eouwe<#01ETe* OORLOGSSCHADE f 327.500.100,- INCASSO-BANK Middelburg Vlissingen Goes Afd.B S5?7..-.£*660.000.000,- Afd.C SrÏÏE 80.000.000,- Af4 n Gevaariyke risico's, incL Afd.G a°e»B (herverzekerd bü 5.000.000," Half jaarlijksche Schaderegeling Afd. I (herverzekerd 'br«l. 65.000.000,- Vraagt inlichtingen bij ,Uw ASSURANTIE-BEZORGER Middelburg Vraagt nadere inlichtingen STADSNIEUWS HET INLEVEREN VAN WINTERKLEEDING EN DEKENS. Terwijl verleden jaar In October door 185 personen 370 stuks kleeding of dekens zgn ingeleverd teneinde een bon te verkrijgen voor het kunnen aanschaffen van een win terjas of mantel, zijn nu maar 63 personen op het gemeentehuis verschenen om te samen 126 stuks in te leveren. Voor deze 63 personen hebben de dames en heeren, die het in ontvangst nemen op zich had den genomen, 16 uur gezeten. De ingele verde goederen worden op het gemeente huis bewaard tot dat over de wijze van verdeeling onder hen, die daarvoor in aan merking komen, zal zgn beslist. GROND IN ERFPACHT AAN DE MELKFABRIEK. t De burgemeester heeft aan de Coöpe ratieve Melkinrichting en Zuivelfabriek „Walcheren" in erfpacht uitgegeven een gedeelte grond by de bestaande melkfa briek, bestemd voor den bouw van een woning en voor parkeerterrein. Een gedeelte van dezen grond is, zoover het de belangen der Coöperatie be treft, bestemd voor den aanleg van een weg, die bijna al gereed is het andere voor den bouw van een directeurswoning, waarvan de bouw voorloopig nog niet wordt uitgevoerd. Maar de grond is ook van groote betee- kenis voor de gemeente en wel in verband met het plan tot het aanleggen van een zwembad op den grond achter de Melkfa briek, welk plan een onderdeel uitmaakt van het uitbreidingsplan. De thans in aan leg zijnde weg zal toegang tot dat zwem bad verleenen. De aanleg van het zwembad zal in ver band met de cementpositie, tot na afloop van den oorlog moeten "blijven rusten. SCHOORSTEENBRAND. Gisteren werd de brandweer gewaar schuwd; dat een schoorsteenbrand woedde in perceel Singelst^aat 15. Doordat de schoorsteen niet geveegd' was voor men de gashaard had geplaatst, en er boven dien een kraaiennest in was terecht ge komen, hadden roet en hout vlam gevat. De commandant van de brandweer, de brandmeester van dienst en een paar brandweerlieden namen afdoende maatre gelen tegen verdere uitbreiding. P. KEULEMANS Op 66-jarigen leeftijd is overleden 'de heer P. Keulemans, oud-voorzitter van den Raad van Arbeid en oud-directeur van Maatschappelijken Steun te Amsterdam. De heer Keulemans, die te Middelburg was geboren, was eerst bestemd voor den militairen dienst en in 1896 werd hij als 2e luitenant der vestingartillerie beëedigd. Toen de boerenoorlog uitbrak ging hij echter in 1899 naar Zuid-Afrika, waar hij dienst nam in het Vrijstaat^che leger. Hg vocht er onder de generaals De la Rey, De Wet, Herzog en Le Roux en geraakte bij de overgave van Prinsloo in Engelsche gevangenschap als gevolg waarvan hij eerst naar Kaapstad en vervolgens naar Ceylo% werd gebracht. Bg den vrede van Vereeniging in 1907 werd hy In vrijheid gesteld. Na zijn terugkeer in Nederland werd hij agent van de rijksverzekeringsbank te Middelburg, in 1919 werd hij benoemd tot voorzitter van den Raad van Arbeid te Utrecht en twee jaar later volgde zfln be noeming in gelijke functie te Amsterdam. In 1932 werd hij benoemd tot directeur van Maatschappelijken Steun, hetgeen hy tot het vorige jaar is gebleven. APOTHEKEN. Te beginnen met heden is des avonds jèn 's nachts geopend de apotheek Van 'de Garde, Korte Noordstraat. STAD S.N IEÜW8 RENTEVERGOEDING OORLOGSGEWELD SCHADE ONROERENDE GOEDEREN. Vanwege den Hersteldienst Vlissingen deelt men ons het navolgende mede: Het is gebleken, dat eigenaren van on roerende goederen, die vroeger geheel of gedeeltelijk van de opbrengst dier goede ren leefden, in moeilijkheden zijn geraakt, doordat zij tengevolge van de verwoesting dier goederen van voldoende inkomen zgn verstoken. In verband daarmede is de Stichting Zee land 1940 gemachtigd, zoo dikwijls als daaraan voor levensonderhoud of bestaan behoefte bestaat, aan hen, die aanspraken op onteigeningsvergoeding of op bijdragen terzake van oorlogsgeweldschade aan on roerende goederen kunnen doen gelden, een RENTELOOS voorschot te verstrekken op de hun t.z.t. toekomende renten van hun Inschrijvingen op het Grootboek voor den Wederopbouw. De hierbedoelde rentevergoeding, ad 4 procent, gaat in op den eersten dag van de maand, volgende op die, waarin de schade is ontstaan. Zij, die voor een zoodanig RENTELOOS VOORSCHOT in aanmerking wenschen te komen, kunnen de daarvoor benoodigde aanvraagformulieren gratis bekomen op het secretariaat van den Hersteldienst Vlissingen, Houtkade 8. Voor een zoodanig voorschot komen echter niet- in aanmerking zjj, wier vast gestelde schade minder dan 1000 be draagt. Voorts dient er rekening mede te worden gehouden, dat de hypotheekhouders het recht hebben op de hierbedoelde Groot boekrente gedeeltelijk verhaal toe te pas sen. De Stichting Zeeland 1940 is tevens ge machtigd voorschotten als hierbedoeld, te verleenen ten behoeve van de hypotheek houders. De aanvragen daartoe dienen ech ter te worden gedaan door de eigenaren" van het betreffende onroerend goed. DE WERKTIJDEN BIJ „DE7SCHELDE". In de niet verduisterde afdeelingenvan de N.V. maatschappij „De Schelde" zal de volgende week als volgt worden gewerkt. Door werklieden van 16 jaar en ouder, Maandag tot en met Donderdag 8,3012,45 uur, en 13.30—18.15 uur; Vrijdag 8.30— 12.45 uur, en 13.3017.45 uur; Zaterdag 8.3013 uur. Door werklieden beneden 16 STADSNIEUWS NED. POMOLOGISCHE VEREENIGING. Vergadering van de af deeling Zeeland te Goes. In de Prins van Oranje vergaderde gis teren de afdeeling Zeeland van de Ned. Pomologische vereeniging. De voorzitter, de heer J. Q. C. Lens hoek, zette uiteen hoe hij tot voorzitter aangewezen werd, waarna de heer I. Th. F. v. d. Plassche tot secretaris werd be noemd. Spr. deelde dan mede, dat de spr. van dezen middag, ir.'A. W. v. d. Plassche. zeer tot zijn spijt verhinderd Is aanwezig te zijn. In zijn plaats zullen nu enkele an dere sprekers optreden. Spr. merkt verder op, dat het ffciitjaar voor Zeeland, vaak in tegenstelling met elders, nog vrij goed was en er dus reclen is tot tevredenheid. Jaarverslag 19401941. De secretaris van vorig jaar, de heer lenshoek, bracht dan verslag uit over 19401941, waarin spr. de bestuurswisse ling memoreerde, gehouden vergaderingen, terwijl de excursie niet doorging, het toe nemen van de werkzaamheden van den keuringsdienst, het huren van 304 bijen volken. Hej; ledental bedroeg 179, ging vooruit met 14. Spr. betuigde voorts hul de aan den afgetreden voorzitter, den heer Hanken, die een lange reeks van jaren voor de vereeniging en ook als hoofdbe stuurslid, veel gedaan heeft. Besprekingen werden gevoerd met verschilende organi saties op fruitteeltgebied om te komen tot één Zeeuwsche tuinbouworganisatie. De bloeitijd was gunstig, de oogst over het geheel bevredigend al konden niet steeds op tijd de juiste bestrijdingsmiddelen toe gepast Worden. Uiteindelijk is het resul taat ook wat de prijzen betreft, gunstig te noemen. De heer v. d. Plassche brengt dan zgn financieel verslag uit. 1940 opende met een batig saldo van 425.21 en sloot met een bedrag aan inkomsten en uitgaven van 1213.19 w.o. een batig saldo van 793.44. Beide verslagen werden als ingediend goedgekeurd. Het financieele verslag na accoordbevlnding door de commissie tot onderzoék. De voorzitter gaf dan een kleine uiteen zetting over een door het hoofdbestuur voorgestelde wijziging in de contributie- regeling, waardoor deze naar gelang het' aantal h.a. van het lid zal worden gehe ven. Er zjjn ook nog eenige afwijkende voorstellen, o.a. van Geldermalsen. Bedoe ling is meer inkomsten te krggen, waar door het maandblad in een weekblad ver anderd zal kunnen worden. De heer v. d. Poest Clement vraagt zich af of het van veel belang is per week te verschgnen spr. gelooft een vlottere wer king,- bgv. van besproeiïngsvoorsehriften, zooals dat nu gaat, per circulaire van den consulent. Ir. Bosma beaamt dit laatste. Spr. vraagt zich verder af of in één week blad groenten- en fruitteelt niet gecom bineerd kan worden. Dan drukken de kosten van den redacteur op een grooteren kring, terwgl vele kweekers zoowel belang bij groenten als fruit hebben. De heer Wattel wgst op de bestaande bladen en acht overleg van de Pomologi sche vereeniging gewenscht met bijv. het Centraal Bureau voor de Veilingen. De heer v. d. Have vreest, dat bijv. in Limburg leden zullen afvallen, al zal de nieuwe contributieregeling voor Zeeland geen bezwaar zijn. Intusschen gevoelt spr. yrel voor één weekblad. In samengaan van groenten en fruit ziet spr. groote bezwa ren. Ey stemming werd het bestuursvoorstel aangenomen. De voorzitter deelde dan mede, dat het bestuur er voor is dit jaar weer een fruit teeltdag te houden. Het zou dan een spe ciale perendag worden. De vergadering gaat hiermede accoord. Als tg'dstip wordt half Januari genoemd. Voorts wil men van de zyde der F.Z.T.O. een besproeiïngscur- sus houdpn. Een en ander zal nog eens bekeken worden. Verder vroeg de heer Wattel (F.Z.T.O.) het instellen van een diploma aan de voorzitter wgst er even wel op, dat er reeds enkele diploma's be staan. De heer Wattel merkt op, dat het hier betreft het instellen van een verzamel- diploma, waarop den geheelen staat van dienst komt, bgv. het volgen van 'n teelt cursus, een in snoeien, in besproeien, enz., zoodat men op één diploma ziet, wat de eigenaar presteerde. Ook aanteekening bgv, van algemeene ontwikkeling. Besloten wordt dit punt nader met den heer Wattel te bespreken. De heer Wattel had gaarne een advies van het bestuur over de andere voorstellen gehad, betreffende samenwerking met de F.Z.T.O. De voorzitter zegt, dat het bestuur alles nog niet kon behandelen en met alles niet accoord kon gaan. Wel met de fruitteelt- dfig, zooals bleek, én andere punten wilde men nader met den heer Wattel bespre ken. Het betreffende schrijven van den heer Wattel komt dan, op zijn verzoek, ter sprake. O.a. werd bepleit een groepsindee- ling, Vlaanderen, middengroep met Wal cheren en de Bevelanden, en Schouwen en Duiveland. De heer Wattel kan er zich mede vereenigen, dat dit nader behandeld zal worden, evenals eenige andere punten, die nader met de F.Z.T.O. uitgewerkt zul len worden. By behandeling van het punt aankoop ziektebestrydingsmiddelen, zegt de voor zitter, dat dit seizoen van collectieve aan koop niets zal kunnen komen. Ieder wordt dus aangeraden zelf te koopen. De heer PhafL deelt nog mede, dat geen carboli- jaar gelden de volgende werktgden: Maan dag tot en met Donderdag 8.3012.45 uur, en 13.3017.45 uur; Vrgdag 8.3012.45 uur, en 13.3017.45 uur; Zaterdag 8.30 13.00' uur. WIJZIGING DIENSTREGELING TRAM VLISSINGEN—MIDDELBURG. Met ingang van Maandag 27 October a.s. wordt de dienstregeling Vlissingen Middelburg als volgt gewyzigd Vertrek Vlissingen (Remise) 6.106.40; vertrek Vlissingen (Betje Wolffplein) 7.20 8.00, vervolgens op halve en heele uren tot en met 19.30, daarna 20.1020.50. Vertrek Middelburg 6.407.208.00, vervolgens op alle halve en heele uren tot en met' 19.30, daarna 20.1020.5021.30. neum geleverd zal kunnen worden. Men is dus aangewezen op de kleurstoffen. Ir. Bosma zegt, dat er verdere proeven mede genomen zullen worden. Spr. heeft goede verwachtingen. De heer Phaff wgst nog op het belang van niet te laat spuiten. De beste besproeiingen. Ir. Bosma geeft dan een uiteenzetting over genomen veldproeven, die dus aan de praktijk getoetst zijn, al moeten er eenige nog verdere voortgezet worden. Tegên schurft nam spr. een proef als volgteen tweemalige besproeiing met Californische pap, een tweemalige be sproeiing met Bordeausche pap en een éénmalige besproeiing met Californische pap. De tweemalige besproeiing met Bor deausche pap gaf steeds de beste uit komst. Toch wil spr. de Californische pap «niet geheel uitsluiten, want de tweemalige besproeiing met Bordeausche -pap drukt te sterk de opbrengst. Advies is dus eerste maal bespuiten met Bordeausche pap en is een tweede maal noodig dan Californische pap. De proeven met vervangingsmiddelen waren niet gelukkig. Geen enkele kan met Bordeausche pap concurreeren. Nadeelen waren ruw worden, val, enz., zoodat voor zichtigheid geboden is. Een proef betreffende het tg'dstip der besproeiing gaf aan dat 10 April goed en 15 April reeds minder goed was. Over de bereiding der Bordeausche pap bestaat verschil van meening, doch de 5050 methode is wel de beste. Koper in de helft water en kalk in de- helft water en steeds de koper by de kalk doen. Tegen spint. Gemengd spuiten ia iets minder goed maar voordeeliger. Vrucht boom carbonileum, gemengd met minerale olie is het beste maar zal slecht of niet te krygen zijn. Er is ook een proef genomen met Californische pap, doch die bestrijdt wel de beestjes, maar niet de eieren. Die moeten dus eerst uitgekomen zyn. Tegen bladluis. Goed zgn verschillende merken vruchtboom carbolineum, maar ze zullen thans, volgens de toewgzing, wel van éénzelfde samenstelling zgn. Als er klachten zyn legt dit wel aan de wyze van bespuiting. De gangbare oplossing is 7% pet., doch een proef met 5 pet. voldeed ook goed. Zorgvuldig spuiten bleek van meer belang te zyn dan de concentratie. Een proef van 4, 5 en 6 pet. gaf practisch ook dezelfde uitkomst. Nu zal 3 pet. ge probeerd worden. En dan een proef met 50 pet. meer vloeistof, zoodat men de boom beter raakt, die a.h.w. gewasschen wordt. Spr. gelooft, dat dit een grootere zekerheid geeft. En mogeiyk kan met een la^r percentage ook beter gespoten wor- d -ie vervangingsmiddelen betreft, 2. stoffen" genoemd, die moeten in /al di-nitro-cresol bevatten en gaven clan een gunstigen indruk. Spint-onderzoek. Na deze uiteenzetting van ir. Bosma gaf dr. Kuenen nog een belangwekkend overzicht van zyn onderzoekingen over de ontwikkeling van'spint. Bij twee goed ver zorgde boomgaarden bleek reeds een nadee- lig verschil, toen één bespuiting achterwege werd gelaten. By de onderzoekingen bleek ook, wat de beste tydstippen zullen zyn, n.l. die drie perioden tgdens welke het aantal myten het grootst is. Waar nog mijten ontsnapten zijn het waarschijniyk die welke zich aan den onderkant van het blad bevinden. Het hapert hier dus aan de Vyze van bespuiting. In dit opzicht moe ten ook nog proeven genomen worden. In een slecht verzorgden boomgaard was. de ontwikkeling van spint het minst. Waar- schynlgk omdat de insecten daar een slech- teren maaltyd aantreffen. Er is ook nog de mogeiykheid, dat met het dooden van het schadeiyke insect zgn vganden vernie tigd worden. Uit den aard der zaak mag echter niet gezegd worden: spuit maar niet, want dan zyn er geen of minder in secten, want dan is er ook geen goed fruit Intusschen wees spr. er op, datal deze proe ven nog verder voortgezet moeten worden om zoo uitgebreid mogeiyk gegevens en vaststaande feiten te kunnen verzamelen. Tenslotte wilde spr. nog iets zeggen over zgn verblgf in Zeeland, waarby hg de wgze waardeert waarop hij hier ontvangen is. Toen ik onlangs van verlof uit Holland terpgkwam, aldps spr., en ik in den trein zat naar Goes had ik het gevoel: „zoo, nu ga ik weer naar huis," dit zegt wel vol doende. KERK- EN SCH00LNJEUWS FEDERATIE VAN HERVORMDE-JONGEREN. De Vereeniging van Hervormde-Jongeren te 's Heer Abts- en Sinoutskerke, Hontenisse, Souburg, Oost en Westkapelle, Wilhelminadorp, en Yerseke zijn toegetreden als lid van de Federatie van Hervorm de-Jongeren. OIFTEN EN LEOATEN. Mevr. Tak van Poortvliet te Oudelande schonk aan de diaconie der Ned. Herv. Gem. aldaar een gift van duizend gulden. Christ. Geref. Kerk. Beroepen te Amsterdam—O. (vac. G. Wiese) ff. van Minnen te Huizen (N.H.). PREDIKBEURTEN nagekomen predikbeurten voor zondag 26 october 1911. ned. herv. kerk. WEMELDINGE: 10 en 2 u. ds. D,e Bruyn. GOES: 9.30 u. ds. Korevaar, 3 u.'ds. Odé. WILHELMINADORP: 10 u. ds. Kluiver van Colljnsplaat, 2.30 u. ds. Korevaar. YERSEKE: 11 u. ds. Boijs (Dankz. h.a., 8.15 u. ds. Bons (Doop). geref. kebke>*. YF.RSEKE: 9.30 en 1.30 u. ds. Van Egmond. WEMELDINGE10 en 2.30 u. ds. Van Dijk. gebef. gemeenten. WEMELDINGE: 10. 2 en 5 30 u. leesdlenst. YERSEKE: 10, 2 en 5.30 u. ds. Van Stuyvenberg. vrije evang. gemeente. WEMELDINGE: 10 en 2.30 u. ds. Werges. Maandagavond bidstond. YERSEKE: 10 en 2.30 u. ds. Mooy. 's Avonds 5.80 u. bidstond. BESLUITEN, BENOEMINGEN. ENZ. Op het te Utrecht gehoudep examen van de Vereeniging voor Chr. Volksonderwijs Is voor het volledig examen geslaagd de heer S. A. Doolaard te Yerseke. In ons blad van 23 October J.l. is abusieve lijk vermeld, dat de heer Joz. Becu te Cadzand door den dijkgraaf benoemd is tot -waterbouw kundig-ambtenaar bij het calamiteuze waterschap „Tienhonderd en Zwarte". Dit moet natuurlijk zijn door den dijkraad. Tot voorzitter van het bestuur der water- keering van den c&lamiteuzen Willem Annapol- der is benoemd de heer P. Scheele te Kapelle; tot lid van het bestuur der waterkeering van de calamiteuze polders Ser Lippens c.a. de heer D Scheele te Zaamslag; tot gezworene van den Reigersbergschen pol der de heer J. D. Wouterse te Rilland-Bath; tot heemraad van het waterschap Schouwen de heer J. Klompe te Serooskerke (Sch.) en tot gezworene van het waterschap De Veree- nigde polders van Ossenlsse de heer e. g. m. de Waal te Vogelwaarde. LAATSTE BERICHTEN Inventarisatie van textielproducten. VERKOOP VAN TEXTIELPRODUCTEN TUSSCHEN 26 OCT. EN 2 NOV. VERBODEN. De secretaris-generaal van het departe ment van handel, ngverheid en scheep vaart maakt bekend, dat in verband met een inventarisatie van textielproducten vanaf 26 October tot en met 2 November a.8. de verkoop en aflevering van textiel producten Is verboden. Als gevolg hiervan zullen vanaf 26 Oc tober tot en met 2 November a.s. geen textielartikelen gekocht en afgeleverd kunnen worden. De 2 November a.s. geldende distributieregeling voor textiel producten zal over enkele dagen worden gepubliceerd. De voor den handelaar en den fabrikant van belang zgnde bgzonderheden aangaan de de inventarisatie worden pet offlcieele publicatie bekend gemaakt. MAN DOÖR LOCOMOTIEF GEGREPEN EN OMGEKOMEN. De 78-jarige B. Winkel te Hoogeveen, is op de Coevordenschestraat door den lo comotief van een passeerende E.D.S.-tram gegrepen. De man was op slag dood. MARKTBERICHTEN Teiliagsvereenlging „KapelleBlezellnge en Omgeving". KAPELLE, 24 October. Jonathan 2050, Goud- rein., Sterappel, Gron. kroon en Court Pendu 1535, Brab. Bellefleur, Fransehe rein. en Erm- gaard 1230. Camp. zoet. Pomme d'Oranje, Dubb. Bellefleur, Remb. Mortier en Blsmark 1220. Holl. zoet en Diverse appels 1017. Doyenne du Com 1545. Beurré a Lucas. Beurré Clairgain, Comtesse de Paris, Zwijndr. wijnpeer, Gieser Wildemans en Legipont 1035, Nouv. Poit., Klei- peren, St. Rémy en Pondsperen 1022, Winter- suikerij en Diverse peren 1015, Kroetperen en Kroetappels zoet 5, Kroetappels zuur 8, Valap- pels 10. Goudrein. val 12, Bramen 3445, Drui ven 30—50, Noten 85, Koolrapen 2, Uien 3.50,. Peen z. lof 3.40, Prei 57, Bloemkool 411.50, Spruiten 1626, Crysanten per pot 1218, Cry* santen per bos 8—10. VEILINGSVEREENIGINQ ZUID-BEVELAND. GOES, 23 Oct. Andijvie 1-3.50, Pronkboonen 8.80, Dubb. Princesseboonen 14.40-18, Groene boonen 15, Roode kool 3.$p, gr. savoye kool 5, boerekoo» 3.50- 4.50, koolrapen 2, kroten 3-4, prei 1-6.50, rapen 2.50, spinazie 4.50-10, spruiten 16, uien B 3.50, veldsla 6.50, breekpeen 3.40-7, alles per 100 kg. Rammenas 4-4.50, seldery 2, wortelen 7, per 100 bos. Bloemkool 6-11.50, kropsla 0.40-2.50, kom kommers 1, knolseldery 5.50 per 100 stuks. Blauwe druiven 36-45, tomaten 16 per 100 kg. MIDDELBURG, 24 October. Groentenvelllng, Veldsla 2-5, spinazie ,10, augurken 15-31, Wage- naarsboonen 15, stoksnijboonen 14-18, stokprlnces- seboonen 21-27, stamprlncesseboonen 14-18, doppers 24, spruMen 12-26, schorseneeren 3-16.50, koolrapen 2, breekpeën 2.50-3.40, andijvie 1-5, kroten 2.50-4, savoye kool 2.80-5, roode kool 2.80-3.50, boefekool 4-5, witte kool 2, Chineesche kool 2-4, prei 5-7, alles per 100 kg. Peën 4-7, rapen 3-5, selderie 2-5, radijs 2-3, rammenas 1-4, alles per 100 bos, knol- selderie 2-6, bloemkool 6-11.50, kropsla 1-2.50, komkommers 2-3, alles per 100 stuks. Peterselie 10-20 c. per chip. Onderlinge Verzekering Maatschappij. VGKAVCWACt In de laatste vier weken werden nieuwe verzekeringen gesloten tot een bedrag van zoodat het totaal in alle afdeelingen samen thans is gestegen tot De totalen der afdeelingen zijn t AfJ A boedel^ Inventarissen, ƒ2.665.000.000,- *1.1u'boerderijen, enz. tot 80.000,— rtiU* U 1 61.000.000,— ln klasse X 1 V) AAA AAA I/HI D m op vaartuigen J Xtii.UUÜ.UÜU,- r i p» Bedryfsschade en Huur- tuigen* 90.ooo.ooo,- i r* Ge!d' geldswaarden, pre- Kleinere Inboedels en A.) DRIEMAANDELIJKSCHE SCHADEREGELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 1941 | | pagina 2