HET STDFFENHUIS NILIMIJ vrïjj van punten Uo om! m STADSNIEUWS Vlissingen STADSNIEUWS Middelburg. STADSNIEUWS Goes. Goes DS. VOSSERS NEEMT BEROEP NAAR LEIDEN AAN. Naar wfl vernemen heeft ds. J. Vossers, Ned. Herv. predikant alhier het beroep naar Leiden, in de vacature ds, M. J. Pün- selie, aangenomen. Ds. Vossers, die in 1900 te Wester-Schel- ling werd geboren genoot zijn opleiding te Doetinchem, als kweekeling van de Chr. Phil. Inrichtingen en studeerde vervolgens aan de Rijksuniversiteit te Utrecht. In 1924 werd hij candidaat in Drente en op 28 Oc tober 1925 verbond hij zich aan zijn eerste gemeente te Serooskerke. Van 1929 tot 1932 stond ds. Vossers te Rozenburg, wel ke gemeente hg verwisselde met die van Vlissingen, waar hij den 23sten Augus tus intree deed. Ds. Vossers, die in de gemeente een zeer geziene figuur is, neemt in het vereni gingsleven een vooraanstaande plaats in. Hij is o.a. voorzitter van het Chr. Zie- huis „Bethesda" en voorzitter van de ver- eeniging „Kinderzorg" te Middelburg. Chr. Geref. Kerk. Tot ouderling in de Chr. Geref. Kerk alhier werd gekozen de heer C. L. de Bruyne, en tot diaken werd herkozen de heer C. J. Fey. ALHAMBRA-BIOSCOOP. Geluk moet een mensch hebben. Mary Hopkinsf de dochter van den eige-" naar van een groote scheepvaartmaat schappij, is evenals haar vader nogal eigenzinnig. Wanneer pa haar aan een adellijk jongmenseh wil plakken, weigert zij pertinent en op raad van haar vrienden Lilian, besluit zij er van door te gaan met een „beer op bestelling". Het toeval wil, dat er een persoonsver wisseling plaats heeft, tengevolge waarvan Peter Parker, de jonge uitvoerder, die juist door Papa Hopkins, tot den heer van gezelschap wordt gebombardeerd. De eerste avond brengen zij een bezoek aan tante Carola en oom Jerry, die Peter aanzien voor den jongen echtgenoot van hun nicht Mary. De overvloedige zorg, waarmee de lieve familie het vermeende wittebroodspaar omringt, drijft hen op de vlucht. Zij nemen hun intrek in een hotel, waar twee detectives hen geen oogenblik uit 't oog verliezen. Als ook papa Hopkins verschynt, die met Lilian, Lord Benton, tante Carola en oom Jerry de achtervolging begonnen is, vluchten zij wederom en koo- pen een woonwagen. Hun jonge idylle wordt echter spoedig verstoord, als Mary tot de overtuiging komt, dat Poter zijn hart geschonken heeft aan iemand, die Dolly heet. Nu keert Mary berouwvol terug naar haar ongerusten vader en verklaart zich bereid met Lord Benton te trouwen. Deze laatste echter heeft gedurende de gemeen schappelijke achtervolging Lilian beter lee- ren kennen en geeft thans aan haar de voorkeur. Om zyn dochter eindelijk een lesje te geven, besluit mr. Hopkins haar te dwin gen met Peter Parker te trouwen. Mary stemt toe, onder voorwaarde, dat zoo spoe dig mogelijk echtscheiding zal aangevraagd worden. Na het huwelijk echter heeft Pe ter een groote verrassing voor zyn jonge vrouw. Hij stelt haar voor aan Dolly, die een fox-terreir blpkt te zyn. Nu durft Mary eindelijk bekennen, dat zy dol veel van Peter houdt en heelemaal niet van plan is van hem te scheiden. Een kostelijke film, geladen van humor. Alle spelers hebben er het hunne toe bijge dragen, de situaties zoo dol mogelyk te doen zijn. Ze zyn daarin volledig geslaagd. Een film, waarmede iïien zich wel kan amuseeren. Het bijprogramma is zeer goed verzorgd. Getyen. (Zomertijd). 3.44 16.06 10,22 22.39 4.27 16.53 11.09 23.23 5.10 17.39 11.57 24.06 Ïï.59 18.30 12.41 24.48 6.49 17.20 13.28 1.80 Vrijdag 6 E.K. 7.38 20.18 14.15 December, Zondag Maand. Dlnsd. Woensd. Dönderd. Burgerlijke Stand MIDDELBURG. Geboren Alida Tryntje, d. v. G. A. Ca rol en M. M. Wagenaar Pieternella, d. v. J. Poelman en G. W. de Jonge Dlngenis, z. v. A. Mondeel en M. E. J. van Driel Johan Victor, z. v, J. B. de Bakker en J. C. Abrahamse Anton Adriaan, z. v. B. M. Schoenmakers en A. P. i). de Hooge Lam- bertus, z. v. L. Hibels en J. Schinkel Betty, d. v. J. P. Joosse en S. M. Kolar. Overleden K. Jobse, 72 j,, ongeh. man S. M. van Gilst, 86 j., weduwe van J. Tier- sen J. van Leerdam, 73 j., man van G. van Eenennaam J. van de Plasse, 72 j., weduwnaar van A. G. Eorré. Ondertrouwd J. A. Buys, 25 j. en L. Kingmans, 24 j: Getrouwd Chr. Bonis, 32 en B. de Boer, 22 J. GOES, Geboren Elizabeth Anna Hubertina Maria, d.v. Wilhelmus Johannes Coenen en Anna Hubertina Meuer. Martina Apolonia, d. v. Hubrecht Vermue en He lena de Winter te 's-Heerenhoek. An dreas Jacobus Anthonius, z.v. Pieter Boonman en Elisabeth Maria Dekker. Overleden Cornelia Jacoba van Stel, 28 jr. echtgen. van Jan van de Plasse te Yerseke. WEMELDINGE. Van 1428 November. GeborenWillem Pieter, z. van C. J. Koopman en M. Lepoeter. YERSEKE. Van 2330 November. GeborenHubertus Leendert, z. van Izaak van der Jagt ei Maria Nieuwen- hulze. De nieuwe verkeersregeling. De nieuwe bepalingen officieel afgekondigd. In een officieele bekendmaking hebben B. en W. mededeeling gedaan over de nieu we verkeersregeling, die thans van kracht is geworden. Biykens deze bekendmaking zal het verkeer in de Lange en Korte Delft, de Lange Giststraat, de Spanjaard straat, op de Lange Burg, in de Graven straat en Heerenstraat precies andersom plaats vinden als tot nog toe het geval was. Nieuwe regelingen zijn getroffen voor de St. Pieterstraat, die alleen in de rich ting naar de Balans voor de Wagenaar- straat, die alleen in de richting van het Hofplein en voor de Korte Burg, die alleen in de richting van de Balans mogen wor den bereden. De Gortstraat is geheel vry gegeven. De andere verbodsbepalingen biy- ven onverminderd van kracht. Naar Wij vernemen ligt het ook thans, evenals by de vorige vaststelling van de verkeersbepalingen, in de bedoeling van de voreeniging voor Veilig Verkeer, de nieuwe voorschriften op een plattegrond van Middelburg vast te leggen en deze te publiceeren. Men zal deze kaart in den loop van d'e volgende week in ons blad kunnen aantreffen. PAi E1SS i RAA f 9, OÉ.N HAAG. DE WINTERHULP. Hedenmorgen namen wy eens een kijkje in de raadszaal, waar de commissie voor de Winterhulp de bussen, de kussens met speldjes en do armbanden uitreikten aan de dames en heeren, die hedenmorgen voor al voor de huis aan huis-collecte uitrukten. De burgemeester heeft als plaatseiyk di recteur van de winterhulp zyn groote dank uitgesproken voor de vele hulp, die hij uit alle kringen van de bevolking voor dit werk heeft mogen vinden. Hy wees er de collectanten nog eens op. dat de opbrengst der collecte voornamelijk zal worden be steed voor arme kinderen uit groote ge zinnen hier ter plaatse. BIJ DE VEREENIGING VAN HUISVROUWEN. Het Kerstlied door alle eeuwen. Gistermiddag hield de afdeeling Middel burg van de Nederlandsche Vereeniging van Huisvrouwen haar tweede bijeen komst in dit winterseizoen in hotel de Burg. De waarnemende voorzitster, mevr. C. H. DekkerKoers, heeft de ook nu weer in een flink aantal opgekomen leden, wel kom geheeten. In verband met berichten van elders over kookcursussen, wees spr. er op, dat de afdeeling reeds een kookcur sus in de Huishoudschool achter den rug heeft. In verband met de belangrijke vorige vergadering, waar mevrouw dr. Planteijdt heeft gesproken, wees spr. op de aanwe zige kaarten en boekjes, waaruit de vita minen van verschillende voedingsmiddelen big ken. Hierna richtte de voorzitster zich tot mevr. A. C. Kuipers-van der Mey, die zich bereid had verklaard een inleiding te hou den over„Het Kerstlied door alle eeuwen". Na een Inleiding over het ontstaan van de Kerstgedachte heeft mevr. Kuipers de verschillende soorten van Kerstliederen, die in den loop der tyden door dichters zijn gewrocht, de revue laten passeeren en de oorsprong ervan nader besproken vanaf de oudste tyden van de Christelijke samen leving tot aan de werken van mannen als dr. P. C. Boutens en Jan Eekhout. De Kerstmisviering is de viering van het feest van het nieuwe licht. Dit is oogen- schijniyk in strijd met de groote duisternis waarin wy thans leven. Maar daarom moet men in de huizen juist het licht brengen in den kleinen familiekring en moet men ook nu de kaarsen ontsteken. Mocht het „Vrede op aarde" verwezen lijkt worden, dan ontsteke men alle licht en zette alles open om te getuigen van zyn- groote vreugde. Het was jammer, dat de koffergramo- foon, die werd gebruikt, niet geschikt bleek voor het draaien van groote platen, waarop Kerstliederen staan. Toch kon van een kleine plaat door klokkenspel de inlei ding op pakkende, stemmige wy'ze besloten worden. Mevr, Dekker heeft mevr. Kuipers groo- ten dank gebracht, ELECTRO-BIOSCOOP. „Douanepost IH" „Verboden vruchten smaken het zoetst". Een zeer waar spreekwoord, dat tydens de drooglegging van de Vereenlgde Staten ze ker bewezen werd. Niettegenstaande het tappen van sterken drank verboden was, doken overal „theehuizen" op, waar men de whiskey schonk uit theepotten en dronk uit theekoppen. De douanebeambten hadden een zware taak. Zij controleerden streng, maar op vele listige maniet'en wisten de sluwe smokkelaars hen om den tuin te lelden. Ange Kolk is één van die dappere man nen, die er telkens maar weer met hun kleine rappe booten op uit trekken om de smokkelaars in te rekenen. Zyn broer, eveneens douanebeambte, wordt tydens een razzia op een theehuis door een bendelid doodgeschoten. Ange's meisje is nu bang geworden en verzoekt hem dringend zyn beroep er aan te geven. Hij wil niet en hy kan niet, want zyn plicht gaat vóór alles. Dan wordt hy door een verzuim zijnerzyds uit den dienst ont slagen. Hy was nl., om den dood van zijn broer te wreken, op zyn eentje gaan uit zoeken wie de bendeleider is, wie de my sterieuze „nummer 1" is, en komt daardoor te laat op zyn post. Na zyn ontslag raakt hy langzamerhand aan lager wal. Hy be zoekt de „theehuizen" meer dan goed voor hem is en tenslotte verbindt hy zich met de smokkelaars. Doch zijn ware aard ver loochent zich niet. Op het Juiste moment weet hy zyn kameraden te waarschuwen en zy doen een overval, waarby Ange ver wond wordt. Na zyn herstel krygt Ange en zyn baantje en zyn meisje terug. Door deze spannende en sensationeele geschiedenis is de tragedie van den zoon van den bendeleider, .die door overmatig drankgebruik blind geworden ls, geweven. In het voorprogramma worden o.m. een interessante film over inktvisschen en een klucht, die geheel door apen gespeeld wordt, gedraaid, APOTHEKEN. Van Zaterdag 30 November te 9 uur is des nachts en ook Zondag geopend de apo theek van der Harst, Kortedelft. Geslaagd. Te Amsterdam slaagde voor het apothe kers-assistentsexamen mej. A. M. P. van der Grinten, alhier. LOOP DER BEVOLKING. In de week van 2127 November zjjn in deze gemeente de navolgende personen Ingekomen: J. F. H. Odems, ad ministrateur, Vlasmarkt 3, van Rotterdam; P. F. D. Krynen, zonder, Korte Noord straat 17, van Den Haag W. Bronke, echtgen. en 1 kind,' werlcmah, Achter het Hofplein 3, van'Vlissingen A. W, G. Maz- zola, zonder, Koepoortstraat 4, van Am sterdam Chr. J. Buijtendyk, zonder, Seis- singel 100, van Den. Haag G. de Keyzer, zonder, Veersche Singel 248, van Vlissin gen W. H. Krug en echtgen., gasfitter, Veersche Singel 248, van Vlissingen Ch. C. Schtltz en echtgen., pensionhouder, Mo lenwater 89, van Vlissingen mej. M. J. Marijs, zonder, Rouaansche Kaai 25, van Goes H. Verhoeven, metselaar, Schoor- steenvegerssingel, van Schoten (België) J. de Groot, echtgen. en 1 kind, werkman, Nieuwe Oostersche straat 7, van O. en W. Souburg A. Mantz, echtgen. en 1 kind, officier M.S.D. KM., Singelstraat 31, van Kruiningen C. de pie, koperslager, Seis- singel 28, van Nieuw-Lekkerland F. J. M. Verhoeven, metselaar, Schoorsteenve- gerssingel 54, van Brasschaert (België) L. J. van Sabben, zonder, Bastion 41, van Rotterdam J. Geluk en echtgen., cou peur, Lange Giststraat 35, van Bergen op Zoom J. Helleman, koopman, Breestraat 5, van Kapelle (Z.B.). V e.r t r o k k e n J. C. Raats, zonder, van St. Janstraat 58 naar Heinlcenszand, der, Nieuwstraat 28, naar O. en W. Sou- Dorpsstraat A 87 mej. M. de Looff, zon- burg A. Joosse, pakhuisknecht, van Na- dorstweg 8 naar Goes, Laan van Westdorp 3 B. Bonis, geb. de Boer, zonder, van Nieuwe Oostersche straat 48a naar Won- seradeel a/b Archimedes S. J. de Rijke, zonder, van Oud Arnemuidsch Voetpad naar Vlissingen, Rioolstraat 3 mej. P. Roelse, zonder, van ïfcfce 18 naar Den Haag. Copernicuslaan 123 E. P. van der Harst, geb. van Waardenberg, zonder, van Markt 23 naar Dordrecht, Voorstraat 259 P. Dingemanse, dienstbode, van Singelstraat 29 naar Koudekerke, Middelburgschestraat C 4c C. Pluymers, geb. Schuit, zonder, van Heerengracht 68 naar Geleen (L.), Steegstraat 32 B. Schneider, geb. Hahn, zonder, van Vlasmarkt 28 naar 's-Herto- genbosch, 2e v. d. Does Willeboissingel J. Buys, echtgen. en 2 kinderen, bootsman K.M., van Baanstraat 14 naar O. en W. Souburg, Wilhelminastraat 17 J. F. Adri- naar Koudekerke, Koudekerksche weg D 2 M. Kleijnenberg, echtgen. en 2 kinderen, schilder en behanger, van Molenwater 23 naar St. Laurens, Noordweg B 50 P. J. Rasink, schilder, van Spanjaardstraat 57 naar Utrecht, Vleutweg 197; C. Duine, echtgen. en 1 kind, gemeenteveldwachter, van Oude Vllssingsche weg 7 naar Stap horst, Róuwveen; F. Th. J. van Heulen, ass. accountant, van Spanjaardstraat 42, naar Den Haag, Laakkade 80. Kerknieuws Geref. Kerk. In de Geref. Kerk te Kamperland ls tot ouderling gekozen in de vacature van J. de Nooyer, de heer A. Zwemer en tot diakenen in de vacatures M. A. do Looff en M. J. Filius, de heeren A. Buyze en J. A. Filius. Bedankt voor Ouddorp als hulpprediker, L. van der Linde, candidaat te Wemel- dinge. Ned. Herv. Kerk. Benoemd tot tydelyk predikant te Rot terdamVreewijk, ds. J. H. Vaandrager, oud-vlootpredikant (vroeger te Gryps- kerke). Bij de gisteren gehouden herstemming voor het kiescollege der Ned. Herv. Kerk te Kloetinge tusschen de heeren J. Felius en C. de Ruiter werd de heer J. Felius ge kozen. GODSDIENSTEN IN AMERIKA. Volgens de laatste statistieken worden er in Amerika niet minder dan 256 ver schillende godsdienstige gemeenschappen aangetroffen. In 1926 bedroeg dit aantal nog „slechts" 213. De Roomsch-Katholieke kerk telt de meeste aanhangers, nl. byna 20 millioen. Dan volgen de in 21 verschillende groepee ringen verdeelde Baptisten met een eind over de 8 millioen leden, en de Methodisten met rond 7 millioen volgelingen. Deze laat- sten zyn meer dan een millioen achteruit gegaan. De Luthersche kerk daarentegen, die uiteenvalt in 12 verschillende groepen, steeg van 4 op 4.2 millioen. Ten slotte tellen de Presbyterianen 2/2 millioen aan hangers, de Mormonen bijna 800.000, de elf vertakkingen der Orthodoxen goed 350 duizend en de Quakers nog geen 100.000. De invloed der kerken is echter, naar het heet, belangryk grooter dan deze getallen TmNBOUW-CONCENTRATIË SN ZEELAND. In Hotel-Centraal te Goes werden gis teren besprekingen gevoerd tusschen ver tegenwoordigers van den R.K. L.T.B. C.B. T.B. Z.L.M., Proeftuin Zeeland, Poömo- logische vereeniging en de organisaties der veilingen om te komen tot concentratie van den Zeeuwschen tuinbouw, op cultuurtech nisch gebied. De besprekingen leidden tot overeenstemming en besloten werd, binnen het Taam der bestaande organisaties, tot oprichting van de „Zeeuwsche Tuinbouw Organisatie". Voorts werd besloten lr. B. Bosma, rykstuinbouwconsulent te Goes, te vragen het voorzitterschap te willen aan vaarden. In een binnenkort te houden vergadering, waarin statuten en het werkprogramma behandeld worden, zal een volledig bestuur worden gekozen. Ned. Herv. Kerk. In het kiescollege' der Ned. Herv. Kerk werden gekozen in de vacaturevan Melle de heer C. de Graaf en in de vacature-v. d. Zee de heer S. K. Pfaff. Herkozen als ouderling werd de heer J. J. Duvekot en als diaken de heeren A. de Bruyne en W. Huiszoon. GRAND THEATER. Wiener Geschlchten. Dit is de geschiedenis van twee kellners, waarnaast een rol wordt gespeeld door de eigenaresse, van een Weensch restaurant, door een pupil yan den jongsten kellner, en voorts nog door een aantal vaste be zoekers van dit restaurant. Ook deze be zoekers zyn allen typen op zichzelf, elk heeft zyn eigenaardigheden, zyn gebreken, maar ook zijn goede, menschelijke hoeda nigheden. Hoofdzakelijk zyn echter deze twee kellners, die de „steunpilaren" van het restaurant zyn, die veel ruzie met el kaar hebben, maar die elkaar toch wel mogen. Diezelfde geest van kameraadschap bestaat ook tusschen het verdere perso neel, met inbegrip van de eigenaresse. Al leen de begeerten van Ferdinand (Paul Hörbiger) gaan hooger, want hij is reeds op „ryperen" leeftyd, hij is nog danig ver liefd op Cristine (Martha Haroll) zyn bazin. En Christine houdt ook wel van Frederik, maar ze is eigenlijk bevreesd, dat het haar aanbidder meer om de zaak dan om haar te doen is, en dit vermoeden meent zy bevestigd te zien, als Frederik aardig zwartlokkig jongmeisje. In werke- lykheid echter gevoelt Frederik voor dit meisje niet meer dan een soort vaderjiyke zorg en dit temeer, omdat zij in het groote staan onze collecties Wollen Jhpon- en Mantelstoffen ln het middelpunt der be langstelling. Wy bieden. U uit voorraad aan prima kwa liteiten uitsluitend in het betere genre. Astrakan en Teddybeer voor Feijasserü In mode-artikelen brengen wy een groote verscheidenheid Onze magazynen zyn geopend van zonsop- tot zonsondergang. Het koopen in de mor genuren verdient aanbeveling. Opril Markt Tel. 3056 Magdalenestr. Op modegebied Toonaangevend. en haar vreemde Weenen belaagd wordt door een gewetenlooze Don Juan. En zoo komt het tot een definitieve breuk tusschen Christine en Frederik, die de tweede kellner Josef (Hans Moser) wel poogt te herstellen, maar gelyk immer, uit al het goede dat Jozef beoogt komt het kwade voort. Tenslotte begint Frederik een res taurant naast dat van Christine, hij snoept haar klanten af, maakt haar murw, en enfin, ze komt in zijn armen terecht. Deze film speelt een goede dertig jaar terug en geeft ongetwijfeld een karakteris tiek beeld van een bepaalde Weensche sfeer. Het is' niet de sfeer van het uit gaande, wufte Weenen, van de beroemde hofbals, van het grootsche Weensche leven, maar meer van het leven, dat Weenen in grooter omvang kenmerkte. En daarin Is zeer dankbaar gebruik gemaakt van ty- pecrende byzonderheden, en van alle mo- gélykheden tot het scheppen van fyne, geestige scönes. Ze wekt geen' sensationeele gevoelens, deze film, ze ontroerd niet, doet niet schaterlachen, maar desondanks volgt men al het gebeuren geboeid, geniet men van elke scène, en amuseert men zich kos- telylc. JAARVERGADERING „EUPHONIA" Groote verliezen. Het muziekgezelschap „Euphonia" hield zyn jaarvergadering onder voorzitterschap van mr. J. H. M. Stieger. Mr. Stieger opende de vergadering met woorden van welkom, in het byzonder ook •St. Nicoiaas Wedstrijd Kinderen, aardige verrassin gen in den vorm van speel goed en voor moeder een Jus-blok wachten jullie, indien 'je in bovenstaande ballons met potlood de juiste BOUI° RX-kleuren aangeeft. Inzendingen voor 4 Dec aan; PRODUCTEN Hoofdkantoor: van Aerssenstraat45 Den Haag. Tel. 552447 De Bureaux van de Provinciale Zeeuwsche Courant zyn gevestigd t« VLISSINGEN Redactie en Adm.: Wal straat 58-60 Telefoon 10 (2 lynen) O MIDDELBURG Londensche Kaal 29 Redactie Tel. 269. Administratie TeL 180 GOES Redactie en Adm. i 'JCurfkade 15 Telefoon 2863 OOSTBURG Redactie en Adm.: Breedestraat 45 Telefoon 102. O SOUBURG Kanaalstraat 45, Telefoon 85 O BRESKENS Dorpsstraat 85, Telefoon 21 gericht tot de aanwezige kunstlievende leden. Spr. herdacht daarna in zeer waar- deerende woorden het overleden bestuurs lid, den heer J. G. Pilaar, die by zijn leven de ve •eeniging steeds tot zoo groo- ten steun was. En niet minder zwaar werd „Euphonia" getroffen door het over- ljjden van den heer Walter Kakebeeke, waarby spr. ook denkendeaan vvylen Iman Kakebeeke, met dankbaarheid ge waagde over hetgeen de familie Kakebeeke steeds voor „Euphonia" beteekende. Ten slotte kon spr. opgewekter woorden laten hooren en feliciteerde hy den secretaris, den heer J. M. van Bommel van Vloten met zyn voorgenomen huwelyk. De heer van Bommel van Vloten las hierna zijn uitvoerige notulen der vorige vergadering voor en bracht vervolgens zyn jaarverslag uit waarin hij er o.a. op wees, dat het ledental een stygende lyn ver toont terwijl de financiën nog gezond kunnen genoemd worden. Spr. uitte echter de hoop, dat de omstandigheden niet velen zouden nopen om als begunstiger te bedanken, daar „Euphonia" aller ateun hard van noode heeft. Dit jaarverslag, evenals de rekening en begrooting van mr. Stieger, die als w.n. ningmeester van mr. Stieger, die als w.n. penningmeester fungeerde, werden, na on derzoek en accoordbevinding .oor de daar toe benoemde commissie als ingediend goedgekeurd. Bij de nu volgende bestuursverkiezing werden de aftr. bestuursleden, de heeren J. M. van Bommel van Vloten en W. Traas by acclamatie herkozen terwyi in de plar ts van wijlen den heer J. C. Pilaar de heer H. B. Pilaar benoemd werd. Rumoer by de concerten. Tenslotte werd nog gewezen op het ru moer by de volksconcerten en besloot men, zoo mogelyk in samenwerking met dë Har monie „Hosanna" zich tot B. en W. van Goes, te wenden, met het verzoek, om medewerking tot strengér handhaving van de rust bij de volksconcerten. In zyn slotwoord memoreerde de voor zitter nog met dank den grooten steun dien de heer F. X. Mannhardt, gelyk reeds meer dan een halve eeuw, ook het ach terliggende jaar weer voor „Euphonia"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 2