Veilingsvereeniging Zuid-Beveland. Een gunstig jaar voor fruit en veiling. Aan het jaarverslag van de Veilings vereeniging Zuid-Beveland over het jaar 1938 ontleenen wij het volgende „Niettegenstaande de somtqds ongun stige weersgesteldheid tijdens de bloei periode, en niettegenstaande de vrij lang durige vorst in den winter van 1938 op 1939 is het afgeloopen jaar toch een fruitjaar geweest, dat in menig opzicht boven de algemeen gestelde verwachtin gen uitging. Omzetcijfers. Het omzetcijfer van de veiling bedroeg 1.381.261,57 tegen 1.186. 24,23 in een voorgaand jaar. Gaan wij dit omzetcijfer splitsen, dan blijkt, dat wjj veilden aan appels ruim 10y>, millioen k.g. en wel voor een bedrag van 565.898,96. Aan pe ren bijna 3 millioen k.g. en voor een be drag van 223.144,59. Pruimen 1.324.425 k.g., voor een bedrag van 104.799,39. Kersen 210.315 k.g. voor een bedrag van 1.381.261,57 tegen 1.186.624,23 in een steenvruchten, is geveild van 14.937.601 k.g, tot een gezamenlijk bedrag van 936.580,91. Aan klein fruit veilden wjj voor' een bedrag van 210.012,71, waar aan de kruisbessen deelnamen voor 75.223,23 daarna volgen de zwarte bessen met 58.252,68, roode fabi'ieks- bessen voor 31.418,99 en aardbeien voor 16.852,58. Voorts voor kleinere bedragen aan roode consumptiebessen, frambozen en druiven. Aan groenten werd geveild voor 28.960,86, waaronder dan gerekend zyn boonen, bloemkool, kropsla, vroege aardappelen, en voorts enkele artikelen van minder belang, als spruitkool, witlof, prei, peen en diverse koolsoorten. De eierveiling. De verkoop van eieren, in 1938 begon nen,is door de vele zorgen daaraan be steed, een succes geworden. Terwijl wij in een voorgaand jaar 1.600.000 eieren veil den, is dit aantal in het afgeloopen jaar gestegen tot over de 4 millioen stuks, welke zijn verkocht tot een totaal bedrag van 170.324,66. Het zachte fruit. Wat het zachte fruit betreft, kan ge- meid worden, dat kruisbessen, zwarte bes sen en aardbeien bijna uitsluitend voor export of voor de fabriek werden geveild, terwijl px-uimen en kersen voor het mee- rendeel, en de druiven uitsluitend voor het binnenland bestemd waren. Wat de pi-jjzen van de verschillende producten betreft, diene dat de kruisbessen een middenprijs hadden van 9.65, wat niet onbevredigend was, hoewel zij heel wat lager was dan in 1938. Door een bijzon dere overeenkomst met Duitschland ging de export voor verreweg het grootste gedeelte naar dat land. Ben klein gedeelte slechts vond zyn weg naar Scandinavië. De oogst van aardbeien viel zeer tegen als gevolg van de vorstschade en van de later ingetreden droogte. Op dit product heeft dan ook steunuitkeering plaats ge had, alhoewel de middenprijs nog 28 cent beliep. De aanvoer van zwarte bessen was ruim twee mdal zoo groot als een vorig seizoen, terwijl de middelprys ongeveer 35 cent bedragen heeft. De kwaliteit van dit product was goed. Wat de roode bes sen betreft kan gemeld worden, dat de kwantiteit wel meeviel, doch dat de kwa liteit van het product door luisaantasting minder goed was, vooral van de Duitsche Zure. Middelprijs was 9.53, dus heel wat lager dan in 1938. Frambozen zijn wat meer geveild dan oen vorig jaar, doch de prijs was onge veer dezelfde, n.l. 27 28 cent. Vdo'r het artikel druiven bestond in het afgeloopen jaar bijzondere belangstelling, hoewel de doorsneeprijs ad 19 cent, ver beneden die van een vorig jaar bleef. De voorschriften, welke voor den aanvoer van dit product waren gegeven, hebben goed gewerkt. De prijzen van de appels vielen niet mede. hetgeen met zoo'n rijk oogstjaar wel te verwachten was. De lage prijzen begonnen al met Yellow Transparant, en dat ging zoo door tot het einde toe. Over het geheel was het een goed product, doch met heel lage pry'zen. Toch gingen in het najaar nog Bellefleurs voor export naar Duitschland, en brachten toen 6 7 gul den per 100 k.g. op, voor een weinig ge sorteerd product, n.l. boven 52 c.M. Koelhuis-fruit. Maar het bewaren van fruit tot de win termaanden bracht weinig of geen verbe- tei'ing, doordat de langdurige strenge koude het vervoer tegen hield, en de con sumptie ook ongunstig beïnvloedde. De middelprijs voor tafelappels was 7.53 voor keukenappels 5.09 voor huishoud- appels 4.16 en voor kroet 1.87. Er zijn heel wat appels naar Duitschland, en een weinig naar Zwitserland en België en Luxemburg geëxporteerd, doch de waarde in geld was laag. De invoer. Uit Amerika, Canada, Australië, Ar gentinië en Nieuw Zeeland zijn nog 18230 ton ingevoerd, tegen een uitvoer van 11339 ton. Wat de peren aangaat diene, dat de vroege soorten laag in prijs ver kocht werden, doch dat de late soorten in October en November goede px'ijzen ver wierven. Hiervoor werden de kosten van koelen dan ook ruimschoots beloond. Stoofperen waren gedurende het ge- heele seizoen aan den lagen kant, en kon den zelfs in het voorjaar nog geen hoo- gere prijzen bedingen. De doorsneeprijs was voor tafelperen 10.27 voor keu kenperen 5.47; voor huishoudperen ,f 4.05 en voor kvoetperen f 2.36. Er wer den peren geëxporteerd naar Duitschland en naar Engeland. Import had plaats uit Amerika, Argentinië en Groot Brittannië. De kersen, vooral de vroege, werden goed geveild, doch de latere soorten als kler ken enz. zijn voor een deel verregend en de prijzen vlogen achteruit. De middel prijs was 20.32. Pruimen zijn er heel veel geveild, en het prijsniveau verliep vrij goed. De Reine Victoria werd veel in combinatie-veilingen verkocht, hetgeen heel goed heeft ge werkt, en de pry's,ten goede is gekomen.' Later gingen de prijzen achteruit, vooral toen eind Augustus de mobilisatie uit brak, waardoor plotseling een noodtoe stand ontstond. Dc middelprijs was laag, n.l. 7.91, hetgeen beteekent een prijs, die een derde deel was van den doorsneeprijs van 1938. Doch er werden ook driemaal zooveel kilogrammen geveild in 1939 n.l. 1.324.425 k.g. Ongunstige groenteteelt. Over het geheel genomen is de groente teelt financieel tamelijk ongunstig ge weest voor de kweekers eensdeels door de strenge vorstperiode, en later door de lage prijzen» die zoo ongeveer de mini mumprijzen benaderden. De elite-veiling. Dat de elite-veiling noodzakelijk is voor de ontwikkeling van de fruitteelt, en voor den goeden afzet van ons product heeft het afgeloopen jaar weer duidelijk bewe zen.. En niettegenstaande de consument steeds naar het beste fruit vraagt, is het opmerkelijk, dat aan onze veiling de eerste kwaliteitsveiling Vermeerdert ten koste van de elite-veiling. De standaardiseering van het fruit zal doorgang moeten vinden, en dan op de wijze, zooals die door den binnenland- schen consument en door den handel wordt geëischt. De combinatie-proeven. De proeven van combinatie, die in 1939 genomen zijn met Codlin, Keswick, Jacques Lebel en Transparant de Cron- cels zijn als geslaagd te beschouwen. En boven de betere prijzen is hierdoor ook een aanzienlijke verkorting van veilings- tijcl verkregen. In de bedoeling ligt, deze proeven zoo mogelijk nog uit te brei den met Bvamley Seedling, Sterappel, Bellefleur en wellicht ook met de Goud- reinetten. Indien dan het zgn. huishoudfruit en het afwijkende fruit tijdig aangevoerd en geveild wordt, zal daardoor later het be- waarfruit beter tot zijn recht komen. De statistiek heeft trouwens bewezen, dat de middenprijs van het gecombineerde fruit nog wat meer was, dan die van de kwee kers afzonderlijk. Standaardiseering. Door het Centraal Bureau van de Tuin bouwveilingen in Nederland zijn in Augustus 1939 wederom voorschriften ge geven omtrent de standaardsorteeringen voor het Nederlandsche fruit. De vraag zal zijn, of niet betel- streeks gewijze deze zaak zal moeten worden be zien, aangezien groote verschillen bestaan in het peil, waarop de sorteeringen in de verschillende streken staat. Toch zal het echter mijns inziens op den duur voor ver schillende variëteiten verplichtend gesteld moeten worden om via het centrale pak- station te sorteeren. En dan tenslotte een verbod van kroetverkoop voor de winkels. Het pakstation. Het pakstation heeft uitstekend ge werkt. Een hoeveelheid van ruim 5 mil lioen kilogrammen heeft het pakstation gepasseerd. Jammer is het vanzelfspre kend geweest, inzondei'liéid.voor het pak station, dat door mobilisatie-oproeping personeel, dat goed was ingewerkt, onder de wapenen moest, en de vervanging niet gemakkelijk was. Vooral was dit het ge val met onzen keurmeester, die, niette genstaande herhaalde verzoeken onzer zijds, een groot gedeelte van het jaar af wezig moest zijn. Een zeer ruim gebruik is gemaakt van het koelhuis, en dit heeft voor de veiling gunstige resultaten afgeworpen, hoewel degenen, voor wie gekoeld werd, niet steeds deelden in die voordeelen. Buiten de verplichte afschrijvingen bleef nog een saldo ter beschikking, waarmede een te kort van vorige jaren kon worden ver minderd. Ook met de eierenveiling was dit het geval, De regeling der arbeidstijden aan de veilingen bracht ook voor ons heel wat hoofdbrekens mede vooral voor de kan toren, aangezien de drukten daar zeer af wisselend zijn. Ook in verband daarmede is het be stuur overgegaan tot verdere mechanisee ring van de boekhouding. En hoewel wij nog niet precies de gevolgen hiervan kunnen meten, zijn wij er nu reeds van overtuigd, dat dit moeilijke probleem voor een heel groot deel zal kunnen worden opgelost. De Financiën. Wat de financieele resultaten van de veiling als geheel aangaat, kan het vol gende worden medegedeeld De balans per 31 Maart 1940 geeft een totaal telling aan van 231.117,25; en de bijbehoorenöe rekening van ingehouden, veilingspercentages een totaal telling van 77.770,54 hierin is een afschrijving ver werkt van ƒ46.699,27. Deze cijfers toonen aan, dat het saldo, bestemd voor afschrij vingen aanmei-kelijk hooger is dan verle den jaar. Nadat reeds ƒ8000 op het koel huis en ƒ1500 op het pakstation werd af geschreven, bleef er nog een bedrag over van ƒ37.199,27 Dit werd bestemd als volgtAfschrijving gebouwen 3716,63, afschx'ijving op materiaal ƒ28,514,19 en op inventaris ƒ4968,45. Met recht kunnen wij van het afgeloopen jaar spreken als van een gunstig jaar voor onze veiling. Ledental stationnair. Het ledental bleef stationnair enkele leden moesten wy door den dood verlie zen andere wegens beëindiging van het bedrijf, doch ook weer nieuwe leden tra den toe en houden de veiling jong! In het bestuur is in zooverre wijziging gekomen, dat de lieer Pilaar in het bestuur zitting nam in de vacature Robijn. Uitgenomen de heeren Lenshoek en Pilaar zijn geen der bestuursleden gemobiliseerd geweest. Het kantoorpersoneel verloor in mej. Blanker een uitstekende krachtzij ver wisselde de veiling met een echtgenoot. Zij was steeds tot volle tevredenheid van ons allen werkzaam Aan het einde van dit verslag komt voorzeker een woord van dank toe aan den heer Duvekot en al het personeel voor den ijver, waarniede zij allen zich van hun taak gelcweten hebben, vooral tijdens de moeilijke omstandigheden, die op 29 Augustus van het vorige jaar intraden, en tot aan het einde hebben geduurd. Vooral de heer Duvekot moge een groot deel van onzen dank in ontvangst nemeB. Wij zullen allen door eendrachtige sa menwerking moeten trachten de veiling nog omhoog te brengen 1" De Fransche legers in EIzas-Lotharingen hebben zich over gegeven. Geweldige bult aan wapens en oorlogsmateriaal. Het opperbevel van de Duitsche weer macht maakte gisteren bekend: De slag in EIzas-Lotharingen is met de capitulatie van de ingesloten Fransche legers op 22 Juni beëindigd. Wederom is hiermede na zware gevechten door de dap perheid van onze - troepen en koene en vastbesloten leiding een overwinning van geweldigen omvang behaald, waardoor de laatste nog geheel strijdkrachtige groep van. het Fransche leger oveiwonnen is. Meer dan 500.000 gevangenen, waaronder de opperbevelhebbers van het derde, vijfde en achtste leger en een aantal andere ge neraals alsmede een geweldigen nog niet te overzienen buit aan wapens en oorlogs materiaal van allerlei soort zijn in onze handen gevallen. Het sterkste bolwerk van de vestingen van Straatsburg, de vesting Mutzig aan den Oostelijken rand der Vo gezen, werd Zaterdag veroverd. Slechts nog afzonderlijke sectoren van de Maginot- linie in den beneden Elzas en in Lotharin gen en verstrooide afdeelingen in de Vo gezen bieden nog tegenstand. Deze zal in den kortst mogelyken tijd worden gebro ken. In het kustgebied van den Atlanti- schen oceaan hebben beweeglijke afdeelin gen tot in de nabijheid van La Rochelle geopereerd. De Fransche ooi'logshaven St. Nazaire werd veroverd. Onder den gewel digen buit bevinden zich ook gepantserde gevechtswagens, die i'eeds waren ingeladen om weggevoerd te worden. In het dal van de Rhone rukten onze troepen van Lyon en Oostwaarts in Zuidelijke richting verder op. Zij drongen aan de uitloopers van de Alpen van Savoye, ten Zuidwesten van Genève, den overgang af over de Rhone. In het kader der gewapende lüchtver- kenning voor de Fransche. Atlantische kust tusschen St. Nazaix-e en de Gironde werden in totaal 5 koopvaardijschepen varieerende tusschen 3.000 en 10.000 ton door bomtref- fers ernstig beschadigd, een vrachtschip van 10.000 en een van 4.000 ton tot zinken gebracht. De aanvallen van gevechtseenheden en van duikbommenwerpers richtten zicli in den loop van den 22sten Juni voornamelijk tegen, met vijandelijke vliegtuigen bezette vliegvelden in het gebied ten noorden van Bordeaux. Hierbij werden op het vlieg veld Rochefort 10 vliegtuigen in brand ge worpen, twintig vliegtuigen by veelvul dige duikvluchten door beschieting vernield, en een hangar door bomtreffers vernietigd. De verhezen van den vijand bedroegen op 22 Juni in totaal 49 vliegtuigen. Hiervan werden er 6 tijdens luchtgevechten neerge schoten en de rest op den grond vernield. Vier eigen vliegtuigen worden vermist. Een duikboot heeft hit een vijandelijk convooi een vijandelijke tankboot van 16.090 brt. getorpedeerd, In den nacht van 22 op 23 Juni zijn vijandelijke vliegtuigen het Duitsche rijksgebied binnengevlogen. Tijdens de gevechten van den laatsten tijd hebben zich door hun voorbeeldige houding en door vermetel persoonlijk op treden de volgende personen onderscheiden de luitenant Olas van een regiment in fanterie en de luitenant Bernot von Bug- genhagen van een observatiëafdeeling. Naar thans beleend wordt, werden op de werf van Augustin Normand in Le Havre vier Fransche duikbooten door matrozen van de Duitsche marine bemachtigd. Broodverstrekking in tioteis enz. nog tot 1 Juli vrij. De secretaris-generaal, waarnemend hoofd van het departement van land bouw en visscherij maakt bekend, dat het voor een goeden gang van zaken nood zakelijk is gebleken de verstrekking van brood in hotels, restaurants, broodjes winkels - enz. ook nog de volgende week toe te staan, zonder dat daarbij bonnen in ontvangst behoev -n te worden genomen. Eerst met ingang van Maandag 1 Juli a.s. zyn de restaurants enz. derhalve ver plicht voor eiken maaltyd, waarbij brood verstrekt wordt, het met de verstrekte hoeveelheid brood overeenkomende aantal bonnen van de bezoekers in. ontvangst te nemen. Ten behoeve van de restaurants enz. is bepaald, dat zij van Maandag 1 Juli tot en met Dondardag 4 Juli a.s. het brood nog bij hun leverancier (bakker) kun nen betrekken, zonder dat zij hiervoor bonnen behoeven af te geven. Steunverleening in verband met het beperken van werk. De secretaris-generaal, waarnemend hoofd van het departement van sociale za ken, heeft aan de gemeente-besturen het volgende schrijven gezonden: Werklooze arbeiders, die na 9 Mei 1940 bij een onderneming zijn ontslagen, kun nen over de week aanvangende 10 Juni 1940 en over daarna gelegen tijdvakken slechts dan. voor steun, ngevolge de steunregeling worden gesteund, totdat dien de werkgever van den directeur-ge- raal van den arbeid of van de door hem hiertoe gemachtigde organen toestem ming heeft verkregen om tot ontslag over te gaan. Bij de steunaanvrage moet een be wijs van deze toestemming worden overge legd. Ilt hecht er echter mijn goedkeuring aan, dat zy, die waren ontslagen vóór 11 Juni 1940 (dit ontslag mag uiteraard niet in strijd zyn met het besluit van den op- peïbevelheber van land- en. zeemacht van 27 Mei 1940) zoo noodig ingevolge de steunregeling wonrden gesteund, totdat door den directeur-generaal van den ar beid terzake een beslissing is genomen. Beslist deze, dat het ontslag terecht is ge geven, dan behoeft uiteraard geen verreke ning plaats te hebben; wordt het ontslag echter niet goedgekeurd, dan moet de uit gekeerde steun met het loon worden ver rekend, Uit de Pers. Toen de catastrofe kwam. Prof. Hugo Visscher schrijft in „Nieuw Politiek Leven" In art. 21 onzer Grondwet staat aldus geschreven „De Koning kan geen vreem de kroon dragen. In geen geval kan de zetel der Regeering buiten het Rijk worden verplaatst". Daaruit volgt, dat- in en onder de door alle regeeringspersonen bezworen gehoorzaamheid aan de Grondwet „in geen geval" had mogen gebeuren wat de regee- ring door haar vlucht heeft gedaan. Er zyn in deze dagen, waarin om zoo te zeggen het rad onzer geschiedenis „ging en van de aarde opgeheven werd", vreese- Iijke dingen geschied, dingen, die ik nim mer had durven of kunnen denken van ons Nederlandsche volk. Wel wisten wij, dat sinds jaren van regeeringswege mede een politiek van ophitsing werd bevorderd, waartegen onzerzijds voortdurend is ge waarschuwd. Toen kwam de catastrofe van den inval en had er als een explosie van fanatisme plaats, waarin voor Nederland ongelooflijke dingen geschied zijn. Indien er ooit feiten noodig waren om te bewijzen, hoezeer de politiek, die jaren lang door de regeeringen gevoerd werd, ook uit zedelijk oogpunt verwerpelijk was, dan zijn het de dingen die nu geschied zijn. De regeering volgde het vooruit gezonden goud, dat volkseigendom is en waarvan ik hoop, dat als de vrede eens gesloten wordt, ook de eisch gesteld zal worden van terugbrenging van ons nationaal bezit. Toen echter ge schiedden er voor en na dat vertrek din gen, die aan de Farijsche Commune her inneren. Een satanische wraakzucht maak te zich blijkbaar van vele fanatieke drij vers meester. Nederlanders en Duitschers, zonder onderscheid en zonder rechtspraak, werden zonder bewijs en dus feitelijk wet telijk onschuldig' aan het verraad, dat hun ongegrond werd ten laste gelegd, op beest achtige wijze mi°h?ndeld, sommieren zei f.c vermoord. En het ligt voor de hand dat thans de vraag naar berechting dezer mis daden op den voorgrond treedt. Toch hoop ik, dat ook daarbij de wijs heid der gerechtigheid leidsvrouw zal blij ven. Men mag niet uit het oog verliezen dat de verderfelijke regeeringspolitiek een slaafsche ambtenaarswereld creëerde. Men behoeft maar de methode van bemoeiingen na te gaan om het te begrijpen. De Os- sche affaire geeft er een indruk van, hoe alle recht veil was. Voorbeelden zijn er, dat ambtenaren, wegens fraude door de rechtbank veroordeeld toch gehandhaafd bleven en hoe plotseling burgemeesters konden worden afgezet en eerloos heenge zonden. Ik behoef het niet op te sommen hoe alleen gunstelingen van de partijleiders voor een benoeming in aanmerking kwa men. Zelfs een S.G.P.-man of een C.N.A.- maii was eo ipso ongeschikt. Zoo werd er een ambtenaarswereld ge boren, waarin de begeerte naar het plas dankje den toon aangaf. Goede ambtenaren echter leefden in voortdurende» angst voor het verlies kunncr positie en daarmede voor het levensbestaan van hun gezinnen. En merk nu op hoe de regeering den staat van beleg afkondigde, aan alle burgemees ters beval gehoorzaamheid en medewerking te betoonen aan alle bevelen der militaire overheden zonder onderscheid. En die mili taire overheden, voor het meei-endeel de uitverkorenen van de regeering, waren de ijveraars, die in hun angst voor verraad tot de onzinnigste bevelen, zelfs tot af schuwelijke gruwelen kwamen, die mensch- onwaardig zijn. En nu komt de ure der vergelding. En daarop hoop ik, dat daarbij niet wraak zucht allerlei ondergeschikten treffen zal, maar de verantwoordelijken, op wie, krachtens liet regeeringsbesluit tot in stelling van den staat van beleg, de ver antwoordelijkheid rust". En tenslotte „Het is ons ailer roeping om, vergetende wat achter ons ligt, te zien op wat komt. God geve, dat wy opgaan naar een meer harmonisch volksleven, dat gehoorzaamt aan de liooge normen van Gods Woord, zooals het ons geopenbaard werd in Hem, die Zone Gods, ook Zoon des menschen is. De Heere Jezus zelve heeft ons geleerd, dat geeno staatsinstelling een hinderpaal behoeft te wezen voor den bloei Zijner Kerk. De Belgische koningskinderen in Spanje. Uit een kort artikel in de ABC blijkt, meldt het D.N.B., dat de kinderen van den Belgischen Ironing zich thans in Spanje berinden. RADIO-RUBRIEK DINSDAG 25 JUNI 1940. JAARSVELD, 414,4 M. N.C.R.V.-Uitz'. 8.00 Ber. A.N.P. 8.10 Schriftlezing en meditatie. 8.25 Gew. muziek (gr. pi.) S.35 Gram. 9.45 Revida-sextet. 10.30 Gram. 1.15 Zang met piano en gram. 12.00 Bcr. 12.15 Gram. 12.45 Bei'. A.N.P. 1.00 Celesta-ensemble en gram. 2.30 Vrouwen halfuur. 3.00 Viool, piano en gram. 3.40 Gram. 4.00 Bijbellezing. 4.45 Gram. 5.15 De jGooilandevs" en. gram. 6.30 V.P.R.O. Jeugduitz. 6.45 Orgelconc. 7.30 Reportage. 8.00 Ber. A.N.P. 8.15 N.C.R.V.-ork. 910 Causerie. 9.30 Carillon (opn.). 9.45 Gew. muz, (opn.). Hierna Schriftlezing. 10.00 Ber. A.N.P., sluiting. KOOTWIJK 1875 M. K.R.O.-Uitz. 8.00 Ber. A.N.P. 8.15 Gram. 9.00 Ber. (Fransch). 9.15 Gram. 11.15 Ber. (Engelsch). 1.30 Gram. 12.00 K.R.O.-ork. 12.30 Ber. (Duitsch). 12.45 Ber. A.N.P. 1.00 K.R.O.-oi'k. 1.45 Ber. (Fransch) ».2.00 Ber. (Duitsch). 2.15 Rococo-octet. 2.35 Gram. 2.45 Musiquette. 3.15 Ber. (Fransch). 3.30 Gram. 5.00 Ber. (Duitsch). 5.15 Gram. 5.30 K.R.O.-ork. en solisten. 6.15 Ber. (En gelsch). 6.30 Musiquette en solisten. 7.00 Gram. 8.00 Ber. (Duitsch). 8.15 Ber. (En gelsch). 8.30 Ber. A.N.P. 8.45 K.R.O.-Mc- lodisten en solisten. 9.15 Ber. (nEgelsch). 9.30 K.R.O.-Melodisten. 9.55 Wij sluiten den dag. 10.15—10.25 Ber. A.N.P. 11.45—11.30 Ber. (Fransch). VRIJDAG 21 JUNI. 5e Klasse 10e Lijst. 1000 Nummers. P rijzen van 70. 1006 1124 1446 1644 1914 1918 1941 1977 2062 2113 2262 2595 2661 2675 2706 2715 2939 2953 3012 3013 3074 3215 3327 3342 3690 3855 3920 3960 4260 4287 4512 4676 4748 4795 4809 4967 5001 5016 5280 5297 5444 5477 5544 5576 5614: 5732 5735 5789 5950 6003 6444 6448 6596 6598 6695 6833 6003 6444 6448 6596 6598 6695 6833 6865 6928 7406 7443 7454 7545 7649 7832 7840 7841 7968 8091 8333 8348 8456 8461 8487 8530 8896 8911 8964 9005 9037 9100 9203 9252 9368 9581 9767 9956 10110 10155 10186 10395 10593 10678 10726 10918 11235 11285 11353 11429 11672 11687 11769 11872 11920 11932 12204 12305 12918 13027 13049 13330 13608 13700 13810 13939 14269 14575 14626 14695 14730 14841 14892 14980 15017 15067 15118 15124 15128 15161 15222 15284 15506 15583 15613 15624 15740 15792 15828 15860 16076 16163 16240 16250 16269 16327 16373 16383 16395 16712 16798 16799 16885 16900 16944 16969 16997 17008 17032 17134 17172 17174 17523 17793 17857 17943 17993 18038 18153 18166 18173 18252 18257 18670 18787 18825 18837 18968 19017 19029 19042 19186 19307 19378 19417 19616 19646 19660 19791 19809 19890 19947 19966 20100 20145 20191 20283 20322 20383 20387 20534 20592 20797 20891 20902 21031 21054 21162 21209 21237 21263 21282 21384 21389 21421 21453 21539 21540 21585 21598 21772 21782 21858 22073 22366 22408 22605 22741 22754 22890 22973 23263 23287 23357 £3546 23767 23840 23844 23849 23874 24010 24117 24125 24296 24332 24366 24889 24894 Nieten: 1011 1042 1087 1111 1130 1178 1263 1283 1295 1308 1335 1429 1434 1451 1454 1470 1492 1586 1603 1650 1662 1683 1707 1751 1889 1669 2012 2044 2100 2121 o 2127 2171 2211 2257 22S2 2302 2388 2413 2473 2479 2530 2585 2589 2590 2639 2643 2699 2709 2717 2718 2759 2810 2832 2837 2839 2913 2926 2928 2944 2970 3001 3032 3041 3115 3126 3180 '271 3288 3297 3301 3316 3337 3350 3354 3369 3467 3486 3504 3523 3536 3692 3710 3718 3736 3761 3783 3821 3916 3991 4001 4012 4132 4166 4182 4233 4249 4288 4325 4348 4366 4369 4377 4384 4421 4476 4488 4500 4537 4582 4596 4610 4616 4634 4671 4679 4688 4708 4719 4725 4788 48ÏS 4826 4836 4849 4851 4859 4870 4.963 4982 5019 5069 5113 5114 5116 5133 5253 5325 5332 5335 5343 5376 5447 5448 5467 5534 5538 5554 5574 5589 5603 5610 5612 5620 5652 5654 5662 5694 5713 5728 5736 5752 5769 5824 5891 5933 5983 6010 6084 6135 6183 6219 6272 6286 6319 6335 6373 6397 6408 6412 6423 6464 6483 6490 6510 6572 6602 6617 6656 6659 6667 6679 6720 6744 6799 6S41 6879 68S6 6942 6956 7010 7042 7048 7059 7080 7149 7237 7249 7276 7306 7345 7367 7400 7488 7489 7512 7568 7572 762S 7669 7683 7707 7760 7799 7802 7901 7918 7933 7939 7948 7951 7980 8011 8040 S044 S082 8156 8183 8210 8215 8217 8284 8290 8324 S380 8388 8442 8476 8533 8543 8560 8567 8581 S586 8607 8609 8643 8666 8685 8738 8764 8769 8779 8849 8864 8895 8933 8962 9084 9096 9139 9187 9221 9226 9230 9237 9275 9291 9297 9301 9346 9407 9410 9511 9541 9561 9579 9583 9631 9974 10149 10623 10867 11025 11261 11496 11597 1192S 12218 124S7 12S03 13304 13527 13728 14017 14346 14475 14620 14828 15058 15142 15350 54S2 15670 15926 16081 16283 16566 9669 9675 10002 10015 10251 10310 10681 19757 10904 1095S 11036 11223 11387 11390 11525 11526 11633 11685 12009 12080 12225 12226 1254S 12556 12S11 13002 13316 13358 13599 13611 13779 18782 14078 14082 14373 14383 14477 14529 14636 14705 14866 14905 15093 15100 15145 15152 15365 15387 15539 15542 15778 15779 15952 16125 16303 16616 16827 17064 17391 17049 17382 17541 17796 17990 18030 18294 18270 18602 177S2 19033 191SS 19311 19463 19S73 20171 20544 20736 21016 21364 21468 21862 22160 22379 226S3 23066 23204 23318 23527 23811 24018 24252 2442S 24675 24S30 18841 19046 19191 19324 19583 19899 £0737 2112S 21380 21506 21970 22167 22404 22711 23090 23219 23411 23552 16005 16174 16332 16675 16836 17103 17422 17919 18053 1S369 19050 19201 19343 19587 19920 20269 20651 20860 21148 21404 21538 22028 22169 2^529 22716 23121 23233 23423 23635 238S7 24092 24318 14478 24028 24287 24473 24757 24773 24930 24979 9752 9810 9838 9973 10020 1002S 10091 10105 10455 10478 10555 10607 10777 10820 10822 10859 10980 1098S 10999 11003 11229 11231 11242 11252 11401 11413 11432 11485 11532 11563 11571 11581 1169S 11740 11753 11878 12095 12102 2152 12208 12255 12360 12422 12478 12654 12667 12729 12753 13063 13135 1317S 13276 13466 13472 13509 13523 13645 13665 13703 13706 13787 13817 13872 13890 14163 14191 14206 14334 14385 14390 14468 14472 14544 14551 14559 14587 14719 14740 14800 14802 15004 15031 15036 15040 15101 15111 15121 15130 15250 152S1 15292 15331 15427 15452 15463 1547S 15584 15600 15631 15638 15796 1581S 15867 15902 1601S 16031 16054 16074 16175 16176 16194 16270 16333 16377 16391 16529 16698 16704 16733 16759 16839 16849 16S71 16882 17113 17126 17167 17339 17513 17522 17529 17536 17946 17950 17951 17959 18207 18208 18216 18232 18456 18478 18521 18574 18715 18725 18749 18761 18906 1S910 18921 19022 19068 19140 19156 19158 19210 19263 19275 19288 19375 19411 19433 19427 19608 19765 1980S 19S3S 20019 20107 20140 20168 20391 20434 20488 20505 20671 20675 20720 20723 20862 20885 20943 20952 21189 21190 21214 21225 21426 21452 21457 21459 21563 21564 217SS 21828 22056 22070 22104 22155 22234 22236 22249 22348 22575 22579 22646 '22661 22769 22791 23020 23034 23142 23151 23179 23180 23251 23271 23307 23316 23492 23497 23516 23524 23703 23744 23745 23S06 23897 23964 23980 23994 2410S 24114 24156 24159 24335 24363 26372 24423 24588 24609 24622 24652 24779 24813 24821 2482S

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 7