STADSNIEUWS Middelburg. STADSNIEUWS Vlissingen. STADSNIEUWS Goes. Burgerlijke Stand DE PERSOONSBEWIJZEN. Met de uitreiking van de persoonsbewij zen wordt geregeld voortgegaan en tot en met 9 Juni waren reeds 2655 personen van een persoonsbewijs voorzien. Van verschillende personen moeten als zij om hun bewijs komen, de foto's worden afgekeurd. Ieder doet dus goed eerst deze te laten controleeren op de derde afdeeling der secretarie (kamer 17) tusschen 9 en 1 uur. Men is dan zeker bij de uitreiking geen moeilijkheden te ondervinden. Over het algemeen komen de opgeroe- penen goed op de gestelde uren. Toch willen wij er nog eens de aandacht op vestigen, dat het zeer gewenscht is, dat ieder precies verschijnt op den tijd, waar voor hij is opgeroepen, daar er anders stagnatie ontstaat. Ook zijn er naar men ons mededeelt nog personen, die bij eventueele verhindering (ziekte, vacantie e.d.) daarvan geen kennis geven. Dit mag niet voorkomen, en de aandacht -wordt er op gevestigd, dat in dien de gerechtigde een hem. by of inge volge het eerste lid van art. 6 opgelegde verplichting niet, niet behoorlijk of niet op den vastgestelden tjjd - nakomt, de burgemeester het recht aan leges tot 2 kan verhoogen. Op eerste uitnoodiging verschijnen, dient dus ieder na te komen, daar anders ver hooging van leges plaats vindt. Ten aan zien van personen van wie opgegeven is, dat zjj door ziekte verhinderd waren te komen, wordt opgemerkt, dat zoo vlug als eenigszins mogelijk is mededeeling moet worden gedaan, dat zij hersteld zijn. Het is dan mogelijk op tijd in het bezit te zijn van een persoonsbewijs. De letters A, B, C en D zijn reeds afge werkt. Indien er nog personen zyn wier geslachtsnaam begint met een der ge noemde letters en die nog geen oproeping hebben ontvangen, dienen hiervan aan melding ter gemeente-secretarie te doen. UITBETALING SCHADEVERGOEDINGEN. Het bonnenstelsel. Nu men gisteren is begonnen met de uitbetaling van de schadevergoedingen, laten w# hieronder nog een en ander volgen omtrent het bonnenstelsel, dat voor de uitkeering dezer vergoedingen gebruikt wordt. Voorzoover de uitbetaling van de bijdra ge aan den rechthebbende zelf plaats vindt, kan bepaald worden, dat deze tot een bedrag van ten hoogste 2500 in bonnen zal plaats hebben. De waarde van deze bonnen wordt door het Rijk ten volle vergoed aan de hande laren, die tegen inlevering daarvan aan de rechthebbenden op de bonnen artikelen, als waarvoor de in dit besluit opgenomen schaderegeling geldt» hebben geleverd. Indien uitbetaling van de bijdrage in bonnen plaats vindt, wordt voor de recht hebbenden op de bonnen de mogelijkheid geopend aan te toonen, dat zij zich reeds op andere wijze van voldoende huisraad hebben voorzien, in welk geval hun wordt vergund de bonnen om te wisselen tegen contanten. Ook overigens zal volgens door den secretaris-generaal van het departe ment van financiën te stellen regelen aan de rechthebbenden op bonnen in bijzondere gevallen kunnen worden vergund de bon nen om te wisselen tegen contanten. Regelen betreffende de uitbetaling, in afwijking van vorenstaande bepalingen, van een deel der rijksbijdrage aan personen die aan den rechthebbende op de bijdrage verloren gegane goederen, in huurkoop hebben gegeven of aan wie de goederen tot zekerheid in eigendom waren overgedra gen, worden door den secretaris-generaal van het departement van financiën gesteld en in de Nederlandsche Staatscourant be kend gemaakt. AANGEHOUDEN. De recherche te Middelburg heeft in Sa menwerking met de marechaussee aange houden zekere M., wonende te Middelburg en K. en J. wonende te Nieuw- en St. Joos-^ land, die zich onder Rilland-Bath schuldig* hebben gemaakt aan diefstal van benzine. Het drietal is naar het Huis van Bewa ring overgebracht. LOOP DER BEVOLKING. In de week van 29 Mei5 Juni zijn in deze gemeente de navolgende personen Ingekomen: J. Bras, dienstbode, Vlissingsch Wagen plein 14, van V emeldinge; J. Th. Distel brink, leeraar lichamelijke opvoeding, Oostkerkplein 13, van Amsterdam; J. Mei- se, echtgen. en 2 kinderen, techn. inspec teur, Molenwater 95, van Amsterdam; W. Chr. Klumper, echtgen. en 3 kinderen, slager, Dam 23, van Amsterdam; A. Kal- jouw, dienstbode. Meidoornlaan 2, van Grijpskerke A. Lefeber, dienstbode, Dam 28. van Maassluis; G. H. D. Textor, amb tenaar" Raad van Arbeid, Koepoortstraat 10, van Hengelo; F. van Hoorn, metaal slijper, Zuidsingel 4, van Vlissingen; C. Jobse, echtgen. en 3 kinderen, landarbei der, Nieuwe Oosterschestraat 9, van St. Laurens; W. F. Diermanse, huishoudster, Noordsingel 18, van O. en W. Souburg; P. Jes, ".onder, Noordweg 70, Van Vlissingen; Ch. J. Visser, Kleverskerksche Weg 14, van Arnemuiden; E. Viss.r geb. Dekker, zonder, Kleverskerksche Weg 14, van Domburg; A. P. Dobbelaar, landarbeider, West Oude Havendijk, van 's Heer Arends- kerke; A. Adriaanse, grondwerker, Veer- sche Singel 48, van Domburg; J. F. Geling, koopman-, Penninghoeksingel 97, van Schiedam; J. E. van Tijen, vertegenwoor diger alg. gem. wederopbouw, Lange Noordstraat 37, van Amsterdam; N. M. Steketee, zonder, Heerengracht 48, van 's Heer Arendskerke; W. Rijkeboer, dienstbode, Lange Noordstraat 37, van Amsterdam; P. Messchendorp, kapper, Lange Noordstraat 30, vpn Kollumerland; M. B. J. Croles, woninginspectrice, Loska- de 29, van Leeuwarden. Vertrokken: Mej. M. M. 't Gilde, zonder van St. Jan straat 17, naar De Bilt (Bilthoven), Soest- dijkscheweg 150 z.; J. C. M. Koekebacker, DE RIOLEERINGSWERKZAAMHEDEN. Binnen afzienbaren tijd zal het r.ieuwe pompstation voor de rioleering nabij den Watertoren in dienst kunnen worden ge steld. De ppmpinstallatie is gereed, doch thans moet nog de laatste hand worden ge legd aan de electrische werken in het piompgebouw. Wanneer deze gereed zjjn waarschijnlijk over een tweetal weken kan met het proefdraaien begonnen wor den. Functionneert een en ander naar wensch dan zal de foude pompinstallatie aan de Bloemenlaan definitief stilgelegd kunnen worden. Met het leggen van den duiker aan de brug bij „Goed Wonen" is men thans ook druk bezig. De werltput waarin de duiker wordt gelegd, wordt' nu drooggemalen. Over een maand zal men waarschijnlijk met een en ander gereed zijn. Hierna rest dan nog het leggen van een duiker aan de brug bij de Badhuisstraat. Met de nieuwe rioleeiing in den Hooge- weg is men eveneens vrijwel gereed. Het ligt vooralsnog niet in de bedoeling deze aan te sluiten aan het net op den Koudekerkschen weg, daar „Goed Wonen" en omgeving voorloopig langs andere zij de wordt bemalen. Nu een groot deel van de rioleering in den Hoogeweg klaar is, is men ter plaatse met den aanleg van den nieuwen weg begonnen. Hiertoe wordt en massa grond aangevoerd, daar de weg ge lijk met den Koudekerkschen weg rroet komen te liggen. Op sommige plaatsen moet de bestaande weg niet minder dan 80 c.M. worden opgehoogd. Het zal nog wel enkele maanden duren woordat deze weg voor het publiek vrijgegeven kan worden. Intusschen beteekent een en ander een goed werkverruimingsobject. HET OUDÉ STATION. Het z.gn. Oude Station dat met het omliggende terrein in handen van de ge meente is overgegaan, wordt thans ge deeltelijk gesloopt. Althans in zooverre dat het in de eerste oorlogsdagen getroffen gedeelte wordt afgebroken. Wanneer dit geschied zal zyn, wordt het resteerende deel water- en winddicht gemaakt, daar men voornemens is het' gebouw in de toe komst nog voor andere doeleinden te be stemmen. BEDRIJFSVOETBAL. Uitslagen van 9 Juni 1941. LoodswezenGeneesk. dienst 130. Timmerlieden ScheldePlaatwerker# Schelde 40. Schelde MeeuwenBroederband 100. Rep. werkplaats ScheldeSchelde Mus- schen 32. DE ONTBONDEN PADVINDERSORGANISATIES. De voormalige penningmeesters der bij decreet van den Hoeher.en S.S. en Polizei- führer bij den rijkscommissaris voor het bezette Nederlandsche gebied ontbonden padvindersgroepen worden bij deze opge roepen, om de onder hun beheer zijnde geldbedragen van hun padvindersgroepen, voor zoover deze nog niet door de politie- organen in beslag genomen werden, tot uiterlijk den 25sten Juni a.s. op het conto der groep 5 van de Handelsmaatschappij H. Albert de Bary en Co., N.V. te Am sterdam te storten. De personen of lichamen, die nog een vordering op de ontbonden padvinders- groepen hebben, worden opgeroepen deze vorderingen ter onderzoek in te dienen bij den beheerder der bezittingen van de ont bonden padvindersorganisaties, Waals- do rperweg 102, Den Haag, tot uiterlijk 1 Juli 1941. Vorderingen, welke na genoemden datum worden ingediend, kunnen niet meer in behandeling worden genomen. rijksambtenaar, van Koepoortstraat 10, naar Haarlem; C. Hondsmerk, bakker, van Noordweg 96, naar Vlissingen, Graven straat 25; mej. T. C. de Keuning, zon der, van Seisweg 27, naar Vlissingen, Gla- cisstraat 174; mej. W. Meeuwse, zonder, van Noordweg 13, naar Grijpskerke, Dorp straat A 31; G. J. W. v. d. Leur, monteur, van Seisweg 147, nr.ar Breda, Hoogdijk 18a; J. Nimberg, dienstbode, van Molen water 107, naar Amsterdam, Minerva- laan 79 Illhg; W. Bakker en echtgen. Onder-directeur Incassobank, van Loskade 45, naar Oostkapelle, Domburgsche straat weg B 167 a; mej. W. Snethlage, zonder, van Lange Noordstraat 64, naar Hattem, Moolencaten 212; W. M. G. van Opdorp, verpleegster, van Heerenstr. 10 naar Am sterdam. Daelenstraat 15; M. Bouterse, los werkman, van Singelstraat 3, naar Wissenkerke, B 305; J. M. de Nooijer, zon der, van Veersche singel 148. naar Rot terdam, Kralingscheplaslaan 108; J. Kal- lemein, zonder, van Veersche Singel 148, naar O. en W. Souburg p. a. N. Cijsouw; M. de Ridder, echtgen en 1 kind, slagers knecht, van Vlissingsch Wagenplein 19, naar Vlissingen, Groenewoud, 58ben; C. J. Corré, echtgen. en 1 kind, chauffeur, van Julianastraat 5, naar Vlissingen, Schuit- vaartgracht 99; G. de Meulmeester, dienstbode, van Heerenstraat 16, naar Vlissingen, Hotel Goe.s. De temperatuur van het water. De temperatuur van het water was he denmorgen 64 graden. VEREENIGING TOT BESCHERMING VAN DIEREN. De secretaresse van de afdeeling Zee land van de Ned. Vereeniging tot bescher ming van dieren deelt ons mede, dat de heer J. Kraamer die vanaf de oprichting der afdeeling in 1899 lid van het bestuur is geweest en de laatste tien jaren voor zitter als zoodanig heeft bedankt. In zijn plaats is benoemd dc heer L. A. Avink. Tot bestuursleden zijn gekozen de heeren L. de Waardt, hoofd van den vee- en vleeschkeuringsdienst, en dr. G. Wa genaar, beiden te Middelburg. Besloten werd, in verband met de voed- selschaarschte het dierenasyl tijdelijk op te heffen. TE LAAT BUITEN. Tegen A. de B., die zich na twaalf uur middernacht op straat bevond,, is proces verbaal opgemaakt. HET IDENTITEITSBEWIJS. P. S. te Biezelinge, die niet in staat was z#n identiteitsbewijs te toonen, wérd verbaliseerd. OVERTREDING ARBEIDSWET. Proces-verbaal werd opgemaakt tegen W. F., die drie arbeiders onder hun schaft tijd arbeid liet verrichten. HET BURGERLIJK ARMBESTUUR. Toestand over 1940. In het zoo juist verschenen jaarverslag over 1940 van het Burgerlijk Armbestuur wordt er allereerst gewezen, dat ook 1940, niet in het minst door het uitbreken van den oorlog, het kenmerk van den bgzonde- ren nood der tijden droeg. Van het bestuur werd heel wat tijd gevergd voor de uit oefening der armenzorg, welke tijd echter gaarne en belangeloos beschikbaar werd gesteld. Een bijzonder evenement was de wijzi ging in de weezenverzorging door sluiting van het weeshuis en uitbesteding der wee zen. Het financieele voordeel bedraagt, naa rraming ongeveer 4000 per jaar. De eigen weeshuisexploitatie kostte ongeveer het dubbele. In het gebouw wordt nog kan toor gehouden, doch de verdere beschikba re ruimte is verhuurd of in gebruik ge geven. De nadeelige invloed van den oorlog op de financiën viel mede. De inkomsten uit bezit bleven vrijwel op gelijk peil. De nieu we pachtwet geeft een nadeelig effect van ruim 1000 per jaar, doch in 1941 komt dit voor het eerst tot uitdrukking. Ook dit jaar verrichtte de heer A. J. Klooté weer goed armbezoekerswerk voor het Bestuur. In het Bestuur kwam gee'\ wijziging. De 1 Jan. 1941 aftredende leden, mevr. S. BrinkThorenaar en de heer A. de Roo, werden herkozen. In de plaats van den heer I. Wessel, die wegens gezond heidsredenen bedankte, werd de heer M. W. Knuist benoemd. Er wordt naar gestreefd, dat in het Bestuur zitting hebben, perso nen, die door hun beroep, betrekking of bekwaamheden voor het Bestuur van ge wicht zijn, terwijl tevens de verschillende richtingen in het Bestuur zijn vertegen woordigd. Verleende ondersteuning. Doorloopende onderstand (betreffende personen waarvan aangenomen kan wor den, dat zij niet meer in staat zullén ge raken om in eigen onderhoud te kunnen voorzien) genoten1 Jan. 1940 96 per sonen met een weektotaal van 469,10 en op 31 December 1940 97 pei'sonen met een weektotaal van 583,72. Totaal werd aan deze groep 26.173,32 en gemiddeld per persoon 5,22 uitbetaald. Dit laatste cijfer is niet hoog in verband met het genieten van ouderdomsrente door de on dersteunden en door gedeeltelijken steun van derden. Tijdelijke ondersteuning genoten op 1 Januari 74 personen en op 1 December 57 personen. 1 Februari was het aantal het hoogst, n.l. 86 personen. In totaal werd aan deze groep uitbetaald 16.892,22, en gemiddeld per persoon en per ,week 5,23. Door de stijging der levensmiddelen- prijzen en die van andere levensbehoeften werd in December overgegaan tot ver hooging der steun, naar gelang der be dragen van 0.50 1 1 per week. De brandstoffenbon was reeds eerder van 0,65 op 0,85 gebracht. Voor gevallen van behoeftigheid van zeer korten t#d, (bij ziekte en ongeval, van werkloozen uit de Rijkssteunverleening, aanvulling van ziektegeld, reisgeld voor ziekenbezoek en begrafenis, bedragen in eens voor handel, enz.) werd totaal be taald 17.363,28. Aan passanten werd totaal 61.97 steun gegeven. Totaal werden 36 passanten ge holpen. Met Kerstmis werd een extra-uitkeering gedaan aan de ondersteunden en wel in den vorm van 25 pet. toeslag op hun steun. Hiervoor was 254,90 benoodigd. NATIONALE BOND VOOR PLAATSELIJKE KEUZE. .Zaterdagmiddag hield de nationale bond voor plaatselijke keuze in het gebouw voor K. en W. te Utrecht een algemeene leden vergadering, tevens herdenking van het 25-jarig bestaan van den bond. De voorzitter, de heer J. in 't Veld, heette in een korte openingsrede de leden van den raad van twaalf, van den raad van vijftig en de in grooten getale opgekomen leden welkom. Over de mogelijkheid van vruchtbare werkzaamheid in dezen t#d liet de voor zitter zich in optimistischen zin uit, daar hij meende, dat het toenemende soóiale saamhoorigheidsgevoel het volk toegan kelijk maakt voor de gedachte, dat de be strijding van de drankellende tot de maat schappelijke plichten van elk individu be- hooit. Voorts deelde spreker o.m. mede, dat het bestuur besloten had aan de leden van beide raden en aan de overige ten verga dering aanwezige leden een feestgeschenk aan te bieden, bestaande uit een drietal fraaie boekwerken, door de verschillende drankweer-organisaties uitgegeven. Uit het jaarverslag van ckn secretaris, den heer W. Elgersma, bleek dat de in Mei 1939 voorbereide nieuwe actie voor de verwezenlijking van 'het ideaal van den bond, tengevolge van den oorlog niet tot volle ontplooiing kon komen, maar dat de bond desniettemin een vruchtbare activi teit had ontwikkeld. Nadat het zakelijke gedeelte der jaar vergadering was afgedaan, ging de bij eenkomst in feestvergadering over, waar een tweetal sprekers als feestredenaars optraden, n.b. de heer P. v. d. Meulen, die een overzicht gaf van het ontstaan en de ontwikkeling van het stelsel van P. K. in Amerika, Europa en meer in 't bijzonder in ons land, terwijl ds. A. J. Montijn een uitvoerig en onderhoudend overzicht gaf van de verrichtingen van den bond voor P. K. in de vijfentwintig jaren van zijn bestaan. VLISSINGEN. Van 59 Juni. Getrouwd: G. Weug, 37 j. en M. E. Eist, 26 j. Overleden: W. J. bissen, 81 j. GOES. Geboren: Johannes Jacobus, z. v. Dirk de Jonge en Dina Gelok; Anna Geertruida Margaretha, d. v. Heinrich Hermann Vah- lenkamp en Margaretha Suzanna Braband. Ondertrouwd: Cornells Jacobus van Strien, 26 j. jm: en Jannetje Merjers, 27 j. jd. te 's Heer Arendskerke. OOSTKAPELLE. Van 31 Mei tot 7 Juni 1941. Geboren Geertje, d. van P. de Nooijer en A. W. Kooning Jon. Frederika, d. v. J. F. van Boekhout en J. C. van KrulMa ria Jacoba, d van A. van der Wal en M. J. van Kiela Jan, z. van L. Almenkerk en E. van den Houten Adriana, d. van P. Jasperse en M. de NooijerHermannus Antonius Johannes, z. van J. H. B. Peters en C. van Kaam. Getrouwd J. Flipse, 24 j. en M. Wille- boordse, 23 j. DOMBURG. Ondertrouwd: A. G. Brouwer, 26 J. jm. en A. Verhage, 23 j. jd. te Westkapelle; J. Passenier, 28 j. jm. en L. C. van der Welle, 24 j. jd. GRIJPSKERKE. Over de maand Mei. Geboren: Marten Leijn, z. v. J. Lou- werse en S. Huijsman. Getrouwd: J. H. Louwerse, 28 j. en N. Poppe, 26 j.; A. Geschlere, 26 j. en J. A. Koster, 24 j. Overleden: M. Hondius, 81 j., weduwn. van J. Pladet. RILLAND BATH. Over de maand Mei. Geboren: Leijntje Wilhelmina d. v. Hen drik George Bruggeman en Pieternella Breure; Charles Alouisius Petrus z. v. Honoré Ludovicus de Klerk en Amelia Eli zabeth Steur; Adriana d. v. Abraham Kos ter en Leintje Engelse. Gehuwd: Johannis Cornells de Bruijne 32 j. j.m. en Neeltje Janna Nieuwdorp 30 j. j.d.; Abraham Imanse 25 j. j.m. en Anna Jacomina Zeevaart 31 j. j.d.; Johannes Kanters 25 j. j.m. en Geertruida Neeltje van Kervinck 21 j. jd. (D. Z.) YERSEKE. Geboren: Maarten, z. v. Hendrik Pieter Praat en Cornelia Pieternella de Jonge. Ondertrouwd: Gabriël Marinus Quakke- laar, 30 j. jm. te Kapelle en Forra. Cor nelia Paauwe, 21 j. jd.; Abraham Marinus Koeman, 26 j. jm. te Krabbendgke en Anna Grootjans, 21 j. jd. WAARDE. Over de maand Mei. Geboren: Tannetje d. v. Marinus Kor- nelis Koster en Jacomina Koeman; Jacoba Jacomina d. v. Maarten Marinus Allewijn en Janna Nagelkerke. Gehuwd: Willem Abraham Sehrier 30 j. en Elizabeth Koeman 26 j. Overleden: Francois Louisse 66 j., echt genoot van Maatje Krijnsen; Maria van den Ber^q 71 j., weduwe van Nicolaas Bom; Catharina Johanna Wolfert, 11 j., d. v. Hendrik Wolfert en Helena Philipse. (D. Z.) 'S GRAVENPOLDER. Geboren; Cornelia Maria d. v. Bastiaan Rijk en Johanna Remgn; Gerrit Johannes z. v. Willem van Strien en Leuntje Geer truida Glerum. (D. Z.) Getrouwd Pigter Hengstdijk 18 j. te Ka pelle en Neeltje Hoekman 19 j.; Gerard Jo hannes de Witte 32 j. te Wolphaartsdijk en Johanna Maria Hoekman 32 j. .Overleden; Hubrecht van Dalen 78 j., weduwnaar van Maria van Weele; Catha rina Adriana van Hoepen 10 j.; een leven loos kind van het mannelijk geslacht van Jacob Huizer en Jozina Jobse. GROEDE. Over de maand Mei. Geboren: Marinus Izaak, z. v. I. J. Clarissen en J. Kareis; Pieter, z. v. H. A. Petermeijer en J. M. van Doansen Ger- maine Henriëtte Marie Wilhelmina, d. v. M. A. H. Govaert en H. G. B. van Meijer; Magdalena Maria, d. v. A. L. Cammaert en E. G. Tallaen. Getrouwd: A. Kotvis, 28 j. jm. te Zuid- zande en A. M. Verstrate, 25 j. jd.; C. van den Broeke, weduwn. van J. Rookus, 53 j. en S. Rookus, 44 j. Overleden: J. Risseeuw, 94 j., weduwn. van M. Becu; C. Castelegn, 64 j., vrouw van M. de Wilde. SCHOONDIJKE. Over de maand Mei 1941. Getrouwd: Albert Gerardus de Paepe, 24 j., jm. en Liza de Wever, 24 j., jd. Izaak Kense, 25 j., jm. te Vlissingen en Tannetje Adriana de Smidt, 22 j., jd. Geboren Paulina Johanna, dochter van D. de Visser en P. C. Goedegebuure. Mia Elizabeth, dochter van Jac. Geluk en E. R. Jansen. Tannetje Adriana, dochter van H. J. Ie Grand en J. T. de Nijs. Hans Petrus Leonardus, zoon van Jac. L. Tas en C. M. Blaeke. Overleden: Jacob Johannes Steurrijs, 37 j., man van W. C. Willemsen (overleden te Breskens, Pieter Moelker, 69 j., ongeh., ("wonende te Breskens). IJZENDIJKE. Over de maand Mei. Geboren Paula José Greta Marie, d. v. P. Haverbeke en H. Pateer Annie Marie Theresia, d. v. J. de Groot en K. Bos Monique Jacqueline Marie Cecile, d. v. A. Bèghrjn en C. Groosman. Getrouwd: L. J. Rottier, 21 j. jm. te Watervliet en E. Swartelé, 20 j. jd.; G. Baeke, 26 j. jm. te Kaprijke en W. M. L. Wijffels, 26 j. jd. Overleden: A. de Vleeschhouwer, 95 j., wed. van C. van Waes; L. M. Dierikx, 84 j. jd.; J. F. Aldeweireldt 86 j. jm.; A. M. Tourné, 48 j., echtg. van A. E. Verhulst. (ij. c> "486e STAATSLOTERIJ 1 r (Niet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking van Maandag 9 Juni 1941 Hooge Prijzen ff 25000 12394 2000 11580 1000 3090 14710 20410 21053 f 400 5681 9915 19696 f 200 4201 8631 10740 21632 21890 100 2142 6122 6593 8743 9378 0580 9707 10295 16337 11928 16169 16640 17578 21350 (Prijzen van f 70. 1071 1102 1111 1252 1257 1420 1586 1604 1669 1698 1732 1735 1739 1755 1760 2116 2214 2399 2404 2670 2918 3210 3265 3360 3426 3434 3580 3668 '4423 3701 3718 3820 3351 3928 4081 4144 4543 4585 4610 4670 4761 4859 4991 5019 5049 5153 5386 5487 5506 5728 5779 5799 5918 5954 6182 6224 6248 6253 6347 6400 6422 6513 6534 6728 6770 6778 6805 6810 6825 6844 6916 6958 7008 7065 7277 7420 7475 7542 7675 7692 7695 7731 7938 7999 8161 8180 8381 8459 8568 8099 8588 9651 8827 9729 8828 9811 8885 9839 8901 9902 9004 9976 9062 10083 10181 10228 10273 10327 10358 10582 10591 10635 10684 10804 10845 10924 10985 11073 11197 11221 11261 11275 11379 11427 11577 11633 11643 11802 11885 12068 12169 122S2 12461 12517 12573 12601 12641 12795 12847 12894 13011 13037 13135 13344 13471 13537 13589 13621 13666 13802 13843 13932 14028 14184 14202 14217 14341 14382 14416 14446 14531 14585 14612 14623 14699 14700 14734 14888 15026 15136 15232 15253 15260 15575 15615 15719 15734 15833 16018 16061 16153 16331 16525 16576 16616 16787 16826 16827 16843 16857 16885 17144 17274"17479 17639 17834 17897 17922 17979 18024 18046 18331 18343 18414 18481 18485 18766 18840 18976 19058 19104 19130 19161 19168 19294 19305 19387 19389 19441 19494 19516 19721 19750 19823 19974 20091 20097 20103 20190 20278 20313 20370 20385 20396 20418 20483 20493 20501 20532 20718 20760 20959 21000 21090 21200 21224 21271 21$55 21364 21388 21393 21496 21710 21847 21849 Niéten 1006 1007 1017 1034 1046 1136 1148 1153 1189 1227 1264 1324 1375 1416 1496 1510 1511 1521 1567 1596 1693 1700 1725 1767 1771 1894 1931 1980 2042 2050 2064 2066 2115 2148 2170 2213 2245 2311 2359 2395 2442 2498 2520 2343 2593 2598 2620 2665 2679 2759 2785 2861 2872 2889 2954 2967 2974 3081 3087 3114 3148 3152 3216 3226 3243 3246 3317 3342 3362 3397 3409 3412 3427 3429 3469 3487 3488 3496 3503 3517 3541 3552 3567 3599 3622 3679 3688 3741 3768 3827 4093 3866 3881 3919 3927 3996 4009 4026 4213 4224 4248 4266 4273 4316 4358 4390 4401 4414 4465 4517 4525 4528 4572 4650 4662 4665 4673 4770 4834 4873 4875 4889 4900 4029 4967 4093 5015 5027 5036 5089 5115 5125 5152 5166 5173 5187 5212 5235 5239 5247 5336 5387 5432 5459 5490 6518 5526 5563 5589 5628 5670 5675 5746 5810 5816 5849 5869 5871 5906 5921 5937 5942 5983 5988 6102 6107 6195 6203 6238 6267 6319 6320 6327 6389 6,439 6441 6477 6502 6519 6532 6535 6560 6570 6574 6597 6603 6612 6652 6664 6694 6609 6756 6765 6814 6817 6822 6856 6919 6986 6989 7046 7093 7124 7144 7207 7222 7232 7239 7293 7319 //340 7341 7376 7425 7435 7456 7466 '7509 7522 7546 7557 7576 7723 7754 7780 7826 7914 7988 8008 8022 8069 8100 8142 8231 8266 8274 8233 8287 8317 8336 8377 8395 8417 8455 8460 8476 8493 8527 8619 8644 8693 8731 8771 8782 8808 8346 8861 8862 8878 8905 8943 8983 8987 9032 9045 9068 9073 9080 9100 9131 9219 9294 9357 9416 9429 9459 9474 9526 9555 9570 9582 9598 9626 9630 9670 9672 9814 9822 9830 9842 9863 9959 9967 9993 10008 10019 10042 10065 10086 10090 10098 10108 10128 10167 10194 10244 10246 10260 10290 10299 10308 10310 10342 10473 10502 10517 10650 10661 10685 10693 10702 10706 10722 10730 10746 10790 10837 10842 10844 10849 10868 10870 10894 10953 10955 10970 10995 11041 11063 11174 11183 11191 11192 11214 11216 11240 11287 11382 11383 11412 11413 11506 11512 11557 11575 11622 11626 11645 11678 11738 11742 11822 11854 11894 11900 11935 11949 11954 11956 11958 11966 11974 12007 12014 12064 12092 12177 12269 12353 12368 12372 12382 12478 12497 12511 12546 12579 12635 12654 12697 12760 12773 12850 12982 13010 13012 13020 13203 13230 13232 13312 13323 13426 13445 13447 13482 13484 13551 13564 13582 13600 12609 13610 13680 13684 13726 13737 13822 13863 13929 13938 13972 13973 13987 13988 14006 14019 14021 14041 14064 14097 14109 14116 14148 14164 14195 14281 14316 13436 14355 14393 14394 14403 14453 14487 14501 14520 14532 14575 14587 14590 14622 14681 14693 14715 14726 14737 14739 14759 14811 14847 14896 14909 14920 14926 14932 14941 14986 15000 15019 15031 15037 15102 15135 15143 15219 15227 15267 15285- 15289 15294 15335 15336 15342 15360 15468 35558 15560 15621 15687 15731 15743 15755 15766 15777 15778 15808 15867 15913 15924 15926 15961 15983 16004 16019 16045 16049 16119 16122 16131 16178 16250 16252 16268 16274 16236 16292 16328 16338 16359 16432 16453 16541 16545 16578 16632 16687 16715 16782 16783 16820 16866 16888 16912 16921 16952 16974 16985 16992 16995 16999 17005 17009 17016 17047 17060 17080 17141 17201 17205 17212 17299 17326 17331 17338 17340 17355 17358 17372 17421 17430 17448 17449 17458 17493 17497 37526 17544 17551 17556 17577 17581 17582 17607 17620 17625 17651 17659 17697 17729 17733 17790 17820 17853 17959 18025 18031 18038 18C86 13118 18155 18164 18168 18187 18212 18272 18334 18390 18395 18436 18471 18479 18562 18583 18636 18721 18723 18726 18751 18786 18873 18909 18915 18964 18971 19026 19039 19048 19056 19069 19079 19121 19143 19195 19203 19210 19240 19253 19302 19304 19350 19370 19442 19467 19484 19492 19511 19519 19521 19545 19584 19599 19678 19684 19696 19747 19801 19806 19818 19894 20069 20122 20149 20150 20166 20236 20240 20268 20272 20281 20306 20386 20455 20462 20474 20524 20538 20554 20614 20615 20619 20662 20669 20689 20776 20778 20782 20805 20806 20989 21015 21019 21023 21039 21099 21219 21229 21261 21288 21293 21333 21338 21402 21410 21444 21473 21503 (21539 21572 21661 21681 21708 21727 21739 21787 21792 21795 21836 21839 21850 21914 21922 21938 21970 HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. Trekking van heden. ƒ1000: 1281 20799 20835. 400: 9439 17277. 200: 2330 2501 3621 12409 18101. 100: 2020 2129 3451 7292 10568 11215 11725 11860 13596 1775S 19595 19949 21007. WATERLANDKERKJE. Abonnementen en advertenties voor de Provinciale Zeeuwsche Courant worden aangenomen door den Agent. P. J. DE KRAMER, Kerkstraat C 15.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1941 | | pagina 2