„HiEUW INGELAND" NOTARISHUIS UIT JK PEQfifCIE Toelichting op de textiel-distrihutie. Nog is het tijd om voordeeüg HadioZemme Postzegelcollectie NIEUWE DIENSTREGELING PROV. STOOMBOOTDIENST OP DE OOSTERSCHELDE.*" Naar wij vernemen treedt met ingang van Maandag a.s. een nieuwe dienstregeling voor den provincialen stoombootdienst op - de Oosterschelde in werking. De vertrekuren uit Zierikzee zijn 7. 12.40 en 17.Aankomst Katscheveer 8. 13.40, 18.Vertrek Katscheveer 8.50, 15.—, 18.30. Aankomst Zierikzee 9.50, 16/ 19.30. Met deze boot kunnen ook personenauto's en in afmeting en gewicht daarmee over eenkomende vrachtauto's vervoerd worden. MIDDENSTANDSEXAMENS. Vrijdag zijn geslaagd mevr. C. Acda Kraal te Vlissingen en de heeren D. C. v. d. Kop te Vlissingen, G. de Koster te Rilland-Bath, E. J. de Laat te Goes, J. C. Lankester te Kloetinge, W. B. Marteijn te Arnemuiden, J. Minderhoud te Souburg, W. de Munck te Vlissingen, C. J. van Nimwegen te Wemeldinge, A. van Rooijen te Westkapelle, W. P. v. Pagé te Middel burg, A. J. de Roos te Vlissingen, H. M. Slabbekoorn te Goes, F. C. P. Snels te 's-Gravenmoer, M. van Strien te Souburg, C. A. Tax te Vlissingen, M. Tielrooy te Vlissingen, A. A. Verburgh te Kloetinge. A. Volmer te Middelburg, J. de Waard te Kloetinge, P. Wattel te Middelburg, A. C. Willemsen te Vlissingen. Afgewezen werden 2 candidaten. Totaal werden 140 candidaten geëxami neerd. Hiervan slaagden 122, terwijl 18 werden afgewezen. Van deze 140 candida ten waren 38 voor het speciaal examen. Van deze groep slaagden 3.5 candidaten. 1 Walcheren Benoeming. NIEUW EN SINT JOOSLAND. Tot Ambtenaar ter Secretarie alhier is benoemd de heer H. \y. Lenselink te Middelburg, thans volontair ter secretarie van Seroos- kerke (W.) VEERE. Door notaris R. Batten werd Vrijdag j.I. op de Kampveersche Toren te Veere publiek verkocht: een Hofsteedje aan den Bieweg te Vrouwepolder, groot 0,4753 H.A. (i g, 62i/2 r.) aan den heer J. L. Groot te Middelburg voor 3060. :Zuid-BeveIand RAAD VAN WAARDE. De heer G. Hein gaat heen als i schoolhoofd. Gedeeltelijke uit voering der bestrating. WAARDE. De raad dezer gemeente kwam in voltallige vergadering bijeen. De VOORZ. herdacht degene die in de achterliggende oorlogsdagen het leven lieten, welke woorden door de raadsleden staande werden aangehoord. Wethouder WOBFERT betuigde zijn dank en instemming met het gesprokene. B. en W. boden daarna den Raad de geraeenterekening over 1939 aan, sluitende met 45.927,05, w.o. een batig saldo van 3106,80. Eveneens werd de rekening van het B. A. aangeboden, sluitende met 4236,89 en een batig saldo van 1232,06. Aan den heer G. Hein werd op zijn ver zoek, met ingang van 1 October a.s., eer vol ontslag als hoofd der openbare lagere school verleend. De VOORZ. deelde daarbij mede, dat voor deze functie 9 sollicitaties waren ingekomen. Bij de rondvraag deelde de VOORZ. den heer Wisse op zijn desbetreffende vraag jnede, dat het moeilijk is een leening te plaatsen voor de bestrating, waartoe in de vorige raadsvergadering werd besloten, doch getracht zal worden, althans een ge deelte, uit te voeren. De heer van Fraassen antwoordde spr., dat de evacuatie niet verplichtend gesteld was, doch men er op had aangedrongen. DE „SAMBRIA" GELICHT. HANSWEERT. Tijdens de eerste oor logsdagen werd het motortankschip Sam- bria op de Westerschelde gebombardeerd waarna het in het schaar van Valkenisse is gezonken. De Wit's Bergingsbedrijf te Rotterdam heeft hét schip heden drij vende gemaakt, doch kon het nog niet recht krijgen zoodat men het onderste boven in de vluchthaven alhier heeft ge sleept. Omdat geen drijvende bok be schikbaar is, ligt het in de bedoeling het schip zoo naar een werf te sleepen. NOG GEEN REDEN TOT WANHOOP VOOR DE PANNENLEGGERS. YERSEKE. Hoewel de onderzoekingen naar de oesterbroedval nog steeds geen succesvolle vruchten opbrachten, zijn de pannen van verschillende pannenleggers in die mate aangeslagen dat beslist van een goeden aanslag kan worden gespro ken. Alhoewel dit voor het gros der kwee kers natuurlijk nog weinig zegt, is het toch verheugend, dat enkele goede aan slagen vallen te constateeren, daar hieruit blijkt dat nog geenszins gewanhoopt be hoeft te worden voor het eindresultaat. Indien de weersgesteldheid wat meer stabieler wordt, wat toch alttfd nog wel te hopen is, kunnen de laatst gelegde pannen misschien nog een overvloedige broedval meemaken. AFWACHTEN IS NOG DE BOODSCHAP. Weinig liefhebberij voor de zwomsport. YERSEKE. De Yerseksche jeugd, die anders zooo talrijk „te water" ging om een frisch bad te nemen, schijnt dit jaar minder zwemiustig te zijn dan anders. Het terrein der zwemclub heeft wel eens veel drukkere toestanden beleefd. De tijdsom standigheden spreken hier misschien ook een woordje mee. Rijkspostspaarbank. YERSEKE. Aan het postkantoor Yerse- ke werd gedurende de maand Juli op spaarbankboekjes ingelegd 6.927.37 en terugbetaald 22.251.39, Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6005. Geslaagd. YERSEKE. Geslaagd te Arnhem voor chemisch bedrjjfschef ónze vroegere dorpsgenoot L. E. Cornelissen, thans te Terneuzen. De beperking is minder ingrijpend dan in Duitschland. Noodzakelijke behoeften kunnen worden bevredigd. De directeur van het rijksbureau voor de distributie van textielgoederen, de heer H. G. Hey, heeft in een persconferentie eenige toelichtende beschouwingen gege ven over de distributiemaatregelen voor textielgoeder.en. W\j hebben nagedacht over verschillende systemen, aldus de heer Hey, waarmee zou kunnen worden gewerkt en het is geble ken, dat het puntensysteem verreweg het beste js, omdat in dit raam de keuze voor iederen verbruiker vrij blijft om die pro ducten te koopen, welke hem of haar het beste lijken. De groote attractie van het puntensysteem is, dat ieder zich kan klee- den, zooals hij of zij gewend is te doen zonder dat men aangewezen is op bepaal de modellen, kleuren of kwaliteiten. In Duitschland had men reeds veel ervaring met dit systeem opgedaan en deze kennis is ons geheel beschikbaar gesteld door de samenwerking met enkele Duitsche auto riteiten. De regeling zelf is echter geheel door onze eigen menschen ontworpen. Het aantal punten dat beschikbaar- is voor de bevolking is tamelijk groot, n.l. 100 punten voor een half jaar, terwijl op de textielkaart nog 20 bons voorkomen met hoofdletters gemerkt, die in den loop van het a.s. seizoen kunnen worden ge bruikt om daarop extra beschikbaar te stellen speciale artikelen, nadat gebleken is dat hiervan de voorraad ruim voldoen de is. De artikelen van duurdere of betere kwaliteit kunnen langer mee in het ge bruik dan de goedkoopere producten en het is daarom noodzakelijk gebleken, dat voor personen of gezinnen met een klein inkomen extra punten worden beschikbaar gesteld. Deze toeslag-kaarten worden uit gereikt wanneer het inkomen per lid van het gezin kleiner is dan 350 gulden per jaar en er is ook rekening gehouden met de behoefte van groote gezinnen. Voor deze gezinnen worden extra kaarten ver krijgbaar gesteld voor alle personen van 15 jaar en ouder en hierdoor is het dus mogelijk dat een gezin met 6 kinderen byi'. 200 punten extra ontvangt. De aanschaffing van huishoudgoederen is mogelijk op alle kaarten van het gezin en wanneer de huisvrouw dus beddelakens sloopen of hand- en theedoeken en derge lijke artikelen noodig heeft, kan zij daar voor de punten gebruiken, die zij het beste missen kan. De aflevering voor goederen voor wo ninginrichting, alsmede de verkoop van 1 eddegoed en uitzetten e.d. is alleen moge lijk op een speciale vergunning. Deze m a at regel is-ge^nom en met h e t d o e 1 er voor te zorgen, dat eerst die volksgenoo- ten of gezinnen worden voorzien, welke door de oorlogsramp zijn getrof fen. Als wij denken aan de inwoners van Rotterdam, Middelburg, Wageningen, Rhenen, Den Helder en andere plaatsen in ons vaderland, die nog geen gelegen heid hebben gehad om den inboedel of garderobe die zij verloren hebben, opnieuw aan te schaffen, dan zal ieder gevoelen dat het noodzakelijk is om deze eerst te voorzien. Mocht het blijken, dat daarna nog vol doende voorraad in de magazijnen aanwe zig is voor andere verbruikers, dan kun nen wij met het verstrekken van speciale vergunningen nog iets verder gaan. Bij het beschouwen van deze regeling kan men constateeren dat de beperkingen welke 2ijn opgelegd, niet zoo ingrijpend Burgerlijke Stand SINT LAURENS. Over de maand Juli 1940. Geboren Leendert Cornelis Willemse, zoon van Krijn en Catharina Hollebrandse. Suzanna Maria van der Harst, dochter van Arie en Pieternella C. van der Meer. Leo Wim van de Voorde, zoon van Jacob en van Rharaïlda L. Bosschaert. Overleden J. Krijger, oud 71 j., ongeh. RITTHEM. GetrouwdLein Osté 22 j. en Jacomina Baljeu, 20 j. Overleden Izaak Dellebelte, 24 j. VEERE. Van 131 Juli: Geboren: Johannes zoon van C. J. van de Ven en M. C. .de Rond- Johanna, dochter van K. Slabber en K. van Vaardegem. Ondetrouwd: Pieter Johannes Lako, 22 j., kantoorbediende, en Maria Mersie, 24 j., zonder beroep; Paulus Kesteloo 63 j., wedn. van Maria de Slegte, voordien van Petronella Poelhekken, zonder beroep, en Maria Jacoba Pagter, 34 j., verpleegster; Overleden: Hendrik Adrianus Meijers, 42 j., echtg. van Reinoutje Cornelissen. SEROOSKERKE (W.) over de maand Juli 1940. Geboren: Leintje, cL v. Lein Adriaanse en Jacoba Maljaars. Margaretha Aleida Een flinke verbetering. YERSEKE. Het plein van school H (Dam) zal thans ook van tegels worden voorzien. Men is reeds bezig de oude teermassa's op te breken en spoedig zal het speelplein er vernieuwd uitzien. Nu ook de kinderen van school I hier nog steeds ter studie gaan, was deze verbete ring wel zeer gewenscht en de jeugd zal deze nieuwe speelplaats wel waardeeren. Zeeuwsch-Vlaanderen TERNEUZEN. Tot havenknecht bjj het kanaal van Terneuzen is benoemd de heer P. Slabber. zijn als de beperkingen, welke in het Duit sche rijk aan de bevolking bij den aankoop van kleeding zijn gesteld. Als wij nagaan, hoeveel nog gekocht kan worden voor het aantal punten, dat beschikbaar is en wat nog verkrijgbaar kan worden gesteld op de extra bonnen blijkt dat deze regeling voldoende is en de noodzakelijke behoefte zeker zal bevredigen. Ik wil deze gelegenheid ook gaarne ge bruiken om nog enkele nadere verklarin gen te geven en om misverstand te voor komen. In de week van 5 tot 11 Augustus, dat is de week van inventarisatie, is de ver koop en aflevering* van textielgoederen aan de verbruikers, dus en detail, verbo den, terwijl de aflevering en verkoop van de industrie aan den handel en de verwer kende industrie niet is verboden. Sluiting van de winkels is niet noodzakelijk, wan neer ook andere artikelen dan textiel-pro- ducten worden verkocht, doch wanneer alleen textielproducten worden verkocht, is deze sluiting der. zaken misschien wel wenschelijk, om misverstand bij het pu bliek te voorkomen. De aflevering van goederen op speciale vergunningen kan doorgaan, terwijl ook de aflevering kan doorgaan aan het publiek van de navol gende producten sanitaire textielproduc ten (bijv. watten, verbandgaas, bandages, sluitlakens, elastieken knie- en enkel kousen, enz.), pitten en petroleumbranders, poetsdoeken, poppenkleeding en speelgoed, kluwen en klossen touw. De verkoop van artikelen welke gedra gen moeten worden door kinderen beneden 3 jaar is na 12 Augustus weer vrij, doch het is noodzakelijk, dat de koopster bij zich heeft de distributie-stamkaart van het kind, waarvoor deze producten zijn bestemd, omdat sommige artikelen, wij denken in dit geval bijv. aan luiers, ook voor andere doeleinden te gebruiken zijn. De opgave van de voorraad moet ook geschieden door handelaren die geen ver gunning van het rijksbureau hebben ge kregen en wanneer zij geen vergunning hebben, dienen zij per brief den voorraad op te geven, waarna een speciale vergun ning wordt verstrekt voor den verkoop van dezen voorraad. Na de bestudeering van de handleiding zal het voor iederen handelaar duidelijk zijn, dat hij tegen zijn eigen belang han delt, wanneer hij na. 12 Augustus nog goederen aflevert zonder daarvoor punten in ontvangst te nemen. In het laatste ge val is de aanvulling van den voorraad in de toekomst onmogelijk en het is daarom noodzakelijk, dat iedere winkelier mede werkt om aan de ontwor pen "r e g e 1 i ng de hand te houden. Het rijksbureau voor distri butie van textielproducten rekent er op, dat de voorschriften stipt worden nageko men en wanneer dit door sommige hande laren niet zou geschieden, zullen enkele voorbeeldige straffen worden gegeven, waarvan de zwaarste wel die is, dat de vergunning om handel te drijven, kan worden ingetrokken. Blijkens een in het Verordeningblad op genomen verordening van den Rijkscom missaris voor het bezette Nederlandsche gebied worden voor leden van de Duitsche weermacht voor den aankoop van gewe ven stoffen of schoenwaren, die onder de distributie vaJlen of waarvan het gebruik in het algemeen verboden is, militaire distributiekaarten (wit) ingevoerd. Deze kaarten worden door de onderdeelen van de weermacht uitgereikt ten behoeve van de afzonderlijke leden dier weermacht, die tot aankoop gerechtigd zijn. Henriëtte, d. v. Nicolaas Visser en Hen- riëtte Johanna Marktvoort. Maatje Jo hanna, d. v. Jan Polderman en Johanna Lena de Visser. Ondertrouwd: Dingeman Adriaanse 28 j. jm. en Neeltje Wattel 26 j. jd. Gehuwd: Dingeman Adriaanse 28 j. jm. en Neeltje Wattel 26 j. jd. Jacobus Broerse 24 j. jm. en Neeltje Coppoolse 22 j. jd. Overleden: Maria Jans Lagendijk 5 d. GROEDE. Overleden Cornelia Maria Versluijs, 86 j., vrouw van Jan Cornelis du Mez Pieter nella Clazina Missu, 72 j., vrouw van Cor nelis Overdulve. YERSEKE. Gehuwd: Eliza Kanker 21 jaar jm. en Catharina Wilhelmina Minnaard 18 jaar jd. Geboren: Cornelia, d. v. Marinus Harinck en Jannetje Adriana Catharina van Spar- rentak te Vlissingen. Overleden: Adriana Cornelia 5 mnd. d. v. Jean Baptist Meijer en Levina Janna Hemmekam te Vlissingen. Kerknieuws Ds. L. de Bruyne. Naar wij vernemen heeft ds. L. de Bruyne, predikant b\j de Chr. Geref. ge meente te Zwolle zich genoodzaakt gezien om gezondheidsredenen eervol emeritaat aan te vragen. Met hem verdwijnt een vooraanstaand figuur in de Chr. Geref. kerk uit den actieven dienst. Ds. Leendert de Bruyne werd 14 Oct. 1880 te Grijpskerke (Z.) geboren en bracht zijn jeugd door te Vlissingen. Hij studeerde aan de Theol. school der Chr. Geref. kerk toen te Rijswijk (Z.H.) en werd in 1907 candidaat om 16 Juni van dat jaar te Harlingen door wijlen ds. J. Wisse in zijn eerste gemeente te worden bevestigd, spre kende over Ef. 6 19. In 1909' 'vertrok ds. De Bruyne naar Bunschoten, welke stanplaats in 1915 met Zaamslag verwis seld werd. 3 September 1922 deed hü intrede in zijn tegenwoordige gemeente, als opvolger van ds. A- M. Berkhoff, die naar Utrecht vertrokken was. Officiëele publicaties TEXTIELDISTRIBUTIE. De Burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat Maandag 5 Augustus 1940 de aan vraagformulieren voor textielproducten uit gereikt zullen worden aan degenen, welke deze formulieren nog niet bij de uitreiking van de broodkaarten hebben ontvangen. Nadere mededeelingen omtrent de inle vering van deze formulieren zullen nog volgen. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. Vlissingen, 3 Augustus 1940. Marktberichten Middelburg, 2 Augustus. Coöp. Veilings ver. „Walcheren. Groenteveiling Spinazie 38, postelein 310, augurken 220, Wagenaarsboonen 68, suikerboonen 68, stoksnijboonen 1015, stamsnijboonen 610, stokprinces- seboonen 1216, stamprincesseboonen 10 15, tuinboonen 3, doppers 610, peulen 12, breekpeën 3—4, andijvie 2, waspeeën 5, savoyskool, 27, spitskool 34, roode kool 58, boerekool 2, witte kool 68, prei, 10, alles per k.g. Peën 46, rapen 23, kroten 12, uien 2—5, selderie 1 3, peterselie 1, rabarber 1, radijs 2, alles per bos. Bloemkool 221, andijvie 1 1 y2kropsla 1, komkommers 33i/2> alles per stuk. Fruitveiling appels earley Victoria 14 Madeleine 111, perzikroode zo- merappels 6 Ys7, mr. Gladstone 8, valap- pels 34, zomeraart 37, roode Astrakan 3—8. Peren stoofperen 5, handperen 5, sui- kerij 36, oomskinderen 1123, spuitjes 9—111/,. Pruimen Engelsche krozen 914, blauwe wijndruiven 1022, earley Lanton 630, tollenaars 17, Oranjepruimen 51'5, Princepruimen 9, Washingtons 630, Czaarpruimen 1020, Ontario 1236, oogstpruimen 3, roode pruimen 12y>14, stoofpruimen 10, Bessen roode bessen 530, witte bes sen 810, roode kruisbessen 1017, witte kruisbessen 8, bramen 40, moerbeien 25, witte pareldruif 1622, alles per k.g. dubb. netmeloenen 620, suikermeloenen 1022, perziken Montagne 2|/28y2, la France 47, Belle de Vitry 47, pere- grims 18y>, alles per stuk. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". GOES, 2 Augustus. Augurken 5.50 24, stoksnijboonen 816, stamsnijboonen 6 9, stokprincesseboonen 2325. rentege- ujüd. princesseboonen 614, wagenaarsboonen 5, groene boon en 56, 'oDerwten 9.50-12, roode kool 2.503, savoye kool 7.508.50, postelein 47.50, spinazie 4.50, sjalotten 5.50, tomaten 817, waschpeeën 8.50, aardappelen 45, idem (drielingen)" 24, alles per 100 kg. andij vie (breed blad) 1.502.30, bloemkool 4 28, kropsla 1.303, komkommers 35, al les per 100 stuks kroten 15, rammenas 4.50, selderij 0.501.50, uien 2.505, wor telen 77.50, alles per 100 bos. Veilingsvereeniging „K. B. en O., Ka- pelle, 2 Augustus. Gi-oote veiling Zure kroetappelen 2.10 3.70, Dubb. boonen z. draad 10.15 10.20, beiden per 100 kg. Kleine veiling pruimen Washington 10—27, Ontario 9—24, Czar 833, Early Laxton 1023, dubb. Boeren witte 922, Blauwe Wijnpruimen 716, Witte id. 12 17, Perzikpruimen 1419, Belle de Lou- vain 817, Princepruimen 68, Tolle- naarspruimen 69, Occulanenen 67, Merbelanen 67, Engelsche krozen 68, Kouwelijnen 69, Citroenpruimen 67, Oranjepruimen 610. Appelen: Madelemen 518, Perzikroode zomerappels 618, Zigeunerinnen 810, Beauty of Bath 523, Duchesse d' Olden burg 35, Dominéappels 46, Early Vic toria 27, Keswick 26, Astrakan 34, Wasappels 24, Tarweappels 35, Nel son's Glorie 35, Peren Oomskinderen 633, Précose de Trevoux 419, Clapps Favorite 920, Bruine Heerenpeer 38, Kriekperen 2 6, N.H. Suikerij 26, Roode Suikerij 1 3, Beurré Gifl'ard 4S, André desportes 3'7, Langstelen 24, Spuitjespeer 24, Groenten dubb. boonen z. dr. 811, Snijboonen 617, Stamprincessen 6 18, Rentegevers 16, Tomaten 1216, Augurken 314, alles per k.g. Savoye kool 3.90, roode kool 3.60, aardappelen 1.304.40, alles per 100 k.g. komkommers 34.50, Bloemkool 714, alles per 100 st. Bospeën 56, Kroten 24, beiden per bos, Kropsla 1.202.50, Andijvie 2.30 2.40 beiden per 100 krop. DiversenFrambozen 4171, Bramen 4255, roode bessen 1014, Kruisbesseri 311, zure Morellen 1421, blauwe Druiven 4648, alles per kg. Perziken 1 5, Abrikozen 1.402.30, Kaswashington 0.400.90, id. Burbank 1.50, id. Reine Vic toria 1.50, alles per 100 stuks. ZIERIKZEE, 1 Augustus. Coöperatieve Veilingsvereeniging. Kipeieren 4,30 5.20 p. 100 stuks. Eendeieren ƒ5 p. 100 stuks. Boterprijs Commissie 0.90 p. pond. Uw Hap, Kroon, Stof zuiger, Kookplaat, Strijkijzer of 'u ander electrisch apparaat aan te schaffen. TELEFOON 757 tegenover het Postkantoor M'burg Lange Noordstraat 47 heeft nog steeds de grootste sorteering en levert uit voorraad. ORGELBESPELING op Dinsdag 6 Aug. 1940 in de GROOTE KERK TE GOES door den Heer ADR. KOUSE MAKER. Aanvang 20.15 uur precies. Ingang Hoofddeur. Toegang vrij. Collecte. De Notaris E. C. VAN, DISSEL1 te Goes, zal op Vrijdag 16 Augus tus 1940, te Hoedekenskerke, ten verzoeke van de familie S. Roelse- Carlier PUBLIEK VERKOOPEN I. des nam. iy2 uur ten herberge van H. Uitterhoeve Een nieuw, goed onderhouden woonhuis, schuurtje, erf en tuin aan de Molenweg A No. 114 te Hoedekenskerke, groot 2 A. 56 cA., voorzien van waterleiding en electriciteit, op gebruik bij de be taling. Voor bezichtiging zich aan te melden bij den Edelachtb. Heer J. Ermerins Sr. II. onmiddellijk daaraan aan ge meld woonhuis, a contant, den goed onderhouden inboedel, w.o. mah. secretaire, kasten, tafels, spiegels, schilderijen, crapauds, leuning- en andere stoelen, ledi kanten en bedden, vloerbedekking en gordijnen, naaimachine, radio, heeren- cn damesrijwiel, theekast, vulhaard, kachels, klok, glas en aardewerk, keukengerief, enz. Voorts eenig goud en zilverwerk. Te koop bij inschrijving a con tant van den Heer A. Sinke, te Kloetinge DE APPELS wassende in den jongen Boom gaard ten Westen van de hofstede „Clmenstein" te Kloetinge. Aanbiedingen van personen, die erkend zijn als aangesloten E, worden ingewacht ten kantore van Notaris VAN DISSEL te Goes, tot Zaterdag 10 Augustus 1940, 2 uur. Notaris J. C. KRAM te Kapelle is voornemens op Woensdag 7 Augustus 1940, des avonds 7 uur, in het Café Korstanje te Wemel dinge, publiek te verkoopen DE OPPERVRUCKTEN wassende in diverse boomgaarden onder Wemeldinge van Mevr. de Wed. L. Dominicus, de Erven dhr. P. Lindenbergh, dhr. C. A. de Zeeuw, het Burgerlijk Armbe stuur, de Ned. Herv. Gemeente, alsmede ongeveer 42 aren gerst in den Verderfpolder, van de Dia conie der Ned. Herv.- Gemeente. Breeder bij biljetten, In de vacature voor Klerk van het Bijkantoor der N.V. C. S. Mij., Groote Markt 16 te Goes IS VOORZIEN. Abonneert U op dit blad. MAGAZIJN v.h. LANGE DELFT 37, Is thans gevestigd KOEPOORTSTRAAT 13 MIDDELBURG. Groote sorteering Cos- tuums, zoowel voor Heeren als Kinderen. Pantalons, Regenjassen enz. Prima stoffen voor Dames- Japonnen en Mantels, Manufacturen enz. Zooals steeds de beste qualitelten tegen zeer concurreerende prijzen. Groote goed onderhouden te koop gevraagd van verzamelaar. Brieven No. 207 bureau van dit blad Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 3