BESPARING In hoeden.. STADSNIEUWS Middelburg. Staatsloterij Marktberichten STADSNIEUWS Vlissingen. STADSNIEUWS Goes. WIJZIGINGEN IN DEN DISTRIBUTIEDIEN ST. Bij verschillende der distributiediensten in ons land zullen in de regeling der werkzaamheden enkele wijzigingen plaats hebben. O.&. zal dit ook het geval zijn bij den dienst, alhier. Na een personeelsreorganisatie volgt Maandag a.s. een wijziging in de ui-en, waarop het bureau voor het publiek ge opend zal zijn. Dit zal zyn van des mor gens 9 tot 12 uur en van des middags van half twee tot drie uur (dit laatste met uitzondering van den Zaterdag). Na drie uur zal er dan voor de ambtenaren gelegenheid zijn de administratie rustig bij te werken. Ook de directeur kan niet voortgaan maar steeds den geheelen dag voor ieder te spreken te zijn, en daarom zal dit al leen mogelijk zijn des middags van 2 tot 3 uur. De grossiers en détaillisten zullen hun opplakvellen des morgens tusschen 9 en half twaalf moeten inleveren om afwer king voor den middag mogelijk te maken; des middags kunnen zij gedurende de uren van openstelling van het bureau terecht. Voor inlichtingen over de textieldistri butie zullen de grossiers en détaillisten zich hebben te bepalen tot Woensdag middag van 2 tot 3 uur. GEEN TROUWLUST? Het zal nog maar zelden zijn voorgeko men, dat een jaar anderhalve maand oud is voor dat alhier een huwelijk plaats had. Dit jaar echter was gisteren den zes den Vrijdag van het jaar 1941, de raad zaal voor de eerste maal omgezet in ëen trouwzaal voor het in den echt verbinden van twee paartjes. AFSCHEID DIRECTEUR THE VITRITE WORKS. Zooals bekend mag worden veronder steld heeft de heer J. M. A. van der Leijé, die nu bijna een halve eeuw ge leden samen met wijlen den heer C. Bou- dewijnse The Vitrite Works alhier op richtte, na 48-jarige werkzaamheid, met 1 Januari j.L zijn taak als directeur der N.V. neergelegd. Thans zal Donderdag 20 Februari in een der zalen van het kantoor der N.V. aan de Maisbaai een bijeenkomst plaats heb ben, van commissarissen, directie en ver tegenwoordigers van verschillende afdee- lingen van kantoor- en fabriekspersoneel om afscheid te nemen. Vrijdagmiddag daar aan volgende zal het oVerige personeel in de gelegenheid zijn dit te doen in de bovenzaal van de Vergenoeging. Hierna zullen vereenigingen en parti culieren, die afscheid wenschen te nemen van den heer v. d. Leijé, daarvoor in de gelegenheid worden gesteld. EEN GOUDEN HUWELIJKSFEEST. De heer J. H. Nagelkerke, gepenslon- neerd gevangenbewaarder en zijn echtge- noote J. NagelkerkeMaat herdachten Woensdag hun 50-jarige echtvereeniging. De woning in de St. Jorisstraat was in een bloemenhuis herschapen en talrijk waren de schriftelijke gelukvenschen, die de oudjes mochten ontvangen, terwijl ver schillende personen persoonlijk hun geluk- wenschen aanboden. VLOERTEGELS MEEGENOMEN. Het is aan allen, die werkzaam zijn op de verwoeste terreinen in de stad ver boden er iets van mede te nemen. Dat daarop streng wordt gelet ondervond ze kere R. die werd aangehouden, toen hij een zestal vloertegels naar hui:, vervoer de. Proces-verbaal werd tegen hem opge maakt. Het verbod geldt natuurlijk ook voor hen, die niet op bedoelde terreinen werkzaam zijn. VOORSTELLEN VAN B. EN W. Voedsel aan schoolgaande kinderen. B. en W. stellen den Raad voor aan de Vereeniging „Kindervoeding" alhier voor den winter 19411942 een subsidie van 1200 te verleenen, met het doel, om aan de in Middelburg schoolgaande kinderen, ter bevordering van schoolbezoek, voeding te verstrekken. Voor de voeding komen in aanmerking kinderen van de openbare ge meentescholen A en C en van de bijzondere scholen aan den Zuidsingel, aan de Wal en die voor buitengewoon lager ónderwijs, welker hoofden of bestuurders destijds hebben verklaard, dat voor kinderen van die scholen behoefte bestaat aan bedoelde voeding gedurende den winter en kinderen van niet genoemde scholen, die zich daar voor aanmelden. Voeding door de vereeniging zal slechts worden verstrekt aan kinderen, die uit hoofde van gebrek aan voedsel niet of niet trouw ter school kunnen komen, of van wie te verwachten is, dat zy zonder ver strekking van voedsel niet geregeld de school zullen blijven bezoeken. Ontsmetting. In verband met het voorstel van B. en W. tot wijziging der verordening inzake heffing en invordering van gelden volgens ex art. 21 der besmettelijke ziektenwet, deelt de financieel e commissie mede, dat zij zich niet vereenigen kan met het plan het tarief voor „ontsmetting bjj andere ziekten", te verlagen, terwijl het tarief voor „ontsmetting bij tuberculose" onge wijzigd blijft. Geadviseerd wordt ook het tarief voor ontsmetting bij tuberculose te verlagen, te beginnen by byv. boven 75 M3., waarvoor dan 4 ct per M3. ware te berekenen. B. en W. antwoorden hierop o.m.: dat zy verlaging van het tarief ontraden, temeer, omdat daarop vaak reeds belangrijke ver mindering wordt toegepast in verband met den aanslag van betrokkenen in de inkom stenbelasting. LOOP DER BEVOLKING. In de week van 712 Februari zijn in deze gemeente de navolgende personen Ingekomen: P. C. Dronkers, zon der, Noordweg 84, van Rijswijk (Z.H.) H. de Koning echtgen. en 1 kind, timmer- STRoom De grootste besparing op Uw «troomrantsoen verkrijgt U door het gebruik van de beste en zuinigste lampen ooit door Philips vervaardigd: man, Kleine Werfstraat 2, van Vlissingen; J. J. L. Verstraten, binnenhuis-architect, Rozenstraat 2 van Veere R. Rogaar, adj. commies Prov. Griffie, Kalvermarkt 16, van Haren (Gr.) N. Wattel, dienst bode, Singelstraat .5, van Oostkapelle L. H. M. Verhoef, 2e lult. non-actief, Klein Vlaanderen 3a, van Deventer Tj. van der Veen en echtgen., vader en moeder oude mannen en -vrouwenhuis, Heerengracht 48, van Briellemej. P. J. Rouw, zonder, Veersche Singel 148, van O.- en W.-Sou- burg L. de Visser, dienstbode. Dam 31, van Serooskerke (W.) A. de Visser, con troleur rijksverkeersinspectie, Zuidsingel 110, van SoestW. van Legden geb. Rens- maag en 2 kinderen, zonder. Penninghoek- singel 27, van Heerhugowaard. Vertrokken: Wed. P. T. Bosman Daman, zonder, van Rouaansche Kaai 41. naar Den Haag, Frankenslag 327 A. H. de Koning, metaaldraaier, van Voldery- laagte 24, naar Duitschland J. Dourlein, echtgen. en 2 kinderen, sergt. K.M., van St. Sebastiaanstraat 15, naar O.- en W.- Souburg, Middelburgsche straat 73 H. Vei'spuy, echtgen. en 1 kind, groothande laar, van Noordbolwerk 7, naar Breda, Ba ronielaan 275 M. C. Vei'spuij geb. Suur- mond, zonder, van Molenwater 61, naar Breda., Baronielaan 275 C. Verspuij, han delaar in kousen, van Molenwater 61, naar Koudekerke, D 61 J. Schimmel, zonder, van Singelstraat 3, naar Ritthem, Dorps straat J. Sheffold geb. Guggenmoser, zonder, van Pluimstraat 14, naar O.- en W.-Souburg, Nieuwe Vliss. weg 381 K. S. Riemens, huishoudster, van Heerengracht 104, naar Delft, Oostsingel 86 A. Joosse en echtgen., koopman, van Heerengracht 48, naar Koudekerke, Duinstfaat209 M. N. M. van Boxtel, bouwkundig opzichter, van Schuitvlotstraat 13, naar Vught, Hel- volrtscheweg 21 C. Knuist, metaalbewer ker, van Singelstraat 3, naar Goes, Oude Singel 76. Trekking van heden. Premie van 3.000,2018. 1.000,met de premie van 30.000,- 11548. 400 3104 200 21091 ƒ100 5786 1471 1444 12684 Veilingsvereeniging „Kapelle—Biezelinge en Omgeving". KAPELLE, 12 Februari. Goudreinet- tcn 1827, Bellefleur 1026, Jonathan 12 24, Wondergemappels 19, Sterappels 10, Ermgaard 1822, Meipippin 1418, Com- tesse 10—20, Brederode 13—20. Gieser Wil deman 13, Kleiperen 1020, Stoofperen 12 17, St. Remy 920, Pondsperen 15. Groenten Spruiten 3036, Veldsla 19, Kroten 25, Prei 810, Schorseneeren 11, Koolrapen 1—2, Uien 2—5.50, Witlof 25, Andijvie 23. Breekpeen 13. Savofle kóól 6. GRIEP IN OVERIJSSEL. In Ambt Hard en berg moesten scholen gesloten worden wegens de griep. Op de Hervormde school te Heemse was het zoo erg, dat van de 100 leerlingen er deze week 92 thuis bleven. Bovendien was de helft van het onderwijzend personeel ab sent. Onder die omstandigheden had het geen zin het onderwijs voort te zetten. VERZAMELT GEBRUIKTE POSTZEGELS Reeds eenigen tjjd bestond bij velen, vooral op de scholen, de goede gewoonte alle soorten gebruikte postzegels te verza melen. Deze wei-den dan gezonden aan de afdeeling P.I.T. (postzegel-inzameling voor tuberculoselijders) van de Nederlandsche centrale vereeniging tot bestrijding der tu berculose. Deze belast zich met het afwee- ken en sorteeren der zegels, waarna zij worden verkocht De opbrengst wordt ge stort in de verpleegfondsen waaruit de uit zending van on- en minvermogende tuber- culoselyders wordt bekostigd. Door het vez-zamelen van zegels, die anders in de prullemand waren verdwenen, is op deze wyze reeds veel goed werk verricht kunnen worden. Den Iaatsten tyd worden echter door verschillende omstandigheden by de P.I.T. minder postzegels ontvangen. Wellicht tengevolge van den oorlog is een en ander wat in het vergeetboek geraakt. Jammer is het, dat een nuttig werk hiervan de na doelen ondervindt Voor hen die hun gewoonte willen her vatten of thans met de inzameling willen beginnen, kan worden medegedeeld, dat men de zegels ruim uitgeknipt cM.), niet afgeweekt, niet afgescheurd, niet in pakjes gebonden en niet gesorteerd wil ontvangen. Beschadigde zegels hebben geen waarde, hoe klein de beschadiging ook is. Het adres waarheen de zegels gezonden dienen te worden, luidt Bureau P.I.T., Riouwstraat 7, Den Haag. Voor de Vlis- singers wordt het echter nog gemakkelijker gemaakt de heer H. P. de Loóff, Hobein- straat 75, belast zich gaarne met de door zending. Dus, geen postzegels meer weggooien, doch verzamelen voor het goede doel. AARDAPPELSCHILLEN ENZ. Burgemeester en Wethouders verzoeken ons er nogmaals de aandacht op te ves tigen, dat de ingezetenen verplicht zijn, om de aardappelschillen, enz. af te geven uitsluitend aan de door hen aangewezen personen. Afgifte van deze schillen enz. aan an dere personen is strafbaar gesteld. DE PERSGASINSTALLATIE. Zooals bekend heeft de My. „De Schelde" tot aanschaffing van een persgasinstallatie voor haar auto's besloten. Eenigen tyd ge leden hebDen wy toen gemeld dat parti culiere autobezitters die op gastractie wenschen over te gaan op het kantoor van deze maatschappy formulieren voor het aanvragen van een vergunning daartoe, kunnen verklagen. Naar wy vernemen bestaat hiervoor van de zyde van particulieren weinig belang stelling. Voornamelyk overhëidsbedryven hebben hiervoor interesse. Daar het zich instellen op gastractie aanzienlyke finan- cieele offers vergt en het niet te zeggen valt hoe lang van deze installatie gebruik zal moeten worden gemaakt, ls hieraan een groot geldelyk risico verbonden, zoodat het tot op zekere hoogte begrypelijk is, dat weinig particulieren hiertoe overgaan. BOOMEN WORDEN GEVELD. Op den Koudekerkschen weg is men thans druk bezig met het vellen van boomen. Reeds verschillende gi-oote hoo rnen zijn onder de bylslagen gevallen. Hiertoe is moeten worden overgegaan daar de boomen door de iepziekte waren aangetast, dus niet, zooals wellicht velen zullen hebben gedacht, in verband met het feit, dat de houtprijzen een abnormale stijging hebben ondergaan, waardoor op verschillende plaatsen tot het vellen van boomen is besloten. Duitsche vliegtuigen bombardeeren Malta. Deelen van de in de Middellandsche Zee opei-eerende formaties der Duitsche lucht macht hebben gisteren geslragde aanval len ondernomen op de haven van La Va- letta en het vliegveld Luca op Malta De bommen troffen ondanks den krachtigen afweer doel en richtten onder de instal laties van de haven en het vliegveld groote verwoestingen aan. In den nacht van 13 op 14 Februari zyn met eenige groepen Duitsche vliegtuigen aanvallen ondernomen op Bi-itsche stel lingen in Noord Afrika. Nadere bijzonder heden ontbreken nog. OVERTREDERS PRIJSBEHEER- SCHINGSBESLUrr. De Haagsche politie gaat nog steeds voort met overtreders van het Pry'sbe- heerschingsbesluit te bestraffen. Een eigenaar van twee winkels aan het Plein en aan den Denneweg verkocht ge condenseerde melk voor 30 cent per blikje, terwijl de eigenlyke verkoopsprijs 20 cent was. Ongeveer 400 blikjes zjjn in beslag genomen. By een slager in de Fahrenheitstraat gebeurde hetzelfde met 10 rauwe osseton- gen, die verkocht werden voor 7.50 per stuk, terwijl de inkoop 2.50 per stuk was geweest. Een kruidenier in de Wilhelm inastraat maakte voor peper 2 per ons. De politie vond dit wel een beetje al te „gepeperd", daar de gewone prys voor peper 0.35 per ons is. Daar de peper echter juist uitver kocht was toen de politie verscheen, wer den eenige z.g. gevoelige artikelen in be slag genomen, n.l. een hoeveelheid koffie, thee en zeep. In de Veenstraat was een schoenwinke lier, die schoenen voor veel te hooge prij zen verkocht. Gevolg14 paren werden In beslag genomen. Een schoenmaker, die zaken heeft in de Prins Hendrikstraat en de Marcellistraat leverde halve achterlappen voor schoenen af met 300 procent winst. Ook hier werd ingegrepen en leer en huiden in beslag genomen. „HELP U ZELVE" VERGADERDE. De woningbouwvereeniging „Help U Zelve" vergaderde in „Slot Oostende", onder voorzitterschap van den heer M. F. van den Berge. Van de niim twee honderd leden was een vijftigtal aanwezig. De heer Van den Bei-ge, merkte, na woorden van welkom op, dat het groote wereldgebeuren ook aan de vereeniging niet onopgemerkt voorbyging, al mag toch met dankbaarheid teruggezien worden. Ondanks dat het oorlogsgeweld in de on- middellyke nabyheid van de woningen der vereeniging woedde, bleven zé alle ge spaard. Alleen van enkele huizen aan den Heernisseweg werden de ruiten vernield. En ook de storm gaf geen noemenswaar dige schade aan de woningen. Spr. deelde voorts nog mede, dat de penningmeester, de heer Traas, wegens ziekte verhinderd was aanwezig te zyn, waarby hy de hoop op zijn spoedig herstel uitsprak. Hierna werd het den leden toegezonden jaarverslag behandeld. 1940 begon met 219 leden, 4 nieuwe leden traden toe, 4 leden overleden en 2 bedankten, zoodat de ver eeniging 31 December l.L 217 leden telde. De rekening der ontvangsten en uitga ven van den penningmeester, den heer Traas, sloot met 16.801,26, w.o. een ba tig saldo van 658,13. De rekening opende met een batig saldo van 67,02 over 1939. De post contributie bedroeg 5629.88 en opgenomen gelden spaarbank 1600. 1 Jan. 1940 was het bedrag aan uitgezette gelden 1487,63, in 1940 werd 392,42 bij gebracht, zoodat, na de genoemde opname van 1600, 31 Dec. 1940 het bedrag be legde gelden nog 280.05 bedroeg. Het reservefonds steeg van 3656,14 tot 3800.83. Onder de uitgaven blijkt, dat 9348,35 aan de leden werd uitgekeerd en voorts nog een bedrag van 1224,04 aan uitgetreden leden, benevens aan contribu tie. spaargeld en rente aan uitgetreden leden 285,56. Het onderhoud eischte 2027,03. De verlies- en winstrekening sloot met 7764,76 w.o. 52,27 voor het reserve fonds en 470,51 voor afschrijving. De balans sloot met 87.192.96 w.o. de 47 woningen geschat op 86:254.78, en een bedrag van 12.100 aan geleende gel den. Deze rekening, die met de bescheiden door de flnancieele commissie onderzocht en accoord bevonden was, werd na eenige vragen en opmerkingen als ingediend goedgekeurd. By de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredende leden, de heeren M. F. van den Berge, M. B. de Munck, A. J. Brusket en L. Korstanje met overgroote meerderheid herkozen. By' „voorkomende zaken" werd door enkele leden het woord gevoerd, o.a. door een bestuurslid, dat eenige wyzigingen en een z.i. noodige •eglements-herziening be sprak. Het bestuur wil het aangevoerde nader behandelen en dan in een uitgewerkt voorstel aan de algemeene vergadering voorleggen. De leden keurden dezen gang van zaken goed. Verder werden nog eenigt meer interne vragen gesteld, die door den voorzitter beantwoord werden. HOUTEN KAPCONSTRUCTIES. Een belangwekkende lezing. Donderdagavond heeft de heer Chr. v. d. Veer, architect der „Nemako"-bedryven te Doetinchem in een der zalen van de am bachtsschool een lezing met lichtbeelden gehouden over kapconstructies. De directeur der school, de heer J. H. B. Buthfer, leidde den spreker in, en zeide in zyn openingswoord o.a., dat de heer v. d. Veer dezen middag reeds gesproken had voor de leerlingen der dagschool. De heer v. d. Veer hield daarna zijn leer zame causerie (die de 45e beteekende in een lange reeks) geïllustreerd door licht beelden. De „Nemako" is de Eerste Neder landsche My. voor Houtconstructies, een mij., die vooral de laatste jaren geweldig veel productief werk levert, met name ge heel uit hout vervaardigde kapconstructies. Het veilingsgebouw te dezer stede, het R.A.I.-gebouw in Amsterdam, de boerde rijen in den Wieringermeer, vele kerken, garages, zelfs de Phohi-zendmasten te Huizen steunen geheel en al op de houten ,JSTehiako"-spanten. Het i3 het zgn. 3- scharnierenspant, waarop de constructies berusten. Dit spant vormt één overbrug ging van fundatie tot fundatie, zonder tusschenliggende steunpunten, en draagt het geheele bouwwerk mèt zijn muren. Vooral by de laatste bombardementen zijn de hechtheid en de kracht van het 3- schamierenspant ondubbelzinnig bewezen. Neemt men dan in aanmerking de groote afstanden reeds is ee.i plan uitgewerkt voor 100 M. overspanning die zonder een enkel steunpunt overbrugd worden, dan begrijpt men byna niet, hoe het moge lijk is, hout een. zoodanige bewerking te doen ondergaan, dat het duizenden kilo's druk kan weerstaan, niet verschuift, on gevoelig is voor alle soorten weersgesteld heden en schadelijke insecten Een proefneming wees uit, dat 30 ton spoorijzer geen afwijking in een spant ver oorzaakte. Het principe van dit eminent bouwkun dig technisch werk bestaat uit hout van een duim, lijm en enkele spijkers. De 18 tot 26 M. lange planken komen uit het vroegere Tsjecho-Slowakye en worden dan te Doetinchem verwerkt tot spanten, die in de geheele wereld langzamerhand wel licht de plaats in zullen nemen van de ijzerconstructies. ONVERWACHT CONCERT. Donderdagmorgen verraste een Duitsch muziekgezelschap den voorbygangers op de Groote Markt op een kort concert. Met groote virtuositeit werden eenige marschen en andere nummertjes ten beste gegeven, die6 door het uit den aard der zaak vrij geringe publiek met belangstel ling en waardeering werden aangehoord. WEER RIJWIELEN VERDWENEN. D. R. alhier en J. N. te 's Heer Arends- kerke deden aangifte van de vermissing van hun rijwielen. Het rywlel van D. R. had eenigen tyd in de Nieuwstraat en dat van J. N. eenigen tyd op de Groote Markt onbeheerd gestaan. Myn vriend do advocaat merkte dezer dagen m een van zyn bespiegelde stem mingen op: „Hoe meer voorschriften en wetten, hoe meer misdadigers; er is slechts één methode om de misdaad geheel, uit te roeien. Haal een streep door alle verbodsbepalingen, die de wetgevende machten in den loop der jaren hebben uit gedacht. Eén streep, en alle advocaten kunnen inpakken". Voort bordurend op deze waarheid als een koe, heb ik den advocatenstand een goud garanden hozizont voorspeld, want inplaats van aan de streep zijn we met betrekking tot hetgeen niet mag, eerder aan de tafel van ermenigvuldiging toe. Door sterke toeneming van het aantal voorschriften en bepalingen is een hausse m wetsovertreders ontstaan, een hausse, die in staat is beursmenschen aan de beste •jaren van hun fina'ntieel leven te herin neren. Bepalen we ons tot iet terrein der distributie. Welk een rijke mogelijkheden opent dit nog slechts kort geleden ontgonnen veld voor afdwalingen! Hoevelen zrjn in een korte spanne tyds daardoor van den kaars rechten rechtelyken weg geraakt! Niet op elk klein slakje kan strafrechte- ïyk zout worden gestrooid; ware dit wel mogelijk, dan zouden, naar ik aanneem, vrijwel alle Nederlandsche huisvaders, en zeer zeker al hun éga's reeds met de Vaderlandsehe rechtspraak in aanraking zyn gekomen. Want, men wordt, welis waar geacht de wet van a tot z te ken nen maar men kern, haar niet, en als men haar wèl kentdan nog: het is zoo ver leidelijk een appeltje voor den dorst te be waren; eens een bonnetje van dit of dat af te geven hoewel het pas den volgenden dag geldig zai worden; eens de hand te leg gen op een pondje boter, of een varkens- carbonaatje, of een paar liter benzine, die door de mazen van het distributie-net zijn geglipt, en die je uitnoodigend tegen lachen. Natuurlijk, het mag niet, het is niet goed te praten, maar het is zoomensehelflk. Jammer genoeg biedt het distributie-ter rein niet slechts mogelijkheden voor deze kleine, huïseiyke afdwalingen. Het is ook toegankelijk voor grove misstappen, die een gansch ander karakter dragen. De laatste dagen hebben de kranten (waarin tegenwoordig niets meer te lezen staat, nietwaar?) jns een seiie kwanse- laryen met levensmiddelen op groote schaal onthuld; ons opnieuw de oogen geopend voor het feit dat in ons land nog geld wolven rondwaren, die om der wille van het slijk der aarde aan de volksgemeen schap ontzaglyke partijen levensmiddelen onttrekken. De zeer ergeriyice gevallen, die de politie hier en daar op het spoor is gekomen, vormen, naar men mag aannemen, slechts een klein percentage van nttgeen op net gebied der levensmiddelenvoorziening hier te lande werkelijk gebeurt. Er wordt ondanks toezicht, weer zwaar achter de coulissen van het distributie- tooneel „ge-handeld". Het is te hopen, dat justitie en politie alle .trachten zullen inspannen om de groo te misdaad der voedselonttrekking niets meer en niets minder dan een aanval in den rug op onze volkskracht den kop in te drukken. Ons nationale bezit aan voedingswaar- deu, het bezit waarop wy aren een geiyk recht kunnen doen gelden, ryk en arm, mag niet door sjacheraars, die op grove winsten loeren, .worden ondermynd. A. J. de R. Dank voor uw mededeeling dat de schoolartsendienst Mlddelburg-Vlis- singen-Souburg niet de eenige in onze provincie is, omdat Burgh op Schouwen er ook een heeft. Een verheugend bericht! hebben wij nenige zeer aardige modellen ontvangen, van f 2.25 tot f 10.75 Vlissingen Een heer met smaak Koopt in DIE zaak. HET ROODE ACHTERLICHT. De wielrijders E. S. en J. B., beiden to Goes, en J. v. d. V. te Ivloetinge werden verbaliseerd omdat hun rywiel niet voor zien was van een rood achterlicht. GEEN IDENTITEITSBEWIJS. Tegen J. V. te Goes en A. J. v. Z. to Kapelle werd proces-verbaal opgemaakt, omdat zij niet in het bezit waren van een identiteitsbewys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1941 | | pagina 2