk tegen de Engelse ama teur ploeg Windsor and Eton F.C. en won met maar even 80; Be Quick (Gr.) speelde vriendschappelijk tegen Blauw Wit en speelde gelijk (00). Ten slotte speelden ook N.E. C. en P.S.V. gelijk (11). K.N.V.B. afd. Zeeland. PROGRAMMA ZATERDAG 6 EN ZONDAG 7 SEPTEMBER 2e Klasse A: De Bevelan ders ICortgene I; Kapelle I Kattendijke I; Nieuwdorp II Wolfaartsdijk I; Kats IAr- nemuiden n. 2e Klasse B. Colijnsplaatse Boys IIKrabbendijke" IE; Kloetinge nKruiningen IV; Wemeldinge II—Rilland Bath II; Wolfaartsdijk II—Kats n. 2e Klasse A. Vliasingen HE Goes III; De ZeeJtaen HEDe Noormannen I; Domburg I E.M.M. IE. (Sluis II overge plaatst naar 2B). 2e Klasse B. Ria W IE—P.S. k. ii; Graauw iAxel ttt; Sluis HVogelwaarde ii; Ter- neuzen HERapenburg ii. 2e Klasse C. Kwadendamme ILewedorpse Boys I; Patrij zen IEHansw. Boys II; Vol harding '32 II—Kruiningen n. 2e Klasse D. Schouwen n Schouwen HI; Zonnemaire II Zierikzee IH; Dreischor I Zierikzee IV; S.V.O.W.K. I Dreischor II. 3e' Klasse A: R.C.S. III—De Noormannen IE; Domburg IE 501e STAATSLOTERIJ 5e Klasse, 9e treking. f 1500.— 12699. f 1500.— 4194. 7109, 14050, 16005, 21734. f 200.— 14S5; 2530, 2719, f 400.— 15735, 19790. 6041. 10479, 12100, 15770. f 100.— 1097, 4486, 5483, 6327 6742, 7332, 11622, 16800, 18828, 19641, 21933. E.M.M. Hl; Middelburg IV— Goes IV. 3e Klasse B. Oostburg IH Breskens HE; Groede IIAar denburg' III; E.M.M. IVVlis- singen IV. 3e Klasse C. Terneuzen IV Rapenburg IH; Steen HE Koewacht IH; Hontenisse IH —Hulst Hl. INDELING 1947—1948. Zaterdagcompetitip2e Klas se A: toevoegen Kats I; 2e Klasse B: toevoegen Kats H. 2e Klasse B: toevoegen Graauw I; 2e Klasse D: toevoegen Dreischor H; 3e Klasse C: toe voegen Graauw H. Zondagcompetitie: le Klasse B: Graauw I vervalt; 2e Klas se B: Graauw H vervalt; 3e Klasse C: Hontenisse IV ver valt; 3e Klasse C: Kats I ver valt. le Klasse: Arnemuiden I— Colijnsplaatse Boys I; 's Heer Arendskerke HKloetinge I; Krabbendijke INieuwdorp I; Rilland Bath IWemeldinge I; Wissekerke IYerseke HE. le Klasse A: Luctor I's-H. Arendskerke I; Schouwen I Zonnemaire I; Volharding '32 IKruiningen I; Hansw. Boys IScheldeboys I. le Klasse B. Schoondyke I Koewacht I; Rapenburg I Gx-oede I; Sluis IVogelwaar de I; D.S.W. IZuidzande I; Ria W I—P.S.K. 1. ATHLETIEK Zeeuwse successen. Bij de Zondag gehouden 5- districten-wedstrijden te Hil versum was de enige Zeeuw, die een succes wist te boeken de Pagter, die tweede werd op de 200 m., in 23,7 sec. achter Butzelaar Utrecht, die 0,1 sec. sneller was. Bij de dames werd Nel Ka- relse tweemaal tweede, resp. op de 100 m. en de 200 m., beide malen achter mevr. Blankers Koen. De tijden van Nel Karelse waren 12,6 voor de 100 m. -en 26,2 voor de 200 meter. ZWEMMEN Nel van Vliet boekt nieuw succes. De Nederlandse zwemster Nel van Vliet heeft Zondag te Chicago het Amerikaanse record op de 100 meter school slag met een tyd van één mi nuut en 21 6/10 seconde ge broken. Scheepvaartberichten Aangekomen te Vlissingen: Rottum van Ipswich; Tim uit zee. Vertrokken: Rottum n. Ant werpen; Jacoba n. Ipswich; Tim n. Antwerpen. Gepasseerd naar Antwerpen: Eban v. Londen: Brem. v. Valdemarsvik; Heemskerk v. Kingslynn; .Kellehaven v. Rot terdam; Winsum v. Amster dam; Reiger v. Londen; Beng- kalis v. Amsterdam; Alcyone v. Parr. Gepasseerd v. Antwerpen: Wezo n. Christiansand; Wil lem Barendz n. Londen; Kaap Falga n. Kopenhagen; Libra n. Londen. Ned. Heide Mij., of op om- scholingswerkplaatsen, moeten persoonlijk aanvragen indie nen bij dc distributiedienst van de gemeente van inwoning. Formulieren aanvragen en indienen vóór 5 Sept. a.s. kan toor Dam 43, zaal 2 en bij de agentschappen. KOSTHUIZEN GEVRAAGD. B. en W. van Goes, doen bij deze een ernstig beroep op de bevolking, om kosthuizen tijdelijk beschikbaar te stel len voor de bouwvakarbeiders, die werkzaam gesteld zullen worden by de bouw van de woningen in bouwplan II. Om zo spoedig mogelijk de woningnood alhier te le nigen, is de medewerking van de bevolking van Goes nood zakelijk. Aangifte te doen bij de aan nemer, Directie-keet, Couwer- vestraat. Ofïicieele Publicaties. INLEVERING DETAILLISTEN. De Distributiedienst Kring Vlissingen maakt bekend, dat het Kringkantoor en de agent schappen in verband met de jaardag van H. M. de Konin gin op 1 September a.s. zullen zijn gesloten. De inlevering zal dan moeten geschieden: 2 Sept. alle detaillisten, wel ke op Maandag moeten inle veren; 3 Sept. alle detaillisten, welke op Dinsdag moeten inle veren; 4 Sept. alle detaillisten, welke op Woensdag moeten inleveren; 5 Sept. alle detail listen, welke op Donderdag moeten inleveren. Producenten en fabrikanten, die op 5 Sept. zouden moeten verschijnen, dienen thans de distributiebescheiden op 6 Sept. in te leveren. De zittingsdag voor detail listen te Westkapelle wordt gehouden op 3 Sept; te Zou- telande blijft de Dinsdag ge handhaafd. WERKKLEDING. De Directeur van de Distri butiekring Middelburg maakt bekend, dat uitsluitend perso nen en bedrijven, welke in de maanden Mei of Juni geen aanvraag voor werkkleding heben ingediend, dit alsnog kunnen doen. Arbeiders, werkzaam bij de Padi< «programma's WOENSDAG. Hilversum I: 7 en 8 Bei*.; 9 Ochtendbezoek bij zieken: 11 Johan de No bel speelt viool-cello; 12.32 Oude Wereldlijke a Capella muziek; 13 Bcr.; 13.15 Man- dolinata; 14 De Amigo's; 15.35 Pianoduo 16.20 Zingende jeugd; 17.35 Musette orkest; 18.30 Ned. Strijdkr.; 19.15 Land- en Tuinbouw; 20 Ber.; 20.15 Engelse kamermuziek; 21 Zang- en piano-soli; 22 Het Nederlands Kamerkoor; 22.30 Ber. Hilversum II: 7 en 8 Ber.; 9.35 Londens Symphonie-ork. 10.35 Jeanne van de Rosière, alt; 12 Miller-sextet; 12.38 Vaudeville-ork.; 13 Ber.; 14.15 Kamermuziek; 15.45 Op be zoek bij zieken: 16.14 Vragen staat vrij; 17.15 Gram.; 18 Ber.; 18.20 Staf muziekcorps; 19.15 Het nieuws uit Indië; 20 Ber.; 20.15 Franse operet- te-muziek; 21.10 „De kostwin ner", hoorspel; 22.25 Kwar tet Jan Corduwener; 23 Ber. Weerbericht WEINIG VERANDERING. Weersverwachting, medege deeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot Dinsdagavond. Overdag zonnig en droog weer met later hier en daar tijdelijk bewolking, weinig ver andering van temperatuur. Zwakke tot matige wind tus sen Noord en Noordoost. ZON EN MAAN. Woensdag 27 Augustus 1947. Zon: op 5.42, onder 19.41. Maan: op 18.23, onder 0.33. b maanden hoogspanning loor fJEERD ADEMA 120 Vyf minuten over half één werd baas Govers, die in zijn hemdsmouwen bierglazen spoel de, opgeschrikt door het geluid van een claxon en zag hij een grote luxueuze wagen voor-de deur van zijn cafétje stoppen. „Marieü!" schreeuwde hij naar het keukentje en juffrouw Marie liet haar vaatwerk in de steek, droogde haar handen af aan haar schort en draafde de gelagkamer binnen. Ze stonden naast elkaar bij het billard toen Hans en zijn verloofde gearmd binnenstap ten. Baas Govers zag rood van emotie en juffrouw Marie maakte een kleine knix, zoals ze dat op de plaatjes van de volksromans nad gezien, als hofdames haar koninklijke meesteresse begroetten. „Welkom in diteh.. café!" zei de baas hoffelijk. Hij duwde een bleek jong mens, dat in een vuil jasje by de tapkast stond, naar voren. „Sluit de deur, kaffer", zei hij. „As meneer enehme vrouw de Dinges d'r zyn, wens ik geen andere gasten te ont vangen". „Baas Govers", zei Hans la chend, „juffrouw Marie, hoe gaat 't hier? Mag ik jullie mjjn verloofde voorstellen?" „Freule", prevelde juffrouw Marie verlegen en baas Go vers, die bij zijn huishoudster een cursus in hoffelijkheid en titelatuur had doorlopen, boog tot hij er rood van in zijn ge zicht werd en hoopte, dat de... eh... de barones... hem zou wil len verontschuldigen, dat hij zo in zijn hemdsmouwen „Maar natuurlijk", zei Hans, „we zouden je anders niet her kennen. Weet je wat we komen doen? We komen een uitsmij- HOOG WATER LAAG WATER U-+NAP U.+NAP u.—NAP u.—NAP 27 Augustus. Vlissingen 11.18 1.35 23.49 1.47 5.06 1.60 Terneuzen 11.52 1.54 5.36 173 Hansweert 12.22 1.69 006 188 Zierikzee 12.29 1.04 5.55 1.28 17.45 1.64 18.16 1.77 18.43 1.92 18.33 1.32 ter eten. Ik heb tegen mijn ver loofde gezegd: zoa uitsmijter als by baas Govers, krijg je in heel Amsterdam niet". „Heer-mrjn-tijd!" riep juf frouw Marie. „Ik vlieg naar de keuken. Wel, wel, wie had ooit kunnen denke „Hoe vind je 't hier, Irma, vroeg Hans glimlachend. „Alleraardigst", zei Irma, naar het zand op de vloer kij kend. „Hier heb ik mijn eerste wankele schreden op het pad van de hotellerie gezet", zei Hans. „En ook de laatste", zei baas Govers lachend. „Hoe vind je die visjes, kind?" vroeg Hans, op het aquarium wijzend. „Enig", zei Irma, „wat een prachtige, Vlugge beestjes". „D'r binne nog twee sluier- staarte bijgekomen", zei de baas trots. „Die laat ik broeien voor de jonkies. Weet u nog wel, dat u ze alle dage fris wa ter heb gegeven?" „En of", zei Hans, ,,'k heb vast mijn aandeel wel in die voorspoedige fokkerij gehad. Is er hier nog altijd van dat lek kere bier, baas?" „Dat zal ik ie bewijze", zei baas Govers. Hij tapte drie gla zen, zette er twee voor zijn gasten neer en hief het derde proostend omhoog. „Op de gezondheid", zei hy, ,enne... enne... voor de eer, mij aangedaan..." Hy dronk in drie slokken zijn glas leeg, veegde met de rug van zijn linkerhand het schuim van zijn snor, zei: „Hè, hè", en zette het lege glas met een zucht van genot op de toon bank. „Dat smaakt", zei hy. „Heerlijk", bekende Hans en Irma, die dorstig, enkele slokjes gedronken had. gaf dc baas een waarderend knikje. „Zo krijg je 't in Amster dam nerregens", zei de baas, „lekker vers en fijn op tempe ratuur". „Juffrouw Marie", zei Hans, toen zrj de uitsmijters op tafel zette, „ik heb voor u nog een klein souveniertje meege bracht". Hij reikte haar een klein, rond doosje over en juffrouw Marie deed het open en zag op rose watten een prachtige gouden broche liggen. Zij schrok er van, bracht de punt van haar schort naar haar rechteroog en veegde een traan weg, voor het haar mo gelijk was, te bedanken. „Meneerehbaro neszei ze, „de gift de eer is grootik weet niet hoe ikhoe ik „Genoeg", zei Hans glim lachend, ,,'t is je van harte ge gund voor al je goede zorgen. Irma, kind, kijk eens wat een aar prachtige uitsmijters we ier krijgen". Irma knikte, lachend, nam haar mes en keek zoe kend naar een vork rond. „Een vork, uilskuiken!" riep de baas tegen het kellnertje, „je begrijpt toch zeker, dat de douarire niet met d'r poo... met d'r hande kan ete". Het knechtje stoof weg en kwam met een vork terug en drie toeschouwers stonden be langstellend toe te kijken hoe de uitsmijters geleidelyk in de hongerige magen verdwenen. „Ze zitte an de auto!" waarschuwde het kellnertje. De hele straat leek uitgelo pen om Hans en zijn sprook jesprinses te bewonderen. De mensen stonden in drommen om de prachtige Hispano Sui za en kleine jongens klommen op de vensterbanken van het cafétje en gluurden over de tulen gordijntjes. Juffrouw Marie had haar grote dag. (Wordt vervolgd). In het kader van de be strijding der kinderverlamming zijn bijeenkomsten voor perso nen onder de 18 jaar in de ge hele provincie Luik verboden. De Heer en Mevrouw VAN GELDERANKER danken hartelijk, mede namens we derzijdse familie, voor de vele blijken van belangstelling vóór en bij hun huwelijk ont vangen. Hooghalen, 25 Aug. 1947. Hotel Mulder. WEGGELOPEN, omgeving DomburgOostkapelle, grijze gestreepte kater met vier wit te voetjes, wit befje en wit driehoekje op de neus, luiste rend naar de naam Teddybeer en zwart poesje met wit vlek je onder de kin, luisterend naar de naam Sambo. Terugbezorging of inlich tingen zo spoedig mogelijk op Wijde Landen, Oostkapelle of Noordsingel 176, Middelburg. De moderne gelaatsverzorging Gevraagd een Leerling-binder, leeftijd 1416 jaar. Drukkerij G. W. DEN BOER, Middelburg. Te koop herenrijwiel „Simplex" met dubb. trommelremmen, geh. compleet met nieuwe banden. Te bevr.: Noordstraat 32, Vlissingen (na 6 uur). De te Middelburg en Vlis singen gevestigde banken zullen op Maandag 1 Sep tember (Nationale Feestdag) GESLOTEN zijn. Modevak- en Kunstnijverheidsonderwijs. Lessen in: naaien, knippen, patroontekenen, borduren, garneren, enz. Volledige exa menopleiding. Voor de nieuwe cursussen kunnen zich leerlingen opge ven tot 1 September a.s. Inlichtingen enz. worden persoonlijk verstrekt op Maan dag 1 Sept. van 2 tot 5 uur in het foto-atelier van de Heer P. JANSEN te Oostburg. Aanvang der lessen te Oost burg, Retranchement en Groe de, resp. 2, 3 en 4 Sept. J. JANSEN-VERHAGE Hoofdlerares, Dorpsstraat N 154, Retranchement Te koop prachtige jonge Duitse herdershondjes. DE KOK, Verkuyl Quakke- laarstraat 145, Vlissingen, Wij repareren alle merken NAAIMACHINES, onder garantie. Ook voor spoedge vallen vanaf heden aan huis te ontbieden. Sint Pieterstr. 41, Tel. 2771, Middelburg Rijwiel-Centrale, Vlissingen Het adres voor HOLLANDSE EN ENGELSE RIJWIELEN, VREDESTEIN- EN HEVEA BANDEN. Koudekerkse weg 59, tel. 429. WONINGRUIL aangeboden te Rotterdam. Heel huis. Beneden: zit- en eetkamer, keuken en kelder; le verdieping: 2 grote en 1 klëine slaapkamer; 2e verdie ping: zolder. Direct te aan vaarden. Brieven letter T 47, Bureau P.Z.C., Vlissingen. Te koop Hanse vergrotingsapparaat, 4 bij 4 c.M., zo goed als nieuw. Brieven no. A 760, Bureau P. Z.C., Goes. behoeft een speciale vormgeving wil het In deze tijd voldoen. One bedrijf staat bekend door de levering van bijzonder op val lend werk. Het voldoet aan de hoogate eleen die er aan gesteld mogen worden en het is niet duurder. Drukkerij Walstraat 58-00, Vlissingen, Telefoon 10 Terstond gevraagd flink NET MEISJE voor huishouding en winkel. Te bevragen: Wed. D. VAN VERRE, C. Buskenstraat 70 (in de winkel), Vlissingen. De ERD ALFABRIE KEN te Amersfoort vragen voor de provin cie Zeeland een JONGE ENERGIEKE Vertegenwoordiger ter vervanging van de huidige vertegenwoor diger, die wegens het bei-eiken van de pen sioengerechtigde leef tijd onze dienst verlaat Uitsluitend actieve krachten, goed bekend by kruid., drog., enz. in de prov. Zeeland (bij voorkeur standplaats in Middelburg of Goes) gelieven onder 'opgave van. uitvoerige gegevens met byvoeging van foto te solliciteren onder motto Verteg. aan de N.V. Maatschappy voor W asver werking ÈRD ALFABRIE K Amersfoort. Dus voor Uw inkopen naar KANTOORBOEKHANDEL Kr. Weele 1, Middelburg, Tel. 2727 (naast Schuttershof). Schoolagenda's Tekenborden Cahiers Tekenpapier Kladblocs Radeergummi Tekenschriften Maatlatjes Schoolétui's Passerdozen Pennen Tekendozen, enz. enz. Ook hebben wij mom. een grote sortering schrijf- en teken potloden, plexi-glas driehoeken en celluloid driehoekjes en gradenbogen. Wij demonstreren met VlAWrCIA Duplicators Adresseermachines Enkele machines uit voorraad leverbaar. Kantoormachinehandel F.W. de Vries NIEUWE BbRG 31 MIDDELBURG TEL. 2969. Bond van Buurtverenigingen „ORANJE EN VLISSINGEN" organiseert op Zaterdag 30 Aug. en Maandag I September Programma's met uitvoerige omschrijving bij dc bockhan- del verVvift1-.-"»-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1947 | | pagina 3