SPORT Staatsloterij. VOETBAL WEDSTRIJDUITSLAGEN. Ie klasse Afdeeling I. D.F.CSparta 2—1 't Gooi—D.W.S. 0—0 Hermes D.V.S.—D.H.C. 2—2 StormvogelsA.D.O. 2—3 FeyenoordK.F.C. 4r1 Afdeeling II, H.B.S.V.S.V. 2—4 HaarlemC.V.V. 2—1 Blauw WitD.O.S. 0—1 V.U.C.—R.F.C. 4—5 Xei'xesAjax 3—1 Afdeeling HL Hengelo—Wageningen 4—2 A.G.O.V.V.Enschede 0—4 N.E.C.Quick 4—2 HeraclesGo Ahead 3—0 Enschedesche BoysTubantia 1—3 Afdeeling IV. N.OA.D.—B.V.V. 2—1 Willem HLimburgia 1—1 P.S.V.—Eindhoven 4—1 RoermondN.A.C. 2—1 JulianaL.O.N.G.A, 1—1 M.V.V.—Helmond 0—0 Afdeeling V. Be Quick—H.S.C. 3—0 (Na beenbreuk van een speler, door H.S.C. gewonnen gegeven). G.V.A.V.W.V.V. 8—1 LeeuwardenV elocitas 2—3 SneekAchilles 3—3 V eendamHeerenveen 3—3 Tweede Klas 36 D. Middelburg—R.C.S. 2—1 GoesDe Zeeuwen 3—2 VlissingenZeelandia 5—1 AllianceHero 5—1 De BaronieT.S.C. 1—2 Derde klass M. Goesche BoysE.M.M. 1—3 Vlissingen 2Goes 2 3—3 .WalcherenMiddelburg 4—1 Derde klass N. AxelCorn Boys 3—3 SluiskilTern. Boys 6—1 Derde klass O. AardenburgBreskens 13 Terneuzen 2Oostburg f 03 Hockey VLISS1NGENZEELANDIA 5—1. Deze wedstrijd was goed bezocht. Vlis- singen had een invaller voor haar doelman Harting, die vervangen was door C. Boo gaard. L. Butz was weer in de voorhoede als rechtsbinnen opgesteld, terwijl bij Zee- landia de midvoor Janisse nog afwezig was. Het was een slechte wedstrijd, waar- bij het plaatsen van beide elftallen veel te wenschen overliet. Vlissingen was den geheelen wedstrijd in de meerderheid en wanneer de jonge Zeelandia-keeper niet zoo goed gespeeld had, zou de overwinning van Vlissingen nog grooter geweest zijn. Zeelandia heeft echter één groot gebrek, doordat verschillende spelers hun mond in het veld niet kunnen houden en veel te veel op de jongere spelers mopperen, verliezen deze hun zelfvertrouwen. De voorhoede van Zeelandia was 'zwak met uitzondering van den linksbuiten, die heel aardige staaltjes voetbal te zien gaf, maar het ook niet alleen Jcon. Zij hielden het spel te kort, waardoor het te doorzich tig werd. De Vlissingen achterhoede had er dan ook niet veel moeite mee. De beide binnenspelers bleven te veel voor, waardoor de buitenspelers zelf de ballen moesten op halen. Bij Vlissingen was dé voorhoede heel wat sterker,. Alleen L. Butz als rechtsbinnen was onvoldoende. Wij zagen hier toch liever den jongeren speler Hen- drikse weer opgesteld. Van de Kasteele en v. d. Schaaf kunnen weer op een goeden wedstrijd terug zien en ook Peeman speel de nu een aardige partij. Hij wilde al leen den bal soms te ver opdryven. De rechtsbuiten Wielemaker deed dat beter. De Vlissingen middenlinie was veel sterker dan die van Zeelandia. Deze spelers waren altijd een fractie van een seconde eerder bij den bal dan hun collega's. Burgerhof en Peters bleven te veel in de verdediging, waardoor de spil De Joode overal te gelijk moest zijn. Zeelandia moest zich op de ver dediging toe leggen. Het is dus te recht vaardigen, dat de middenlinie achterbleef; maar zij deed geen moeite om tot den aan val over te gaan. De achterhoede van Zeelandia was het beste deel van het elftal, waarvan vooral de keeper opviel. Hij had aan geen der doelpunten schuld. De rechtsback gedroeg zich zeer onsympathiek tegenover zyn spelex-s, door hen iedere keer maar ver wijten te maken. De Vlissingen verdediging kreeg het dezen keer niet zwaar. Zij speel de een mooien wedstrijd waarbij vooral het kalme optreden van J. Burgerhof op viel. De keeper kreeg niet veel moeilijk werk, maar hij deed alles op beheerschte wijze. Vlissingen bezit in dezen reserve keeper een goede kracht. De scheidsrechter nam eenige vreemde besluiten en zag vele dingen over het hoofd, zoo liep Butz b.v. een bal met de hand in het doel. Over het spelverloop het volgende: De eerste aanvallen zijn voor Vlissingen. Direct al wordt de Zeelandia-doelman op de proef gesteld, maar deze weert zich prachtig. Bij een schermutseling voor het Zeelandia-doel krijgt van der Schaaf ge heel vrijstaande der. bal voor zijn voeten. Hij aarzelt niet en schiet onhoudbaar in (1—0). Zeelandia moet alle zeilen in de achterhoede by zetten om den stand te behouden, maar dan weet een Zeelandia- raan geen weg meer met den bal en schiet in eigen doel (20). Het spel golft nu op en neer met Vlissingen iets meer in den aanval, maar tot doelpunten komt het voor de rust niet meer. Stond het spel voor de rust niet op al te hoog peil, na de rust bereikt het niet meer dan 3e klasse peil. Bij een vrije schop voor Zee landia (een onjuiste beslissing van den scheidsrechter) wordt deze prachtig ge nomen even mooi door den midvoor opge vangen en onhoudbaar ingeschoten (21). Eenige minuten na dit doelpunt loopt L. Butz den bal met zijn hand het doel in, hetgeen den scheidsrechter ontgaat (31). Vlissingen blijft nu in den aanval. V. d. Kasteele weet alleen enkele spelers te passeeren en besluit zijn run met een prachtig schot .(4—1), Bij Vlissingen gaat het echter niet naar wensch in de voor hoede én v. d. Kasteele en Peeman wis selen nu van plaats. Het blijkt nu beter te gaan, want Peeman maakt nu ook na prachtig samenspelen met van de Kasteele een doelpunt. (51). Een wedstrijd, die weinig bevrediging schonk. MIDDELBURG—R.C.S. 2—1. Een wedstrijd, welke van begin tot eind spannend .was en waarin beide partijen zich tot de laatste momenten geheel gaven, bracht Middelburg een krape overwinning. Niet alleen de spelers lieten zich op ouder- wetsche enthousiaste wjjze gaan, doch ook het publiek, dat in grooteren getale was opgekomen, liet zich gelden. Een prettige sfeer rond de wedstrijd, welke het enthou siasme vaak deed oplaaien en de invallende scheidsrechter Verkerk de handen vol gaf. Natuurlijk was het zooals we bü een der gelijk enthousiasme gewoon zijn, het pu bliek eischte strafschoppen en constateer de zooveel buitenspel en andere gevallen, dat de scheidsrechter een formeel fluitcon cert had moeten geven om aan al deze eischen te voldoen. Dat de toeschouwers langs de lijn zoo'n concert nu en dan gaven was voor den scheidsrechter misschien on aangenaam, voor ons kan het een teeken zijn, dat de oude geestdrift voor hét voet balspel in spelers en publiek is ontwaakt. Van weerszijden werd in den aanvang getracht de tegenpartij te overspelen, het geen geen van beide gelukte/doch wel oor zaak werd van een vlug op en neer gaand spel, waarin de R.C.S.-spelers niet zoo goed op kracht bleken te zijn als de Middelbur gers. Niettemin boden zij geducht weer stand en kon geen van beide partijen 'ri be paald overwicht bereiken. Beide middenli nies kweten zich op behoorlijke wijze van hun taak en stuwden de aanvallers geregeld naar voren. R.C.S. stuitte daarbij op een Middelburg-verdediging, welke in goeden vorm was, terwijl de Souburgsche aanval ook meer open spel had moeten spelen om die hechte verdediging uit elkaar te ruk ken. In laatste instantie was het de Mid delburg-doelman, die doelpunten voorkwam door een pvachtigen wedstrijd te spelen. Zijn collega aan de andere zijde had vele zwakke momenten en was niet lclemvast. Toen de Middelburg-aanval, welke enthou siasme paarde aan gebrek aan schotvaar digheid, dit bemex-kte, werd hij geducht op zijn huid gezeten. Juist in die periode echter herstelde de R.C.S-doelman zich eenigszins, maar hij maakte toch den ge heelen wedstrijd een zwakken indruk. De Middelburgers hadden geen geluk met huix schoten welke ze nog op behoorlijke wijze De beide middenlinie's speelden een goe den wedstrijd, waarbij echter de Middelburg spil al zijn krachten in de eerste helft van den wedstrijd gaf en op het eind uitge speeld raakte. Dit had echter weiixig invloed op het spelbeeld, omdat R.C.S. aan kracht inboette, doordat Wanjon moest uitvallen, na zijn spilplaats te hebben afgestaan aan Gillissen, van welke omruil beiden weinig pleizier beleefden. Bij Middelburg onder scheidde De Beer zich door goede verdedi ging. Sinke speelde minder constant en doet binnen het beruchte gebied teveel met zijn handen en tegen zijn tegenstander op on geoorloofde wijze. Dat gaat Middelburg strafschoppen kosten. Jongepier opende voor Middelbux-g de score toen de keeper uit zijn doel was geloopen (10). Direct daai'op zien we v. d. Kop een fel schot los sen. In een kluwen van R.C.S.-ers komt de bal terecht en wordt met de handen weg gewerkt. Aanvoerder Kampman begaat dan de fout de toegekende strafschop zelf te nemen en naast te schieten. Middelburg ontging hierdoor een veiligen voorsprong. Het publiek roert zich dan geducht en dé wedstrijd ondervindt daarvan den in vloed, daar de spelers stei'k reageeren op het x-umoer langs de lijn. Moens maakt dan eveneens een fout en de rechtsbuiten schiet hard over hem heen tegen de binnenkant van de paal. De bal springt in het veld terug en Blok depo neert de opgelegde kans in 't zijnet. Moens moet dan hex-haaldelijk optreden, maar dit gaat hem uitstekend af. Onsamenhangen de aanvallen van Middelburg brengen ge weldige worstelingen voor het R.C.S-doel, maar ook de R.C.S.-ploeg valt fel aan en het is vooral De Beer, die dit gevaar be zweert. Tenslotte komt R.C.S. fel opzetten en de rechtsbuiten kan met een betrekkelijk tam échot Moens verschalken. (11). Deze vreugde is van korten duur, want Middel burg geeft geen krimp en bij een aanval over links wordt onverwacht de rechtsbui ten Koster in het bezit van de bal gesteld, die met een prachtschot de overwinning in de wacht sleept (21). De eene sensatie volgt de andere op en van weerszijden wis selen perioden van verdediging snel af met mooie aanvallen. Niettemin komt het einde van dezen als schouwspel zeer aantrekkelij- ken wedstrijd met ongewijzigden stand. GOES—DE ZEEUWEN 3—2. De wedstrijd tusschen Goes en De Zeeuwen kenmerkte zich door snel spel, dat, met een bewonderenswaax-dig uithou dingsvermogen van beide kanten, volgehou den werd tot het einde toe. Het spel van Goes was iets korter en dat van De Zeeuwen bestond meer uit snelle lange pas sen. Over het algemeen weid daarbij ook behooi'lyk doorgegeven. Zoo wogen de partijexi in het veld goed tegen eikaar op, en daarom zouden we eenerzijds geneigd zijn om tc schrijven, dat een gelijk spel de verhouding beter zou weergegeven heb ben. Doch als we andex-zjjds bedenken, dat de Goesche voorhoede veel meer goede doelkansen wist te scheppen en dat daarbij het doel der gasten vaak niet onfortuin lijk schoon bleef, dan is de zege van Goes, dank zy de voorhoede, toch welverdiend te noemen. Al reeds de eex-ste minuten van den wed strijd demonstreerde de Goesche voorhoede, dat zij er ditmaal zin in had. Driemaal achtereen schiep zij zich een goede doel kans, tweemaal redde de keeper fraai, de derde maal redde éën der achterspelers ten koste van een corner. Voor een paar minuten wex-lcten De Zeeuwen zich wat los, doch al spoedig kwanx Goes opnieuw op zetten en toen de strijd een kwartier oud was gaf Nieuwenhuize zuiver door, Locke- feer speelde het leder voor Schmidt, die onhoudbaar inschoot (10). Intusschen i ondernamen ook de gasten goede aanval len, doch die werden steeds tfidig onder broken. Tot Sweers, vrij ver van doel, even geheel vrygelaten werd, die deze kans be nutte met een schot dat hoog in den hoek doel trof (11). Een fraai doelpxxnt. Voor enkele minuten blijven de daardoor aangemoedigde Zeeuwen nu in den aanval, doch Goes doet zich spoedig ook weer gel den. Na rust blijven De Zeeuwen enkele mi nuten stevig aanvallen, doch goede doel kansen blijven daarbij uit. Als Goes zich losgewerkt heeft, is zij dadelijk gevaar lijker. We zien Lockefeer buiten bereik van den keeper inschieten, doch de rechts back van De Zeeuwen trapt den bal uit den doelmond weg. De druk van Goes wordt steeds zwaarder en opnieuw, nu uit een corner, schiet Lockefeer buiten bei-eik van den, keeper In, en weer is een Zeeuwsche verdediger in doel op de goede plaats. Weer eexxzelfde geval: De Pan schiet in, de bal wordt teruggekopt. We vragen ons juist af, hoelang De Zeeuwen dezen druk zullen weerstaan, als zij door breken en Poerstamper schex-p voorzet. De bal belandt via de arm van De Kok in het Goesche doel (12). Goes schijnt even ontmoedigd maar dan wordt weer pittig aangepakt. Het is be wonderenswaardig wat de achterspelers van de gasten in deze periode voor werk verzetten. Ook als Lockefeer doorgebroken' is en langs den keeper inschiet, staat weer één der Zeeuwen in doel, doch de bal passeert ook hem en alleen met een omhaal van zijn been weet hij het leder nog te be reiken. Het ontging scheidsrechter van Nimwegen, die vrij dicht bij doel stond echter niet, dat de bal de doellijn reeds ettelijke decimeters gepasseerd was en zonder bedenken wees hij naar het midden. (22). Er ontspon zich nu een spaxxnenden en hardnekkigen kamp om het winnende punt, waarbij Goes de beste kansen kreeg. De wedstrijd scheen reeds onbeslist te zul len blijven, toen Goes een gevaarlijke situatie schiep voor het doel der gasten, waaruit De Wijs tenslotte onhoudbaar in schoot (32). De laatste paar minuten van den stryd trok Goes zich in de verdediging terug. GOESCHE 30YS—E.M.M. 1—8. In een zeer oninteressanten wedstrijd leden de Goesche Boys tegen E.M.M. een 31 nederlaag. De eerste helft was nog de minst slecht ste. Technisch was het spel van de be zoekers heel wat beter en zij waren be houdens een korte periode vrijwel voort durend in het offensief. Toch kreeg de thuisclub door zwak spél van de E.M.M.- backs verschillende kansen, die allen door slecht schieten verloren gingen. Doelman Tax kreeg dan ook geen enkel moeilijk schot te vexwerken. Het betere spel van de bezoekers kwam ook tot uifcdx-ukking in de score. De rust ging ondanks px-ima wex-k van doelman Rouw, door doelpunten van Meerman, v. Uxem en Heyman met 30 in hun voordeel in. In de tweede helft zakte het spelpeil nog meer. Hoewel beide partijen trachtten het beste er van te maken, was de strijd het aankijken nauwelijks waard. Geen bal werd behoorlijk geplaatst, terwijl mis- trappen hex-haaldelijic voorkwamen. Na on geveer 20 min. wist de midvoor de thuis club met een goed schot de eer voor zijn club te redden (13). Beide partijen kregen nog verschillende fraaie scorings kansen die of door slecht schieten of door veel te lang treuzelen verloren gingen. DUITSCHLAND WINT VAN BULGARIJE De landenwedstrijd DuitschlandBulga- x-ije, welke gistermiddag te München werd gespeeld, eindigde in een overwiixning van de Duitsche ploeg met 73. DENEMARKENZWEDEN 3—3. Te kopenhagen hebben Zweden en Denemarken een spannenden strijd ge speeld. De Denen, die door hun beter spel met de rust een 31 voorsprong had den, konden deze in de tweede helft niet handhaven. De Zweden profiteerden in deze periode goed van de kansen en sleepten zoodoende nog juist een gelyk spel in de wacht. SCHAKEN Om het kampioenschap van Zeeland. De Zaterdag j.l. gespeelde 7e ï'onde deed de spanning in dezen wedstrijd zeer toe nemen. De titelhouder verloor n.l. zijn par tij tegen den heer Scheltens. In een Colle- opstelling, de geliefde opening van den heer Scheltens verkreeg deze vanaf het begin een pion, met goedvinden van zwart natuurlijk, maar bovendien de veel betere stelling, en dat was niet de opzet van het pionoffer. De witspeler hield zijn voordeel prachtig vast en wat zwart ook probeerde, hij kreeg steeds zwaardere pro blemen op te lossen. Toen tenslotte hevige tijdnood ook nog een woordje meesprak, was het pleit beslecht, en Mullié capitu leerde toen een stuk verloren ging. Thans is niemand der deelnemers van dezen wed strijd meer zonder verliespunt. Spannend was ook de partij tusschen de heeren Maartense en Dobbelaar. Speel de de heer Dobbelaar in de eerste ronde een onfortuinlijke partij, verre beneden zijn kx-acht, thans is hij op dx-eef, en in een Spaansche partij kreeg hij langzamer hand een wixxststelling. Maartense komt evenwel lof toe, voor de wijze waarop hij in groote nood, door tactische slagvaar digheid, toch nog alle gevaren wist te bezweren. De tijd neep aan beide kanten, en de groote afruil gaf in alle opzichten verademing. De partij is afgebroken in een stand die er remise-achtig uitziet. De partij de GraafVijn was een Caro- Kann vei'dediging, waarvan de heer Vijn zich gaarne bedient. De witspeler zette met de scherpe Panow-variant voort en verkreeg het betex-e spel. De 27e zet van wit was ixiet de beste, evenmin als later de 33e, waarixa remise een feit was. Voor de zooveelste maal toonde 'de heer Vijn zyn talent als verdediger. De heer van Ooyen was vx-y. A.s. Zaterdag wordt de partij Vijn Scheltens gespeeld, en vex'der de afgebro ken partij MulliéDobbelaar, en event. MaartexxseDobbelaar en van Ooyen Mullié.- Van vrouw tot vrouw MOEDER vraagt Ik heb mijn 20 procent kolen van vóór 1 October niet gehad. Als ik die nu krijg, moet ik daax dan mijn kolenbonnen voor geven? ANTWOORD Zeker. Ook degenen, die vóór 1 October hun 20 procent in huis hadden, hebben hiervoor kolenbonnen moeten missen. Ze werden dadelijk, bij de xxitreiking der brandstoffenkaarten, afgescheurd. HELPGRAAG schryft naar aanleiding van de vraag van PLUVIA in de vorige rubriek van „Vrouw tot Vrouw Misschien kan ik Pluvia van dienst zyn. In de krant van Zaterdag 1.1. las ik haar vraag omtrent het schoonmaken van een regenjas. Dit kan met succes gebeuren in een koud persilsop. De jas heelemaal on derdompelen en zoo noodig op een plank met een niet te harden borstel schuieren. Daarna de jas in schoon water spoelen, op een hangertje in den wind laten drogen. Om op elkaar plakken van de mouwen te vooi-komen stopt men in de mouwen wat kranten. Zelf heb ik myn jas zoo behandeld en ze is prachtig opgekixapt. HERFST vraagt Mijn man zegt, als men over een wingerd spreekt, dat daarmee alleen een druivenwingerd wox-dt bedoeld. Is dat waar Of noemt men klimop ook wingerd ANTWOORD Behalve een druivenwingerd kennen wij ook wilde wingerd. Maar andere klim planten', gelyk klimop, worden inderdaad nooit wingerd genoemd. U moet uw man gelyk geven, Mevrouwtje Met dan de re serve gelukkig maar van de wilde wingerd! WEETGIERIGE PIET vraagt Hoewel geen vrouw, heb ik thans als hoofd van de huishouding, die voor de financiën te zorgen heeft, voor mij, mis schien ook voor anderen, een paar belang rijke vragen I. Hoe lang blijft gepasteuriseerde onge zouten roomboter in blik goed, d.w.z. zoo lang het blik gesloten blijft II. Kan men die boter door toevoeging van zout zelf nog nader bewerken (kne den), opdat zij langer bewaard kan blij ven of tenminste langer een goeden smaak behoudt? Dat zij zoo lang als ingemaakte boerenboter bewaard kan worden, zal wel uitgesloten zijn? ANTWOORD Het doet mij genoegen, dat blijkbaar ook de man zich" voor de rubriek „Van Vrouw tot Vrouw" interesseei't. Het geld verdie nen voor de huishouding is ongetwijfeld een zwaar werk, nxaar het zoo economisch mogelijk uitgeven niet minder Wij hebben ons licht bij hooge autoriteiten op dit ge bied opgestoken en kunnen den vrager nu het volgende meedeelen I. Indien het blik grasboter bevat, is deze minder houdbaar dan hooiboter. Ze kan dan ongeveer vier vijf maanden wor den bewaard, voordat ze ranzig wordt. Dan is ze echter nog alleen te gebruiken voor bakken en bi'aden. Men kon mij niet mee deelen, hoelang hooiboter bniikbaar is, wel veel langer dan grasboter. H. Het kneden van boter in een Keul- sche pot met zout is werk, dat, wil het goed slagen, veel vakkennis vex'eischt. Ge woonlijk geschiedt dit tegenwoordig ma chinaal. Voor een leek is het onbegonnen werk een poging in die x-ichting te wagen. Indien U vakbedreven boex-innen kent, zou den zij U misschien kunnen helpen. Maar er wordt niet veel boter meer thuis ge karnd. HUISVROUW vraagt Er wordt beweerd, dat ook lucifers schaarsch worden. Afgezien hiervan, vind ik, dat lucifers „omvliegen", in minder dan geen tijd is een pak verdwenen. En mijn man rookt niet Ik heb het wel eens ge probeerd met gasaanstekers, doch die zijn betrekkelylt gauw versleten. Men kan er wel een nieuw steentje in krijgen, maar die zijn ten eerste niet altijd voox-handen en bovendien kom je daar niet altijd toe. Be staat er niets anders op dit gebied, dat xxiet aan de bovengenoemde kwalen lijdt? ANTWOORD Toevallig heb ik dezer dagen een buiten gewoon vernuftig instrument ontdekt, dat de bovengevx-aagde voox-treffelijke kwali teiten schijnt te bezitten. Het is heel een voudig, gebogen staaldi'aad, aan het eind waarvan een soort kokertje een paar heel fijne staaldraadjes en een platina plaatje bevat. U zet de gaskraan open, houdt het staafje er bij en de vlam schiet aan. Waarschijnlijk zult U 't in Vlissingen ook wel kunnen krijgen in een winkel van keukenartikelen. Goed succes ermee. Ik ben tot nu toe zeer verheugd over mijn vondst. BAKVISCH vraagt Ik heb myn pasportret laten maken op de wijze als voorgeschreven is. De heele familie is 't er over eens, dat het niet lijkt, het is foei-leelijk en niemand herkent me eruit. Ik ben bang, als myn legitimatiebe wijs eens gevraagd zou worden, aan de juistheid getwijfeld zou kunnen worden. Zou ik het laten ovex-maken?, ANTWOORD Maakt U maar niet bezorgd. Op een bepaald oogenblik hebt U er stellig zoo uitgezien. Het hoeft maar één moment te zijn geweest, een moment, dat nooit terug keert, maar het was juist toen, dat de fotograaf knipte en U op zijn leéïffkst werd vereeuwigd. Een strop, nxaar het zal heusch uw legitimatiebewijs niet ongeldig maken. HOCKEY WEDSTRIJDUITSLAGEN Tweede klasse C. Tilburg II—Push II Breda IIFoiward II TempoMiddelburg 6—0 5—1 3—0 Onze Bureaux zyn gevestigd t MIDDELBURG Londexxsche Kaai 29 RedactieTel. 269. Administratie Tel. 189 VLISSINGEN Redactie en Adm.: Walstraat 58-60 Telefoon 10 L(3 lijnen) GOES Redactie en Adm. j Tnrfkade IS Telefoon 2863 SOUBURG Kanaalstraat 45, Telefoon 85 BRESKENS Dorpsstraat 35, Telefoon 21 O OOSTBURG Breedestraat 45, Telefoon 102. Trekking van 18 October 1940. 5e Klasse 15e Lijst 500 Nummers. PRIJZEN VAN 70.— 1057 1488 2440 2839 3596 3687 4387 4460 5197 5476 6824 6972 8582 8611 9554 9560 11406 11753 13157 13287 13882 13995 15135 15534 16553 16573 18384 18457 20214 20716 22227 22280 22984 23171 23955 24684 1508 2170 3078 3233 3779 3800 4488 4541 5760 6049 7097 7343 8883 8979 10250 10421 12142 12313 13313 13367 14220 14373 15904 16146 17012 17350 18616 18730 20930 21770 22461 22528 23224 23343 2368 2393 2420 3260 3460 3593 4236^ 4341 4359 4725 4794 5183 6287 6554 6801 7619 7798 8389 9023 9520 9553 10523 10579 10972 12480 12493 12594 13692 13798 13875 14476 14731 14839 16204 16240 16366 17466 17888 18049 19229 19471 19659 21878 21971 22226 22623 22746 22934 23627 23762 23867 1025 1045 1468 1484 1575 1579 1930 2006 2390 2595 3044 3046 3371 3442 3698 3737 3977 4057 4435 4440 NIETEN. 1050 1059 1316 1360 1524 1539 1547 1839 1885 2141 2271 2621 2738 2844 3145 3210 3228 3473 3559 3661 3738 3740 3748 3804 4072 4101 4189 4332 4455 4635 4921 4945 5280 5301 5314 1507 1607 1618 2092 3092 3444 6068 6291 6779 7462 7769 8107 8469 8900 5891 6037 6058 6195 6214 6290 6415 6477 6482 7309 7319 7351 7604 7605 7666 7939 7940 8016 8354 8369 8370 8620 8647 8888 9047 9065 9171 9688 9799 9824 9826 9954 9967 9976 10058 10335 10451 10510 10573 10751 10824 10827 10856 11144 11148 11207 11226 11622 11682 11692 11716 11962 11990 12055 12062 12256 12269 12341 12381 12492 12507 12516 12620 12891 12964 12972 13091 13536 13551 13635 13991 14127 14139 14162 14296 14682 14739 14879 14957 15391 15392 154S2 15592 15761 15796 15S13 15903 16045 16111 16127 16339 16491 16499 14546 16702 16834 16883 16887 16901 17S00 17337 17366 17416 17935 18048 18079 18135 18588 18612 18772 18786 18986 19043 19120 19253 19503 19569 19578 19598 19679 19769 19951 19990 20256 20287 20355 20376 20791 20903 20984 21067 21238 21249 21290 21373 2174S 21750 21784 21808 22117 22142 22231 22519 23086 23179 23414 234S8 23752 23880 23972 24009 24390 24506 24562 24667 24911 6149 6164 6375 6379 7115 7167 7508 7569 7846 7927 8188 8353 8571 8600 9005 9015 9377 9513 9856 9887 10231 10318 10735 10736 10870 11038 11380 11515 11862 11909 12188 12252 12391 12398 12673 12818 13431 13492 14068 14105 14564 14647 15262 15275 15676 15718 16002 16012 16436 16478 16760 16829 17083 17142 17779 17807 18250 18278 18897 18899 19407 19462 19661 19675 20063 20249 20596 20773 21096 21218 21499 21732 21905 22024 22750 22949 23617 23727 24180 24265 24695 24826 Trekking van 19 October 1940. 5e Klasse 16e Lijst 100 Nunxmers. PRIJZEN VAN 70.— 1271 1706 3026 4800 4869 5905 7153 7272 7436 7600 9341 9982 10895 11160 12956 13049 14179 16281 16591 16605 17806 18181 19484 19689 20594 20739 22921 24187 24379 1362 1570 1887 2292 2960 3324 3695 3892 4434 4959 6479 6139 6325 6887 7504 7785 8173 8471 895S 9235 9829 10206 10578 10869 11364 11754 12165 12382 12637 13218 14037 14404 15096 15596 15935 16428 16707 16972 17539 18190 18788 19311 19611 20055 20483 21079 21393 21864 22653 23535 24090 24680 1068 1629 3777 4007 5681 5734 7178 8035 10074 10630 12444 12601 16604 17025 19061 19243 21771 21982 24296 24646 NIETEN. 1971 2858 2866 4055 5163 5388 6104 6654 6788 8201 8570 9524 10932 11312 11695 12636 12827 14720 17338 17770 18207 19658 20897 21388 22254 22296 22457 24755 3004 3427 5394 5450 7070 7163 9877 10050 11844 12292 15163 15984 1S418 18597 21414 21466 22587 23954 CHEF VAN DEN STAF VAN DEN OPBOUWDIENST NEEMT AFSCHEID, In verband met zijn benoeming tot hoofdinspecteur van het brandweeiwezen in Nederland, heeft Zaterdagmox-gen de heer Pw L. van Boveix afscheid genomen als chef van den staf van den opbouwdienst. Bij deze gelegenheid is de scheidende functionaris in tegenwoordigheid van de afdeelingshoofden door den commandant vaix den opbouwdienst majoor Breunisse toegesproken. Van Duitsche zijde was daar aanwezig Obertsarbeitsfiilirer; Beth- mann.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 7