c Onze Kleintjes GEK es Mwonlttg^ SPORT In plaats van kaarten. Ondertrouwd A. DE PAGTER en 'J. M. REKKERS. Krabbendijke, Dorpsstraat 172. Vlissingen, Boulevard Bankert 18. 26 Juli 1940. Huwelijksinzegening D.V. Maandag 12 Augustus a.s. in de Grote Kerk te Vlissingen door den Weleerw. Heer Ds. D. jf. Vossers te 1130 'uur. Gelegenheid, tot feliciteren: Woens dag 7 Augustus van 3—4.30 uur. Bou levard Bankert 18. Algemeene kennisgeving Mijn Vrouw en onze Moe dér'en Grootmoeder, EEGJE SPITS, geb. ZEIJLEMAKER, overleed op Donderdag 25 Juli 1940 en werd heden be graven. Fam. SPITS. Fam. VAN KEULEN- SPITS. Fam. SPITS— VOORBACH. Vlissingen 27 Juli 1940. REISKOFFERS in alle maten vanaf 80 tot 100 centimeter. HANDKOFFERS in Fiber en Hard- platte, in vele soorten, ook groote maten voorradig. Fraais Tinnmersiiasi Walstr. 44, tel. 76, Scheldestr. 7 VLISSINGEN. DRUKWERK? Drukkerij VAN DE VELDE. Woning-, Zaken- en Pemsionibuireau 5 JS,M§EgiS3 1 Singelweg 106, Tel. 729, Vlissingen 1 T© koop gevraagds een stuk grond omgeving Vlissingen, huizen op goeden stand te Vlissingen en aan den Nooidweg te Middelburg, enkele -melkwijken te Middelburg en Vlissingen, alsmede J| een bodewijk. Te huur gevraagd een GEMEUBILEERD alleenstaand woonhuis of villa. HuiseigeinaremiI Wenscht gij verder huurverlies te voorkomen Laat Uw i panden dan onverwijld bij ons inschrijven. k Eeu uitkomst 8 voor huurkwesties en zoekrakende kwitant.es is onze practische huurkaart 1940, waarop alle condities zijn vermeld en waarop elk huurbedrag kan worden afge- g schreven. g VeHegenw. W.V. Bouwkas 33^©HYFJSs deze verstrekt aan spaarders-deelnemers rentelooze, on- g opzegbare hypotheken. OIIII©llll©llll©IIIIOIIII©!]JI©llll©IIIIOIIII©llll@llll@llll©llll©llll©llll©IIIIOIIJJ©IIIISIIII©llll©llll®llll®lllli (Bijeenkomsten e.d. waarvoor voorberichten en/of verslaggevers worden verzocht, alsmede familie berichten, worden in deze rubriek niet opgenomen.) Vao 1—5 regels (6-ponts letter) 50 ct. Iedere regel meer 10 ct (maximum 8 regels). Betaling contant. \toop en Verkoop TB koop of in ruil voor een wit emaille kolenfornuis mits in goeden staat een GASFORNUIS z.g.a.n. met thermometer. Adres: Badhuisstraat 106 boven, Vlissingen, na 7 uur. To koop Ledikant met bed, 12.50 Nieuw veeren bed met trap 10 Nieuwe vulkachel compleet 20 Ledi kant compleet 10 Spiegel 145 bij S5, 6.50 2 Lampenkappen 3.50 en een 10. Nieuwe Vliss. weg 13 195, Middelburg. TANDEM te koop tegen spotprijs. SCHIEMAN, Smid, Teerpakhui zen straat, Middelburg. Iialiaansclio Accordeon, 120 bussen, 4- korig, als nieuw, 95. DERT'S Muziek handel, Nieuwendijk 35, Vlissingen. Te koop gevraagd DUBBELE WONING. Brieven letters K. P. bureau van dit blad te Vlissingen. Te koop R.II.B.S.-boekon van klasse I. II. Ill, A IV en A V. Adres J. van de Velde, Badhuisstraat 38, Vlissingen. Te koop een flink HcerenrüwicI, te vens Autostcp. Adres Noordstraat 22, Vlissingen. TE KOOP mooie haardkachel, één pers. Divanbed. éénpers. eiken Ledikant met spiraal, twee leuningstoelen met loer. Gebruikte meubels te koop ge vraagd. W. VADER, Bellinkstraat 22. Middelburg. MET KËUKEIftüFORftlUQS C3EEPT UITKOMST in tijden van brandstofschaarschte. Dit fornuis verbruikt (dag en nacht doorbrandend) voor slechts pim„ f 2.25 aan brandstof per maand. @9* Het is niet aileen ongekend zuinig, maar ook ongekend gemakkelijk. Geïllustreerd prospectus en inlichtingen verkrijgbaar bij de N.V. HANDELMIJ. MASSEE ZOOM - GOES Vertegenwoordiging voor Zeeland van AGA-INSTALLATIES. I Te koop gevraagd 2e hands zickenwa- gentje. Br. met prijsopgaaf, letters K. R.. Bureau Prov. Zeeuwscbe Courant, Vlissingen. TE KOOP als nieuw laag model Hoerenrijwiel 20 inch., 27.50. Fongers Heerenrijwiel 37.50, belden met Tor pedo, Vlamingstraat 23, Vlissingen. Huur sa Paritent Drie Eengezrnawon. te huur: ruime Woning L. Zelke 48 m. flinke lucht h 3,35. Dan klein Huisje-alleen School- str. 24 2,35. Voor kl. gezin Huisje alleen, Koestr. 6 a. A 2.60. En een Bovenwoning, Slijkstr./hoek Keizerstr. 12 a 3.15 p. w. C. Sanderse, Hobein- str. 79, Vlissingen. Paard en wagen te huur. Dinsdag richting 's Heerenhoek Overzande Oudclande en Baarland. Nog ruimte over. J. A. JANSEN, Noordstraat 6, Vlissingen. GEM KAMERS te huur, met of zonder pension. Adres Groote Markt 3, Vlissingen. Gedeelte van Gcmeub. Huis te huur. moderne sanitatie. Te bevragen Kade Slaapkamer, vaste waschtafel, electr., 63, Veere. Tel. 33 (dag en nacht). TE HUUR Huis met tuin aan de Rouaanschc Kade, uiterlijk 1 November te aanvaarden. Bovengedeelte direct be schikbaar. Brieven no. 196 bureau v. d. blad. Middelburg. VACANTIE! Gemeub. zomerwoningen to huur, gelegen bij overgang naar Zee. Strand ter plaatste vrijOok verleening van pension, P. A. STOEL „Wijde Lan den" B 119, Dishoek, Koudekcrke Persmeei gem. Gevraagd in smederij flinke leerjongen, niet ouder dan 17 jaar. Adres Verkuyl Qrakkelaarstraat 54. Gesloten zijnde adres Scheldestr. 66 (winkel) Vlissingen. Heer zoekt Zit-Slaapkamer met pen sion te Middelburg of omgeving. Br. met opgaat van prijs enz., onder no. 195, bureau van dit blad te Middelburg. Een NETTE KOSTGANGER gevraagd met huiselijk verkeer te Middelburg. Brieven no. 194, Bureau v. d. blad, Middelburg. Netto Kostgangers gevraagd; Japon nen en patronen nr. maat, Nieuwen dijk 43B, Vlissingen. Pienstacmbtedfag Iemand, geheel Zeeland per motor be reizend, zoekt incasso's of agentschap voor geheel Zeeland. Br. lett. K.S., Bur. Prov. Z. Crt„ Vlissingen. KjeenkomsSefi Verbeterd bericht. Chr. Geref. Ge meente Zondag 28 Juli om 10 uur en 2.30 uur n.m. ds. H. JANSSEN van Den Haag. Viversen Gevonden oen oranje met witte kat. Terug te halen: Oranjestraat 2 (Asyl), Vlissingen. Vakkundig adres voor het Trimmen van Uw Airedale Terrier en andere. Jacob Catsstraat 14, Nieuw Middelburg. Een werkverschaffing, die U niets kost. Laat slechts uw oud-papier gere geld door een der werklieden van de Ver. voor Werkverscli-, afd. O. P. Af halen. Geef uw adres op A. Dekenstr. 5 Molenstr. 15 de werkplaats Bree- waterstr. 4 of schriftelijk Brouwe- naarslraat 4, Vlissingen. MIDDENSTANDSDIPLOMA. Succes volle schriftelijke opleiding. Prospectus, geslaagdenlijst en proeflessen gratis op aanvraag. J. C. MEIJBOOM, Leraar M. O., Langeviele 30, Middelburg. Tele foon 397. Wilt U voordeelig een nieuwe óf gebruikte NAAIMACHINE koopen, is Uw adres J. v. d. KREEKE, Nieuw- straat 38, Middelburg. Moet U verhuizen Vraagt prijs. Adres Palingstraat 25. Vlissingen of Ritth. str. A 53, O.-Souburg. Vergeet de zorg van dezen tijd. Verzet Uw zinnen met EEN BOEK. Ruime keuze, voor elk wat. wils. Leesbibl. BONGERS, P. Krugerstraat GS, Vlissin gen. Klaverroiter's draïnecrbtiizen en Wik ken. Alles uit voorraad leverbaar. JOOSSE, Nieuw- en St. Joosland. Bijwerken FranB, Engels en Wiskunde voor H.B.S. en Gymnasium. H. HOEDE- MAKER, Lange Noordstraat 53 boven, Middelburg. ONTSLAG VAN TIJDELIJK PERSONEEL. Daar het is gebleken, dat sommige werk gevers weinig geneigd zijn om voor korten tijd durende werken los personeel in dienst te nemen, aangezien zjj bevreesd zijn, dat zij voor de tijdelijke werkkrachten geen of moeilijk vergunning tot ontslag zullen kunnen bekomen, vestigt de directeur-ge neraal van den arbeid de aandacht op zijn algemeene vergunning tot ontslag van tijdelijk personeel, opgenomen in de Neder- landsche Staatscourant van 2 Juli 1940, no. 126, waarbij aan werkgevers vergund wordt arbeiders, die met het oog op een hepaald met name aangewezen werk, dat ten hoogste drie weken duurt, voor dien tijd worden aangenomen, te ontslaan, mits zoodanige indienstnemingen in het desbe treffende bedrijf gebruikelijk zijn en door den werkgever direct na de indienstneming van zoodanigen arbeider aan het bevoeg de districtshoofd de arbeidsinspectie een schriftelijke kennisgeving in tweevoud wordt gezonden, houdende opgave van a. den naam en het adres van den werk gever; b. het door den werkgever uitgeoefende bedrijf; c. de plaats, waar de werkzaamheden wor den verricht of het werk is gelegen; d. den naam, de voorletters en het adres van den arbeider; e. de werkzaamheden, die deze te verrich ten heeft; f. het tijdvak, waarvoor hij in dienst ge nomen is. Wanneer het werken betreft, die langer dan drie weken duren, of wanneer het gaat om bedrijven, waarin dergelijke tijdelijke werkzaamheden niet gebruikelijk zijn, dan kan bij aanneming van personeel, dat be stemd is voor een bepaald werk reeds de arbeidsinspectie vergunning gevraagd wor den om dat personeel onmiddellijk na af loop van dat bepaalde werk weer te mogen ontslaan. Wanneer het niet mogelijk is den tijd, benoodigd voor deze werken, precies te schatten, kan bij de aanvrage om vergun ning volstaan worden met een ruime schat ting, bijv. „6 weken of zooveel langer, als hei werk mocht duren". In ieder geval vestigt de directeur-gene raal van den arbeid met nadruk de aan dacht op het feit, dat de verordening in zake het beperken van werk geenszins een remmenden invloed mag uitoefenen bij de aanneming van personeel voor tijdelijke werkzaamheden en deze invloed ook niet zal uitoefenen, aangezien de arbeidsin spectie in zoodanige gevallen met den trj- delijken aard van het werk in alle op zichten rekening zal houden. De verlofregeling bij den Opbouwdienst. Morgen gaat een verlofregeling in voor het tot den Opbouwdienst behoorende per soneel, waarbij onderscheid is gemaakt tus- schen gehuwden en ongehuwden. Gehuwden krijgen eenmaal per veertien dagen verlof van Zaterdag van den morgenmaaltijd, en daarna gehouden inspectie tot Maandag avond 24.00 uur. Wonen zij verder dan 30 km. van hun standplaats, dan krijgen zij vrij vervoer. Ongehuwden krijgen elite week bewe gingsvrijheid van Zaterdag, na het eerste, na 13.00 uur, te houden appèl, tot Zondag avond 24.00 uur. Eenmaal per maand wordt hun hiervoor vrij vervoer verstrekt. Zij, die in hun woonplaats gelegerd zijn, krijgen, of zij gehuwd zijn of ongehuwd, geen verlof, doch elke week bewegingsvrijheid. Kostwin ners worden te dezer zake gelijkgesteld met gehuwden. .(Tel.J Kinderen beneden de vier jaar krijgen een half broodrantsoen. De bestaande broodkaart met bons loopt in de volgende maand ten einde. De nieuwe broodkaarten, welke binnenkort zullen worden uitgereikt, zullen voor kleine kin deren er anders uitzien, meldt de Tel. Voortaan zullen -namelijk voor kinderen beneden dë vier jaar halve broodbonkaar ten worden uitgereikt. Dit beteekent voor de kleine kinderen dus een vermindering van het wekelijksche rantsoen. Maar daar staat iets tegenover. Bij deze halve broodkaarten worden dan uitgereikt toeslagkaarten met zes bons, welke recht geven op één rantsoen rijst èn zes bons, recht gevende op één rantsoen havermout. Personen hoven de vier jaar behouden de geheele broodkaarten voor zwaren en zeer zwaren arbeid blijven de extra-rant soenen. In den komenden winter zullen we het met minder kolen moeten stellen. Ten aanzien van de kolenvoorziening schrjjft de N.R.Ct. dat het er naar uit ziet dat wij dezen winter weinig of niets uit Duitschland zullen kunnen betrekken. An deren, die in het geheel niets hebben, moe ten uit onze eigen mijnen bediend worden. Weliswaar is nog geen definitieve regeling getroffen, maar het laat zich aanzien, dat wjj van de soorten, die wij zelf voortbren gen, niets zullen krijgen. Voorts is het de vraag of de kolen met een hoog gasgehalte, welke hier niet voorkomen, maar die wij toch noodig hebben, o.a. voor de gas- en steenindustrie, geleverd zullen worden. Minder Engelsch en Fransch bij het middelbaar onderwijs. Volgens de Held. Crt. wil men de vermin dering van het aantal lesuren op de H.B.S.-en, Lycea, Gymnasia en dergelijke onderwijsinrichtingen van 33 tot 30 uren per week bereiken door een inperking van het onderwijs in het Fransch en Engelsch en in het schrappen van het leervak Staats inrichting. Wijziging radioprogramma. Op Zondag 28 Juli a.s. zal van 14.30 15.35 uur door de V.A.R.A. over den Jaars veld-zender (414,4 m.) het eerste gedeelte van Richard Wagner's muziekdrama „Die Walküre" (uitzending van de Bayreuther Festspiele) gerelayeerd worden. Op Maandag 29 Juli a.s. vindt een relais plaats, eveneens door de V.A.RA.. over den Jaarsveld-zender, van de Bayreuther Fest spiele. Uitgevoerd zal dan worden het mu ziekdrama „Siegfried" van Richard Wag ner. Deze uitzending heeft plaats van 14.00 —15.20 (eerste acte) en van 16.20—17.30 uur (tweede acte) en van 1S.3519.55 uur (derde acte). Door deze uitzendingen zullen de navol gende veranderingen in de regelmatige da- gelijksche nieuwsberichten-uitzendingen van het A.NJP. plaats vinden. De nieuwsberichten van 17.1517.30 uur zullen alleen door de zender Kootwijk (1875 m.) worden uitgezonden. De uitzending „Vragen van den dag" te verzorgen door het A.N.P. (19.00—19.15 uur) komt nu van dien dag in aansluiting op de nieuwsberich ten van 20.0020.15 uur. Hierdoor wordt de uitzending „V.A.R.A.- puzzleclub" van 20.1520.30 uur verplaatst naar 22.0022.15 uur. De politieberichten van 19.1519.20 uur worden dien dag dan uitgezonden over den Kootwijk-zender. Laatste Berichten Goederen der Dultsche weermacht te Middelburg gestolen. DE DADER MELDE ZICH. Vannacht zijn vier reservewielen met autobanden van Duitsche militaire auto's ontvreemd. Den dader wordt in zijn eigen belang aangeraden, zich zoo spoedig mo gelijk te melden. Mocht hjj later gegrepen worden dan wacht hem een zeer zware straf. Iemand, die zich vergrijpt aan goe deren der Duitsche weermacht, kan met den dood worden gestraft. Koning George moest vluchten voor een Duitschen luchtaanval. Het D.N.B. meldt uit Stockholm Voor de tweede maal sedert het begin van de dageljjksche Duitsche luchtaanvallen op Engeland, moest de Engelsche koning Donderdagavond bescherming zoeken. Ko ning George bezichtigde, volgens berichten uit Londen, juist strategisch belangrijke puntentoen aan den hemel meer dan vijftig Duitsche bommenwerpers versche nen, die later Engelsche schepen aan de Zuidkust van Engeland aanvielen. Er werd luchtalarm gegeven en terwijl de luchtdoel- artillerie tex- bescherming van den koning onophoudelijk en zonder resultaat naar de Duitsche vliegtuigen vuurde, vluchtte ko ning George met zijn gevolg en hooge staf officieren in een nog niet voltooide schuil kelder. Belgische koningskinderen terug naar hun land. Zooals bekend, bevonden de Belgische koningskinderen, prinses Joséphine-Char- lotte, prins Boudewijn, hertog van Brabant en prins Albert van Luik, zich laatst in Spanje, waar generaal Franco een kasteel te hunner beschikking heeft gesteld. Naar de Tel. verneemt, heeft koning Leopold het verlangen uitgedrukt, zijn kin deren bij zich te hebben in het kasteel te Laken. Gisteren zou dan ook iemand van de Belgische hofhouding naar het Zuiden ver trekken, om de koningskinderen naar hun vaderland terug te brengen. ATHLET1EK DuaLmeet tussclien A.V. '85 en E.M.M. Dinsdag 30 Juli a.s. des avonds om 7.30 uur zal op het terrein van A.V. '35 aan den Ouden Vlissingsche weg (wachtpost 66) te Vlissingen een dual-meet worden ge houden tusschen de vereenigingen A.V. '35 te Vlissingen en E.M.M. uit Middelburg. Verwei'kt zullen worden de nummers 100 m., 800 m., 3000 m.,hoog- en verspringen, kogelstooten-en discuswerpen. Verschillen de der beste Zeeuwsche athleten zullen tegenwoordig zijn. Wanneer het weer iets kamp te worden. 'medewerkt belooft het een spannende Zondag 28 Juli a.s. worden de Nationale B.-kampioenschappen gehouder op het Olympiaplein te Amsterdam. Hierbij zal Zeeland worden vertegenwoordigd door G. de Pagter van A.V. '35 die op de 200 m. uitkomt en S. Dobbelaere van Marathon, dia op de 1500 m. loopt. Kerknieuws Chr. Geref. Kerk. Drietal te Steenwijk P. J. Jonker, cand. te Zierikzee, J. Overduin, id. te Dordrecht en J. H. Velema, id. te 's-Gravenzande. Algemeene Synode der Ned. Herv. Keilt. Gisteren vend de 9de zitting van de 125ste vergadering der Algemeene Synode der Ned. Herv. Kerk plaats. Door de verkiezing van ds. Boonstra, tot heden secundus-lid van de alg. syn. commissie, als primus-lid in die zelfde com missie, moest in zijn plaats als secundus lid worden voorzien. Gekozen werd ds. Bruchex-us-Cleveringa. Namens de commissie voor „de stukken ter behandeling", rapporteerde prof. Aal- ders over een reeks ran missives, die ver ban hielden met het afgelasten van de classical- vergaderingen. De conclusie van het rapport luidt: „Dat de gewone clas- sicale vergaderingen niet aneer mogelijk waren, omdat de verkiezingen reeds schrif telijk gehouden waren en het geven van consideraties geen zin meer had, omdat de synode reeds in vergadering bijeen was. Anders stond het echter met de buitenge wone classicale vergaderingen^ Het zou aanbeveling verdienen dat door de alg. synodale commissie geschreven zou wor den, diligent te rijn en zoodra deze van oordeel zou zijn, dat de tijdsomstandig heden zulke vergaderingen mogelijk zou maken, aan de kerk te doen weten, dat tegen het houden van zulke vergaderingen geen bezwaar bestond". Met algemeene stemmen werd deze con clusie aanvaard. Namens de commissie ad hoe, rapporteer de dr. Oorthuy; over het voorstel der ur gentie-commissie tot het samenroepen van een kerkelijke vergadering in verband hier mede over verschillende daarmee samen hangende missives. De conclusie van het rapport luidde: „Der urgentie-commissie, om samen te roepen een buitengewone kerkelijke ver gadering uit allerlei (hervormden) kerke lijke kring, ambtelijk en niet-ambtelijk en van niet te groot aantal, (de toelichting sprak van 20 25 personen)." Deze conclusie werd met algemeene stemmen aangenomen. Namens de desbetreffende commissie las ds. Boonstra voor de eindredactie van het voorloopig aangenomen synodale regle ment predikants-weduwen en weezenbeur- zen. Deze werd aangenomen. Het regle ment zal aan de consideratie der kerk wor den onderworpen. Namens de commissie voor de nieuwe wetsvoorstellen bracht ds. Karres rapport uit over een voorstel van ds. L. G. Bruijs te Hetercn, tot wijziging van art. 22 regl. voor de kerkeraden en een toevoeging aan art 25 regl. op de vacaturen. De bedoeling was aan allerlei dogmatisch en liturgisch subjectivisme een einde te maken. De con clusie luidde om het voorstel te verwerpen, welke conolusie werd aanvaard. Bij de voortzetting van de behandeling der bijlagen werd besloten de commissie inzake radio-aangelegenheden deligent te verklaren. VOETBAL Goes IIMiddelburgscke Boys. Goes II zal Zondagmiddag- op het Goes- terrein aan den Westhavendijk een vriend- schappel\jken wedstrijd spelen tegen Mid- delburgcche Boys I. Officiëele publicaties UITREIKING BROODKAARTEN. De Directeur van den Distributiedienst te Middelburg maakt bekend dat de uit reiking der nieuwe broodkaarten zal ge schieden op Dinsdag, 30 Juli voor hen, wier geslachts naam begint met A, B, C. Woensdag 31 Juli wier geslachtsnaam be gint met D, E, F, G, H. Donderdag, 1 Augustus wier geslachts naam begint met I, J, K, L. Vrijdag, 2 Augustus wier geslachtsnaam begint met M, N, O, P, Q, R. Zaterdag, 3 Augustus wier geslachtsnaam begint met S t/m Z. Maandag, 5 Augustus voor instellingen e.d. Voor kinderen, die op 1 Augustus den leeftijd van 4 jaar nog niet bereikt heb ben, worden halve broodkaarten uitgege ven, doch krijgen als aanvulling toeslag- kaarten voor rijst en havermout. Uitreiking der broodkaarten kan uit sluitend geschieden op vertoon der stam kaarten. Aan personen beneden 16 jaar worden geen kaarten afgegeven. De uren der uitreiking zijn als volgt gesteld 8t/2 tot 12 uur en l>/2 tot 5% uur. Zaterdagnamiddag geopend.Woensdag avond van 78 uui'. De Directeur voornoemd, H. P. STAAL. DISTRIBUTIE VAN BROOD. De Burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat in verband met de distributie van brood, broodkaai-ten voor de 2e periode zullen worden uitgereikt. Ter bevordering van een vlotte uitgifte moeten alle distributie-stamkaarten van één gezin of samenwoning tegelijk worden aangeboden. De uitreiking zal geschieden aan de lo ketten nos. 5, 6, 7 en 8 van het Distribu tiegebouw, Wilhelminastraat, des voor middags tusschen 9 en 12 uur en des na middags tusschen 2 en 5 uur, in Alphabe- tische volgorde, naar de beginletter der familienaam en wel op de volgende dagen op Dinsdag, 30 Juli A, B, C, D, E en F. op Woensdag, 31 Juli G, H, I, J en K. op Donderdag, 1 Augustus: L, M, N, O, P, Q en R. op Vrijdag, 2 Augustus: S, T, U, V, W, X, Y en Z. Personen beneden den leeftijd van 15 jaar kunnen niet voor de in ontvangstname. worden gezonden. Vlissingen, 27 Juli 1940. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. BOTER- EN VETDISTRIBUTIE. De Burgemeester van Vlissingen maakt bekend; dat indien het geval zich voor doet,. dat iemand thans een belangrijk lager gezinsinkomen heeft, dan dat hij volgens de voorschriften op het formulier heeft ingevuld, de mogelijkheid bestaat^ dat de boterkaarten omgewisseld worden in vetkaarten. Het huidige gezinsinkomen moet zooda nig z}jn, dat men thans voor vetkaarten in aanmerking komt. De omwisseling zal geschieden op MAANDAG, 29 JULI a.s. aan loket No. 6 in het Distributiege bouw, Wilhelminastraat, des voox-middags tusschen 9 en 12 uur en des namiddags tusschen 2 en 4 uur. Bewijzen, waaruit het huidige inkomen blijkt, moeten worden overgelegd. Vlissingen, 27 Juli 1940. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 3