Bij Lensveit toepen is geld besparen l! De departementen ie Frankrijk verdwijnen. Honderdvijftig jaren na de Fvansche revolutie. 1 glazen strooier tafelzout 1 doosje anijsblokjes 2 anijs tabletten y2 pd. griesmeel y2 pd. rijstemeel 1 fijne banketstaaf 1 zakje chocoladehagel 1 ons gestampte muisjes 1 ons ronde of katjes drop 1 ons Engelsch drop 2 ons rozijnen y2 pd. beste pruimen 1 flesch breekwater Voor één dubbeltje. 1 kilo zout 1 pak Custardpoeder 1 pak Maizena 4 pak Pudding 1 ons vruchten griesmeel y2 pd. vermicelli 4 ons beste rijst 3 ons havermout 3 ons gort 3 ons zachte zeep 1 map schrijfpapier 1 mooi kinderleesboek 15 waschknijpers 1 doos schoencrême 1 doos gold crème 3 zakjes blauw 3 pak chloor 1 bus poetsextract 1 groote bus schuurpoeder 1 tube kachel pasta 3 paar lange veters 3 paar korte veters 2 vel schuwlinnen 2 kleurboeken 1 doosje kleurpotlooden 2 pak prima zeeppoeder 1 fleschje prima inkt 2 rol. closetpapier 1 rol. roestvrij ijzerdraad 1 pd. Javarijst Voor 15 cent. 1 rol wit kastpapier 2 rol boterhampapier 2 doos Holll. ruitjes V2 pd. vanille toffee's 1 doos nachtlichten 2 pak beschuit 1 bus tafelzout f2 pd. edelstijfsel \y2 ons witte kaas 1 f2 ons komijne kaas 1 flesch koffieextract 1 pondspak zelfr. bakmeel 1 flesch Haarl. olie Voor twintig cent. 1 buisje Jodium tinctuur 1 doosje tandpasta 1 tube tandpasta f2 pd. pak taikpoeder 1 bus linoleumwas 2 asbestplaatjes 2 werkborstels 2 bordenkwasten Voor één kwartje. 2 ons Boudoir bisquits 2 ons Dessertmuisjes 1 pd. pot appelstroop 1 mooi leesboek 2 ons roomcaramels Nog voorradigprima Jam 30 ct. per pot, dubbele potten 45 et.*, prachtdweilen 35 ct per stuk; bezems, gemberjam, luiwagens, handvegers, vuurmakers, deurmatten, enz. Wie één gulden besteedt ontvangt l/2 pd. wit of bruin speculaas voor 20 cent. Komt U eens kijken naar onze keurige collectie leesboeken voor jongens en meisjes? Verkrijgbaar zonder bon prima witte zeep, 18 cent per pond. Neem proef Fa. Lemsveü Co., Nieuwendijk 27, Tel. 249, Viissingen HeS groo4s«e tevensmiddelenbedrijf EEN GREEP uit de pas verschenen nieuwe boeken die wij in voorraad hebben CHRISTOLOGIE, deel I, van Dr. Korff 5,90. IN DE HOUTEN BROEK, door v. d. Stoep en Fcflderhof, met 27 foto's 3,50. 666 HET GETAL EENS MENSCHEN, door Ds. D. A. v. d. Bosch, 1,95. KOLONISTEN VAN DEN HEMEL, door Ds. G. Bos, 2,40. SIA40N PETRUS, de zoon van Johannes, door Ds. Vreugdenhil, 2,50 SCHADUW EN SCHIJNSEL, door Prof. Dr. de Vrijer, 1,50. BOODSCHAP v. CHRISTUS en de niet Christelijke religies, door Dr. J. H. Bavinck, 1,90. 32000 MIJLEN OVER ZEE met een zeilscheepje van 10 ton. Zeer spannend en avontuurlijk maar ook leerzaam, slechts 1,90. DUIZEND EN EÉN AVOND, groot verhalenboek voor iedereen, onder Redactie van Emma v. Lokhorst en C. J. Kelk, 1,75; bij int. op 6 deelen 1,50. ÏK ZAG AMERIKA, door Mary Pos, met veel foto's, 4,25. NEDERLANDERS OVER DE ZEEËN, 350 jaar Koloniale Geschiedenis, onder Redactie van Dr. de Haan en Dr. van Winter, 6.50. DE CULTUUR SERIE'S van Johan Falkberget van Guilbraiïsen en van Mittchel zijn altijd een waardevol geschenk. JONGENS- EN MEISJESBOEKEN, groote sorteering. Boekhandel W. DE JONG v.h. Fa. F. P. D'HUIJ, Segeerstr. 46, M'burg Firma F. P. D'HUIJ, Badhuisstraat 15, Telefoon 348, Viissingen. ZAKEN TER OVERNAME PLAATS EEN „KLEINTJE" 15 regels 50 cent, iedere regel meer 10 ct. Loop der bevolking van Viissingen. De loop der bevolking gedurende de eerste helft van de maand November was als volgt Ingekomen: A. C. Damman, bankwerker, Verkuyl Quakkelaarstraat 103 van Rotterdam. L. de Rijke, groente- en fruitventer, v. d. Manderestraat 10 van O. en W. Souburg. D. Groen, wachtmeester, Walstraat 129 van Breda. L. de Vries, teekenaar, Singel 8, van Den Haag. A. van Elsacker, bankwerker, Bonedijke- straat 84 van Goes. J. C. Bakker, ingenieur, Bid. Banker® 20 van Delft. J. Andriesse, ingenieur, Bid. Banker 20 van Delft. ~B. Goedhart, lasscher, Paardenstraat 18 van Alkmaar. C. NoyonsKoster, zonder, Kolvenier- straat 3 van O. en W. Souburg. J. C. Clarjrjs, metaalsltfper, Prinsen straat 27 ben. van Middelburg. A. H. Rappard, uitvoerder, Schuitvaart- gracht 81 van Utrecht. Mej. P. A. E. van der Velden, naaister, Nieuwendijk 31 van Oostkapelle. A. C. v. d. Goorbergh, loodwerker, Nieuwstraat 44 van Princexihage. C. Beentjes, kok, Bid. Evertsen 34 van Amsterdam. W. de Brurjne, kapt marechaussee, Bid. Evertsen 34 van St. Laurens. W. Reijerse, ltorp. bottelier, Noordstraat la van Den Helder. L. Tholenaar, kantoorbediende, Bloe- menlaan 17 van Rotterdam. A. Beerepoot, ambtenaar Rijksbel., C. Buskenstraat 18 van Oss. A. den Ext er, kraanmachinist, Schelde- straat 62 van Geertruidenborg. G. J. Langstraat, zonder, Schuitvaartgr. 205 van Koudekerke. J. Vis, metaalbewerker, Koudek. weg 45 van Apeldoorn. K. M.Baars, kappersbediende, Paul Krugerstraat 6 van Amemuiden. C. GroenBaljó, zonder, Glacisstraat 113 van Den Helder. J. L. Louwers, waterbouwk., Boulevard de Ruyter 34 van PoortugaaL Vertrokken: C. A. v. d. Velden, vormer, Kasteelstraat 11 naar Oostkapelle. C. Boer, korp. torp. maker K.M., Coosje Buskenstraat 48 naar Hoiloo. P. Loekemeijer, werkman, Bankertstr. 17 naar Grijpskerke. P. J. Deley, electricien, Tulpenlaan 4 naar Koudekerlce. E. C. Rothuis, zonder, Bonedtfkestraat 6 na&r Heerlen. C. Verheyden, zonder, Palingstraat 11 naar Amsterdam. W. Rietbergen, stoker olieman, Sara- zijnstraat 8 naar Wissenkerke. J. M. de Waard, dekknecht, A. Deken straat 125 naar Rotterdam. A. Bal jé, verzelc. agent, Gravenstraat 6 naar Ginneken. J. Slooves, directeur P.Z.E.M., Badhuis straat 91 naar Koudekerke. G. C. Kooman, ambtenaar P.Z.E.M., Scheldestraat 65 naar Koudekerke. P. J. Maljers, grossier, Koudek. weg (O.) 72" naar Middelburg. A. v. d. Welle, marinier, Eedestraat 6 naar Domburg. J. J. L. Mooij, mach.-teekenaar, Gla cisstraat 101 naar Koudekerke. H. D. Blommert, korp. mach. K. M., Ra- vensteynplein 45 naar Velsen. H. R. van Velzen, kolendrager N.S., J. de Moorstraat 1 naar Goes. J. J. E. Corveleijn,N koperslager, Glacis straat 160 naar 's Heer-Arendskerke. D. Schippers, bankwerker, Tulpenl: n 2 naar Apeldoorn. J. v. d. LindenSuijkerbuljk, zonder, Zellmarkt 14 naar Bergen op Zoom. P. Huijsheere, machinist, Singelweg 72 naar Bergen op Zoom. J. Versluijs, bouwkundige, P. Kruger straat 203 naar Axel. W. H. C. Snikkers, wachtgelder K. M., Sottegemstraat 86 naar 's-Gravenhage. H. G. Daalhuizen, kantoorbediende, Hen drikstraat 8 naar Maartensdijk (U). G. de Rijke, timmerman, Flesschenstr. 12 nar.r Serooskerke. A, Contantde Barge, zonder, Schelde straat 44 naar Middelburg. L. F. Barentsen, zonder, Kasteelstraat 35 naar O. en W. Souburg. P. J. v. Aartsen, zonder, B. Ewoutstraat 23 naar Oostburg. H. C lw. J. Crjjnen, procuratiehouder, Badhuisstraat 102 naar Goes. A, M. Hamers, onder-mach. N.S., v. d. Spieghelstraat 37 naar Goes. J. v. Ottmdjjkde Vejj, zonder, Schuit- vaartgracht 63 naar 's-Gravenhage. A. M. v. d. Zee, verpleegster, Koudek. weg O. 78 naar 's-Gravenhage. B. Edelenbos, loopknecht, Bankertstraat 46 naar O- en W. Souburg. W. Minderhout, wagenmeester N. S., Begonialaan 11 naar Goes. J. Pathuis, bankwerker, Eedestraat 3 naar Koudekerke. H. A. J. Roozen, mach.-bankwerker, Bloemenlaan 9 naar Roosendaal c.a, A. S. G. HerlcemijJoosse, zonder, Van Dishoeckstraat 81 naar Haarlem. J. C. v. d. Grijp,stucadoor, Hendrikstr. 88 naar O. en W. Souburg. D. Hoiting, machinedrijver N. L., Van Galenstraat 6 naar Goes. H. M. Terwiel, klinker, Kasteelstraat 62 naar O. en W. Souburg. J. C. A. Stikkers, boekhouder, Koudek. weg O. 7 naar Koudekerke. H. Postrr.a, kwartiermeester K. M., Ar- beidstvaat 10 naar 's Gravenhage. F. L. Schwarz, zonder, Kanaalstraat 120 naar Amsterdam. J. M. Groen, machinist S.H.V., v. Sotte gemstraat 56 naar Serooskerke. J. G. Kuipers, eiectro-monteur, Boulev. Bankert naar Zoutelande. G. J. v. Zweeden, winkelbediende, Cro- cuslaan 22 naar O. en W. Souburg. J. A. C. Lagaay, directeur Zuid-Nederl. si gar ettenhanüelp. Krugerstraat 35 naar Goes. A. A. v. Staaij, vliegtuigmaker, Lelien- laan 64 naar Bergen op Zoom. M. J. Schipper, stations-chef N.S., St- tionsplein 1 naar Haarlem. D. L. de Wit, bankwerker, C. Busken straat 13 naar Roosendaal. A. Baarends, mach. gr. vaart, Dr. Otte- straat 6 naar Goes. A. S. Uilenhoed, loodgieter, Kasteelstr. 60 naar 's-Gravenhage. W. de Wolf, zonder. Koudenhoek 41 naar Wissenkerke. P. Leijnse, huishoudster, Koudenhoek 41 naar Wissenkerke. F. G. Lemmers, zonder, Koud. weg W. 5 naar Breda. C. P. Wink, opzichter N.S., v. Nispen- plein 40 naar Goes. A. J. Albregts, radio-telegrafist, B. Ewoutstraat 32 naar 's-Gravenhage. C. L. Soeters, monteur, Singelweg 120 naar Goes. L. L. Schreur, mach.-teeltenaar Kasteel straat 54 naar Middelburg. W. J. J. M. Vroome, zonder, P. Kruger straat 18 naar Goes. A. Geeve, machineteekenaar, Schuitv. gracht 205 naar Heinkenszand. P. C. Aerssens, scheepmaker, Margrie tenlaan 31 naar Zoutelande. J. J. Aerssens, zonder, Boschjeslaan 28 naar Zoutelande. M. Reinigert, mach. teekenaar, Kasteel straat 77 naar Nisse. H. J. Bets, bouwkundige, v. Dishoeck straat 41 naar Middelburg. Mej. M. E. Marsfelder, zonder, Nieuwen dijk 47 naar Zoutelande. M. Beekes, machine-teekenaar, Singel- weg 188 naar 's Heer-Arendskerke. J. J. de Milliano, koperslager, B. Ewout straat 9 naar Roosendaal c.a. J. C. Verhoeven, bankwerker, Nijver heidstraat 20 naar Koudekerke. J. Swart, werktuigkundige, Singelweg 74 naar Hilversum. P. J. Schunselaar, ketelmaker, Groene- woud 17 naar Serooskerke. J. Willemstein, beambte N.S., Schelde straat 36 ben. naar Goes. N. Pikaar, bankwerker, Boschjeslaan 6 naar Bergen op Zoom. W. B. J. Visser, colporteur, Gr. Markt 21 naar Nijmegen. Beteekeflls der indeeling bi districten. (Van onzen Paryschen correspondent). „Frankrijk is bezig aan een opbouw op elk ge bied. des levens. Daartoe behoort ook een nieuw systeem voor de staats huishouding, een nieuw systeem, dat orde en gezag en tevens de oude tradities in eere zal herstellen." Aldus heeft kort ge leden het hoofd van den Franschen staat, maarschalk Pétaln, zich uitgelaten. Het nieuwe stelsel, dat weldra in wer king zal treden, blijkt, voor zoover het ligt op het terrein van het bestuur*, te bestaan uit een indeeling van Frankrijk in twintig districten. Zulks ter vervanging van de tegenwoordige indeeling in departementen. Elk district, waarvan de gTenzen wel on geveer met die der oude provinciën zul len samenvallen, vroeger sprak men eveneens van districten wordt bestuurd door een gouverneur, die onmiddellijk on der de centrale regeering staat en slechts aan haar verantwoording schuldig is. In de nieuwe hiërarchie staan onder de gou verneurs de prefecten, die nog slechts de functie van administrateur zullen vervul len en dus aan belangrijkheid inboeten, want als hoofden der departementen had den zij onder de oude regeling nogal wat in de melk te brokken.'' Of de arrondisse menten zullen blijven bestaan is zeer de vraag, immers zij zijn organisch met de departementen verbonden, wat niet, al thans in zeer geringe mate, het geval is met de gemeenten. De verdeeling van Frankrijk in depar tementen is geen uitvinding van Napo leon, zooals vaak wordt aangenomen, maar dateert van de Fransche revolutie. Zij behoorde tot het hervormingswerk, dat de nationale vergadering in 1789 en 1790 heeft verricht, en was klaarblijkelijk be doeld als een middel om de eenheid van Frankrijk te verstevigen en de sporen van het provincialisme uit te wisschen. Aan vankelijk waren er 83 departementen; honderd jaar later 86, en thans zijn het er 90, waaronder Corsica, Algerië, dat uit drie departementen bestaat, het boven- windsche eiland Guadeloupe, en Réunion. Het grootste departement in zielental is het departement van de Seine, waarvan Parijs deel uitmaakt. Het is tevens het kleinste in oppervlakte, namelijk nog geen vijfhonderd kilometer. Daarnaast bestaan verder nog de departementen Sei- ne-inferieure, Seine et Marne, en Seine et Oise. Departementen met meer dan een millioen inwoners zijn alleen nog het de partement Nord en het departement Ome in oppervlakte is het departement der Gi- ronde met zijn bijna elfduizend vierkante kilometer het grootst. Feitelijk berust de politieke volksver tegenwoordiging in Frankrijk op die ver- dceling in departementen. Aan het hoofd van een departement staat weliswaar een ambtenaar, een prefect, doch de departe mentale zaken worden mede behartigd door de conseiilers généraux, die men het best kan vergelijken met de provinciale staten ten onzent. Elk departement be A. Koppel, stoker le lcL K. M., Kleine Kerkstraat 1 naar Norg. J. Lieuwen, loodskweekeling N. L., V. d. Manderestraat 2a naar Amemuiden. C. S. ReijnhoudtKlap, zonder, Baljuw- straat 12 naar Middelburg. A. J. Westplate, bakker, Schuitvaartgr. 103 naar 'Koudekerke. G. Westland, adjudant-onderofficier, Bloemenlaan 84 naar Breda. W. S. LagaaijVuijk, zonder, Singelweg 18 naaf Blaricum. J. Kramer, sluismeester, SluLskade 9 naar Tholen. R. Minderhoud, werkman, Sluisstraat 3 naar Westkapelle. T. Roeda, reiziger, Verk, Quakkelaar straat 12 naar Middelburg. Z. C. le Clercq, bankwerker, Irislaan 18 naar Hontenisse. J. Brouwer, zonder, Koestraat 8 naar St. Laurens. T. Gomes, zonder, Verk. Quaklcelaarstr. 15 naar Zuilen. S. GroenHollebrandse, zonder, Kas teelstraat 49a naar Goes. C. Sinke, zonder, Koudek. weg O. 42 naar Zutphen. J. Hubregtsen, sergt. monteur, C. Bus kenstraat 38 naar Leiden. I. J. SteenaardHuilmand, zonder, Flesschenstraat 5 naar Breda. L. G. A. Grim, smid, Tulpenlaan 18 naar Yerseke. .C. de Kaart, koopman, Sottegemstr. 32 naar Goes. A. Puijpe, wagenlichter, Verk. Quakke laarstraat 5 naar Susteren. P. J. B. de Boelder, machinist, P. Kru gerstraat 29 naar Terneuzen. A. van de Kreeke, koopman, Scheldestr. 6 naar Kloetinge. F. van der Peyl, zonder, A. Dekenstraat 43 naar 's-Heer Hendrikskinderen. F. J. Damen, gasfitter, v. d. Swalmen- straat 18 naar Middelburg. H. Meijer, machinist, Nleuwendjjk 53 naar Goes. J. M. Dogge, ploegbaas N.S., O. Sou- burgscheweg 10 naar Borssele. G. Nieuwenhuijze, zonder, Kasteelstraat 35 naar Hilversum. C. Marinissen, machinist N.S., Kasteel- straat 80 naar Goes. W. D. Oranje, gereedschapmaker, Gra venstraat 6 naar Middelburg. J. Weezenbeek, timmerman, St. Jacobs- straat 3 naar Bergen op Zoom. W. P. de Fouw, zonder, Singelweg 134 naar Goes. L. Polderman, scheepskok, Kanaalstr. 114 naar Middelburg. A, M, KloegBotting, zonder, Koe straat 7 naar Rotterdam. M. Harinck, commies N.S., Clyverstraat 52 naar Yerseke. A. Loois, bouwkundige, Nieuwendyk 5a, naar Middelburg. H. Kruinzinga, sergt. vliegtulgmr., Sin gel 3 naar Breda. staat weer uit een aantal arrondissemen ten; zoo telde Frankrijk 618 van die ar rondissementen. Aan het hoofd van een arrondissement staat een cous-prefect, een onderprefect, die zijn verantwoordelijkheid deelt met de conseiilers d'arrondlssement. En ten slotte is er dan nog de commune, de gemeente, met haar conseil municipal, waarvan de maire, de burgemeester, de voorzitter is. Werden de leden der Tweede Kamer door het volk gekozen, de verkiezing voor den Franschen Senaat is geen recht- streeksche verkiezing. De senatoren name lijk worden gekozen door de député's, dat zijn de leden der Tweede Kamer, die men in Frankrijk eigenlijk Eerste Kamer noemt samen met de conseiilers géné raux, de conseiilers d'arrondissement, en de kiesmannen, welke worden aangewezen door de gemeenteraden. Tal van senatoren en trouwens ook kamerleden zijn conseil- ler général of tenminste maire; zoo was Herriot burgemeester van Lyon, MarxDor- beteekenls heeft. Immers niet alleen de Men begrijpt thans, dat de voorgenomen verandering niet slechts een administra tieve wijziging is, doch een diepe politieke beteekenins heeft.' Immers niet alleen de departementen verdwijnen, maar ook de conseil général, de algemeene raad wordt daarmee opgeheven. En mochten de ar rondissementen al blijven bestaan, wat wij niet gelooven, doch de verordening is op dat punt nogal duister de arrondis sementsraden zullen worden afgeschaft. Hetgeen dus beteekent, dat ook de verkie zingen voor den Senaat onmogelijk worden of ten minste grondig moeten worden ge wijzigd, als de Senaat wordt gehandhaafd, wat nog een open vraag is. Met de ver dwijning zou een lang gekoesterde wensch der socialisten in vervulling gaan. In dit verband denken we onwillekeurig aan het ontwerp-Pomaret tot herziening van de kieswet, welk plan in Juli 1939 met 339 tegen 234 stemmen door de Kamer werd aangenomen. Daarin wordt het land voor de verkiezingen verdeeld in 19 departe menten, waarvan elk een kiesdistrict vormt. Wat men overhoudt zijn dus in de eerste plaats de twintig gouverneurs, in de tweede plaats de prefecten, die him gezag aan de gouverneurs ontleenen, en in de derde plaats de regeeringscommissarissen, wel ke in de plaats van de onderprefecten ko men, en die onder de directe leiding van de prefecten staan. Hierdoor wordt niet alleen een groote vereenvoudiging verkre gen, doch ook een zeer sterke centralisa tie van gezag, wat, als wy het goed heb ben begrepen, de considerans is van de nieuwe wet. Dit is ook de beteekenis, welke maar schalk Pétain aan het woord hiërarchie hecht: een trapsgewijze opklimming van het gezag, van de Kleine commune tot het district van den dorpsburgemeester tot den gouverneur. Bij welk progressief stel sel, de bevoegdheden van den gemeente raad wel zullen veranderen naar gelang die van den burgemeester vermeerderen. Een aanwijzing in die xïchting zien wij in de ontbinding van tal van gemeenteraden den laatsten tijd, en schorsingen, vooral is de steden. T. H. Melse, rytuigpoetser, Badhuisstraat 14 naar Goes. L. P. C. Debra, teekenaar, Scheldestraat 90 naar Heinkenszand. J. G. Hageman, zonder, Rioolstraat 1 naar Goes. J. Bode, zonder, Kanaalstraat 38 naar Domburg. J. Weezeman, monteur, Gravenstraat 6a 1 naar Goes. M. F. Kok, teekenaar, Singel 68 naar Domburg. B. van Belzen, werkman, Prinsenstraat 21 naar Amemuiden. J. C. van der Est, bankwerker, Leliën- laan 9 naar Middelburg. W. F. Meulmeester, zonder, Lampsin s- straat 10 naar Middelburg. C. .Bosschaart, filiaalhouder, Walstraat 39 naar Middelburg. K. J. Louws, monteur, Lampsinsstr. 1 naar O. en W. Souburg. C. A. van Ham, bankwerker, Leliënlaan 21 naar Breda. H. Broeren, bankwerker, Molenstraat S naar Boxtel. N. Groenenberg, koperslager, Kanaalstr. 44 naar Eede. F. Simons, magazijnbed. Inf., Hendrik straat 10 naar Leiden. D. J. van Daalen, fietsenhersteller, Ge raniumlaan 6 naar Tholen. H. K. van Halteren, ingenieur, Koudek. weg O. 68 naar Winschoten. J. Lieuwen, loodskweekeiing, Kasteel straat 23 naar Zoutelande. J. Huibregtse, opzichter P.Z.E.M., Paul Krugerstraat 44 naar Middelburg. H. A. J. 't Hart, meubelmaker, v. Dis hoeckstraat 55 naar Voorburg. K. E. Helder, fotograaf, Bellamypark 38 naar Oostkapelle. F. H, J. Good, machinist, Bid. de Ruy ter 68 naar Oostkapelle. A. de Lange, ketelmaker, Beursstraat 8 naar Goes. M .E. Essers, bankwerker, Gr. Markt 21 naar Nijmegen. L. Blaas, werkman, Kanaalstraat 30 naar Vrouwenpolder. J. Kamermans, monteur, Kanaalstraat 26 naai Vrouwenpolder. D. Schut, zilversmid, Leliënlaan 12 naar Serooskerke. J. J. Heijdens, pypfitter, Kanaalstraat 64 naar Aagtekerke. H. R. Nieser, teekenaar, Bid. Bankert 42 naar Zoutelande. G. A. van de Dijk, timmerman, dr. Ottestraat 1, Groningen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 7