STADSNIEUWS Vlissingen. STADSNIEUWS Middelburg. STADSNIEUWS Goes. Sport ZWEMLES VOOE DE SCHOOLJEUGD. Evenals dit vroeger het geval was, zal ook dezen zomer aan de leerlingen der 6de en 7de klasse van de lagere scholen de gelegenheid geboden worden aan de zwemschool van de Vlissingsche Zwem- club een cursus in zwemmen te volgen. Kinderen die reeds eerder van gemeente wege aan dezen cursus deelnamen, kunnen dit niet nogmaals doen. De jongens en meisjes die na het volgen van den cursus de zwemkunst machtig zijn, mogen dan het geheele seizoen nog gratis zwemmen aan de inrichting. LEDENVERGADERING NUTSDEPABTEMENT VLISSINGEN. Gisteravond hield het departement Vlis singen van de My. tot Nut van 't Algemeen een ledenvergadering in het gebouw der Spaarbank onder voorzitterschap van no taris J. C. Paap. De begrootingen van de bibliotheek, de kleuterschool en het departement werden goedgekedrd. In de 'commissie voor de bibliotheek werd herbenoemd mevr. G. LaernoesZoutman, terwyi in de commissie voor de Voorschot bank in de plaats van den heer C. Kamer mans, die zich niet herkiesbaar stelde, werd gekozen de heer J. M. van Linschoten. Ten aanzien van het personeel der kleu terschool, die in verband met de geldende luchtbeschermingsvoorschriften tijdelijk ge sloten is, werd besloten de wachtgeldrege ling nog eenigen tyd te verlengen. Inzake het wintel-programma van 't depar tement kon nog niets definitief worden vastgesteld, doch het bestuur is wel voor nemens, zoo eenigszins mogeltjk, enkele bijeenkomsten te beleggen. HET BADBEDRLJF. In de week van 31 Mei5 Juni werden in het gemeentelijk badbedrrjf 420 baden genomen waarvan 153 in het gewone bad en 267 in het volksbad. De gemiddelde temperatuur van de lucht bedroeg in deze eerste week 67 gr. en van het water 56% gr. NUTSSPAARBANK VLISSINGEN. In de Nutsspaarbank alhier werden in de maand Mei 561 inlagen gedaan tot een bedrag van 86.085,44 en 429 terugbeta lingen tot een bedrag van 62.837,08. Er werden in die maand 59 nieuwe boekjes uitgegeven; het aantal spaarders steeg tot 9325 en hun tegoed tot 2.483.618.09. Ter lediging werden aangeboden 83 spaarbusjes inhoudende 279,83 en met 600 zegels werd bespaard 30, welke be dragen op de spaarboekjes werden bijge schreven. GODSDIENSTOEFENING VOOR MILITAIREN. De godsdienstoefening voor de Duitsche weermacht van Zaterdag jl. is niet zooals gemeld in de Luthersche kerk, doch in de zgn. Engelsche kerk aan de Paul Kruger- straat gehouden. ER KOMT EEN NIEUWE VISCHMIJN. Reeds langen tyd bestond er een groote behoefte aan een nieuw gebouw voor de vischmijn, daar het bestaande lokaal aan het De Ruyterplein reeds lang niet meer aan de hieraan gestelde eischen voldoet. Op het eind van 1937 besloot de raad tot den bouw van een nieuwe vischmijn over te gaan, doch om verschillende redenen is het plan tot nu toe nog niet verwezenlijkt. Naar wij vernemen zal echter thans spoedig tot den bouw worden overgegaan. In verband met de stijging der materiaal- prijzen zal in de volgende week Vrijdag te houden raadsvergadering een voorstel worden gede.an om het eertijds hiervoor uitgetrokken crediet van 6600 te verhoo- gen tot 11.050. Wanneer de raad hiermee accoord gaat, zal het werk gegund worden aan den heer Joh. Loois Hzn., alhier. LOOP DER BEVOLKING. In de tweede helft van Mei zijn ingeko men T. W. F. Auer, monteur, Bouwen Ewoutstraat 16, van Velsen A. Bertrums, marechaussee, Hellebardierstraat 11, van Westkapelle E. W. Bleijenberg, visscher, Marine6traat 28, van Arnemuiden M. van den ^Boomgaard, marechaussee, Hellebar- diers'traat 11, van Westkapelle M. K. van den Broek, zonder, St. Jacobstraat 11, van Bergen op Zoom E. S. Gillissen-Derendorp, zonder Arbeidstraat 6, van Middelburg J. van EspenGabriëlse, zonder, Bonedijke- straat 7, van Middelburg A. C. L. van der Heydt, zonder Kaaskadestraat 3, van Mid delburg E. Joosse, kleermaker, Branders- straat 16, van Goes M. Klink, marechaus see, Hellebardiei-straat 11, van Westkapelle; J. M. Leenheers, marechaussee, Hellebar dierstraat 11, van Kruiningen C. C. Lim- bach, zonder, Badhuisstraat 53, van 's-l^eer Arendskerke W. M. van Nunen, mare chaussee, Hellebardierstraat 11, van Krui ningen; D. F. Tits, kok (hotel), Singelweg 180, van AmsterdamC. Vos, zonder, Schuitvaartgracht 99, van HaarlemJ. M. van de Sandev. d. Vijver, zonder, Groene- woud 39, van Middelburg J. Willemse, ver pleegster, Bonedykestraat 72, van 's-Gra- venhage H. Vreeburg, religieuse, Glacis- straat 161, van Rotterdam. Vertrokken F. van Hoorn, metaalslijper, Glacisstraat 159, naar Middelburg I. Ken- se, smidsknecht, Bonedykestraat 104, naar O. en W. Souburg K. Wattel, brouwers knecht, Kasteelstraat 71, naar Wassenaar R. Blaauw, kommies Dir. bel., Verkuyl Quakkelaarstïaat 146 naar Middelburg; L. A. J. Douw, controleur, Duyvendrecht- straat 26 naar Terneuzen; J. Meyers, tim merman, van Glacisstraat 50 naar Kapel- Ie; J. de Beer, loodsschipper N.L., van Steenhuisstraat 21 naar Harlingen; R. J. \-an Laere, kantoorbediende, Groote Markt 3 naar Hontenisse; M. C. Harinck, schrij ver R.W.S., Kasteelstraat 46 naar Arn hem; L. Brasser, bankwerker, Boschjes- laan 62 naar Koudekerke; W. H. Sandi- fort, leerl. bankwerker, Bloemenlaan 88 naar O. en W. Souburg; A. L. P. Coene, gastechnicus, Vrouwestraat 25 naar Bres- kens; Wf. Wortel, hulp-commies, Nijver heidstraat 7 naar Kruiningen; A. P. Boen der, bankwerker, Spuistraat 56 naar Eind- DE CENTRALE KEUKEN OP HET MOLENWATER. GISTEREN EN GEBRUIK GENOMEN. Donderdagmorgen vereenigden zich, zoo- als reeds in het kort gemeld, in het ge bouw van de Centrale Keuken op het Mo lenwater tegen half elf verschillende per sonen, die door den wethouder, den heer J. W. Kögeler, waren uitgenoodigd om de in gebruikname van de inrichting bij te wonen. Wy merkten op het volledige college van B. en W., vertegenwoordigsters van deNe- derlandsche Vereeniging van Huisvrouwen, van den R. K. Vrouwenbond en van de commissie voor huishoudelijke voorlichting en de directrice van de Industrie- en Huis houdschool, verder vertegenwoordigers van de commissie voor spijsuitdeeling aan on- en minvermogenden, den gemeentearts, den directeur van gemeentewerken, den secre taris van het burgerlyk armbestuur en den aannemer van den bouw der keuken. De wethouder, de heer Kögeler, heatte allen welkom en in 't bijzonder de dames, die op grond van hun vakkundige be kwaamheid wel zeer moeilijk konden wor den gemist. Het zou voor mannen al te vermetel zyn een keuken open te stellen, voordat daarover het onderzoekend en cri- tisch oog van een vrouw was gegaan. Voor raadgevingen en welwillende critiek houdt men zich dan ook gaarne aanbevolen. Het verwonderde spr. niet ook den bur gemeester en wethouder Paul aanwezig te zien, omdat hy uit ervaring weet, welk een belangstelling beiden hebben voor alles wat voor de burgery van belang is en waarvan de voedselvoorziening zeker een belangrijk onderdeel vormt. De inrichting van een centrale keuken Is voor Middelburg niet nieuw en dan denkt spr. niet zoo zeer aan de keuken uit den vorigen oorlog, maar aan die, welke reeds vanaf de eerste dagen na 17 Mei 1940 zulke belangryke diensten heeft bewe zen. Vele huisvrouwen waren van alles be roofd en het was daarom voor het ge meentebestuur een eerste eisch van vroed beleid, om maatregelen te treffen om met spoed tn deze nijpende behoefte te voor zien. De gelukkige omstandigheid deed zich voor, dat de commissie voor spijsuitdeeling haar uitstekend geoutilleerde keuken met vrij aanzienlyke capaciteit beschikbaar stelde. Feitelijk had de voortvarende kok, de heer Steutel, haar reeds gebruikt om de brandweerlieden van koffie en het verdere noodige te voorzien. Deze keuken heeft on schatbare diensten bewezen en zij heeft tot op heden aan alle aanvragen kunnen vol doen, zoodat zij een waardige voorloopster kan worden genoemd van de nieuwe in richting. Spr. bracht vervolgens dank aan den steun, die de heer Van Kamer, secretaris Van het Armbestuur heeft verleend voor het welslagen van deze nuttige tak van dienst. Maar toch meenden B. en W. met het oog op de beperkte capaciteit by ver der toenemende voedselschaarschte en ver dere beperking van de brandstof het daar mede voor de toekomst niet te moeten wagen. Vandaar dat toen vanwege het Rijksbu reau voor Voedselvoorziening in oorlogstijd de gelegenheid werd geboden in plaatsen, waar dit noodig werd geoordeeld, een keu ken van grootere capaciteit op aanvraag te plaatsen, het gemeentebestuur gemeend heeft daarvan gebruik te moeten maken. Bij de daarop gevoerde bespreking met den directeur-generaal van de voedselvoor ziening ir. Louwes werd toezegging ge daan voor een keuken met een vermogen van 4000 liter. De inrichting zal op allen zeker een gunstigen indruk maken en het ingenieursbureau Dwars-Heederik en Ver- keij uit Amersfoort, onder welks leiding zij is gebouwd en ingericht, zoowel als de heer Groosman, die het werk heeft uitge voerd, hebben volgens spr, alle reden om met voldoening op hun werk terug te zien. Spr. vraagt zich af, of de inrichting het vertrouwen zal genieten welke zij ver dient? Met gerustheid wenscht spr. het antwoord der burgerij hierop af te wach ten, omdat hij overtuigd is, dat wat zal worden klaargemaakt, zal beantwoorden aan de hoogste eischen welke in deze bij zondere tijden aan voedingswaarde en sma kelijkheid kunnen worden gesteld. De men- schen, die het eten zullen bereiden, hebben door jarenlange ervaring hun sporen ver diend en hebben recht op vertrouwen. Ook de heer Van Herwijnen, die met de dage- lijksche leiding is belast heeft als admini strateur van de voorloopige keuken teza men met mr. Adriaanse bewezen hiervoor de gewenschte eigenschappen te bezitten. Spr. meende dan ook met gerustheid het werk aan hen te kunnen toevertrouwen. Voor een misverstand moest spr. nog waarschuwen. De keuken mag niet worden gezien als een inriching voor on- of min vermogenden. Door dit te doen zou men zich schuldig maken aan een groote fout. Men moet deze keuken zien als een sociale instelling voor de geheele burgery zonder onderscheid van rang of stand. Zoo is zij ook door de autoriteiten bedoeld. Men koopt er zyn warme maaltijden niet uit armoede of gebrek, maar als goed Neder lander ter besparing van brandstof en te vens om de hoogste voedingswaarde te verkrijgen. Men is straks genaderd tot het punt dat men geen korrel aan voedsel meer kan missen zonder schade voor de gezondheid. En de volkskracht moet tot hoven; P. C. Ferdinandusse, verpleegster, Koudek. weg O. 78 naar Oostkapelle; J. H. Appel, kantoorbediende, P. Kruger- straat 50 naar Koudekerke; M. Mol, met selaar, Kanaalstraat 64 naar Koudekerke; W. Jongkoen, machinedrijver, Bonedrjke- straat 7 naar Roosendaal; mej. P. C. Lip jes, hulp in de huishouding, C. Busken- straat 30 naar Leersum; W. Schinkels- hoek, magazijnbediende, Hendrikstraat 32 naar Middelburg; K. B. L. Vreeke, wagen maker N.S., Glacisstraat 83 naar O. en W. Souburg; A. Bal jé, reiziger, Paling straat 13 naar O. en W. Souburg; J. de Ridder, huishoudster, Boschjeslaan 4 naar Kortgene; J. Huser, kantoorbediende, P. Krugerstraat 50 naar Middelburg. eiken prils behouden blijven. Uit de zorg daarvoor is tot instelling van deze keuken overgegaan en dus ook in het belang der Midelburgscbe burgery. Niemand mag zich door valsche schaamte of door het onge wone laten weerhouden van de keuken ge bruik te maken, daarvoor is de zaak te ernstig en te belangrijk. Hierna voldeed de burgemeester, mr. dr. J. van Walré de Bordes aan het verzoek van den wethouder om de keuken in ge bruik te stellen. Spr. wees er eerst op, dat de heer Kögeler gedurende een vol jaar ztfn groote zorg besteed heeft aan de voor loopige keuken. Spr. herinnerde aan het gezegde „Regeeren is vooruitzien". Dat geldt ook hier, men moet gereed zijn en dat was voor B. en W. aanleiding het aan bod van regeeringswege aan te nemen. Spr. hoopte, dat men nimmer aan het maximum aantal porties zal moeten toe komen, waarbij hy dan ook denkt aan de gelegenheid die er in het „Soephuis" en bij Kindervoeding blijft bestaan. Hiermede verklaarde spr. de keuken of ficieel geopend. De dames en heeren kregen nu gele genheid kennis te maken met de stamppot van enyboonen, die Donderdag het menu vormde en men liet het zich uitstekend smaken. Daarna heeft de leider van de keuken, de heer C. A. J. van Herwijnen, enkele in lichtingen gegeven over de Inrichting van de keuken en het gebruik der opgestelde ketels en machines. De burgemeester dankte ten slotte allen voor hun tegenwoordigheid. CONCERT OP HET MOLENWATER. Vanavond, wanneer de regen niet als spelbreker optreedt, zal het Middelburgsch Muziekcorps de rij der zestien uitvoerin gen op het Molenwater openen. De mooie zomeravonden noodea tot een wandeling en vanavond kunnen de schreden zich richten naar het Molenwater, dat met zyn entourage van hoogopgaand geboomte eu intieme boschages een ideale muziektem pel is. De traditie van de zomeravondcon certen zal worden voortgezet en dat is verheugend. Het openingsconcert wordt door het Middelburgsch Muziekcorps verzorgd en een blik op het programma heeft er ons van overtuigd, dat de heer Caro en zyn mannen van dit concert iets bijzonders ho pen te maken. Wij mogen dan ook ver wachten, dat velen den weg naar het Molenwater zullen vinden en dat zij daar van goede muziek zullen genieten. De concertenreeks zal behalve door het Middelburgsch Muziekcorps ook door an dere plaatselijke muziekgezelschappen wor den verzorgd. REISLUSTIGE JONGEN. Onlangs vertelde een ln Amsterdam woonachtig meisje aan een 12-jarig school vriendje, dat ze binnenkort met haar vader eenigen tfldl in Middelburg ging lo- geeren. „Mooi, dan kom ik je daar eens opzoe ken", zei de knaap. En inderdaad ver scheen htj dezer dagen in onze stad. Hy deelde den vader van zyn vriendinnetje mede, dat hy met toestemming van zijn ouders naar hier was gekomen en hy vroeg zyn gastheer, of hij voor hem de terug reis wilde betalen zyn vader zou dat dan later wel verrekenen. De vader van het meisje vertrouwde het zaakje niet erg en stelde zich in ver binding met de politie, die den jongen reiziger een verhoor afnam. Daarby bleek, dat hy kans had gezien, zonder kaartje en zonder vergunning om Zeeland te be treden per trein van Amsterdam naar Middelburg te reizen en dat zijn ouders van zyn uitstapje onwetend waren. Den controleerenden conducteurs had hy ver teld, dat hy zyn spoorkaartje verloren hadi De reislustige jongen is door de politie naar zyn ouders teruggebracht. WIJZIGING „VERORDENING GEMEENTEPOLITIE 1939". In de raadsvergadering van 19 Maart werd besloten tot wyziging der „Ver ordening Gemeentepolitie 1939". De secre taris-Generaal van het departement van blnnenlandsche zaken en de inspecteur-ge neraal der Nederlandsche politie hebben tegen de vastgestelde wyzigingen nog eeni- ge bedenkingen, die zyn neergelegd in een schryven van den wnd. commissaris der provincie Zeeland. Burgemeester en wet houders hebben geen bezwaren om aan deze bedenkingen tegemoet te komen, om welke reden zij voorstellen het besluit van 19 Maart terzake in te trekken en een nieuw te nemen. Het verschil Is voorna melijk dat in de eerste twee arfikelen in zake samenstelling van het korps niet afzonderlijk genoemd worden dé hoofd agent-rechercheur en de agent-rechercheur en dat in art. 4 het vierde lid niet zal luiden, dat de hoofdagent-rechercheur en de agent-rechercheur resp. 50 en 25 toelage genieten, doch dat aan eiken hoofdagent of agent, die langer dan 30 achtereenvolgende dagen voor het verrich ten van recherchediensten is aangewezen, een toelage op de wedde wordt verleend berekend naar resp. 50 en 25 per jaar. CREDIET HULPZIEKENHUIS WALCHEREN. Op 23 April 1939 stond de raad een crediet van 3 cent per inwoner toe voor aandeel in de kosten van inrichting van een hulpziekenhuis op Walcheren. De des betreffende commissie heeft door ver schillende niet te voorziene omstandighe den extrakosten moeten maken en de af rekening van het Ryk zal wel lang op zich laten wachten. De Commissie is van meening, dat de verschillende everanciers daarvan niet de dupe mogen worden en zy verzocht de gemeentebesturen alsnog een bydrage van 3 cent per inwoner - te verstrekken, waarby de bedoeling voorzit om de van het Rijk terug te ontvangen gelden te zijner tijd op evenredige wijze te verdeelen. Burgemeester en wethouders stellen voor een aanvullend crediet van 546.45 te verleenen. ONTTREKKING VOETPAD AAN DEN OPENBAREN DIENST. Burgemeester en wethouders stellen voor het voetpad loopende van den Vlissingschen Singel naar den Kanaaldijk aan den openbaren dienst te onttrekken, omdat het valt in het door de N.V. „P.E.Z.E.M." van de gemeente gekochte terrein en door de directie bestemd is om bij den tuinaanleg ZWEM- EN BADCLUB „T SAS". Badmeester aangesteld. Naar wt) vernemen is de heer A. de Zeeuw, te Terneuzen, als badmeester aan gesteld door de Goesche Zwem- en Bad- club 't Sas. Vroeger was de heer De Zeeuw in deze functie te Terneuzen werk zaam. Gisteren heeft hij zyn werkzaamhe den reeds aangevangen. Gelijk gebruikeiyk, als ,,'t Sas" over een bevoegden badmeester beschikte, zullen nu ook weer zwemlessen gegeven worden het geen vooral de ouders, die hun kinderen zwemmen willen laten leeren, met genoe gen zullen vernemen. Baldadigheden. Intusschen heeft de Jeugd nog juist voor er toezicht was aan 't Sas, van de ze vrijheid gebruik gemaakt om eenige kleedgelegenheden te vernielen. Men is de daders echter op het spoor en de ouders .zullen uiteindelijk de aangerichte schade wel moeten betalen. VERGADERING GOESCHE POLDER. Het Waterschap de Goesche Polder hield gisteren zyn ingelandenvergadering. De rekening 1940-1941 werd ais inge diend goedgekeurd en voorloopig vastge steld in ontvangst op 8039,69, uitgaaf 4413,44 en een goed slot van 3626,24. De begrooting 1941-1942 werd voorloo pig vastgesteld sluitende met 8305.62 w.o. een post onvoorzien van 1063.10. De heer C. Karelse Sr., die als gezwo rene periodiek aftredende was, werd her kozen. Voorts werd aan den ontvanger-griffier, op zyn verzoek eervol ontslag verleend, DE UITBREIDINGSPLANNEN. Hoewel Goes in groote trekken een ron den vorm heeft en straten en wegen by na allen goede onderlinge verbindingen, zyn er hier en daar „uitloopers", die tot om- keeren of het maken van omwegen nopen. We denken byv. aan de De Ruyterlaan. Is men er aan hét einde, en mjen moet vandaar naar de achterste huizen van de Zuidvlietstraat, dan moet men een groo- ten omweg maken, hoewel beide punten, hémelsbreed gemeten, vry dicht bij el kaar liggen. Verderop is het weer de Cou- wervestraat, die dood loopt, en dan ten slotte heeft de vrywel geheel bebouwde Middelburgsche straat aan het eind ook slechts één verbinding naar rechts over den 's Heer Hendrikskinderendyk. In het nieuwe uitbreidingsplan, moet, naar wij vernemen, ook in deze onvolko menheden voorzien worden en is voor den geschetsten hoek, die dus begrensd wordt door een lijn die ongeveer loopt vhn de Tiende Schuur (eind Middelburgsche straat) naar het einde van de De Ruyter laan, een stratenplan geprojecteerd. Waarschynlyk zal dit nieuwe gedeelte 'dan ook het eerst voor bebouwing in aan merking komen, mèt den hoek van bouw plan Hl, waar thans een honderdtal wo ningen komen, en die voorloopig begrensd zal zyn door een lyn, loopende van het einde van den Vogelenzangschenweg naar het einde van het bebouwde gedeelte van den Heernisseweg. ZEELANDIA, DESK EN DOSKO SPELEN OM EEN PLAATS IN DE 2e KLASSE. Zondag ZeelandiaDesk. Naar wij vernemen is de voor Zondag vastgestelde wedstrijd MiddelburgDe Ba ronie uitgesteld. Te Middelburg zal nu gespeeld worden de promotie-degradatie-wedstrijd Zeelandia Desk (uit Kaatsheuvel). Naar men ons mededeelde zullen aan deze promotie-degradatie-competitie slechts drie elftallen deelnemen, namelyk Zeelandia, Desk en Dosko uit Bergen op Zoom. Deze drie clubs spelen om één plaats in de 2e klasse. Z.K.B. Het wedstrydprogramma voor Zaterdag 7 Juni a.s. luidt le Klasse ZeelandiaVolharding 1 S.S.S.Madjoe. 2o Klassee b. SwiftVios Seolto Rapide K.V.W.—Volharding 2. 2e Klasse c.V.K.V.Swift 3 Vitesse V.Z.O.D. NAT. BOND VOOR PLAATSELIJKE KEUZE. Het zilveren jubileum. Ter gelegenheid van zyn 25-jarlg be staan houdt de Nat. Bond voor Plaatse lijke Keuze morgen in het gebouw voor K. en W. te Utrecht onder presidium van mr. dr. J. In 't Veld van Zaandam een herdenkingesamenkomst. Als sprekers zul len optreden de heeren P. v. Meulen van Zeist, oud-voorzitter van den bond, met het onderwerp: „Wat aan de oprichting van den bond voorafging" en Ds. A. J. Montyn, em. predikant te Utrecht, oud- secr. van den bond, die spreken zal over: „De bond gedurende zijn 25-jarig be staan". In de morgenuren vindt een byeenkomst plaats van den raad van 12 en den raad van 50 van den bond met de afgevaardig den van de hoofdbesturen der verschillen de onthoudersorganisaties. 406e STAATSLOTERIJ' (Niet officieel) Me klas», Ufe W* 5 Juni 1941 te worden getrokken. Het voetpad heeft geen enkele practische beteekenis en er zijn geen belanghebbenden, die tegen ont trekking bezwaar kunnen maken, daar het pad voor het allergrootste deel ligt op het terrein van de N.V. zelve en slechts voor een uiterst klein deel op een onpro ductief stukje gemeentegrond. TWEEDE PLAATSVERVANGEND GEMEENTE-SECRETARIS. Burgemeester en wethouders stellen den raad voor den commies ter secretarie J. van Dyk aan te wyzen als 2e plaatsver vangend gemeente-secretaris. Temperatuur van het water. De temperatuur van het kanaalwater was hedenmorgen 62 graden. I 1OTfc— 2127 f 1000.— 3190 10799 15122 16005 18428 f 400.— 1972 2052 13512 13873 18338 f 200— 1407 3242 4550 8470 12217 1 100.— 2002 6804 7303 13182 18706 16377 17036 18119 18381 20072 20735 21013 Prijzen van f 70. 1047 1967 1138 1169 1220 1221 1286 &49 1519 1669 1635 1672 1785 1809 1928 1938 2187 2126 2647 2977 3091 2172 21© 3281 3299 333S 3402 3548 3999 8972 4121 4286 4309 4326 4467 4347 4570 4601 4606 4618 4634 4755 5024 5142 5158 $381 5449 5557 5617 6186 6204 6226 6314 6561 6596 6894 6871 7000 7161 7263 7416 7493 7501 V58T 7613 7711 7773 7777 7809 8054 8081 8121 8443 8560 8601 8709 8959 9082 9097 9222 9275 9434 9479 9490 9533 9536 9572 9588 9612 9669 9720 9784 9766 9922 10091 10097 10104 10107 10150 10336 10400 10600 10640 10782 10993 11195 11304 11390 11473 11486 11567 11573 11670 11798 11855 11875 11951 12079 12121 12187 12257 12294 12295 12309 12387 12503 12861 13021 13200 13329 13334 13507 13540 13785 13787 13897 14067 14104 14111 14124 14365 14533 14558 14635 14704 14714 14717 15106 15166 15277 15529 15577 15666 15831 15944 16050 16189 16358 16366 16483 16563 16853 16864 16928 16073 16989 17060 17079 17111 17217 17250 17278 17519 17595 17771 17779 17885 17893 17894 18006 18008 18052 18121 18128 18177 18213 18236 18356 18599 18646 18746 18815 18945 19038 19115 19293 19518 19549 19585 19613 19663 19689 19707 20001 20051 20131 20164 20230 20543 20553 20671 20739 20838 20919 20931 20937 20956 21076 21273 21330 21412 2£48 21631 21649 21898 21964 1300 1914 3118 3745 4539 5023 5805 6964 7531 8078 9016 9512 9742 10119 11185 11656 12151 12802 13709 14256 14983 15877 16679 17105 17776 18001 18811 19298 19997 20586 NTëtetT 1063 1086 1452 1707 2146 2253 2604 2732 2833 3034 3198 3537 3714 3738 3964 4006 4325 4497 5269 5575 5884 6036 6294 6443 6627 6897 7044 7533 7854 8744 8931 9207 9488 9975 1044 1056 1082 1259 1325 1358 1445 1546 1565 1569 1662 1994 2036 2051 2134 2182 2185 2196 2208 2387 2390 2449 2502 2674 2704 2717 2730 2801 2811 2815 2817 2953 2982 2987 2992 3156 3170 3187 3191 3340 S350 3353 3505 3589 3635 3897 3906 4129 4154 4155 4159 4163 4263 4369 4282 4318 4359 4413 4424 4438 4718 4781 4792 4804 4961 4971 4980 4982 5183 5199 5228 5253 5311 5342 5422 5430 5672 5735 5801 5824 5957 6004 6007 6021 6086 6088 6110 6284 6338 6346 6348 6359 6530 6539 6594 6608 6767 6847 6852 6854 6976 7007 7015. 7026 7267 7272 7276 7361 7599 7757 7823 7837 7998 8018 8025 8048 8273 8276 8365 8377 8433 8441 8573 8603 8684 8707 8718 8721 8877 8831 8897 8918 9038 9098 9127 9162 9369 9388 9426 9462 9629 9655 9665 9861 10214 10323 10376 10385 10393 10450 10490 10495 10501 10532 10692 10695 10697 10727 19762 10672 10891 10033 10984 10992 11067 11084 11094 11116 11140 11338 11339 11353 11378 11435 11488 11490 11496 11534 11548 11672 11767 11797 11833 1840 11979 12006 12063 12105 12109 12170 12176 12191 12193 12202 12305 12313 12342 12361 12386 12486 12502 12587 12728 12786 12845 12864 12885 12967 12975 13017 13094 13170 13199 13223 13252 13261 13265 13304 13325 13401 13435 13487 13502 13541 13649 13687 13717 13728 13735 13800 13827 13828 13837 13850 13866 13803 13947 14029 14048 14089 14094 14169 14177 14221 14305 14319 14323 14429 14510 14615 14G29 14646 14675 14696 14337 14868 14891 14925 14928 14951 149© 15013 15022 15097 15243 15283 15287 15369 15373 15482 15485 15521 15544 15561 15660 15661 15675 15676 15809 16037 16123 16263 16264 16267 1C456 16476 16503 16525 10551 18677 16711 16828 16900 16918 17054 17066 17063 17083 17039 17197 17280 17312 17323 17325 173W 17370 17380 17389 17490 17557 17592 17596 17605 17637 17939 18026 18045 18067 18093 .19306 18307 18319 18335 18336 "8119 18425 18446 18449 18460 :-.üSè 18598 18615 18625 18629 ".3075 13691 18720 18752 18787 '8344 18S62 19046 19093 19111 19217 19231 19267 19319 19338 19520 19590 19625 19644 19712 9358 10803 19903 19930 19983 10298 20310 20325 20353 20394 :'-0682 20694 20777 20866 20958 .1016 21021 21047 21072 21085 ■15.246 21296 21327 21353 21356 1479 21516 21520 21535 21626 21731 21763 21775 21776 21840 Verbetering 5e klasse, 10e rijn 6618 dus niet 8618. 5e 10934 m. z. 10954. 1156 1174 1458 1523 1869 1874 2155 2157 2315 2338 2617 2625 2735 2744 2846 2867 3111 S145 3244 32© 3543 3561 3799 3818 4017 4052 4171 4191 4328 4336 4564 4644 4871 4879 4988 5041 5283 6296 5608 5624 1216 1536 1911 2180 2350 2627 2798 2878 3149 3321 3564 4246 4355 4706 4951 5066 5303 5644 6043 6071 6082 ©06 ©07 ©21 6447 64© ©29 6661 6704 6750 ©03 6929 ©42 7077 7117 7248 7534 7537 7563 7959 7991 7992 8098 8101 81Ö6 8410 8428 8430 8871 ©74 ©76 8792 8301 8849 8981 8982 9027 9246 9292 9312 9493 9561 9622 10011 10149 10202 10395 10409 10424 10542 10554 10619 10796 10803 10826 11©7 11040 11042 11159 11168 11178 11443 J1471 11478 11571 11585 11©9 11929 11941 11972 12132 12150 12159 12221 12246 12251 12399 12405 12434 12787 12800 12803 12997 13004 13C06 13234 13244 13249 13365 13339 133© 13562 13590 13593 13767 13778 13784 13861 13864 138© 14067 14082 14088 14251 14261 14527 14536 14545 14712 147© 14800 14935 14943 14948 15116 15223 15237 15379 15394 15477 15567 15594 15625 15935 15988 16003 1©18 163© 1639S 1©71 16599 16©9 1©© 16996 17007 17122 17136 17137 17335 17347 17352 17503 17520 17547 17822 17854 17888 .18130 18159 18198 18351 18402 18406 18496 18511 1©18 18639 18664 18667 18612 1©© 1©71 19164 19170 19174 19344 193© 19515 19753 19781 19849 19996 20006 20041 30473 20540 2©01 21001 21003 21011 21094 211© 21197 21447 214© 214© 2fl©8 21711 21712 21948 219© lijst: 5618 moet klasse, 11e lijst: HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. De trekking van heden. 1500 19386 ƒ1000 2194 3377 6240 15224 15552 20697 21349 f 400 1283 2231 2930 7112 11516 16855 17480 19608 200 2747 7035 100 1013 9411 13322 13597 14593 15940 16681 21686

Provinciale Zeeuwse Courant | 1941 | | pagina 2