Heel Middelburg heeft weer gas, water en electriciteit. KERKNIEUWS Landbouw SPORT Staatsloterij De gemeentebedrijven hebben weinig directe schade. Doch de exploitatieschade is belangrijk. We zijn het zoo heel gewoon gaan vin den in het dagelyksch leven; een draai aan een kraan en we hebben water; draai aan een andere kraan en we hebben gas; een. knopje om. en het licht brandt. We aanvaarden dat alles als iets, dat van zelf spreekt. We weten in de stad haast niet hoe bevoorrecht we zijn, want we kennen het gemis niet. Alleen: in de oorlogsdagen zijn we gaan zeggen: „Als de centrale maar niet ge bombardeerd wordt! Als de gasfabriek maar niet in de lucht vliegt! Als de wa terleiding het maar houdt!!" En velen van ons hebben het eenigen tijd moeten stellen zonder die moderne gemakken. De kranen liepen niet; het licht bleef uit. In zulke tijden gaan dan onze gedachten even naar de bedrijven, die zoo heel in stilte hun werk verrichten en die toch zoo heel belangrijk zijn voor ons: de gemeentebedrijven, welke ons voor zien van warmte, licht en het onmisbare water. Thans functionneert in Middelburg alles weer normaal. Slechts enkele straatge deelten in de binnenstad hebben geen gas en water meer, doch daar woont op het oogenblik niemand, zoodat dit ook geen gemis is. Deze gedeelten zullen waarschijn lijk een heel nieuw buizennet noodig heb ben, daar reparatie vair het oude niet meer loonend zou zijn, vooral niet als er vele aansluitingen op andere plaatsen ko men dan waar zij vroeger zaten. Verder echter is alles weer bij het ■oude en als wij nagaan wat er in de stad verwoest is, terwijl nu de kranen reeds weer loopen en de lampen branden, dan is het duidelijk, dat de bedrijven flink hebben aangepakt! De directeur oer gemeentebedrijven, ir. B. C. Roeters van Lennep, die ons een onderhoud toestond over deze kwestie, was dan ook uiterst tevreden over de houding van het personeel. Hun ijver en plichtsbetrachting heeft het mogelijk ge maakt, dat het ongerief slechts kort ge duurd heeft. DE GASFABRIEK. In de eerste oorlogsdagen heeft de gas fabriek nog heel normaal gewerkt. Op Dinsdag 14 Mei moest een der grootste afnemers, de N.V. „Vitrite Works" het werk stopzetten. Tegelijkertijd gaf burgemeester mr. J. van Walré de Bordes de bevolking den raad de stad te verlaten waarvoor Middelburg zijn burgervader tot in leng te van dagen dankbaar zal blijven. Door deze twee factoren daalde het gasgebruik natuurlijk aanzienlijk. Hier stond tegenover, dat op 14 Mei begonnen werd met gaslevering aan Vlissingen. Er was reeds geruimen tijd gewerkt aan de koppeling van de fabrieken te Middel burg en Vlissingen. Zooals men weet, raakte de Zegam te Vlissingen reeds in de eerste dagen van den oorlog onklaar. De koppeling der fabrieken was geheel ge reed, behalve de leiding over de Noord- brug. Met man en macht is hieraan ge durende de Pinksterdagen gearbeid, en Wet succes! Op denzelfden 14den Mei begon des middags om half vyf de gas levering van Middelburg aan de Zegam, eerst voor Domburg en later voor steeds meer dorpen. Dit was inderdaad een prachtige prestatie van het Middelburg- sche bedrijf en een woord van hulde *or directeur en personeel is hier ze- ter op zijn plaats. De gasafname van de Zegam is na tuurlijk later, sterk verminderd, doch ook thans levert Middelburg nog steeds via "de koppelingsleiding aan vele dorpen, welke door de Zegam bediend worden. Op den fatalen Vrijdag 17 Mei is er in Middelburg practisch geen gas geleverd. Tijdens het bombardement werd de gasdruk reeds sterk verminderd en des avonds, toen de stad brandde, werd de gasproductie uit voorzorg geheel stop gezet. Den volgenden dag echter was de fa briek weer in bedryf! Er was aan de installaties geen schade, wat wel een wonder genoemd kan worden. Vanzelf sprekend moest de binnenstad, waar tal rijke buizen beschadigd waren, afgesloten worden voor gaslevering. Dit geschiedde door houten stoppen met klei in de bui zen te slaan. Langzamerhand kwam daar op het buizennet weer in bedryf. Op Don derdag 23 Mei des morgens om 10 uur hadden de buitenwijken weer gas en kon den de huisvrouwen weer aan het koken. En ook de binnenstad kwam aan de beurt. De „Vitrite Works" waren zwaar bescha digd, doch de directeur wilde zoo spoe dig mogelijk weer aan den slag en stelde een deel van haar personeel beschik baar voor graafwerk. Op Donderdag 30 Mei was practisch de heele stad van gas voorzien. Enkele straatgedeelten moes ten het nog ontberen, doch dit lag aller minst aan den ijver vai het personeel. Zonder stagnatie is dit alles verloopen en dit op zichzelf is een geluk voor de stad geweest. Een speciaal woord van lof wydde de directeur der bedrijven aan den opzichter der Gasfabriek en het personeel daar, dat een zeer verantwoordelijke taak op de juiste manier vervuld heeft. De schade aan de leidingen in de stad is begrijpelijkerwijze zeer groot. Vele lei dingen zullen vernieuwd moeten worden. Honderden meters zijn verbrand. Verder een belangrijk aantal „klanten" der bedrijven geheel of gedeeltelijk verdwenen, zoodat de exploitatieschade aanzienlijk is. HET WATERLEIDINGBEDRIJF. Ook aan de installaties van het Water leidingbedrijf is geen schade toegebracht. Alleen zijn van de watertoren alle ruiten kapot. Aan het buizennet is de hevig heid van de branden in aanmerking ge nomen slechts weinig beschadigd. Wel zijn natuurlijk talrijke aansluitingen ge smolten, zoodat er neel wat te hex-stellen was en is. Ook het Waterleidingbedrijf heeft in de dagen van nood anderen dan Middelbur gers voorzien. De mogelijkheid van waterlevering aan de Waterleidingmaatschappij Midden-Zee land en aan Vlissingen was al herhaal delijk onder de oogen gezien en de voor bereidende werkzaamheden waren geheel gereed. Dit bleek ook zijn nut te hebben. Op 12 Mei raakte de Waterleidingmij. Midden- Zeeland buiten bedrijf. Haar leiding door het Kreekrak was vernietigd. Den vol genden dag leverde Middelburg water aan de getroffen maatschappij! Dit water werd doorgeleverd over Zuid-Beveland. Deze levering duurde tot midden onder het bombardement. Toen was het water van zoo vitaal belang voor Middelburg zelf, dat de directeur besloot de leve ring naar buiten niet te vervolgen. De koppelingsleiding aan den Ouden Vlis- singschen weg moest daartoe afgesloten worden. Een der fitters begaf zich daar heen. Met spanning wachtte men zijn terugkomst of het andere af. Inder daad kwam de man terug en hij was ge slaagd. Vlissingen was ook getroffen en be trok eveneens water van de Zeeuwsche hoofdstad, doch deze levering moest wor den stopgezet. Het Waterleidingbedrijf werkte op volle kracht. Des middags kwam al meteen een nieuwe beproeving: de electrische stroom viel uit. De P.Z.E.M. moest stoppen. Op het Pompstation te Oranjezon beschikte men over een reserve-installatie, gedreven door stoom. Deze werd onmiddellijk in bedrijf gesteld, en zoo was dit euvel zoo goed mogelijk overwonnen. Men begrijpt, dat ook het buizennet der waterleiding er niet ongeschonden is afgekomen. Den volgenden dag werd meteen begon nen met de afsluiting van het gestoor de stadsgedeelte. Daarop werd dadelijk de wenk gegeven, dat het water gekookt moest w den. Dit was voor het geval, dat in het verwoeste gedeelte verontrei nigd water in de buizen zou binnendrin gen. Dit zou mogelijk geweest zyn door dat de druk op de waterleiding sterk verminderd was. Het water werd voort durend bacteriologisch onderzocht. Hierbij heeft het bedrijf groote hulp gehad van mevr. dr. C. H. Dekker-Koers. Om te verhinderen dat de bewoners van de ge troffen buurten toch nog ecnig water zouden kunnen gebruiken uit de buizen, welke men gevaarlijk achtte, werden, in dit gebied huis aan huis de leidingen af gesloten. Er bleek ^enigc verontreiniging plaats te hebben. Geleidclyk werd dit ter rein binnengedrongen. lederen dag bracht „winst". Tenslotte werd dit gedeelte van het buizennet doorgespoeld en ontsmet met caporiet, een. chloorkalkpreparaat. Toen bleek er nog eenige verontreiniging te zijn, zoodat een tweede ontsmetting ook plaats had. Toen pas wees het bac teriologisch onderzoek uit, dat er geen enkel gevaar meer was. Om zooals ir. Roeters van Lennep het uitdrukte 101% zekerheid te hebben, is een klein gedeelte van de binnenstad definitief af gesloten. Moeder de vrouw kan dan ook venvachten, dat zeer binnenkort het kook- gebod opgeheven zal worden. Men kan er op rekenen, dat de leiding van het be drijf een zeer groote mate van voorzich tigheid betracht, zoodat men alleszins veilig de raadgevingen, welke van de be drijven komen, kan opvolgen. Men weet, dat - waar noodig twee maal per dag de sproeiwagen verscheen om de huisvrouwen in het ergst getrof fen stadsgedeelte te voorzien van het on misbare nat. Verleden week is echter het laatste stuk- leiding weer in gebruik ge nomen, zoodat de sproeiwagen zijn ge wone taak kon opvatten. Ook voor het waterleidingbedrijf is de exploitatieschade zeer groot. De kosten van reparatie zullen belangrijk zijn, ter wijl hier eveneens een belangrijk aantal afnemers althans voorloopig de klandizie heeft opgezegd. Aan het Electriciteitsbedrijf zullen wij een aparte bespreking wijden. Uit het bovenstaande overzicht blijkt echter wel reeds duidelijk, dat de Gemeentebedrijven hun taak hebben volbracht op een wijze, waarvoor wy met recht bewondering en erkentelijkheid kunnen hebben! Duitsche werkkrachten in Brazilië ontslagen. Het D.N.B. meldt uit Rio de Janeiro In geheel Brazilië is groot opzien gebaard door het ontslag van alle Duitsche werkkrachten der vleeschconservenfabriek Swift in Rio Grande. Dit ontslag is volgens den leider der fabriek gegeven op grond van het drei gement der Engelsche regeering, dat anders de aankoopen bij Swift zouden worden ge staakt. Het ontslag zal nog een gerechtelijk naspel hebben, aangezien de werkkrachten door de Braziliaanschc arbeidswetgeving waren beschermd. Weer diplomatieke betrekkingen tusschen Rusland en Zuld-Slavlë. Volgens een officieel Russisch communi qué zijn diplomatieke betrekkingen tus schen de Sovjet Unie en Zuid-Slavië, die sedert het einde van den wereldoorlog niet bestaan hebben, opgevat. Zendings-jubilea. Dezen zomer zullen zes Ned. zendelingen in het zilver jubileeren. Zij zijn allen met hun echtgenooten een kwart-eeuw voor hun arbeid gespaard en arbeiden in dienst van de drie grootste zendingscorporaties. Het zijn. de echtparen Kruyt— Oosterlee, werk zaam te Tentena op Midden-Celebes Wet- steinv. 't Veer te Nanokwari op Nieuw- Guinea, WoortmanWagenaar te Ban doeng Bijkerki>.arres te Miei op Nieuw- Guinea NortierGunning, laatstelijk te Malang en v. d. KliftSnijder te Mowewe op Z.O. Celebes. Met elkander vertegenwoordigen deze ju- bileerende echtparen 300 jaren van Zen- dingsarbeid. BEGRAFENIS VAN DR. J. H. GUNNING J.Hzn. Gisteren is onder zeer groote belang stelling uit alle lagen van de bevolking het stoffelijk overschot van dr. J. H- Gun ning J.Hzn., ter aarde besteld op de be graafplaats „Zorgvlied" te Amsterdam. Bij den ingang van het kerkhof stond het muziekkorps van het Leger des Heils opgesteld. Het bracht treurmuziek ten ge- hoore. Onder de aanwezigen, die van hun be langstelling bl\jk gaven, noemen wij verte genwoordigers van den kerkeraad der Ne- der-Duitsch Hervormde gemeente, ds. J. C. van Bruggen, ds. K. H. Miskotte, ds. W. van Limburg en ds. W. A. Hoek. Het Le ger der Heils was vertegenwoordigd door den commandant Bouwe Vlas en door den gep. kolonel G. H. Schuurman. Voorts wa ren aanwezig ds. P. J. E. Bik, veldprediker, ds. J. Riemers, afgevaardigde van den kerkeraad te Leiden en de heer Klaas de Vries. De dienst in de aula werd door orgelspel geopend. De organist bracht Psalm 89 ten gelioore. Prof. dr. M. J. A. de Vrijer was de eer ste spreker, die in een indrukwekkende rede afscheid nam van dr. Gunning. Dr. Johan Gunning had met zijn groot intel lect een belangrijke plaats onder ons kun nen innemen, aldus spr., doch hij heeft zijn eenvoudig pastorale roeping gevolgd en was onder de theologen niet de gouddelver, zooals wijlen zijn beminde vader, doch de fijnzinnige en diepvoelende edele smid, die het gedolven goud bewerkte. Hij was een man van groote kennis en naast theologie had de taalkennis zijn groote liefde. Hij beheerschte niet minder dan 13 talen en toch was hij dikwijls een eenzaam mensch tusschen de menigte, die hém trachtte te halen naar den geest van de conversatie der coterletjes, waar tusschen hij zich vreemd gevoelde en die hij innig verfoeide. In de kerk vertoefde hij bij het Woord en het Heilig Sacrament." Prof. de Vrijer be sloot zijn rede met woorden van troost tot de weduwe, de kinderen en kleinkinderen. De heer J. J. Groen, uitgever van „Pniëi", herdacht dr. Guning als vaderlijk vriend. De heer A. Brom sprak namens de Ne- derlandsch Hervormde gemeente te Utrecht en de bibliotheek der rijksuniver siteit aldaar, aan welke laatste instelling dr. Gunning zijn bibliotheek heeft ge schonken. Namens den grooten kring van „Pniël" sprak ir. W. H. Voorham. De kist werd hierop uitgedragen, nadat het lievelingslied van dr. Gunning „Jezus uw verzoenend sterven" was gezongen. De organist bracht gezang 189 ten ge- hoore, „Nooit kan het geloof te veel ver wachten". Aan het graf werd gespeeld „Niets is hier blyvend, alles wat schoon is, zal eenmaal vergaan". Aan do groeve dankte een familielid voor de laatste eer aan dr. Gunning be wezen. VEREENIGING „.AANPAKKEN". De algcmcene vergadering. Onder presidium van dr. C. Hille Ris Lambers, em. predikant te Bilthoven, kwam „Aanpakken", vereeniging tot ver betering van de schraalste predikants- tractementen in de Ned. Herv. Kerk in het gebouw van de synode te 's-Graven- hage, in jaarlijksche algemeene vergade ring byeen. Onder de aanwezigen was ook ds. D. den Breems, oud-secretaris van de Algemeene synode der Ned. Herv. kerk. De voorzitter opende de vergadering op gebruikelijke wijze en sprak een openings woord waarin hy in piëteitsvolle bewoor dingen herdacht het verscheiden van den penningmeester der vereeniging, den heer W. van Oeveren te Wolphaartsdijk, in Dec. j.l. Hij mocht terecht de ziel der vereeniging worden genoemd. Hierna bracht de secretaris, ds. H. Vis ser van Doetinchem, het jaarverslag uit. Het werd goedgekeurd evenals het ver slag van de penningmeesters dat zij bij 'monde van den heer H. de Jong Schou wenburg uitbrachten van hun tijdelijk be heer. In 1940 kon een bedrag van 22.000 aan de algemeene synode worden afge'- dragen ten bate van het fonds Schraalste predikantstractementen. Tot penningmeesters werden benoemd in de vacature wijlen v. Oeveren, de hee- ren H. J. de Jong Schouwenburg en Chr. Beels, beiden te Amsterdam. De periodiek aftredende bestuursleden, de heeren dr. C. Hille Ris Lambers, D. Klinkert en ds. A. G. H. v. Hoogenhuyze te Amsterdam, werden herkozen. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen de heeren ds. K. H. E. Gravemeijer, alge meen secr. der synode en S. v. Oeveren, burgemeester van Wolphaartsdijk. Na rondvraag werd de vergadering met de gebruikelijke plichtplegingen gesloten. GEREFORMEERDE KERKEN IN HERSTELD VERBAND. Overdaagsche conferentie te Bentveld. Zaterdag en Zondag jl. is vanwege de gereformeerde kerken in Nederland in hersteld vei'band in het Woodbrookers- house te Bentveld een tweedaagsche con ferentie gehouden. Er was voor dit jaar lijksche rëunie een zeer groote belangstel ling. Voorzitter der conferentie was dr. M. Ubblnk, uit Utrecht, de huishoudelijke leiding berustte by ds. M. Hinlopen, uit Amstelveen. Zaterdagmiddag opende de voorzitter het samenzijn met een korte toespraak, waarna ds. J. J. Buskes Jr. uit Rotterdam sprak over „De hoop der we reld". Des avonds sprak ds. E, L, Smelikj Wenschen en verlangens van het Iandbouwcomité. Onder voorzitterschap van den heer H. D. Louwes uit Ulrum is de maandelijksche vergadering der eerste afdeeling van boven genoemd comité te 's-Gravenhage gehou den. Omtrent de in deze vergadering ge dane mededeelingen of genomen besluiten valt het volgende mede te deelen Peulvruchten studie combinatie (P.S.C.) Naar aanleiding van een verzoek van nu wijlen den directeur van het instituut voor plantenveredeling een bijdrage te willen verleenen in de Ifosten van de peulvruch ten-studie-combinatie werd besloten daar aan te voldoen. Genoemde instelling beoogt het verbete ren van de cultuur en den afzet van peul vruchten, met alle middelen van onderzoek en voorlichting en samenwerking met be langhebbenden cn onderzoekers. Lagere landbouwscholen. Een der aangesloten organisaties drukte er liaar teleurstelling over uit, dat er van een subsideering van nieuwe lagere land- of tuinbouwscholen voor het jaar 1940 niets zal komen, omdat het tengevolge van den oorlog niet mogelijk zal zijn gebouwen voor nieuwe scholen te stichten. Besloten werd deze aangelegenheid te bevoegder plaatse in bespreking te brengen. Inkrimping van den rundveestapel. Richtlijnen werden besproken, welke zou den moeten worden in acht genomen indien tot het inkrimpen van den rundveestapel zou moeten worden overgegaan. Overnecmprys voor varkens. Opnieuw zijn klachten vernomen omtrent te lage overneempryzen voor varkens. Op gemerkt werd dat de varkenshouders hun bedryf moeten inkrimpen, zoodat zij een deel van hun productiemiddelen moeten af staan en een loonende prijs dus te meer ge rechtvaardigd is. Aangezien verhooging van de prijzen van het varkensvleesch niet is toegestaan, werd de vraag gesteld of het niet mogclyk zou zijn door een verkleining van de marge tusschen. de prijzen van het ruwe en het bewerkte artikel den varkenshouders tege moet te komen. Een en ander zal opnieuw te bevoegder plaatse aan de orde worden gesteld. Distributie van petroleum, benzine cn ruwe olie. De vergadering sprak den wensch uit, dat aan tractorhouders het hun toegewezen kwantum petroleum in eens worde gele verd, opdat zij er in hun bedryf naar goed dunken mede kunnen handelen. VOETBAL A ARDENBURG—OO STBURG. Zaterdagavond werden te Aardenburg vriendschappelijke voetbalwedstrijden ge speeld tusschen de vereenig'ingen van Aardenburg en Oostburg. De uitslagen waren: Aardenburg HOostburg II 15 (rust 0—2). Aardenburg IOoStburg I 31 (rust 2—0). Wedstryden op Noord-Beveland. Zaterdagavond werd door de jeugdvoet- balvereeniging de wedstrijd Kats-Kortgene gespeld, die met 44 eindigde. Voor deze wedstrijden, waaraan ook Colijnsplaat deelneemt, is een fraaie beker beschikbaar gesteld. Er moet nog een wed strijd KortgeneColijnsplaat gespeeld worden. Wint Kortgene, dan komt deze vereeniging in het bezit van den beker, By gelyk spel moet een beslissingswdstrijd KatsKortgne gespeeld worden. KORFBAL V.K.V.—SWIFT II 0—6. Zaterdagmiddag heeft V.K.V. haar eer sten korfbalwedstrijd in de noodcompeti- tie zomer 1940 gespeeld, en wel met een nederlaag, daar Swift II met een zestal winstpunten uit den strijd kwam. Voor de rust doelden achtereenvolgens mej. F. Jo- ziasse, de heeren J. Brasser, C. Harinck en P. Vader. Na de rust speelde' V.K.V. eenigszins beter, doch over het algemeen liet het spel veel te wenschen over. Voor Swift scoorden mej. L. Bimmel en tenslotte de heer A. Brasser. Zeeuwsche Korfbalbond. De uitslagen van de op Zaterdag 22 Juni gespeelde wedstryden zijn Madjoe 2H.B.S. 44 V.K.V.Swift B 06 K.V.W.Zeelandia in T.O.G.O.Volharding o5 S.S.S.—D.O.S. 22—2 A.s. Donderdagavond om 7 uur wordt op het Sportterrein aan den Nadorstweg ge speeld de wedstrijd Swift AH.B.S. Op Zaterdag 29 juni a.s. worden ge speeld VolhardingK.V.W.; T.O.G.O. Zeelandia. Wapenstilstandscommissie te Wiesbaden. De Führer heeft thans een wapenstil standscommissie ingesteld die te Wiesba den is gevestigd. Leider is de generaal der infanterie von Stüupnagl. De taak van deze commissie is de uitvoering van den wapenstilstand te regelen en te controlee den. De Fransche regeering is verzocht vertegenwoordigers naar deze commissie te zenden. uit Amsterdam over „Fatalisme of onge loof". Zondagmorgen was er een gemeenschap pelijke godsdienstoefening in de kerk van Zandvoort, waarbij voorging ds. P. van der Vloed. ,s Middags refereerde ds. B. A. Vene mans van Harkema-Opeinde over Jeremia. Des avonds sprak ds. J. ter Schegget uit Amsterdam, over „Getuige zijn juist nu." Met uitzondering van de laatste voor dracht, die een eenigszins ander karakter droeg, werd ter conferentie levendig van gedachten gewisseld over de gehouden re feraten. De voorzitter sprak aan het slot woorden van gvooten dank voor dit samen- zyn, waarna velen der aanwezigen in het licht stelden wat deze conferentie voor lien had beteekend. MAANDAG 24 JUNI 1940. 1000 nummers 5de Klasse He Lijst. PRIJZEN VAN ƒ70,- -a 1237 1281 1419 1433 1535 1635 1694 1787 1939 1942 2105 2259 2396 2640 2848 2942 2954 2982 3131 3185 3219 3521 3999 3541 3631 3673 3817 3860 3966 4124 4191 4461 4666 4673 4764 4841 4971 4981 5073 5170 5242 5459 5719 5807 5808 5825 5997 6007 6175 6410 6750 6836 6943 7052 7239 7274 7447 7510 7601 7699 7708 7784 8053 8386 8426 8495 8524 8656 8661 8759 8785 8843 8871 8883 9262 9282 8355 9463 9646 9680 9799 9847 10081 104S2 10486 10569 10589 10622 10661 10718 10770 10898 11033 11562 11728 11747 11824 11871 11877 11903 12081 12151 12228 12371 12530 12645 12682 12687 12769 12876 13041 13129 13131 13155 13235 13328 13386 13394 13441 13453 13488 13628 13646 13709 13776 13790 13812 14092 14128 14398 14469 14562 14572 14649 15725 14911 15012 15096 15103 15179 15202 15342 15389 15479 15616 15658 15866 15931 16037 16155 16197 16299 16392 16516 16598 16604 16662 16664 16718 16910 16949 17040 17052 17139 17164 17170 17662 17750 17858 17869 18127 18254 18286 18386 18424 18455 18497 18611 18659 19047 19065 19144 19337 19379 19454 19487 19812 19891 19895 19948 19963 20120 20172 20284 20343 29366 20439 20445 20447 20591 20834 20878 20978 21247 21273 21619 21711 21713 21916 22049 22091 22386 22486 22492 11570 22619 22653 22770 22772 22842 22909 2.3122 23153 23198 23372 23382 23459 23514 23548 23625 23715 23892 23900 23953 23966 23979 24179 24367 24559 24627 24794 24812 24911 24920 24931 NIETEN: 1020 1037 1051 1236 1270 1278 1280 1307 1321 1328 1426 1461 1463 1490 1510 1572 1594 1622 1631 1718 1754 1767 1783 1797 1867 1898 1940 1951 1994 2029 2093 2097 2098 2116 2139 2156 2163 29303 2330 2374 2425 2443 2452 2457 2459 2469 2494 2535 2548 2557 2616 2621 2658 2664 2750 2785 2788 2815 2829 2931 2974 2986 3095 3225 3262 3270 3309 3347 3348 3374 3381 3469 3472 3506 3557 3565 3578 3616 3632 3636 3649 3685 3696 3727 3753 3810 3868 3881 3953 3995 4004 4013 4020 4043 4184 4225 4255 4284 4323 4392 4422 4428 4458 4511 4517 4597 4608 4678 46S2 4752 4769 4792 4805 4808 4880 4927 4966 5036 5053 5126 5199 5214 5256 5270 5299 5337 5340 5353 5389 5560 5596 5606 5637 5676 5695 5818 5838 5871 5875 5907 5910 5937 5968 59S1 5989 6040 6121 6140 6172 6208 6242 6244 6251 6277 6303 6327 6394 6406 6433 6434 6509 6559 6575 6632 6672 6675 6687 6808 6823 6863 6915 6826 6963 6966 7083 7143 7145 7164 7207 7215 7220 7229 7240 7262 7309 7321 7329 7370 7374 7417 7422 7432 7440 7469 7526 7594 7634 7638 7657 7663 7667 7684 7693 7711 7783 7808 7852 7S56 7917 7943 7952 7967 8004 8019 8024 8028 8038 8126 8140 8147 8149 8154 S164 8169 8214 8274 8308 8319 8362 8389 8478 S551 8566 8679 8720 8724 8727 8752 8832 8840 8887 S893 8948 9029 9030 9109 9145 921S 9225 9254 9303 9308 9317 9342 9373 9390 9391 9456 9509 9562 9585 9656 9691 9734 9740 9777 9S27 9839 9870 9897 9909 99S6 10031 10119 10133 10190 102.1.1 10218 10229 10239 10243 10279 10299 10451 10552 10564 10572 10596 10600 10608 10635 10670 10683 10733 10771 10772 10773 10802 10812 10861 10917 10962 11028 11067 11103 11107 11119 11160 11206 11220 11257 11266 11337 11443 114.51 11464 11467 11486 11538 11543 11555 11569 115S4 11593 11632 11643 11656 11675 116S4 11710 11722 11782 117SS 11810 11S13 11847 11853 11918 11968 11990 12010 12059 12099 12105 12133 12147 12162 12189 12200 12256 12365 12374 12375 12421 12430 12474 12577 12617 12711 12756 12766 12S53 12908 12939 13022 13046 13061 13111 13116 13137 13183 13185 13246 13263 13311 13357 13373 13384 13395 13436 13444 13462 13515 13553 13563 13572 13609 13701 13719 13721 13797 13834 13863 13880 138S3 13895 13899 13924 13927 13930 14012 14111 13118 14121 14149 14175 14178 14312 14355 143S4 14494 14517 14531 14567 14573 14577 14618 14713 14718 14724 14734 14796 14848 14910 14930 14957 15013 15070 15115 15133 15165 15175 15191 15192 15226 15227 15231 15246 15256 15289 15406 15446 15458 15473 15474 15547 15604 15623 15634 15680 15725 15726 15730 15771 15837 15S70 15880 15932 15970 15977 16002 16038 16064 160SG 16091 16116 1617G 161S2 161S3 16237 16267 16357 16393 16424 16472 16478 16513 16521 16528 16592 16645 16673 16700 16701 16705 16760 16773 16780 16796 16824 16848 16864 16899 17062 17089 17104 17121 17124 17173 17221 17225 17250 17259 17315 17368 17405 17435 17439 17440 17488 17501 17512 17561 17608 17616 17617 17620 17629 17721 17747 17764 17785 17790 17880 17884 17896 17S99 17909 17944 17955 17989 18010 18011 1S025 18031 18033 18040 18047 18159 18175 18246 18251 18268 18300 18304 18320 18326 18379 18392 18436 1S4S2 18484 18493 18568 1S621 18628 18677 18685 18726 18760 1S796 18797 18799 18815 18832 18846 1SS69 18913 1898S 19024 19104 19143 19173 191S4 19267 19322 19340 19396 19404 19424 19443 19465 19472 19507 19568 19688 19727 19749 19761 19763 19794 19833 19835 19846 19876 19943 19953 19964 19975 19978 20024 20025 20078 20099 20257 20258 20274 20288 20301 20418 20470 20471 2044S9 20542 20552 20557 20626 20629 20644 20649 20783 20922 20932 21093 21122 21163 21183 21232 21277 21370 21374 21412 21477 21480 21512 21516 21560 21566 21625 21658 21679 21864 21912 21920 21959 22044 22085 22108 22109 22133 22145 2214S 22178 22180 22183 221S6 2219S 22213 22240 22253 22281 22324 22391 22394 22501 22503 22595 22609 22613 2262S 22642 22647 22684 22747 22753 22S44 22869 23002 23078 23125 23132 231S4 23196 23199 23202 23242 23261 26267 23284 23286 23308 23373 23384 23439 13454 23456 23607 24621 23624 23650 23676 23699 13702 23716 23775 23873 23918 23955 23962 23985 24009 24013 24055 24056 24126 24228 24355 24491 24514 24561 24621 24645 24697 24776 24802 24807 24822 24841 24856 24885 24904 24938 24947 24952 24977 24992 24994 yorige lijst staat 10002 m.z, met 70,—

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 7